Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.06.2015
Místo konání:
Vysoká u Holic
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.10 km, 25 m, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027231 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
PHK0653 Machová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2075625 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
2.10 km, 25 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
2.70 km, 40 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí B 681880 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 425585 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
2.50 km, 40 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice C 425538 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Anna Agáta OK Slavia Hradec Králové C 9196 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 301649 50 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067980 50 Kč
KOR0450 Martínková Andrea OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061852 50 Kč
9CC0451 Horáková Veronika NEREG zapůjčit 50 Kč
3.90 km, 45 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0002080981 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 9560 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 50 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 50 Kč
3.00 km, 35 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000416281 50 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 0000009285 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 50 Kč
LPU0253 Horáková Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9866 50 Kč
4.70 km, 80 m, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 80 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 80 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 80 Kč
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 80 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 0002058527 80 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 80 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C 09840 80 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 7204974 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 80 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 80 Kč
3.70 km, 50 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9953 Knápková Adéla OB TJ Sokol Žamberk C 0000436955 80 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
SNA9950 Paděrová Anna TJ START Náchod C 405983 80 Kč
5.10 km, 80 m, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
6.80 km, 120 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
SNA8951 Zákravská Šárka TJ START Náchod C 410778 80 Kč
VAM8951 Bednářová Michaela OB Vamberk C 9673 80 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 80 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 80 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 80 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 80 Kč
5.00 km, 60 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 80 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
6EC8250 Burešová Lenka Midný holky zapůjčit 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
SHK7650 Daniela Širůčková OK Slavia Hradec Králové C 2056292 80 Kč
CHC7855 Ropková Eva K.O.B. Choceň C 232903 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
8RC8750 Rochlová Kateřina BZP 682628 80 Kč
6.20 km, 100 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
4.30 km, 55 m, 14 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 80 Kč
SHK7351 Prokšíková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 80 Kč
4.80 km, 55 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
4.20 km, 55 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 80 Kč
4.30 km, 50 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
3.10 km, 45 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
2.10 km, 25 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 0000009029 50 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425553 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 50 Kč
LPU0649 Vlasák Tomáš OK Lokomotiva Pardubice 2085592 50 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 50 Kč
2.10 km, 20 m, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 50 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027209 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice C 2075643 50 Kč
2.90 km, 45 m, 9 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 49887 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0002080982 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
JIL0303 Ryba Petr OK Jilemnice C 425564 50 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 51500 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 50 Kč
LPU0406 Keřka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2035734 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 50 Kč
2.80 km, 30 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0000004290 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
CHC0302 Slavík Matěj K.O.B. Choceň C 9558 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
PHK0303 Valenta Šimon OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
LPU0349 Vlasák Lukáš OK Lokomotiva Pardubice 2085568 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
4.30 km, 50 m, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 0000009284 50 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice B 232622 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301130 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405993 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425513 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 303925 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
3.70 km, 40 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 50 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 50 Kč
5.60 km, 75 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 0002053567 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 0002058526 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007201758 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec C 51111 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 80 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 80 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 80 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 80 Kč
4.10 km, 70 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 80 Kč
6.80 km, 115 m, 19 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0002085636 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 80 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 80 Kč
8.20 km, 135 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 2081397 80 Kč
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři 682691 80 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 80 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 80 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 80 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2300842 80 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 80 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 80 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 80 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 80 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk C 438629 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 80 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 2085622 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 80 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 80 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 80 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 80 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 80 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 80 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 80 Kč
6.80 km, 100 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 9518 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
CHC8903 Adamec Marek K.O.B. Choceň C 320303 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 0002083373 80 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 80 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 80 Kč
7.70 km, 120 m, 22 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9500 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
5.90 km, 85 m, 16 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
1FC7800 Vávra Aleš Wamaš zapůjčit 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
6PC Novotný Petr Neregistrovaný - Novotný 2067992 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 80 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 80 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 9543 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 80 Kč
6.50 km, 100 m, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
5.60 km, 70 m, 17 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
VAM6403 Hostaš Zdeněk OB Vamberk C 9685 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0002085624 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 80 Kč
9XC Michálek Marcel Neregistr 53776 80 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 80 Kč
5.70 km, 75 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 80 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
4.60 km, 50 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
4.40 km, 55 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
3.90 km, 55 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
2.10 km, 25 m, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 2060239 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2060238 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 50 Kč
PHK0401 Weber Adam OK 99 Hradec Králové C 426327 50 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
KOR0802 Novotný Michal OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051501 50 Kč
KOR0950 Sehnoutková Anna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 50 Kč
LPU0890 Trlidová Adriana OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0648 Bělohlav Jakub OK Lokomotiva Pardubice 2075647 50 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 50 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 50 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
PHK1055 Šímová Julie OK 99 Hradec Králové C 553442 50 Kč
PHKXX00 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové 331689 50 Kč
2.30 km, 30 m, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 50 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 50 Kč
5VC9350 Suchá Michaela M zapůjčit 50 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 50 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí 7215 50 Kč
CHC6703 Chaloupka Stanislav K.O.B. Choceň C 9556 50 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA 4183 50 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 50 Kč
SRK1111 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9522 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 50 Kč
LTU8400 Ondrejček Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 50 Kč
KUN7451 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald 9026 50 Kč
KOR8550 Novotná Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 50 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 50 Kč
LPU6666 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice 500288 50 Kč
LPU6633 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice 2049532 50 Kč
LPU6634 Svítek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice 2073755 50 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 50 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 50 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 50 Kč
6WC0002 Tichá Anna Neregistrovaní - Tiší zapůjčit 50 Kč
SNA7150 Paděrová Helena TJ START Náchod C 50 Kč
6.80 km, 95 m, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 80 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
6WC0001 Tichý Radomír Neregistrovaní - Tiší 09465 80 Kč
96C0001 Falta Ondřej Přátelé OB 009750 80 Kč
celkem přihlášených: 625, vklad: 42680 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.