Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.09.2021
Místo konání:
Pobučí, louka na okraji obce
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Slavoňovský les, 1 : 10 000, e = 5m, ISOM2017, stav 08/2021, mapovali Zdeněk Rajnošek (2021, HK) a Vojtěch Král (2020)
Ředitel závodu:
Pavlík Radek
Hlavní rozhodčí:
Strachota Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Štoudek Martin, Navrátil Tomáš - R1
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H70C     HDR     P    

D10C 1.67 km, 80 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:34:00 Matyšková Stela PLU1150 2087695 C TJ SOKOL Plumlov
11:36:00 Tichá Anna SSU1150 2121007 C SK Severka Šumperk
11:38:00 Havlíková Michaela 0060001 2039191 KVS Šumperk
11:40:00 Janků Michala STE1150 52510 C SK SKI-OB Šternberk
11:44:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C KOB Konice
11:46:00 Kopecká Eliška SSU1252 52573 C SK Severka Šumperk
11:48:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C TJ SOKOL Plumlov
11:50:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc

D12C 2.10 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kvášová Kateřina UOL1051 2133904 C SOB Olomouc
11:02:00 Václavková Amálie KON1079 8013874 C KOB Konice
11:04:00 Bábková Amálie PTE1051 8003670 C TJ Sokol Ptení
11:06:00 Závodná Kateřina SSU1050 2420036 C SK Severka Šumperk
11:08:00 Jordánová Nelly KSU1050 2108906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:10:00 Kopecká Tereza UOL1050 8013869 C SOB Olomouc
11:12:00 Paloncý Adéla KSU0950 2058485 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:16:00 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 B Oddíl OS SK Prostějov
11:18:00 Tomanková Alice KSU0959 8680326 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:20:00 Zapletalová Anna KON0979 52718 C KOB Konice
11:22:00 Gottwaldová Amálie STE0952 2122249 C SK SKI-OB Šternberk
11:24:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
11:26:00 Fialová Andrea KON1061 2020738 C KOB Konice
11:28:00 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D14C 2.29 km, 115 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B KOB Konice
11:03:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 B TJ SOKOL Plumlov
11:05:00 Vavrdová Karolína PTE0880 8226431 B TJ Sokol Ptení
11:07:00 Dvořáková Ema KON0777 2067322 B KOB Konice
11:11:00 Slezáková Vendula PLU0854 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
11:13:00 Vrbová Marie PTE0850 8014447 C TJ Sokol Ptení
11:15:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:17:00 Richtrová Ema SSU0753 2001914 C SK Severka Šumperk
11:21:00 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 Klapková Alžběta PTE0852 8013938 B TJ Sokol Ptení
11:25:00 Zaoralová Eliška SSU0752 2001924 C SK Severka Šumperk
11:27:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B TJ SOKOL Plumlov
11:31:00 Fialová Anna KON0779 361976 C KOB Konice
11:33:00 Matoušková Johana STE0751 8022633 B SK SKI-OB Šternberk

D16C 2.61 km, 130 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov
11:21:00 Přibylová Anežka OSN0551 2126374 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:23:00 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 C Oddíl OS SK Prostějov
11:25:00 Juřinová Adéla KSU0650 0 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:27:00 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 C Oddíl OS SK Prostějov
11:29:00 Kopecká Nela UOL0650 8013868 B SOB Olomouc
11:31:00 Doláková Adéla JPV0550 8517312 C Oddíl OS SK Prostějov
11:35:00 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 C Oddíl OS SK Prostějov

D18C 3.24 km, 145 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:37:00 Heclová Marie KSU0454 446447 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:39:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
11:41:00 Lukašáková Sára STE0450 8680430 B SK SKI-OB Šternberk

D21C 3.75 km, 170 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C SOB Olomouc
11:02:00 Svačinková Kateřina TVR9850 436926 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:04:00 Uvizlová Radka STH8451 9081 C SK Studenec

D35C 3.38 km, 150 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Hubíková Iva PLU8350 7208232 C TJ SOKOL Plumlov
11:27:00 Paloncý Jana KSU7878 995833 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:29:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
11:31:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
11:33:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C SOB Olomouc
11:35:00 Luterová Kristýna PLU7878 2419928 C TJ SOKOL Plumlov
11:37:00 Pinkavová Helena JPV7767 2000550 C Oddíl OS SK Prostějov
11:39:00 Svačinková Jitka TVR7750 436921 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:41:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
11:45:00 Zrůbková Dana PTE7850 2127543 C TJ Sokol Ptení
11:47:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
11:49:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C Oddíl OS SK Prostějov
11:51:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C SOB Olomouc
11:53:00 Zapletalová Kamila KON7979 2126255 C KOB Konice
11:55:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
11:57:00 Krčová Martina KSU7272 8680374 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:59:00 Otrubová Ivona PLU7677 8517317 C TJ SOKOL Plumlov
12:01:00 Kopecká Jitka UOL7750 2069081 C SOB Olomouc
12:05:00 Krejčí Lenka PTE8350 0 C TJ Sokol Ptení

D45C 3.16 km, 140 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
11:02:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
11:04:00 Reichlová Jiřina KSU7499 7211248 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:06:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
11:10:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
11:12:00 Klapková Jarmila PTE7150 2127533 C TJ Sokol Ptení
11:14:00 Fajkusová Jitka JPV6773 8006773 C Oddíl OS SK Prostějov
11:16:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:20:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
11:22:00 Janků Renata STE7251 52502 C SK SKI-OB Šternberk
11:24:00 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 C KOB Konice
11:26:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
11:30:00 Šimková Hana UOL6653 2011817 C SOB Olomouc
11:32:00 Tomanková Martina KSU7552 8113521 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D55C 2.53 km, 140 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:58:00 Gilíková Marie 0050001 232491 -
12:00:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
12:02:00 Felklová Jarmila 0040002 433098 ASPV OA
12:04:00 Špacírová Danuše UOL5852 52730 C SOB Olomouc
12:06:00 Roubalíková Iva 0030002 2102820 ZŠ Těšetice
12:08:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

D65C 2.28 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:09:00 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 52782 C OOB TJ Zlaté Hory

DH10N 1.68 km, 70 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:45:00 Michlová Barbora SSU1251 2001927 C SK Severka Šumperk
11:47:00 Tempír Jáchym UOL1300 2214509 C SOB Olomouc
11:51:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C KOB Konice
11:53:00 Hubík Radan PLU1500 7790004 C TJ SOKOL Plumlov

H10C 1.87 km, 80 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C OOB TJ Zlaté Hory
11:03:00 Pospíšil Jáchym PTE1111 2135192 C TJ Sokol Ptení
11:05:00 Macek Václav ASU1249 886264 C Magnus Orienteering
11:09:00 Binar Vít STE1201 2049585 C SK SKI-OB Šternberk
11:11:00 Vlček Antonín KSU1121 52258 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:13:00 Hubík Hubert PLU1300 2124774 C TJ SOKOL Plumlov
11:17:00 Václavek Alois KON1132 8014559 C KOB Konice

H12C 2.19 km, 90 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Havlík Jakub KSU1009 2056276 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:34:00 Suchánek Matyáš PLU0903 995816 C TJ SOKOL Plumlov
11:36:00 Tempír Lukáš UOL1001 2214531 C SOB Olomouc
11:38:00 Tříska David PTE1003 2102715 C TJ Sokol Ptení
11:40:00 Pánek Antonín SSU0901 9005142 C SK Severka Šumperk
11:42:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
11:44:00 Sekanina Marek ASU1010 52539 C Magnus Orienteering
11:46:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:50:00 Vrba Antonín PTE1001 8014572 C TJ Sokol Ptení
11:52:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 C KOB Konice
11:54:00 Lutera Oliver PLU1001 8085198 B TJ SOKOL Plumlov
11:56:00 Ryszkowski Ondřej SSU1001 2001992 C SK Severka Šumperk
11:58:00 Profous Štěpán KSU1030 0 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 C TJ SOKOL Plumlov
12:02:00 Heiser Matěj SSU0900 9102883 C SK Severka Šumperk
12:04:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:08:00 Frélich Matyáš PLU0901 2124798 C TJ SOKOL Plumlov

H14C 2.48 km, 140 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 Sekanina Ondřej ASU0745 2102553 B Magnus Orienteering
11:37:00 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 B OOB TJ Zlaté Hory
11:39:00 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 B SOB Olomouc
11:41:00 Paloncý Jan KSU0808 8680351 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:43:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 B Oddíl OS SK Prostějov
11:45:00 Přibyl Daniel OSN0808 2011898 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:47:00 Dvořák David RBK0702 2134306 SK Radioklub Blansko
11:51:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk
11:53:00 Miča Jan KSU0701 2108916 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:55:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 B SK SKI-OB Šternberk
11:57:00 Pánek Ondřej SSU0702 9200527 C SK Severka Šumperk
11:59:00 Marek Vít KSU0838 361910 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:01:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 B Magnus Orienteering
12:03:00 Juřina Marek KSU0828 51309 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H16C 3.03 km, 140 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A SKOB Ostrava
11:27:00 Smékal Mikuláš UOL0503 2000566 C SOB Olomouc
11:29:00 Křupka Tadeáš KON0606 1417249 C KOB Konice
11:31:00 Hejtmánek Štěpán SSU0505 2001950 C SK Severka Šumperk
11:33:00 Dvořák Štěpán KON0537 2067321 B KOB Konice
11:35:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B Oddíl OS SK Prostějov
11:37:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B TJ SOKOL Plumlov
11:39:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem

H18C 3.72 km, 150 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:54:00 Přibyl Jan OSN0300 2031346 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:56:00 Dvořák Michael RBK0406 2111740 C SK Radioklub Blansko

H21C 4.93 km, 210 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
11:02:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
11:04:00 Kopecký David UOL7800 8461740 C SOB Olomouc
11:06:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C Oddíl OS SK Prostějov
11:08:00 Mrkvica Petr ZLH7800 8663166 C OOB TJ Zlaté Hory
11:10:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
11:14:00 Pudel Jarda STE7505 8116758 C SK SKI-OB Šternberk
11:16:00 Hubáček Ondřej JPV8303 8109329 C Oddíl OS SK Prostějov
11:18:00 Mlejnek Pavel STE7403 52513 C SK SKI-OB Šternberk
11:20:00 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C Oddíl OS SK Prostějov
11:22:00 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:24:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C SK SKI-OB Šternberk
11:28:00 Gilík Marek SOP9904 8022629 C OOB TJ Slezan Opava
11:30:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
11:32:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
11:34:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
11:36:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
11:38:00 Zapletal Martin STE8500 8662724 C SK SKI-OB Šternberk
11:42:00 Matyšek Radoslav PLU8007 8116824 C TJ SOKOL Plumlov
11:44:00 Zbíral Robert UOL8000 8516911 C SOB Olomouc

H35C 4.21 km, 180 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:46:00 Křupka Tomáš KON7717 2108896 C KOB Konice
11:48:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
11:50:00 Vojvodík Martin MOV7400 8014474 C SKOB Ostrava
11:52:00 Binar Robert OOL7501 8116829 C SK Haná orienteering
11:54:00 Procházka Josef KON7219 8116756 C KOB Konice
11:56:00 Venus Ctibor STE7800 2144041 C SK SKI-OB Šternberk
11:58:00 Vlček Jan KSU8011 886267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:02:00 Ženčák Jaroslav 0040001 2060274 ASPV OA
12:04:00 Tempir Tomas 0070002 0 neregistrovani
12:06:00 Kotůlek Jan AOP7801 416168 C Orientační Běh Opava
12:08:00 Hubík Hubert PLU8201 8670809 C TJ SOKOL Plumlov
12:10:00 Miča Petr KSU7909 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:12:00 Dvořák Miloslav KON7537 8907 C KOB Konice
12:14:00 Mikuš Oldřich PTE8204 9201846 C TJ Sokol Ptení

H45C 4.02 km, 170 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
11:10:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
11:12:00 Pavelka Martin KSU7503 2073731 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:14:00 Závodný Marek SSU7403 2420013 C SK Severka Šumperk
11:16:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C Oddíl OS SK Prostějov
11:20:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:22:00 Šimek Roman UOL6503 8005432 C SOB Olomouc
11:24:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
11:26:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
11:28:00 Vodička Luděk SBR5501 8014529 C SKOB Bruntál
11:32:00 Otruba Marek PLU7417 8003659 C TJ SOKOL Plumlov
11:34:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C SK SKI-OB Šternberk
11:36:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
11:38:00 Holý Ondřej SBR7600 2135163 C SKOB Bruntál
11:40:00 Kašpar Jaroslav KSU7004 8663115 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:44:00 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C Oddíl OS SK Prostějov
11:46:00 Seidenglanz Marek SSU7401 2067988 C SK Severka Šumperk
11:48:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C KOB Konice
11:50:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C Oddíl OS SK Prostějov
11:52:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:56:00 Holusek Milan JPV6909 2121898 C Oddíl OS SK Prostějov

H55C 3.36 km, 145 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2092433 C SOB Olomouc
11:03:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
11:05:00 Kubeš Jaromír PLU6219 52500 C TJ SOKOL Plumlov
11:07:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C SK Haná orienteering
11:09:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
11:11:00 Paloncý Pavel KSU6349 8680340 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:13:00 Komínek Jaroslav KON5713 2001968 C KOB Konice
11:15:00 Roubalík Radovan 0030001 8656544 ZŠ Těšetice
11:17:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení
11:19:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
11:21:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc

H70C 2.38 km, 110 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
11:03:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
11:05:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk
11:07:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
11:09:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C OOB TJ Zlaté Hory
11:13:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov
11:15:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
11:17:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
11:19:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:21:00 Babák Jiří ZLH4801 8515553 C OOB TJ Zlaté Hory

HDR 1.62 km, 70 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Bábek Tom PTE1402 52737 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Ebnerová Barbora KON1399 0 C KOB Konice
11:00:00 Gebauer Jan SSU1400 2001991 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Hedrich Jan SSU1101 224899 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Hedrich Miroslav SSU0705 2001959 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Herzingerová Linda PLU1599 887939 C TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Kalina Ondřej ASU5050 52599 C Magnus Orienteering
11:00:00 Kindl Oskar UOL1401 2181315 C SOB Olomouc
11:00:00 Krejčí Viktor PTE1401 52485 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Matyšek Josef PLU1400 2096224 C TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Michl Jonáš SSU1500 2001966 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Mikušová Kateřina PTE1350 2102682 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Mrkvica Vít ZLH1600 7758623 C OOB TJ Zlaté Hory
11:00:00 Navrátil Ondřej ASU0001 0 Magnus Orienteering
11:00:00 Pánek Milan SSU1600 52553 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Tempir Vilem 0070001 2214511 neregistrovani
11:00:00 Tesařová Eva AOP1650 232620 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Tříska Jakub PTE1300 2102713 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Wichterle Lambert 0080001 0 Wichterle
11:00:00 Wichterle Lukáš 0080002 0 Wichterle
11:00:00 Šaňáková Anna UOL1351 2124801 C SOB Olomouc

P 2.17 km, 95 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Bartošová Dana PTE7650 2131187 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Chmelařová Blanka 0010001 8885 péčkaři
11:00:00 Dvořáková Martina RBK7253 2111812 C SK Radioklub Blansko
11:00:00 Fabiánek Jakub KSU0001 0 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Gebauer Lubomír SSU8300 224897 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Gebauerová Jana SSU6450 2001926 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Havlík Jindra KSU7800 2058486 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Janeček Petr UOL7301 2420067 C SOB Olomouc
11:00:00 Kašparová Jana STE7351 2069100 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Kváša Michal UOL7901 2039812 C SOB Olomouc
11:00:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:00:00 Malec Vladimír KRN5900 52661 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Mrkvicová Radka ZLH7851 7758623 C OOB TJ Zlaté Hory
11:00:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Profous Kamil KSU7200 0 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Tříska Richard PTE7447 2102714 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Třísková Eva PTE8050 52743 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Václavková Lenka KON8105 212650 KOB Konice
11:00:00 Červinková Barbora OKP9351 436949 C SK OK 24 Praha