Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušková Hana | TBM0659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:09 | |
2. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:47 | + 4:38 |
3. | Němcová Linda | VBM0552 | C | VSK Mendelu Brno | 25:50 | + 4:41 |
4. | Kopencová Anna | SJH0752 | C | SJH Jindřichův Hradec | 27:50 | + 6:41 |
5. | Gregorová Julie | CTB0760 | C | SK OB Chotěboř | 28:16 | + 7:07 |
6. | Nepustilová Kateřina | OSN0550 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:50 | + 9:41 |
7. | Beranová Marie | SJH0951 | C | SJH Jindřichův Hradec | 37:11 | + 16:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | C | KOB Směr Kroměříž | 15:29 | |
2. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | C | SK Žabovřesky Brno | 25:18 | + 9:49 |
3. | Batani Valeria | TZL0550 | C | SKOB Zlín | 26:24 | + 10:55 |
4. | Doleželová Anna | PZR0651 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 27:29 | + 12:00 |
5. | Batani Valentina | TZL0551 | C | SKOB Zlín | 28:44 | + 13:15 |
6. | Procházková Doubravka | ADA0651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 29:03 | + 13:34 |
7. | Pišová Adéla | LCE0551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:28 | + 13:59 |
8. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:33 | + 14:04 |
9. | Ehlová Martina | TBM0655 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:33 | + 20:04 |
10. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:08 | + 22:39 |
11. | Palátová Renáta | ABM0655 | C | KOB Moira Brno | 40:08 | + 24:39 |
12. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SK UP Olomouc | 42:04 | + 26:35 |
13. | Matochová Adélka | TZL0552 | C | SKOB Zlín | 43:10 | + 27:41 |
14. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | C | SJH Jindřichův Hradec | 48:20 | + 32:51 |
15. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 49:42 | + 34:13 |
16. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | C | SK OB Chotěboř | 65:47 | + 50:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vedrová Ela | TBM0357 | B | KOS TJ Tesla Brno | 20:35 | |
2. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 23:01 | + 2:26 |
3. | Chvátilová Johana | PHK0450 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:58 | + 4:23 |
4. | Švidrnochová Eliška | HAV0451 | C | SKOB Havířov | 25:30 | + 4:55 |
5. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SK UP Olomouc | 27:17 | + 6:42 |
6. | Janečková Josefína | EKP0351 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 27:24 | + 6:49 |
7. | Haltofová Romana | TRI0451 | C | TJ TŽ Třinec | 27:56 | + 7:21 |
8. | Komárková Jindra | SJH0453 | C | SJH Jindřichův Hradec | 29:54 | + 9:19 |
9. | Sobotková Klára | PZR0351 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:13 | + 9:38 |
10. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:29 | + 10:54 |
11. | Marečková Ema | OSN0450 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:37 | + 13:02 |
12. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:37 | + 17:02 |
13. | Miková Lenka | TBM0460 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:29 | + 20:54 |
14. | Otrubová Anna | PLU0577 | C | TJ Sokol Plumlov | 41:52 | + 21:17 |
15. | Kolaříková Eliška | TZL0452 | C | SKOB Zlín | 55:57 | + 35:22 |
16. | Nešporová Marie | TTR0351 | C | OOB Třebíč | 68:53 | + 48:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Lucie | AOP0350 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:11 | |
2. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | B | KOS TJ Tesla Brno | 27:14 | + 0:03 |
3. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | B | KOB Směr Kroměříž | 28:19 | + 1:08 |
4. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 28:26 | + 1:15 |
5. | Korpasová Lucie | LBM0151 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 29:07 | + 1:56 |
6. | Dorota Šmelíková | VBA0251 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 31:22 | + 4:11 |
7. | Tichá Marie | TZL0253 | B | SKOB Zlín | 32:42 | + 5:31 |
8. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 32:44 | + 5:33 |
9. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 33:27 | + 6:16 |
10. | Kočová Halina | TZL0255 | B | SKOB Zlín | 33:33 | + 6:22 |
11. | Golová Tereza | VIC0162 | B | OB Vizovice | 35:00 | + 7:49 |
12. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:47 | + 8:36 |
13. | Tichá Julie | TZL0252 | B | SKOB Zlín | 36:04 | + 8:53 |
14. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 36:34 | + 9:23 |
15. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:41 | + 9:30 |
16. | Marková Ema | STE0252 | B | SK SKI-OB Šternberk | 38:08 | + 10:57 |
17. | Zatloukalová Hana | SSU0158 | B | SK Severka Šumperk | 41:33 | + 14:22 |
18. | Bednaříková Sára | LCE0252 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:09 | + 14:58 |
19. | Polanská Nelly | PZR0152 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:12 | + 16:01 |
20. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | C | SKOB Zlín | 57:19 | + 30:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starková Terezie | CHT0251 | B | OOB SK Chrast | 24:47 | |
2. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | C | TJ TŽ Třinec | 26:13 | + 1:26 |
3. | Slámová Taťána | OSN0250 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:54 | + 4:07 |
4. | Pittnerová Adéla | RUZ0250 | C | TJ Růžená | 37:44 | + 12:57 |
5. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | C | TJ Růžená | 65:58 | + 41:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | A | OK 99 Hradec Králové | 25:07 | |
2. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 26:37 | + 1:30 |
3. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 27:12 | + 2:05 |
4. | Rückerová Šárka | HOR0050 | A | TJ Jiskra Hořice | 27:19 | + 2:12 |
5. | Peterová Jana | LPU0057 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 27:25 | + 2:18 |
6. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | A | SK UP Olomouc | 28:26 | + 3:19 |
7. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 28:50 | + 3:43 |
8. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 29:03 | + 3:56 |
9. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 29:29 | + 4:22 |
10. | Kalenská Dominika | STH9958 | A | SK Studenec | 29:31 | + 4:24 |
11. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:50 | + 4:43 |
11. | Sieglová Eliška | PGP9954 | A | SK Praga | 29:50 | + 4:43 |
13. | Malinová Apolena | SHK9952 | A | OK Slavia Hradec Králové | 30:00 | + 4:53 |
14. | Šmelíková Tereza | LCE9952 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:46 | + 5:39 |
15. | Dědková Teodora | TAP0051 | A | KOB TRETRA Praha | 30:52 | + 5:45 |
16. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | A | SK Kamenice | 30:53 | + 5:46 |
17. | Kubíčková Jana | PHK9999 | A | OK 99 Hradec Králové | 31:27 | + 6:20 |
18. | Waňková Martina | VRL9951 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:57 | + 6:50 |
19. | Větříčková Andrea | SHK9951 | A | OK Slavia Hradec Králové | 32:15 | + 7:08 |
20. | Hojná Eliška | SJH0052 | A | SJH Jindřichův Hradec | 32:31 | + 7:24 |
21. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 33:06 | + 7:59 |
22. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | OK Slavia Hradec Králové | 33:14 | + 8:07 |
23. | Kundratová Lucie | TZL0058 | A | SKOB Zlín | 33:28 | + 8:21 |
24. | Semrádová Jana | CHC9951 | A | K.O.B. Choceň | 33:38 | + 8:31 |
25. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 33:39 | + 8:32 |
26. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | 34:11 | + 9:04 |
27. | Čechová Klára | AOP9951 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:13 | + 10:06 |
28. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | A | Kometa Kralovice | 35:14 | + 10:07 |
29. | Filipová Tereza | LPU0050 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 35:50 | + 10:43 |
30. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | A | Magnus Orienteering | 36:16 | + 11:09 |
31. | Kováříková Marie | KAM0050 | A | SK Kamenice | 36:24 | + 11:17 |
32. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | A | SK Žabovřesky Brno | 36:35 | + 11:28 |
33. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 36:42 | + 11:35 |
34. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | 37:34 | + 12:27 |
35. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | A | OK Jiskra Nový Bor | 43:27 | + 18:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | A | SK Severka Šumperk | 28:16 | |
2. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | B | SK Žabovřesky Brno | 29:06 | + 0:50 |
3. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 29:12 | + 0:56 |
4. | Tichá Veronika | TZL9951 | B | SKOB Zlín | 32:49 | + 4:33 |
5. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 35:19 | + 7:03 |
6. | Špringlová Kamila | TBM0050 | B | KOS TJ Tesla Brno | 36:31 | + 8:15 |
7. | Šabršulová Natálie | LCE0054 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:00 | + 8:44 |
8. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:09 | + 10:53 |
9. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 42:34 | + 14:18 |
10. | Slovenčíková Eliška | VIC9959 | B | OB Vizovice | 43:24 | + 15:08 |
11. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:49 | + 17:33 |
12. | Malotová Kamila | LCE0055 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:53 | + 21:37 |
13. | Švidrnochová Lenka | MOV9951 | B | SKOB Ostrava | 51:39 | + 23:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Utíkalová Kateřina | TBM9952 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:46 | |
2. | Boháčová Anna | CTB0051 | B | SK OB Chotěboř | 40:53 | + 3:07 |
3. | Štefková Klára | TBM0059 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:41 | + 15:55 |
4. | Vacková Anna | CHT0051 | C | OOB SK Chrast | 63:14 | + 25:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | A | OB Říčany | 29:33 | |
2. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | A | TJ TŽ Třinec | 29:42 | + 0:09 |
3. | Čechová Tereza | SJI9852 | A | OK Jihlava | 30:19 | + 0:46 |
4. | Nováková Tereza | DKP9751 | A | Oddíl OB Kotlářka | 31:16 | + 1:43 |
5. | Janovská Kateřina | PGP9850 | A | SK Praga | 31:27 | + 1:54 |
6. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 31:31 | + 1:58 |
7. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | A | SK Žabovřesky Brno | 33:04 | + 3:31 |
8. | Staňová Karolína | BOR9853 | A | OK Jiskra Nový Bor | 34:31 | + 4:58 |
9. | Kovářová Lenka | LTP9750 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:57 | + 5:24 |
10. | Fukalová Hana | AOP9850 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:05 | + 5:32 |
11. | Veljačiková Hana | PGP9756 | A | SK Praga | 35:06 | + 5:33 |
12. | Kavánková Iva | TZL9753 | A | SKOB Zlín | 35:10 | + 5:37 |
13. | Grycová Veronika | TBM9859 | A | KOS TJ Tesla Brno | 35:41 | + 6:08 |
14. | Kůstková Daniela | VIC9898 | A | OB Vizovice | 36:04 | + 6:31 |
15. | Linková Alena | TUR9751 | A | OOB TJ Turnov | 36:19 | + 6:46 |
16. | Červená Adéla | SHK9755 | A | OK Slavia Hradec Králové | 36:33 | + 7:00 |
17. | Kavalírová Julie | PHK9753 | A | OK 99 Hradec Králové | 36:58 | + 7:25 |
18. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 37:39 | + 8:06 |
19. | Jansová Doubravka | LPU9750 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 38:09 | + 8:36 |
20. | Smrčková Dominika | KSU9799 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:27 | + 8:54 |
21. | Vývodová Jana | MOV9852 | A | SKOB Ostrava | 38:36 | + 9:03 |
22. | Hojná Dominika | SJH9852 | A | SJH Jindřichův Hradec | 38:49 | + 9:16 |
23. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 39:22 | + 9:49 |
24. | Peňázová Veronika | SJH9752 | A | SJH Jindřichův Hradec | 39:29 | + 9:56 |
25. | Nováková Lucie | BOR9854 | A | OK Jiskra Nový Bor | 40:03 | + 10:30 |
26. | Fürstová Anna | LLI9854 | A | TJ Loko Liberec | 40:12 | + 10:39 |
27. | Pilcová Sabina | JPV9898 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 40:51 | + 11:18 |
28. | Parkanová Veronika | SJH9751 | A | SJH Jindřichův Hradec | 41:36 | + 12:03 |
29. | Vacková Anna | SJI9854 | A | OK Jihlava | 41:41 | + 12:08 |
30. | Korpasová Tereza | LBM9898 | A | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:36 | + 13:03 |
31. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 42:51 | + 13:18 |
32. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | A | OK Jiskra Nový Bor | 43:34 | + 14:01 |
33. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 45:07 | + 15:34 |
34. | Novotná Klára | PHK9751 | A | OK 99 Hradec Králové | 46:05 | + 16:32 |
35. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | A | K.O.B. Choceň | 46:19 | + 16:46 |
36. | Švancárová Veronika | KSU9853 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:29 | + 20:56 |
Koporová Lenka | ZBM9753 | A | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | B | TJ TŽ Třinec | 31:07 | |
2. | Liberdová Jana | TRI9852 | B | TJ TŽ Třinec | 31:30 | + 0:23 |
3. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 31:58 | + 0:51 |
4. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 36:31 | + 5:24 |
5. | Komárková Silvie | TBM9762 | B | KOS TJ Tesla Brno | 36:58 | + 5:51 |
6. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 38:04 | + 6:57 |
7. | Chroustová Šárka | ZBM9862 | B | SK Žabovřesky Brno | 41:53 | + 10:46 |
8. | Hanousková Renata | LCE9852 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:43 | + 12:36 |
9. | Svěchotová Natálie | MOV9751 | B | SKOB Ostrava | 44:13 | + 13:06 |
10. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 44:46 | + 13:39 |
Zentrichová Daniela | LCE9761 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořáková Klára | CHT9852 | C | OOB SK Chrast | 55:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | A | TJ Loko Liberec | 32:49 | 8205 | |
2. | Šiková Barbora | LPM9650 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 32:50 | + 0:01 | 8201 |
3. | Šiková Karolína | LPM9651 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 32:55 | + 0:06 | 8180 |
4. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | A | SK Žabovřesky Brno | 32:58 | + 0:09 | 8168 |
5. | Hančová Petra | LPU9659 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 33:06 | + 0:17 | 8135 |
6. | Vališová Martina | OSN9696 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:24 | + 0:35 | 8060 |
7. | Svobodová Lenka | PHK9551 | R | OK 99 Hradec Králové | 33:34 | + 0:45 | 8018 |
8. | Procházková Marie | KAM9554 | A | SK Kamenice | 33:46 | + 0:57 | 7968 |
9. | Hanáková Magda | KRL9651 | A | Kometa Kralovice | 33:51 | + 1:02 | 7948 |
10. | Chládková Simona | LPU9658 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 34:52 | + 2:03 | 7694 |
11. | Hošeková Vanda | ASU9696 | A | Magnus Orienteering | 34:54 | + 2:05 | 7686 |
12. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | R | SK Kamenice | 35:00 | + 2:11 | 7661 |
13. | Šňupárková Anna | DKP9652 | A | Oddíl OB Kotlářka | 35:40 | + 2:51 | 7494 |
14. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 35:49 | + 3:00 | 7457 |
15. | Koderičová Tereza | PHK9666 | B | OK 99 Hradec Králové | 37:21 | + 4:32 | 7075 |
16. | Sabelová Markéta | TRI9656 | A | TJ TŽ Třinec | 38:30 | + 5:41 | 6788 |
17. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | A | SK Praga | 38:37 | + 5:48 | 6759 |
18. | Hrabánková Klára | PGP9654 | A | SK Praga | 39:31 | + 6:42 | 6534 |
19. | Šádková Martina | PHK9653 | A | OK 99 Hradec Králové | 41:00 | + 8:11 | 6164 |
20. | Machusová Karolína | SSU9666 | A | SK Severka Šumperk | 41:12 | + 8:23 | 6114 |
21. | Končáková Klára | LCE9555 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:41 | + 10:52 | 5495 |
22. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | A | TJ Loko Liberec | 44:55 | + 12:06 | 5187 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Marie | SOP9551 | A | OOB TJ Slezan Opava | 34:42 | 0 | |
2. | Čížková Markéta | ADA9652 | B | OOB TJ Spartak Adamov | 51:35 | + 16:53 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Hana | ZBM8888 | E | SK Žabovřesky Brno | 42:24 | 9879 | |
2. | Šimková Johanka | ZBM9350 | R | SK Žabovřesky Brno | 43:18 | + 0:54 | 9675 |
3. | Müllerová Věra | VAM9051 | R | OOB Vamberk | 43:22 | + 0:58 | 9660 |
4. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 44:04 | + 1:40 | 9501 |
5. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | R | SK Žabovřesky Brno | 44:12 | + 1:48 | 9471 |
6. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | E | SK Žabovřesky Brno | 44:18 | + 1:54 | 9449 |
7. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 44:53 | + 2:29 | 9317 |
8. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 45:17 | + 2:53 | 9226 |
9. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | R | SK Žabovřesky Brno | 46:17 | + 3:53 | 9000 |
10. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | R | SK Žabovřesky Brno | 46:19 | + 3:55 | 8992 |
11. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | R | SK Žabovřesky Brno | 46:42 | + 4:18 | 8905 |
12. | Košárková Iva | AOP8152 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:17 | + 4:53 | 8773 |
13. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | R | SK Žabovřesky Brno | 47:37 | + 5:13 | 8698 |
14. | Rufferová Iva | TUR8354 | R | OOB TJ Turnov | 48:04 | + 5:40 | 8596 |
15. | Procházková Klára | LPU9451 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 48:43 | + 6:19 | 8449 |
16. | Fenclová Marta | LPU7667 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 48:53 | + 6:29 | 8411 |
17. | Sklenářová Radka | LCE9250 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:02 | + 6:38 | 8377 |
18. | Mádlová Věra | ZBM8951 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:11 | + 7:47 | 8117 |
19. | Koporová Petra | ZBM9353 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:29 | + 8:05 | 8049 |
20. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 50:38 | + 8:14 | 8015 |
21. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 52:38 | + 10:14 | 7562 |
22. | Udržalová Pavla | LPU8552 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 53:00 | + 10:36 | 7479 |
23. | Benešová Jana | SJH9451 | R | SJH Jindřichův Hradec | 55:37 | + 13:13 | 6887 |
24. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | C | OOB SK Chrast | 55:39 | + 13:15 | 6880 |
25. | Horová Pavla | LPU9457 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 55:48 | + 13:24 | 6846 |
26. | Matějů Martina | PGP8556 | E | SK Praga | 55:50 | + 13:26 | 6838 |
27. | Burdová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 56:54 | + 14:30 | 6597 |
28. | Voborníková Alena | CTB9451 | R | SK OB Chotěboř | 57:18 | + 14:54 | 6506 |
29. | Jirčáková Martina | LCE8951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:49 | + 16:25 | 6163 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 37:38 | 7948 | |
2. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 38:28 | + 0:50 | 7778 |
3. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:36 | + 0:58 | 7750 |
4. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SK UP Olomouc | 38:53 | + 1:15 | 7692 |
5. | Šrámková Michaela | SJH9352 | C | SJH Jindřichův Hradec | 39:30 | + 1:52 | 7566 |
6. | Petrželová Tereza | LTU8950 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:39 | + 2:01 | 7535 |
7. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 40:11 | + 2:33 | 7426 |
8. | Ulahelová Jana | LTU8451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:25 | + 2:47 | 7378 |
9. | Fučíková Hana | VBM7751 | C | VSK Mendelu Brno | 40:26 | + 2:48 | 7375 |
10. | Kopcová Michaela | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:35 | + 2:57 | 7344 |
11. | Králová Michaela | MFP7959 | C | VŠSK MFF UK Praha | 40:39 | + 3:01 | 7331 |
12. | Korecká Lenka | CHT8053 | C | OOB SK Chrast | 41:33 | + 3:55 | 7147 |
13. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:06 | + 4:28 | 7034 |
14. | Jindřišková Martina | ASU8597 | C | Magnus Orienteering | 42:19 | + 4:41 | 6990 |
15. | Kamererová Valerie | KAM9452 | C | SK Kamenice | 42:45 | + 5:07 | 6901 |
16. | Sedláčková Oldřiška | BOR8752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:39 | + 6:01 | 6717 |
17. | Voráčková Lenka | OSN8555 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:45 | + 6:07 | 6696 |
18. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 43:58 | + 6:20 | 6652 |
19. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:20 | + 10:42 | 5758 |
20. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 48:41 | + 11:03 | 5687 |
21. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 48:58 | + 11:20 | 5629 |
22. | Adamová Eva | ZBM8772 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:19 | + 12:41 | 5352 |
23. | Mrázová Pavla | AOP9350 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 50:38 | + 13:00 | 5287 |
24. | Haltof Ewa | VRB9499 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 54:21 | + 16:43 | 4527 |
25. | Tesařová Marcela | AOP9450 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:42 | + 18:04 | 4250 |
26. | Šmídová Stanislava | CHT8751 | C | OOB SK Chrast | 55:58 | + 18:20 | 4196 |
27. | Čechová Jitka | VBM8353 | C | VSK Mendelu Brno | 64:25 | + 26:47 | 2466 |
Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:23 | 7233 | |
2. | Šťastná Lenka | CTB8351 | C | SK OB Chotěboř | 40:16 | + 0:53 | 7076 |
3. | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 40:22 | + 0:59 | 7058 |
4. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 42:52 | + 3:29 | 6613 |
5. | Matrasová Vendula | CHT8251 | C | OOB SK Chrast | 43:24 | + 4:01 | 6518 |
6. | Vlachová Eliška | KON9572 | B | KOB Konice | 43:41 | + 4:18 | 6467 |
7. | Svobodná Madla | DKP9154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:52 | + 4:29 | 6435 |
8. | Chloupková Barbora | VBM8455 | C | VSK Mendelu Brno | 44:55 | + 5:32 | 6248 |
9. | Vernerová Radka | VBM8558 | C | VSK Mendelu Brno | 45:14 | + 5:51 | 6191 |
9. | Königová Jana | ZBM8661 | C | SK Žabovřesky Brno | 45:14 | + 5:51 | 6191 |
11. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:43 | + 8:20 | 5749 |
12. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 47:50 | + 8:27 | 5729 |
13. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 48:31 | + 9:08 | 5607 |
14. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB Start Blansko | 49:33 | + 10:10 | 5423 |
15. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:59 | + 10:36 | 5346 |
16. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | C | KOB Konice | 51:28 | + 12:05 | 5082 |
17. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:06 | + 14:43 | 4613 |
18. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | C | O-mikron | 55:32 | + 16:09 | 4358 |
19. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:35 | + 16:12 | 4349 |
20. | Bulvová Hana | CHT6655 | C | OOB SK Chrast | 55:41 | + 16:18 | 4331 |
21. | Benešová Iveta | SJH9351 | C | SJH Jindřichův Hradec | 56:14 | + 16:51 | 4233 |
22. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 57:08 | + 17:45 | 4073 |
23. | Klapalová Hana | VAM8850 | C | OOB Vamberk | 58:43 | + 19:20 | 3791 |
24. | Habigerová Radka | KSU9559 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:02 | + 21:39 | 3379 |
25. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:44 | + 32:21 | 1474 |
Aschermannová Petra | KAM9354 | C | SK Kamenice | DISK | 0 | ||
Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ Sokol Plumlov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dékány Pavla | LCE9052 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:59 | 5372 | |
2. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 41:08 | + 2:09 | 5107 |
3. | Králová Iveta | JHB8952 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 43:47 | + 4:48 | 4781 |
4. | Kubešová Eva | RUZ8151 | C | TJ Růžená | 49:30 | + 10:31 | 4077 |
5. | Kovářová Lenka | SJH8651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 53:50 | + 14:51 | 3543 |
6. | Palasová Petra | ZBM8658 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:53 | + 18:54 | 3044 |
7. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 57:55 | + 18:56 | 3040 |
8. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 59:22 | + 20:23 | 2861 |
9. | Kubanová Kateřina | CHT8451 | C | OOB SK Chrast | 84:06 | + 45:07 | 0 |
Šinovská Kristýna | ROU9351 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Binková Jana | CHT8651 | C | OOB SK Chrast | 62:26 | 421 | |
2. | Suková Renata | PZR7352 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 64:03 | + 1:37 | 411 |
3. | Beranová Kristína | TZL8553 | C | SKOB Zlín | 66:55 | + 4:29 | 393 |
4. | Pittnerová Lenka | RUZ7150 | C | TJ Růžená | 67:35 | + 5:09 | 389 |
5. | Hronová Iva | RUZ6450 | C | TJ Růžená | 68:08 | + 5:42 | 385 |
6. | Kliglová Radka | TBM7261 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:25 | + 8:59 | 364 |
7. | Peterková Viktorie | LLI7551 | C | TJ Loko Liberec | 78:09 | + 15:43 | 322 |
8. | Kaňáková Petra | SJI8751 | C | OK Jihlava | 90:22 | + 27:56 | 244 |
9. | Zedníková Michaela | NNN8058 | C | Neregistrovaní | 93:02 | + 30:36 | |
Rozmarová Alena | DKP8050 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 32:11 | |
2. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:36 | + 3:25 |
3. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:00 | + 4:49 |
4. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 37:21 | + 5:10 |
5. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:01 | + 8:50 |
6. | Asterová Jana | SLA7451 | C | SKOB Slaný | 46:25 | + 14:14 |
7. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 48:20 | + 16:09 |
8. | Tesařová Jitka | RBK6451 | C | SK Radioklub Blansko | 55:53 | + 23:42 |
9. | Švidrnochová Hana | HAV7751 | C | SKOB Havířov | 55:57 | + 23:46 |
10. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 61:54 | + 29:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:18 | |
2. | Komárková Lenka | SJH7651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 42:04 | + 2:46 |
3. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 42:11 | + 2:53 |
3. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 42:11 | + 2:53 |
5. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:12 | + 2:54 |
6. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:20 | + 5:02 |
7. | Čechová Zuzana | SJI6951 | C | OK Jihlava | 45:49 | + 6:31 |
8. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 46:14 | + 6:56 |
9. | Ehlová Pavla | TBM7377 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:52 | + 7:34 |
10. | Binarová Jitka | UOL7751 | C | SK UP Olomouc | 48:31 | + 9:13 |
11. | Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 48:48 | + 9:30 |
12. | Miková Iva | TBM7071 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:14 | + 10:56 |
13. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:32 | + 12:14 |
14. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 56:14 | + 16:56 |
15. | Švancárová Helena | KSU7252 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:11 | + 19:53 |
16. | Mlčková Eva | TZL7560 | C | SKOB Zlín | 59:17 | + 19:59 |
17. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | C | SK Žabovřesky Brno | 61:50 | + 22:32 |
18. | Beranová Jana | SJH7851 | C | SJH Jindřichův Hradec | 67:24 | + 28:06 |
19. | Šichová Radka | ABM8051 | C | KOB Moira Brno | 69:20 | + 30:02 |
20. | Jílková Radka | ZBP7751 | C | OOB SK Zbraslav | 86:31 | + 47:13 |
21. | Vavříková Iveta | MOV7450 | C | SKOB Ostrava | 88:42 | + 49:24 |
Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB Moira Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 32:03 | |
2. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:01 | + 1:58 |
3. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:07 | + 3:04 |
4. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 35:45 | + 3:42 |
5. | Kašparová Ivana | SSU6951 | C | SK Severka Šumperk | 40:35 | + 8:32 |
6. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 41:09 | + 9:06 |
7. | Doleželová Iva | PZR7171 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:13 | + 11:10 |
8. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 45:22 | + 13:19 |
9. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 46:00 | + 13:57 |
10. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 47:11 | + 15:08 |
11. | Krasnokutská Magda | AOP7452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:23 | + 20:20 |
12. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 56:12 | + 24:09 |
13. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 57:47 | + 25:44 |
14. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | C | KOB Moira Brno | 74:06 | + 42:03 |
Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinková Hana | ZPV6777 | C | KOB ZPV Prostějov | 32:28 | |
2. | Jarošová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 32:56 | + 0:28 |
3. | Hudečková Helena | KTA6951 | C | SK Kotnov Tábor | 36:38 | + 4:10 |
4. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SK UP Olomouc | 37:22 | + 4:54 |
5. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:24 | + 4:56 |
6. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:08 | + 6:40 |
7. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:19 | + 6:51 |
8. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 45:13 | + 12:45 |
9. | Šmelíková Hana | ASU6999 | C | Magnus Orienteering | 45:57 | + 13:29 |
10. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | TJ Loko Liberec | 47:50 | + 15:22 |
11. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 48:44 | + 16:16 |
12. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 50:49 | + 18:21 |
13. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 52:53 | + 20:25 |
14. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:07 | + 20:39 |
15. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 54:11 | + 21:43 |
16. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 74:56 | + 42:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voborníková Eva | CTB6851 | C | SK OB Chotěboř | 30:29 | |
2. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 35:03 | + 4:34 |
3. | Hojná Tereza | SJH6951 | C | SJH Jindřichův Hradec | 35:24 | + 4:55 |
4. | Jansová Alena | CHT5852 | C | OOB SK Chrast | 36:32 | + 6:03 |
5. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | OOB SK Chrast | 40:33 | + 10:04 |
6. | Žandová Hana | CTB7052 | C | SK OB Chotěboř | 63:45 | + 33:16 |
7. | Zatloukalová Eva | SSU7050 | C | SK Severka Šumperk | 64:58 | + 34:29 |
8. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:56 | + 35:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 31:48 | |
2. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 36:03 | + 4:15 |
3. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 36:46 | + 4:58 |
4. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 48:52 | + 17:04 |
5. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 50:53 | + 19:05 |
6. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:14 | + 21:26 |
7. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:00 | + 23:12 |
8. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Havířov | 57:26 | + 25:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 29:52 | |
2. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 33:13 | + 3:21 |
3. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 35:13 | + 5:21 |
4. | Cahlová Slávka | LCE5451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:35 | + 13:43 |
5. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 47:10 | + 17:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SK UP Olomouc | 24:18 | |
2. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 26:30 | + 2:12 |
3. | Cigošová Anna | TBM5253 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:35 | + 4:17 |
4. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:56 | + 7:38 |
5. | Jelínková Jana | RUZ5552 | C | TJ Růžená | 32:29 | + 8:11 |
6. | Bogdálková Věra | LBM4858 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 32:39 | + 8:21 |
7. | Tichá Ladislava | NNN5559 | C | Neregistrovaní | 36:07 | + 11:49 |
8. | Kovářová Milena | SJH5350 | C | SJH Jindřichův Hradec | 38:00 | + 13:42 |
9. | Podhorská Věra | FJI5252 | C | SK FREE Jihlava | 39:04 | + 14:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 39:54 | |
2. | Eremiášová Jana | TBM5451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:13 | + 7:19 |
3. | Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 53:46 | + 13:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 33:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 31:34 | |
2. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:11 | + 1:37 |
3. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 42:09 | + 10:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Jan | TBM0607 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:02 | |
2. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | C | OK Jihlava | 17:18 | + 2:16 |
3. | Vlach Timik | SBR0501 | C | SKOB Bruntál | 18:11 | + 3:09 |
4. | Cicvárek Martin | ZBM0801 | C | SK Žabovřesky Brno | 19:58 | + 4:56 |
5. | Červinka Adam | OSN0707 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 21:28 | + 6:26 |
6. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | C | KOS TJ Tesla Brno | 22:59 | + 7:57 |
7. | Folprecht Matyáš | TBM0019 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:05 | + 9:03 |
7. | Frýba Matyáš | SJI0700 | C | OK Jihlava | 24:05 | + 9:03 |
9. | Jelínek Jakub | AOP0601 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:20 | + 10:18 |
10. | Kundrata Vít | JZL0700 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 26:09 | + 11:07 |
11. | Richter Rudolf | ADA0601 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 33:26 | + 18:24 |
12. | Michálek Marián | LCE1111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:24 | + 23:22 |
13. | Svoboda Michal | TTR0549 | C | OOB Třebíč | 38:57 | + 23:55 |
14. | Beneš Tomáš | SJI0501 | C | OK Jihlava | 58:22 | + 43:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Tomáš | TTR0501 | C | OOB Třebíč | 25:06 | |
2. | Král Adam | MFP0507 | C | VŠSK MFF UK Praha | 26:03 | + 0:57 |
3. | Pekárek Tobias | TZL0502 | C | SKOB Zlín | 27:04 | + 1:58 |
4. | Jelínek Filip | RUZ0500 | C | TJ Růžená | 27:10 | + 2:04 |
5. | Vedra Tobiáš | TBM0621 | C | KOS TJ Tesla Brno | 30:32 | + 5:26 |
6. | Cicvárek Radim | ZBM0601 | C | SK Žabovřesky Brno | 33:07 | + 8:01 |
7. | Navrátil Sam | KYL0500 | C | SK SP Kylešovice | 42:49 | + 17:43 |
8. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | C | SKOB Zlín | 49:20 | + 24:14 |
9. | Hendrych Vít | SJI0601 | C | OK Jihlava | 52:56 | + 27:50 |
10. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | C | OK Jihlava | 55:12 | + 30:06 |
11. | Daniel Šmelík | VBA0701 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 60:04 | + 34:58 |
12. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:49 | + 35:43 |
13. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 67:09 | + 42:03 |
14. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ Sokol Plumlov | 72:34 | + 47:28 |
15. | Novák Matyáš | CTB0601 | C | SK OB Chotěboř | 77:50 | + 52:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojný Jáchym | SJH0301 | B | SJH Jindřichův Hradec | 22:08 | |
2. | Peterka Jakub | LLI0404 | B | TJ Loko Liberec | 22:58 | + 0:50 |
3. | Deubel Jonas | 12A0300 | C | Naturfreunde Wien | 23:57 | + 1:49 |
4. | Orany Vojtěch | SJI0401 | B | OK Jihlava | 24:21 | + 2:13 |
5. | Ehl Ondřej | TBM0404 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:53 | + 3:45 |
6. | Mrózek Pawel | TRI0401 | C | TJ TŽ Třinec | 26:58 | + 4:50 |
7. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | C | TJ Růžená | 28:03 | + 5:55 |
7. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | B | SJH Jindřichův Hradec | 28:03 | + 5:55 |
9. | Beneš Jindřich | KON0404 | C | KOB Konice | 28:37 | + 6:29 |
10. | Gryc Ondřej | TBM0406 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:57 | + 6:49 |
11. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 29:11 | + 7:03 |
12. | Novosad Pavel | TZL0404 | B | SKOB Zlín | 30:04 | + 7:56 |
13. | Doušek Tomáš | TBM0401 | B | KOS TJ Tesla Brno | 30:11 | + 8:03 |
14. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | TJ TŽ Třinec | 31:40 | + 9:32 |
15. | Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | 31:47 | + 9:39 |
16. | Gregor Jáchym | CTB0401 | C | SK OB Chotěboř | 34:05 | + 11:57 |
17. | Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | 34:36 | + 12:28 |
18. | Haltof Adam | TRI0300 | C | TJ TŽ Třinec | 40:06 | + 17:58 |
19. | Král Jiří | ODR0400 | C | SKOB Odry | 42:31 | + 20:23 |
20. | Klimeš Tomáš | SJI0303 | C | OK Jihlava | 44:06 | + 21:58 |
21. | Lička Adam | VBM0301 | C | VSK Mendelu Brno | 44:40 | + 22:32 |
22. | Vokurka Šimon | SJI0300 | C | OK Jihlava | 47:18 | + 25:10 |
23. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB Moira Brno | 49:44 | + 27:36 |
24. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:13 | + 29:05 |
25. | Vaněček Tomáš | SJH0404 | C | SJH Jindřichův Hradec | 53:16 | + 31:08 |
26. | Hybeš Michal | CHT0401 | C | OOB SK Chrast | 55:27 | + 33:19 |
Matěja Jan | ODR0300 | C | SKOB Odry | DISK | ||
Beneš Roman | SJI0403 | C | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafář Martin | KSU0105 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:53 | |
2. | Milán Tomáš | TBM0111 | A | KOS TJ Tesla Brno | 26:59 | + 1:06 |
3. | Milán Jakub | TBM0411 | B | KOS TJ Tesla Brno | 29:52 | + 3:59 |
4. | Féder Medard | LCE0111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:19 | + 4:26 |
5. | Kligl Radim | TBM0103 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:34 | + 5:41 |
6. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:53 | + 6:00 |
7. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | B | SK Žabovřesky Brno | 31:54 | + 6:01 |
8. | Světnický František | STE0204 | B | SK SKI-OB Šternberk | 32:01 | + 6:08 |
9. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 32:35 | + 6:42 |
10. | Haltof Marek | TRI0200 | C | TJ TŽ Třinec | 32:58 | + 7:05 |
11. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:55 | + 11:02 |
12. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 38:34 | + 12:41 |
12. | Čech Vít | AOP0302 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:34 | + 12:41 |
14. | Pelánek Ondřej | TBM0107 | B | KOS TJ Tesla Brno | 40:09 | + 14:16 |
15. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 40:15 | + 14:22 |
16. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 42:27 | + 16:34 |
17. | Valík Adam | AOP0301 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:37 | + 16:44 |
18. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 44:05 | + 18:12 |
19. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 47:05 | + 21:12 |
20. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 47:41 | + 21:48 |
21. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:51 | + 21:58 |
22. | Kundrata Jan | JZL0201 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 51:06 | + 25:13 |
23. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 51:11 | + 25:18 |
24. | Chovanec Václav | TZL0201 | B | SKOB Zlín | 51:56 | + 26:03 |
25. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 53:11 | + 27:18 |
26. | Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 69:29 | + 43:36 |
27. | Doležal Matyáš | STE0208 | C | SK SKI-OB Šternberk | 77:02 | + 51:09 |
Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | DISK | ||
Deubel Joergen | 12A0101 | C | Naturfreunde Wien | DISK | ||
Václavík Radek | LCE0202 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Jelínek Jan | AOP0101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | SKOB Havířov | 24:55 | |
2. | Tuharský Erik | TRI0100 | C | TJ TŽ Třinec | 27:07 | + 2:12 |
3. | Záboj Petr | SJI0101 | C | OK Jihlava | 28:32 | + 3:37 |
4. | Cícha Matěj | TTR0102 | C | OOB Třebíč | 29:13 | + 4:18 |
5. | Němec Ondřej | VBM0102 | C | VSK Mendelu Brno | 30:43 | + 5:48 |
6. | Kopecký Jan | PZR0202 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:21 | + 15:26 |
7. | Močuba Václav Josef | OSN0202 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:47 | + 19:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 29:17 | |
2. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 29:45 | + 0:28 |
3. | Pavlovec Dan | BOR0001 | A | OK Jiskra Nový Bor | 30:00 | + 0:43 |
4. | Volák Ondřej | LPU0010 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:13 | + 0:56 |
5. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 30:35 | + 1:18 |
6. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | A | OK 99 Hradec Králové | 31:37 | + 2:20 |
7. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 31:54 | + 2:37 |
8. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | A | KOS TJ Tesla Brno | 32:18 | + 3:01 |
9. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:35 | + 3:18 |
10. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 33:01 | + 3:44 |
11. | Dekrét Jakub | ZBM9907 | A | SK Žabovřesky Brno | 33:09 | + 3:52 |
12. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 33:29 | + 4:12 |
13. | Vopařil Jan | LCE9911 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:31 | + 4:14 |
13. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | A | SKOB Zlín | 33:31 | + 4:14 |
15. | Mareš Vít | BOR0000 | A | OK Jiskra Nový Bor | 34:27 | + 5:10 |
16. | Rusin Jan | LPU0008 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 34:35 | + 5:18 |
17. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:48 | + 5:31 |
18. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:45 | + 6:28 |
19. | Melichar Petr | LLI0001 | A | TJ Loko Liberec | 35:49 | + 6:32 |
20. | Hašek Jan | VPM0001 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 36:35 | + 7:18 |
21. | Zentrich Dušan | LCE0012 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:47 | + 7:30 |
22. | Horčička Vít | UOL9919 | A | SK UP Olomouc | 37:27 | + 8:10 |
23. | Ullrich Jakub | BOR9900 | A | OK Jiskra Nový Bor | 38:17 | + 9:00 |
24. | Müller Jonáš | KSU9906 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:26 | + 9:09 |
25. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:30 | + 10:13 |
26. | Kašpar Petr | JPV9915 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 41:27 | + 12:10 |
27. | Kroul Josef | KSU0044 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:30 | + 12:13 |
28. | Říčný Vojta | ZBM9903 | A | SK Žabovřesky Brno | 42:20 | + 13:03 |
29. | Láznička Václav | TZL9901 | A | SKOB Zlín | 45:22 | + 16:05 |
30. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 53:51 | + 24:34 |
Panovec Kryštof | OTK0001 | A | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK | ||
Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 26:48 | |
2. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:05 | + 0:17 |
3. | Gedeon Dominik | KSU9900 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:27 | + 2:39 |
4. | Sedlář Jan | TBM0010 | B | KOS TJ Tesla Brno | 29:28 | + 2:40 |
5. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 31:35 | + 4:47 |
6. | Ingršt Matěj | ABM9907 | B | KOB Moira Brno | 32:52 | + 6:04 |
7. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 33:15 | + 6:27 |
8. | Šnyrch Jakub | ABM9906 | C | KOB Moira Brno | 33:20 | + 6:32 |
9. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 34:27 | + 7:39 |
10. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 35:16 | + 8:28 |
11. | Šnyrch Tomáš | ABM9919 | B | KOB Moira Brno | 35:44 | + 8:56 |
12. | Rajnoha David | UBM0003 | B | MENISKOS Brno | 36:32 | + 9:44 |
13. | Šafář Vojtěch | KSU0013 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:02 | + 10:14 |
14. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 37:11 | + 10:23 |
15. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 38:47 | + 11:59 |
16. | Bitto Maxim | LCE0003 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:00 | + 12:12 |
17. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 39:14 | + 12:26 |
18. | Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:04 | + 14:16 |
19. | Grulich Ondřej | KSU0049 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:09 | + 31:21 |
20. | Bušík David | KTA0002 | B | SK Kotnov Tábor | 61:21 | + 34:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žanda Jan | CTB9901 | B | SK OB Chotěboř | 38:26 | |
2. | Sabol Josef | CTB9902 | C | SK OB Chotěboř | 43:15 | + 4:49 |
3. | Čermák Jiří | CTB9903 | C | SK OB Chotěboř | 48:34 | + 10:08 |
4. | Nosek Jakub | SJH0002 | C | SJH Jindřichův Hradec | 54:06 | + 15:40 |
5. | Hybeš David | CHT9903 | C | OOB SK Chrast | 58:06 | + 19:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hirš Otakar | ZBM9801 | A | SK Žabovřesky Brno | 26:32 | |
2. | Vandas Daniel | PHK9805 | A | OK 99 Hradec Králové | 28:12 | + 1:40 |
3. | Navrátil Šimon | PGP9702 | A | SK Praga | 28:38 | + 2:06 |
4. | Wolf Filip | TUR9701 | A | OOB TJ Turnov | 28:39 | + 2:07 |
5. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:00 | + 2:28 |
6. | Bendák Jan | PHK9800 | A | OK 99 Hradec Králové | 30:14 | + 3:42 |
7. | Mielec Jaromír | AOP9701 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:34 | + 4:02 |
8. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:38 | + 4:06 |
9. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | A | OK Slavia Hradec Králové | 30:44 | + 4:12 |
10. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 31:16 | + 4:44 |
11. | Bořil Jan | SJI9700 | A | OK Jihlava | 31:17 | + 4:45 |
12. | Pek Daniel | SHK9803 | A | OK Slavia Hradec Králové | 31:23 | + 4:51 |
13. | Kočí Josef | JPV9824 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 31:57 | + 5:25 |
14. | Semrád Ladislav | CHC9701 | A | K.O.B. Choceň | 32:10 | + 5:38 |
15. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 32:31 | + 5:59 |
16. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | A | SK Žabovřesky Brno | 32:46 | + 6:14 |
17. | Šiška Petr | TZL9801 | A | SKOB Zlín | 33:12 | + 6:40 |
18. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 33:35 | + 7:03 |
19. | Koštejn Vít | DOK9800 | A | OK Doksy | 34:41 | + 8:09 |
20. | Matějka Lukáš | LTP9802 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:43 | + 8:11 |
21. | Werner Michal | PGP9705 | A | SK Praga | 34:58 | + 8:26 |
22. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 34:59 | + 8:27 |
23. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 35:12 | + 8:40 |
24. | Janeček Mirek | TJN9804 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:07 | + 10:35 |
25. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 37:11 | + 10:39 |
26. | Kašpar Jakub | ASU9747 | A | Magnus Orienteering | 38:20 | + 11:48 |
27. | Ptáček Patrik | BBM9800 | B | BETA URSUS Orienteering | 40:05 | + 13:33 |
28. | Novák Filip | TJN9801 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:15 | + 14:43 |
29. | Kanta Martin | LPU9705 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 41:44 | + 15:12 |
30. | Otruba Vojtěch | JPV9717 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 43:15 | + 16:43 |
31. | Maňák Michal | PHK9801 | A | OK 99 Hradec Králové | 44:28 | + 17:56 |
32. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | SK Kamenice | 48:11 | + 21:39 |
33. | Birnbaum Adam | BOR9802 | A | OK Jiskra Nový Bor | 50:40 | + 24:08 |
Hausenblas Šimon | KAM9803 | A | SK Kamenice | DISK | ||
Starý Ondra | VRL9802 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | B | KČT - OB Holešov | 36:04 | |
2. | Konečný Daniel | BBM9702 | B | BETA URSUS Orienteering | 37:47 | + 1:43 |
3. | Hubáček Filip | JPV9800 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 39:47 | + 3:43 |
4. | Vosáhlo Jan | SSU9701 | B | SK Severka Šumperk | 46:49 | + 10:45 |
5. | Peřinka Šimon | BBM9700 | B | BETA URSUS Orienteering | 52:51 | + 16:47 |
Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | A | SK Kamenice | 28:31 | 8993 | |
2. | Fürst Matouš | LLI9603 | A | TJ Loko Liberec | 29:42 | + 1:11 | 8649 |
3. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:56 | + 2:25 | 8290 |
4. | Čech Jan | SJI9601 | A | OK Jihlava | 31:01 | + 2:30 | 8266 |
5. | Ptáček Pavel | BBM9600 | A | BETA URSUS Orienteering | 33:41 | + 5:10 | 7490 |
6. | Hruška Jakub | ZBM9515 | R | SK Žabovřesky Brno | 34:29 | + 5:58 | 7257 |
7. | Mašata Matěj | PHK9601 | A | OK 99 Hradec Králové | 34:34 | + 6:03 | 7233 |
8. | Slíva Jan | LCE9602 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:41 | + 7:10 | 6908 |
8. | Glonek Jakub | AOP9602 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:41 | + 7:10 | 6908 |
10. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 36:06 | + 7:35 | 6787 |
11. | Křivda Martin | CHC9501 | R | K.O.B. Choceň | 36:21 | + 7:50 | 6714 |
12. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:24 | + 7:53 | 6700 |
13. | Záděra Pavel | BBM9500 | R | BETA URSUS Orienteering | 36:45 | + 8:14 | 6598 |
14. | Sklenář Martin | AOP9501 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:06 | + 8:35 | 6496 |
15. | Horáček Petr | PHK9602 | A | OK 99 Hradec Králové | 37:07 | + 8:36 | 6491 |
16. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | A | OK Jihlava | 37:44 | + 9:13 | 6312 |
17. | Hraboš Matěj | ASU9547 | R | Magnus Orienteering | 38:55 | + 10:24 | 5968 |
18. | Waněk Adam | LPU9505 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 39:01 | + 10:30 | 5939 |
19. | Zlámal David | SJC9603 | A | TJ Sportcentrum Jičín | 39:52 | + 11:21 | 5691 |
20. | Deml Tomáš | LPU9502 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 41:05 | + 12:34 | 5337 |
21. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 41:10 | + 12:39 | 5313 |
22. | Burda Matěj | BOR9608 | A | OK Jiskra Nový Bor | 41:18 | + 12:47 | 5274 |
23. | Walach Ondřej | TRI9601 | A | TJ TŽ Třinec | 47:20 | + 18:49 | 3520 |
24. | Fajkus Radim | JPV9509 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 49:20 | + 20:49 | 2938 |
25. | Jurica Jan | LPU9611 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 59:17 | + 30:46 | 44 |
Štál Jan | SJC9601 | A | TJ Sportcentrum Jičín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda František | SOP9601 | B | OOB TJ Slezan Opava | 62:56 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petržela Jan | PHK9200 | E | OK 99 Hradec Králové | 38:55 | 10105 | |
2. | Schuster Marek | AOP9303 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:27 | + 0:32 | 9971 |
3. | Kamenický Matěj | LPU9036 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 40:20 | + 1:25 | 9749 |
4. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | SK Kamenice | 40:25 | + 1:30 | 9728 |
5. | Udržal Tomáš | LPU8002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 40:44 | + 1:49 | 9648 |
6. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 40:56 | + 2:01 | 9598 |
7. | Nožka Radek | LPU9005 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 40:57 | + 2:02 | 9594 |
8. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 41:18 | + 2:23 | 9506 |
9. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:34 | + 2:39 | 9439 |
10. | Matějů Luboš | PGP7601 | R | SK Praga | 41:40 | + 2:45 | 9414 |
11. | Hadač Filip | AOP9301 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 41:53 | + 2:58 | 9359 |
12. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 42:08 | + 3:13 | 9297 |
13. | Chloupek Adam | ZBM9300 | E | SK Žabovřesky Brno | 42:21 | + 3:26 | 9242 |
14. | Minář Marek | ASU9444 | E | Magnus Orienteering | 42:22 | + 3:27 | 9238 |
15. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | 42:54 | + 3:59 | 9104 |
16. | Kantor Ondřej | TRI9103 | C | TJ TŽ Třinec | 43:16 | + 4:21 | 9012 |
17. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:31 | + 4:36 | 8949 |
18. | Bravený Vít | ZBM9102 | E | SK Žabovřesky Brno | 43:33 | + 4:38 | 8941 |
19. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB Moira Brno | 43:53 | + 4:58 | 8857 |
20. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 44:28 | + 5:33 | 8710 |
21. | Palas Jan | ZBM8507 | R | SK Žabovřesky Brno | 44:30 | + 5:35 | 8702 |
22. | Zvěřina Petr | LPU8208 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 44:31 | + 5:36 | 8698 |
23. | Kolovský František | LPM9202 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 44:41 | + 5:46 | 8656 |
24. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | SK Kamenice | 45:02 | + 6:07 | 8568 |
25. | Brlica Pavel | ZBM9302 | R | SK Žabovřesky Brno | 45:10 | + 6:15 | 8534 |
26. | Argaláš Michal | TRI9301 | C | TJ TŽ Třinec | 45:17 | + 6:22 | 8505 |
27. | Zbranek Roman | ASU8808 | R | Magnus Orienteering | 45:24 | + 6:29 | 8476 |
28. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:31 | + 6:36 | 8447 |
29. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 46:17 | + 7:22 | 8254 |
30. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | C | Magnus Orienteering | 47:01 | + 8:06 | 8070 |
31. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:35 | + 8:40 | 7927 |
32. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 47:36 | + 8:41 | 7923 |
33. | Sysel Ctibor | PGP8700 | R | SK Praga | 48:33 | + 9:38 | 7684 |
34. | Grundmann Jan | LPU9410 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 52:35 | + 13:40 | 6671 |
35. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:17 | + 15:22 | 6244 |
Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Boris | AOP9202 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:50 | 8981 | |
2. | Lenner Miroslav | LPU8605 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:20 | + 1:30 | 8635 |
3. | Tomanek Daniel | STE7401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:27 | + 1:37 | 8608 |
4. | Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:44 | + 1:54 | 8542 |
5. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:49 | + 1:59 | 8523 |
6. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:51 | + 2:01 | 8516 |
7. | Fučík Karel | VBM7246 | C | VSK Mendelu Brno | 38:54 | + 2:04 | 8504 |
8. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 39:25 | + 2:35 | 8385 |
9. | Melecký Martin | AOP9001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:05 | + 3:15 | 8231 |
10. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 40:11 | + 3:21 | 8208 |
11. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:13 | + 3:23 | 8200 |
12. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:27 | + 3:37 | 8146 |
13. | Záveský Filip | LPU9306 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:28 | + 3:38 | 8142 |
14. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 40:37 | + 3:47 | 8108 |
15. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:52 | + 4:02 | 8050 |
16. | Hanslian David | LCE7835 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:11 | + 4:21 | 7977 |
17. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB Moira Brno | 41:14 | + 4:24 | 7965 |
18. | Procházka Pavel | PGP9002 | C | SK Praga | 41:17 | + 4:27 | 7954 |
19. | Klech Richard | VRB7201 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 41:51 | + 5:01 | 7823 |
20. | Vlažný Jakub | LCE9102 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:17 | + 5:27 | 7723 |
21. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB Moira Brno | 42:23 | + 5:33 | 7700 |
22. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 42:36 | + 5:46 | 7650 |
23. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 42:57 | + 6:07 | 7569 |
24. | Bašus Petr | SCP7400 | C | OK Sparta Praha | 43:00 | + 6:10 | 7558 |
25. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 43:14 | + 6:24 | 7504 |
26. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:15 | + 6:25 | 7500 |
27. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:29 | + 6:39 | 7446 |
28. | Pešek Ondřej | CHC8502 | C | K.O.B. Choceň | 43:37 | + 6:47 | 7415 |
29. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 43:43 | + 6:53 | 7392 |
30. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:49 | + 6:59 | 7369 |
31. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:09 | + 7:19 | 7292 |
31. | Stehlík Martin | ZBM8503 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:09 | + 7:19 | 7292 |
33. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 44:36 | + 7:46 | 7188 |
34. | Pýcha Lukáš | SNA8402 | C | TJ START Náchod | 44:37 | + 7:47 | 7185 |
35. | Vlažný Jan | LCE8901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:38 | + 7:48 | 7181 |
36. | Peths Jan | KRN8101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 44:43 | + 7:53 | 7161 |
37. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:55 | + 8:05 | 7115 |
38. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ Sokol Plumlov | 44:59 | + 8:09 | 7100 |
39. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:04 | + 8:14 | 7081 |
40. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ Sokol Plumlov | 45:14 | + 8:24 | 7042 |
41. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 45:18 | + 8:28 | 7027 |
42. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 45:23 | + 8:33 | 7008 |
43. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | C | SKOB Zlín | 45:29 | + 8:39 | 6984 |
44. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 45:35 | + 8:45 | 6961 |
45. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 45:53 | + 9:03 | 6892 |
46. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:04 | + 9:14 | 6850 |
47. | Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | 46:34 | + 9:44 | 6734 |
48. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:35 | + 9:45 | 6731 |
49. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 47:33 | + 10:43 | 6507 |
50. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 47:35 | + 10:45 | 6500 |
51. | Gazda Viktor | TRI9203 | C | TJ TŽ Třinec | 48:00 | + 11:10 | 6404 |
52. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:09 | + 11:19 | 6369 |
53. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 48:11 | + 11:21 | 6361 |
54. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | SK Kamenice | 48:36 | + 11:46 | 6265 |
55. | Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:50 | + 12:00 | 6211 |
56. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:51 | + 12:01 | 6207 |
57. | Gregor Martin | CTB7701 | C | SK OB Chotěboř | 49:32 | + 12:42 | 6050 |
58. | Vedra David | TBM7402 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:45 | + 12:55 | 6000 |
59. | Nývlt Petr | DKP8004 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:50 | + 18:00 | 4826 |
60. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | C | KOB Moira Brno | 55:10 | + 18:20 | 4750 |
61. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 69:26 | + 32:36 | 1457 |
Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | DISK | 0 | ||
Košárek Pavel | AOP7102 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | 0 | ||
Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 | ||
Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 | ||
Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šidla Jan | TZL6808 | C | SKOB Zlín | 42:20 | 7031 | |
2. | Voráček Michal | PGP8009 | C | SK Praga | 45:04 | + 2:44 | 6614 |
3. | Liščinský Zdeněk | TBM8215 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:18 | + 2:58 | 6578 |
4. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 46:02 | + 3:42 | 6467 |
5. | Hierweg Karol | 39S5801 | C | KOBRA Bratislava | 47:03 | + 4:43 | |
6. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 47:20 | + 5:00 | 6269 |
7. | Navrátil Marek | KYL7100 | C | SK SP Kylešovice | 49:13 | + 6:53 | 5982 |
8. | Popule Tomáš | LPM8803 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 49:29 | + 7:09 | 5941 |
9. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | C | OOB SK Chrast | 49:41 | + 7:21 | 5910 |
10. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:44 | + 7:24 | 5903 |
11. | Jirků Roman | SJI8309 | C | OK Jihlava | 50:18 | + 7:58 | 5816 |
12. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 50:38 | + 8:18 | 5766 |
12. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:38 | + 8:18 | 5766 |
14. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:51 | + 8:31 | 5733 |
15. | Pitra Martin | CHT9204 | C | OOB SK Chrast | 52:11 | + 9:51 | 5529 |
16. | Kunčar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:52 | + 10:32 | 5425 |
17. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 53:02 | + 10:42 | 5400 |
18. | Korecký Miroslav | CHT7901 | C | OOB SK Chrast | 53:12 | + 10:52 | 5374 |
19. | Novák Pavel | CTB7001 | C | SK OB Chotěboř | 54:34 | + 12:14 | 5166 |
20. | Krtička Jan | KON7931 | C | KOB Konice | 55:18 | + 12:58 | 5054 |
21. | Hrouza Jan | KRN8100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:52 | + 13:32 | 4968 |
22. | Martinec Petr | CHT8502 | C | OOB SK Chrast | 55:58 | + 13:38 | 4953 |
23. | Kysilko Zdeněk | CHT8601 | C | OOB SK Chrast | 57:00 | + 14:40 | 4795 |
24. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 57:45 | + 15:25 | 4681 |
25. | König Lukáš | ZBM8001 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:58 | + 15:38 | 4648 |
26. | Schuster Martin | AOP6502 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 58:14 | + 15:54 | 4607 |
27. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:18 | + 15:58 | 4597 |
28. | Klapal Michal | VAM8802 | C | OOB Vamberk | 58:27 | + 16:07 | 4574 |
29. | Pátek Richard | ZBM7609 | C | SK Žabovřesky Brno | 59:47 | + 17:27 | 4371 |
30. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SJH Jindřichův Hradec | 60:06 | + 17:46 | 4323 |
31. | Wagner Libor | DKP8511 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:39 | + 18:19 | 4239 |
32. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:38 | + 21:18 | 3784 |
33. | Wallner Jozef | 39S6812 | C | KOBRA Bratislava | 64:53 | + 22:33 | |
34. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | 66:19 | + 23:59 | 3376 |
35. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 69:37 | + 27:17 | 2873 |
36. | Stasz Michal | 39S8203 | C | KOBRA Bratislava | 69:58 | + 27:38 | |
37. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 72:20 | + 30:00 | 2459 |
Čech Viktor | VBM8001 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buk Jindřich | ROU9303 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 47:52 | 5290 | |
2. | Slabý Jan | ZHR7900 | C | TJ Zhoř | 48:56 | + 1:04 | 5176 |
3. | Kuban Michal | CHT8505 | C | OOB SK Chrast | 49:03 | + 1:11 | 5163 |
4. | Chaloupka Martin | CHT7301 | C | OOB SK Chrast | 49:46 | + 1:54 | 5087 |
5. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 55:05 | + 7:13 | 4517 |
6. | Kovář Jaroslav | SJH8901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 56:18 | + 8:26 | 4387 |
7. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 57:39 | + 9:47 | |
8. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 58:17 | + 10:25 | 4174 |
9. | Culka Josef | JHB8607 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 59:32 | + 11:40 | 4040 |
10. | Červinka Jan | OSN8002 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 89:51 | + 41:59 | 791 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nouza Petr | SJH9300 | C | SJH Jindřichův Hradec | 42:15 | 802 | |
2. | Deubel Dirk | 12A0100 | C | Naturfreunde Wien | 48:27 | + 6:12 | |
3. | Močuba Stanislav | OSN8001 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:33 | + 11:18 | 648 |
4. | Leksa Robert | CHT8002 | C | OOB SK Chrast | 56:07 | + 13:52 | 613 |
5. | Stoklasa Radek | OSN7500 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 56:49 | + 14:34 | 604 |
6. | Coufal Petr | 3MC8000 | C | FBŠ Jihlava | 57:42 | + 15:27 | |
7. | Pobuda Michal | SJH7403 | C | SJH Jindřichův Hradec | 62:35 | + 20:20 | 526 |
8. | Gregor Petr | CTB7510 | C | SK OB Chotěboř | 65:14 | + 22:59 | |
9. | Skryja Ondřej | PZR9502 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 69:28 | + 27:13 | 432 |
10. | Novotný Petr | NNN8020 | C | Neregistrovaní | 70:42 | + 28:27 | |
11. | Záboj Petr | SJI7202 | C | OK Jihlava | 71:48 | + 29:33 | 400 |
12. | Nepustil Petr | OSN8021 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 75:40 | + 33:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 33:26 | |
2. | Král Aleš | MFP7808 | C | VŠSK MFF UK Praha | 36:23 | + 2:57 |
3. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:33 | + 4:07 |
4. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 39:21 | + 5:55 |
5. | Kopecký David | UOL7800 | C | SK UP Olomouc | 39:34 | + 6:08 |
6. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 41:05 | + 7:39 |
7. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:26 | + 8:00 |
8. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:24 | + 9:58 |
9. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 44:31 | + 11:05 |
10. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 45:13 | + 11:47 |
11. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 48:56 | + 15:30 |
12. | Auermüller Vít | NNN7001 | C | Neregistrovaní | 49:01 | + 15:35 |
13. | Černoch Karel | TZL6835 | C | SKOB Zlín | 49:30 | + 16:04 |
14. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 51:13 | + 17:47 |
15. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:49 | + 19:23 |
16. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Havířov | 53:24 | + 19:58 |
17. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:24 | + 21:58 |
18. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:30 | + 24:04 |
19. | Sita Vratislav | SSU7341 | C | SK Severka Šumperk | 57:31 | + 24:05 |
20. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | C | SK Severka Šumperk | 58:08 | + 24:42 |
21. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB Start Blansko | 64:46 | + 31:20 |
22. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 66:45 | + 33:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:43 | |
2. | Dvořáček Petr | TBM7013 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:52 | + 1:09 |
3. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 41:52 | + 5:09 |
4. | Slavík Pavel | SNA7349 | C | TJ START Náchod | 42:24 | + 5:41 |
5. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 43:55 | + 7:12 |
6. | Klvaňa Milan | CHT7500 | C | OOB SK Chrast | 48:43 | + 12:00 |
7. | Šebesta Petr | CHT7102 | C | OOB SK Chrast | 50:24 | + 13:41 |
8. | Čížek Petr | ADA7101 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 51:49 | + 15:06 |
9. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:33 | + 17:50 |
10. | Král Jiří | ODR7300 | C | SKOB Odry | 60:15 | + 23:32 |
11. | Vacek František | CHT7001 | C | OOB SK Chrast | 64:11 | + 27:28 |
12. | Horký Tomáš | TBM6747 | C | KOS TJ Tesla Brno | 67:03 | + 30:20 |
13. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | C | MENISKOS Brno | 73:20 | + 36:37 |
Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | DISK | ||
Vaněček Roman | SJH7701 | C | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:14 | |
2. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:28 | + 5:14 |
3. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:15 | + 8:01 |
4. | Zentrich David | OTK7101 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 39:59 | + 8:45 |
5. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 43:05 | + 11:51 |
6. | Jelínek Jan | AOP6401 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 44:25 | + 13:11 |
7. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 44:58 | + 13:44 |
8. | Féder Medard | LCE7311 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:12 | + 16:58 |
9. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:23 | + 17:09 |
10. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 50:48 | + 19:34 |
Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Luděk | VAM6601 | C | OOB Vamberk | 32:25 | |
2. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:55 | + 1:30 |
3. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:39 | + 3:14 |
4. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:52 | + 3:27 |
5. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 36:11 | + 3:46 |
6. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:29 | + 4:04 |
7. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:39 | + 5:14 |
8. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 37:45 | + 5:20 |
9. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 38:41 | + 6:16 |
10. | Odehnal Roman | ABM6909 | C | KOB Moira Brno | 39:15 | + 6:50 |
11. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:17 | + 6:52 |
12. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 40:47 | + 8:22 |
13. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 40:53 | + 8:28 |
14. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 43:10 | + 10:45 |
15. | Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:03 | + 11:38 |
16. | Láznička Robert | TZL6309 | C | SKOB Zlín | 46:16 | + 13:51 |
17. | Kůstka Marek | VIC6403 | C | OB Vizovice | 46:28 | + 14:03 |
18. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 47:22 | + 14:57 |
19. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:18 | + 15:53 |
20. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 58:11 | + 25:46 |
21. | Galík Svatopluk | TZL6301 | C | SKOB Zlín | 58:56 | + 26:31 |
22. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 62:00 | + 29:35 |
23. | Aster Vladimír | SLA6500 | C | SKOB Slaný | 66:57 | + 34:32 |
24. | Hájek Martin | KYL6801 | C | SK SP Kylešovice | 67:46 | + 35:21 |
Urbanec Vít | EZL7010 | C | PEV Zlín | DISK | ||
Gola Miroslav | VIC6808 | C | OB Vizovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klaška Jan | NNN5038 | C | Neregistrovaní | 32:30 | |
2. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:53 | + 4:23 |
3. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 37:14 | + 4:44 |
3. | Voborník Petr | CTB6601 | C | SK OB Chotěboř | 37:14 | + 4:44 |
5. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | C | OK Jihlava | 39:14 | + 6:44 |
6. | Parkan Jiří | SJH6801 | C | SJH Jindřichův Hradec | 39:21 | + 6:51 |
7. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:24 | + 7:54 |
8. | Nouza Petr | SJH6501 | C | SJH Jindřichův Hradec | 42:08 | + 9:38 |
9. | Kligl Vladislav | TBM6910 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:47 | + 11:17 |
10. | Trojan Jiří | SJH6601 | C | SJH Jindřichův Hradec | 43:56 | + 11:26 |
11. | Havlík Milan | SJH6201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 44:45 | + 12:15 |
12. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 45:25 | + 12:55 |
13. | Holický Jiří | SJH6500 | C | SJH Jindřichův Hradec | 45:59 | + 13:29 |
14. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:13 | + 14:43 |
15. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | C | OOB SK Chrast | 48:00 | + 15:30 |
16. | Zatloukal Tomáš | SSU6700 | C | SK Severka Šumperk | 49:28 | + 16:58 |
17. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 49:42 | + 17:12 |
18. | Romanovský Alois | SJH6101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 53:55 | + 21:25 |
19. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 55:06 | + 22:36 |
20. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 59:41 | + 27:11 |
21. | Mika Ladislav | TBM6801 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:13 | + 27:43 |
22. | Sobotka Petr | PZR7008 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 66:14 | + 33:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaplan Jan | LPU6401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:13 | |
2. | Ryšavý Jiří | HAV5803 | C | SKOB Havířov | 34:42 | + 1:29 |
3. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 35:06 | + 1:53 |
4. | Patočka Petr | BBM6300 | C | BETA URSUS Orienteering | 37:11 | + 3:58 |
5. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:51 | + 4:38 |
6. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 38:56 | + 5:43 |
7. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 39:10 | + 5:57 |
8. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 39:11 | + 5:58 |
9. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 40:06 | + 6:53 |
10. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 41:42 | + 8:29 |
11. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:08 | + 8:55 |
12. | Pavlovec Petr | BOR6303 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:33 | + 9:20 |
13. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 42:52 | + 9:39 |
14. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Havířov | 43:50 | + 10:37 |
15. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:18 | + 13:05 |
16. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SK UP Olomouc | 46:51 | + 13:38 |
17. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 47:02 | + 13:49 |
18. | Bořil Petr | SJI6207 | C | OK Jihlava | 48:13 | + 15:00 |
19. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:03 | + 16:50 |
20. | Procházka Radek | LPU6504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:34 | + 19:21 |
21. | Hudeček Jaroslav | KTA6501 | C | SK Kotnov Tábor | 62:34 | + 29:21 |
22. | Bušík Milan | KTA6301 | C | SK Kotnov Tábor | 65:57 | + 32:44 |
23. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 78:15 | + 45:02 |
24. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | 85:38 | + 52:25 |
Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Havířov | 31:46 | |
2. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Havířov | 32:17 | + 0:31 |
3. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 36:03 | + 4:17 |
4. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 38:28 | + 6:42 |
5. | Zeman Jaroslav | CHT5901 | C | OOB SK Chrast | 38:35 | + 6:49 |
6. | Gurka Jiří | TUV4601 | C | SOK TJ Turnov | 41:32 | + 9:46 |
7. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:00 | + 10:14 |
8. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 42:03 | + 10:17 |
9. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 42:40 | + 10:54 |
10. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 42:54 | + 11:08 |
11. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | 43:17 | + 11:31 |
12. | Šebesta Vlastislav | TBM5807 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:53 | + 12:07 |
13. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 45:10 | + 13:24 |
14. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 48:34 | + 16:48 |
15. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 50:54 | + 19:08 |
16. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 56:52 | + 25:06 |
17. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 70:39 | + 38:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:35 | |
2. | Matras Jaroslav | CHT5301 | C | OOB SK Chrast | 35:18 | + 1:43 |
3. | Nosek Vladimír | SJH5901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 37:23 | + 3:48 |
4. | Vítek Josef | CHT4802 | C | OOB SK Chrast | 41:19 | + 7:44 |
5. | Blecha Ladislav | FJI5106 | C | SK FREE Jihlava | 42:17 | + 8:42 |
6. | Truhlář Karel | ADA5111 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 43:26 | + 9:51 |
7. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | C | TJ Růžená | 44:23 | + 10:48 |
8. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 44:33 | + 10:58 |
9. | Paulíček Jiří | SJI4911 | C | OK Jihlava | 47:34 | + 13:59 |
10. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:44 | + 18:09 |
11. | Kodys Václav | RUZ5105 | C | TJ Růžená | 53:13 | + 19:38 |
12. | Jelínek Luboš | RUZ5504 | C | TJ Růžená | 57:34 | + 23:59 |
13. | Tichý Libor | NNN5520 | C | Neregistrovaní | 76:12 | + 42:37 |
Věžník Antonín | ADA5505 | C | OOB TJ Spartak Adamov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hones Sepp | 26A0001 | C | HSV Ried | 28:03 | |
2. | Chmelík Aleš | VBM4732 | C | VSK Mendelu Brno | 31:24 | + 3:21 |
3. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 36:24 | + 8:21 |
4. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:25 | + 11:22 |
5. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 39:34 | + 11:31 |
6. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 40:18 | + 12:15 |
7. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 42:43 | + 14:40 |
8. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 45:38 | + 17:35 |
9. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 52:03 | + 24:00 |
10. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 52:45 | + 24:42 |
11. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 53:33 | + 25:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:02 | |
2. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:42 | + 2:40 |
3. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 37:58 | + 3:56 |
4. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:17 | + 5:15 |
5. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 40:29 | + 6:27 |
6. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 40:38 | + 6:36 |
7. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 42:04 | + 8:02 |
8. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 44:03 | + 10:01 |
9. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:15 | + 10:13 |
10. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 45:07 | + 11:05 |
11. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 46:40 | + 12:38 |
12. | Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:31 | + 13:29 |
13. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 50:53 | + 16:51 |
14. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 62:10 | + 28:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starka František | CHT4801 | C | OOB SK Chrast | 41:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 25:46 | |
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 25:59 | + 0:13 |
3. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 26:06 | + 0:20 |
4. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 28:21 | + 2:35 |
5. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 29:34 | + 3:48 |
6. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:39 | + 3:53 |
7. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 32:27 | + 6:41 |
8. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 44:34 | + 18:48 |
9. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:45 | + 22:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Alice | CTB0751 | C | SK OB Chotěboř | 16:30 | |
2. | Vernerová Hana | TBM0780 | C | KOS TJ Tesla Brno | 17:03 | + 0:33 |
3. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 19:20 | + 2:50 |
4. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 21:09 | + 4:39 |
5. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 21:57 | + 5:27 |
6. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 23:08 | + 6:38 |
7. | Králová Hedvika | ODR1185 | C | SKOB Odry | 23:16 | + 6:46 |
8. | Slováček Ondřej | NNN0999 | C | Neregistrovaní | 24:55 | + 8:25 |
9. | Novotný Vít | TTR1020 | C | OOB Třebíč | 24:58 | + 8:28 |
10. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | VZA Žilina | 25:57 | + 9:27 |
11. | Volkova Maja | 38S0950 | C | VZA Žilina | 25:58 | + 9:28 |
12. | Otrubová Karolína | KON0888 | C | KOB Konice | 28:17 | + 11:47 |
13. | Koňařík Vojtéch | SVS0701 | C | Orientklub Vsetín | 29:23 | + 12:53 |
14. | Parkan Tomáš | SJH0803 | C | SJH Jindřichův Hradec | 30:13 | + 13:43 |
15. | Kundratová Eva | JZL0950 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 30:51 | + 14:21 |
16. | Venhauer Štěpán | SJI9340 | C | OK Jihlava | 31:02 | + 14:32 |
17. | Sedláček Matěj | HLV1000 | C | KČT - OB Holešov | 31:30 | + 15:00 |
18. | Kopenec Šimon | SJH1002 | C | SJH Jindřichův Hradec | 33:16 | + 16:46 |
19. | Nešporová Viktorka | TZL1199 | C | SKOB Zlín | 33:17 | + 16:47 |
20. | Dvořáková Lucie | 2XC0750 | C | Dvořákovi | 33:29 | + 16:59 |
21. | Červinková Veronika | OSN0959 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:47 | + 18:17 |
22. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:16 | + 18:46 |
23. | Nepustilová Hana | OSN0999 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:17 | + 18:47 |
24. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 35:53 | + 19:23 |
25. | Černoch Jakub | TZL1020 | C | SKOB Zlín | 35:59 | + 19:29 |
26. | Juřeník Jakub | MOV0601 | C | SKOB Ostrava | 36:26 | + 19:56 |
27. | Kroupa Hana | TTR1055 | C | OOB Třebíč | 36:34 | + 20:04 |
28. | Šidla Dalibor | NNN1025 | C | Neregistrovaní | 43:03 | + 26:33 |
29. | Pekárek David | TZL1021 | C | SKOB Zlín | 43:09 | + 26:39 |
30. | Robotková Tereza | PBM1059 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 43:23 | + 26:53 |
31. | Kroupa Vít | TTR1025 | C | OOB Třebíč | 43:33 | + 27:03 |
32. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 52:36 | + 36:06 |
33. | Mudrák Šimon | LCE1010 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 63:59 | + 47:29 |
34. | Martinec Eduard | CHT1202 | C | OOB SK Chrast | 76:15 | + 59:45 |
35. | Korecká Eva | CHT1054 | C | OOB SK Chrast | 76:27 | + 59:57 |
36. | Kohout Čenda | TTR1038 | C | OOB Třebíč | 87:21 | + 70:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lička Lukáš | VBM7301 | C | VSK Mendelu Brno | 24:56 | |
2. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 30:44 | + 5:48 |
3. | Gawel Jiří | BBM5700 | C | BETA URSUS Orienteering | 31:46 | + 6:50 |
4. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 32:19 | + 7:23 |
5. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 32:40 | + 7:44 |
6. | Frýba Robert | NNN6820 | C | Neregistrovaní | 33:18 | + 8:22 |
7. | Fajkusová Jitka | JPV7059 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:32 | + 8:36 |
8. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 34:41 | + 9:45 |
9. | Vlachová Dita | SBR7750 | C | SKOB Bruntál | 34:51 | + 9:55 |
10. | Urbanec Hugo | EZL1020 | C | PEV Zlín | 35:29 | + 10:33 |
11. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:14 | + 12:18 |
12. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:02 | + 13:06 |
13. | Vidomcová Anna | NNN8658 | C | Neregistrovaní | 38:54 | + 13:58 |
14. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 39:59 | + 15:03 |
15. | Králová Ivana | ODR7450 | C | SKOB Odry | 41:46 | + 16:50 |
16. | Dvořák Miloš | 2XC7300 | C | Dvořákovi | 42:27 | + 17:31 |
17. | Finstrlová Alena | NNN8051 | C | Neregistrovaní | 44:21 | + 19:25 |
18. | Olexa Zdeněk | BBM8700 | C | BETA URSUS Orienteering | 45:25 | + 20:29 |
19. | Haider Anna | NNN0093 | C | Neregistrovaní | 45:41 | + 20:45 |
20. | Kopenec Milan | JHB1055 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 46:29 | + 21:33 |
21. | Robotková Lenka | PBM5451 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 48:20 | + 23:24 |
22. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:30 | + 23:34 |
23. | Močubová Veronika | OSN8383 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:13 | + 25:17 |
24. | Němcová Romana | VBM7754 | C | VSK Mendelu Brno | 56:10 | + 31:14 |
25. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | C | OK Jihlava | 56:23 | + 31:27 |
26. | Niederlová Anneli | PZR0050 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:37 | + 36:41 |
27. | Richter Rudolf | ADA5113 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 88:27 | + 63:31 |
28. | Dvořák Petr | CHT7202 | C | OOB SK Chrast | 93:48 | + 68:52 |
Koštejn Pavel | DOK7100 | C | OK Doksy | DISK |