Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | C | SK UP Olomouc | 15:49 | |
2. | Šánová Julie | KSU0494 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:39 | + 1:50 |
3. | Skoumalová Petra | KSU0484 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:44 | + 6:55 |
4. | Navrátilová Marie | ASU0599 | C | Magnus Orienteering | 22:45 | + 6:56 |
5. | Otrubová Anna | PLU0577 | C | TJ Sokol Plumlov | 24:17 | + 8:28 |
6. | Vorlová Eva | ASU0499 | C | Magnus Orienteering | 24:53 | + 9:04 |
7. | Heclová Marie | KSU0454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:11 | + 9:22 |
8. | Zindulková Štěpánka | SSU0450 | C | SK Severka Šumperk | 27:10 | + 11:21 |
9. | Smékalová Karolína | UOL0451 | C | SK UP Olomouc | 33:36 | + 17:47 |
10. | Lukašáková Sára | STE0450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:28 | + 18:39 |
11. | Neumannová Kristýna | STE0550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:35 | + 21:46 |
12. | Knyplová Tereza | KSU0464 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:02 | + 29:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Ema | STE0252 | B | SK SKI-OB Šternberk | 21:25 | |
2. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | C | Magnus Orienteering | 24:22 | + 2:57 |
3. | Binarová Adéla | UOL0452 | C | SK UP Olomouc | 29:22 | + 7:57 |
4. | Smolková Sabina | STE0250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:05 | + 8:40 |
5. | Tesařová Tereza | KSU0393 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:01 | + 9:36 |
6. | Dziková Veronika | UOL | C | SK UP Olomouc | 41:25 | + 20:00 |
7. | Herynková Kateřina | ASU0397 | C | Magnus Orienteering | 46:58 | + 25:33 |
8. | Vysloužilová Tereza | STE0254 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:43 | + 37:18 |
9. | Hegedüšová Viktorie | KSU0353 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:34 | + 47:09 |
10. | Černochová Michaela | PLU0351 | C | TJ Sokol Plumlov | 74:26 | + 53:01 |
11. | Hlupá Petra | KSU0363 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 94:34 | + 73:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | B | SKOB Zlín | 24:43 | |
2. | Skoupá Vendula | STE0152 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:47 | + 3:04 |
3. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 35:13 | + 10:30 |
4. | Hálková Eliška | UOL0156 | B | SK UP Olomouc | 38:18 | + 13:35 |
5. | Hajduková Jana | KSU0197 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:29 | + 13:46 |
6. | Čížková Eliška | ADA0051 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 38:39 | + 13:56 |
7. | Václavková Zuzana | ASU0098 | C | Magnus Orienteering | 44:20 | + 19:37 |
8. | Zatloukalová Hana | SSU0158 | C | SK Severka Šumperk | 47:30 | + 22:47 |
9. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:26 | + 23:43 |
10. | Benešová Barbora | ASU0096 | C | Magnus Orienteering | 79:27 | + 54:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilcová Sabina | JPV9898 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 32:23 | |
2. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 34:39 | + 2:16 |
3. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | B | SK Severka Šumperk | 39:22 | + 6:59 |
4. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 40:25 | + 8:02 |
5. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | Klub orientačního běhu Konice | 41:31 | + 9:08 |
6. | Svačinková Kateřina | VRB9899 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 55:59 | + 23:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Machusová Karolína | SSU9666 | A | SK Severka Šumperk | 37:13 | |
2. | Müllerová Kristýna | KON9771 | B | Klub orientačního běhu Konice | 39:00 | + 1:47 |
3. | Čížková Markéta | ADA9652 | B | OOB TJ Spartak Adamov | 39:23 | + 2:10 |
4. | Dosedělová Klára | STE9751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:17 | + 23:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SK UP Olomouc | 36:21 | 7685 | |
2. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SK UP Olomouc | 38:06 | + 1:45 | 7338 |
3. | Otrubová Johana | KON7852 | C | Klub orientačního běhu Konice | 38:12 | + 1:51 | 7318 |
4. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:03 | + 3:42 | 6952 |
5. | Kopcová Michaela | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:41 | + 4:20 | 6826 |
6. | Junová Gabriela | KRN7676 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:49 | + 5:28 | 6601 |
7. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ Sokol Plumlov | 42:44 | + 6:23 | 6419 |
8. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:21 | + 7:00 | 6297 |
9. | Haltof Ewa | VRB9499 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 44:10 | + 7:49 | 6135 |
10. | Bohunská Jana | KRN8651 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:22 | + 9:01 | 5897 |
11. | Binarová Jitka | UOL7751 | C | SK UP Olomouc | 46:39 | + 10:18 | 5643 |
12. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 46:47 | + 10:26 | 5616 |
13. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 48:07 | + 11:46 | 5352 |
14. | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 49:45 | + 13:24 | 5028 |
15. | Svobodová Klára | SOP9352 | B | OOB TJ Slezan Opava | 53:51 | + 17:30 | 4215 |
16. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:09 | + 18:48 | 3957 |
17. | Zavadilová Simona | PTI8485 | C | Sportovní klub Ptení | 56:53 | + 20:32 | 3613 |
Říhová Pavlína | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:45 | |
2. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 34:06 | + 0:21 |
3. | Chmelářová Radka | 37C7650 | C | Bez registrace | 37:07 | + 3:22 |
4. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:44 | + 6:59 |
5. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 40:59 | + 7:14 |
6. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 41:00 | + 7:15 |
6. | Matoušková Jana | SSU7951 | C | SK Severka Šumperk | 41:00 | + 7:15 |
8. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:33 | + 7:48 |
9. | Kuncová Jana | UOL7854 | C | SK UP Olomouc | 42:38 | + 8:53 |
10. | Soldánová Karin | JPV6971 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:24 | + 10:39 |
11. | Pilcová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 44:33 | + 10:48 |
12. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | Klub orientačního běhu Konice | 44:38 | + 10:53 |
13. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:09 | + 11:24 |
14. | Mrkvicová Radka | ZLH7851 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 46:35 | + 12:50 |
15. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 46:46 | + 13:01 |
16. | Tomášková Radka | CEL7451 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 48:06 | + 14:21 |
17. | Svačinková Jitka | VRB7777 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 50:53 | + 17:08 |
18. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SKOB Horní Benešov | 52:41 | + 18:56 |
19. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 53:40 | + 19:55 |
20. | Švancárová Helena | KSU7252 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:37 | + 23:52 |
21. | Dziková Hana | UOL | C | SK UP Olomouc | 62:54 | + 29:09 |
22. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SK UP Olomouc | 72:12 | + 38:27 |
23. | Siatková Silvie | ZLH7451 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 73:30 | + 39:45 |
24. | Vrtalová Gabriela | UOL7050 | C | SK UP Olomouc | 134:13 | + 100:28 |
Hlavová Miroslava | KON6389 | C | Klub orientačního běhu Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:24 | |
2. | Zobaníková Vladimíra | RAD6850 | C | TJ Sokol Radslavice | 38:49 | + 2:25 |
3. | Bohunská Jana | KRN6551 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:20 | + 6:56 |
4. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 46:06 | + 9:42 |
5. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 49:27 | + 13:03 |
6. | Vlachová Olga | KON6969 | C | Klub orientačního běhu Konice | 53:00 | + 16:36 |
7. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SK UP Olomouc | 55:42 | + 19:18 |
8. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SK UP Olomouc | 56:33 | + 20:09 |
9. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SK UP Olomouc | 56:47 | + 20:23 |
10. | Sedláčková Hana | KON5481 | C | Klub orientačního běhu Konice | 70:37 | + 34:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SK UP Olomouc | 45:46 | |
2. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 51:42 | + 5:56 |
3. | Štáblová Jitka | HSU5350 | C | Horizont klub Šumperk | 57:55 | + 12:09 |
4. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 59:41 | + 13:55 |
5. | Čadilová Alena | HSU5050 | C | Horizont klub Šumperk | 59:49 | + 14:03 |
6. | Kupcová Věroslava | HSU4850 | C | Horizont klub Šumperk | 65:39 | + 19:53 |
7. | Ledabylová Alena | HOB5551 | C | SKOB Horní Benešov | 71:24 | + 25:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jindřich | KON0404 | C | Klub orientačního běhu Konice | 14:49 | |
2. | Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | 16:38 | + 1:49 |
3. | Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | 18:31 | + 3:42 |
4. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | 19:29 | + 4:40 |
5. | Šotek Adam | UOL0501 | C | SK UP Olomouc | 19:30 | + 4:41 |
6. | Kroul Jiří | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:36 | + 4:47 |
7. | Štábl Patrik | KSU0606 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:15 | + 5:26 |
8. | Štoudek Martin | ASU0448 | C | Magnus Orienteering | 21:38 | + 6:49 |
9. | Tomášek Adam | CEL0400 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 25:36 | + 10:47 |
10. | Pavelka Ondřej | KSU0404 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:45 | + 19:56 |
11. | Hájek Marek | STE0400 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:09 | + 20:20 |
12. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:36 | + 21:47 |
13. | Hudos Tomáš | KSU0400 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:27 | + 28:38 |
14. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:00 | + 34:11 |
15. | Polášek Vít | KSU0402 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:11 | + 40:22 |
Janků Martin | STE0404 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický František | STE0204 | B | SK SKI-OB Šternberk | 17:07 | |
2. | Štábl Adam | KSU0401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:20 | + 3:13 |
3. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | 20:25 | + 3:18 |
4. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | SKOB Baník Havířov | 20:39 | + 3:32 |
5. | Svoboda Radek | STE0207 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:00 | + 4:53 |
6. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 22:51 | + 5:44 |
7. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:38 | + 7:31 |
8. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 25:25 | + 8:18 |
9. | Hecl František | KSU0201 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:37 | + 8:30 |
10. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | C | SK Severka Šumperk | 26:13 | + 9:06 |
11. | Novotný Erik | ZLH0301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 26:48 | + 9:41 |
12. | Minx Oliver | JPV0303 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 26:53 | + 9:46 |
13. | Beneš Jan | ASU0249 | C | Magnus Orienteering | 29:08 | + 12:01 |
14. | Kulaša Filip | KRN0202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 31:48 | + 14:41 |
15. | Patterman Prokop | KSU0333 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:50 | + 16:43 |
16. | Jurčík Martin | KRN0300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:38 | + 18:31 |
17. | Reichl Martin | KSU0202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:54 | + 20:47 |
18. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 41:56 | + 24:49 |
19. | Lukašák Šimon | STE0202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:55 | + 28:48 |
20. | Chmelář Pavel | UOL0300 | C | SK UP Olomouc | 53:45 | + 36:38 |
21. | Hošťálek Ondřej | ZPV0300 | C | KOB ZPV Prostějov | 56:25 | + 39:18 |
22. | Doležal Matyáš | STE0208 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:04 | + 43:57 |
23. | Novák Rostislav | PLU0300 | C | TJ Sokol Plumlov | 69:20 | + 52:13 |
Zobaník Radek | RAD0201 | C | TJ Sokol Radslavice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Mikuláš | ZPV0000 | A | KOB ZPV Prostějov | 26:16 | |
2. | Kroul Josef | KSU0044 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:42 | + 4:26 |
3. | Matoušek Matěj | KSU0005 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:49 | + 7:33 |
4. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 34:50 | + 8:34 |
5. | Hašek Jan | VPM0001 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 35:09 | + 8:53 |
6. | Šafář Vojtěch | KSU0013 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:16 | + 10:00 |
7. | Valenta Mikuláš | KSU0107 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:29 | + 10:13 |
8. | Kaprál Jan | SSU0000 | C | SK Severka Šumperk | 38:17 | + 12:01 |
9. | Tkáč Milan | KRN0005 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:04 | + 16:48 |
10. | Vavřík Tomáš | LOV0000 | C | lepus.cz | 46:42 | + 20:26 |
11. | Hašek Adam | VPM0101 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 50:27 | + 24:11 |
12. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 50:44 | + 24:28 |
13. | Urban Michal | KRN0002 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51:35 | + 25:19 |
14. | Chmelář Jan | 37C0100 | C | Bez registrace | 53:51 | + 27:35 |
15. | Siatka Václav | ZLH0000 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 55:27 | + 29:11 |
16. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:41 | + 30:25 |
17. | Tomášek Ondřej | CEL0100 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 57:11 | + 30:55 |
18. | Dadák Petr | JPV0101 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 71:34 | + 45:18 |
19. | Poštulka Lukáš | STE0104 | C | SK SKI-OB Šternberk | 80:29 | + 54:13 |
20. | Babišta Antonín | KSU0111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 104:00 | + 77:44 |
Švec František | KRN0106 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | ||
MS | Černoch Petr | PLU | C | TJ Sokol Plumlov | 52:28 | + 26:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vostál Dominik | UOL9901 | C | SK UP Olomouc | 39:09 | |
2. | Beneš Miroslav | KON9915 | C | Klub orientačního běhu Konice | 41:16 | + 2:07 |
3. | Kašpar Petr | SSU9911 | A | SK Severka Šumperk | 43:02 | + 3:53 |
4. | Hubáček Filip | CEL9800 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 47:02 | + 7:53 |
5. | Zobaník Michal | RAD9901 | C | TJ Sokol Radslavice | 50:13 | + 11:04 |
6. | Dostál Pavel | KSU9910 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:08 | + 17:59 |
7. | Janečka Viktor | JPV9917 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 61:24 | + 22:15 |
MS | Pattermann Pavel | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:07 | + 21:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otruba Vojtěch | JPV9717 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 40:06 | |
2. | Knypl Jaroslav | KSU9707 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 72:06 | + 32:00 |
3. | Poštulka Tomáš | STE9700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 75:40 | + 35:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:26 | 8064 | |
2. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:30 | + 0:04 | 8049 |
3. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 38:03 | + 0:37 | 7932 |
4. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:44 | + 2:18 | 7574 |
5. | Peths Jan | KRN8101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:24 | + 2:58 | 7432 |
6. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 42:38 | + 5:12 | 6957 |
7. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:44 | + 5:18 | 6936 |
8. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 42:54 | + 5:28 | 6900 |
9. | Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | 43:33 | + 6:07 | 6762 |
10. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ Sokol Plumlov | 43:57 | + 6:31 | 6677 |
11. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 44:51 | + 7:25 | 6485 |
12. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | C | TJ Sokol Plumlov | 45:29 | + 8:03 | 6350 |
13. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 46:06 | + 8:40 | 6219 |
14. | Hrazdil Roman | RAD7401 | C | TJ Sokol Radslavice | 47:19 | + 9:53 | 5960 |
15. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 47:28 | + 10:02 | 5928 |
16. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:33 | + 12:07 | 5485 |
17. | Jakob Jan | OOL8701 | C | SK Haná orienteering | 49:59 | + 12:33 | 5393 |
18. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 50:40 | + 13:14 | 5247 |
19. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:50 | + 13:24 | 5212 |
20. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:25 | + 14:59 | 4875 |
21. | Hodač Karel | JPV7927 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:52 | + 15:26 | 4779 |
22. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ Sokol Plumlov | 52:55 | + 15:29 | 4768 |
23. | Dudík Petr | JPV8917 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:08 | + 16:42 | 4510 |
24. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 55:52 | + 18:26 | 4141 |
25. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:04 | + 18:38 | 4098 |
26. | Fajkus Radim | JPV9509 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 56:19 | + 18:53 | 4045 |
27. | Trávníček Jan | UOL7501 | C | SK UP Olomouc | 56:33 | + 19:07 | 3995 |
28. | Pavlačka Ondřej | ODR8100 | C | SKOB Odry | 59:17 | + 21:51 | 3413 |
29. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 66:11 | + 28:45 | 1945 |
30. | Špičák František | CEL5628 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 71:22 | + 33:56 | 842 |
31. | Pinkner Adam | DKP9101 | C | Oddíl OB Kotlářka | 80:41 | + 43:15 | 0 |
32. | Kvapil Ladislav | ZLH9301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 87:31 | + 50:05 | |
33. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | KOB ZPV Prostějov | 96:13 | + 58:47 | 0 |
34. | Bařina Jiří | SBK8101 | C | KOB Start Blansko | 102:54 | + 65:28 | 0 |
Tomanek Daniel | STE7401 | R | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 | ||
Fraga Miguel Rey | PLU8000 | C | TJ Sokol Plumlov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořák Miloslav | KON7537 | C | Klub orientačního běhu Konice | 35:41 | |
2. | Matoušek Jiří | SSU7504 | C | SK Severka Šumperk | 37:32 | + 1:51 |
3. | Huňka Karel | KON6919 | C | Klub orientačního běhu Konice | 38:17 | + 2:36 |
4. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | Klub orientačního běhu Konice | 38:21 | + 2:40 |
5. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:37 | + 2:56 |
6. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:57 | + 4:16 |
7. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 41:15 | + 5:34 |
8. | Hálek Jan | UOL7000 | C | SK UP Olomouc | 43:05 | + 7:24 |
9. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 44:44 | + 9:03 |
10. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 45:18 | + 9:37 |
11. | Kopecký David | UOL7800 | C | SK UP Olomouc | 46:37 | + 10:56 |
12. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 48:32 | + 12:51 |
13. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:38 | + 13:57 |
14. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 50:24 | + 14:43 |
15. | Kroul Josef | KSU7302 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:09 | + 15:28 |
16. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SK UP Olomouc | 51:34 | + 15:53 |
17. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Baník Havířov | 51:36 | + 15:55 |
18. | Smékal David | UOL7503 | C | SK UP Olomouc | 54:24 | + 18:43 |
19. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:22 | + 19:41 |
20. | Šimek Martin | KSU7227 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:07 | + 20:26 |
21. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 56:44 | + 21:03 |
22. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:02 | + 22:21 |
23. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:57 | + 23:16 |
24. | Kulíšek Tomáš | HOB7101 | C | SKOB Horní Benešov | 60:24 | + 24:43 |
25. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 66:14 | + 30:33 |
26. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 66:58 | + 31:17 |
27. | Hošťálek Dan | KRN6808 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 67:32 | + 31:51 |
28. | Holusek Milan | 11569 | C | Holuskovi | 79:28 | + 43:47 |
29. | Bubla Jiří | C | 79:35 | + 43:54 | ||
30. | Vavřík René | LOV7000 | C | lepus.cz | 80:19 | + 44:38 |
31. | Zbořil Ctirad | UOL7200 | C | SK UP Olomouc | 103:53 | + 68:12 |
Jadvoščok Ladislav | UOL | C | SK UP Olomouc | DISK | ||
Dzik Martin | UOL7600 | C | SK UP Olomouc | DISK | ||
Čížek Petr | ADA7101 | C | OOB TJ Spartak Adamov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 35:45 | |
2. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 36:10 | + 0:25 |
3. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 36:21 | + 0:36 |
4. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 37:49 | + 2:04 |
5. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 37:50 | + 2:05 |
6. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 38:56 | + 3:11 |
7. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:00 | + 3:15 |
8. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:27 | + 4:42 |
9. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 41:46 | + 6:01 |
10. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 42:21 | + 6:36 |
11. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 42:39 | + 6:54 |
12. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 42:50 | + 7:05 |
13. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ Sokol Plumlov | 43:35 | + 7:50 |
14. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 45:13 | + 9:28 |
15. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | Klub orientačního běhu Konice | 47:57 | + 12:12 |
16. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | Klub orientačního běhu Konice | 48:38 | + 12:53 |
17. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 49:29 | + 13:44 |
18. | Zítka Jiří | SBR6201 | C | SKOB Bruntál | 50:23 | + 14:38 |
19. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 54:18 | + 18:33 |
20. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:32 | + 22:47 |
21. | Navrátil Václav | KON6427 | C | Klub orientačního běhu Konice | 58:56 | + 23:11 |
22. | Vítek Zbyněk | PTI6622 | C | Sportovní klub Ptení | 59:31 | + 23:46 |
23. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:14 | + 24:29 |
24. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 63:42 | + 27:57 |
25. | Labudík Milan | VRB6202 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 74:21 | + 38:36 |
26. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SK UP Olomouc | 86:13 | + 50:28 |
Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Vlach Josef | KON6431 | C | Klub orientačního běhu Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 31:32 | |
2. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:01 | + 0:29 |
3. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 34:09 | + 2:37 |
4. | Bohunský Vladimír | KRN5901 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:13 | + 3:41 |
5. | Hrouza Tomáš | KRN5201 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 36:17 | + 4:45 |
6. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 37:04 | + 5:32 |
7. | Huňka Jiří | RAD4801 | C | TJ Sokol Radslavice | 37:27 | + 5:55 |
8. | Herdegen Ondřej | BOV5200 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 38:20 | + 6:48 |
9. | Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | 38:37 | + 7:05 |
10. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:10 | + 7:38 |
11. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:22 | + 8:50 |
12. | Horký Jan | UOL4600 | C | SK UP Olomouc | 46:26 | + 14:54 |
13. | Frydrychovský Josef | UOL5900 | C | SK UP Olomouc | 54:04 | + 22:32 |
14. | Nestarec Karel | ZLH5800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 54:56 | + 23:24 |
15. | Krajíček Ivo | STE5808 | C | SK SKI-OB Šternberk | 106:41 | + 75:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 36:59 | |
2. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 53:56 | + 16:57 |
3. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | SK UP Olomouc | 54:37 | + 17:38 |
4. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 61:51 | + 24:52 |
5. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 82:02 | + 45:03 |
6. | Čermák Miloslav | STE4101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 91:40 | + 54:41 |
7. | Hynek Vladimír | ZPV3511 | C | KOB ZPV Prostějov | 121:48 | + 84:49 |
Kašpar Josef | HOB4601 | C | SKOB Horní Benešov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Říhová Barbora | KRN0454 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 16:45 | |
2. | Stehlík Karel | KON0444 | C | Klub orientačního běhu Konice | 17:48 | + 1:03 |
3. | Daněk Vít | KRN0500 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 20:27 | + 3:42 |
4. | Šána Robert | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:36 | + 3:51 |
5. | Náhončík Jakub | 114 | C | Náhončíkovi | 21:27 | + 4:42 |
6. | Matečná Sofie | JPV0567 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 22:16 | + 5:31 |
7. | Dvořák Štěpán | KON0537 | C | Klub orientačního běhu Konice | 22:41 | + 5:56 |
8. | Tkáč Karel | KRN0406 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 22:42 | + 5:57 |
9. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SK UP Olomouc | 30:27 | + 13:42 |
10. | Buxbaum David | STE0401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:51 | + 31:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 20:50 | |
2. | Dvořáková Ema | KON0777 | C | Klub orientačního běhu Konice | 20:51 | + 0:01 |
3. | Hlaviznová Tereza | C | 20:52 | + 0:02 | ||
4. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 20:53 | + 0:03 |
5. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:19 | + 0:29 |
6. | Hrubá Klára | JPV0579 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 21:38 | + 0:48 |
7. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | C | SK Severka Šumperk | 21:46 | + 0:56 |
8. | Zatloukalová Julie | STE0650 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:53 | + 1:03 |
9. | Tionová Jana | STE0651 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:54 | + 1:04 |
10. | Navrátil Pavel | ASU | C | Magnus Orienteering | 23:12 | + 2:22 |
11. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:43 | + 2:53 |
12. | Václavek Filip | ASU08 | C | Magnus Orienteering | 24:09 | + 3:19 |
13. | Holub Ivan | SBR0800 | C | SKOB Bruntál | 24:22 | + 3:32 |
14. | Tomášek Josef | C | 26:02 | + 5:12 | ||
15. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 26:15 | + 5:25 |
16. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 27:52 | + 7:02 |
17. | Paloncý Jan | KSU0808 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:55 | + 7:05 |
18. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:19 | + 7:29 |
19. | Mikulášek Ondřej | 117 | C | Mikuláškovi | 29:18 | + 8:28 |
20. | Kratochvíl David | HOB | C | SKOB Horní Benešov | 31:35 | + 10:45 |
21. | Václavková Tereza | ASU09 | C | Magnus Orienteering | 32:23 | + 11:33 |
22. | Jedlička Radek | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 33:40 | + 12:50 |
23. | Vysloužilovi | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:16 | + 13:26 |
24. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 37:27 | + 16:37 |
25. | Štábl Vít | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:40 | + 18:50 |
26. | Matoušková Johana | SSU0750 | C | SK Severka Šumperk | 40:32 | + 19:42 |
27. | Matoušek Jan | SSU | C | SK Severka Šumperk | 40:35 | + 19:45 |
28. | Možný Šimon | SSU | C | SK Severka Šumperk | 40:38 | + 19:48 |
29. | Kroul František | KSU1010 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:57 | + 22:07 |
30. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:15 | + 24:25 |
31. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:37 | + 24:47 |
32. | Otrubová Karolína | KON0888 | C | Klub orientačního běhu Konice | 52:10 | + 31:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášek Petr | C | 13:55 | |||
2. | Peňáz Radek | VRB7606 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 14:12 | + 0:17 |
3. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ Sokol Plumlov | 16:15 | + 2:20 |
4. | Zatloukal Radek | C | 16:34 | + 2:39 | ||
5. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SK UP Olomouc | 17:17 | + 3:22 |
6. | Holubová Eva | SBR8051 | C | SKOB Bruntál | 17:22 | + 3:27 |
7. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 17:29 | + 3:34 |
8. | Možný Stanislav | SSU | C | SK Severka Šumperk | 17:46 | + 3:51 |
9. | Tomášková Petra | C | 18:16 | + 4:21 | ||
10. | Pavelka Martin | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:05 | + 5:10 |
11. | Dadáková Zuzana | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 20:05 | + 6:10 |
12. | Peňázová Hana | VRB7878 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 20:53 | + 6:58 |
13. | Polášková Jana | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:03 | + 7:08 |
14. | Navrátil Martin | ASUXXXX | C | Magnus Orienteering | 21:21 | + 7:26 |
15. | Holusková Margita | 115 | C | Holuskovi | 21:32 | + 7:37 |
16. | Soviš Ivo | SBR7101 | C | SKOB Bruntál | 21:33 | + 7:38 |
17. | Mikulášek Libor | 117 | C | Mikuláškovi | 21:58 | + 8:03 |
18. | Vavříková Iveta | 116 | C | Vavříkovi | 22:29 | + 8:34 |
19. | Soviš Ivan | SBR4601 | C | SKOB Bruntál | 23:11 | + 9:16 |
20. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SK UP Olomouc | 23:36 | + 9:41 |
21. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 23:42 | + 9:47 |
22. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 26:56 | + 13:01 |
23. | Sovišová Eva | SBR5251 | C | SKOB Bruntál | 27:40 | + 13:45 |
24. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 27:42 | + 13:47 |
25. | Pšenčíková Eva | KSU6950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:50 | + 13:55 |
26. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 28:10 | + 14:15 |
27. | Černohorská Eva | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:28 | + 14:33 |
28. | Seidenglazová Irena | SSU | C | SK Severka Šumperk | 28:40 | + 14:45 |
29. | Hrouzová Jiřina | KRN6151 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 28:51 | + 14:56 |
30. | Seigenglanz Marek | SSU | C | SK Severka Šumperk | 31:01 | + 17:06 |
31. | Smolková Dagmar | STE6451 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:02 | + 18:07 |
32. | Šotek Ivo | UOL7033 | C | SK UP Olomouc | 32:06 | + 18:11 |
33. | Said Mahmoud | UOL6900 | C | SK UP Olomouc | 33:02 | + 19:07 |
34. | Hastík Jakub | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 33:10 | + 19:15 |
35. | Hudáček David | ZLH0001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 34:03 | + 20:08 |
36. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | SKOB Baník Havířov | 38:24 | + 24:29 |
37. | Petráková Andrea | KON | C | Klub orientačního běhu Konice | 41:17 | + 27:22 |
38. | Pavlištík Karel | C | 45:02 | + 31:07 | ||
39. | Školut Pepino | C | 45:43 | + 31:48 | ||
40. | Vítková Miroslava | PTI6952 | C | Sportovní klub Ptení | 48:10 | + 34:15 |
41. | Holub Pavel | SBR | C | SKOB Bruntál | 51:03 | + 37:08 |
42. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:13 | + 38:18 |
Jandová Magda | C | DISK | ||||
Šubrt Zdeněk | C | DISK |