Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.05.2019
Místo konání:
Frymburk
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Marta
Ředitel závodu:
Teringlová Martina
Hlavní rozhodčí:
Hejzlar Josef - R3
Stavitel tratí:
Teringl Radek - R3
JURY:
Blabla Zdeněk, Chum Jaroslav, Arnošt Kamil
Protokol:
Závod proběhl bez potíží. Bylo ošetřeno jedno drobné poranění. Protest nebyl podán.
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P    
D12
2.10 km, 65 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2088158 Anna Kopencová SJH0752 B SJH Jindřichův Hradec 11:33:00
2148186 Lucie Maršíková KRE0850 C OOB TJ Sokol Křemže 11:35:00
0 Vakant 203 11:37:00
2126283 Barbora Zemanová KRE0750 C OOB TJ Sokol Křemže 11:39:00
416309 Marie Janošíková VCB0752 B OB České Budějovice 11:41:00
51287 Adéla Chumová SLP0950 C OOB Slavia Praha 11:43:00
D14
2.30 km, 95 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2126293 Veronika Hendrychová KRE0650 C OOB TJ Sokol Křemže 10:48:00
7210078 Radka Přílepková VTA0651 B SC vebr-sport 10:50:00
0 Vakant 200 10:52:00
2127641 Magdalena Procházková VCB0662 C OB České Budějovice 10:54:00
2064773 Petra Pazderníková OPI0651 B Orientační sporty Písek 10:56:00
7207889 Nela Pekařová VTA0552 B SC vebr-sport 10:58:00
416310 Eva Janošíková VCB0552 B OB České Budějovice 11:00:00
7208086 Anna Kosobudová VTA0551 A SC vebr-sport 11:02:00
D16
2.60 km, 95 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7877 Rozvita Javorská 0070003 007 11:08:00
0 Vakant 195 11:10:00
426387 Tereza Votíková VCB0454 C OB České Budějovice 11:12:00
8662346 Ludmila Fistrová OPI0451 C Orientační sporty Písek 11:14:00
2127642 Dana Procházková VCB0362 C OB České Budějovice 11:16:00
439103 Lucie Šafaříková OPI0350 B Orientační sporty Písek 11:18:00
232975 Vendula Teringlová VCB0451 B OB České Budějovice 11:20:00
7001029 Klára Počtová OPI0453 B Orientační sporty Písek 11:22:00
0 Vakant 196 11:24:00
2064771 Jana Pazderníková OPI0452 C Orientační sporty Písek 11:26:00
434596 Veronika Arnoštová DOR0455 B OK Dobříš 11:28:00
2111767 Markéta Balková OPI0450 B Orientační sporty Písek 11:30:00
D18
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208091 Kateřina Kosobudová VTA0253 B SC vebr-sport 11:15:00
0 Vakant 191 11:17:00
8660540 Markéta Bečvářová OPI0250 B Orientační sporty Písek 11:19:00
7207771 Diana Štráchalová KRE0150 B OOB TJ Sokol Křemže 11:21:00
426358 Veronika Votíková VCB0154 C OB České Budějovice 11:23:00
D20
3.40 km, 125 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2116188 Kateřina Karbusová OPI0052 B Orientační sporty Písek 10:31:00
0 Vakant 183 10:33:00
D21
3.40 km, 125 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant 184 11:33:00
5455 Maria Rosenauer 0040005 004 11:35:00
426398 Adéla Gottfriedová VCB9755 C OB České Budějovice 11:37:00
49617 Kristýna Flašarová PGP9054 C SK Praga 11:39:00
2104588 Eva Veselá VCB7853 C OB České Budějovice 11:41:00
2113474 Klára Zeman DCE7950 C KOB Dobřichovice 11:43:00
7207856 Lenka Míková VCB7653 C OB České Budějovice 11:45:00
0 Vakant 185 11:47:00
232351 Lenka Kršková VCB8851 C OB České Budějovice 11:49:00
D35
3.20 km, 105 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8857 Kateřina Arnoštová DOR7652 C OK Dobříš 11:10:00
7749 Pavla Pelcová CST7454 C OB Strakonice 11:12:00
2127605 Iva Nedomová PDY7851 C Běhej Poděbrady 11:14:00
0 Vakant 187 11:16:00
2096216 Lenka Gregorová SJH7853 C SJH Jindřichův Hradec 11:18:00
7207876 Marie Dulovcová KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 11:20:00
2112725 Eva Šilerová PDY8050 C Běhej Poděbrady 11:22:00
51354 Jana Chumová SLP7451 C OOB Slavia Praha 11:24:00
8660908 Alena Nováková KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 11:26:00
7208099 Lenka Kosobudová VTA7351 C SC vebr-sport 11:28:00
1886930 Marta Dlouhá BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:30:00
9941 Martina Maunová KSH8051 C OB Kašperské Hory 11:32:00
4647806 Markéta Hrodková 0030001 003 11:34:00
0 Vakant 188 11:36:00
2103763 Jitka Zámečníková 0010001 001 11:38:00
426341 Monika Votíková VCB7254 C OB České Budějovice 11:40:00
D45
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2091538 Lenka Sobotková OPI7401 C Orientační sporty Písek 10:31:00
51413 Darja Kovaříčková KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 10:33:00
52184 Eva Pokorná TCB5751 C SK Technik České Budějovice 10:35:00
2113516 Pavlína Petýrková BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:37:00
52191 Alena Soudková TCB5851 C SK Technik České Budějovice 10:39:00
8445522 Gudrun Eschlböck 0040001 004 10:41:00
0 Vakant 192 10:43:00
51412 Vladěna Troupová KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 10:45:00
7209360 Dana Hrstková SJI6051 C OK Jihlava 10:47:00
9101705 Helena Hudečková VTA6951 C SC vebr-sport 10:49:00
49615 Marie Flašarová KCK5756 C KOB Český Krumlov 10:51:00
2092416 Magdaléna Krotilová BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:53:00
D55
2.60 km, 95 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232359 Alena Zemanová KTA6351 C SK Kotnov Tábor 10:54:00
7870 Jiřina Štrossová DCE5650 C KOB Dobřichovice 10:56:00
0 Vakant 197 10:58:00
899154 Hildegarda Brémová KRE6050 C OOB TJ Sokol Křemže 11:00:00
D65
2.30 km, 95 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant 201 11:14:00
7209368 Lenka Robotková PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:16:00
219220 Jarmila Lohrová SCP4650 C OK Sparta Praha 11:18:00
D75
1.50 km, 50 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51432 Ludmila Boučková OCB4351 C OC České Budějovice 11:30:00
0 Vakant 206 11:32:00
DF
1.60 km, 90 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301528 Lada Chumová SLP1250 C OOB Slavia Praha 10:58:00
2081379 Veronika Teringlová VCB1251 C OB České Budějovice 11:00:00
434813 Amálie Blažková OPI0950 C Orientační sporty Písek 11:02:00
0 Veronika Procházková VCB1262 C OB České Budějovice 11:04:00
0 Vakant 209 11:06:00
0 Lada Sobotková OPI0951 Orientační sporty Písek 11:08:00
H10
1.80 km, 70 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
426356 Matěj Kozák VCB0920 C OB České Budějovice 10:45:00
0 Vakant 207 10:47:00
2104593 Josef Minařík VCB0903 C OB České Budějovice 10:49:00
2096212 Vojtěch Blažek SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 10:51:00
0 Vakant 208 10:53:00
2088209 Šimon Kopenec SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 10:55:00
7204487 Šimon Troják KRE0900 C OOB TJ Sokol Křemže 10:57:00
H12
2.10 km, 65 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662336 Cyril Blažek SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec 10:59:00
2127618 Štěpán Vačkář KRE0801 C OOB TJ Sokol Křemže 11:01:00
232980 Vojtěch Teringl VCB0702 B OB České Budějovice 11:03:00
2127625 Přemysl Stráský KRE0703 C OOB TJ Sokol Křemže 11:05:00
0 Vakant 204 11:07:00
2064775 Tomáš Pazderník OPI0800 C Orientační sporty Písek 11:09:00
2148185 Ondřej Padrta KRE0705 C OOB TJ Sokol Křemže 11:11:00
2088203 Otto Hrodek Ondřej OPI0701 C Orientační sporty Písek 11:13:00
2148194 Antonín Wallis KRE0704 C OOB TJ Sokol Křemže 11:15:00
1403411 Martin Petrášek 0070001 007 11:17:00
0 Vakant 205 11:19:00
2116465 Jan Wierer STA0701 C OK Střelka 11:21:00
2127608 Edgar Nedoma PDY0703 C Běhej Poděbrady 11:23:00
0 Jáchym Jaroš VCB0800 C OB České Budějovice 11:25:00
H14
2.60 km, 95 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2064776 Šimon Hrdlička OPI0601 C Orientační sporty Písek 10:32:00
2025201 Hubert Khýn VTA0603 C SC vebr-sport 10:34:00
8656659 Vítek Novák KRE0600 C OOB TJ Sokol Křemže 10:36:00
2064781 Ivo Sobotka OPI0600 C Orientační sporty Písek 10:38:00
51330 Tadeáš Pelc CST0601 B OB Strakonice 10:40:00
0 Vakant 199 10:42:00
2148171 Matyáš Rašman KRE0601 C OOB TJ Sokol Křemže 10:44:00
2025214 Denis Straka VTA0501 C SC vebr-sport 10:46:00
H16
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant 193 10:59:00
2064779 Radim Sobotka OPI0300 B Orientační sporty Písek 11:01:00
7210074 Michal Deim VTA0402 B SC vebr-sport 11:03:00
7300468 Vojtěch Velát OPI0400 C Orientační sporty Písek 11:05:00
436432 Matyáš Pelc CST0401 B OB Strakonice 11:07:00
2104584 Ondřej Kozák VCB0420 C OB České Budějovice 11:09:00
H18
3.40 km, 125 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant 186 11:25:00
8660920 Jakub Novák KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 11:27:00
H21
4.40 km, 175 m, 23 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080931 Vojtěch Krška VCB8901 C OB České Budějovice 10:33:00
515172 Petr Bláha PVD8901 C OOB TJ Sokol Pražák 10:37:00
0 Vakant 179 10:41:00
2113365 Zdeněk Blažek SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 10:45:00
7008009 Filip Hulec PCB9401 C SKP České Budějovice 10:49:00
7003021 Karel Pilař MAS5501 C KČT Aš 10:53:00
0 Vakant 180 10:57:00
7209351 Petr Doubek SLA7000 C SKOB Slaný 11:01:00
887941 Petr Kolařík 0090001 009 11:05:00
0 Vakant 181 11:09:00
8656579 Petr Kunc MLA8801 C MLOK Mariánské Lázně 11:13:00
434828 Ivo Šafařík OPI7402 C Orientační sporty Písek 11:17:00
426392 Adam Gottfried VCB0005 B OB České Budějovice 11:21:00
H35
3.70 km, 140 m, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515069 David Princ TCB6901 C SK Technik České Budějovice 10:59:00
2134370 Martin Wierer STA7702 C OK Střelka 11:01:00
8695 Ladislav Mareš MIL7202 C Tesil Milevsko 11:03:00
0 Vakant 182 11:05:00
7210237 Karel Deim VTA7202 C SC vebr-sport 11:07:00
2027936 Michael Obernberger 0040004 004 11:09:00
416182 Michal Fiala KSH7601 C OB Kašperské Hory 11:11:00
H45
3.20 km, 105 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080821 Pavel Hrdlička OPI6500 C Orientační sporty Písek 10:32:00
2127609 David Nedoma PDY7300 C Běhej Poděbrady 10:34:00
52189 Vojtěch Soudek TCB5601 C SK Technik České Budějovice 10:36:00
0 Vakant 189 10:38:00
442853 Ivo Lohr SCP6801 C OK Sparta Praha 10:40:00
2088168 Petr Sobotka OPI7300 C Orientační sporty Písek 10:42:00
2079498 Petr Nouza SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 10:44:00
7207620 Miloš Maršík KRE6600 C OOB TJ Sokol Křemže 10:46:00
51613 Jaroslav Chum SLP6601 C OOB Slavia Praha 10:48:00
7204503 David Vít SPC7200 C SPORTICUS team 10:50:00
8303040 Rainer Eschlböck 0040002 004 10:52:00
0 Vakant 190 10:54:00
2801012 Pavel Zámečník 0010002 001 10:56:00
2080933 Jan Flašar KCK5701 C KOB Český Krumlov 10:58:00
2088182 Josef Velát OPI7302 C Orientační sporty Písek 11:00:00
H55
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1550616 Miroslav Folprecht TUR5501 C OOB TJ Turnov 11:29:00
7209359 Libor Robotka PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:31:00
8006007 Sepp Hones 26A5400 HSV Ried 11:33:00
2073741 Miloslav Pšenička TCB6101 C SK Technik České Budějovice 11:35:00
5434 Alois Mair 0040003 004 11:37:00
2102854 Jiří Funda API6401 C OK Andante Písek 11:39:00
0 Vakant 194 11:41:00
995881 Vladislav Hrstka JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:43:00
2088146 Zdeněk Balek OPI6300 C Orientační sporty Písek 11:45:00
2133920 Vladimír Muchl CST5601 C OB Strakonice 11:47:00
51406 Zdeněk Blabla PCB5901 C SKP České Budějovice 11:49:00
H65
2.60 km, 95 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7206533 Josef Rychtecký VCB4801 OB České Budějovice 11:38:00
443103 Bedřich Šafařík OPI4600 C Orientační sporty Písek 11:40:00
2027928 Pavel Novák ACB4801 ABK České Budějovice - Šumava 11:42:00
7210121 Vladimír Jaroš DCE5400 C KOB Dobřichovice 11:44:00
0 Vakant 198 11:46:00
2113090 Ladislav Ptáček BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 11:48:00
8674 Miloš Fiala KSH4801 C OB Kašperské Hory 11:50:00
H75
2.30 km, 95 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416332 Josef Pich CST4002 C OB Strakonice 11:30:00
0 Vakant 202 11:32:00
51410 Václav Bouček OCB4101 C OC České Budějovice 11:34:00
HDR
1.60 km, 90 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51648 Daniel Arnošt DOR1200 C OK Dobříš 10:30:00
515154 Marianne Vítová SPC1150 C SPORTICUS team 10:30:00
515125 Christian Vít SPC1705 C SPORTICUS team 10:30:00
416316 Annabel Zeman DCE1850 C KOB Dobřichovice 10:30:00
51155 Michal Maun KSH1201 OB Kašperské Hory 10:30:00
0 Vojtěch Blažek OPI1300 C Orientační sporty Písek 10:30:00
8662359 Michal Novák KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže 10:30:00
0 Simona Padrtová KRE1051 C OOB TJ Sokol Křemže 10:30:00
428714 Karolína Hendrychová KRE1250 C OOB TJ Sokol Křemže 10:30:00
2115728 Tomáš Míka VCB1403 C OB České Budějovice 10:30:00
301672 Martin Šedivý VCB1201 C OB České Budějovice 10:30:00
0 Vakant 211 10:30:00
0 Vakant 212 10:30:00
0 Vakant 213 10:30:00
0 Vakant 214 10:30:00
HF
1.60 km, 90 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
887942 Ondřej Míka VCB1003 C OB České Budějovice 10:32:00
0 Michal Petrášek 0070002 007 10:34:00
2127640 Štěpán Gotfried VCB0905 C OB České Budějovice 10:36:00
2104594 František Minařík VCB1103 C OB České Budějovice 10:38:00
0 Vakant 210 10:40:00
2144101 Oliver Nedoma PDY1000 C Běhej Poděbrady 10:42:00
336789 Vítek Nouza SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec 10:44:00
331401 Ivan Janošík VCB1002 C OB České Budějovice 10:46:00
2134335 Antonín Wierer STA1002 C OK Střelka 10:48:00
515003 Damien Vít SPC1300 C SPORTICUS team 10:50:00
P
2.40 km, 90 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7300182 Jana Velátová OPI7350 C Orientační sporty Písek 10:30:00
8630860 Anna Haider 26A5650 HSV Ried 10:30:00
0 Radka Haislová 0020001 002 10:30:00
426393 Robert Procházka VCB7512 C OB České Budějovice 10:30:00
51156 Petr Maun KSH7301 C OB Kašperské Hory 10:30:00
0 Padrta Martin KRE7502 C OOB TJ Sokol Křemže 10:30:00
426378 Petra Husáková SLA7452 C SKOB Slaný 10:30:00
416348 Jakub Bouček OCB9501 C OC České Budějovice 10:30:00
51409 Adam Ash OCB9701 C OC České Budějovice 10:30:00
2025202 Lenka Vorlíčková VTA6751 C SC vebr-sport 10:30:00
301187 Karel Pokorný TCB4701 C SK Technik České Budějovice 10:30:00