Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.04.2024
Místo konání:
Loučka u Litovle
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10S     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     HDR     OPEN    
Nahrávám data...
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU1454 Vlčková BarboraVlčková Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 100 Kč
ASU1456 Rochovanská EliškaRochovanská Eliška Magnus Orienteering C 8512689 100 Kč
ASU1457 Rochovanská ŠtěpánkaRochovanská Štěpánka Magnus Orienteering C 8512676 100 Kč
UOL1551 Krejčí JulieKrejčí Julie SOB Olomouc C 2151404 100 Kč
UOL1450 Paulíčková VeronikaPaulíčková Veronika SOB Olomouc C 2069082 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1353 Čeřovská EliškaČeřovská Eliška KOB Konice B 8116677 100 Kč
KSU1350 Havlíková MichaelaHavlíková Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2039191 100 Kč
KSU1262 Profousová StellaProfousová Stella Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067337 100 Kč
SSU1252 Kopecká EliškaKopecká Eliška SK Severka Šumperk B 2771933 100 Kč
PLU1277 Otrubová VeronikaOtrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov B 8044612 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1191 Lipenská Jana MarieLipenská Jana Marie KOB Konice B 8502680 100 Kč
UOL1053 Malasková LindaMalasková Linda SOB Olomouc C 8107767 100 Kč
PLU1051 Luterová LauraLuterová Laura TJ SOKOL Plumlov B 8047160 100 Kč
KSU1050 Jordánová NellyJordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076623 100 Kč
KSU1099 Pavelková EvaPavelková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8510288 100 Kč
ASU1150 Pelantová NikolPelantová Nikol Magnus Orienteering C 2159941 100 Kč
UOL1050 Kopecká TerezaKopecká Tereza SOB Olomouc B 8013869 100 Kč
KON1079 Václavková AmálieVáclavková Amálie KOB Konice B 8013874 100 Kč
PLU1150 Matyšková StelaMatyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 100 Kč
UOL1150 Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena SOB Olomouc B 8501634 100 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová EliškaHýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov A 8226380 150 Kč
JPV0850 Pinkavová EliškaPinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 150 Kč
UOL0953 Křížová AmálieKřížová Amálie SOB Olomouc B 8009523 150 Kč
KSU0959 Tomanková AliceTomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680326 150 Kč
KSU0979 Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8522895 150 Kč
KSU0888 Reichlová PavlaReichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8420956 150 Kč
ASU0850 Pelantová SáraPelantová Sára Magnus Orienteering C 7203336 150 Kč
PLU0888 Otrubová KarolínaOtrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 150 Kč
JPV0950 Gottwaldová AnnaGottwaldová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 8402009 150 Kč
STE0852 Burdová HanaBurdová Hana SK SKI-OB Šternberk B 8507623 150 Kč
STE0853 Kučerová KlaudieKučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 150 Kč
PLU0854 Slezáková VendulaSlezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 150 Kč
SSU0950 Kranzler Stella MarieKranzler Stella Marie SK Severka Šumperk B 8511592 150 Kč
TZL0858 Lázničková AlžbětaLázničková Alžběta SKOB Zlín B 8105227 150 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0652 Přikrylová JanaPřikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 150 Kč
JPV0653 Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 150 Kč
KON0760 Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 150 Kč
KON0757 Benešová AnežkaBenešová Anežka KOB Konice B 8196099 150 Kč
SSU0753 Richtrová EmaRichtrová Ema SK Severka Šumperk B 8409876 150 Kč
KSU0650 Juřinová AdélaJuřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8510271 150 Kč
KSU0676 Smýkalová EliškaSmýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 150 Kč
SSU0752 Zaoralová EliškaZaoralová Eliška SK Severka Šumperk A 8482588 150 Kč
KON0777 Dvořáková EmaDvořáková Ema KOB Konice B 8183179 150 Kč

D21C Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá AnetaPlachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 150 Kč
PLU0453 Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika TJ SOKOL Plumlov B 8660567 150 Kč
TVR7350 Slavíková LenkaSlavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8154988 150 Kč
TUR0253 Martanová ElinMartanová Elin OOB TJ Turnov C 8659420 150 Kč
STE7054 Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 150 Kč
ASU0398 Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela Magnus Orienteering C 8226432 150 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 150 Kč
KSU8080 Juřinová RadkaJuřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8514721 150 Kč
KON8063 Rozsívalová PetraRozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 150 Kč
HLV8451 Drábková KateřinaDrábková Kateřina OB Holešov z.s. C 8517324 150 Kč
ASU8383 Pátková EvaPátková Eva Magnus Orienteering C 2211967 150 Kč
JPV7676 Plachá AndreaPlachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 150 Kč
ZAM8552 Kmentová LenkaKmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 150 Kč
SSU8000 Kopecká TerezaKopecká Tereza SK Severka Šumperk C 2221430 150 Kč
KUB7750 Mikulčíková IrenaMikulčíková Irena KUB Koala Uherský Brod C 8140920 150 Kč
KSU7272 Krčová MartinaKrčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 150 Kč
KON8155 Václavková LenkaVáclavková Lenka KOB Konice C 2020742 150 Kč
PLU8350 Hubíková IvaHubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 150 Kč
KSU8691 Rajnošek TerezaRajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8180786 150 Kč
STE7159 Maťátková MarcelaMaťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 150 Kč
ASU8989 Rochovanská MarkétaRochovanská Markéta Magnus Orienteering C 416715 150 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová PetraBenešová Petra KOB Konice C 8514475 150 Kč
SSU6591 Ostřanská IvetaOstřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 150 Kč
KON7474 Hanousková MichaelaHanousková Michaela KOB Konice C 8030641 150 Kč
JPV7474 Hýblová IvetaHýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 8501548 150 Kč
JPV7551 Gottwaldová HanaGottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8040975 150 Kč
PLU7878 Luterová KristýnaLuterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 150 Kč
ASU7750 Sekaninová JitkaSekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 150 Kč
JPV6951 Kašparová IvanaKašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 150 Kč
KON7979 Zapletalová KamilaZapletalová Kamila KOB Konice C 8154986 150 Kč
KON7676 Škrabalová EvaŠkrabalová Eva KOB Konice C 8076649 150 Kč
KSU7787 Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 150 Kč
KSU7878 Paloncý JanaPaloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8162841 150 Kč
HLV7060 Sedláčková JanaSedláčková Jana OB Holešov z.s. C 2260118 150 Kč
TVR7750 Svačinková JitkaSvačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8137512 150 Kč
PLU7777 Otrubová VěraOtrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 8514501 150 Kč
HOB7051 Hendrychová MarcelaHendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 150 Kč
JPV7650 Chmelářová RadkaChmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 150 Kč
BBM7155 Kunzová IvanaKunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 150 Kč
KSU7552 Tomanková MartinaTomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 150 Kč
JPV7550 Švestková HanaŠvestková Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2148093 150 Kč
STE7450 Glonková MartinaGlonková Martina SK SKI-OB Šternberk C 2073422 150 Kč
STE7251 Janků RenataJanků Renata SK SKI-OB Šternberk C 2035728 150 Kč
STE7556 Lubrichová EvaLubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 150 Kč
STE7550 Marková EvaMarková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 150 Kč
JPV6666 Jarošová PetraJarošová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 8150666 150 Kč
JPV7552 Poláčková MonikaPoláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 150 Kč
TZL7352 Vrubelová JanaVrubelová Jana SKOB Zlín C 7210876 150 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6556 Štorková SimonaŠtorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 150 Kč
KON5887 Smičková EvaSmičková Eva KOB Konice C 8454012 150 Kč
JPV6773 Fajkusová JitkaFajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 150 Kč
AOP6151 Glabazňová JanaGlabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 150 Kč
SSU6091 Králová ZdenkaKrálová Zdenka SK Severka Šumperk C 8409878 150 Kč
OOL5850 Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava SK Haná orienteering C 2092434 150 Kč
JPV6363 Vavrečková IvanaVavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8501560 150 Kč
STE6751 Neumannová KamilaNeumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 150 Kč
TZL6751 Lázničková MarcelaLázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 150 Kč
SSU6450 Gebauerová JanaGebauerová Jana SK Severka Šumperk C 2001926 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4950 Mrkvicová LudmilaMrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 2217334 150 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU1600 Vala JakubVala Jakub Magnus Orienteering C 52560 100 Kč
ASU1661 Rochovanská JulieRochovanská Julie Magnus Orienteering C 416716 100 Kč
KON1361 Kolářová EmmaKolářová Emma KOB Konice C 100 Kč
KSU1551 Kočandrlová AnežkaKočandrlová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 229473 100 Kč
JPV1600 Chmelář SamuelChmelář Samuel Oddíl OS SK Prostějov C 100 Kč
KSU1651 Kalbáčová VilmaKalbáčová Vilma Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100 Kč
PLU1400 Matyšek JosefMatyšek Josef TJ SOKOL Plumlov C 2096224 100 Kč
KSU1414 Rajnošek MatoušRajnošek Matouš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV1400 Gottwald PetrGottwald Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2080978 100 Kč
ASU1400 Klimeš FrankKlimeš Frank Magnus Orienteering C 416509 100 Kč
ASU1414 Pátek ŠimonPátek Šimon Magnus Orienteering C 100 Kč
UOL1400 Bednář RichardBednář Richard SOB Olomouc C 8655425 100 Kč
UOL1401 Kindl OskarKindl Oskar SOB Olomouc C 8501502 100 Kč
STE1401 Jiráček OndřejJiráček Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 2100988 100 Kč
STE1400 Kropáček ŠimonKropáček Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2143381 100 Kč
UOL1402 Krejčí ViktorKrejčí Viktor SOB Olomouc C 8512696 100 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1203 Lýsek ŠtěpánLýsek Štěpán SOB Olomouc B 8162840 100 Kč
UOL1300 Tempír JáchymTempír Jáchym SOB Olomouc C 8196078 100 Kč
UOL1301 Macháček JanMacháček Jan SOB Olomouc C 8509360 100 Kč
ASU1300 Vala KarelVala Karel Magnus Orienteering C 8511583 100 Kč
KSU1313 Rajnošek SamuelRajnošek Samuel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8230285 100 Kč
KSU1300 Mazák ŠimonMazák Šimon Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2220669 100 Kč
ASU1212 Lexman MartinLexman Martin Magnus Orienteering C 100 Kč
ASU1249 Macek VáclavMacek Václav Magnus Orienteering B 886264 100 Kč
KON1124 Písek OndřejPísek Ondřej KOB Konice C 100 Kč
KON1020 Novák FilipNovák Filip KOB Konice C 2217347 100 Kč
PLU1300 Hubík HubertHubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8009528 100 Kč
PLU1500 Hubík RadanHubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 8107760 100 Kč
0070001 Slouka VojtěchSlouka Vojtěch 007 - _ zapůjčit 110 Kč
STE1201 Binar VítBinar Vít SK SKI-OB Šternberk C 8512693 100 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1022 Rozsíval MartinRozsíval Martin KOB Konice B 2090866 100 Kč
HOB1101 Kratochvíl DavidKratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 100 Kč
KON1010 Čeřovský FilipČeřovský Filip KOB Konice B 8008300 100 Kč
UOL1001 Tempír LukášTempír Lukáš SOB Olomouc C 8196079 100 Kč
UOL1100 Bída OndřejBída Ondřej SOB Olomouc C 2088178 100 Kč
PLU1001 Lutera OliverLutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 100 Kč
JPV1010 Plachý MatyášPlachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 8026571 100 Kč
0030002 Navrátil VojtěchNavrátil Vojtěch 003 - ZŠ Těšetice 2125326 100 Kč
KSU1009 Havlík JakubHavlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8514515 100 Kč
KSU1030 Profous ŠtěpánProfous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056285 100 Kč
KSU1100 Štábl VítŠtábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 100 Kč
KSU1101 Smýkal LukášSmýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 100 Kč
KSU1121 Vlček AntonínVlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8514551 100 Kč
KSU1111 Mátl AdamMátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2108868 100 Kč
ASU1010 Sekanina MarekSekanina Marek Magnus Orienteering C 2102553 100 Kč
ZLH1100 Mrkvica JanMrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory B 8516453 100 Kč
SSU1003 Prachař JáchymPrachař Jáchym SK Severka Šumperk B 2771347 100 Kč
SSU1001 Ryszkowski OndřejRyszkowski Ondřej SK Severka Šumperk C 8063071 100 Kč
KON1132 Václavek AloisVáclavek Alois KOB Konice B 8014559 100 Kč
SSU1102 Turek VáclavTurek Václav SK Severka Šumperk C 8511579 100 Kč
JPV1001 Koutný OndřejKoutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8404142 100 Kč
STE1100 Marek MartinMarek Martin SK SKI-OB Šternberk B 8501527 100 Kč
SSU1101 Hedrich JanHedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 100 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0830 Lipenský MatoušLipenský Matouš KOB Konice B 8133263 150 Kč
UOL0902 Fanta MaxmilianFanta Maxmilian SOB Olomouc B 8196051 150 Kč
SSU0900 Heiser MatějHeiser Matěj SK Severka Šumperk B 8409866 150 Kč
KSU0808 Paloncý JanPaloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 150 Kč
KSU0828 Juřina MarekJuřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8523438 150 Kč
KSU0838 Marek VítMarek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 150 Kč
ZLH0800 Mrkvica VáclavMrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 150 Kč
SSU0904 Turek JosefTurek Josef SK Severka Šumperk B 8514569 150 Kč
PLU0804 Novotný JakubNovotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 7005170 150 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý OndřejPlachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 150 Kč
KSU0626 Jordán AlexandrJordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680281 150 Kč
KSU0701 Miča JanMiča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8482572 150 Kč
ASU0748 Macek VojtěchMacek Vojtěch Magnus Orienteering B 8140925 150 Kč
ASU0749 Šneider KvidoŠneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 150 Kč

H21C Rank. koef.: 1

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8804 Hladík LadislavHladík Ladislav SK Haná orienteering C 8509043 150 Kč
AOP7301 Kovalčík TomášKovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 150 Kč
JPV8201 Otrusina JiříOtrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 150 Kč
JPV0202 Štorek DavidŠtorek David Oddíl OS SK Prostějov C 8663202 150 Kč
KSU7410 Tomanek DanielTomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 150 Kč
OOL8801 Zdráhal TomášZdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 150 Kč
KSU0606 Štábl PatrikŠtábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 150 Kč
ZLH7800 Mrkvica PetrMrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 150 Kč
KSU0201 Hecl FrantišekHecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662428 150 Kč
PLU7917 Otruba KarelOtruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 150 Kč
KSU0101 Krč MatějKrč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058481 150 Kč
KSU0525 Bláha AdamBláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 150 Kč
SSU8802 Poklop MartinPoklop Martin SK Severka Šumperk R 8660591 150 Kč
PLU8007 Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 8116824 150 Kč
TUR0202 Svoboda RadekSvoboda Radek OOB TJ Turnov C 8022671 150 Kč
TUR8917 Dudík PetrDudík Petr OOB TJ Turnov C 8063096 150 Kč
TUR0214 Světnický FrantišekSvětnický František OOB TJ Turnov C 8656687 150 Kč
KSU0401 Štábl AdamŠtábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662429 150 Kč
STE7607 Fendrych MichalFendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 150 Kč
STE0104 Poštulka LukášPoštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 150 Kč
STE9700 Poštulka TomášPoštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 150 Kč
STE7505 Pudel JardaPudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 150 Kč
STE6501 Skyva PetrSkyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8006749 150 Kč
KSU0502 Tomanek LukášTomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680413 150 Kč
JPV0123 Holusek JiříHolusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8445294 150 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU7700 Kočandrle JaroslavKočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8522894 150 Kč
KSU8011 Vlček JanVlček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8514528 150 Kč
PLU8101 Lutera MichalLutera Michal TJ SOKOL Plumlov C 2102795 150 Kč
KSU8600 Mazák LukášMazák Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8523660 150 Kč
ZAM8401 Andrš PetrAndrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 150 Kč
KUB7301 Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav KUB Koala Uherský Brod C 8670745 150 Kč
KON8216 Václavek LeošVáclavek Leoš KOB Konice C 515427 150 Kč
PLU8201 Hubík HubertHubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8670809 150 Kč
KSU7909 Miča PetrMiča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8017374 150 Kč
PVP7400 Cveček MartinCveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8285922 150 Kč
JPV8111 Burda MartinBurda Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8509060 150 Kč
STE6600 Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 150 Kč
PLU7901 Novotný MichalNovotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 8445306 150 Kč
ASU8400 Rochovanský FrantišekRochovanský František Magnus Orienteering C 8514637 150 Kč
SSU7401 Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 150 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7404 Přikryl JiříPřikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8663185 150 Kč
KON6427 Navrátil VáclavNavrátil Václav KOB Konice C 8461738 150 Kč
KON6111 Grepl LadislavGrepl Ladislav KOB Konice C 8660471 150 Kč
JPV6909 Holusek MilanHolusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 150 Kč
PLU7612 Matyšek StanislavMatyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 150 Kč
JPV7606 Pinkava RomanPinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 8009531 150 Kč
ASU6849 Pavlík RadekPavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 150 Kč
UOL7401 Baláček VáclavBaláček Václav SOB Olomouc C 2161647 150 Kč
ASU7848 Greschner LubošGreschner Luboš Magnus Orienteering C 8107738 150 Kč
ASU7102 Macek KarelMacek Karel Magnus Orienteering C 8162903 150 Kč
JPV6526 Soldán VladimírSoldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 150 Kč
KON7717 Křupka TomášKřupka Tomáš KOB Konice C 2108896 150 Kč
CEL7015 Hubáček MartinHubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 150 Kč
CEL6426 Tomášek JiříTomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 7210922 150 Kč
KSU7503 Pavelka MartinPavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 150 Kč
KSU7501 Štábl RomanŠtábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 150 Kč
KSU7601 Hecl MilošHecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670773 150 Kč
KSU6800 Květoň VladimírKvětoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 150 Kč
HLV6404 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OB Holešov z.s. C 7200377 150 Kč
TVR6800 Slavík TomášSlavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8004044 150 Kč
SSU7847 Krtička LuděkKrtička Luděk SK Severka Šumperk C 8409884 150 Kč
KON7219 Procházka JosefProcházka Josef KOB Konice C 8116756 150 Kč
KSU5801 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 150 Kč
0070002 Slouka DavidSlouka David 007 - _ zapůjčit 160 Kč
STE7600 Burda TomášBurda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8501550 150 Kč
STE7603 Kropáček IvoKropáček Ivo SK SKI-OB Šternberk C 8523146 150 Kč
STE7501 Marek AntonínMarek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 150 Kč
STE6907 Petřivalský MarekPetřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 8660455 150 Kč
STE7200 Silnoušek JiříSilnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8047120 150 Kč
STE7100 Smolka MartinSmolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 8648563 150 Kč
CEL6827 Janeček JiříJaneček Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52407 150 Kč
JPV7214 Poláček LubošPoláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 150 Kč
SSU7403 Závodný MarekZávodný Marek SK Severka Šumperk C 2420013 150 Kč
OOL7501 Binar RobertBinar Robert SK Haná orienteering C 8116829 150 Kč
OTK6910 Kunz PetrKunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 150 Kč
SBR7800 Good MartinGood Martin SKOB Bruntál C 51903 150 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR5501 Vodička LuděkVodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 150 Kč
JPV6217 Chmelař MiroslavChmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 150 Kč
SBR6302 Řeháček PetrŘeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 150 Kč
JPV6505 Štorek PetrŠtorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 150 Kč
OOL5904 Višňa MilanVišňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 150 Kč
SBR6003 Czasch PetrCzasch Petr SKOB Bruntál 7856 150 Kč
JPV6515 Plachý MartinPlachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 150 Kč
0030001 Roubalík RadovanRoubalík Radovan 003 - ZŠ Těšetice 8656544 150 Kč
PTE6622 Vítek ZbyněkVítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 150 Kč
JPV6112 Jeřábek LubošJeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 150 Kč
KSU6349 Paloncý PavelPaloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680340 150 Kč
OOL5301 Zdráhal TomášZdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8271053 150 Kč
SSU6301 Valenta JiříValenta Jiří SK Severka Šumperk C 8140921 150 Kč
OOL5707 Zdráhal RobertZdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 150 Kč
STE6901 Gentric MarcGentric Marc SK SKI-OB Šternberk C 8013403 150 Kč
STE6307 Hepnar LubošHepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8140910 150 Kč
TZL6701 Láznička LiborLáznička Libor SKOB Zlín C 331193 150 Kč
TZL6401 Vrubel KarelVrubel Karel SKOB Zlín C 8007255 150 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Javůrek AntonínJavůrek Antonín 002 - aaa 301298 150 Kč
ZAM5801 Andrš MilanAndrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 150 Kč
OOL5600 Janošík ZdeněkJanošík Zdeněk SK Haná orienteering C 682075 150 Kč
TVR5000 Pospíšil KarelPospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 150 Kč
0060001 Hubáček Miroslav Hubáček Miroslav 006 - Prostějov zapůjčit 160 Kč
OOL4901 Smolka MiloslavSmolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 150 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský JosefOstřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 150 Kč
BOV4901 Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 2113502 150 Kč
SBR4801 Toman StanislavToman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 150 Kč
HLV4801 Peška AntonínPeška Antonín OB Holešov z.s. C 2214545 150 Kč
KSU4900 Komárek JaromírKomárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2102554 150 Kč
ZLH4600 Mrkvica MiroslavMrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 2161664 150 Kč

HDR

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1602 Baláček JonášBaláček Jonáš SOB Olomouc C 2217291 100 Kč
KSU1666 Havlíková JulieHavlíková Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 100 Kč
ZLH1600 Mrkvica VítMrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 100 Kč
STE1600 Jiráček TomášJiráček Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2260122 100 Kč
STE1601 Kryl RichardKryl Richard SK SKI-OB Šternberk C 2073421 100 Kč
SBR1700 Czasch LukášCzasch Lukáš SKOB Bruntál 100 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Fantová LenkaFantová Lenka 001 - :-) 2214499 150 Kč
HOB7001 Kratochvíl KajišKratochvíl Kajiš SK OB Horní Benešov C 8003614 150 Kč
ASU8552 Kubíčková JitkaKubíčková Jitka Magnus Orienteering C 52556 150 Kč
KSU7200 Profous KamilProfous Kamil Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2104587 150 Kč
KON6389 Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 150 Kč
KON8755 Čeřovská AdélaČeřovská Adéla KOB Konice C 8044627 150 Kč
0040001 Vítková MiroslavaVítková Miroslava 004 - SK 1421294 150 Kč
ZAM6051 Nováková MiloslavaNováková Miloslava OB T.J. Sokol Žamberk C 7210085 150 Kč
SSU7801 Prachař DušanPrachař Dušan SK Severka Šumperk C 2001958 150 Kč
KSU7550 Heclová JanaHeclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk 443087 150 Kč
0050001 Baláčková JanikaBaláčková Janika 005 - UOL zapůjčit 160 Kč
TVR0500 Slavík OndřejSlavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 8137517 150 Kč
STE7651 Burdová OlgaBurdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 150 Kč
STE8050 Kropáčková LucieKropáčková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2260129 150 Kč
STE7602 Kučera MartinKučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 150 Kč
STE6850 Poštulková MiladaPoštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 150 Kč
STE6451 Smolková DagmarSmolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 150 Kč
HLV8355 Chytilová MichaelaChytilová Michaela OB Holešov z.s. C 53830 150 Kč
SSU0705 Hedrich MiroslavHedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 150 Kč
SBR0750 Good JulieGood Julie SKOB Bruntál C 345895 150 Kč
SBR0550 Good EliškaGood Eliška SKOB Bruntál 2091593 150 Kč
celkem přihlášených: 302, vklad: 41390 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.