Logo

Přihlášky závodu: Sandstones | Pískovce 2022

Datum:
01.07.2022
Místo konání:
Okna
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20B     H21E     H21A     H21B     H35A     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80     STORNO     T-FIT     T-OPEN     T10     T10P    

D10

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 2144152 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 8026626 Ano Ano Ano 600 Kč
VIM1350 Roučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 2151421 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 Ano Ano Ano 800 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano 800 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 Ano Ano Ano 800 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko B 8140939 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 Ano Ano Ano 600 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano 800 Kč
DOK1050 Kühnová Emma OK Doksy C 2053511 Ano Ano Ano 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0030002 Brumovská Markéta 003 - Brumíci 2771916 Ano Ano Ano 800 Kč
BFM1153 Burešová Sofie SKOB Frýdek - Místek C 2039168 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 Ano Ano Ano 800 Kč
MFP1150 Janečková Kristýna Matfyz Praha C 448933 Ano Ano Ano 800 Kč
DCH1151 Fryšová Zuzana Radioelektronika Cheb C 2039224 Ano Ano Ano 800 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga A 8005136 Ano Ano Ano 600 Kč
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA B 8003651 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 8140914 Ano Ano Ano 600 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA B 8667954 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 8012867 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8014548 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha B 405999 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 8080812 Ano Ano Ano 800 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano 800 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BFM0955 Burešová Eliška SKOB Frýdek - Místek B 8035525 Ano Ano Ano 600 Kč
BFM0952 Máchová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2087506 Ano Ano Ano 600 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano 600 Kč
SKM0951 Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 Ano Ano Ano 600 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C Ano Ano Ano 800 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 Ano Ano Ano 800 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice A 8670769 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering B 8328656 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 Ano Ano Ano 800 Kč
LLI0654 Kvítková Kristýna LOK-o Liberec 2032132 Ano Ano Ano 1500 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 Ano Ano Ano 1000 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Rosice C 2088166 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 8047184 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 8008279 Ano Ano Ano 800 Kč
0070002 Pap Dorina 007 - (HUN) Szegedi Vasutas SE 8200228 Ano Ano Ano 1200 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C Ano Ano Ano 1000 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8013900 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 8670751 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 8680308 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 8226309 Ano Ano Ano 800 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8226325 Ano Ano Ano 800 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0455 Krejčová Lucie SK Praga A 8517325 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 8033251 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8026584 Ano Ano Ano 1000 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast B 7207628 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 Ano Ano Ano 1000 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 Ano Ano Ano 800 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice E 8656606 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Brno Žabovřesky C 8660435 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice R 8404001 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 8660456 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8660528 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9452 Klusáčková Magdaléna SK Brno Žabovřesky R 8660440 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 Ano Ano Ano 800 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 8013899 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov R 8107724 Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 Ano Ano Ano 1000 Kč
0150001 Czakó Boglárka 015 - (HUN) MOM Budapest 8031118 Ano Ano Ano 1500 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov R 8659420 Ano Ano Ano 1500 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice E 8670788 Ano Ano Ano 1500 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 Ano Ano Ano 0 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 7260013 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga C 2021848 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR9750 Nedbálková Hana OK Jiskra Nový Bor C 1441628 Ano Ano Ano 800 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice C 8100500 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 8129952 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 800 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor C 7996010 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8953 Marynchenko Mariana OOB TJ Turnov C 1989035 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 Ano Ano Ano 1000 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 Ano Ano Ano 1000 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice C 8648575 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 Ano Ano Ano 800 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 8660506 Ano Ano Ano 800 Kč
VCB8854 Kovářová Julie OB České Budějovice C 8445288 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 2051502 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR9450 Macharová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8521 Ano Ano Ano 800 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 Ano Ano Ano 800 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU9554 Koubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8518325 Ano Ano Ano 800 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 Ano Ano Ano 800 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8230697 Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN9352 Žuchová Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8071193 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8762 Hrdličková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8107771 Ano Ano Ano 1500 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 Ano Ano Ano 1500 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 Ano Ano Ano 1500 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 Ano Ano Ano 800 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 Ano Ano Ano 800 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C Ano Ano Ano 800 Kč
OSN9051 Hrušková Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52140 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano 1000 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 8022673 Ano Ano Ano 800 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano 800 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Brno Žabovřesky C 7200319 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN8154 Janatová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660535 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 Ano Ano Ano 1000 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 Ano Ano Ano 1000 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ano Ano Ano 1000 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 Ano Ano Ano 800 Kč
SIT8451 Kawuloková Zdeňka OK SILESIA C 7200588 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 Ano Ano Ano 800 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 Ano Ano Ano 800 Kč
VIM8350 Roučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 51270 Ano Ano Ano 800 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN8251 Kopecká Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148140 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Brno Žabovřesky C 8000002 Ano Ano Ano 1000 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 Ano Ano Ano 800 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 8410801 Ano Ano Ano 800 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 Ano Ano Ano 1000 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 8012885 Ano Ano Ano 1000 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 8410791 Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 Ano Ano Ano 1000 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 Ano Ano Ano 800 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 Ano Ano Ano 800 Kč
BFM7855 Burešová Petra SKOB Frýdek - Místek C 2039172 Ano Ano Ano 800 Kč
BFM8052 Červinková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2102862 Ano Ano Ano 800 Kč
BFM7753 Máchová Markéta SKOB Frýdek - Místek C 2102872 Ano Ano Ano 800 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 Ano Ano Ano 800 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 Ano Ano Ano 800 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 2011822 Ano Ano Ano 1000 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8119527 Ano Ano Ano 1000 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ano Ano Ano 1000 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 1417134 Ano Ano Ano 1000 Kč
MFP8250 Janečková Lenka Matfyz Praha C 416119 Ano Ano Ano 1000 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 Ano Ano Ano 800 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 8648627 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC7751 Biolik Agnieszka K.O.B. Choceň C 8197778 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 Ano Ano Ano 800 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 Ano Ano Ano 800 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 Ano Ano Ano 1000 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano 1000 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ano Ano Ano 800 Kč
0010001 Zámečníková Jitka 001 - Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 1200 Kč
0020001 Paurová Lenka 002 - Neregistrovaná 2060203 Ano Ano Ano 1200 Kč
HOR7651 Čiháková Olga TJ Jiskra Hořice C 2104603 Ano Ano Ano 800 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 8006743 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV7361 Ferbasová Zdeňka SOK TJ Turnov C 2103240 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7652 Korbelová Petra OK 99 Hradec Králové C 2419927 Ano Ano Ano 800 Kč
MOV7452 Bergrová Petra SKOB Ostrava C 52981 Ano Ano Ano 800 Kč
HOR7450 Rückerová Věra TJ Jiskra Hořice C 2025353 Ano Ano Ano 800 Kč
0070003 Balogh Szilvia 007 - (HUN) Szegedi Vasutas SE 2050698 Ano Ano Ano 1200 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano 1000 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Brno Žabovřesky C 1111097 Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ano Ano Ano 1000 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 Ano Ano Ano 1000 Kč
DCH7654 Fryšová Tereza Radioelektronika Cheb C 4451 Ano Ano Ano 1000 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 Ano Ano Ano 800 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 Ano Ano Ano 800 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8042127 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 Ano Ano Ano 800 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 Ano Ano Ano 800 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano 800 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 Ano Ano Ano 800 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 8107774 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 995875 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 Ano Ano Ano 1000 Kč
0130001 Hana Burian 013 - (HUN) Burian Hana 8290369 Ano Ano Ano 1500 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano 800 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 800 Kč
0030003 Brumovská Rhea 003 - Brumíci 2224524 Ano Ano Ano 1200 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM6952 Himmelová Marie OK Kamenice C 51681 Ano Ano Ano 800 Kč
0080003 Tužilová Michaela 008 - Tužilovi 2020737 Ano Ano Ano 1200 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8162864 Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 1400421 Ano Ano Ano 1000 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 800 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 Ano Ano Ano 800 Kč
0060002 Teo Dora 006 - (HUN) Hungarian Senior Group 2056160 Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 800 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 Ano Ano Ano 1000 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 1000 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ano Ano Ano 1200 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ano Ano Ano 800 Kč

D60

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 Ano Ano Ano 800 Kč
0040001 Zsuzsanna Dr. Nagy 004 - (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2088257 Ano Ano Ano 1200 Kč
SHK5652 Šabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 Ano Ano Ano 800 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 Ano Ano Ano 800 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 Ano Ano Ano 800 Kč
1VD5850 Neumann Petra (GER) SG Zittau Süd 6449 Ano Ano Ano 1500 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano 1000 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 Ano Ano Ano 1000 Kč

D65

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 800 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008289 Ano Ano Ano 800 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ano Ano 800 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 Ano Ano Ano 800 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8008272 Ano Ano Ano 800 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 Ano Ano Ano 800 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 Ano Ano Ano 800 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 Ano Ano Ano 800 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 Ano Ano Ano 800 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 Ano Ano Ano 800 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 8111134 Ano Ano Ano 800 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8015295 Ano Ano Ano 1000 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 Ano Ano Ano 1000 Kč

D70

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano 600 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 8051250 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ano Ano Ano 600 Kč

D75

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 Ano Ano Ano 600 Kč

H10

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SIT1201 Kawulok Matyáš OK SILESIA C 8445328 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN1303 Novotný Metoděj Vavřinec OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 Ano Ano Ano 600 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek C 49456 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 Ano Ano Ano 600 Kč
STB1201 Konečný Tadeáš TJ Stadion Nový Bor C 52907 Ano Ano Ano 800 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice B 2111759 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha B 8670452 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering B 2134351 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 8113496 Ano Ano Ano 0 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 Ano Ano Ano 0 Kč
PGP1100 Benda Daniel SK Praga C 7207866 Ano Ano Ano 600 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 8047195 Ano Ano Ano 600 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov B 8119462 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 8004049 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM1103 Voleský Viktor OK Kamenice C 2102864 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 Ano Ano Ano 600 Kč
VIM1100 Roučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C 2224796 Ano Ano Ano 600 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 Ano Ano Ano 600 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek C 2087497 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8680414 Ano Ano Ano 800 Kč
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 8285914 Ano Ano Ano 800 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 Ano Ano Ano 800 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 600 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice B 8014569 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8005119 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov B 8014470 Ano Ano Ano 800 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 Ano Ano Ano 600 Kč
BFM0806 Červinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek B 2087518 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 Ano Ano Ano 600 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 Ano Ano Ano 800 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice A 8680398 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice A 2127648 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8226302 Ano Ano Ano 800 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8680286 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 Ano Ano Ano 1000 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662288 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP0706 Brumovský Štěpán KOB Tretra Praha C 8032753 Ano Ano Ano 800 Kč
SCP0601 Slíva Mikuláš OK Sparta Praha C Ano Ano Ano 800 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 Ano Ano Ano 800 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod A 8076025 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice A 8680328 Ano Ano Ano 800 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA A 8663128 Ano Ano Ano 800 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 8680282 Ano Ano Ano 800 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 8109325 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice A 8680403 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 8660399 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha A 8149881 Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 Ano Ano Ano 1000 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast B 2067939 Ano Ano Ano 800 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Rosice C 2085655 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053544 Ano Ano Ano 1000 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080826 Ano Ano Ano 1500 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice R 8660463 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 8220800 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Brno Žabovřesky C 8410777 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662697 Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM9700 Bořil Jan KOS TJ Tesla Brno C 8515513 Ano Ano Ano 1000 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8011036 Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga C 8008610 Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 Ano Ano Ano 1000 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8410802 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano 800 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 Ano Ano Ano 800 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice A 8670737 Ano Ano Ano 800 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 Ano Ano Ano 800 Kč
LLI0000 David Tomáš LOK-o Liberec C 2118932 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 Ano Ano Ano 1000 Kč
OSN8935 Hruška Ondřej SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52125 Ano Ano Ano 1000 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8091018 Ano Ano Ano 1000 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava C 8026655 Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8659405 Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8044639 Ano Ano Ano 1000 Kč
PBM7540 Kasal Vít TJ Spartak 1. brněnská C 8008808 Ano Ano Ano 1500 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8557333 Ano Ano Ano 800 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 Ano Ano Ano 800 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 Ano Ano Ano 800 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU8811 Moravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 Ano Ano Ano 1500 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 800 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 800 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 Ano Ano Ano 800 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Brno Žabovřesky C 8002099 Ano Ano Ano 800 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 Ano Ano Ano 800 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 Ano Ano Ano 800 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 Ano Ano Ano 800 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 8014461 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 8076614 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8003596 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 Ano Ano Ano 1000 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 Ano Ano Ano 1000 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 Ano Ano Ano 1000 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2181301 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 Ano Ano Ano 1000 Kč
SCP7800 Jurkiewicz Patrik OK Sparta Praha C 7260025 Ano Ano Ano 1000 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 Ano Ano Ano 1000 Kč
0170001 Lehmann Karsten 017 - (GER) Sommerkollektiv 8076031 Ano Ano Ano 1500 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SIT8001 Kawulok Marek OK SILESIA C 8003610 Ano Ano Ano 800 Kč
OSN8000 Voráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201330 Ano Ano Ano 1000 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN8200 Kalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 Ano Ano Ano 800 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 800 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 800 Kč
VIM8000 Roučka Martin Ski klub Šumava Vimperk C 2224141 Ano Ano Ano 800 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek C 2087499 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7902 Mojžíš Robert OK 99 Hradec Králové C 2148209 Ano Ano Ano 800 Kč
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Brno Žabovřesky C 999666 Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 Ano Ano Ano 1000 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 Ano Ano Ano 800 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 Ano Ano Ano 800 Kč
0010002 Zámečník Pavel 001 - Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 1200 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 8237667 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7703 Korbel Michal OK 99 Hradec Králové C 8226379 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV7305 Vambera Filip SOK TJ Turnov C 2103248 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC7608 Biolik Grzegorz K.O.B. Choceň C 8210276 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 Ano Ano Ano 800 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Brno Žabovřesky C 8076006 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 Ano Ano Ano 800 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 Ano Ano Ano 1000 Kč
LPM6701 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 Ano Ano Ano 1000 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 Ano Ano Ano 1000 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 886826 Ano Ano Ano 1000 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 Ano Ano Ano 800 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2127611 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN7601 Novotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 Ano Ano Ano 800 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 8071630 Ano Ano Ano 800 Kč
0070001 Pap Attila 007 - (HUN) Szegedi Vasutas SE 8000550 Ano Ano Ano 1200 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 Ano Ano Ano 1000 Kč
DCH7503 Fryš Zdeněk Radioelektronika Cheb C 8032 Ano Ano Ano 1000 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 Ano Ano Ano 1000 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO7101 Černý Jan SKOB Ostrov C 8410794 Ano Ano Ano 800 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 Ano Ano Ano 800 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 Ano Ano Ano 800 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano 800 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 8107753 Ano Ano Ano 800 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 8006770 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 2127658 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 Ano Ano Ano 800 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 Ano Ano Ano 800 Kč
0090001 Dalos Attila 009 - (HUN) MAFC 8061445 Ano Ano Ano 1500 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 Ano Ano Ano 1000 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8119534 Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 8670478 Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8014490 Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8644879 Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 8011594 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano 1000 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano 1500 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 8013397 Ano Ano Ano 800 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 8017400 Ano Ano Ano 800 Kč
0030001 Brumovský Martin 003 - Brumíci 2229843 Ano Ano Ano 1200 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 Ano Ano Ano 800 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 Ano Ano Ano 800 Kč
HOR7100 Loukota Josef TJ Jiskra Hořice C 2102559 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 Ano Ano Ano 800 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 8113514 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 Ano Ano Ano 1000 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano 1000 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 Ano Ano Ano 800 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ano Ano Ano 1200 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160187 Ano Ano Ano 800 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano 800 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 Ano Ano Ano 800 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 Ano Ano Ano 800 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 8119538 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 Ano Ano Ano 800 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 8003657 Ano Ano Ano 800 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8226303 Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 Ano Ano Ano 1000 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 Ano Ano Ano 1000 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 Ano Ano Ano 800 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 Ano Ano Ano 800 Kč
0080002 Tužil Petr 008 - Tužilovi 2045249 Ano Ano Ano 1200 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano 800 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 Ano Ano Ano 800 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 8660458 Ano Ano Ano 800 Kč
0060001 Weiler Zsolt 006 - (HUN) Hungarian Senior Group 8640220 Ano Ano Ano 1200 Kč
0060003 Szlatenyi Ferenc 006 - (HUN) Hungarian Senior Group 2056161 Ano Ano Ano 1200 Kč
0060004 Varga Jozsef 006 - (HUN) Hungarian Senior Group 8090560 Ano Ano Ano 1200 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 Ano Ano Ano 800 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8196083 Ano Ano Ano 800 Kč
0060005 Nemeth Csaba 006 - (HUN) Hungarian Senior Group 8517366 Ano Ano Ano 1200 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 Ano Ano Ano 800 Kč
KAS6000 Mrva Pavel KOB Kamenický Šenov C 53014 Ano Ano Ano 800 Kč
CHT6002 Ďoubalík Petr OOB SK Chrast C 336716 Ano Ano Ano 800 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ano Ano Ano 800 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 800 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 Ano Ano Ano 800 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 Ano Ano Ano 1000 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ano Ano Ano 1000 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 8042132 Ano Ano Ano 800 Kč
HOR6000 Horák Jan TJ Jiskra Hořice C 2218971 Ano Ano Ano 800 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI4701 Urválek Jiří Slavia Liberec orienteering C 1602616 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI5601 Drobník Ivan Slavia Liberec orienteering C 9902 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 Ano Ano Ano 800 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 Ano Ano Ano 800 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8004724 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 Ano Ano Ano 800 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 Ano Ano Ano 1000 Kč
0100001 Bjärrenholt Eddie 010 - (SWE) Rånäs Ok 8636985 Ano Ano Ano 1500 Kč
OSN5501 Hruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 Ano Ano Ano 1000 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 Ano Ano Ano 800 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 Ano Ano Ano 800 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 Ano Ano Ano 1000 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano 1000 Kč

H70

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680370 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 Ano Ano Ano 600 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano 600 Kč
0040002 Tibor Korbély 004 - (HUN) Veszprémi Honvéd SE 8516977 Ano Ano Ano 800 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 2222824 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8022378 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 Ano Ano Ano 600 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 Ano Ano Ano 600 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 8051255 Ano Ano Ano 600 Kč
0110001 Öhlund Per 011 - (SWE) Gustavsbergs OK 27266 Ano Ano Ano 1000 Kč
0120001 Johansson Arne 012 - (SWE) OK Ravinen 42495 Ano Ano Ano 1000 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 2221510 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 Ano Ano Ano 1000 Kč

H75

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8113504 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano 600 Kč
LBE4600 NOSÁL STANISLAV TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 Ano Ano Ano 800 Kč

H80

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 Ano Ano Ano 600 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 Ano Ano Ano 800 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI1103 Kubišta Anton Slavia Liberec orienteering C 2211674 Ano Ano Ano 500 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRT7700 Mazzarese Kenneth KOS Třešť C 2214520 Ano Ano Ano 800 Kč
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov C 8154978 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano 800 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 8014459 Ano Ano Ano 800 Kč
24D9350 Cruse Sina (GER) SV Robotron Dresden 2188 Ano Ano Ano 1200 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 8022663 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP5850 Horáková Dana KOB Tretra Praha C 2000547 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 Ano Ano Ano 800 Kč
0050001 Odehnal Jakub 005 - NER - Odehnal 52932 Ano Ano Ano 1200 Kč
CHT9651 Ďoubalíková Anna OOB SK Chrast C 207805 Ano Ano Ano 800 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 Ano Ano Ano 800 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 331686 Ano Ano Ano 800 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 Ano Ano Ano 800 Kč
STB7650 Průšková Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 2148077 Ano Ano Ano 1000 Kč
STB7850 Kuťková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 Ano Ano Ano 1000 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 2111730 Ano Ano Ano 1000 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 1000 Kč
0140001 Gult Jindřich 014 - neregistrovaný 232503 Ano Ano Ano 1500 Kč
PBM7777 Vacková Jana TJ Spartak 1. brněnská PŮJČIT Ano Ano Ano 1500 Kč
0190001 Trojan Jaroslav 019 - Moravcovi zapůjčit Ano Ano Ano 1650 Kč
0190002 Homola Ondřej 019 - Moravcovi zapůjčit Ano Ano Ano 1650 Kč
0190003 Gordan Petra 019 - Moravcovi zapůjčit Ano Ano Ano 1650 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI6051 Štičková Eva LOK-o Liberec C 253133 Ano Ano Ano 800 Kč
0160001 Tesař Jaroslav 016 - neregistrovaní Česká Lípa 2053543 Ano Ano Ano 1000 Kč
0160002 Tesař Martin 016 - neregistrovaní Česká Lípa 2053544 Ano Ano Ano 1000 Kč
DOK1101 Žídek Jakub OK Doksy C 2056238 Ano Ano Ano 0 Kč
DOK1001 Mohaupt Vít OK Doksy C 2115678 Ano Ano Ano 0 Kč

T10

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C Ano Ano Ano 600 Kč
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM1456 Voleská Andrea OK Kamenice C 2222807 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR1151 Dosbabová Magdaléna OOB Třebíč C 52247 Ano Ano Ano 800 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 Ano Ano Ano 800 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 Ano Ano Ano 800 Kč
BZP1300 Pospíšil Jakub Báječné ženy v orientačním běhu C 2152843 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK1200 Dvořák Daniel OK Doksy C 2115699 Ano Ano Ano 0 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK1515 Novotný Matouš OK 99 Hradec Králové C 886826 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 Ano Ano Ano 600 Kč
LDC1750 Havlová Aneta KOB Děčín C 7434894 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI1651 Šebelková Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 4402219 Ano Ano Ano 600 Kč
0080001 Klusáčková Amálie 008 - Tužilovi 899179 Ano Ano Ano 800 Kč
OSN1456 Voráčková Karolína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8009 Ano Ano Ano 800 Kč
OSN1701 Voráček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52130 Ano Ano Ano 800 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 Ano Ano Ano 800 Kč
TEP1451 Pecánková Barbora Tempo Praha C 49546 Ano Ano Ano 800 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 Ano Ano Ano 800 Kč
0140002 Gultová Viktorie 014 - neregistrovaný 2017687 Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM1616 König Teodor SK Brno Žabovřesky C 1234321 Ano Ano Ano 800 Kč
PBM1608 Kasal Quido TJ Spartak 1. brněnská C zapůjčit Ano Ano Ano 1150 Kč
celkem přihlášených: 639, vklad: 537800 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.