Přihlášky závodu: Rumcajsovy míle

Datum:
14.08.2015
Místo konání:
Mužský
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1000
Náhradníků: 200
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
31D0550 Neumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 Ano Ano Ano Ne 360 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C zapůjčit Ano Ne Ne Ne 110 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
31D0350 Neumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 Ano Ne Ne Ne 120 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
16X0450 Rotková Markéta OB Tuřany zapůjčit Ne Ano Ano Ano 510 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 9101707 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 Ne Ano Ano Ano 360 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný C 2085001 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno C Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 Ne Ano Ne Ne 120 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOS0051 Vrbatová Dominika TJ Tatran Hostinné C 2080950 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
16L0050 Traubaitė Judita (LTU) Fortuna OK 1409844 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 Ne Ano Ano Ano 540 Kč
88P0050 Piwko Gabiela (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076143 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec A 416127 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec B 420443 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 Ano Ne Ne Ano 300 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec A 7770033 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
LBE9752 Hamplová Tereza TJ Lokomotiva Beroun C 416331 Ne Ne Ano Ano 360 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
88P9650 Izydorczyk Urszula (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 886699 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8954 Matějková Hana Oddíl OB Kotlářka C 416154 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
71D9350 Nieke Corinna (GER) USV TU Dresden 1280593 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 7201202 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga R 682103 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 Ano Ne Ano Ne 360 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
1IP9350 Szeliga Małgorzata (POL) UKS Orientpark Iwiny 1394898 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 Ne Ano Ano Ne 360 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SJH Jindřichův Hradec C 7201828 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU8651 Sombotová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416291 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
22P8750 Puternicka Joanna (POL) Warszawa 9870922 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
8AC7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy zapůjčit Ano Ano Ano Ano 620 Kč
LLI8450 Křenková Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9591 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SUL9250 Linková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8131 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ne Ano Ano Ano 540 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP8950 Pavlíková Romana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8556 Justová Hana OK 99 Hradec Králové C 49630 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8660 Drahorádová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9254 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
6EC8250 Burešová Lenka Midný holky zapůjčit Ano Ano Ano Ano 620 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 Ne Ano Ano Ano 540 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 871977 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň 2080976 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
8XC8050 Schejbalová Karina NER- Neregistrovani 410788 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
1BP7850 Covas Costa Tania (POR) .COM 1010087 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
TUR7850 Mrázková Jana OOB TJ Turnov C 8206 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
1BP7250 Marques Manuela (POR) .COM 2017030 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
61P7150 Pontes Susana (POR) Clube de Orientaçāo do Centro COC 7101010 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
16L7450 Traubienė Aistė (LTU) Fortuna OK 889226 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 Ne Ano Ano Ano 540 Kč
JEN7152 Žeravová Markéta OB Jenišovice C 7788 Ano Ne Ne Ano 360 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ne Ne Ano Ano 360 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 109 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 411616 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6151 Sombotová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9769 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
47S6550 Mazúrová Soňa (SVK) TJ Rapid Bratislava 307362 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SJH Jindřichův Hradec C 232411 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
11G4950 Rosen Miriam (GBR) GB MTBO squad 9000999 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 Ano Ano Ne Ne 280 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 7862 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 Ne Ano Ano Ano 360 Kč
BOR0549 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor 4416 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BSO0501 Smaržik Ondřej KOB Baník Sokolov C 4454 Ano Ne Ne Ne 140 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49384 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
31D0800 Neumann Rasmus (GER) SV Lengefeld 7707777 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 Ne Ano Ano Ano 240 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 2025214 Ne Ano Ano Ano 240 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 49887 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MLA0303 Novák Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 2073701 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 Ne Ano Ano Ne 240 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
16L0300 Traubas Adomas (LTU) Fortuna OK 2048492 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KVS0303 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín 2088173 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 8287 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 Ne Ano Ano Ano 420 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053633 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
19P0300 Pachnik Stanisław (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396724 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 301130 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 Ano Ano Ne Ne 240 Kč
88P0101 Andrzejewski Miłosz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 4402255 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
88P0100 Kruk Wojciech (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076144 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 Ne Ne Ano Ano 280 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
31D9900 Bräuer Dennis (GER) SV Lengefeld 9150799 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7201758 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
36S7200 Féder Medard (SVK) nereg. 7201802 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 2087710 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 2059744 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B 7003035 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
8AC9800 Beneš Stanislav Klub dobré zprávy zapůjčit Ano Ano Ano Ano 620 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
88P9700 Lucerski Maciej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411016 Ne Ano Ano Ano 540 Kč
88P9800 Domagała Marcel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053633 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1302800 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE9501 Kolář Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 446364 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
88P9601 Nowak Maciej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
71D9000 Kretzschmar Matthias (GER) USV TU Dresden 901508 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice R 500288 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 440493 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové R 515483 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 7770000 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 999666 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
8RC9002 Karel Štěpán BZP zapůjčit Ano Ano Ano Ano 620 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
88P9500 Dzioba Mateusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 9101295 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
19P9100 Pachnik Wojciech (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504407 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 515502 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8403 Matějka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2087646 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SJH Jindřichův Hradec C 7201821 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU8701 Zlámal Aleš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9771 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8403 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9469 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
8AC6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy 301113 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
27I8700 Migliore Andrea (ITA) 0277 - Oricuneo 2042345 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
27I8500 Balbo Claudio (ITA) 0277 - Oricuneo 2061251 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STH9203 Hladík František SK Studenec C 405965 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 Ano Ne Ano Ne 360 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ne Ano Ano Ano 540 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI7700 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec C 7861 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
3FC8400 Baše Martin TJ SIGMA HRANICE 7203470 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
26C8700 Kučera Jiří Sobotka zapůjčit Ano Ano Ano Ano 620 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9283 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
9VC8100 Němec Tomáš OK SUDOP 8515 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800320 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
9VC8700 Kuběna Rudolf OK SUDOP 51290 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
NNN8 Falta Ondřej Neregistrovaní 9750 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
NNN9009 Kulich Martin Neregistrovaní 303912 Ne Ano Ano Ne 360 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
2GC7800 Pompach Petr SKI klub KVary 09434 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOS7902 Novák Tomáš TJ Tatran Hostinné C 51598 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
9BC7600 Soukup Pavel NNN Ano Ano Ano Ano 500 Kč
8TC7700 Bercha Šimon Tempo 416133 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM7901 Buriánek Kamil OK Lokomotiva Plzeň C 51165 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073424 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
16X7700 Rotek Pavel OB Tuřany zapůjčit Ne Ano Ano Ano 630 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ne Ne Ano Ano 360 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
84S7200 sykorka ivan (SVK) Akademik TU Košice zapůjčit Ano Ano Ano Ano 620 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7202853 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
36S5000 Féder Medard (SVK) nereg. 7201804 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9614 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076141 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
26U7200 Poltoratskyi Denys (UKR) Kharkiv 1300248 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ne Ne Ano 300 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOS7001 Vrbata Josef TJ Tatran Hostinné C 2085611 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2019219 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MLA6700 Novák Petr MLOK Mariánské Lázně C 2073703 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
1BP6600 Quinta-Nova Luís (POR) .COM 2043036 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
1BP6800 Andrade Fernando (POR) .COM 544041 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
61P6800 Botão Rui (POR) Clube de Orientaçāo do Centro COC 7680122 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NNN2 Klaška Jan Neregistrovaní 301602 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
19P6900 Pachnik Dariusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504408 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
26U6900 Dolia Ievgen (UKR) Kharkiv 201295 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
BSO Smaržík Jan KOB Baník Sokolov 2082915 Ano Ne Ne Ne 180 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
LBM6110 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52080 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
71D6501 Drechsel Michael (GER) USV TU Dresden 651114 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
71D6300 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 630617 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU5901 Sombota Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9772 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROV6001 Kadaňka Jiří OK Zubří C 49897 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
47S6200 Mazur Milan (SVK) TJ Rapid Bratislava 910191 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 Ne Ano Ano Ano 540 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ne Ne Ne Ano 180 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
75S5900 Palicka Miroslav (SVK) KOB Cingov Spisska Nova Ves 416561 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 8652 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
11G5300 Rosen David (GBR) GB MTBO squad 503221 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 Ano Ne Ne Ne 120 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 Ne Ano Ano Ne 240 Kč
26A1 Sepp Hones (AUT) HSV Ried 1500223 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
41D5000 Ziesche Juergen (GER) LOK Berlin 236105 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
41D4800 Genderjahn Ludwig (GER) LOK Berlin 2061249 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
55P4800 Edward Bartkowiak (POL) Grunwald Poznań 412412 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
88P4800 Bogulak Adam (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053630 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK4101 Rychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ne Ne Ne 120 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0701 Tuharský Dobiáš TJ TŽ Třinec 49322 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
3KC0650 Pompachovi Karolina a Naty Pompachovi zapůjčit Ano Ano Ano Ano 420 Kč
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 2060239 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZAK0402 Hlava Michal OK Netopýr Zákupy C Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 Ne Ano Ne Ne 80 Kč
DCE0650 Zimová Veronika KOB Dobřichovice C 224880 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov Ano Ano Ano Ano 300 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň 2088717 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0751 Sanna Vivian Oddíl OB Kotlářka C 51577 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0702 Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2060250 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301102 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PVP7755 Finco Dneboská Eva VSK Přírodní vědy Praha C 301137 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
56X1100 Kocman Lukáš Neregistrovaní Bor 4397 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BOR0852 Vávrová Terezie OK Jiskra Nový Bor C 4418 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0100 Mareš Matěj OOB TJ Turnov C 1403062 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C Ne Ano Ano Ano 240 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 Ano Ne Ano Ano 240 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 330558 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VAM0999 Netopilová Simonka OB Vamberk Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 1403053 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
16L0850 Traubaitė Saulė (LTU) Fortuna OK 6616 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 Ne Ano Ne Ne 80 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0799 Věžníková Natálie OOB Třebíč 52246 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KVS0703 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín 2088217 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
8TC0800 Bercha Matouš Tempo Ano Ano Ano Ano 300 Kč
8TC1000 Bercha Jonáš Tempo Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LPM1100 Buriánek Michal OK Lokomotiva Plzeň Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
NNN1 Horák Lukáš Neregistrovaní 2088722 Ano Ne Ne Ne 80 Kč
VRL0752 Polonská Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NNN4 Place Izabela Neregistrovaní Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NNN5 Place Michaela Neregistrovaní Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NNN9 Amálie A. + Emma Harris Neregistrovaní Ano Ne Ne Ne 100 Kč
NNN7 Gabča,Veru,Honza Dolákovi Neregistrovaní zapůjčit Ano Ne Ne Ne 130 Kč
16X0850 Rotková Veronika OB Tuřany Ne Ano Ano Ano 300 Kč
BSO0950 Smaržíková Markéta KOB Baník Sokolov C zapůjčit Ano Ne Ne Ne 130 Kč
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI7250 Kaufmanová Martina TJ TŽ Třinec C 49315 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 8657 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI9250 Mizerová Monika TJ TŽ Třinec C 8656 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442862 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
HAV6508 Korčák Marián OB Havířov C 232612 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
3VC6750 Řeháková Radka ZVS zapůjčit Ano Ano Ano Ano 420 Kč
ZAK7050 Hlavová Iveta OK Netopýr Zákupy C 1407429 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C Ano Ano Ano Ano 300 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 Ne Ano Ano Ano 240 Kč
TRI7500 Kirschner David TJ TŽ Třinec C 8664 Ne Ano Ano Ano 240 Kč
9CC8600 Metelka Jiří NEREG 2075654 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TUV7253 Hladíková Jana SOK TJ Turnov C 411538 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SCP6151 Vrabcová Jindra OK Sparta Praha C 51570 Ne Ano Ne Ano 160 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 Ano Ne Ano Ne 160 Kč
56X7600 Kocman Jindřich Neregistrovaní Bor 4398 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BOR7950 Pitrová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
6UC6700 Sehnal Tomáš K.O.Poděbrady 2088723 Ne Ano Ne Ano 160 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 Ne Ne Ne Ano 80 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
9BC8450 Vejrychová Věra NNN Ano Ano Ano Ano 300 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KVS6801 Beňovský Jiří SKOB Kobra Vsetín 53371 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KVS6804 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín 2088198 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KVS7251 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín 2088170 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VSP6060 Doležalová Alena USK Praha C 2080915 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SKM5851 Christovová Marie KOB Směr Kroměříž C 51307 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
SKM5557 Strnadlová Zdeňka KOB Směr Kroměříž C 52206 Ano Ano Ne Ano 240 Kč
TRI1 Kovářová Veronika TJ TŽ Třinec 416126 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI2 Křesťanová Gabriela TJ TŽ Třinec 1400416 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
8RC7100 Věříš Jan BZP zapůjčit Ne Ne Ne Ano 130 Kč
88P6050 Świątkowska Bogumiła (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 4402295 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NNN3 Čelišová Iva Neregistrovaní 9960 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
VSP6911 Puchalský Jakub USK Praha C 2081353 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
4LC0050 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NNN10 Vaníček Jan Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne Ne 130 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VAM9700 Kula Tadeáš OB Vamberk Ano Ano Ano Ano 400 Kč
8WC9000 Mikolášek David Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu zapůjčit Ne Ne Ano Ne 130 Kč
8WC8150 Svobodová Veronika Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu zapůjčit Ne Ne Ano Ne 130 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49355 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN zapůjčit Ne Ano Ano Ano 330 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
API9301 Funda Jiří OK Andante Písek C 331523 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C zapůjčit Ano Ne Ne Ne 110 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C zapůjčit Ano Ne Ne Ne 110 Kč
TUR8901 Kopecký Tomáš OOB TJ Turnov C 51539 Ne Ne Ne Ano 80 Kč
BOR7456 Janatová Markéta OK Jiskra Nový Bor C 8432 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
8UC8900 Kala Matěj SK Zdice zapůjčit Ano Ano Ano Ano 420 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ne Ano Ne Ne 80 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 Ne Ne Ano Ne 80 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava 8186 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 Ne Ne Ne Ano 80 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
NNN6 Švarc Jiří Neregistrovaní 682096 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ONO7100 Lisý Ondřej SKOB Ostrov C 52179 Ano Ano Ano Ne 300 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
celkem přihlášených: 909, vklad: 403590 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.