Place:
Lukoveček, areál myslivecké chaty, louka na severním okraji obce
Organiser:
TZL - SKOB Zlín
Used map:
Měřítko 1:10.000, ekvidistance 5 m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017
Director:
Pernička Petr - R1
Referee:
Pekárek Evžen - R1
Course setter:
Pernička Petr - R1
D12
2.90 km, 115 m, 10 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:40:00 |
40 |
Vaňharová Kateřina |
TZL0555 |
53320 |
C |
SKOB Zlín |
10:42:00 |
42 |
Byrtusová Klára |
SIT0851 |
8667954 |
C |
OK SILESIA |
10:44:00 |
44 |
Lázničková Alžběta |
TZL0858 |
331753 |
C |
SKOB Zlín |
10:46:00 |
46 |
Kubíčková Lucie |
VIC0952 |
425438 |
C |
OB Vizovice |
10:48:00 |
48 |
Otrubová Karolína |
PLU0888 |
8061460 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
10:50:00 |
50 |
Novosadová Klára |
TZL0952 |
2070833 |
C |
SKOB Zlín |
10:52:00 |
52 |
Špaňhelová Jana |
VIC0888 |
425435 |
C |
OB Vizovice |
10:54:00 |
54 |
Růžičková Žofie |
TZL0953 |
8597 |
C |
SKOB Zlín |
10:56:00 |
56 |
Sedláčková Klára |
LCE0854 |
218971 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:58:00 |
58 |
Kundratová Eva |
TZL0950 |
7209279 |
C |
SKOB Zlín |
11:00:00 |
60 |
Vyoralová Talma |
LCE0955 |
52710 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:02:00 |
62 |
Štěpánková Anna |
KVS0952 |
8670781 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:04:00 |
64 |
Pozlovská Eliška |
TZL0954 |
8605 |
C |
SKOB Zlín |
11:06:00 |
66 |
Zrníková Eliška |
LCE0956 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:08:00 |
68 |
Héčová Kristýna |
TZL0957 |
2134311 |
C |
SKOB Zlín |
11:10:00 |
70 |
Rotková Veronika |
ZBM0854 |
2103674 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
11:12:00 |
72 |
Klimešová Hana |
TZL0956 |
2121121 |
C |
SKOB Zlín |
11:14:00 |
74 |
Paulíčková Adela |
UOL0951 |
2118494 |
C |
SOB Olomouc |
11:16:00 |
76 |
Klímová Markéta |
OTK0950 |
330673 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:18:00 |
78 |
Němcová Kamila |
TZL0854 |
2091553 |
C |
SKOB Zlín |
11:20:00 |
80 |
Buksová Karolína |
SKM0850 |
7790010 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:22:00 |
82 |
Perničková Karolína |
TZL0850 |
8584 |
C |
SKOB Zlín |
11:24:00 |
84 |
Marková Michaela |
VIC0850 |
2001970 |
C |
OB Vizovice |
11:26:00 |
86 |
Fišerová Markéta |
TZL0851 |
8680330 |
B |
SKOB Zlín |
11:28:00 |
88 |
Vlčková Markéta |
VIC0951 |
8482070 |
C |
OB Vizovice |
11:30:00 |
90 |
Mašláňová Ema |
TZL0955 |
8150409 |
C |
SKOB Zlín |
D14
3.50 km, 160 m, 12 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:03:00 |
03 |
Novotná Vendula |
PHK0777 |
8033203 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
10:07:00 |
07 |
Hubáčková Sabina |
LCE0851 |
8482100 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
D18
4.70 km, 185 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:01:00 |
01 |
Klimešová Kateřina |
TZL0455 |
53354 |
B |
SKOB Zlín |
10:05:00 |
05 |
Černochová Michaela |
PLU0351 |
8660570 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
10:09:00 |
09 |
Zahradníková Kateřina |
MOV0553 |
2102874 |
B |
SKOB Ostrava |
10:13:00 |
13 |
Barnatová Klára |
ZBM0352 |
8660403 |
A |
SK Žabovřesky Brno |
10:17:00 |
17 |
Procnerová Veronika |
MOV0450 |
2087705 |
C |
SKOB Ostrava |
10:21:00 |
21 |
Tichá Julie |
TZL0252 |
8007182 |
B |
SKOB Zlín |
10:25:00 |
25 |
Otrubová Anna |
PLU0577 |
8667550 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
10:29:00 |
29 |
Štětínská Tereza |
MOV0751 |
8670475 |
B |
SKOB Ostrava |
10:33:00 |
33 |
Batani Valeria |
TZL0550 |
8250121 |
C |
SKOB Zlín |
10:37:00 |
37 |
Paulíčková Tereza |
UOL0750 |
8226374 |
B |
SOB Olomouc |
10:41:00 |
41 |
Hubáčková Dagmar |
LCE0351 |
8656714 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:45:00 |
45 |
Rotková Markéta |
ZBM0455 |
8660409 |
A |
SK Žabovřesky Brno |
10:49:00 |
49 |
Mudráková Eliška |
LCE0352 |
8680306 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:53:00 |
53 |
Ondrová Anna |
ZBM0553 |
8660428 |
A |
SK Žabovřesky Brno |
10:57:00 |
57 |
Olbortová Kristýna |
TZL0259 |
52685 |
C |
SKOB Zlín |
11:01:00 |
61 |
Končáková Alžběta |
LCE0256 |
889308 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:05:00 |
65 |
Mrkvičková Ema |
TZL0451 |
8663192 |
A |
SKOB Zlín |
11:09:00 |
69 |
Pišová Adéla |
LCE0551 |
8662430 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:13:00 |
73 |
Batani Valentina |
TZL0551 |
8050121 |
A |
SKOB Zlín |
11:17:00 |
77 |
Ošmerová Tereza |
SKM0550 |
8680307 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:21:00 |
81 |
Březinová Zuzana |
TZL0453 |
7209276 |
B |
SKOB Zlín |
11:25:00 |
85 |
Dittrichová Lucie |
SKM0551 |
8655378 |
A |
KOB Směr Kroměříž |
11:29:00 |
89 |
Janečková Adéla |
PLU0452 |
8517451 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
D21
5.90 km, 310 m, 20 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:03:00 |
03 |
Zháňalová Barbora |
ZBM9354 |
8644886 |
R |
SK Žabovřesky Brno |
10:07:00 |
07 |
Macková Petra |
LCE8560 |
2032130 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:11:00 |
11 |
Janošíková Lenka |
UOL7651 |
301554 |
C |
SOB Olomouc |
10:15:00 |
15 |
Mrázková Veronika |
KVS9551 |
8670766 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:19:00 |
19 |
Botiková Daniela |
LCE9158 |
52709 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:23:00 |
23 |
Nešporová Alžběta |
TZL0051 |
8662719 |
R |
SKOB Zlín |
10:27:00 |
27 |
Koporová Petra |
ZBM9353 |
8660417 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:31:00 |
31 |
Krejčíková Marie |
TZL9252 |
9416043 |
C |
SKOB Zlín |
10:35:00 |
35 |
Raclavská Vlaďka |
UOL0253 |
8004346 |
A |
SOB Olomouc |
10:39:00 |
39 |
Tichá Veronika |
TZL9951 |
2091555 |
C |
SKOB Zlín |
10:43:00 |
43 |
Blažková Kristina |
UOL9150 |
8516911 |
C |
SOB Olomouc |
10:47:00 |
47 |
Dittrichová Michaela |
SKM0251 |
8656732 |
A |
KOB Směr Kroměříž |
10:51:00 |
51 |
Mazalová Monika |
RBK9252 |
8667995 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:55:00 |
55 |
Bednaříková Sára |
LCE0252 |
8660400 |
A |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:59:00 |
59 |
Muchová Barbora |
KVS8550 |
8007195 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:03:00 |
63 |
Chovancová Zuzana |
TZL9754 |
8518318 |
C |
SKOB Zlín |
11:07:00 |
67 |
Maliňáková Petra |
SVS8751 |
53387 |
C |
Orientklub Vsetín |
D40
4.20 km, 180 m, 16 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:18:00 |
18 |
Kunzová Ivana |
BBM7155 |
52346 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
10:21:00 |
21 |
Otrubová Ivona |
PLU7677 |
887939 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:24:00 |
24 |
Bíčánková Jana |
SIT7551 |
7200590 |
C |
OK SILESIA |
10:27:00 |
27 |
Rotková Gabriela |
0080001 |
2103673 |
|
nereg. |
10:30:00 |
30 |
Blank Radka |
SKM7351 |
53809 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:33:00 |
33 |
Kočová Eva |
TZL7550 |
8614 |
C |
SKOB Zlín |
10:36:00 |
36 |
Hubáčková Dagmar |
LCE6569 |
8670733 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:39:00 |
39 |
Pěčková Monika |
SKM7350 |
2017677 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:42:00 |
42 |
Pavlicová Anna |
KVS7360 |
2116450 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:45:00 |
45 |
Kundratová Jana |
TZL7350 |
7209278 |
C |
SKOB Zlín |
10:48:00 |
48 |
Horáčková Vladimíra |
MOV7750 |
8651342 |
C |
SKOB Ostrava |
10:51:00 |
51 |
Lorencová Linda |
PLU7676 |
2035160 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:54:00 |
54 |
Sedláčková Jana |
HLV7060 |
416084 |
C |
KČT - OB Holešov |
10:57:00 |
57 |
Nešporová Barbora |
TZL7652 |
218979 |
C |
SKOB Zlín |
11:00:00 |
60 |
Vavrysová Iva |
LCE6359 |
8670819 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:03:00 |
63 |
Horčičková Eva |
UOL7051 |
682350 |
C |
SOB Olomouc |
11:06:00 |
66 |
Fialová Jitka |
0100001 |
7209290 |
|
Fialovi |
11:09:00 |
69 |
Dittrichová Andrea |
SKM7750 |
8680321 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:12:00 |
72 |
Paulíčková Barbara |
UOL7851 |
2116467 |
C |
SOB Olomouc |
11:15:00 |
75 |
Hiršová Marcela |
TBM7079 |
8648605 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:18:00 |
78 |
Solařová Kristýna |
TZLXXX2 |
8608 |
|
SKOB Zlín |
11:21:00 |
81 |
Palasová Michaela |
0020001 |
49592 |
|
OB Veliková |
11:24:00 |
84 |
Kovaříková Mária |
SIT6951 |
8655462 |
C |
OK SILESIA |
11:27:00 |
87 |
Sedláčková Dagmar |
KVS7351 |
416092 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:30:00 |
90 |
Otrubová Johana |
PLU7852 |
8516754 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:33:00 |
93 |
Broschová Lucie |
RBK7451 |
2061836 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:36:00 |
96 |
Mikulčíková Irena |
KVS7750 |
2001910 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:39:00 |
99 |
Linhartová Martina |
GIG7750 |
8033241 |
C |
GIGANT Orienteering |
11:42:00 |
102 |
Tomíčková Dana |
0070002 |
8518312 |
|
ESOX ODEI |
11:45:00 |
105 |
Klímová Barbora |
OTK7251 |
2067304 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:48:00 |
108 |
Kurfürstová Irena |
TZL8053 |
53129 |
C |
SKOB Zlín |
11:51:00 |
111 |
Marková Pavla |
VIC7857 |
8670791 |
C |
OB Vizovice |
11:54:00 |
114 |
Hrušková Lenka |
ZBM6251 |
49398 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
D50
3.60 km, 160 m, 13 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Kociánová Eva |
OOP6750 |
2112733 |
C |
TJ Opava |
10:03:00 |
03 |
Vítková Miroslava |
PTE6952 |
1421294 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:06:00 |
06 |
Končáková Katka |
HLV6856 |
416086 |
C |
KČT - OB Holešov |
10:09:00 |
09 |
Horynová Eva |
TZL5254 |
8662735 |
C |
SKOB Zlín |
10:12:00 |
12 |
Sochorová Hana |
HAV6250 |
1421893 |
C |
OB Havířov |
10:15:00 |
15 |
Benrothová Irena |
0090001 |
416065 |
|
Benrothovi |
10:18:00 |
18 |
Vlažná Mirka |
LCE5852 |
8660397 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:21:00 |
21 |
Šimková Hana |
UOL6653 |
2011817 |
C |
SOB Olomouc |
10:24:00 |
24 |
Volencová Ivana |
OTK5250 |
8670735 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
10:27:00 |
27 |
Ferdusová Eva |
LCE6461 |
52694 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
30 |
Jelínková Dagmar |
TZL5757 |
7209285 |
C |
SKOB Zlín |
10:33:00 |
33 |
Trávníčková Jitka |
KVS5651 |
2021856 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:36:00 |
36 |
Lázničková Marcela |
TZL6751 |
9200524 |
C |
SKOB Zlín |
10:39:00 |
39 |
Slezáková Jitka |
LCE6351 |
52701 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:42:00 |
42 |
Ostřanská Iveta |
SSU6591 |
8061435 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:45:00 |
45 |
Vričanová Sylva |
HAV6751 |
1426051 |
C |
OB Havířov |
10:48:00 |
48 |
Pavlasová Marcela |
0050001 |
2121126 |
|
SKOB Pavlasovi Zlín |
DH10
2.30 km, 80 m, 9 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:02:00 |
02 |
Solař Jan |
TZL1003 |
2134321 |
C |
SKOB Zlín |
10:05:00 |
05 |
Hubáček Marián |
LCE1111 |
8680393 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:08:00 |
08 |
Marková Tatiana |
VIC1060 |
9200992 |
C |
OB Vizovice |
10:11:00 |
11 |
Mašláň Prokop |
TZL1005 |
52223 |
C |
SKOB Zlín |
10:14:00 |
14 |
Veselková Julie |
LCE1054 |
416067 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:17:00 |
17 |
Sedláček Matěj |
HLV1000 |
53833 |
C |
KČT - OB Holešov |
10:20:00 |
20 |
Macka Sebastián |
LCE1112 |
207812 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:23:00 |
23 |
Fišer Petr |
TZL1004 |
2070831 |
C |
SKOB Zlín |
10:26:00 |
26 |
Slámová Julie |
LCE1051 |
2116500 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:29:00 |
29 |
Koč Juraj |
TZL1006 |
8924 |
C |
SKOB Zlín |
10:32:00 |
32 |
Stacke Jan |
LCE1001 |
889300 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:35:00 |
35 |
Palasová Barbora |
TZL1052 |
49513 |
C |
SKOB Zlín |
10:38:00 |
38 |
Škoda František |
LCE1113 |
2082902 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:41:00 |
41 |
Tomíčková Eliška |
0070003 |
7300558 |
|
ESOX ODEI |
10:44:00 |
44 |
Hubáček Oskar |
LCE1002 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:47:00 |
47 |
Pěček Tobiáš |
SKM1100 |
8680301 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
DH9
2.20 km, 70 m, 7 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Kroutilova Marie |
HLV12X1 |
0 |
|
KČT - OB Holešov |
10:00:00 |
00 |
Kroutil Matěj |
HLV10X3 |
0 |
|
KČT - OB Holešov |
10:00:00 |
00 |
Halašková Denisa |
HLV10X2 |
0 |
|
KČT - OB Holešov |
10:00:00 |
00 |
Halašková Krystýna |
HLV10X1 |
0 |
|
KČT - OB Holešov |
10:00:00 |
00 |
Brázdil Lukáš |
HLV09X1 |
0 |
|
KČT - OB Holešov |
10:00:00 |
00 |
Brázdilová Krystýna |
HLV11X1 |
0 |
|
KČT - OB Holešov |
10:00:00 |
00 |
Mikšík Oliver |
0110002 |
301155 |
|
O-sport |
10:00:00 |
00 |
Vintr Otakar |
TZL1300 |
53379 |
C |
SKOB Zlín |
10:00:00 |
00 |
Fialová Zuzana |
0100002 |
416155 |
|
Fialovi |
10:00:00 |
00 |
Zrníková Kateřina |
LCEXXXB |
0 |
|
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:00:00 |
00 |
Zrníková Julie |
LCEXXXA |
0 |
|
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:00:00 |
00 |
Tomíčková Ivana |
0070004 |
2096247 |
|
ESOX ODEI |
10:00:00 |
00 |
Macka Matyáš |
LCE1313 |
331424 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:00:00 |
00 |
Slámová Emílie Inka |
LCE1253 |
416062 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:00:00 |
00 |
Lorencová Justýna |
PLU1053 |
301590 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:00:00 |
00 |
Šidla Dalibor |
TZL1200 |
8053354 |
C |
SKOB Zlín |
10:00:00 |
00 |
Krejčík Vít |
TZL1515 |
416043 |
C |
SKOB Zlín |
10:00:00 |
00 |
Smola Štěpán |
TZL1414 |
8615 |
C |
SKOB Zlín |
10:00:00 |
00 |
Smola Jakub |
TZL1111 |
515174 |
C |
SKOB Zlín |
10:00:00 |
00 |
Perničková Dita |
TZLXXX1 |
8612 |
|
SKOB Zlín |
10:00:00 |
00 |
Kolaříková Erika |
SKM0951 |
8680394 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:00:00 |
00 |
Nešporová Viktorie Anna |
TZL1150 |
0 |
C |
SKOB Zlín |
10:00:00 |
00 |
Pokluda Filip |
0040001 |
2148239 |
|
FreeRun Zlín |
10:00:00 |
00 |
Bouzek David |
SVS1300 |
0 |
C |
Orientklub Vsetín |
10:00:00 |
00 |
Kořenová Hana |
TZL1050 |
2134316 |
C |
SKOB Zlín |
10:00:00 |
00 |
Štěpánková Adéla |
KVS1250 |
416090 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:00:00 |
00 |
Vlčková Alžběta |
VIC1351 |
2126280 |
C |
OB Vizovice |
10:00:00 |
00 |
Kubíček Ota |
VIC1401 |
425428 |
C |
OB Vizovice |
H12
2.90 km, 115 m, 10 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Vaňhara Lukáš |
TZL0712 |
8595 |
C |
SKOB Zlín |
10:02:00 |
02 |
Solař Adam |
TZL0801 |
2134312 |
C |
SKOB Zlín |
10:04:00 |
04 |
Pekárek David |
TZL1000 |
8680313 |
C |
SKOB Zlín |
10:06:00 |
06 |
Linhart Jakub |
TZL0813 |
8660391 |
B |
SKOB Zlín |
10:08:00 |
08 |
Slováček Ondřej |
TZL0902 |
8090714 |
C |
SKOB Zlín |
10:10:00 |
10 |
Zicha Lukáš |
TZL0905 |
2121129 |
C |
SKOB Zlín |
10:12:00 |
12 |
Mudrák Matouš |
LCE0901 |
2078474 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:14:00 |
14 |
Zicha Ondřej |
TZL0904 |
2121123 |
C |
SKOB Zlín |
10:16:00 |
16 |
Trávníček Jan |
TZL0812 |
8618 |
C |
SKOB Zlín |
10:18:00 |
18 |
Jahudka Tomáš |
TZL0815 |
2134314 |
B |
SKOB Zlín |
10:20:00 |
20 |
Dittrich Matouš |
SKM1000 |
8660358 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:22:00 |
22 |
Linhart Adam |
TZL0814 |
8109339 |
C |
SKOB Zlín |
10:24:00 |
24 |
Hřivňák Petr |
PLU0900 |
2051506 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:26:00 |
26 |
Čuda Ondřej |
TZL0816 |
8648628 |
C |
SKOB Zlín |
10:28:00 |
28 |
Mlčoch Jakub |
SKM0801 |
8680367 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
30 |
Pavlík Adam |
TZL0810 |
8662733 |
B |
SKOB Zlín |
10:32:00 |
32 |
Buksa Jan |
SKM0800 |
7790044 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:34:00 |
34 |
Hozík Štěpán |
TZL0806 |
8648637 |
B |
SKOB Zlín |
H14
3.80 km, 160 m, 13 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:15:00 |
15 |
Čepický Šimon |
TZL0606 |
7848411 |
C |
SKOB Zlín |
10:19:00 |
19 |
Janeček Jáchym |
UOL0700 |
2133905 |
B |
SOB Olomouc |
10:23:00 |
23 |
Václavík Vojtěch |
TZL0711 |
2113089 |
C |
SKOB Zlín |
10:27:00 |
27 |
Vojvodík Eduard |
MOV0600 |
8670493 |
B |
SKOB Ostrava |
10:31:00 |
31 |
Kundrata Vít |
TZL0700 |
8485648 |
B |
SKOB Zlín |
10:35:00 |
35 |
Račanský Jiří |
TBM0706 |
8004271 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:39:00 |
39 |
Pernička Martin |
TZL0800 |
8240800 |
B |
SKOB Zlín |
10:43:00 |
43 |
Švestka Štěpán |
KVS0600 |
53694 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:47:00 |
47 |
Huleja Martin |
TZL0604 |
8000604 |
B |
SKOB Zlín |
10:51:00 |
51 |
Veselka Matěj |
LCE0603 |
52687 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:55:00 |
55 |
Valla Jakub |
TZL0710 |
2134320 |
C |
SKOB Zlín |
10:59:00 |
59 |
Vlček Tomáš |
VIC0713 |
8663111 |
B |
OB Vizovice |
11:03:00 |
63 |
Petrla Michal |
TZL0708 |
53886 |
C |
SKOB Zlín |
11:07:00 |
67 |
Špaňhel Petr |
VIC0610 |
53857 |
C |
OB Vizovice |
11:11:00 |
71 |
Minařík Petr |
TZL0709 |
2134319 |
C |
SKOB Zlín |
11:15:00 |
75 |
Veselý Štěpán |
VIC0712 |
8482099 |
B |
OB Vizovice |
11:19:00 |
79 |
Pavlica Bedřich |
KVS0710 |
887152 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:23:00 |
83 |
Pěček Jakub |
SKM0700 |
8660395 |
B |
KOB Směr Kroměříž |
11:27:00 |
87 |
Mikláš Matěj |
TZL0704 |
2126258 |
B |
SKOB Zlín |
11:31:00 |
91 |
Mudrák Šimon |
LCE0601 |
7210097 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:35:00 |
95 |
Brosch Ondřej |
RBK0606 |
8660437 |
A |
SK Radioklub Blansko |
11:39:00 |
99 |
Strakoš Ondřej |
TZL0601 |
8000119 |
C |
SKOB Zlín |
11:43:00 |
103 |
Stacke Václav |
LCE0703 |
8662435 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
H18
5.40 km, 330 m, 17 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:08:00 |
08 |
Bartík Filip |
TZL0202 |
8090126 |
B |
SKOB Zlín |
10:11:00 |
11 |
Krampla Michal Jan |
UOL0302 |
8116830 |
B |
SOB Olomouc |
10:14:00 |
14 |
Sláma Šimon |
LCE0502 |
8670814 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:17:00 |
17 |
Steklý Milan |
UOL0405 |
1000462 |
C |
SOB Olomouc |
10:20:00 |
20 |
Štěrbák Josef |
ZBM0409 |
8660412 |
A |
SK Žabovřesky Brno |
10:23:00 |
23 |
Veselý Jonáš |
VIC0411 |
8482077 |
C |
OB Vizovice |
10:26:00 |
26 |
Zádrapa Marian Petr |
MOV0503 |
8670495 |
B |
SKOB Ostrava |
10:29:00 |
29 |
Karásek Antonín |
PLU0503 |
8061467 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
10:32:00 |
32 |
Byrtus Jakub |
SIT0502 |
8663128 |
B |
OK SILESIA |
10:35:00 |
35 |
Kundrata Jan |
TZL0203 |
7209284 |
B |
SKOB Zlín |
10:38:00 |
38 |
Otruba František |
PLU0501 |
8667537 |
A |
TJ SOKOL Plumlov |
10:41:00 |
41 |
Palas Jan |
TZL0507 |
2135180 |
C |
SKOB Zlín |
10:44:00 |
44 |
Zácha David |
SKM0400 |
8680291 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:47:00 |
47 |
Vaněk Bořek |
TZL0505 |
2113077 |
B |
SKOB Zlín |
10:50:00 |
50 |
Damek Ondřej |
SIT0503 |
8667526 |
B |
OK SILESIA |
10:53:00 |
53 |
Eichler Vítek |
TZL0401 |
7209282 |
B |
SKOB Zlín |
10:56:00 |
56 |
Kovařík Tomáš |
SIT0401 |
8656740 |
B |
OK SILESIA |
10:59:00 |
59 |
Freml Jan |
LCE0204 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:02:00 |
62 |
Pekárek Tobias |
TZL0502 |
8663152 |
A |
SKOB Zlín |
11:05:00 |
65 |
Urbánek Adam |
ZBM0302 |
8116823 |
A |
SK Žabovřesky Brno |
11:08:00 |
68 |
Černoch Martin |
PLU0500 |
8667538 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:11:00 |
71 |
Bíčánek Jan |
SIT0501 |
8226307 |
B |
OK SILESIA |
11:14:00 |
74 |
Coufal Jáchym |
ZBM0200 |
8660432 |
A |
SK Žabovřesky Brno |
11:17:00 |
77 |
Karásek František |
PLU0301 |
8061407 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:20:00 |
80 |
Sarazin Julien Pierre |
UOL0303 |
2419982 |
B |
SOB Olomouc |
H21
7.60 km, 395 m, 23 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:01:00 |
01 |
Kolárik Tomáš |
TZL9302 |
7209286 |
C |
SKOB Zlín |
10:04:00 |
04 |
Krampla Tomáš |
UOL6601 |
2148092 |
C |
SOB Olomouc |
10:07:00 |
07 |
Hubáček Josef |
LCE6127 |
2017666 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:10:00 |
10 |
Pavlas Radek |
TZL8503 |
8466648 |
C |
SKOB Zlín |
10:13:00 |
13 |
Sláma Lumír |
LCE8103 |
2091534 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:16:00 |
16 |
Rigó Marek |
ODR7101 |
8670763 |
C |
SKOB Odry |
10:19:00 |
19 |
Sláčík Tomáš |
VIC9102 |
53892 |
C |
OB Vizovice |
10:22:00 |
22 |
Vlažný Jakub |
LCE9102 |
8680416 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:25:00 |
25 |
Stupal František |
JHB8603 |
52353 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
10:28:00 |
28 |
Zbíral Robert |
UOL8000 |
8660922 |
C |
SOB Olomouc |
10:31:00 |
31 |
Bubela Tomáš |
ASU8101 |
8018801 |
C |
Magnus Orienteering |
10:34:00 |
34 |
Rotek Pavel |
ZBM7704 |
2103682 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:37:00 |
37 |
Janda Přemek |
TZL0103 |
7208084 |
B |
SKOB Zlín |
10:40:00 |
40 |
Kligl Radim |
TBM0103 |
8655419 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
10:43:00 |
43 |
Dittrich Pavel |
SKM7501 |
8680419 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:46:00 |
46 |
Thiemel Jiří |
TBM8905 |
515175 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:49:00 |
49 |
Macka Radek |
LCE8110 |
2020705 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:52:00 |
52 |
Mazal Zdeněk |
VBM8103 |
8656569 |
C |
VSK Mendelu Brno |
10:55:00 |
55 |
Cahel Marek |
LCE8803 |
8662442 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:58:00 |
58 |
Darebník Ladislav |
SKMXXXX |
2096251 |
|
KOB Směr Kroměříž |
11:01:00 |
61 |
Paulíček Michal |
UOL7701 |
8670456 |
C |
SOB Olomouc |
11:04:00 |
64 |
Kašpar Michal |
TZL9308 |
8663198 |
C |
SKOB Zlín |
11:07:00 |
67 |
Vojvodík Martin |
MOV7400 |
7000317 |
C |
SKOB Ostrava |
11:10:00 |
70 |
Slováček Tomáš |
TZL8002 |
8662694 |
C |
SKOB Zlín |
11:13:00 |
73 |
Staněk Ondřej |
HAV0002 |
1426069 |
B |
OB Havířov |
11:16:00 |
76 |
Lachendro Jan |
SKM8700 |
7207146 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:19:00 |
79 |
Adámek Filip |
TBM0101 |
8656745 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
11:22:00 |
82 |
Zháňal Jan |
ZBM8721 |
8660422 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
11:25:00 |
85 |
Hovorka Lukáš |
LPU9001 |
8402048 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:28:00 |
88 |
Jelínek Petr |
TZL4902 |
7300470 |
C |
SKOB Zlín |
H40
5.80 km, 315 m, 19 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:01:00 |
01 |
Švestka Vítězslav |
KVS7301 |
8670745 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:04:00 |
04 |
Vlček Jiří |
VIC7700 |
7210090 |
C |
OB Vizovice |
10:07:00 |
07 |
Slováček Rudolf |
TZL5402 |
2070844 |
C |
SKOB Zlín |
10:10:00 |
10 |
Šimek Roman |
UOL6503 |
8005432 |
C |
SOB Olomouc |
10:13:00 |
13 |
Novosad Pavel |
TZL7401 |
2080910 |
C |
SKOB Zlín |
10:16:00 |
16 |
Novotný Tomáš |
ZLH7001 |
8518353 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:19:00 |
19 |
Šimek Štěpán |
UOL0104 |
52733 |
C |
SOB Olomouc |
10:22:00 |
22 |
Pěček Vítězslav |
SKM7104 |
8670802 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:25:00 |
25 |
Gola Miroslav |
VIC6808 |
8670808 |
C |
OB Vizovice |
10:28:00 |
28 |
Sochor Tomáš |
HAV6301 |
515436 |
C |
OB Havířov |
10:31:00 |
31 |
Pěček Martin |
SKM7301 |
253369 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:34:00 |
34 |
Holec Honza |
MOV6701 |
9101189 |
C |
SKOB Ostrava |
10:37:00 |
37 |
Lužný Ladislav |
HAV6000 |
8660919 |
C |
OB Havířov |
10:40:00 |
40 |
Janeček Petr |
0060001 |
2420067 |
|
OBR Radíkov |
10:43:00 |
43 |
Tomíček Oldřich |
0070001 |
8517311 |
|
ESOX ODEI |
10:46:00 |
46 |
Kubíček Petr |
VIC7801 |
2126305 |
C |
OB Vizovice |
10:49:00 |
49 |
Vlček Roman |
SKM7000 |
8670823 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:52:00 |
52 |
Auermüller Vít |
ZBM6701 |
2088711 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
10:55:00 |
55 |
Rychlý Miloš |
OOP5302 |
8654881 |
C |
TJ Opava |
10:58:00 |
58 |
Bouzek Petr |
SVS7901 |
53388 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:01:00 |
61 |
Sedláček Jaroslav |
HLV6404 |
53827 |
C |
KČT - OB Holešov |
11:04:00 |
64 |
Zicha Jiří |
LCE7708 |
51609 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:07:00 |
67 |
Fišer Petr |
GIG7502 |
8662302 |
C |
GIGANT Orienteering |
11:10:00 |
70 |
Mudrák Stanislav |
LCE6701 |
8645928 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:13:00 |
73 |
Jakobi Zdeněk |
HAV5701 |
1421900 |
C |
OB Havířov |
11:16:00 |
76 |
Rytíř Michal |
SKM7325 |
7210886 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:19:00 |
79 |
Strakoš Bohumil |
TZL6345 |
8000120 |
C |
SKOB Zlín |
11:22:00 |
82 |
Pavlica Jiří |
KVS7501 |
2116484 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:25:00 |
85 |
Jelínek Vít |
TZL5102 |
8662674 |
C |
SKOB Zlín |
H50
4.20 km, 180 m, 16 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Florian Michal |
0010001 |
7201772 |
|
TBM |
10:03:00 |
03 |
Láznička Libor |
TZL6701 |
331193 |
C |
SKOB Zlín |
10:06:00 |
06 |
Benroth Miroslav |
0090002 |
416064 |
|
Benrothovi |
10:09:00 |
09 |
Mikšík Pavel |
0110001 |
500259 |
|
O-sport |
10:12:00 |
12 |
Vítek Zbyněk |
PTE6622 |
8226430 |
C |
TJ Sokol Ptení |
H60
3.60 km, 160 m, 13 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:05:00 |
65 |
Kršák Karel |
VIC5902 |
1006613 |
C |
OB Vizovice |
11:08:00 |
68 |
Šmakal Pavel |
TZL4801 |
2049597 |
C |
SKOB Zlín |
11:11:00 |
71 |
Chromčák František |
JZL5201 |
53801 |
C |
TJ Jižní svahy Zlín |
11:14:00 |
74 |
Šidla Antonín |
OTK4601 |
433083 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:17:00 |
77 |
Láznička Alois |
TZL3613 |
8680310 |
C |
SKOB Zlín |
11:20:00 |
80 |
Maliňák Josef |
SVS5501 |
53389 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:23:00 |
83 |
Novotný Stanisl |
ZLH4800 |
52762 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:26:00 |
86 |
Tomášek Pavel |
OTK5800 |
53807 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:29:00 |
89 |
Válek Jaroslav |
0030001 |
426340 |
|
Drop |
11:32:00 |
92 |
Zdráhal Robert |
OOL5707 |
8451957 |
C |
SK Haná orienteering |
11:35:00 |
95 |
Janošík Antonín |
UOL5201 |
2092418 |
C |
SOB Olomouc |
11:38:00 |
98 |
Polínek Jaroslav |
OTK5300 |
2067305 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:41:00 |
101 |
Ostřanský Josef |
SSU4302 |
8061472 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:44:00 |
104 |
Dvořák Vlastimil |
BOV4901 |
51370 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
11:47:00 |
107 |
Hrbas Vladimír |
KVS5301 |
8670810 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:50:00 |
110 |
Peška Antonín |
HLV4801 |
416088 |
C |
KČT - OB Holešov |
11:53:00 |
113 |
Mrázek Petr |
KVS9000 |
51529 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |