Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.10.2018
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Lipnice
Ředitel závodu:
Culka Josef - R3
Hlavní rozhodčí:
Fencíková Vladislava - R3
Stavitel tratí:
Hrstka Vladislav - R3
Protokol:
Závod proběhnul bez závad, hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
D10
1.74 km, 55 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
361944 Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 10:39:00
2126393 Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 10:41:00
8706 Kosourová Tereza PZR0851 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:43:00
2087651 Mácová Rozálie SJI0855 C OK Jihlava 10:45:00
2124755 Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 10:47:00
433091 Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 10:49:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 10:51:00
682379 Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 10:53:00
2129233 Szablaturová Nela SJI0952 C OK Jihlava 10:55:00
2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 10:57:00
2125342 Krátká Eliška SJI0851 C OK Jihlava 10:59:00
D10N
1.52 km, 50 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Bečvářová Barbora JHB0855 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:01:00
2099513 Coufalová Júlia SJI0950 C OK Jihlava 10:04:00
436927 Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:07:00
2118115 Vaníčková Nikola STA1051 C OK Střelka 10:10:00
2103782 Tejkalová Aneta 8AC1050 Klub dobré zprávy 10:13:00
2116494 Doleželová Jolana STA1151 C OK Střelka 10:16:00
0 Slavíková Barbora CHT0951 C OOB SK Chrast 10:19:00
D12
2.19 km, 70 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 10:03:00
2126386 Wacková Anna SJI0653 C OK Jihlava 10:06:00
220400 Doleželová Anna PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:09:00
2126392 Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 10:12:00
0 Halamková Justýna CHT0651 C OOB SK Chrast 10:15:00
53158 Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:18:00
2135179 Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 10:21:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 10:24:00
0 Doležalová Barbora CHT0655 C OOB SK Chrast 10:27:00
52331 Mácová Amálie SJI0650 C OK Jihlava 10:30:00
2092371 Komínová Vendula RUZ0751 C TJ Růžená 10:33:00
2116487 Doleželová Vendula STA0751 C OK Střelka 10:36:00
0 Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast 10:39:00
52192 Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 10:42:00
0 Škapová Markéta CHT0752 C OOB SK Chrast 10:45:00
232732 Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 10:48:00
2124751 Slavíková Eva CHT0652 C OOB SK Chrast 10:51:00
336770 Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 10:54:00
2121764 Jelínková Michaela CTB0851 C SK OB Chotěboř 10:57:00
2120993 Drobná Kateřina CHT0654 C OOB SK Chrast 11:00:00
2121893 Baďurová Eliška PZR0752 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:03:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:06:00
D14
2.02 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2085599 Jindřichová Eliška SJI0553 B OK Jihlava 10:17:00
7210128 Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 10:20:00
2121778 Zbínová Aneta CTB0451 C SK OB Chotěboř 10:23:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B TJ Růžená 10:26:00
D16
2.37 km, 105 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
436958 Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:21:00
8663172 Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 10:24:00
129 Pittnerová Adéla RUZ0250 C TJ Růžená 10:27:00
7207775 Slámová Taťána OSN0250 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:30:00
681900 Šerhaklová Karolína SJH0353 C SJH Jindřichův Hradec 10:33:00
1396852 Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 10:36:00
8656602 Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:39:00
232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 10:42:00
416215 Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 10:45:00
D18
2.37 km, 105 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682672 Drábková Eliška TTR0151 C OOB Třebíč 10:52:00
7205966 Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 10:55:00
2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 10:58:00
51970 Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 11:01:00
2088199 Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:04:00
D21C
3.51 km, 125 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8001989 Baierová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:01:00
2082926 Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 10:04:00
2079502 Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 10:07:00
886269 Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 10:10:00
515504 Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 10:13:00
336765 Vacková Anna SJI9854 B OK Jihlava 10:16:00
52312 Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 10:19:00
920693 Mátlová Pavlína ASU9392 C Magnus Orienteering 10:22:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec 10:25:00
4537 Kratochvílová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 10:28:00
7205030 Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:31:00
7207872 Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 10:34:00
7260022 Paulíčková Renata SJI8057 C OK Jihlava 10:37:00
51923 Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 10:40:00
D21D
2.45 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2126399 Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 10:14:00
7207851 Cipryánová Alena BZP7850 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:17:00
436415 Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 10:20:00
0 Drobná Markéta CHT7651 C OOB SK Chrast 10:23:00
52239 Sobotková Lenka TTR8151 C OOB Třebíč 10:26:00
D35
3.32 km, 135 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2111801 Jindřichová Lenka SJI7550 C OK Jihlava 10:30:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 10:33:00
53167 Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 10:36:00
51836 Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 10:39:00
330592 Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 10:42:00
232866 Ryvolová Kamila CTB8352 C SK OB Chotěboř 10:45:00
8703 Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 10:48:00
4673 Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 10:51:00
52175 Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 10:54:00
2134370 Bílková Klára STA8352 C OK Střelka 10:57:00
2067998 Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 11:00:00
51992 Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:03:00
2081356 Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 11:06:00
0 Bečvářová Hana JHB8055 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:09:00
4329 Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 11:12:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 11:15:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 11:18:00
D45
2.99 km, 110 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2801050 Drábková Jitka TTR6951 C OOB Třebíč 10:31:00
2070801 Hronová Iva RUZ6450 C TJ Růžená 10:34:00
2080979 Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 10:37:00
2017679 Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 10:40:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 10:43:00
410374 Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:46:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 10:49:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:52:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 10:55:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:58:00
7209360 Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 11:01:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 11:04:00
8006654 Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:07:00
D55
2.41 km, 100 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301392 Rajnošková Marie BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrchů 10:40:00
51922 Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 10:43:00
303944 Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 10:46:00
D65
1.33 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102564 Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 10:32:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 10:35:00
H10
1.74 km, 55 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103731 Rychtárik Tadeáš SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec 10:39:00
52969 Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 10:41:00
0 Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 10:43:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 10:45:00
682374 Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 10:47:00
2118483 Rozsypal Jakub SJI0805 C OK Jihlava 10:49:00
2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 10:51:00
232322 Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 10:53:00
681891 Jelínek Vít SJH0804 C SJH Jindřichův Hradec 10:55:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 10:57:00
220398 Libra Matyáš PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:59:00
7080127 Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 11:01:00
2129213 Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 11:03:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:05:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 11:07:00
2125311 Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 11:09:00
2801030 Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 11:11:00
H10N
1.52 km, 50 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51830 Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 10:01:00
889277 Šerhakl Bořek SJH0902 C SJH Jindřichův Hradec 10:04:00
52138 Hradil Filip OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:07:00
0 Kopecký Vojtěch CHT1001 C OOB SK Chrast 10:10:00
2119198 Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 10:13:00
49887 Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 10:16:00
2079491 Vaculovič Matěj DCE1000 C KOB Dobřichovice 10:19:00
112 Buršík Matěj SJI1002 OK Jihlava 10:22:00
H12
2.40 km, 75 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 10:26:00
0 Dejnožka Matěj CHT0701 C OOB SK Chrast 10:29:00
53142 Červinka Adam OSN0707 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:32:00
124 Verbók Štěpán SJI0605 C OK Jihlava 10:35:00
2096216 Blažek Cyril SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec 10:38:00
52966 Jirků František SJI0600 B OK Jihlava 10:41:00
436450 Pobuda Jan SJH0603 C SJH Jindřichův Hradec 10:44:00
140 Verbók Daniel SJI0606 C OK Jihlava 10:47:00
2121882 Knap Jakub PZR0701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:50:00
2127589 Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 10:53:00
2084938 Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 10:56:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 10:59:00
2118111 Krätzer Matěj STA0702 OK Střelka 11:02:00
2121888 Coufal Petr SJI0703 C OK Jihlava 11:05:00
8663132 Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 11:08:00
H14
2.56 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092373 Cícha Václav TTR0401 C OOB Třebíč 10:01:00
2113360 Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 10:04:00
1426043 Pejchal Josef OSN0500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:07:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 10:10:00
2120640 Mašek Jakub PZR0502 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:13:00
2081398 Jelínek Jaromír CTB0603 C SK OB Chotěboř 10:16:00
2011898 Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:19:00
2125372 Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 10:22:00
995847 Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 10:25:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 10:28:00
2087716 Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 10:31:00
232029 Jirků Adam OSN04 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:34:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 10:37:00
2127613 Šíma Matěj CHT0502 C OOB SK Chrast 10:40:00
2096253 Vaněček Tomáš SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec 10:43:00
2067939 Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast 10:46:00
51190 Hradil Eliáš OSN0501 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:49:00
2080831 Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 10:52:00
51771 Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 10:55:00
7210903 Pařízek Petr PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:58:00
2118112 Krätzer Jakub STA0501 OK Střelka 11:01:00
H16
2.81 km, 120 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Stoklas Adam TTR0202 OOB Třebíč 10:39:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 10:42:00
52000 Chrást Lukáš OSN0301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:45:00
2099490 Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 10:48:00
2115144 Novotný Tomáš TTR0305 C OOB Třebíč 10:51:00
2126366 Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 10:54:00
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:57:00
2115149 Novotný Vojtěch TTR0203 C OOB Třebíč 11:00:00
2126352 Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 11:03:00
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:06:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 11:09:00
53173 Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:12:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 11:15:00
H18
2.81 km, 120 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800321 Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 10:18:00
1425359 Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:21:00
2092400 Drábek Vojtěch TTR0103 C OOB Třebíč 10:24:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:27:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 10:30:00
2061788 Záboj Petr SJI0101 C OK Jihlava 10:33:00
H21C
4.28 km, 160 m, 26 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9337 Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 10:22:00
8663150 Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 10:24:00
2087711 Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 10:26:00
2045309 Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 10:28:00
2127532 Čermák Marek RUZ0001 TJ Růžená 10:30:00
7200599 Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 10:32:00
899166 Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 10:34:00
7207342 Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:36:00
53145 Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 10:38:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 10:40:00
7260014 Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 10:42:00
51999 Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 10:44:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 10:46:00
9285 Kutal Jiří OSN8601 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:48:00
8656563 Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 10:50:00
2081369 Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 10:52:00
8011 Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:54:00
52168 Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 10:56:00
336774 Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 10:58:00
7210221 Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 11:00:00
7790320 Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 11:02:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 11:04:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 11:06:00
53168 Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 11:08:00
2073707 Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 11:10:00
52333 Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 11:12:00
2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 11:14:00
52315 Nešetřil Tomáš CHT8901 OOB SK Chrast 11:16:00
2061827 Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 11:18:00
7210808 Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 11:20:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 11:22:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:24:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:26:00
301360 Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 11:28:00
886813 Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 11:30:00
H21D
3.52 km, 130 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2121884 Pařízek Miloš PZR7701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:01:00
2103784 Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 10:07:00
4678 Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 10:13:00
232483 Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:19:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 10:25:00
2099510 Coufal Petr 3MC8000 FBŠ Jihlava 10:31:00
2127647 Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 10:37:00
331797 Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 10:43:00
H35
4.00 km, 140 m, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2134278 Čermák Martin RUZ7100 TJ Růžená 10:21:00
2126341 Konfršt Josef 6HC8100 OB Vepřová 10:24:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 10:27:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 10:30:00
2108861 Vaníček Ondřej STA7801 C OK Střelka 10:33:00
1232505 Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:36:00
8709 Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 10:39:00
8636194 Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 10:42:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:45:00
2127602 Máca Petr SJI7500 OK Jihlava 10:48:00
52250 Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:51:00
53133 Paul Pavel CTB7601 C SK OB Chotěboř 10:54:00
7205015 Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 10:57:00
5296 Doležel Tomáš STA7701 C OK Střelka 11:00:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 11:03:00
4634 Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 11:06:00
53174 Červinka Jan OSN8002 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:09:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 11:12:00
2058524 Vaculovič Radim DCE7501 C KOB Dobřichovice 11:15:00
2133899 Nevrkla Tomáš RUZ7600 C TJ Růžená 11:18:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 11:21:00
2103754 Rychtárik Ladislav SJH8001 C SJH Jindřichův Hradec 11:24:00
888644 Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 11:27:00
H45
3.49 km, 135 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2801047 Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 10:30:00
53604 Hülle Jan CHT6903 C OOB SK Chrast 10:33:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:36:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 10:39:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:42:00
2079504 Novotný Petr SJH6502 C SJH Jindřichův Hradec 10:45:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 10:48:00
2073715 Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 10:51:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 10:54:00
434831 Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 10:57:00
2800299 Komín Petr RUZ7200 C TJ Růžená 11:00:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 11:03:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 11:06:00
8656643 Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 11:09:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 11:12:00
2081366 Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 11:15:00
2085575 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 11:18:00
410394 Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:21:00
8663162 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 11:24:00
301602 Klaška Jan 3HZ6900 Cibulák 11:27:00
H55
2.96 km, 115 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51951 Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 10:31:00
6607 Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 10:34:00
51921 Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 10:37:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:40:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 10:43:00
8627107 Vácha Jiří SJI5414 C OK Jihlava 10:46:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 10:49:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 10:52:00
52327 Štefec Jaroslav CHT5801 C OOB SK Chrast 10:55:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 10:58:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 11:01:00
2044881 Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 11:04:00
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 11:07:00
H65
2.25 km, 95 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8712 Izdný Pavel SJI4600 C OK Jihlava 10:32:00
51949 Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 10:35:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 10:38:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 10:41:00
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 10:44:00
52173 Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 10:47:00
443066 Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 10:50:00
HDR
1.52 km, 50 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Míchal Jáchym SJH1601 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
0 Kösslová Šárka SJH1154 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
0 Šlapák Štepán 8AC1200 Klub dobré zprávy 10:00:00
0 Nekovářová Eliška 8AC0950 Klub dobré zprávy 10:00:00
0 Kvasnička Jakub 8AC1100 Klub dobré zprávy 10:00:00
0 Vostruha Aleš 8AC1102 Klub dobré zprávy 10:00:00
0 Brzobohatá Eliška 8AC1150 Klub dobré zprávy 10:00:00
0 Pačesný Štěpán 8AC1201 Klub dobré zprávy 10:00:00
0 Jůza Bruno 8AC1202 Klub dobré zprávy 10:00:00
0 Šlapák Matěj 8AC1400 Klub dobré zprávy 10:00:00
0 Vostruhová Ivana 8AC1450 Klub dobré zprávy 10:00:00
0 Pobudová Marie SJH1050 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
0 Kramer Vincek 8AC1000 Klub dobré zprávy 10:00:00
0 Součková Adéla 8AC1151 Klub dobré zprávy 10:00:00
0 Kubešová Klára RUZ1251 C TJ Růžená 10:00:00
0 Bečvářová Adéla JHB1055 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:00:00
0 Slavíková Barbora 8AC1051 Klub dobré zprávy 10:00:00
115 Buršíková Eliška SJI1450 OK Jihlava 10:00:00
51774 Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 10:00:00
51838 Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 10:00:00
52159 Sobotka Ondřej TTR1401 C OOB Třebíč 10:00:00
52244 Sobotková Karolína TTR1152 C OOB Třebíč 10:00:00
53152 Doležel Štěpán PZR1300 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:00:00
331439 Svitáková Ludmila SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
436407 Rychtárik Jáchym SJH1201 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
681884 Jelínková Anna SJH1252 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
2050484 Vaculovičová Alžběta DCE0950 C KOB Dobřichovice 10:00:00
2082924 Fikar Michal CTB1200 C SK OB Chotěboř 10:00:00
2102866 Martinec Eduard CHT1202 C OOB SK Chrast 10:00:00
2108878 Bílek František STA1001 C OK Střelka 10:00:00
2113354 Cipryán Tobiáš BZP0701 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:00:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 10:00:00
2115740 Holata Vojtěch TAP1300 C KOB Tretra Praha 10:00:00
2116452 Vaníček Robin STA1401 C OK Střelka 10:00:00
2118113 Krätzer Vojtěch STA1203 OK Střelka 10:00:00
2118114 Vaníček Štěpán STA1201 C OK Střelka 10:00:00
2118501 Rychtáriková Sofie SJH1551 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
2119197 Klusáčková Johana CTB1153 C SK OB Chotěboř 10:00:00
2121768 Provazníková Stella CTB1751 SK OB Chotěboř 10:00:00
2133912 Nevrklová Adéla RUZ1252 C TJ Růžená 10:00:00
2134303 Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 10:00:00
2134325 Bílková Emma STA1253 C OK Střelka 10:00:00
2134353 Holzäpfel Jan STA1202 C OK Střelka 10:00:00
P
1.60 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Míchalová Zuzana SJH8252 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
0 Kmet Ondřej 8AC0500 Klub dobré zprávy 10:00:00
0 Burkoň Jiří 8AC0501 Klub dobré zprávy 10:00:00
0 Jančařík Jakub 8AC0400 Klub dobré zprávy 10:00:00
0 Glybovská Ivona 8AC0850 Klub dobré zprávy 10:00:00
8699 Knap Miroslav PZR7800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:00:00
232335 Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 10:00:00
301113 Beneš Petr 8AC6700 Klub dobré zprávy 10:00:00
2067966 Holata Radek TAP8100 C KOB Tretra Praha 10:00:00
2111732 Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 10:00:00
2120621 Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 10:00:00
2134287 Pařízková Kateřina PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:00:00
T
2.80 km, 100 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Novotná Jitka 28Z7650 Neregistrovaná 10:00:00
53640 Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB Tretra Praha 10:00:00
301207 Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 10:00:00
2135166 Paulů Robert 8RC7300 BZP 10:00:00