Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.10.2018
Místo konání:
Pořadatel:
VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
4.61 km, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 09436 60 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 60 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 60 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
SHK0956 Vondrušková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 60 Kč
NNN1116 Simona Netopilová Neregistrovaní 9478 60 Kč
2.26 km, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 9463 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 7210232 60 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 60 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 232902 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 60 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 60 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
2.43 km, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C 2125378 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
PHK0756 Čičáková Dominika OK 99 Hradec Králové C 2127601 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk B 52799 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 1396847 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 331315 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 60 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 301633 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 2075616 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 60 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 60 Kč
1.92 km, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 60 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 60 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 2122245 60 Kč
LTU0750 Závodná Zuzana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 426320 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
3.35 km, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 60 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 8145608 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 8653298 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 60 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk B 416281 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
2.74 km, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
LPU0558 Janáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 60 Kč
LPU0562 Sádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075605 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 60 Kč
8XC0450 Šodorová Katarína NER- Neregistrovani zapůjčit 60 Kč
4.36 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 90 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 90 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 90 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 90 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 90 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1421908 90 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 90 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 90 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 90 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 90 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 90 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
5.59 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 90 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 90 Kč
6.94 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK8756 Novotná Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
4EX9050 Pangrácová Marie SKIVELO Olomouc 2104589 90 Kč
4EX9101 Pangrácová Anna SKIVELO Olomouc 2103250 90 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 90 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 90 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 2082907 90 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 90 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 90 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 90 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 90 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 90 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 90 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 90 Kč
4.78 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 7207865 90 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 90 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
5.84 km, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 90 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 90 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 90 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 90 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
4.01 km, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 90 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 90 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
SRK7599 Ešpandrová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 90 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 90 Kč
74C7600 Příkazská Petra NER 2102589 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 90 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 2114994 90 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 90 Kč
4.26 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 90 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 90 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 90 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 90 Kč
8XC7350 Šodorová Magda NER- Neregistrovani 682660 90 Kč
3.44 km, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
TYN6451 Doležalová Ivana OOB SK Týniště nad Orlicí C 995808 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 90 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 90 Kč
LTU6550 Pannyová Pavla OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1425372 90 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 9032 90 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 90 Kč
BRU7250 Hejtmánková Ivana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425527 90 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 90 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 887607 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
CHC7351 Tomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 90 Kč
3.42 km, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 90 Kč
SHK6151 Bartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 90 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 90 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 90 Kč
2.70 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
4.61 km, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 60 Kč
KOR0902 Sedláček Benedikt OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09598 60 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
SRK1002 Bém Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9500 60 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108869 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416289 60 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9593 60 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 60 Kč
SHK0810 Tejkl Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
TAP1000 Bouda Jan KOB Tretra Praha C 2118464 60 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 60 Kč
1.91 km, 7 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 60 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 60 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 60 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 60 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky C 2124780 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice C 2122258 60 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 60 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 60 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 60 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 60 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 2085566 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
2.70 km, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 2114992 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
PHK0707 Winter Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2113047 60 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk C 53569 60 Kč
BRU0602 Janata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331365 60 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232905 60 Kč
2.21 km, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 2103707 60 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí 2134308 60 Kč
SHK0601 Kočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 2088152 60 Kč
CHC0602 Štangler Jiří K.O.B. Choceň C 9561 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
3.63 km, 10 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053544 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 60 Kč
SHK0407 Verner Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2122264 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
LIP0400 Kubeček Josef SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 60 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 60 Kč
2.93 km, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 60 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 60 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 60 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2122257 60 Kč
5.13 km, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 90 Kč
SRK0305 Ešpandr Matěj SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 90 Kč
KUO0303 Kovařík Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 51470 90 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 90 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 90 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 9029 90 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 90 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9284 90 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2122242 90 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 90 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 90 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 90 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 90 Kč
5.99 km, 19 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 90 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7206528 90 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 90 Kč
9.07 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 90 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 7204482 90 Kč
NNN1112 Dvořáček Radek Neregistrovaní 682344 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075655 90 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 90 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 90 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 90 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 90 Kč
CET9001 Záveský Marek TJ Loko Česká Třebová C 331131 90 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 90 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 90 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 90 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 90 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 90 Kč
6.37 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 90 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 90 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7210221 90 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 90 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 90 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 90 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 90 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 90 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 90 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 90 Kč
7.90 km, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 90 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053543 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 90 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 90 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 7090873 90 Kč
5.85 km, 16 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 90 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 90 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 90 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 90 Kč
CHC7707 Holinger Jiří K.O.B. Choceň C 2025366 90 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí 2103752 90 Kč
SNA8001 Marák Jan TJ START Náchod C 2122269 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 90 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2102528 90 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 90 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 90 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
NNN1117 Vaclav Karlik Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
7.09 km, 17 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3XX6900 Müller Robert POT 553456 90 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 90 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 90 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 90 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 90 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 90 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 90 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 90 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 90 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 90 Kč
5.35 km, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
2XC7300 Bílek Tomáš Vojice 2114991 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 90 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9372 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 2126272 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425510 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 90 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2085650 90 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 90 Kč
5.69 km, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 90 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 90 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 90 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 90 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 90 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 90 Kč
4.70 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
4.11 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
2.89 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
3.50 km, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 90 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 9823 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
4.61 km, 5 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 60 Kč
BZP1550 Svítilová Veronika Báječné ženy v orientačním běhu 2131197 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
TYN8200 Sedláček Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2051497 60 Kč
5RX1500 Kadlec Jindřich NNN zapůjčit 60 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 60 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 60 Kč
NNN0011 Řoutil Matěj Neregistrovaní 2127622 60 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9448 60 Kč
CET0951 Pilgrová Alexandra TJ Loko Česká Třebová C 9720 60 Kč
CHT1251 Besedová Magdaléna OOB SK Chrast C 232884 60 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 405983 60 Kč
SRK1048 Dohnálek Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9492 60 Kč
SRK1099 Schwengerová Karlicka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2091532 60 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 60 Kč
BRU0951 Anežka Janatová Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032381 60 Kč
PHK1350 Málková Dominika OK 99 Hradec Králové C 2070847 60 Kč
ZAM1501 Svejštil Dominik OB TJ Sokol Žamberk 9592 60 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 60 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 60 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 60 Kč
SHK9999 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové 1428930 60 Kč
LPU2222 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice 2127660 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7759073 60 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 60 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 60 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 60 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 60 Kč
LPU2224 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice 7202878 60 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 60 Kč
PHK0954 Ondrušová Leona OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
3SC1250 Kušičková Lucie ČHTM Horní Jelení 1425339 60 Kč
3SC1251 Kušičková Jolana ČHTM Horní Jelení zapůjčit 60 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 60 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 361922 60 Kč
2.74 km, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 60 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 60 Kč
PHK0659 Leflerová Kristýna OK 99 Hradec Králové C 2126279 60 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 60 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod 9645 60 Kč
LTUcccc Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9021 60 Kč
KUN7651 Kubištová Lenka TJ Sokol Kunvald 9025 60 Kč
LPU2223 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 60 Kč
LPU7105 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2122256 60 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 60 Kč
PDY5800 Švec Jiří Běhej Poděbrady C 2102781 60 Kč
NNN1113 Benda Jan Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN1114 Chrtek Jan Neregistrovaní 2126302 60 Kč
NNN1115 Chrtek Tomáš Neregistrovaní 2112758 60 Kč
5.99 km, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR8249 Válek Lukáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061791 90 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 90 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 90 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 90 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí 2103716 90 Kč
LTU7750 Suková Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2091519 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
celkem přihlášených: 671, vklad: 51480 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.