Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
13.06.2015
Místo konání:
Šárovcova Lhota
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H20C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.40 km, 95 m, 6 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí 2085581 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
SJC0651 Kovaříková Daniela Sportcentrum Jičín C 0000004293 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU0699 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice 2085592 50 Kč
LPU1088 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 50 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9974 50 Kč
PHK0653 Machová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2075625 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 50 Kč
STH0556 Ježková Karolína SK Studenec C 2008999 50 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
2.30 km, 80 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2085657 50 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425514 50 Kč
3.00 km, 95 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
BRU0352 Jirásková Barbora Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
SJC0351 Procházková Kateřina Sportcentrum Jičín C 0000004285 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 9200532 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
2.60 km, 80 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
LPU0499 Kubešová Klára OK Lokomotiva Pardubice 2085568 50 Kč
LPU0498 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice 0 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 50 Kč
3.90 km, 115 m, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 50 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 50 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
3.30 km, 100 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000416281 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 50 Kč
LPU0253 Horáková Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9866 50 Kč
VRL0255 Balogová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
4.80 km, 130 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 80 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 80 Kč
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 80 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 80 Kč
ASU9998 Pazourová Tereza Magnus Orienteering C 920659 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 80 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 80 Kč
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 7204974 80 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 80 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
3.70 km, 100 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS0051 Vrbatová Dominika TJ Tatran Hostinné C 2080950 80 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
5.10 km, 145 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 80 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
8.00 km, 285 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 1398998 80 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 80 Kč
7.40 km, 280 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 80 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk R 515442 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 80 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
4.80 km, 130 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT8750 Kalinová Lucie KrOB Rozmarýn Litoměřice C 301543 80 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 80 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
NPA8152 Podlipná Veronika SK LOB Nová Paka 2080944 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
6.60 km, 215 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
LPU7651 Vojtíšková Erika OK Lokomotiva Pardubice C 426370 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 80 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 80 Kč
4.90 km, 150 m, 13 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7656 Hvězdová Dagmar Sportcentrum Jičín C 0000004288 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 80 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 80 Kč
6.60 km, 215 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 80 Kč
4.90 km, 160 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
3.90 km, 145 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
4.90 km, 160 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
LTU6151 Sombotová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9769 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 80 Kč
3.90 km, 145 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5752 Baštová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 9220 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
3.90 km, 145 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
3.40 km, 115 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8998 80 Kč
2.40 km, 95 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 416277 50 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 50 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 50 Kč
SJC0801 Kopecký Michal Sportcentrum Jičín C 0000008224 50 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 50 Kč
LPU0670 Trunec Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
STH0502 Pfeifer Erik SK Studenec C 253376 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0506 Polanský Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2085620 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888612 50 Kč
2.30 km, 80 m, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027209 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
3.60 km, 100 m, 10 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405995 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 50 Kč
LPU0308 Dostál Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2070815 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 50 Kč
LPU0406 Keřka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 50 Kč
LPU0409 Kratochvíl Michal OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové C 51500 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 2073740 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9693 50 Kč
NPA0405 Lenfeld Denis SK LOB Nová Paka C 9689 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 50 Kč
3.00 km, 95 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0000004290 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004296 50 Kč
LPU0407 Jelínek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2075626 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
LPU0348 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0347 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
4.20 km, 145 m, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301130 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405993 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 0000009284 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice C 2078455 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 50 Kč
3.70 km, 100 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 50 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 50 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 50 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 50 Kč
6.40 km, 285 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007201758 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 80 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 0002053567 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín B 0002056271 80 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 80 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 80 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 2059739 80 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 80 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové C 9831 80 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 80 Kč
8.00 km, 285 m, 21 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0002085636 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 2085646 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 80 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
12.70 km, 480 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 80 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 80 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 80 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
10.00 km, 285 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2300842 80 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 80 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 0000436957 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0002085622 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 80 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2067258 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 80 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 80 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 80 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 80 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
7.90 km, 245 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 0002083373 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 80 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 80 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083387 80 Kč
10.30 km, 330 m, 23 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 80 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 80 Kč
6.10 km, 200 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09586 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 888632 80 Kč
10.30 km, 330 m, 23 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032382 80 Kč
7.40 km, 215 m, 20 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 80 Kč
5.50 km, 190 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
HOS7001 Vrbata Josef TJ Tatran Hostinné C 2085611 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2019219 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0002085624 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
LPU7044 Šimek Martin OK Lokomotiva Pardubice 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
7.40 km, 215 m, 20 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
LTU5901 Sombota Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9772 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 80 Kč
5.80 km, 175 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
4.90 km, 160 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
5.80 km, 175 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 80 Kč
4.10 km, 135 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
3.90 km, 100 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
2.40 km, 85 m, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
NNN0900 Samler Ondřej Neregistrovaní 50 Kč
NNN9600 Samlerová Jolana Neregistrovaní 50 Kč
VRL0602 Knob Viktor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2081354 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 50 Kč
NNN0750 Samlerová Adéla Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
BRU0700 Jirásek Petr Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425503 50 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 50 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 50 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín 0002085566 50 Kč
LPU0696 Šimková Barbora OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 50 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
SHK0900 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové 7753 50 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 232881 50 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 49874 50 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod 09624 50 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk C 51468 50 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 50 Kč
PHK0401 Weber Adam OK 99 Hradec Králové C 426327 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 50 Kč
VRL0603 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08957 50 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 50 Kč
3.30 km, 100 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 50 Kč
7XC8051 Samlerová Darina Samlerovi 50 Kč
SRK1113 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
LPU5599 Šimková Olga OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU5598 Hanušová Bohdana OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 50 Kč
LTU7900 Kutáček Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416289 50 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 50 Kč
SHK9999 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové 2058468 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
KUN7451 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald 9026 50 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083380 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087632 50 Kč
KOR9950 Tichá Gabriela OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 50 Kč
5.10 km, 145 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU7499 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 80 Kč
celkem přihlášených: 671, vklad: 45880 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.