Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafka Sebastian | KAM0101 | OK Kamenice | 21:07 | ||
2. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 24:24 | + 3:17 | |
3. | Neumann Vojtěch | PVP9400 | VSK Přírodní vědy Praha | 24:39 | + 3:32 | |
4. | Neumann Tomáš | PVP8900 | VSK Přírodní vědy Praha | 25:40 | + 4:33 | |
5. | Trojan Karel | TUR9011 | OOB TJ Turnov | 25:54 | + 4:47 | |
6. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 26:11 | + 5:04 | |
7. | Švarc Lukáš | JEN9001 | OB Jenišovice | 26:26 | + 5:19 | |
8. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 26:35 | + 5:28 | |
9. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 27:00 | + 5:53 | |
10. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 27:21 | + 6:14 | |
11. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 27:36 | + 6:29 | |
12. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 27:38 | + 6:31 | |
13. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 27:43 | + 6:36 | |
14. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | Oddíl OB Kotlářka | 27:53 | + 6:46 | |
15. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 27:57 | + 6:50 | |
16. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 28:11 | + 7:04 | |
17. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 28:16 | + 7:09 | |
18. | Kurz Matouš | PGP8606 | SK Praga | 28:21 | + 7:14 | |
19. | Svatý Jakub | PGP7610 | SK Praga | 28:33 | + 7:26 | |
20. | Pecka Marek | 0030001 | - | 29:23 | + 8:16 | |
21. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | Oddíl OB Kotlářka | 30:02 | + 8:55 | |
22. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 30:10 | + 9:03 | |
23. | Mička Aleš | TJP7300 | TJ Sokol Troja | 30:22 | + 9:15 | |
24. | Vaněček Jan | TJP8000 | TJ Sokol Troja | 30:24 | + 9:17 | |
25. | Maroušek Dominik | DKP0716 | Oddíl OB Kotlářka | 31:43 | + 10:36 | |
26. | Tejkal Jan | ADA8110 | OOB Spartak Adamov | 32:24 | + 11:17 | |
27. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 32:27 | + 11:20 | |
28. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 32:28 | + 11:21 | |
29. | Borák Michal | EKP8304 | VŠTJ Ekonom Praha | 32:29 | + 11:22 | |
30. | Hruška Antonín | 0160001 | Náhodný kolemjdoucí | 33:09 | + 12:02 | |
31. | Hůla Pavel | LBE7300 | TJ Lokomotiva Beroun | 33:15 | + 12:08 | |
32. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 33:16 | + 12:09 | |
33. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 33:41 | + 12:34 | |
34. | Vokurka Jan | SMR7500 | SNS Smržovka | 33:44 | + 12:37 | |
35. | Typltová Hana | DKP8760 | Oddíl OB Kotlářka | 34:12 | + 13:05 | |
36. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 34:14 | + 13:07 | |
37. | Malečková Iva | PGP7559 | SK Praga | 34:30 | + 13:23 | |
38. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 34:35 | + 13:28 | |
39. | Kosíková Eliška | TUR0052 | OOB TJ Turnov | 34:57 | + 13:50 | |
40. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 35:10 | + 14:03 | |
41. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 35:21 | + 14:14 | |
42. | Černý Ondřej | CEP7800 | Čepíci | 35:26 | + 14:19 | |
43. | Hejna Martin | 0070001 | XXX | 35:53 | + 14:46 | |
44. | Vrátný Ondřej | 0080001 | Alcedo Praha | 36:26 | + 15:19 | |
45. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 37:17 | + 16:10 | |
46. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | KOB Tretra Praha | 37:26 | + 16:19 | |
47. | Šunda Marek | VSP9200 | USK Praha | 37:49 | + 16:42 | |
48. | Vavrušová Helena | TAP6152 | KOB Tretra Praha | 41:28 | + 20:21 | |
49. | Valentová Helena | OKP6550 | SK OK 24 Praha | 41:51 | + 20:44 | |
50. | Šafková Petra | KAM6650 | OK Kamenice | 42:00 | + 20:53 | |
51. | Petrová Martina | TAP6852 | KOB Tretra Praha | 42:30 | + 21:23 | |
52. | Šejnová Magdalena | PGP7053 | SK Praga | 44:35 | + 23:28 | |
53. | Kosíková Helena | TUR6550 | OOB TJ Turnov | 51:48 | + 30:41 | |
54. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 54:10 | + 33:03 | |
55. | Alster Yonatan | 62:13 | + 41:06 | |||
56. | Hlavatý Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 77:40 | + 56:33 | |
Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Aschermannová Klára | VSP0454 | USK Praha | DISK | |||
Kopecky Martin | OPI7400 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | DISK | |||
Ehlerová Petra | VSP7855 | USK Praha | DISK | |||
Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 21:36 | ||
2. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 21:40 | + 0:04 | |
3. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | SKOB Zlín | 22:21 | + 0:45 | |
4. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 22:35 | + 0:59 | |
5. | Kašpar Michal | TZL9308 | SKOB Zlín | 24:14 | + 2:38 | |
6. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 24:45 | + 3:09 | |
7. | Bolehovský Michal | VSP0202 | USK Praha | 24:46 | + 3:10 | |
7. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 24:46 | + 3:10 | |
9. | Zýka Jan | 0400001 | TJ Packa Praha | 24:53 | + 3:17 | |
10. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 25:15 | + 3:39 | |
11. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 26:04 | + 4:28 | |
12. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | Oddíl OB Kotlářka | 26:08 | + 4:32 | |
13. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 27:05 | + 5:29 | |
14. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 27:06 | + 5:30 | |
15. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 27:20 | + 5:44 | |
16. | Koubová Hana | DKP0558 | Oddíl OB Kotlářka | 27:32 | + 5:56 | |
17. | Elleder David | TAP0615 | KOB Tretra Praha | 27:41 | + 6:05 | |
18. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 28:21 | + 6:45 | |
19. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 28:30 | + 6:54 | |
20. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 28:58 | + 7:22 | |
21. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 29:21 | + 7:45 | |
22. | Češík Antonín | 0350001 | . | 29:36 | + 8:00 | |
23. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 29:51 | + 8:15 | |
24. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 29:57 | + 8:21 | |
25. | Dvořáček Dan | 0240002 | Cookies & Pancakes | 30:02 | + 8:26 | |
26. | Škácha Vít | DKP0310 | Oddíl OB Kotlářka | 30:04 | + 8:28 | |
27. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 30:07 | + 8:31 | |
28. | Kolský Pavel | PGP0204 | SK Praga | 30:14 | + 8:38 | |
29. | Pecoldová Pavlína | 0240001 | Cookies & Pancakes | 30:17 | + 8:41 | |
30. | Vahalová Petra | 0370001 | Bezejmenní | 30:21 | + 8:45 | |
31. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 31:20 | + 9:44 | |
32. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 31:34 | + 9:58 | |
33. | Kohoutek Vojtěch | DKP0503 | Oddíl OB Kotlářka | 31:47 | + 10:11 | |
34. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 31:51 | + 10:15 | |
35. | Schäfer Jan | TZL9301 | SKOB Zlín | 32:01 | + 10:25 | |
36. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 32:53 | + 11:17 | |
37. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 33:28 | + 11:52 | |
38. | Štec Tomáš | 0380001 | Jeffer | 34:37 | + 13:01 | |
39. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 34:48 | + 13:12 | |
40. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | USK Praha | 37:30 | + 15:54 | |
41. | Brandejsová Petra | DKP7853 | Oddíl OB Kotlářka | 38:24 | + 16:48 | |
42. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 39:02 | + 17:26 | |
43. | Pavlů Jiří | MFP7704 | Matfyz Praha | 39:42 | + 18:06 | |
44. | Hauptfleisch Filip | 0230001 | Pandy s tatarkou | 40:08 | + 18:32 | |
45. | Kociánová Barbora | 0230002 | Pandy s tatarkou | 41:35 | + 19:59 | |
46. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 42:22 | + 20:46 | |
47. | Reichel Vít | 0280001 | BC | 42:53 | + 21:17 | |
48. | Kotecký Roman | PGP4900 | SK Praga | 42:56 | + 21:20 | |
49. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 47:23 | + 25:47 | |
50. | Frajewicki Ari | 47:24 | + 25:48 | |||
51. | Šafka Jan | 0300001 | -- | 49:35 | + 27:59 | |
Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | DISK | |||
Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | DISK | |||
Kvasnička Ladislav | KDZ7400 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | DISK | |||
Škáchová Zuzana | DKP0656 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechmánek Václav | PVP0600 | VSK Přírodní vědy Praha | 23:35 | ||
2. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 27:36 | + 4:01 | |
3. | Čechmánková Anna | PVP0450 | VSK Přírodní vědy Praha | 28:09 | + 4:34 | |
3. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 28:09 | + 4:34 | |
5. | Salinger Jakub | DKP0715 | Oddíl OB Kotlářka | 28:43 | + 5:08 | |
6. | Lacina Martin | DKP7502 | Oddíl OB Kotlářka | 28:45 | + 5:10 | |
7. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 29:02 | + 5:27 | |
8. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 29:24 | + 5:49 | |
9. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 30:20 | + 6:45 | |
10. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 31:09 | + 7:34 | |
11. | Neumannová Renata | PVP6650 | VSK Přírodní vědy Praha | 31:16 | + 7:41 | |
12. | Reichl Michal | MKP6402 | SK GORDIC Praha Kačerov | 31:32 | + 7:57 | |
13. | Maroušek Jan | DKP7402 | Oddíl OB Kotlářka | 31:43 | + 8:08 | |
14. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 32:29 | + 8:54 | |
15. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | KOB Tretra Praha | 33:15 | + 9:40 | |
16. | Havelíková Kateřina | PGP9256 | SK Praga | 33:34 | + 9:59 | |
17. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 34:01 | + 10:26 | |
18. | Strnad Jakub | DLP0703 | OOB TJ Dukla Praha | 34:07 | + 10:32 | |
19. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | KOB Tretra Praha | 34:14 | + 10:39 | |
20. | Nedbalová Jana | MFP8050 | Matfyz Praha | 34:27 | + 10:52 | |
21. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 34:37 | + 11:02 | |
22. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 35:24 | + 11:49 | |
23. | Neumann Jindřich | PVP9900 | VSK Přírodní vědy Praha | 35:29 | + 11:54 | |
24. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 36:15 | + 12:40 | |
25. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | KOB Tretra Praha | 36:39 | + 13:04 | |
26. | Honzáková Jana | JHB7753 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 36:57 | + 13:22 | |
27. | Tichý Václav | 0270002 | Kotlářka | 37:15 | + 13:40 | |
28. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 37:25 | + 13:50 | |
29. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 38:04 | + 14:29 | |
30. | Šnejdar Martin | PGP0806 | SK Praga | 39:03 | + 15:28 | |
31. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 39:04 | + 15:29 | |
32. | Večerka Vojtěch | DKP0813 | Oddíl OB Kotlářka | 40:09 | + 16:34 | |
33. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | Oddíl OB Kotlářka | 40:26 | + 16:51 | |
34. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 40:50 | + 17:15 | |
35. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 41:35 | + 18:00 | |
36. | Kuřová Kateřina | 0060001 | Kuřecí hnízdo | 41:38 | + 18:03 | |
37. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 41:50 | + 18:15 | |
38. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 43:30 | + 19:55 | |
39. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 45:31 | + 21:56 | |
40. | Šnejdar Ondřej | 0100001 | - | 45:52 | + 22:17 | |
41. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 47:33 | + 23:58 | |
42. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 48:42 | + 25:07 | |
43. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 50:54 | + 27:19 | |
44. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 52:31 | + 28:56 | |
45. | Pohlová Kateřina | 0130001 | NNN | 53:58 | + 30:23 | |
46. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 56:33 | + 32:58 | |
47. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 57:29 | + 33:54 | |
48. | Reichelová Monika | 0280002 | BC | 60:09 | + 36:34 | |
49. | Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 61:45 | + 38:10 | |
50. | Kolský Alexander | PGP5000 | SK Praga | 65:30 | + 41:55 | |
51. | Kubecová Markéta | PGP0955 | SK Praga | 70:18 | + 46:43 | |
Král Quido | PGP0410 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dneboský František | 0250001 | OK Vršovice | 23:29 | ||
2. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 25:46 | + 2:17 | |
3. | Havelík Jaroslav | 0320001 | - | 26:50 | + 3:21 | |
4. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 29:22 | + 5:53 | |
5. | Kohl Ondřej | 0290001 | AC Praha 1890 | 29:26 | + 5:57 | |
6. | Weiss Hugo | DKP0725 | Oddíl OB Kotlářka | 29:27 | + 5:58 | |
7. | Reichl Tomáš | MKP0100 | SK GORDIC Praha Kačerov | 29:43 | + 6:14 | |
8. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 29:46 | + 6:17 | |
9. | Nováková Ivana | DLP8150 | OOB TJ Dukla Praha | 30:28 | + 6:59 | |
10. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 30:53 | + 7:24 | |
11. | Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | 32:17 | + 8:48 | |
12. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 32:31 | + 9:02 | |
13. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:09 | + 9:40 | |
14. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 33:31 | + 10:02 | |
14. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 33:31 | + 10:02 | |
16. | Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | 34:14 | + 10:45 | |
17. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 34:54 | + 11:25 | |
18. | Novák Adam | DLP0901 | OOB TJ Dukla Praha | 35:18 | + 11:49 | |
19. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 35:32 | + 12:03 | |
20. | Vobořilová Barbora | CEP8251 | Čepíci | 35:33 | + 12:04 | |
21. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 35:49 | + 12:20 | |
22. | Vaněčková Petra | TJP7950 | TJ Sokol Troja | 35:51 | + 12:22 | |
23. | Cylek Ondřej | VSP0501 | USK Praha | 35:58 | + 12:29 | |
24. | Večerková Ema | DKP0657 | Oddíl OB Kotlářka | 36:35 | + 13:06 | |
25. | Kohoutková Kateřina | DKP0756 | Oddíl OB Kotlářka | 39:18 | + 15:49 | |
26. | Marešová Nela | DKP0761 | Oddíl OB Kotlářka | 39:29 | + 16:00 | |
27. | Garcia Francisco | 0200001 | N/A | 40:12 | + 16:43 | |
28. | Toušek Miloslav | MKP5000 | SK GORDIC Praha Kačerov | 40:15 | + 16:46 | |
29. | Radek | 0310003 | Tesařs | 40:33 | + 17:04 | |
30. | Linhart Jakub | ZVO0802 | OB SK Zvole | 40:36 | + 17:07 | |
31. | Tulachová Anna | 41:16 | + 17:47 | |||
32. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 41:22 | + 17:53 | |
33. | Tichá Alžběta | 0270001 | Kotlářka | 41:30 | + 18:01 | |
34. | Havlík Patrik | DKP0819 | Oddíl OB Kotlářka | 41:55 | + 18:26 | |
35. | Koldovský Matěj | CEP0901 | Čepíci | 41:56 | + 18:27 | |
36. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 42:26 | + 18:57 | |
37. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 42:28 | + 18:59 | |
38. | Votoček Aleš | 0210001 | Bez klubu | 44:09 | + 20:40 | |
39. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 44:13 | + 20:44 | |
40. | Burgr Richard | MKP8402 | SK GORDIC Praha Kačerov | 44:36 | + 21:07 | |
41. | Kořistka Daniel | DKP0614 | Oddíl OB Kotlářka | 47:31 | + 24:02 | |
42. | Zavadil Matěj | VSP0904 | USK Praha | 48:02 | + 24:33 | |
43. | Reichel Tomáš | 0280003 | BC | 49:22 | + 25:53 | |
44. | Pecháčková Barbora | DKP0762 | Oddíl OB Kotlářka | 50:28 | + 26:59 | |
45. | Reichelová Helena | 0280004 | BC | 52:52 | + 29:23 | |
46. | Hlaváčová Jarka | MFP6050 | Matfyz Praha | 55:28 | + 31:59 | |
47. | Pavlů Matěj | MFP0701 | Matfyz Praha | 59:38 | + 36:09 | |
48. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 70:28 | + 46:59 | |
Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | DISK | |||
Topol Milan | 0190001 | NNN | DISK | |||
Klofáčová Romana | SLP6951 | OOB Slavia Praha | DISK | |||
Szymanská Zuzana | DKP0463 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulů Robert | CEP7301 | Čepíci | 14:33 | ||
2. | Rybář Matěj | DKP0908 | Oddíl OB Kotlářka | 16:03 | + 1:30 | |
3. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 16:50 | + 2:17 | |
4. | Brandejs Hynek | DKP1005 | Oddíl OB Kotlářka | 17:09 | + 2:36 | |
5. | Vaněčková Anna | TJP1050 | TJ Sokol Troja | 18:01 | + 3:28 | |
6. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | SK Praga | 18:15 | + 3:42 | |
7. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 18:41 | + 4:08 | |
8. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | USK Praha | 19:19 | + 4:46 | |
9. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 19:51 | + 5:18 | |
10. | Fridrich Adam | DLP1101 | OOB TJ Dukla Praha | 21:20 | + 6:47 | |
11. | Vaněček Jan | TJP0800 | TJ Sokol Troja | 21:31 | + 6:58 | |
12. | Dana Kazdová | 0250002 | OK Vršovice | 21:44 | + 7:11 | |
13. | Kuželková Marta | 0140001 | 014 | 22:11 | + 7:38 | |
14. | Vobořilová Anna | CEP0950 | Čepíci | 23:17 | + 8:44 | |
15. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 23:40 | + 9:07 | |
16. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 25:44 | + 11:11 | |
17. | Benešová Zuzana | LIT8353 | KOB Litvínov | 26:01 | + 11:28 | |
18. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | SPORTICUS team | 28:19 | + 13:46 | |
19. | Škáchová Evelína | DKP1552 | Oddíl OB Kotlářka | 31:29 | + 16:56 | |
20. | Chládková Petra | DKP8159 | Oddíl OB Kotlářka | 39:26 | + 24:53 | |
Štěpánka Svobodová | 0150002 | Neregistrovany | DISK | |||
Svatá Lucie | PGP0952 | SK Praga | DISK | |||
Dobrovolný Šimon | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matiásková Lucie | 0330001 | Kanoepolo praha | 10:35 | ||
2. | Jirousová Edita | TAP1056 | KOB Tretra Praha | 19:40 | + 9:05 | |
3. | Baldrián Fanda | NNN | Neregistrovaní | 22:09 | + 11:34 | |
4. | Antonín Dneboský | 0250003 | OK Vršovice | 24:11 | + 13:36 | |
5. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 24:54 | + 14:19 | |
6. | Reichelová Šárka | 0280005 | BC | 32:08 | + 21:33 |