Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.10.2021
Místo konání:
Ospělov
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Jahodová hora, 1 : 10 000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Procházka Josef - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    

D10C 2.50 km, 85 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C TJ SOKOL Plumlov
11:08:00 Tichá Anna SSU1150 2121007 C SK Severka Šumperk
11:10:00 Prúšová Zuzana TBM1161 2083414 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
11:14:00 Schwabová Barbora TBM1188 8042134 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Pešková Marie LOU1252 2420048 SK Moravan Louňovice
11:18:00 La Carbonara Noemi TBM1156 2083415 C KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 Kopecká Eliška SSU1252 2771933 C SK Severka Šumperk
11:22:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C KOB Konice
11:24:00 Malá Lucie TBM1165 53228 C KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 Tomíčková Ivana TBM1364 2096247 C KOS TJ Tesla Brno
11:30:00 Fleissigová Kateřina 0160002 0 Rychtářov
11:32:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno

D12C 2.50 km, 85 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Soldánová Pavlína JPV0999 49873 C Oddíl OS SK Prostějov
11:05:00 Kadlecová Jolana BBM1052 2001996 C BETA URSUS Rosice
11:08:00 Fialová Andrea KON1061 2020738 C KOB Konice
11:11:00 Vojčáková Anastázie ZLH1050 0 C OOB TJ Zlaté Hory
11:14:00 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:17:00 Bábková Amálie PTE1051 8003670 C TJ Sokol Ptení
11:20:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
11:23:00 Tomíčková Eliška TBM1054 7300558 C KOS TJ Tesla Brno
11:29:00 Zapletalová Anna KON0979 52718 C KOB Konice
11:32:00 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 B Oddíl OS SK Prostějov
11:35:00 Václavková Amálie KON1079 8013874 C KOB Konice
11:38:00 Tomanková Alice KSU0959 8680326 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:41:00 Kopecká Tereza UOL1050 8013869 C SOB Olomouc
11:44:00 Gottwaldová Amálie STE0952 2122249 C SK SKI-OB Šternberk
11:47:00 Jordánová Nelly KSU1050 2108906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:50:00 Tejkalová Aneta KDZ1052 2134259 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:53:00 Gottwaldová Anna JPV0950 52746 C Oddíl OS SK Prostějov
11:59:00 Vrtílková Marie ZBM0960 0 C SK Žabovřesky Brno
12:05:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 A KOS TJ Tesla Brno

D14C 3.70 km, 175 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Horká Kateřina TBM0856 8006750 B KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Dvořáková Ema KON0777 2067322 B KOB Konice
11:18:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A Orientační Běh Opava
11:21:00 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A OB České Budějovice
11:24:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:27:00 Klöslová Sofie AOP0854 0 C Orientační Běh Opava
11:30:00 Balvanová Vendula JPV0750 2419923 C Oddíl OS SK Prostějov
11:33:00 Klapková Alžběta PTE0852 8013938 B TJ Sokol Ptení
11:36:00 Richtrová Ema SSU0753 2001914 C SK Severka Šumperk
11:39:00 Vavrdová Karolína PTE0880 8226431 B TJ Sokol Ptení
11:42:00 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B Oddíl OS SK Prostějov
11:48:00 Fialová Anna KON0779 361976 C KOB Konice
11:51:00 Pachmannová Iva AOP0852 8013944 B Orientační Běh Opava
11:54:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B BETA URSUS Rosice
11:57:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 A TJ SOKOL Plumlov
12:00:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B KOB Konice
12:03:00 Matoušková Johana STE0751 8022633 B SK SKI-OB Šternberk
12:06:00 Zaoralová Eliška SSU0752 2001924 C SK Severka Šumperk
12:09:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 B TJ SOKOL Plumlov
12:12:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
12:15:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 B KOS TJ Tesla Brno
12:18:00 Benešová Anežka KON0757 1000509 C KOB Konice
12:24:00 Good Julie SBR0750 345895 C SKOB Bruntál
12:27:00 Vrbová Marie PTE0850 8014447 C TJ Sokol Ptení
12:30:00 Kutscherauerová Ella BBM0850 2117699 C BETA URSUS Rosice
12:33:00 Ryglová Adéla TBM0857 8033296 C KOS TJ Tesla Brno

D16C 4.60 km, 150 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Navrátilová Marie ASU0599 7206550 B Magnus Orienteering
12:04:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 B KOS TJ Tesla Brno
12:06:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
12:08:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C BETA URSUS Rosice
12:10:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
12:12:00 Olekšová Natálie KRN0652 8022346 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:14:00 Rychlá Karolína AOP0757 8654916 A Orientační Běh Opava
12:16:00 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 C Oddíl OS SK Prostějov
12:18:00 Juřinová Adéla KSU0650 2058487 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:20:00 Venusová Anna STE0554 2148071 B SK SKI-OB Šternberk
12:22:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov
12:24:00 Smýkalová Eliška KSU0676 2067336 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:26:00 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 C Oddíl OS SK Prostějov
12:28:00 Dráčová Barbora UOL0652 8226373 B SOB Olomouc
12:30:00 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 C Oddíl OS SK Prostějov
12:32:00 Janošíková Eva VCB0552 8116770 A OB České Budějovice
12:34:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 A Orientační Běh Opava
12:36:00 Kopecká Nela UOL0650 8013868 B SOB Olomouc
12:40:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 A KOS TJ Tesla Brno

D18C 5.40 km, 265 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:30:00 Olekšová Viktorie KRN0351 8022367 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:32:00 Šánová Julie KSU0494 8662732 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:34:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A TJ SOKOL Plumlov
12:36:00 Škondrová Šárka BBM0350 2133889 C BETA URSUS Rosice
12:38:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
12:40:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
12:42:00 Lukašáková Sára STE0450 8680430 B SK SKI-OB Šternberk

D21C 6.30 km, 320 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Kamarytová Marie VPM9191 888629 C KOS Slavia Plzeň
12:07:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno
12:11:00 Brožková Tereza LPU0457 8667532 A OK Lokomotiva Pardubice
12:15:00 Hornová Lenka UOL9053 8414094 C SOB Olomouc
12:19:00 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C KOB Kladno
12:23:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C SOB Olomouc
12:27:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:31:00 Jančová Jana KAM9450 8012863 C OK Kamenice
12:35:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C SK SKI-OB Šternberk
12:39:00 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C KOB Kladno

D35C 5.40 km, 265 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Janíková Marie UBM7852 2126231 C MENISKOS Brno
11:05:00 Navrátilová Helena ASU7799 301698 C Magnus Orienteering
11:07:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
11:09:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
11:11:00 Drábková Zuzana TBM8452 8100025 C KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
11:15:00 Holasová Šarka AOP7853 2111725 C Orientační Běh Opava
11:17:00 Sladká Magdalena PBM8450 8226315 C TJ Spartak 1. brněnská
11:19:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
11:21:00 Sekaninová Jitka ASU7750 2080969 C Magnus Orienteering
11:23:00 Bártová Petra 0020001 0 RBK
11:25:00 Librová Lucie AOP8050 49386 C Orientační Běh Opava
11:27:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
11:29:00 Otrubová Ivona PLU7677 8517317 C TJ SOKOL Plumlov
11:31:00 Pinkavová Helena JPV7767 2000550 C Oddíl OS SK Prostějov
11:33:00 Štáblová Michaela KSU7787 2073735 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:35:00 Kopecká Jitka UOL7750 2069081 C SOB Olomouc
11:37:00 Tomanková Martina KSU7552 8113521 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:39:00 Hubíková Iva PLU8350 7208232 C TJ SOKOL Plumlov
11:41:00 Podmolová Vendula AOP8252 2113515 C Orientační Běh Opava
11:45:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
11:47:00 Balvanová Martina JPV7777 2419968 C Oddíl OS SK Prostějov
11:49:00 Kroutilová Eva TBM7861 2120617 C KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 Luterová Kristýna PLU7878 2419928 C TJ SOKOL Plumlov
11:53:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C SK SKI-OB Šternberk
11:55:00 Košíková Jana ZBM8352 8014554 C SK Žabovřesky Brno
11:57:00 Chloupková Barbora VBM8455 2116445 C VSK Mendelu Brno
11:59:00 Tomíčková Dana TBM8062 8518312 KOS TJ Tesla Brno
12:01:00 Sedláčková Alžběta 0070001 2127864 Bafto
12:03:00 Krčová Martina KSU7272 8680374 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:05:00 Růžková Kateřina PBM8554 8116680 C TJ Spartak 1. brněnská
12:07:00 Francová Martina 0040001 53273 TBM
12:09:00 Krejčí Lenka PTE8350 52485 C TJ Sokol Ptení
12:11:00 Malá Alice TBM7991 8670786 C KOS TJ Tesla Brno
12:13:00 Fleissigová Eva 0160001 52010 Rychtářov
12:15:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C Oddíl OS SK Prostějov
12:17:00 Marková Eva STE7550 8028882 C SK SKI-OB Šternberk
12:19:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
12:21:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C SOB Olomouc
12:23:00 Ryglová Kateřina TBM7372 8660363 C KOS TJ Tesla Brno
12:27:00 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 C KOS TJ Tesla Brno

D45C 4.60 km, 150 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
11:10:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
11:12:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
11:14:00 Fuchsová Marcela TBM7260 8221278 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C SOB Olomouc
11:18:00 Gottwaldová Hana JPV7551 2081370 C Oddíl OS SK Prostějov
11:20:00 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C KČT - OB Holešov
11:22:00 Ženčáková Marie 0030002 2032185 ASPV OA
11:24:00 Zatloukalová Eva ZLH7051 2027210 C OOB TJ Zlaté Hory
11:26:00 Kašparová Ivana JPV6951 8234432 C Oddíl OS SK Prostějov
11:28:00 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C SK SKI-OB Šternberk
11:30:00 Mašatová Zora ová Zora 0170001 207870 Studánka
11:32:00 Bartošová Dana PTE7650 2131187 C TJ Sokol Ptení
11:34:00 Jarošová Petra JPV6666 8150666 C Oddíl OS SK Prostějov
11:38:00 Sibileva Maria SPRYYYY 1201174 SK SKI - SPORT Praděd
11:40:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C KOB ZPV Prostějov
11:42:00 Zajíčková Lenka TBM7152 8667996 C KOS TJ Tesla Brno
11:44:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 C SK SKI-OB Šternberk
11:46:00 Pachmannová Hana AOP7252 8012874 C Orientační Běh Opava
11:48:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
11:50:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
11:52:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:54:00 Kadlecová Gabriela BBM7651 2117693 C BETA URSUS Rosice
11:56:00 Vavrečková Ivana JPV6363 52864 C Oddíl OS SK Prostějov
11:58:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
12:00:00 Vidmuchová Martina JPV7171 8013828 C Oddíl OS SK Prostějov

D55C 3.20 km, 125 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:23:00 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
11:27:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
11:31:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
11:35:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 8648559 C VSK Mendelu Brno
11:43:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:51:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:55:00 Špacírová Danuše UOL5852 52730 C SOB Olomouc
11:59:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C SKOB Bruntál

D65C 2.30 km, 95 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 52782 C OOB TJ Zlaté Hory
11:11:00 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Künstlerová Milada UOL5651 52445 C SOB Olomouc

H10C 2.50 km, 85 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 Hubík Hubert PLU1300 2124774 C TJ SOKOL Plumlov
11:38:00 Kratochvíl David HOB1101 8014494 C SK OB Horní Benešov
11:40:00 Smýkal Lukáš KSU1101 53565 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:42:00 Macek Václav ASU1249 886264 C Magnus Orienteering
11:46:00 Václavek Alois KON1132 8014559 C KOB Konice
11:48:00 Binar Vít STE1201 2049585 C SK SKI-OB Šternberk
11:52:00 Zapletal David KON1111 8898 C KOB Konice
11:54:00 Uchytil Ivo PZR1201 2080939 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:56:00 Marek Martin STE1100 2073656 C SK SKI-OB Šternberk
11:58:00 Sedláček Martin TBM1212 2127878 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Pospíšil Jáchym PTE1111 2135192 C TJ Sokol Ptení
12:02:00 Podmol Ondřej AOP1300 8648542 C Orientační Běh Opava
12:04:00 Janík Jan UBM1301 2039202 C MENISKOS Brno
12:06:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C OOB TJ Zlaté Hory
12:08:00 Vlček Antonín KSU1121 52258 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:12:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:14:00 Skřivanek František TBM1108 7210862 C KOS TJ Tesla Brno
12:16:00 Liber Tomáš AOP1302 2127594 C Orientační Běh Opava
12:18:00 Bárta Ladislav 0020002 0 RBK

H12C 2.60 km, 95 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Liber Václav AOP1000 8680606 C Orientační Běh Opava
11:04:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
11:10:00 Koutný Ondřej JPV1001 2148093 B Oddíl OS SK Prostějov
11:13:00 Lutera Oliver PLU1001 8085198 B TJ SOKOL Plumlov
11:16:00 Vrba Antonín PTE1001 8014572 C TJ Sokol Ptení
11:19:00 Cetl Jan AOP0902 307338 B Orientační Běh Opava
11:22:00 Sekanina Marek ASU1010 52539 C Magnus Orienteering
11:25:00 Ryszkowski Ondřej SSU1001 2001992 C SK Severka Šumperk
11:28:00 Tempír Lukáš UOL1001 2214531 C SOB Olomouc
11:31:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 8117119 C KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C KČT - OB Holešov
11:37:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:40:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 C TJ SOKOL Plumlov
11:43:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C KOS TJ Tesla Brno
11:46:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:49:00 Frélich Matyáš PLU0901 2124798 C TJ SOKOL Plumlov
11:52:00 Krajcar Patrik OOL12XX 52531 SK Haná orienteering
11:55:00 Matoušek Jan STE0909 8022645 B SK SKI-OB Šternberk
11:58:00 Kresta Tomáš TBM0908 2127875 C KOS TJ Tesla Brno
12:01:00 Široký Jakub BBM1000 2117692 BETA URSUS Rosice
12:04:00 Kupilík Vít ASU0911 2420060 C Magnus Orienteering
12:07:00 Profous Štěpán KSU1030 446409 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:10:00 Pánek Antonín SSU0901 9005142 C SK Severka Šumperk
12:13:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 C KOB Konice
12:16:00 Hřivňák Petr PLU0900 2051506 C TJ SOKOL Plumlov
12:19:00 Dostál Lukáš KON0929 2111763 C KOB Konice
12:22:00 Slaný David AOP0907 51197 C Orientační Běh Opava
12:25:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
12:28:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
12:31:00 Mikula Marek TBM0902 410254 C KOS TJ Tesla Brno
12:34:00 Janošík Ivan VCB1002 8519562 C OB České Budějovice
12:37:00 Malý Matyáš TBM0910 8680332 C KOS TJ Tesla Brno
12:40:00 Podhora Václav KSU0939 2039191 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:43:00 Mudrák Matouš LCE0901 2078474 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H14C 4.20 km, 180 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Franc Kryštof TBM0817 2083396 B KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 B SK SKI-OB Šternberk
11:19:00 Juřina Marek KSU0828 51309 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:22:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 A KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 B Orientační Běh Opava
11:28:00 Kroutil Jošt TBM0712 8188288 B KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 Wichterle Daniel DKP0822 2075676 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 B OOB TJ Zlaté Hory
11:40:00 Lipenský Matouš KON0804 2229811 KOB Konice
11:43:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 B Magnus Orienteering
11:52:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 B Orientační Běh Opava
11:55:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 B Oddíl OS SK Prostějov
11:58:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B Magnus Orienteering
12:01:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc
12:04:00 Sekanina Ondřej ASU0745 2102553 B Magnus Orienteering
12:07:00 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 B SOB Olomouc
12:10:00 Pánek Ondřej SSU0702 9200527 C SK Severka Šumperk
12:13:00 Marek Vít KSU0838 361910 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:16:00 Kropáček Matěj STE0810 2143386 C SK SKI-OB Šternberk
12:19:00 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 A Orientační Běh Opava
12:22:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 A KOS TJ Tesla Brno

H16C 5.80 km, 270 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:37:00 Fabiánek Jakub KSU0501 0 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:41:00 Hejtmánek Štěpán SSU0505 2001950 C SK Severka Šumperk
11:45:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 A KOS TJ Tesla Brno
11:49:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:53:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B TJ SOKOL Plumlov
12:01:00 Kycl Michal LBM0500 52047 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:05:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
12:09:00 Mudrák Šimon LCE0601 7210097 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:13:00 Klösel Samuel AOP0504 0 C Orientační Běh Opava
12:17:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:21:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 A Oddíl OS SK Prostějov
12:25:00 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
12:29:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Rosice

H18C 7.00 km, 400 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:32:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno

H21C 8.90 km, 470 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
11:09:00 Fendrych Michal STE7607 8116678 C SK SKI-OB Šternberk
11:12:00 Fátor Jan SHK7907 8670457 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 Semerád Jan UOL9400 8014522 C SOB Olomouc
11:18:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
11:21:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Kubánek Adam DKL8500 8648608 C KOB Kladno
11:27:00 Pudel Jarda STE7505 8116758 C SK SKI-OB Šternberk
11:30:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8005125 C KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
11:36:00 Horký Jan UOL7100 8113510 C SOB Olomouc
11:39:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
11:45:00 Matoušek Jiří STE7504 2025356 C SK SKI-OB Šternberk
11:48:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
11:54:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
12:00:00 Skřivanek Marcel JPV7713 8005132 C Oddíl OS SK Prostějov
12:03:00 Mrkvica Petr ZLH7800 8663166 C OOB TJ Zlaté Hory
12:06:00 Skyva Petr STE6501 8006749 C SK SKI-OB Šternberk
12:12:00 Locker Tomáš SRK9802 8004341 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:15:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
12:18:00 Král Václav SSU8243 8033246 C SK Severka Šumperk
12:21:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
12:24:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
12:27:00 Rajnošek Zdeněk KSU8506 8230285 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:30:00 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C Orientační Běh Opava
12:36:00 Rýdel Jiří KAM9200 428234 C OK Kamenice
12:39:00 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 C KOS Slavia Plzeň

H21D 5.80 km, 270 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Záveský Jan CET9501 8656510 C TJ Loko Česká Třebová
11:09:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
11:13:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
11:17:00 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C OOB Spartak Adamov
11:21:00 Novotný Petr 0150001 2067992 DUKLA Blansko
11:25:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
11:29:00 Navrátil Tomáš ASU8817 1602632 C Magnus Orienteering

H35C 7.20 km, 380 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Kratochvíl Karel HOB7001 8003614 C SK OB Horní Benešov
11:17:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
11:20:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:23:00 Marek Antonín STE7501 8028819 C SK SKI-OB Šternberk
11:26:00 Schwab David TBM7401 8007401 C KOS TJ Tesla Brno
11:29:00 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 Sladký Marek PBM8604 52034 C TJ Spartak 1. brněnská
11:35:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:38:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
11:41:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
11:44:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
11:47:00 Good Martin SBR7800 51903 C SKOB Bruntál
11:50:00 Kopecký David UOL7800 8461740 C SOB Olomouc
11:53:00 Rudolf Tomáš ZBM8402 2419966 C SK Žabovřesky Brno
11:56:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C VSK Mendelu Brno
11:59:00 Tempir Tomas 0140001 0 neregistrovani
12:02:00 Lutera Michal PLU8101 2102795 C TJ SOKOL Plumlov
12:05:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
12:08:00 Lasota Marek 0010001 2087636 Lasota neregistovan
12:11:00 Chloupek Tomáš VBM8404 2116496 C VSK Mendelu Brno
12:17:00 Hubík Hubert PLU8201 8670809 C TJ SOKOL Plumlov
12:20:00 Mudrák Stanislav LCE6701 8662441 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:23:00 Auermüller Vít ZBM6701 8076006 C SK Žabovřesky Brno
12:26:00 Ženčák Jaroslav 0030001 2060274 ASPV OA
12:29:00 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C KOB Ústí nad Orlicí
12:32:00 Tomíček Oldřich TBM7903 8517311 KOS TJ Tesla Brno

H45C 7.00 km, 400 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:03:00 Čech Tomáš AOP7001 8656547 C Orientační Běh Opava
11:05:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
11:07:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
11:09:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C Oddíl OS SK Prostějov
11:11:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C TJ Spartak 1. brněnská
11:13:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:15:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
11:17:00 Trš Lubomír PBM7302 8008296 C TJ Spartak 1. brněnská
11:19:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
11:21:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C KČT - OB Holešov
11:23:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:25:00 Provazník Dušan ADA7301 2127612 C OOB Spartak Adamov
11:27:00 Kresta Aleš 0090001 2088149 Kresťáci
11:29:00 Vodička Luděk SBR5501 8014529 C SKOB Bruntál
11:31:00 Malý Martin TBM7610 8470600 C KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
11:35:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
11:37:00 Sedláček Petr 0070002 2087653 Bafto
11:39:00 Křeček Miroslav ZPV6213 8660478 C KOB ZPV Prostějov
11:41:00 Zatloukal Tomáš ZLH6701 8517353 C OOB TJ Zlaté Hory
11:43:00 Otruba Marek PLU7417 8003659 C TJ SOKOL Plumlov
11:45:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C SOB Olomouc
11:47:00 Dvořák Miloš BBM7300 2127611 C BETA URSUS Rosice
11:49:00 La Carbonara Claudio TBM7337 8022288 C KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 Mutinský Viktor KUO6501 8670813 C KOB Ústí nad Orlicí
11:53:00 Holusek Milan JPV6909 2121898 C Oddíl OS SK Prostějov
11:55:00 Brožek Tomáš KUO6902 8680335 C KOB Ústí nad Orlicí
11:57:00 Odehnal Luděk ADA7400 8237726 C OOB Spartak Adamov
11:59:00 Kropáček Ivo STE7603 0 C SK SKI-OB Šternberk
12:01:00 Pelikán Daniel JPV6800 8008290 C Oddíl OS SK Prostějov
12:03:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
12:05:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:07:00 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C lepus.cz
12:09:00 Tomášek Jiří CEL6426 7210922 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
12:11:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C Oddíl OS SK Prostějov
12:13:00 Závodný Marek SSU7403 2420013 C SK Severka Šumperk
12:15:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Žabovřesky Brno
12:17:00 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
12:23:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
12:25:00 Šilar Radek UBM7201 2049605 C MENISKOS Brno
12:27:00 Matuška Pavel RBK7001 8116742 C SK Radioklub Blansko

H55C 5.10 km, 175 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Buráň Zdeněk 0080001 2127637 BzB
11:04:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 8271053 C SK Haná orienteering
11:08:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
11:12:00 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
11:16:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
11:20:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C KOB ZPV Prostějov
11:24:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C SK Haná orienteering
11:28:00 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C SKOB Zlín
11:32:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
11:36:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
11:40:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení
11:44:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C SOB Olomouc
11:52:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:56:00 Albert František OOL5804 8471958 C SK Haná orienteering
12:00:00 Fučík Radek ABM6512 681879 C KOB ALFA Brno
12:08:00 Šrámek Jaromír KSU5801 8680320 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:12:00 Jaroš Vojtěch JPV5706 8100857 C Oddíl OS SK Prostějov
12:20:00 Chmelík Aleš VBM4732 8014465 C VSK Mendelu Brno
12:24:00 Cigoš Pavel 0120001 53292 OB Česká
12:28:00 Soldán Vladimír JPV6526 8266526 C Oddíl OS SK Prostějov
12:32:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2092433 C SOB Olomouc
12:36:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C TJ Spartak 1. brněnská
12:40:00 Neumann Jaroslav STE5902 8116698 C SK SKI-OB Šternberk

H65C 3.60 km, 125 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Věžník Antonín ADA5505 51368 C OOB Spartak Adamov
11:08:00 Törnqvist Kent SPRXXXX 2109249 SK SKI - SPORT Praděd
11:12:00 Sladký Ivan PBM5513 8116763 C TJ Spartak 1. brněnská
11:16:00 Smolka Miloslav OOL4901 52747 C SK Haná orienteering
11:20:00 Šnyrch František ABM4902 52521 C KOB ALFA Brno
11:24:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C OOB TJ Slezan Opava
11:28:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:32:00 Truhlář Karel ADA5111 2032151 C OOB Spartak Adamov

H70C 3.30 km, 100 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:44:00 Gottfried Jan UOL4602 352323 C SOB Olomouc
11:48:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
11:52:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:56:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov
12:00:00 Peška Antonín HLV4801 8517324 C KČT - OB Holešov
12:04:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 213502 C TJ Baník Ostrava OKD
12:08:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
12:12:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C OOB TJ Zlaté Hory
12:16:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
12:20:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
12:24:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:28:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk

HD10N 1.80 km, 45 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Pala Barbora 0180001 0 SK Brno Žabovřesky
11:00:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Gebauer Jan SSU1400 2001991 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C KOB Konice
11:00:00 Tempír Jáchym UOL1300 2214509 C SOB Olomouc
11:00:00 Zatloukal Lukáš HOB12XX 7202579 SK OB Horní Benešov
11:00:00 Lipenský Jan František KON1131 2771942 C KOB Konice
11:00:00 Lipenská Jana Marie KON1191 2224529 C KOB Konice
11:00:00 Bábek Tom PTE1402 52737 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Hubík Radan PLU1500 7790004 C TJ SOKOL Plumlov

HDR 1.80 km, 45 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Malasek Vojtěch 010XXXX 0 DDM Olomouc
11:00:00 Tereza Pala 0180002 0 SK Brno Žabovřesky
11:00:00 Gebauerová Jana SSU6450 2001926 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Bednář Richard UOL1400 301556 C SOB Olomouc
11:00:00 Fleissig Antonín 0160003 0 Rychtářov
11:00:00 Tršová Daniela PBM7375 8013977 C TJ Spartak 1. brněnská
11:00:00 Růžková Amálie PBM1650 0 C TJ Spartak 1. brněnská
11:00:00 Slezáková Inka ZBM1750 0 C SK Žabovřesky Brno
11:00:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Kořanová Daniela VBM1551 889316 C VSK Mendelu Brno
11:00:00 Tempir Vilem 0140003 2214511 neregistrovani
11:00:00 Kratochvílová Amálie HOB1651 8013898 C SK OB Horní Benešov
11:00:00 Dostálová Jolana KON1062 0 C KOB Konice
11:00:00 Dostálová Elena KON1288 2143345 C KOB Konice
11:00:00 Malasková Linda 0100001 0 DDM Olomouc
11:00:00 Bublová Matylda UOL1550 2045237 C SOB Olomouc
11:00:00 Pánek Milan SSU1600 2001954 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Průšová Barbora 0060001 515049 TJ Tesla Brno
11:00:00 Krejčí Viktor PTE1401 0 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Kropáček Šimon STE1400 2143381 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Vlčková Barbora 0050001 886267 KSU
11:00:00 Dokoupilová Simona VBM1553 53306 C VSK Mendelu Brno
11:00:00 Mrkvica Vít ZLH1600 8516456 C OOB TJ Zlaté Hory

P 2.60 km, 110 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Dvořáková Martina RBK7253 2111812 C SK Radioklub Blansko
11:00:00 Gebauer Lubomír SSU8300 224897 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Janeček Petr UOL7301 0 C SOB Olomouc
11:00:00 Kuta Alena 0140002 0 neregistrovani
11:00:00 Janča Jaroslav 0130001 232162 JJ MILLING
11:00:00 Chmelařová Blanka 0110001 8885 péčkaři
11:00:00 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Good Eliška SBR0550 2091593 C SKOB Bruntál
11:00:00 Procházková Samantha SBR0851 2001969 C SKOB Bruntál
11:00:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:00:00 Zrůbková Dana PTE7850 2127543 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Klapková Jarmila PTE7150 2127533 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Robotková Lenka PBM5451 7209368 C TJ Spartak 1. brněnská
11:00:00 Ryszkowski Slavomír SSU7800 2771344 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Buráňová Hana 0080002 2108870 BzB
11:00:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:00:00 Pešková Erika LOU8250 2419950 SK Moravan Louňovice
11:00:00 Sobková Lenka 0060002 53160 TJ Tesla Brno
11:00:00 Kopecká Tereza SSU8000 2221430 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Bergmannová Petra STE8651 2112743 SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Malec Vladimír KRN5900 52661 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Václavková Lenka KON8155 2020742 KOB Konice
11:00:00 Kutscherauerová Andrea BBM7550 2117697 C BETA URSUS Rosice
11:00:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk
11:00:00 Janečková Moťková Jitka UOL7151 1452447 C SOB Olomouc
11:00:00 Čeřovská Adéla KON8755 52722 C KOB Konice