Přihlášky závodu: Mikulášův kufr

Datum:
04.12.2018
Místo konání:
Srub Gizela, Krčský les
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
ČERTÍCI     ČERTICE     DIBLÍCI     DIBLICE     HOLÁTKA 1     HOLÁTKA 2     LUCIFEŘI     PEKELNICE    
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha B 2096222 0 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 0 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 0 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 0 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 0 Kč
5UC5500 Tučný Jan OB Tučňáci 2131195 0 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 0 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 0 Kč
1WX8200 Klíma Kamil SK Olympia Praha SPS zapůjčit 0 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 0 Kč
LOU8400 Brabec Tomáš SK Moravan Louňovice C zapůjčit 0 Kč
4EX8301 Doležal František SKIVELO Olomouc zapůjčit 0 Kč
6YC8503 Korotvička Ondřej Neregistrovaní 7210302 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 0 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 0 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 0 Kč
SPC8653 Tučková Dagmar SPORTICUS team C 9005226 0 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 0 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 0 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 0 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 0 Kč
1WX9050 Pangrácová Marie SK Olympia Praha SPS 2104589 0 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 0 Kč
28C7400 Štěpová Dana Neregistrovaní Štěpovi 2099486 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 0 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 0 Kč
DLP0701 Weiss Hugo OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 0 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 0 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 0 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 0 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 0 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 0 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 0 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 0 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 0 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 0 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 0 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 0 Kč
KAM0953 Kubecová Markéta OK Kamenice C 232246 0 Kč
PGP0753 Viktorová Klára SK Praga C 0 Kč
PGP1003 Hendrich Matyáš SK Praga C zapůjčit 0 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C zapůjčit 0 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C zapůjčit 0 Kč
1DX1500 Matějů Antonín Sild 682623 0 Kč
5WC1150 Vaníčková Eliška SK Líšná 0 Kč
CEP1200 Pařízek Antonín Čepíci C 2127535 0 Kč
CEP1400 Pařízek František Čepíci C 2125313 0 Kč
11X0950 Dvořáková Lucie NNN Dvořákovi Jesenice 0 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 0 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 0 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 0 Kč
CEP1302 Černý Ota Čepíci C 8627113 0 Kč
4VC0800 Exner Tomáš Radioklub OK1KYP/ASP 0 Kč
4VC1850 Exnerová Petra Radioklub OK1KYP/ASP 0 Kč
4VC0851 Bush Amélie Radioklub OK1KYP/ASP 0 Kč
4VC0900 Cink Kryštof Radioklub OK1KYP/ASP 0 Kč
4VC1851 Zusková Jana Radioklub OK1KYP/ASP 2134310 0 Kč
DVP1001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 428233 0 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip DVP ORIENTATION C 428204 0 Kč
DVP1002 Lhotský Marek DVP ORIENTATION C 2120627 0 Kč
DVP0652 Nedvědová Linda DVP ORIENTATION 0 Kč
4VC0751 Votrubová Kateřina Radioklub OK1KYP/ASP 0 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 0 Kč
5RX1650 Šístková Šárka NNN 515102 0 Kč
6KC1001 Krátký Jakub Neregistrovaní zapůjčit 0 Kč
6KC1300 Krátký Filip Neregistrovaní zapůjčit 0 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 0 Kč
4VC0852 Hladká Anna Radioklub OK1KYP/ASP 0 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 0 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 0 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 2103707 0 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 0 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 0 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 682675 0 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 0 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 0 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C 2099504 0 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 0 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 0 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 0 Kč
1SC0550 Gemperlová Eliška Wall Street Systems 2061812 0 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 0 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 0 Kč
11X0650 Dvořáková Veronika NNN Dvořákovi Jesenice 0 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 0 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 0 Kč
4VC0700 Endršt Jáchym Radioklub OK1KYP/ASP 2125329 0 Kč
4VC0850 Endrštová Magdaléna Radioklub OK1KYP/ASP 2115717 0 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 0 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 0 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 0 Kč
4VC0801 Pajskr Štěpán Radioklub OK1KYP/ASP 0 Kč
4VC0600 Hladký Jáchym Radioklub OK1KYP/ASP 0 Kč
SLP0550 Hudčeková Klára OOB Slavia Praha C 2124804 0 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 0 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 0 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 0 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 0 Kč
PGP7711 Dočkal Tomáš SK Praga C 2801008 0 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 0 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 0 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 0 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 0 Kč
11X8000 Dvořák Josef NNN Dvořákovi Jesenice 682615 0 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 0 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 0 Kč
3LX8200 Novák Lukáš AC SAKÉ KATEŘINKY 2127557 0 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 0 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 0 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 0 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 0 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 2131197 0 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 0 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 0 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 0 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 0 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 0 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 0 Kč
celkem přihlášených: 120, vklad: 0 Kč