Přihlášky závodu: Grand prix Silesia

Datum:
14.07.2016
Místo konání:
Velká Kraš, Černá Voda, Vidnava
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     HDR     TK     TL    
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 Ne Ano Ne Ano Ne Ano 300 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 Ano Ano Ne Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0850 Valyavka Viktoriya SILVA OCamp 502256 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0750 Chabiera Filomena SILVA OCamp 1408271 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0751 Mianowska Tosia SILVA OCamp 1408261 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0899 Feyza Ozdemir SILVA OCamp 2074551 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
3TC0650 Macurová Bára FENIX SKI TEAM zapůjčit Ano Ano Ne Ano Ne Ano 520 Kč
3TC0550 Cenková Ema FENIX SKI TEAM zapůjčit Ano Ano Ne Ano Ne Ano 520 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 Ano Ano Ano Ano Ne Ne 400 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec B 426377 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 Ano Ano Ano Ano Ne Ne 400 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0450 Porubská Lenka SILVA OCamp 338397 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0451 Smékalová Viktorie SILVA OCamp 2020728 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0452 Smékalová Karolina SILVA OCamp 2020729 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0453 Lukašáková Sára SILVA OCamp 2035723 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0454 Binarová Adéla SILVA OCamp 1398997 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0550 Mihaličová Simona SILVA OCamp 2032148 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0551 Oujeská Simona SILVA OCamp 52437 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0455 Dovhan Anna SILVA OCamp 1300110 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0552 Kostyuk Anastasiya SILVA OCamp 1300108 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0499 Brabbing Noa SILVA OCamp 51458 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0456 Mia Feldman SILVA OCamp 2071345 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0553 Swobodzińska Aniela SILVA OCamp 412159 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0457 Beste Ipek Kara SILVA OCamp 2074582 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0554 Eylul Dalboy SILVA OCamp 2074575 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0458 Senay Cengiz SILVA OCamp 2074557 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 Ne Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416072 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0250 Raclavská Vlaďka SILVA OCamp 2092433 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0251 Raclavská Zuzana SILVA OCamp 2092434 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0350 Černochová Michaela SILVA OCamp 2061817 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0252 Raclavská Lenka SILVA OCamp 2092435 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0351 Trepacova Gabriela SILVA OCamp 2045213 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0352 Hartmannová Anna SILVA OCamp 2051531 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0353 Němečková Kateřina SILVA OCamp 52484 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0253 Marková Ema SILVA OCamp 2035722 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0254 Šmelíková Dorota SILVA OCamp 338218 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0354 Yordanova Desislava SILVA OCamp 2008652 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0255 Genova Paolina SILVA OCamp 2044955 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0355 Gabriela Estrada Ferrero SILVA OCamp 427363 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0256 Paola Villa Rodriguez SILVA OCamp 7202263 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0257 Sara Arnau Ochando SILVA OCamp 1407447 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0258 Laura Fidalgo Casares SILVA OCamp 1415156 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0356 Teresa Ríos Alonso SILVA OCamp 2542596 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0259 Alicia Claramunt Moraga SILVA OCamp 7300228 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0260 Ana Madoz De Vidal SILVA OCamp 2035581 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0851 Cohen Gali SILVA OCamp 51455 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0357 Chabiera Lena SILVA OCamp 1408272 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0358 Nitsch Aleksandra SILVA OCamp 2043886 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0261 Polewka Aleksandra SILVA OCamp 682424 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0359 Gąsienica-Samek Anna SILVA OCamp 1408268 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0360 Duygu Yigen SILVA OCamp 2074573 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0262 Zeynep Sude Gultekin SILVA OCamp 2074556 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0361 Ayse Asli Ceyhan SILVA OCamp 2074570 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0362 Gozde Berin Ungor SILVA OCamp 2074563 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
6DC0150 Klabouchová Veronika SILVA OCamp 2008504 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0151 Svobodová Barbora SILVA OCamp 2059750 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0050 Novotná Tereza SILVA OCamp 331514 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0051 Roháčová Viktória SILVA OCamp 1403139 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0052 Dermendzhieva Mariya SILVA OCamp 8627813 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0053 Evgenieva Anna-Maria SILVA OCamp 412899 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0054 Angeles Lopez Ruiz SILVA OCamp 1396911 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0152 Laura Estrada Ferrero SILVA OCamp 427355 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0153 Lucía Iruzubieta Pinillos SILVA OCamp 206008 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0154 Carlota Miranda Junco SILVA OCamp 349434 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0155 Sara García Rodriguez SILVA OCamp 2082608 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0055 Anna Illa Camps SILVA OCamp 2010040 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0056 Claudia Gomez Iglesias SILVA OCamp 1399738 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0057 Alba Serra Reyes SILVA OCamp 7201327 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0058 Laura Andrés Arnaiz SILVA OCamp 7204550 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0059 Inés Pozo Prada SILVA OCamp 2043527 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0060 Ana Isabel Toledo Navarro SILVA OCamp 7201354 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0156 Ana Defez Cernicharo SILVA OCamp 2082680 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0157 Mianowska Julia SILVA OCamp 886685 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0158 Susek Julia SILVA OCamp 7010626 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0061 Hilal Arslan SILVA OCamp 2078664 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0159 Melisa Altinci SILVA OCamp 2078651 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0062 Ozge Bozca SILVA OCamp 2074581 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0063 Sumeyra Gokcul SILVA OCamp 2074561 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
2DP0051 Rosochacka Karolina (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 886318 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SJH Jindřichův Hradec B 331328 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ASU9998 Pazourová Tereza Magnus Orienteering C 9201327 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
6DC9950 Slovenčíková Eliška SILVA OCamp 2073711 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9951 Poláková Tereza SILVA OCamp 2061783 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9952 Mitkova Borislava SILVA OCamp 2039241 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9953 Laia Medina Olmos SILVA OCamp 2011883 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9954 Irene Morales Jiménez SILVA OCamp 2020189 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9955 Paula Amalia S. Gomez SILVA OCamp 1397020 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9956 Sara Ricoy Rajoy SILVA OCamp 2042500 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9957 Marta Garnacho Velasco SILVA OCamp 2057827 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9958 Julia Fuertes Saco SILVA OCamp 7207089 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9959 Nerea Madoz De Vidal SILVA OCamp 2035600 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9960 Marek Wiktoria SILVA OCamp 981646 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9961 Betul Esner SILVA OCamp 2074580 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9962 Zeynep Ocak SILVA OCamp 1405899 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
25P9751 WANCZYK Zuzanna (POL) PUKS Młode Orły 1396729 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
25P9752 DOMINIAK Dagmara (POL) PUKS Młode Orły 7205967 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
25P9753 SZMULKOWSKA Magdalena (POL) PUKS Młode Orły 412394 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ne Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 Ne Ne Ano Ano Ano Ne 600 Kč
KON8279 Tomečková Zuzana KOB Konice 1400407 Ne Ano Ne Ano Ne Ano 600 Kč
DOB8585 Wysocka Malwina KOB Dobruška C 886617 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
84S9101 Jergušová Hana (SVK) Akademik TU Košice Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
87P8951 Dettlaff Anna (POL) UKS Wloczykij 9140974 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
88P8950 Kalata Agnieszka (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2090692 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7203458 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 Ne Ano Ne Ano Ne Ano 450 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 Ano Ano Ne Ano Ano Ano 750 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 Ano Ano Ano Ano Ano Ne 750 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
8XC8050 Schejbalová Karina NER- Neregistrovani 410788 Ne Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
88P7600 Włodarczyk Anna-Maria (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1401460 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit Ne Ano Ne Ano Ne Ne 460 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 Ne Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 Ne Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 Ne Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
53P6951 Trykozko Urszula (POL) Team 360° 900424 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 920695 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
33S7070 Sibileva Maria (SWE) Karlskrona SOK 1201174 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
73P5650 Olbrycht Anna (POL) OLBnO 412377 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov 307335 Ne Ano Ano Ano Ano Ne 600 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
18B4851 Khrapina Nadzeya (BLR) Peleng-Vimpel/Minsk 440310 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
11D5050 Ender Irina (GER) HSG TURBINE ZITTAU 6424 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
6DC0700 Volkov Maksym SILVA OCamp 2111798 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0600 Soldán Robin SILVA OCamp 682687 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0801 Mrkvica Václav SILVA OCamp 251023 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0601 Roháč Adam SILVA OCamp 2051356 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0602 Janšo Jakub Karol SILVA OCamp 49470 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0701 Oujeský Dan SILVA OCamp 51448 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0900 Vekhnovskyi Renat SILVA OCamp 1300107 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0650 Balabanov Yelizar SILVA OCamp 1300109 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0603 Gąsienica-Samek Adam SILVA OCamp 1408267 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0749 Yordanov Filip SILVA OCamp 49300 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
3TC0700 Cenek Tomáš FENIX SKI TEAM zapůjčit Ano Ano Ne Ano Ne Ano 520 Kč
3TC0400 Velc Roman FENIX SKI TEAM zapůjčit Ano Ano Ne Ano Ne Ano 520 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 Ano Ano Ne Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 Ano Ano Ano Ano Ne Ne 400 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0800 Světnický Antonín SILVA OCamp 426369 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0702 KubisiakTomasz SILVA OCamp 332555 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0703 Gao Minjuan Skyle SILVA OCamp 52470 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
76P0400 Malinowski Jurek (POL) Rodzina z Teresina 1411330 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 Ano Ano Ne Ano Ano Ano 500 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
6DC0500 Otruba František SILVA OCamp 2051506 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0501 Trepáč Adam SILVA OCamp 2045214 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0502 Černoch Martin SILVA OCamp 2061810 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0503 Karásek Antonín SILVA OCamp 428201 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0504 Štorek Jan SILVA OCamp 2075670 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0401 Tomášek Adam SILVA OCamp 301567 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0505 Kirschner Damian SILVA OCamp 7862 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0506 Oujeský Lukáš SILVA OCamp 51445 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0507 Dermendzhiev Alexander SILVA OCamp 4631703 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0508 Rutka Antoni SILVA OCamp 412496 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0509 Antonowicz Jan SILVA OCamp 8636188 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0402 Wójtowicz Krzysztof SILVA OCamp 886671 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0403 Chojka Krzysztof SILVA OCamp 412492 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0404 Wołek Stanisław SILVA OCamp 1414199 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0510 Emre Sarp SILVA OCamp 9200557 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 53353 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092364 Ano Ano Ne Ano Ne Ano 600 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 Ano Ano Ne Ano Ne Ano 600 Kč
KVS0303 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín 2088173 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
1HP0201 Grzegorczyk Mateusz (POL) BnO Szczecin 9201337 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
1HP0202 Biernat Michal (POL) BnO Szczecin 9201344 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
6DC0200 Svoboda Radek SILVA OCamp 2032142 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0201 Světnický František SILVA OCamp 2027218 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0300 Švestka Jakub SILVA OCamp 2088173 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0202 Vébr Tomáš SILVA OCamp 515058 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0203 Doležal Maytáš SILVA OCamp 2073721 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0204 Štorek David SILVA OCamp 2075675 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0301 Novotný Erik SILVA OCamp 2020722 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0205 Lukašák Šimon SILVA OCamp 2032192 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0302 Novota Lukáš Mário SILVA OCamp 2025333 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0303 Sláma Richard SILVA OCamp 2008508 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0304 Sláma Michal SILVA OCamp 51336 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0305 Roháč Martin SILVA OCamp 1408128 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0306 Bialožyt Marek SILVA OCamp 51461 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0206 Dostál František SILVA OCamp 2088178 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0207 Samoilenko Pavlo SILVA OCamp 1300106 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0307 Nikolov Grigoriy SILVA OCamp 2006444 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0208 Pablo Morinigo Alvarez SILVA OCamp 1403342 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0308 Nicolas Velez Munoz SILVA OCamp 1603413 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0309 Manuel Saz Roba SILVA OCamp 1403298 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0209 Javier Saz Basanta SILVA OCamp 2037210 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0210 Pablo Tribino Cordal SILVA OCamp 1121971 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0310 Juan Tribino Cordal SILVA OCamp 2003800 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0311 Marcos B. Carbonel SILVA OCamp 2073591 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0312 Alberto García Romo SILVA OCamp 348195 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0313 Eric Loré Amigó SILVA OCamp 1410486 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0211 Hollander Chen SILVA OCamp 2068643 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0212 Horesh Gal SILVA OCamp 51452 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0213 Neumark Amit SILVA OCamp 51454 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0214 Ivri Matan SILVA OCamp 7477477 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0215 Mindel Barak SILVA OCamp 1582105 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0216 Partuk Amit SILVA OCamp 51457 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0217 Levi Inbar SILVA OCamp 2071316 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0218 Dekel Barak SILVA OCamp 2071366 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0314 Zorea Tal SILVA OCamp 2071176 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0315 Yavsaev Adar SILVA OCamp 2071313 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0316 Yogev Maayan SILVA OCamp 2071352 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0219 Shick Amit SILVA OCamp 51460 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0220 Heler Daniel SILVA OCamp 51462 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0317 Marte Igor SILVA OCamp 7205961 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0221 Kubisiak Witek SILVA OCamp 332550 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0318 Törnqvist Anton SILVA OCamp 7474111 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0222 Ege Sarp SILVA OCamp 9200556 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0319 Enes Cetin SILVA OCamp 2074584 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0320 Orbay Fatih Yildiz SILVA OCamp 2074560 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0223 Kutluhan Ozcelik SILVA OCamp 2074568 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0248 Gustav W. Gonzalez SILVA OCamp 2062056 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0249 Samuel Fernandez Diaz SILVA OCamp 2024243 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 Ano Ano Ano Ano Ne Ne 800 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
1HP0101 Petersburski Krystian (POL) BnO Szczecin 9201345 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
1TS0001 Pompura Daniel (SVK) Terezka Banska Bystrica 2008502 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
6DC0000 Ondrejka Tomáš SILVA OCamp 2025367 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0001 Kaprál Jan SILVA OCamp 52549 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0002 Porubský Peter SILVA OCamp 2032166 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0100 Neumann David SILVA OCamp 2027241 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0101 Dadák Petr SILVA OCamp 2045211 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0102 Holusek Jiří SILVA OCamp 52746 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0003 Karásek Adam SILVA OCamp 2070842 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0103 Tomášek Ondřej SILVA OCamp 301562 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0005 Lapko Volodymyr SILVA OCamp 1300102 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0006 Filipov Vladislav SILVA OCamp 1300104 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0007 Samoilenko Kostiantyn SILVA OCamp 1300101 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0104 Voloshyn Dmytro SILVA OCamp 1300105 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0105 Dovhan Danylo SILVA OCamp 1391352 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0008 Ivandjikov Boyan SILVA OCamp 9101712 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0009 Kotkov Toma SILVA OCamp 9500006 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0106 Yordanov Martin SILVA OCamp 2056478 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0107 Dimitrov Martin SILVA OCamp 7900002 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0010 Alvaro Casado Gomez SILVA OCamp 9000310 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0011 Jesús Armas Ibánez SILVA OCamp 7201472 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0108 Pablo Fernández Pardo SILVA OCamp 2082779 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0012 Noé Bermejo Gallego SILVA OCamp 1250520 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0013 Manuel Franco Pire SILVA OCamp 7204632 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0109 Andrés Valentín Barrio SILVA OCamp 2010488 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0014 Ángel Laruelo García SILVA OCamp 7202275 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0015 Iker Martínez Pacheco SILVA OCamp 2057799 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0110 Aaron García García SILVA OCamp 7202301 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0016 David De Santos Sánchez SILVA OCamp 1470641 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0017 Héctor H.D. L Torre Diaz SILVA OCamp 1407454 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0111 Adrián Tamarit Royo SILVA OCamp 2045049 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0112 Rodrigo Laseca Esteban SILVA OCamp 2037200 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0113 Mateo Aviles Rubio SILVA OCamp 424817 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0018 Pol Canosa Vidal SILVA OCamp 2073776 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0114 Sela Zamir SILVA OCamp 2071372 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0019 Manor Noam SILVA OCamp 2447900 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0115 Weinshel Yoav SILVA OCamp 2079040 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0116 Lichtenstein Itay SILVA OCamp 9101837 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0117 Pierzchała Michał SILVA OCamp 886683 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC0118 Demirhan Demirok SILVA OCamp 2046058 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 7207341 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
6DC9800 Mazanec Jakub SILVA OCamp 2051499 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9901 Jorge Caraça Barrera SILVA OCamp 336907 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9902 Arnau Loro Sansa SILVA OCamp 1393350 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9903 Kimetz Galarraga Lopez SILVA OCamp 7001943 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9801 Quim Vich Diaz-Guerra SILVA OCamp 1403354 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9802 Óscar Lobato Martínez SILVA OCamp 1402892 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9904 Juan Cornejo García SILVA OCamp 1399722 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9803 Eros G. M. Rodríguez SILVA OCamp 9999713 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9905 Tsuker Matan SILVA OCamp 2071044 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC8818 Beneš Mirek SILVA OCamp 1418762 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9949 Honkyš Jan SILVA OCamp 439233 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
97P9810 Klasa Pawel (POL) KS Hades Poznań 1061999 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
NNN9905 Mašata Metoděj Neregistrovaní 207870 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
6DC9700 Honkyš Pavel SILVA OCamp 234582 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9600 Brais Pineiro Fraga SILVA OCamp 2037200 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9701 Dídac San José SILVA OCamp 1406367 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9703 Jesús Rodríguez Corrochan SILVA OCamp 1944066 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9704 Kirill Pivovarov SILVA OCamp 2010489 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
6DC9705 Emirhan Kulahziz SILVA OCamp 2046070 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
26P7200 Krasuski Marcin (POL) orienteering.waw.pl 7202764 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 Ano Ano Ano Ne Ne Ne 450 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
87P7801 Fankidejski Artur (POL) UKS Wloczykij 2087502 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 Ano Ano Ne Ne Ne Ne 300 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 7200365 Ano Ano Ano Ano Ne Ne 800 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 7202777 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
8RC9002 Karel Štěpán BZP zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1080 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ne Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč
88P8901 Kalata Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7204086 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
27P8600 Galicz Karol (POL) BKS Wataha Warszawa 7771986 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VAM9749 Kula Tadeáš OB Vamberk C 2095977 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 1012269 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
17P9201 Mazan Bartlomiej (POL) WKS Śląsk 921001 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ASU9643 Kindl Jakob Magnus Orienteering B Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
91P9010 Sadowski Michal (POL) NEPTUN GDANSK 1407625 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
23P0000 Cwalina Karol (POL) OK!Sport Warszawa 1418714 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk 8905 Ne Ano Ne Ano Ne Ano 600 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
2CP9001 Jaros Mariusz (POL) indyvidual 2025018 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOB8200 Drągowski Piotr KOB Dobruška C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 Ano Ano Ano Ne Ne Ne 450 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 Ne Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
LCE7034 Šuráň René OOB TJ Slovan Luhačovice C 7206555 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
66S7300 Porubský Július (SVK) ŠK Triturus Nitra 2045596 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VIC7615 Vyoral Jan OB Vizovice C 53335 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 Ano Ano Ano Ano Ne Ne 800 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
2CP8001 Golinowski Pawel (POL) indyvidual 2067736 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 Ne Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C 224897 Ano Ano Ne Ne Ano Ne 450 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 Ne Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
JZL7200 Kundrata Petr TJ Jižní svahy Zlín C 218974 Ne Ano Ne Ano Ne Ano 450 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
91P8010 Kaczynski Jakub (POL) NEPTUN GDANSK 1407624 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
91P8011 Kalsztein Karol (POL) NEPTUN GDANSK 1397547 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
1NP7301 Plesiński Mariusz (POL) Plechu Team 2067729 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk 2800295 Ne Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411017 Ano Ano Ano Ano Ne Ne 800 Kč
ZLH7200 Siatka Radim OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit Ne Ne Ne Ano Ne Ne 230 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
68P7100 Rycerski Bogdan (POL) individuální 886665 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří 2056277 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
23P6901 Ratajczak Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 690505 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
16R7100 Sytov Nikolay (RUS) Mosmeridian 8631550 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
97P7010 Klasa Tomasz (POL) KS Hades Poznań 1966423 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
76P6800 Malinowski Zbigniew (POL) Rodzina z Teresina 1411329 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STE6700 Lukašák Štefan SK SKI-OB Šternberk C 2080964 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
1TS7101 Pompura Ladislav (SVK) Terezka Banska Bystrica 406991 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
73P5500 Olbrycht Janusz (POL) OLBnO 886663 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 Ano Ne Ne Ne Ne Ne 200 Kč
2BP5601 Hornik Zbigniew (POL) SKO Kompas 887089 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 Ne Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
28P6006 Sypuła Sławomir (POL) Saturn Piaseczno 7201187 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
18B5501 Trydzenski Henadzi (BLR) Peleng-Vimpel/Minsk 7204875 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
33S6006 Törnqvist Kent (SWE) Karlskrona SOK 30346 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VRB4703 Zaoral Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301264 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
11D5010 Ender Wolker (GER) HSG TURBINE ZITTAU 6488 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
25P5101 KMIECINSKI Józef (POL) PUKS Młode Orły 2800471 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
88P4800 Bogulak Adam (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053630 Ano Ano Ano Ano Ne Ne 800 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 Ne Ne Ne Ano Ano Ne 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 Ano Ano Ne Ano Ne Ano 400 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
KAR0801 Švajda Kryštof SK Karlovice 206457 Ne Ano Ne Ano Ne Ano 300 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
NNN Holinková Mariana Neregistrovaní 52661 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
8KC1000 Kruliš Janek ZŠ a MŠ Chotyně 2092397 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VIC0950 Vyoralová Šárka OB Vizovice C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
KVS0703 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín 2088217 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
KVS0601 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín 53694 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
SJC0901 Škorpil Marek Sportcentrum Jičín 52275 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 Ne Ne Ne Ano Ano Ano 300 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
KVS0801 Švec Jakub SKOB Kobra Vsetín 53392 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 Ano Ano Ano Ne Ne Ne 300 Kč
ZLH1101 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory 52782 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
3YX1300 Podmol Ondřej Podmol Ano Ano Ne Ano Ne Ne 450 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
18B6251 Sukhadolova Aelita (BLR) Peleng-Vimpel/Minsk 254645 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
KOR7100 Kašpar Jiří OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083387 Ne Ano Ne Ano Ne Ano 360 Kč
KVS8651 Najbrtová Veronika SKOB Kobra Vsetín 53394 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 Ne Ano Ne Ano Ne Ano 360 Kč
KAR6150 Vajíková Miloslava SK Karlovice 301321 Ne Ano Ne Ano Ne Ano 360 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 Ne Ano Ne Ano Ne Ne 240 Kč
PLU9900 Němeček Kryštof TJ SOKOL Plumlov C 981837 Ano Ano Ne Ano Ano Ano 600 Kč
3TC6500 Fellner Marek FENIX SKI TEAM zapůjčit Ano Ano Ne Ano Ne Ano 600 Kč
3TC8700 Baďura Jan FENIX SKI TEAM zapůjčit Ano Ano Ne Ano Ne Ano 600 Kč
3TC0053 Poulíková Karolína FENIX SKI TEAM zapůjčit Ne Ano Ne Ano Ne Ne 300 Kč
3TC0052 Poláková Natálie FENIX SKI TEAM zapůjčit Ne Ano Ne Ano Ne Ne 300 Kč
3TC0051 Nováčková Helena FENIX SKI TEAM zapůjčit Ano Ano Ne Ano Ne Ano 600 Kč
3TC0050 Schreierová Anna FENIX SKI TEAM zapůjčit Ano Ano Ne Ano Ne Ano 600 Kč
3TC0100 Strouhal Jakub FENIX SKI TEAM zapůjčit Ne Ano Ne Ano Ne Ne 300 Kč
3TC0150 Strouhalová Anna FENIX SKI TEAM zapůjčit Ne Ano Ne Ano Ne Ne 300 Kč
3TC0201 Cenek Jáchym FENIX SKI TEAM zapůjčit Ano Ano Ne Ano Ne Ano 600 Kč
3TC0200 Medek Jakub FENIX SKI TEAM zapůjčit Ano Ano Ne Ano Ne Ano 600 Kč
6DC8850 Janečková Marta SILVA OCamp 234537 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8801 Ludka Zbyněk SILVA OCamp 341804 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8855 Slavíčková Katka SILVA OCamp 421852 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8856 Probozsová Zuzka SILVA OCamp 6452 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8859 Kršáková Majka SILVA OCamp 53887 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8870 Vlachová Eliška SILVA OCamp 8898 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8871 Probozsová Natálie SILVA OCamp 49473 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC5100 Ricardo Iniguez Crespo SILVA OCamp 2800607 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC5300 José Samper García SILVA OCamp 2010169 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC7450 Meir Anat SILVA OCamp 341807 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8872 Rudakova Olena SILVA OCamp 1300217 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8873 Oksana Oskalenko SILVA OCamp 1395191 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8874 Tamara Denysenko SILVA OCamp 7200270 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8875 Kyuchukova Stanka SILVA OCamp 1409431 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC7200 Tufan Sarp SILVA OCamp 9200559 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC9300 Ramazan Emre Ucar SILVA OCamp 2074579 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC5100 Avital Ofer SILVA OCamp 253338 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
3YX8200 Podmolová Vendula Podmol Ano Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ne Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
88P6050 Świątkowska Bogumiła (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 889678 Ano Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 Ne Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 Ne Ne Ne Ano Ano Ne 0 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ne Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
DKP8159 Chládková Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 Ne Ano Ne Ne Ne Ne 120 Kč
DKP7902 Chládek Milan Oddíl OB Kotlářka C 2090874 Ne Ano Ne Ne Ne Ne 120 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
UOL9661 Kašparová Zuzana SOB Olomouc B 2058520 Ano Ano Ano Ano Ano Ne 600 Kč
29P5701 Skonieczny Andrzej (POL) Paulinum J.G. 1401456 Ne Ano Ano Ne Ne Ne 240 Kč
23P8250 Czajka Iza (POL) OK!Sport Warszawa 2077799 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín C 51527 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
KVS6801 Beňovský Jiří SKOB Kobra Vsetín 53371 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
KVS6804 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín 2088198 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
KVS7251 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín 2088170 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
KVS7369 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín 53397 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 Ne Ano Ne Ano Ne Ne 240 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 Ne Ano Ne Ano Ne Ne 240 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 Ano Ano Ne Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 Ano Ano Ne Ano Ano Ano 600 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8802 Soldán Vladimír SILVA OCamp 2020730 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8851 Kašparová Iva SILVA OCamp 203269 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8852 Skyvová Kryšpína SILVA OCamp 1007548 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8803 Bialožyt Miroslav SILVA OCamp 8789 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8805 Hladík Ladislav SILVA OCamp 52436 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8806 Zdráhal Tomáš SILVA OCamp 1931332 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8807 Otruba Marek SILVA OCamp 995892 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8854 Zdráhalová Pavla SILVA OCamp 52471 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8808 Novotný Tomáš SILVA OCamp 7001234 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8810 Silnoušek Jiří SILVA OCamp 2075602 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8811 Mrkvica Petr SILVA OCamp 7758623 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8812 Trojek Jakub SILVA OCamp 8788 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8857 Horčičková Eva SILVA OCamp 682350 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8860 Vítková Lucie SILVA OCamp 8849 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8815 Otruba Vojta SILVA OCamp 1007529 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8821 Josivan Oliveira Juan SILVA OCamp 9102141 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8900 Óscar Hernáiz Sánchez SILVA OCamp 7000476 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC7500 Jonay Perez Diaz SILVA OCamp 7200542 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC9450 Carmen Patino Deniz SILVA OCamp 887322 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC7300 Joaquín González Pérez SILVA OCamp 1398549 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8822 Feldman Shalev SILVA OCamp 2071149 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8823 Avner Asaf SILVA OCamp 2071134 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC9850 Antonowicz Anna-Maria SILVA OCamp 886680 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC6850 Gornicka-Antonowicz Anna SILVA OCamp 1408257 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC6800 Antonowicz Jerzy SILVA OCamp 504405 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8824 Dimitrov Teodor SILVA OCamp 2044938 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC6100 Koray Dever SILVA OCamp 2074578 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC9500 Huzeyfe Sigirci SILVA OCamp 2074583 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
6DC8849 Tomášek Jiřan SILVA OCamp 52406 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 720 Kč
UOL7004 Kašpar Jaroslav SOB Olomouc C 2069100 Ano Ne Ne Ne Ne Ne 120 Kč
NNN9999 Hlaváčová Eva Neregistrovaní zapůjčit Ano Ne Ne Ne Ne Ne 150 Kč
celkem přihlášených: 601, vklad: 429990 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.