Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.04.2018
Místo konání:
Otrokovice, kynologický klub
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
1:10 000, ekvidistance 5m, stav 10/2016, revize březen 2018, mapový klíč ISOM 2000.
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Pernička Petr - R1
Stavitel tratí:
Slováček Tomáš
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10C 1.80 km, 95 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:23:00 Kundratová Eva TZL0950 218973 C SKOB Zlín
14:25:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
14:27:00 Perničková Karolína TZL0850 8584 C SKOB Zlín
14:29:00 Škodová Štěpánka LCE0852 2080938 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:31:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C SKOB Zlín
14:33:00 Sedláčková Klára LCE0854 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D12C 2.00 km, 80 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:33:00 Burešová Ema MOV0656 232399 C SKOB Ostrava
13:35:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:37:00 Rosíková Růžena Eliška TZL0650 2121120 C SKOB Zlín
13:39:00 Matulová Valérie BFM0652 2087691 B SKOB Frýdek - Místek
13:41:00 Pastuszková Laura VSP0654 53374 C USK Praha
13:43:00 Malá Karolína VRB0777 2067388 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:45:00 Štětínská Tereza MOV0751 436421 C SKOB Ostrava
13:47:00 Entová Kateřina TZL0751 2121124 C SKOB Zlín
13:49:00 Rychtářová Barbora MOV0653 0 C SKOB Ostrava
13:51:00 Jakůbková Jana LCE0651 416057 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:53:00 Florešová Hana TZL0653 2121122 C SKOB Zlín
13:55:00 Pospíšilová Eliška KVS0751 53683 SKOB Kobra Vsetín
13:57:00 Michálková Sabina LCE0851 253362 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:59:00 Lorencová Anna TZL0756 2121128 C SKOB Zlín
14:01:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 331031 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:03:00 Pavlová Eliška MOV0650 436420 B SKOB Ostrava
14:05:00 Poslušná Jitka TZL0752 2121125 C SKOB Zlín
14:07:00 Burkartová Sabina VIC0658 425440 C OB Vizovice
14:09:00 Kusáková Valentýna TZL0651 7211007 B SKOB Zlín

D14C 2.20 km, 130 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:00:00 Matoušková Jana MOV0551 51372 C SKOB Ostrava
14:02:00 Klimešová Kateřina TZL0455 53354 C SKOB Zlín
14:04:00 Tomčíková Eliška VRB0555 2067392 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:06:00 Dynková Alžběta TZL0454 53853 B SKOB Zlín
14:08:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 B KOB Směr Kroměříž
14:10:00 Mrkvičková Ema TZL0451 2091565 A SKOB Zlín
14:12:00 Ochodnická Sára LCE0553 52703 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:14:00 Bruková Petra TRI0450 7207881 B TJ TŽ Třinec
14:16:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 B TJ Opava
14:18:00 Březinová Zuzana TZL0453 7209276 B SKOB Zlín
14:20:00 Rybková Vendula TRI0453 8654 B TJ TŽ Třinec
14:22:00 Zahradníková Kateřina BFM0551 2102874 B SKOB Frýdek - Místek
14:24:00 Batani Valentina TZL0551 7053354 B SKOB Zlín
14:26:00 Procnerová Veronika BFM0453 2087705 B SKOB Frýdek - Místek
14:28:00 Špendlíková Monika LCE0554 52687 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:30:00 Batani Valeria TZL0550 7209281 B SKOB Zlín
14:32:00 Haltofová Romana TRI0451 7209779 A TJ TŽ Třinec
14:34:00 Pišová Adéla LCE0551 2049511 B OOB TJ Slovan Luhačovice
14:36:00 Šrámková Aneta TZL0458 2121123 C SKOB Zlín
14:38:00 Mališková Kristýna LCE0552 7207037 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:40:00 Kolaříková Eliška TZL0452 995797 B SKOB Zlín
14:42:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 49312 B TJ TŽ Třinec

D16C 2.50 km, 140 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 Juříková Jolana LCE0355 2042547 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:32:00 Navrátilová Adéla TRI0250 53178 B TJ TŽ Třinec
13:34:00 Mudráková Eliška LCE0352 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:38:00 Pišová Barbora LCE0251 1400427 B OOB TJ Slovan Luhačovice

D18C 2.70 km, 140 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 Malá Nela VIC0051 2103241 C OB Vizovice
13:33:00 Svobodová Barbora BFM0151 2059750 C SKOB Frýdek - Místek
13:35:00 Šrámková Sára LCE0057 2127646 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:37:00 Halová Romana VIC0164 425436 C OB Vizovice
13:39:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 B TJ TŽ Třinec

D21C 3.50 km, 160 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
13:35:00 Michálková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:37:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
13:39:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
13:41:00 Fujáková Katka HAV8550 49408 C OB Havířov
13:43:00 Slovenčíková Eliška VIC9959 2073711 B OB Vizovice
13:45:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:49:00 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C OOB TJ Baník Ostrava
13:51:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
13:53:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:55:00 Staňková Lucie ASU8756 7203330 C Magnus Orienteering
13:57:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C SK Praga
13:59:00 Vavrysová Barbara LCE9751 889309 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:03:00 Pěčková Veronika SKM9651 416078 C KOB Směr Kroměříž
14:05:00 Baťková Zuzana TZL8151 8585 C SKOB Zlín

D35C 2.70 km, 130 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:51:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 889302 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:53:00 Grygarová Eva MOV7753 2082935 C SKOB Ostrava
13:55:00 Klose Petra SFM7351 49482 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
13:59:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava
14:01:00 Horčičková Eva UOL7051 682350 C SOB Olomouc
14:03:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
14:05:00 Dittrichová Andrea SKM7750 52208 C KOB Směr Kroměříž
14:07:00 Chromčáková Jitka JZL7850 53802 C TJ Jižní svahy Zlín
14:09:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek
14:11:00 Linhartová Martina GIG7750 52690 C GIGANT Orienteering
14:13:00 Masny Anna MOV8250 428759 C SKOB Ostrava
14:15:00 Hudečková Petra OOP8252 232523 C TJ Opava
14:17:00 Brodová Gabriela SFM7152 49441 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
14:19:00 Juřeníková Hana MOV8052 420413 C SKOB Ostrava
14:21:00 Leciánová Vanda OOP7453 49472 C TJ Opava
14:23:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
14:25:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
14:27:00 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:29:00 Hrabalová Eva BFM8051 2087510 C SKOB Frýdek - Místek

D45C 2.40 km, 110 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Kostková Jana AOP7151 2096115 C Orientační Běh Opava
14:32:00 Zajícová Petra LOV7351 52952 C lepus.cz
14:34:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
14:36:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec
14:38:00 Maliňáková Eva KVS6551 887151 C SKOB Kobra Vsetín
14:40:00 Pišová Hana LCE7053 416058 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:42:00 Klímová Barbora OTK7251 2067304 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
14:46:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
14:48:00 Pospíšilová Lenka KVS7150 416093 C SKOB Kobra Vsetín
14:50:00 Kaděrová Barbora HAV7051 49428 C OB Havířov
14:52:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
14:54:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
14:56:00 Glabazňová Jana AOP6151 515423 C Orientační Běh Opava
14:58:00 Kociánová Eva OOP6750 2112733 C TJ Opava
15:00:00 Slavíková Lenka VRB7373 2067389 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
15:02:00 Vričanová Sylva HAV6751 8815 C OB Havířov
15:04:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 SKOB Kobra Vsetín
15:06:00 Argalášová Gabriela TRI6850 2073677 C TJ TŽ Třinec
15:08:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D55C 2.00 km, 105 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:32:00 Hudzieczková Danuta KVS5751 416091 C SKOB Kobra Vsetín
13:34:00 Hájková Ludmila OOP5751 52769 C TJ Opava
13:36:00 Chromčáková Ivana JZL5450 2070845 C TJ Jižní svahy Zlín
13:38:00 Kaločová Helena KVS6151 51528 C SKOB Kobra Vsetín
13:40:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
13:42:00 Stackeová Anna LCE5551 889300 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:44:00 Trávníčková Jitka KVS5651 2021856 C SKOB Kobra Vsetín
13:46:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C SKOB Ostrava

D65C 1.60 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:32:00 Sikorová Marie BOV4852 2092387 C TJ Baník Ostrava OKD
13:34:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava

DH10N 1.50 km, 40 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:40:00 Zezulková Amálie MOV0854 420438 C SKOB Ostrava
13:42:00 Bruk Lukáš TRI0901 49322 C TJ TŽ Třinec
13:44:00 Zichová Nela LCE0954 416061 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:46:00 Pospíšilová Magdaléna KVS9752 53686 C SKOB Kobra Vsetín
13:48:00 Kusák Alexander TZL0900 53900 C SKOB Zlín
13:50:00 Velichová Denisa LCE1053 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:52:00 Klímová Markéta OTK0950 330673 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
13:54:00 Slámová Julie LCE1051 218971 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:56:00 Bruk Tomáš TRI0900 49384 C TJ TŽ Třinec
13:58:00 Špaňhelová Jana VIC0888 425435 C OB Vizovice
14:00:00 Divilová Regina LCE0952 246840 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:02:00 Klose Albert SFM1000 2061790 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
14:04:00 Štěpánková Anna KVS0952 53681 C SKOB Kobra Vsetín
14:06:00 Vyoralová Talma LCE0955 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:08:00 Szarzecová Eva TRI0850 8656 C TJ TŽ Třinec
14:12:00 Solař Jan TZL1003 8586 C SKOB Zlín
14:14:00 Topiarzová Klára TRI0951 8657 C TJ TŽ Třinec
14:16:00 Vojvodík Rudolf MOV0800 2112746 C SKOB Ostrava
14:18:00 Létal Jonáš SFM0901 2061826 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
14:20:00 Michálek Marián LCE1111 331675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:22:00 Kaufmanová Šárka TRI0851 49382 C TJ TŽ Třinec
14:24:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C OB Vizovice
14:26:00 Mališková Libuše LCE0951 218987 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:28:00 Marková Michaela VIC0850 425433 C OB Vizovice
14:30:00 Růžičková Žofie 3RX0900 8597 bez klubu
14:32:00 Plášek Lukáš LCE0902 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:34:00 Kubíčková Lucie VIC0952 426365 C OB Vizovice
14:36:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec

H10C 1.80 km, 95 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 Linhart Adam TZL0814 331259 C SKOB Zlín
13:33:00 Denemarek Max TBM0800 7080127 C KOS TJ Tesla Brno
13:35:00 Pekárek David TZL1000 2121129 C SKOB Zlín
13:37:00 Masny Tadeusz MOV0802 338910 C SKOB Ostrava
13:39:00 Pernička Martin TZL0800 7207055 C SKOB Zlín
13:41:00 Smetana Adam VRB0800 2067386 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:43:00 Slováček Ondřej TZL0902 52212 C SKOB Zlín
13:47:00 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 8582 C SKOB Zlín
13:51:00 Solař Adam TZL0801 8588 C SKOB Zlín
13:53:00 Dittrich Matouš SKM1000 436931 C KOB Směr Kroměříž
13:55:00 Přibík Martin TZL0807 2121130 C SKOB Zlín
13:59:00 Linhart Jakub TZL0813 52688 C SKOB Zlín
14:03:00 Pavlík Adam TZL0810 8602 C SKOB Zlín
14:05:00 Juřina Jakub FYD0801 2112749 C Jizerský klub OB Frýdlant
14:07:00 Hozík Štěpán TZL0806 2113058 C SKOB Zlín
14:11:00 Trávníček Jan TZL0812 8618 C SKOB Zlín
14:13:00 Popieluch Martin BFM0801 4320 C SKOB Frýdek - Místek
14:15:00 Němec Michal TZL0805 2124754 C SKOB Zlín
14:17:00 Skovajsa Martin LCE0801 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:19:00 Honner Tomáš TZL1001 0 C SKOB Zlín

H12C 2.40 km, 85 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:09:00 Petrla Michal TZL0708 53886 C SKOB Zlín
14:11:00 Ryška Matěj TRI0604 49355 C TJ TŽ Třinec
14:13:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B SKOB Frýdek - Místek
14:15:00 Skýba Jakub Jan LCE0701 2075691 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:17:00 Honner Jaroslav TZL0701 8877 C SKOB Zlín
14:19:00 Šárek Jakub BFM0607 49452 C SKOB Frýdek - Místek
14:21:00 Vlček Tomáš VIC0713 2116470 C OB Vizovice
14:23:00 Pěček Jakub SKM0700 51305 C KOB Směr Kroměříž
14:25:00 Kurečka Jonáš TRI0704 49360 C TJ TŽ Třinec
14:27:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
14:29:00 Huleja Martin TZL0604 2113096 B SKOB Zlín
14:31:00 Stacke Václav LCE0703 52676 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:33:00 Strakoš Ondřej TZL0601 7209291 B SKOB Zlín
14:35:00 Krupa Jan TRI0706 8655421 C TJ TŽ Třinec
14:37:00 Kundrata Vít TZL0700 53360 C SKOB Zlín
14:39:00 Hala Jaromír VIC0606 425427 C OB Vizovice
14:41:00 Mudrák Šimon LCE0601 331690 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:43:00 Bjolek Jan BFM0601 2087708 B SKOB Frýdek - Místek
14:45:00 Kaufman Jan TRI0602 52289 C TJ TŽ Třinec
14:47:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 C SKOB Zlín
14:49:00 Koňařík Vojtéch SVS0701 51518 C Orientklub Vsetín
14:51:00 Špaňhel Petr VIC0610 53857 C OB Vizovice
14:53:00 Mitrenga Jan TRI0702 53280 C TJ TŽ Třinec
14:55:00 Pernička Václav TZL0602 7207028 B SKOB Zlín
14:57:00 Káňa Jindřich LCE0602 416054 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:59:00 Tuharský Tobiáš TRI0701 49315 C TJ TŽ Třinec
15:01:00 Vojvodík Eduard MOV0600 2125380 B SKOB Ostrava
15:03:00 Sikora Jan TZL0707 49484 C SKOB Zlín
15:05:00 Veselý Štěpán VIC0712 425425 C OB Vizovice
15:07:00 Otta Kryštof BFM0608 49492 C SKOB Frýdek - Místek

H14C 2.30 km, 140 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:00:00 Slavík Ondřej VRB0505 232194 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:02:00 Grygar Václav MOV0502 428249 C SKOB Ostrava
14:04:00 Byrtus Jakub TRI0508 7209459 B TJ TŽ Třinec
14:06:00 Humeník David LCE0402 2080833 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:08:00 Palas Jan TZL0507 49895 C SKOB Zlín
14:10:00 Cieslar Michael TRI0505 8651 C TJ TŽ Třinec
14:12:00 Vaněk Ondřej TZL0402 889320 C SKOB Zlín
14:14:00 Pěček Dominik SKM0401 53817 C KOB Směr Kroměříž
14:16:00 Kovařík Tomáš TRI0400 7200590 B TJ TŽ Třinec
14:18:00 Hustý Adam TZL0403 2096138 B SKOB Zlín
14:22:00 Kovařík Šimon LCE0503 416067 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:24:00 Eichler Vít TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
14:26:00 Malý Tomáš VRB0414 2067397 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:28:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
14:30:00 Pekárek Tobias TZL0502 2070831 B SKOB Zlín
14:32:00 Riessler Štěpán OTK0500 426385 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
14:34:00 Sikora Matěj TRI0501 49396 B TJ TŽ Třinec
14:38:00 Mrózek Pawel TRI0401 7209795 B TJ TŽ Třinec
14:40:00 Martinek Matyáš TZL0504 8595 B SKOB Zlín
14:42:00 Bíčánek Jan TRI0502 7207887 B TJ TŽ Třinec
14:44:00 Fišer Martin TZL0405 52685 C SKOB Zlín
14:46:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B OOB TJ Slovan Luhačovice
14:48:00 Damek Ondřej TRI0503 49327 B TJ TŽ Třinec
14:50:00 Novosad Pavel TZL0404 7209289 A SKOB Zlín
14:52:00 Veselý Jonáš VIC0411 2073737 C OB Vizovice
14:54:00 Kirschner Damian TRI0506 2099502 B TJ TŽ Třinec
14:56:00 Němec Filip TZL0503 2113089 B SKOB Zlín
14:58:00 Smyček David BFM0504 410795 C SKOB Frýdek - Místek

H16C 3.20 km, 160 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:41:00 Blank Noah SKM0201 436930 B KOB Směr Kroměříž
14:43:00 Koňařík Vít SVS0200 53384 C Orientklub Vsetín
14:45:00 Kovařík Jakub LCE0307 51301 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:47:00 Vébr Tomáš HAV0200 515058 C OB Havířov
14:49:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 2092391 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:51:00 Bjolek Michal BFM0305 2087698 A SKOB Frýdek - Místek
14:53:00 Sliž Rostislav TRI0302 49381 B TJ TŽ Třinec
14:55:00 Peňáz Radek VRB0313 2092364 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

H18C 3.20 km, 185 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:32:00 Staněk Ondra HAV0002 336728 C OB Havířov
13:34:00 Král Martin OTK0100 2067303 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
13:36:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:38:00 Kaděra Vojta HAV0000 301297 C OB Havířov
13:40:00 Vavřík Tomáš MOV0004 1403424 B SKOB Ostrava

H21C 4.10 km, 190 m, 24 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:17:00 Honner Jaroslav VPM7802 7207358 C KOS Slavia Plzeň
14:19:00 Frainšic Michal BFM8303 443092 C SKOB Frýdek - Místek
14:21:00 Lachendro Jan SKM8700 7207146 C KOB Směr Kroměříž
14:23:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
14:25:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C KOB Směr Kroměříž
14:27:00 Stoszek Jakub AOP8300 2090837 C Orientační Běh Opava
14:29:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:31:00 Pospíšil Petr SOP9301 7207871 C OOB TJ Slezan Opava
14:33:00 Otrusina Jiří JPV8201 1602629 C Oddíl OS SK Prostějov
14:35:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
14:37:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:39:00 Erben Martin SOP9001 361970 C OOB TJ Slezan Opava
14:41:00 Kopeček Petr BFM9602 426344 C SKOB Frýdek - Místek
14:43:00 Zapletal Martin STE8500 0 C SK SKI-OB Šternberk
14:45:00 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
14:49:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C KOB Směr Kroměříž
14:51:00 Rychlý Pavel KRN8505 8654882 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
14:53:00 Langer Martin LOV8400 887937 C lepus.cz
14:55:00 Švestka Vít KVS9700 51527 C SKOB Kobra Vsetín
14:57:00 Jílek Jakub KSU9202 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:59:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
15:01:00 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava

H35C 3.20 km, 185 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:07:00 Rytíř Michal SKM7325 52201 C KOB Směr Kroměříž
14:09:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
14:11:00 Mudrák Stanislav LCE6701 8645928 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:13:00 Tuharský Martin TRI7702 7863 C TJ TŽ Třinec
14:15:00 Pěček Vítězslav SKM7104 52199 C KOB Směr Kroměříž
14:17:00 Hudeček Tomáš OOP8201 0 C TJ Opava
14:19:00 Bjolek Lukáš BFM7601 2113076 C SKOB Frýdek - Místek
14:21:00 Ryška Kamil TRI7800 53294 C TJ TŽ Třinec
14:23:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:25:00 Berger Tomáš MOV6901 52771 C SKOB Ostrava
14:27:00 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C USK Praha
14:29:00 Peňáz Radek VRB7606 301225 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:31:00 Hepnar Luboš STE6307 52506 C SK SKI-OB Šternberk
14:33:00 Sixta Martin MOV7601 52777 C SKOB Ostrava
14:35:00 Kusák Ivan EZL6502 53896 C PEV Zlín
14:37:00 Sliž Eduard TRI7601 46319 C TJ TŽ Třinec
14:39:00 Halata David KVS8008 8140880 SKOB Kobra Vsetín
14:41:00 Gros Petr OOP7700 2102544 C TJ Opava
14:43:00 Kunčar Vít LCE6602 889307 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:45:00 Matula Pavel BFM7602 206365 C SKOB Frýdek - Místek
14:47:00 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C SKOB Kobra Vsetín
14:49:00 Vlček Roman SKM7000 7200330 C KOB Směr Kroměříž
14:51:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C OB Vizovice
14:53:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 336721 C OB Havířov
14:55:00 Byrtus Petr TRI7703 49341 C TJ TŽ Třinec
14:57:00 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C KOB Směr Kroměříž
14:59:00 Masny Krzysztof MOV7600 1416219 C SKOB Ostrava
15:01:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 C TJ TŽ Třinec
15:03:00 Stibor Zbyněk VRB7601 301259 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
15:05:00 Brychlec Lukáš MOV7501 7207617 C SKOB Ostrava
15:07:00 Marek Martin VIC7624 762400 C OB Vizovice
15:09:00 Vavrys Petr LCE6413 7206527 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H45C 2.90 km, 165 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:18:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C SKOB Ostrava
14:20:00 Šamánek Petr ZVS6901 53890 C TJ Zbrojovka Vsetín
14:22:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
14:24:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
14:26:00 Kantor Roman TRI6501 1400416 C TJ TŽ Třinec
14:28:00 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
14:30:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
14:32:00 Tomeček Ladislav HLV7137 331485 C KČT - OB Holešov
14:34:00 Černík Milan KVS6501 2021855 C SKOB Kobra Vsetín
14:36:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
14:38:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
14:40:00 Hubáček Jaroslav LCE6311 889303 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:42:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
14:44:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
14:46:00 Müller Libor OTK7201 433082 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
14:48:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
14:50:00 Vavřík René MOV7000 1403416 C SKOB Ostrava
14:52:00 Kunz Petr OTK6910 52344 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
14:54:00 Vývoda Zdeněk MOV6702 2027243 C SKOB Ostrava
14:56:00 Slavík Tomáš VRB6808 436923 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:58:00 Vébr Radek HAV7103 515066 C OB Havířov
15:00:00 Šiška Oto OTK7202 425524 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
15:04:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H55C 2.40 km, 135 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:42:00 Kostka Evžen AOP5701 410158 C Orientační Běh Opava
13:44:00 Labudík Milan VRB6202 51954 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:46:00 Maceček Otakar MOV6102 51173 C SKOB Ostrava
13:50:00 Herdegen Ondřej BOV5200 232614 C TJ Baník Ostrava OKD
13:52:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C SKOB Kobra Vsetín
13:54:00 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C Oddíl OS SK Prostějov
13:56:00 Lecián Oldřich OOP6100 49476 C TJ Opava
13:58:00 Štěpáník Otakar OTK5707 53804 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
14:00:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
14:02:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
14:04:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
14:06:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
14:08:00 Rychlý Miloš OOP5302 49416 C TJ Opava
14:10:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C OOB TJ Slezan Opava
14:12:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 2073714 C TJ TŽ Třinec
14:14:00 Petr Václav MOV5801 52980 C SKOB Ostrava
14:16:00 Chalupa Tomáš KVS5501 51530 C SKOB Kobra Vsetín
14:18:00 Slezák Libor LCE6207 889301 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:20:00 Chromčák František JZL5201 53801 C TJ Jižní svahy Zlín
14:22:00 Vašek Rudolf SOP5702 434592 C OOB TJ Slezan Opava
14:24:00 Slivečka Jaromír MOV5601 352301 C SKOB Ostrava

H65C 2.00 km, 105 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:54:00 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C TJ Opava
13:56:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
13:58:00 Pospíšil Karel VRB5001 51950 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:00:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
14:02:00 Wiedermann Jaroslav SKM4905 7204481 C KOB Směr Kroměříž
14:04:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H70C 1.60 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:42:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín
13:44:00 Sikora Miroslav BOV4802 2102807 C TJ Baník Ostrava OKD
13:46:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín
13:48:00 Nosek Jiří OOP4401 52766 C TJ Opava
13:50:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
13:52:00 Opletal Jaroslav TRI3700 8653 C TJ TŽ Třinec
13:54:00 Rokosz Bohumil MOV4803 52783 C SKOB Ostrava

HDR 1.40 km, 40 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8658 C TJ TŽ Třinec
13:30:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 49378 C TJ TŽ Třinec
13:30:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec
13:30:00 Zezulka Adam MOV0402 232406 C SKOB Ostrava
13:30:00 Janků Markéta KVS0951 7181009 C SKOB Kobra Vsetín
13:30:00 Hrabal František BFM1001 428283 C SKOB Frýdek - Místek
13:30:00 Marková Tatiana VIC1060 425432 C OB Vizovice
13:30:00 Stiborová Blanka VRB7651 301254 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:30:00 Kosíková Julie VRB0750 0 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:30:00 Tomčík Šimon VRB0818 2067398 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:30:00 Malý David VRB1100 0 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:30:00 Kúdelová Olivie LCEXXX1 0 OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 Škoda František LCE7439 2045222 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 Škoda František LCE1113 2082902 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 Křapa Jan LCEXXX2 0 OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 Veselka Matěj LCEXXY2 0 OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 Peňáz Jan VRB1111 51952 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:30:00 Macka Sebastián LCE1112 52677 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 Byrtusová Klára TRI0852 49330 C TJ TŽ Třinec
13:30:00 Pěček Tobiáš SKM1100 416083 C KOB Směr Kroměříž
13:30:00 Fišerová Markéta TZL0851 8940 C SKOB Zlín
13:30:00 Rytířová Denisa SKM1150 436932 C KOB Směr Kroměříž
13:30:00 Juřinová Aneta FYD1150 8329 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:30:00 Graubner Mikuláš 13C1000 2067974 SKK Tatanka Zlín
13:30:00 Létalová Eva SFMXXX1 2035152 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
13:30:00 Cetkovská Soňa NNNXXX1 53357 Neregistrovaní
13:30:00 Spitzer Jiří KVS1004 0 C SKOB Kobra Vsetín
13:30:00 Fuják Adam HAV1200 336755 C OB Havířov
13:30:00 Hozík Šimon TZLXXX5 8581 SKOB Zlín
13:30:00 Karlová Eva MOV8551 7207627 C SKOB Ostrava
13:30:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 Koňařík Jaroslav SVS7401 51520 Orientklub Vsetín
13:30:00 Mlčoch Jakub SKMXXXX 0 KOB Směr Kroměříž
13:30:00 Krejčík Vít TZL1515 0 C SKOB Zlín

P 2.30 km, 85 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 Pavlová Libuše MOV7451 420459 C SKOB Ostrava
13:30:00 Haltofová Marie TRI7050 49400 C TJ TŽ Třinec
13:30:00 Mrozková Olga TRI7350 53176 C TJ TŽ Třinec
13:30:00 Haltof Petr TRI7400 8660 C TJ TŽ Třinec
13:30:00 Bíčánková Jana TRI7550 7862 C TJ TŽ Třinec
13:30:00 Bíčánek Milan TRI7701 49371 C TJ TŽ Třinec
13:30:00 Tuharská Aneta TRI7751 49377 C TJ TŽ Třinec
13:30:00 Navrátil Adam TRI9900 416125 C TJ TŽ Třinec
13:30:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 SKOB Frýdek - Místek
13:30:00 Nováková Lenka BFM7852 410792 SKOB Frýdek - Místek
13:30:00 Matloch Aleš BFM7302 410791 SKOB Frýdek - Místek
13:30:00 Janků Kateřina KVS7450 0 C SKOB Kobra Vsetín
13:30:00 Matoušek Ondřej MOV0300 428262 C SKOB Ostrava
13:30:00 Riesslerová Eliška OTK0350 331701 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
13:30:00 Hrbáček Tomáš LCE7702 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 Skýbová Marcela LCE7852 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 Slámová Alena LCE8253 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 Výsmeková Marcela LCE6052 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 Fajkoš Lubomír MOVXXX4 0 SKOB Ostrava
13:30:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C KOB Směr Kroměříž
13:30:00 Mikšík Michal TZL0508 8601 C SKOB Zlín
13:30:00 Blank Radka SKM7351 53809 KOB Směr Kroměříž
13:30:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
13:30:00 Bruk Miroslav TRI6100 416126 C TJ TŽ Třinec
13:30:00 Šípová Kateřina SOP0052 4777 OOB TJ Slezan Opava
13:30:00 Kratschmerová Jitka VRB6250 301290 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:30:00 Kolář Leopold VRB5404 52538 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:30:00 Dorčáková Pavlína MOVXXX1 53004 SKOB Ostrava
13:30:00 Dorčák Jan MOVXXX2 428205 SKOB Ostrava
13:30:00 Dorčák Tomáš MOVXXX3 428290 SKOB Ostrava
13:30:00 Graubnerová Martina 13C7650 2067256 SKK Tatanka Zlín
13:30:00 Vojvodíková Barbara 7SC7550 2125379 Neregistrovaní - MOV
13:30:00 Králová Věra OTK7151 331069 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
13:30:00 Kovalčíková Nela TZL07XX 52341 SKOB Zlín
13:30:00 Hrbasová Jana KVS5551 53680 C SKOB Kobra Vsetín
13:30:00 Lukůvková Lenka KVS6850 53688 C SKOB Kobra Vsetín

T 3.10 km, 170 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:35:00 Kadlček Václav NNN8901 682616 Neregistrovaní
13:37:00 Hrabal Zdeněk BFM7801 49496 SKOB Frýdek - Místek
13:39:00 Pospíšil Radim KVS7200 53687 C SKOB Kobra Vsetín
13:43:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
13:45:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 SKOB Kobra Vsetín
13:47:00 Pernička Michal TZLXXX1 8583 SKOB Zlín
13:51:00 Marková Pavla VIC7857 1400414 C OB Vizovice
13:53:00 Graubner Tadeáš 13C0401 2067944 SKK Tatanka Zlín
13:55:00 Červenka Jakub LBE7600 995889 C TJ Lokomotiva Beroun
13:59:00 Hala Miroslav VIC7601 2126303 C OB Vizovice
14:01:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C SKOB Kobra Vsetín