Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bodurková Denisa | KRL0752 | C | Kometa Kralovice | 12:35 | |
2. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | C | Kometa Kralovice | 14:40 | + 2:05 |
3. | Sobotová Katerina | VPM0851 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:38 | + 5:03 |
4. | Meyerová Daniela | 18:41 | + 6:06 | |||
5. | Sitrová Stepánka | LPM0850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 21:55 | + 9:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubecová Magdalena | STB0550 | B | TJ Stadion Nový Bor | 10:01 | |
2. | Kulová Laura | ONO0552 | B | SKOB Ostrov | 11:16 | + 1:15 |
3. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | C | Kometa Kralovice | 11:42 | + 1:41 |
4. | HolĂková Simona | ONO0553 | B | SKOB Ostrov | 11:50 | + 1:49 |
5. | Postránská AdĂ©la | MLA0551 | C | MLOK Mariánské Lázně | 12:13 | + 2:12 |
6. | Gelnerová Anna | KRL0653 | C | Kometa Kralovice | 13:25 | + 3:24 |
7. | KozĂsková Katerina | LPM0652 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 13:26 | + 3:25 |
8. | Cadková Marcela | KRL0654 | C | Kometa Kralovice | 13:44 | + 3:43 |
9. | Lostáková Sára | LTP0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 13:47 | + 3:46 |
10. | Kohoutková Klára | BSO0650 | C | KOB Baník Sokolov | 15:52 | + 5:51 |
11. | SevcĂková Anezka | ONO0550 | C | SKOB Ostrov | 16:50 | + 6:49 |
12. | Urbánková Eva | ONO0650 | C | SKOB Ostrov | 19:24 | + 9:23 |
13. | Reháková Mirka | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 10:20 | + 0:19 | |
HolĂková Petra | NEJ0651 | C | TJ Jiskra Nejdek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtrová Kamila | VPM0451 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 10:56 | |
2. | Fisarová Eliska | KRL0351 | B | Kometa Kralovice | 11:06 | + 0:10 |
3. | NádenĂcková Iva | NEK0350 | B | Nejdek Orienteering | 11:51 | + 0:55 |
4. | Reháková Gabriela | SKV0351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 12:09 | + 1:13 |
5. | Stanková Radka | VPM0452 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 12:32 | + 1:36 |
6. | Sauli Katerina | VPM0456 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 12:46 | + 1:50 |
7. | Kovárová Lucie | VPM0350 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 13:43 | + 2:47 |
8. | Ziebová Veronika | NEK0450 | B | Nejdek Orienteering | 13:55 | + 2:59 |
9. | Bartosová Marie | MLA0451 | B | MLOK Mariánské Lázně | 14:48 | + 3:52 |
10. | PetrĂková AdĂ©la | MAS0352 | C | KČT Aš | 16:44 | + 5:48 |
11. | Dvoráková Stepánka | ONO0451 | C | SKOB Ostrov | 16:58 | + 6:02 |
12. | ZejdlĂková Eliska | LTP0350 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 17:32 | + 6:36 |
13. | DĂtková MarkĂ©ta | SKV0451 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 22:58 | + 12:02 |
14. | KarpĂsková Katerina | LTP0450 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 25:21 | + 14:25 |
15. | Pecko Sára | ONO0452 | C | SKOB Ostrov | 30:33 | + 19:37 |
16. | KrĂzková Marie | MAS0450 | C | KČT Aš | 34:17 | + 23:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokárová Regina | VPM0151 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:20 | |
2. | Cerná Katerina | VPM0250 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:28 | + 0:08 |
3. | Slechtová Tereza | KRL0152 | B | Kometa Kralovice | 16:09 | + 0:49 |
4. | NádenĂcková Pavla | NEK0150 | A | Nejdek Orienteering | 16:24 | + 1:04 |
5. | VĂtová Lucie | BSO0250 | B | KOB Baník Sokolov | 18:20 | + 3:00 |
6. | Maresová Klára | NEK0250 | B | Nejdek Orienteering | 18:34 | + 3:14 |
7. | Stanková MarkĂ©ta | VPM0153 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:21 | + 4:01 |
8. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:25 | + 5:05 |
9. | KrĂzová Daniela | MAS0250 | C | KČT Aš | 20:33 | + 5:13 |
10. | Raková Eliska | BSO0152 | C | KOB Baník Sokolov | 43:17 | + 27:57 |
11. | Dlesková Dana | BSO0151 | C | KOB Baník Sokolov | 47:29 | + 32:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubecová Katerina | BOR9959 | B | OK Jiskra Nový Bor | 16:34 | |
2. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | B | Kometa Kralovice | 16:38 | + 0:04 |
3. | Dolezalová Dorotka | VPM9950 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:18 | + 1:44 |
4. | Hanáková Lenka | KRL9951 | B | Kometa Kralovice | 18:56 | + 2:22 |
5. | ZejdlĂková KarolĂna | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:11 | + 3:37 |
6. | Lucanová Barbora | MAS0051 | B | KČT Aš | 21:53 | + 5:19 |
7. | Maresová Alexandra | NEK9950 | C | Nejdek Orienteering | 22:06 | + 5:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvalová Vera | LPM9452 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 17:17 | 5085 | |
2. | Hanáková Magda | KRL9651 | C | Kometa Kralovice | 17:52 | + 0:35 | 4923 |
3. | KubĂnová Romana | SKV9452 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 18:17 | + 1:00 | 4808 |
4. | Gregorová Katerina | BSO8151 | C | KOB Baník Sokolov | 20:51 | + 3:34 | 4096 |
5. | Eretová Katerina | SKV8651 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 22:57 | + 5:40 | 3514 |
6. | Pelcová Tereza | MAS9853 | B | KČT Aš | 24:14 | + 6:57 | 3158 |
7. | Kucerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:08 | + 7:51 | 2908 |
Zandová Marcela | SKV9653 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mestková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 17:45 | |
2. | Fisáková Hana | MLA7750 | C | MLOK Mariánské Lázně | 18:19 | + 0:34 |
3. | Kovárová Jitka | VPM7350 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:20 | + 0:35 |
4. | Postránská Radka | MLA7450 | C | MLOK Mariánské Lázně | 19:03 | + 1:18 |
5. | Sobotová Jana | VPM7250 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:21 | + 1:36 |
6. | Stanková Marcela | VPM6951 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:22 | + 1:37 |
7. | DĂtkova Jitka | SKV7752 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:23 | + 1:38 |
8. | Hofmanová Michaela | LPM7751 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 19:24 | + 1:39 |
9. | Lostáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:29 | + 1:44 |
10. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 20:18 | + 2:33 |
11. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 20:28 | + 2:43 |
12. | Bartosová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | 20:49 | + 3:04 |
13. | Pechová Iva | LPM6151 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 21:17 | + 3:32 |
14. | Urbánková Jana | ONO7851 | C | SKOB Ostrov | 21:33 | + 3:48 |
15. | Hejduková Jana | BSO7250 | C | KOB Baník Sokolov | 23:01 | + 5:16 |
16. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 23:10 | + 5:25 |
17. | Richtrová Lucie | VPM7451 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 25:04 | + 7:19 |
18. | Kaválková Jana | ONO7551 | C | SKOB Ostrov | 25:49 | + 8:04 |
19. | Maresová Marcela | NEK7450 | C | Nejdek Orienteering | 27:04 | + 9:19 |
20. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 27:31 | + 9:46 |
21. | StehlĂková Katerina | LPM7750 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 31:32 | + 13:47 |
SevcĂková Olga | ONO7650 | C | SKOB Ostrov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamarytová Martina | MLA6651 | C | MLOK Mariánské Lázně | 19:43 | |
2. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 20:43 | + 1:00 |
3. | Tenglerová Helena | MLA6551 | C | MLOK Mariánské Lázně | 20:52 | + 1:09 |
4. | Soupová Jana | LPM6850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 21:20 | + 1:37 |
5. | KubĂnová Jana | SKV6751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 21:23 | + 1:40 |
6. | Procházková Miluse | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 21:38 | + 1:55 |
7. | Danihelová Janka | NEJ6550 | C | TJ Jiskra Nejdek | 26:52 | + 7:09 |
8. | Splinarová Jana | SKV6451 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:41 | + 9:58 |
9. | JelĂnková Radka | MLA6951 | C | MLOK Mariánské Lázně | 38:37 | + 18:54 |
Tokárová Regina | VPM6950 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáková Magdalena | NEK4950 | C | Nejdek Orienteering | 25:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoch Mikulás | MLA0700 | C | MLOK Mariánské Lázně | 9:42 | |
2. | StehlĂk Jakub | LPM0700 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 10:34 | + 0:52 |
3. | Donda Jakub | ONO0700 | C | SKOB Ostrov | 10:44 | + 1:02 |
4. | Pávek Stepán | NEK0700 | C | Nejdek Orienteering | 14:38 | + 4:56 |
5. | Brabec Matej | MAS0701 | C | KČT Aš | 16:46 | + 7:04 |
6. | TrĂska Lukás | LPM0800 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 17:43 | + 8:01 |
7. | Steidl VendelĂn | JES0700 | OK Rakovník | 60:57 | + 51:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cerny Jonás | MLA0501 | B | MLOK Mariánské Lázně | 9:16 | |
2. | Janoch Samuel | MLA0502 | B | MLOK Mariánské Lázně | 9:23 | + 0:07 |
3. | Svoboda AntonĂn | VPM0601 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 9:48 | + 0:32 |
4. | StehlĂk Simon | LPM0501 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 10:49 | + 1:33 |
5. | Pivec Jan | MLA0503 | C | MLOK Mariánské Lázně | 11:31 | + 2:15 |
6. | Soupa Martin | LPM0500 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 14:15 | + 4:59 |
7. | Sobota Ondrej | VPM0502 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:37 | + 6:21 |
8. | Veselenák Karel | BSO0601 | C | KOB Baník Sokolov | 19:56 | + 10:40 |
9. | SpirĂk Frantisek | BSO0603 | C | KOB Baník Sokolov | 20:58 | + 11:42 |
10. | Smrt Vojtech | ONO0601 | C | SKOB Ostrov | 29:17 | + 20:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokár Radim | VPM0300 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 12:22 | |
2. | Oncirk Jan | ONO0301 | B | SKOB Ostrov | 13:30 | + 1:08 |
3. | Kohoutek Oldrich | BSO0301 | B | KOB Baník Sokolov | 14:11 | + 1:49 |
4. | Sterba Marek | SKV0401 | B | TJ Slovan Karlovy Vary | 14:23 | + 2:01 |
5. | Donda JirĂ | ONO0403 | B | SKOB Ostrov | 14:28 | + 2:06 |
6. | KrĂzek Filip | MAS0301 | C | KČT Aš | 18:16 | + 5:54 |
7. | Milota Bretislav | MLA0300 | C | MLOK Mariánské Lázně | 20:05 | + 7:43 |
8. | Vendelberger Tomás | MAS0302 | C | KČT Aš | 24:00 | + 11:38 |
9. | Bohuslav Josef | LPM0401 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 36:19 | + 23:57 |
10. | Barda Tomás | ONO0302 | C | SKOB Ostrov | 30:15 | + 17:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Newiak Nick | NEK0101 | A | Nejdek Orienteering | 15:16 | |
2. | Sauli Filip | VPM0301 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:27 | + 0:11 |
3. | Cerny Jan | MAS0100 | B | KČT Aš | 15:58 | + 0:42 |
3. | Kurz Simon | VPM0208 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:58 | + 0:42 |
5. | Bartos Václav | MLA0101 | C | MLOK Mariánské Lázně | 17:35 | + 2:19 |
6. | Kovár Ondrej | VPM0200 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:40 | + 2:24 |
7. | KrĂzek Josef | MAS0201 | C | KČT Aš | 18:25 | + 3:09 |
8. | Hejduk Zdenek | BSO0201 | B | KOB Baník Sokolov | 18:32 | + 3:16 |
9. | Svoboda Vojtech | VPM0207 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:32 | + 4:16 |
10. | Lill Petr | BSO0203 | C | KOB Baník Sokolov | 26:28 | + 11:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vales JirĂ | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 15:56 | 7991 | |
2. | Pova Ondrej | KRL9304 | C | Kometa Kralovice | 17:40 | + 1:44 | 7247 |
3. | Kamaryt Tomás | VPM8807 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:14 | + 2:18 | 7004 |
4. | Laciga Radek | PGP8202 | C | SK Praga | 18:24 | + 2:28 | 6932 |
5. | Rambousek Karel | BSO7907 | C | KOB Baník Sokolov | 18:42 | + 2:46 | 6804 |
6. | BĂly Jakub | LTP0104 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 18:59 | + 3:03 | 6682 |
7. | StehlĂk Petr | LPM7903 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 19:17 | + 3:21 | 6553 |
8. | Karvánek Matous | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:48 | + 3:52 | 6332 |
9. | Knepr Lukás | BSO9401 | C | KOB Baník Sokolov | 20:06 | + 4:10 | 6203 |
10. | Macura Jan | MLA9306 | C | MLOK Mariánské Lázně | 21:36 | + 5:40 | 5559 |
11. | Simon Jakub | LBE8801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 21:41 | + 5:45 | 5523 |
12. | Macek JirĂ | LIT8401 | C | KOB Litvínov | 22:06 | + 6:10 | 5345 |
13. | Badura Václav | SKV8101 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 22:07 | + 6:11 | 5337 |
14. | Hegner Lukás | LPM8104 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 23:17 | + 7:21 | 4837 |
15. | Kamaryt Michal | MLA9205 | C | MLOK Mariánské Lázně | 23:30 | + 7:34 | 4744 |
16. | Kohl Ondrej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 24:22 | + 8:26 | 4372 |
17. | Skop Michal | 9BC7601 | NNN | 24:25 | + 8:29 | ||
18. | Stepán Marek | OOL8900 | C | SK Haná orienteering | 25:00 | + 9:04 | 4100 |
19. | Stros Jan | SKV9501 | TJ Slovan Karlovy Vary | 25:04 | + 9:08 | ||
20. | KomĂn David | PGP7405 | C | SK Praga | 25:11 | + 9:15 | 4022 |
21. | Pesek Martin | LPM9602 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 25:18 | + 9:22 | 3971 |
22. | Frank JirĂ | MAS9600 | C | KČT Aš | 26:06 | + 10:10 | 3628 |
23. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 26:39 | + 10:43 | 3392 |
24. | Kucerka Jan | LIT8002 | C | KOB Litvínov | 28:14 | + 12:18 | 2713 |
25. | Frey Martin | NEJ9200 | C | TJ Jiskra Nejdek | 28:20 | + 12:24 | 2670 |
26. | Macura VĂt | MLA9800 | C | MLOK Mariánské Lázně | 30:16 | + 14:20 | 1840 |
27. | PavlĂk Bronislav | LIT8201 | C | KOB Litvínov | 36:41 | + 20:45 | 0 |
28. | Moutvicka Ondrej | LIT8301 | C | KOB Litvínov | 40:19 | + 24:23 | 0 |
Smejkal Ondrej | MLA8700 | C | MLOK Mariánské Lázně | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rauch Stanislav | VPM8201 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:05 | |
2. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 18:24 | + 0:19 |
3. | Kovár Jindrich | MAS6800 | C | KČT Aš | 18:37 | + 0:32 |
4. | Richtr Ales | VPM6601 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:34 | + 1:29 |
5. | Procházka AntonĂn | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 19:38 | + 1:33 |
6. | KrĂzek Filip | MAS7800 | C | KČT Aš | 20:14 | + 2:09 |
7. | DĂtko Jan | SKV7301 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:38 | + 2:33 |
8. | Mares Alexander | NEK7300 | C | Nejdek Orienteering | 20:45 | + 2:40 |
9. | Pivec Lukás | MLA7600 | C | MLOK Mariánské Lázně | 21:32 | + 3:27 |
10. | KozĂsek Petr | LPM7603 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 21:35 | + 3:30 |
11. | Pilar Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 21:49 | + 3:44 |
12. | Jecmen VladimĂr | ONO7900 | C | SKOB Ostrov | 21:56 | + 3:51 |
13. | Ryjácek Jan | LPM8004 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 22:05 | + 4:00 |
14. | Sedlácek Tomás | KRL6401 | C | Kometa Kralovice | 22:41 | + 4:36 |
15. | Pávek Jirà | NEK7700 | C | Nejdek Orienteering | 23:44 | + 5:39 |
16. | Cerny Miroslav | LPM7504 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 24:46 | + 6:41 |
17. | Sitra VladimĂr | LPM7904 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 25:13 | + 7:08 |
18. | HolĂk JaromĂr | NEJ7500 | C | TJ Jiskra Nejdek | 28:00 | + 9:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | ZejdlĂk Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 16:41 | |
2. | Kovár VladimĂr | VPM7200 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:43 | + 0:02 |
3. | Hájek Jirà | ONO6400 | C | SKOB Ostrov | 18:12 | + 1:31 |
4. | Cerny Libor | MLA6901 | C | MLOK Mariánské Lázně | 18:14 | + 1:33 |
5. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:06 | + 2:25 |
6. | Weissar Petr | LPM7020 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 19:25 | + 2:44 |
7. | Bruner Lubos | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:31 | + 2:50 |
8. | Kruschina Jan | LTP7202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:46 | + 3:05 |
9. | Kamaryt Milos | MLA6404 | C | MLOK Mariánské Lázně | 19:58 | + 3:17 |
10. | Bartos Ludek | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 20:59 | + 4:18 |
11. | Urbánek LumĂr | ONO6701 | C | SKOB Ostrov | 21:13 | + 4:32 |
12. | Käss Pavel | BSO7000 | C | KOB Baník Sokolov | 21:40 | + 4:59 |
13. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 21:53 | + 5:12 |
14. | Stanek Rostislav | VPM6801 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 22:20 | + 5:39 |
15. | Kavka JirĂ | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 23:06 | + 6:25 |
16. | Svoboda Radek | VPM6903 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 23:33 | + 6:52 |
17. | Soupa Karel | LPM6900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 24:17 | + 7:36 |
18. | Frey JaromĂr | NEJ6300 | C | TJ Jiskra Nejdek | 26:16 | + 9:35 |
19. | Mayer Tomás | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 27:06 | + 10:25 |
20. | KarpĂsek Tomás | LTP6807 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 27:18 | + 10:37 |
21. | Sterba JirĂ | SKV6401 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 28:43 | + 12:02 |
22. | Solomko VladimĂr | BSO7003 | C | KOB Baník Sokolov | 31:17 | + 14:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pech JirĂ | LPM5402 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 27:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buriánek JaromĂr | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 18:37 | |
2. | Frey JaromĂr | NEJ4100 | C | TJ Jiskra Nejdek | 23:16 | + 4:39 |
3. | Fisák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 25:09 | + 6:32 |
4. | Mágr Zdenek | LCV5000 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 27:51 | + 9:14 |
5. | Schimm Dieter | BSO4401 | C | KOB Baník Sokolov | 28:18 | + 9:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jecmenová Veronika | ONO0950 | C | SKOB Ostrov | 6:44 | |
2. | Urbánková Lucie | ONO1150 | C | SKOB Ostrov | 7:39 | + 0:55 |
3. | Kucerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 7:50 | + 1:06 |
4. | Kaválková Doubravka | ONO0850 | C | SKOB Ostrov | 10:07 | + 3:23 |
5. | Sterba Lukás | SKV1001 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 10:22 | + 3:38 |
6. | Kaválek Jan | ONO1101 | C | SKOB Ostrov | 10:27 | + 3:43 |
7. | Skopová Michelle Elis | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 11:20 | + 4:36 | |
8. | Mála Matyás | MAS0800 | C | KČT Aš | 11:26 | + 4:42 |
9. | KrĂzek Ivo | MAS0801 | C | KČT Aš | 12:19 | + 5:35 |
10. | Brabec Zdenek | MAS1001 | C | KČT Aš | 14:08 | + 7:24 |
11. | Gregor Ondrej | BSO1200 | C | KOB Baník Sokolov | 15:02 | + 8:18 |
11. | Pávková Anna | NEK | Nejdek Orienteering | 15:02 | + 8:18 | |
13. | PavlĂk Tobiás | LIT1111 | C | KOB Litvínov | 18:24 | + 11:40 |
14. | Pjencák Adam | MAS0802 | C | KČT Aš | 18:44 | + 12:00 |
15. | Pilarová Katerina | JES1150 | C | OK Rakovník | 19:08 | + 12:24 |
16. | KrĂzek VilĂ©m | MAS1000 | C | KČT Aš | 21:23 | + 14:39 |
17. | Fecko Richard | NEK1100 | C | Nejdek Orienteering | 22:43 | + 15:59 |
18. | Freyová Sára | NEJ | TJ Jiskra Nejdek | 24:56 | + 18:12 | |
19. | Vrabcová OlĂvie | SCP1450 | C | OK Sparta Praha | 32:35 | + 25:51 |
20. | Simonová Zuzana | LBE | TJ Lokomotiva Beroun | 39:26 | + 32:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregor Richard | BSO0900 | C | KOB Baník Sokolov | 10:40 | |
2. | Fisáková Lucie Johanka | MLA0950 | C | MLOK Mariánské Lázně | 10:46 | + 0:06 |
3. | Hofmanová Anna | LPM | OK Lokomotiva Plzeň | 11:52 | + 1:12 | |
4. | Pilar JirĂ | JES0800 | C | OK Rakovník | 12:27 | + 1:47 |
5. | Postránsky Adam | MLA0900 | C | MLOK Mariánské Lázně | 18:18 | + 7:38 |
6. | StehlĂková Tereza | LPM0951 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 20:21 | + 9:41 |
7. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 26:54 | + 16:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vrabcová Romana | SCP8250 | C | OK Sparta Praha | 17:16 | |
2. | Cerná Eliska | SCP | OK Sparta Praha | 17:51 | + 0:35 | |
3. | Vrabcová Jindra | SCP6151 | C | OK Sparta Praha | 19:02 | + 1:46 |
4. | ZejdlĂková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:56 | + 2:40 |
5. | Stepánová Michaela | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 25:16 | + 8:00 | |
6. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 29:18 | + 12:02 |
7. | Kruschinová Jana | LTP0551 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:27 | + 13:11 |
8. | Zenkerová Miluse | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 32:53 | + 15:37 |
Pivcová Zaneta | MLA8050 | C | MLOK Mariánské Lázně | DISK |