Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczková Emma | VLI1252 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:00 | |
2. | Horáčková Eliška | VLI1450 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:23 | + 3:23 |
3. | Pompe Antonia | 24D1250 | SV Robotron Dresden | 24:14 | + 9:14 | |
4. | Nehasilová Anna | BOR1450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:24 | + 9:24 |
5. | Maděrová Klára | VLI1256 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:39 | + 12:39 |
6. | Bábková Klára | LDC1251 | C | KOB Děčín | 32:42 | + 17:42 |
7. | Feřtová Alžběta | VLI1451 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:16 | + 23:16 |
8. | Kozlová Eliška | SLA1350 | C | SKOB Slaný | 41:41 | + 26:41 |
9. | Husníková Sofie | 20002 | 2 Sofie a Julča | 44:54 | + 29:54 | |
Husníková Julie | 20001 | 2 Sofie a Julča | DISK | |||
MS | Týfová Ella | VLI1150 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:57 | + 18:57 |
MS | Maděrová Andrea | VLI1550 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:37 | + 24:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ouzká Eliška | BOR1051 | B | OK Jiskra Nový Bor | 13:03 | |
2. | Tejkalová Aneta | KDZ1052 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 18:31 | + 5:28 |
3. | Lischková Anežka | BOR1057 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:38 | + 5:35 |
4. | Pechová Marie | VLI1050 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:58 | + 6:55 |
5. | Zítová Kateřina | LDC1150 | C | KOB Děčín | 20:21 | + 7:18 |
6. | Michálková Ela | BOR1152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:37 | + 10:34 |
7. | Kubešová Eliška | VLI1152 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:03 | + 11:00 |
8. | Heřmánková Kateřina | TUR1152 | C | OOB TJ Turnov | 25:44 | + 12:41 |
9. | Zenko Rozálie | BOR1052 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:31 | + 15:28 |
10. | Doleželová Jolana | STA1151 | C | OK Střelka | 29:01 | + 15:58 |
11. | Hoke Lieselotte | 70004 | 7 Club OL Görlitz | 29:53 | + 16:50 | |
12. | Straková Kateřina | CHA1052 | C | OK Chrastava | 30:20 | + 17:17 |
Feřtová Eliška | VLI1056 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Portz Viktoria | KUL1051 | C | KOB Ústí nad Labem | DISK | ||
Válková Adéla | BOR1154 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Matilda | TUR0957 | B | OOB TJ Turnov | 13:44 | |
2. | Kunášková Karolína | VLI0851 | A | Slavia Liberec orienteering | 13:56 | + 0:12 |
3. | Wetzel Emilia | 24D0951 | SV Robotron Dresden | 14:54 | + 1:10 | |
4. | Soukupová Marie | BOR0952 | B | OK Jiskra Nový Bor | 15:18 | + 1:34 |
5. | Březinová Antonie | CHA0851 | B | OK Chrastava | 15:53 | + 2:09 |
6. | Pražáková Nella | JJN0853 | B | Team Jizerky | 16:01 | + 2:17 |
7. | Mastníková Lenka | JJN0854 | C | Team Jizerky | 16:16 | + 2:32 |
8. | Pompe Greta | 24D0950 | SV Robotron Dresden | 16:50 | + 3:06 | |
9. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | B | OOB TJ Turnov | 17:33 | + 3:49 |
10. | Heřmánková Bára | TUR0850 | C | OOB TJ Turnov | 19:48 | + 6:04 |
11. | Wetzel Jannika | 24D0952 | SV Robotron Dresden | 20:41 | + 6:57 | |
12. | Čalounová Klára | VLI0950 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:50 | + 12:06 |
13. | Špidlová Ester | LLI0861 | C | LOK-o Liberec | 33:47 | + 20:03 |
14. | Válková Karolína | TUV0951 | C | SOK TJ Turnov | 40:29 | + 26:45 |
15. | Gibbons Emily | TUV0955 | C | SOK TJ Turnov | 46:34 | + 32:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | A | OOB TJ Turnov | 22:22 | |
2. | Vilémová Eliška | VLI0655 | B | Slavia Liberec orienteering | 22:46 | + 0:24 |
3. | Heczková Anna | VLI0652 | B | Slavia Liberec orienteering | 23:42 | + 1:20 |
4. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | B | OK Jiskra Nový Bor | 24:13 | + 1:51 |
5. | Hovorková Marie | LDC0650 | B | KOB Děčín | 24:16 | + 1:54 |
6. | Klymeniuk Iryna | BOR0767 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:05 | + 3:43 |
7. | Konovalova Daria | BOR0661 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:57 | + 5:35 |
8. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | B | OK Jiskra Nový Bor | 28:48 | + 6:26 |
9. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 32:00 | + 9:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skácelová Kateřina | JJN0550 | B | Team Jizerky | 30:08 | |
2. | Zoubková Šárka | TJN0554 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 32:55 | + 2:47 |
Stehlíková Adéla | BOR0554 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šritrová Lenka | TUR0250 | A | OOB TJ Turnov | 25:20 | ||
2. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 27:21 | + 2:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koubová lenka | ROU9599 | SKOB Roudnice nad Labem | 39:31 | |||
2. | Macharová Michaela | BOR9450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:07 | + 0:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rufferová Iva | TUR8354 | E | OOB TJ Turnov | 21:50 | 7418 | |
2. | Havlová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:23 | + 1:33 | 6945 |
3. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | C | OK Doksy | 24:02 | + 2:12 | 6747 |
4. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:22 | + 2:32 | 6645 |
5. | Neradová Alena | TUR8551 | C | OOB TJ Turnov | 24:59 | + 3:09 | 6457 |
6. | Knížková Šárka | CHA9850 | C | OK Chrastava | 25:14 | + 3:24 | 6381 |
7. | Lepšíková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | 26:05 | + 4:15 | 6122 |
8. | Riby Rose | DOK0052 | C | OK Doksy | 27:11 | + 5:21 | 5787 |
9. | Pavlová Martina | LTP0151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 28:52 | + 7:02 | 5274 |
10. | Johnová Lenka | LTP7352 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:08 | + 7:18 | 5192 |
11. | Baierová Hana | TUR8989 | C | OOB TJ Turnov | 29:53 | + 8:03 | 4964 |
12. | Soroka Martyna | TUR9466 | C | OOB TJ Turnov | 30:08 | + 8:18 | 4887 |
13. | Dolejší Lenka | DOK7450 | C | OK Doksy | 30:22 | + 8:32 | 4816 |
14. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 32:27 | + 10:37 | 4181 |
15. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 42:18 | + 20:28 | 1179 |
16. | Neradová Eva | LIT8951 | C | KOB Litvínov | 50:53 | + 29:03 | 0 |
Trilča Mara | LDC8750 | C | KOB Děčín | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczková Bohdana | VLI7750 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:40 | |
2. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:21 | + 3:41 |
3. | Pavlíková Jitka | LIT8352 | C | KOB Litvínov | 28:08 | + 8:28 |
4. | Seemann Anna | KDZ8750 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 32:35 | + 12:55 |
5. | Vaňková Saša | LDC8550 | C | KOB Děčín | 34:04 | + 14:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heřmánková Pavla | TUR7777 | C | OOB TJ Turnov | 22:01 | |
2. | Tomášková Radka | TUV7851 | C | SOK TJ Turnov | 23:34 | + 1:33 |
3. | Patková Kateřina | BOR7853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:47 | + 3:46 |
4. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 26:37 | + 4:36 |
5. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:50 | + 4:49 |
6. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 27:58 | + 5:57 |
7. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 29:59 | + 7:58 |
8. | Feřtová Jitka | VLI7853 | C | Slavia Liberec orienteering | 30:34 | + 8:33 |
9. | Březinová Michaela | CHA7751 | C | OK Chrastava | 31:27 | + 9:26 |
10. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 31:42 | + 9:41 |
11. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 33:15 | + 11:14 |
12. | Kmínková Michala | DOK7850 | C | OK Doksy | 36:21 | + 14:20 |
13. | Zítová Pavla | LDC8151 | C | KOB Děčín | 37:18 | + 15:17 |
14. | Nováková Zuzana | TUR7950 | C | OOB TJ Turnov | 43:13 | + 21:12 |
15. | Spieszová Lucie | KDZ8050 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 49:09 | + 27:08 |
16. | Murswieková Kateřina | BOR7951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 50:09 | + 28:08 |
Jakubská Jitka | TAP8152 | C | KOB Tretra Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pompe Katja | 24D7650 | SV Robotron Dresden | 21:35 | ||
2. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:31 | + 3:56 |
3. | Wetzel Annegret | 24D7651 | SV Robotron Dresden | 26:25 | + 4:50 | |
4. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:42 | + 6:07 |
5. | Houžvičková Karolína | TUR7254 | C | OOB TJ Turnov | 28:25 | + 6:50 |
6. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:25 | + 8:50 |
7. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:51 | + 9:16 |
8. | Sochová Petra | BOR7363 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:51 | + 12:16 |
9. | Karafiátová Lucie | BOR7658 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:36 | + 15:01 |
10. | Gibbonsová Jitka | TUV7252 | C | SOK TJ Turnov | 43:17 | + 21:42 |
11. | Borrmann Bianca | 70003 | 7 Club OL Görlitz | 46:50 | + 25:15 | |
12. | Válková Martina | TUV7051 | C | SOK TJ Turnov | 49:40 | + 28:05 |
13. | Kaufmann Constance | 80002 | 8 USV TU Dresden | 53:24 | + 31:49 | |
Benešová Radka | VLI7653 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patzeltová Beatrice | LDC6850 | C | KOB Děčín | 22:12 | |
2. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:39 | + 1:27 |
3. | Marková Jana | LLI7152 | C | LOK-o Liberec | 24:21 | + 2:09 |
4. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 24:42 | + 2:30 |
5. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 26:18 | + 4:06 |
6. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 31:07 | + 8:55 |
7. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:27 | + 9:15 |
8. | Bartáková Eva | CHA7051 | C | OK Chrastava | 37:22 | + 15:10 |
9. | Nožičková Renata | JJN6950 | C | Team Jizerky | 39:30 | + 17:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 22:54 | |
2. | Halířová Eva | BOR6654 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:10 | + 2:16 |
3. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 25:46 | + 2:52 |
4. | Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | 26:12 | + 3:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šípová Soňa | BOR6150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:32 | |
2. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | C | LOK-o Liberec | 27:16 | + 1:44 |
3. | Lusková Olga | CHA5650 | C | OK Chrastava | 34:49 | + 9:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Litvínov | 27:17 | |
2. | Busch Bärbel | 60001 | 6 Post SV Dresden | 38:28 | + 11:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:47 | |
2. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 34:40 | + 10:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuma Benjamin | VLI1204 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:01 | |
2. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:45 | + 1:44 |
3. | Průcha Kvido | BOR1205 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:22 | + 4:21 |
4. | Votava Jan | VLI1400 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:12 | + 5:11 |
5. | Matějů Eda | VLI1200 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:04 | + 7:03 |
6. | Fedorčák Viktor | BOR1204 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:10 | + 10:09 |
7. | Zít Václav | LDC1300 | C | KOB Děčín | 31:01 | + 11:00 |
8. | Klíma Matouš | STA1303 | C | OK Střelka | 31:02 | + 11:01 |
9. | Zachar Daniel | BOR1400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:33 | + 11:32 |
10. | Špidla Josef | LLI1206 | C | LOK-o Liberec | 32:10 | + 12:09 |
11. | Průcha Florián | BOR1401 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:28 | + 19:27 |
12. | Stránský Jakub | DOK1300 | C | OK Doksy | 39:38 | + 19:37 |
13. | Handrk Adam | VLI1206 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:07 | + 22:06 |
14. | Lischka Antonín | BOR1402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:59 | + 23:58 |
15. | Pavlík Přemek | LIT1414 | C | KOB Litvínov | 47:44 | + 27:43 |
16. | Čech Jan | BOR1403 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:39 | + 29:38 |
17. | Klíma Albert | STA1501 | C | OK Střelka | 52:15 | + 32:14 |
18. | Šmídl Matěj | LIT1202 | C | KOB Litvínov | 53:37 | + 33:36 |
19. | Kolaja Bedřich | VLI1301 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:40 | + 37:39 |
Jakubský Filip | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Honzátko Václav | BOR1206 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Válek Štěpán | BOR1301 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
MS | Matějů Emil | VLI1500 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:44 | + 18:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamač Vítek | BOR1100 | B | OK Jiskra Nový Bor | 12:05 | |
2. | Horáček Jáchym | VLI1111 | C | Slavia Liberec orienteering | 12:12 | + 0:07 |
3. | Votava Vojtěch | VLI1201 | B | Slavia Liberec orienteering | 13:00 | + 0:55 |
4. | Šebelka Jakub | VLI1002 | B | Slavia Liberec orienteering | 13:24 | + 1:19 |
5. | Kocman Lukáš | BOR1102 | C | OK Jiskra Nový Bor | 16:25 | + 4:20 |
6. | Beneš Max | VLI1100 | B | Slavia Liberec orienteering | 17:55 | + 5:50 |
7. | Kubišta Anton | VLI1103 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:49 | + 6:44 |
8. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:59 | + 7:54 |
9. | Kmínek Ondřej | DOK1000 | B | OK Doksy | 20:44 | + 8:39 |
10. | Jakubský Pavel | TAP1109 | C | KOB Tretra Praha | 23:17 | + 11:12 |
11. | Hähnel Ron | 48D1000 | OL-Team Wehrsdorf | 23:52 | + 11:47 | |
12. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | C | KOB Litvínov | 30:45 | + 18:40 |
13. | Klíma Štěpán | STA1003 | C | OK Střelka | 46:29 | + 34:24 |
Nehasil František | BOR1101 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šebelka Matěj | VLI0805 | B | Slavia Liberec orienteering | 10:56 | |
2. | Sedláček Patrik | DKP0816 | A | Oddíl OB Kotlářka | 11:48 | + 0:52 |
3. | Šašek Jakub | LTP0801 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 11:51 | + 0:55 |
4. | Nožička Jan | JJN0800 | B | Team Jizerky | 12:46 | + 1:50 |
5. | Lamač František | TUR0901 | B | OOB TJ Turnov | 14:30 | + 3:34 |
6. | Skácel Jan | VLI0901 | B | Slavia Liberec orienteering | 15:03 | + 4:07 |
7. | Pešík Matouš | VLI0903 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:43 | + 4:47 |
8. | Maděra Jakub | VLI0906 | B | Slavia Liberec orienteering | 16:24 | + 5:28 |
9. | Mitiska Matěj | BOR0905 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:13 | + 7:17 |
10. | Murswiek Jan | BOR0901 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:43 | + 7:47 |
11. | Pohoretskyi Maksym | BOR0805 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:00 | + 10:04 |
12. | Votýpka Štěpán | BOR0900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:41 | + 11:45 |
13. | Týfa Daniel | VLI0811 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:53 | + 20:57 |
14. | Vakula Vít | BOR0908 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:18 | + 32:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hyxa Jan | VLI0702 | A | Slavia Liberec orienteering | 18:15 | |
2. | Beneš Filip | VLI0708 | B | Slavia Liberec orienteering | 22:53 | + 4:38 |
3. | Meier David | VLI0606 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:36 | + 5:21 |
4. | Jareš Ondřej | KUL0600 | C | KOB Ústí nad Labem | 25:36 | + 7:21 |
5. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:16 | + 12:01 |
6. | Studničný Adam | BOR0701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:01 | + 14:46 |
7. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 33:56 | + 15:41 |
8. | Hübner Ondřej | STB0700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 40:11 | + 21:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Šimon | BOR0510 | B | OK Jiskra Nový Bor | 33:57 | |
2. | Mastník Ondřej | JJN0501 | B | Team Jizerky | 34:04 | + 0:07 |
Houžvička David | TUR0501 | C | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlovec Dan | BOR0001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:35 | 7584 | |
2. | Dlabaja Tomas | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 21:20 | + 0:45 | 7327 |
3. | Bogár Kryštof | BOR9402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:05 | + 1:30 | 7069 |
4. | Horáček Michal | VLI7700 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:12 | + 1:37 | 7029 |
5. | Pavlovec Jan | BOR9503 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:37 | + 2:02 | 6886 |
6. | Bílý Jakub | DOK0104 | C | OK Doksy | 22:53 | + 2:18 | 6794 |
7. | Dittmann Robert | 19D7901 | SSV Planeta Radebeul | 23:30 | + 2:55 | ||
8. | Pompe Marek | 24D0300 | SV Robotron Dresden | 23:31 | + 2:56 | ||
9. | Zakouřil Vít | TUR9301 | C | OOB TJ Turnov | 23:47 | + 3:12 | 6485 |
10. | Vobr Marek | BOR7801 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:43 | + 4:08 | 6165 |
11. | Zátka Josef | PVP0100 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 25:07 | + 4:32 | 6027 |
12. | Borrmann Malte | 70001 | 7 Club OL Görlitz | 25:24 | + 4:49 | ||
13. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 25:30 | + 4:55 | 5896 |
14. | Synek Petr | DOK0200 | B | OK Doksy | 25:40 | + 5:05 | 5839 |
15. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 25:49 | + 5:14 | 5787 |
16. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | A | Oddíl OB Kotlářka | 26:22 | + 5:47 | 5598 |
17. | Dudík Petr | TUR8917 | C | OOB TJ Turnov | 26:23 | + 5:48 | 5592 |
18. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 27:32 | + 6:57 | 5197 |
19. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Litvínov | 28:26 | + 7:51 | 4888 |
20. | Buzek Martin | PGP8401 | C | SK Praga | 31:11 | + 10:36 | 3944 |
21. | Maděra Josef | VLI7900 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:25 | + 13:50 | 2833 |
22. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 34:29 | + 13:54 | 2810 |
23. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | C | KOB Litvínov | 37:13 | + 16:38 | 1872 |
24. | Duda Miroslav | ROU8009 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 37:18 | + 16:43 | 1843 |
25. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 40:22 | + 19:47 | 790 |
26. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 47:28 | + 26:53 | 0 |
27. | Najman Jaroslav | BOR7909 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:58 | + 32:23 | 0 |
28. | Riby Thomas | LTP0202 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:36 | + 42:01 | 0 |
29. | Danko Štěpán | CHA0301 | C | OK Chrastava | 77:29 | + 56:54 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | OOB Spartak Adamov | 28:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šálek Jan | LDC8502 | C | KOB Děčín | 21:00 | |
2. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:10 | + 1:10 |
3. | Lepšík Petr | SJC8203 | C | Sportcentrum Jičín | 24:09 | + 3:09 |
4. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:11 | + 5:11 |
5. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Mladá Boleslav | 30:15 | + 9:15 |
6. | Klíma David | STA7902 | C | OK Střelka | 41:56 | + 20:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pražák Michal | JJN7900 | C | Team Jizerky | 19:16 | |
2. | Čech Jan | FSP7900 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 19:43 | + 0:27 |
3. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:19 | + 1:03 |
4. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 21:52 | + 2:36 |
5. | Vilém Stanislav | VLI7703 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:10 | + 3:54 |
6. | Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | 24:18 | + 5:02 |
7. | Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | 24:37 | + 5:21 |
8. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Litvínov | 26:01 | + 6:45 |
9. | Kozel Jiří | SLA8101 | C | SKOB Slaný | 26:23 | + 7:07 |
10. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 26:41 | + 7:25 |
11. | Zít Jan | LDC8200 | C | KOB Děčín | 30:29 | + 11:13 |
12. | Karafiát Filip | BOR7900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:49 | + 14:33 |
13. | Lipenský Robert | CHA7201 | C | OK Chrastava | 35:26 | + 16:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:51 | |
2. | Wetzel Hendryk | 24D6900 | SV Robotron Dresden | 20:05 | + 1:14 | |
3. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:15 | + 1:24 |
4. | Šrůta Milan | BOR7703 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:29 | + 2:38 |
5. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:57 | + 4:06 |
6. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 23:45 | + 4:54 |
7. | Feřt Martin | VLI7704 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:59 | + 6:08 |
8. | Kocman Jindřich | BOR7612 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:05 | + 6:14 |
9. | Šašek Jan | LTP7308 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:07 | + 11:16 |
10. | Kubeša Vladimír | VLI7507 | C | Slavia Liberec orienteering | 30:50 | + 11:59 |
11. | Tomášek Ondřej | TUV7001 | C | SOK TJ Turnov | 33:39 | + 14:48 |
12. | Meier Milan | VLI7301 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:31 | + 17:40 |
13. | Rejman Josef | BOR7415 | C | OK Jiskra Nový Bor | 45:13 | + 26:22 |
14. | Wilfert Otakar | KUL7500 | C | KOB Ústí nad Labem | 55:21 | + 36:30 |
Jakubský Ondřej | TAP7700 | C | KOB Tretra Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pompe Tilo | 24D7901 | SV Robotron Dresden | 18:04 | ||
2. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 19:30 | + 1:26 |
3. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:54 | + 4:50 |
4. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | LOK-o Liberec | 23:25 | + 5:21 |
5. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 24:27 | + 6:23 |
6. | Bílý Petr | DOK6800 | C | OK Doksy | 25:18 | + 7:14 |
7. | Lisý Ondřej | JJN7101 | C | Team Jizerky | 25:29 | + 7:25 |
8. | Müller Rico | STB6400 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:47 | + 7:43 |
9. | Cupák Jiří | VRL7201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:33 | + 8:29 |
10. | Eichler Petr | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 27:01 | + 8:57 |
11. | Jareš Daniel | KUL6900 | C | KOB Ústí nad Labem | 27:04 | + 9:00 |
12. | Waldhauser Martin | BOR7106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:03 | + 9:59 |
13. | Čaloun Michal | VLI6801 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:02 | + 10:58 |
14. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:25 | + 11:21 |
15. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:32 | + 11:28 |
16. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 29:45 | + 11:41 |
17. | Kruschina Jan | LTP7202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:13 | + 12:09 |
18. | Hinterholzinger Petr | KUL6702 | C | KOB Ústí nad Labem | 30:46 | + 12:42 |
19. | Borrmann Sven | 70002 | 7 Club OL Görlitz | 31:08 | + 13:04 | |
20. | Machara Martin | BOR6900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:39 | + 13:35 |
21. | Jeřábek Petr | BOR7105 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:58 | + 13:54 |
22. | Kindermann Mike | 48D7202 | OL-Team Wehrsdorf | 34:52 | + 16:48 | |
23. | Danko Tomáš | CHA7200 | C | OK Chrastava | 36:54 | + 18:50 |
Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaufmann Kay-Uwe | 80001 | 8 USV TU Dresden | 21:56 | ||
2. | Šimek Stanislav | LTP6602 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 37:22 | + 15:26 |
3. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:09 | + 25:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 31:52 | |
2. | Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 33:59 | + 2:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Männel Harald | 48D5500 | OL-Team Wehrsdorf | 18:33 | ||
2. | Juckelandt Wolf-Gerold | 24D5500 | SV Robotron Dresden | 18:54 | + 0:21 | |
3. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 22:59 | + 4:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:05 | |
2. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 17:01 | + 0:56 |
3. | Barták Jiří | CHA5100 | C | OK Chrastava | 19:15 | + 3:10 |
4. | Juřina Robert | FYD4900 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 25:15 | + 9:10 |
5. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:19 | + 10:14 |
6. | Lusk Karel | CHA5002 | C | OK Chrastava | 33:28 | + 17:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 23:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:00 | |
2. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:43 | + 0:43 |
3. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 26:49 | + 2:49 |
4. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:08 | + 11:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunášek Martin | VLI7405 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:11 | |
2. | Kunášková Markéta | VLI1057 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:22 | + 0:11 |
3. | Mitisková Hana | BOR7460 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:30 | + 2:19 |
4. | Zenková Pavla | BOR8450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:30 | + 4:19 |
5. | Kuťková Petra | STB7850 | C | TJ Stadion Nový Bor | 22:48 | + 4:37 |
6. | Kocmanová Kateřina | BOR8050 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:22 | + 6:11 |
7. | Kalašová Anna | DOK0353 | C | OK Doksy | 26:05 | + 7:54 |
8. | Jirgesová Leontýna | BOR0653 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:16 | + 9:05 |
9. | Kruschinová Jana | LTP0551 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 28:32 | + 10:21 |
10. | Votíková Dominika | LTP | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 28:36 | + 10:25 | |
11. | Lepšíková Ronja | SJC1750 | Sportcentrum Jičín | 30:39 | + 12:28 | |
12. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:39 | + 13:28 |
13. | Stephan Albert | 24D1300 | SV Robotron Dresden | 34:39 | + 16:28 | |
14. | Juckelandt Sabine | 24D6350 | SV Robotron Dresden | 34:55 | + 16:44 | |
15. | Leginová Tereza | LDC0952 | C | KOB Děčín | 35:46 | + 17:35 |
16. | Leginová Lucie | LDC1153 | C | KOB Děčín | 39:34 | + 21:23 |
17. | Müller Ronja | STB1453 | C | TJ Stadion Nový Bor | 41:48 | + 23:37 |
18. | Vrabcová Anna | BOR0961 | C | OK Jiskra Nový Bor | 45:04 | + 26:53 |
19. | Procházková Lenka | TUV7650 | C | SOK TJ Turnov | 45:20 | + 27:09 |
20. | Javůrek Tomáš | LDC1200 | C | KOB Děčín | 46:55 | + 28:44 |
21. | Přibyl Adam | Konkordia Děčín | 49:44 | + 31:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pešík Michal | JLI7701 | C | OB Jizerky | 27:37 | |
2. | Skácel Dalibor | HO Ještěd | 36:28 | + 8:51 | ||
3. | Válek Ondřej | 50001 | 5 Aktivit | 40:13 | + 12:36 | |
4. | Votava David | 10001 | 1 DSVJ | 42:15 | + 14:38 | |
5. | Přibylová Erika | Konkordia Děčín | 52:32 | + 24:55 | ||
6. | Přibyl Luboš | Konkordia Děčín | 56:01 | + 28:24 | ||
7. | Světla Votavová | 10002 | 1 DSVJ | 60:52 | + 33:15 |