Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
03.10.2021
Místo konání:
Potočná u Číměře
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
https://mapy.orientacnisporty.cz/mapa/nivy-3-2021
Ředitel závodu:
Potužníková Eva
Hlavní rozhodčí:
Parkan Jiří - R3
Stavitel tratí:
Nouza Petr - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
Nahrávám data...

D10N 1.60 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Jelínková Anna SJH1252 681884 C SOS Jindřichův Hradec
10:13:00 Nevrklová Adéla RUZ1252 2133912 C TJ Růžená
10:23:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice
10:33:00 Brychtová Lucie JHB1352 2103771 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:43:00 Krejsová Markéta CHT1351 8012871 C OOB SK Chrast

D10 2.00 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Klusáčková Dorota CTB1152 8042140 C SK OB Chotěboř
10:04:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C TJ Růžená
10:08:00 Rychnovská Eliška SJI1151 2115732 C OK Jihlava
10:12:00 Doleželová Jolana STA1151 8482093 C OK Střelka
10:16:00 Komárková Ondřejka SJH1351 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
10:20:00 Klusáčková Johana CTB1153 8012875 C SK OB Chotěboř
10:24:00 Charouzová Hana CHT1152 416080 C OOB SK Chrast
10:28:00 Lubasová Nela STA1152 8116807 C OK Střelka
10:32:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:36:00 Svitáková Ludmila SJH1152 331439 C SOS Jindřichův Hradec
10:40:00 Sobotková Karolína TTR1152 52244 C OOB Třebíč
10:44:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C Oddíl OB Kotlářka

D12 2.50 km, 70 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Dvořáčková Eva OSN1050 8302010 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:14:00 Vítková Eva CHT1053 682379 B OOB SK Chrast
10:21:00 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 B SK OB Chotěboř
10:28:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 C SOS Jindřichův Hradec
10:35:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
10:42:00 Havlíčková Hana CHT1153 2419858 B OOB SK Chrast
10:49:00 Lubasová Aneta STA0953 8482112 C OK Střelka
10:56:00 Korecká Eva CHT1054 8482073 C OOB SK Chrast
11:03:00 Drápová Justýna OSN0990 8119491 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:10:00 Pobudová Marie SJH1050 443107 B SOS Jindřichův Hradec
11:17:00 Slavíková Bára CHT0951 2120993 C OOB SK Chrast
11:24:00 Čápová Denisa STA0952 8680427 C OK Střelka
11:31:00 Jarošová Linda VCB0950 8013897 B OB České Budějovice

D14 2.90 km, 80 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
10:06:00 Zoulíková Vendula CHT0753 8022651 B OOB SK Chrast
10:12:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:18:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 A SK OB Chotěboř
10:24:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 A OK Jihlava
10:36:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B OOB SK Chrast
10:42:00 Plachá Nora STA0851 8116821 B OK Střelka
10:48:00 Dvořáčková Jana OSN0757 8312007 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:54:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 B SOS Jindřichův Hradec
11:00:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 B OOB SK Chrast
11:06:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:12:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 B TJ Růžená
11:18:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B SOS Jindřichův Hradec
11:24:00 Škapová Markéta CHT0752 8136478 B OOB SK Chrast
11:30:00 Zamrazilová Tereza SJI0755 886269 C OK Jihlava
11:36:00 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A OB České Budějovice

D16 3.20 km, 85 m, 19 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Veselá Tereza CHT0552 7207628 C OOB SK Chrast
10:48:00 Janošíková Eva VCB0552 8116770 A OB České Budějovice
10:58:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B TJ Růžená
11:08:00 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 A OOB SK Chrast
11:18:00 Plachá Zita STA0551 8116810 A OK Střelka
11:28:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava

D18 4.40 km, 115 m, 21 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A OB České Budějovice
10:51:00 Čápová Eliška STA0451 8482108 A OK Střelka
11:01:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 C OOB Třebíč
11:11:00 Pilná Klára OSN0452 8302004 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D21C 5.20 km, 130 m, 27 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
10:36:00 Flašarová Kristýna PGP9054 49617 C SK Praga
10:41:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 C OK Jihlava
10:46:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 R SK OB Chotěboř
10:51:00 Gottfriedová Adéla VCB9755 426398 C OB České Budějovice
10:56:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R SK Praga
11:01:00 Foltýnová Eva SJI0051 8033298 C OK Jihlava
11:06:00 Juračková Jana 10002 9235 neregistrovaný
11:11:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
11:16:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
11:21:00 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 A OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C OK Jihlava
11:31:00 Vacková Anna CHT0051 51970 C OOB SK Chrast
11:36:00 Bořilová Klára TBM8964 515189 C KOS TJ Tesla Brno

D21D 4.00 km, 105 m, 20 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Pařízková Kateřina PZR7951 2134287 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:59:00 Bartáková Petra SJI8151 8076038 C OK Jihlava
11:06:00 Korberová Lenka JHB8452 49809 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:13:00 Novotná Petra SJI8350 8516414 C OK Jihlava
11:20:00 Zdobinská Lucie JHB9160 682632 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod

D35 4.20 km, 100 m, 21 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Martincová Kristýna CHT8551 63591 C OOB SK Chrast
10:05:00 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C OB České Budějovice
10:10:00 Binková Jana CHT8651 52312 C OOB SK Chrast
10:15:00 Míková Lenka VCB7653 8237724 C OB České Budějovice
10:20:00 Paulíčková Renata SJI8057 8660557 C OK Jihlava
10:25:00 Korecká Lenka CHT8053 8033277 C OOB SK Chrast
10:30:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C OK Jihlava
10:35:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:40:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
10:45:00 Krejsová Martina CHT8152 52175 C OOB SK Chrast
10:50:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:55:00 Vacková Petra CHT7852 4329 C OOB SK Chrast
11:00:00 Kubešová Eva RUZ8151 2146034 C TJ Růžená
11:05:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
11:10:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
11:15:00 Forstová Veronika PZR8181 8119527 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:20:00 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:25:00 Sobotková Lenka TTR8151 52239 C OOB Třebíč
11:30:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod

D45 3.90 km, 110 m, 20 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Juračková Jana CHT6052 9237 C OOB SK Chrast
10:06:00 Šrámková Iva RIC7251 8033239 C OB Říčany
10:13:00 Drábková Jitka TTR6951 2801050 C OOB Třebíč
10:18:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava
10:24:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Voborníková Eva CTB6851 8003667 C SK OB Chotěboř
10:36:00 Jarošová Irena VCB7551 2118452 C OB České Budějovice
10:42:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
10:48:00 Janíčková Jitka OSN7356 8680294 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:54:00 Zámečníková Jitka 20001 2103763 Zámečníci
11:00:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C OK Jihlava
11:06:00 Janošíková Olga VCB7552 426399 C OB České Budějovice
11:12:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
11:18:00 Himmelová Marie KAM6952 51681 C OK Kamenice
11:24:00 Nechutová Alena PZR6969 8022352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:30:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava
11:36:00 Rožková Petra RIC7575 8660563 C OB Říčany

D55 3.20 km, 100 m, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Flašarová Marie KCK5756 8013472 C KOB Český Krumlov
10:10:00 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:16:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C OOB Třebíč
10:22:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C OOB SK Chrast
10:28:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C SK Technik České Budějovice

D65 2.70 km, 85 m, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C OK Jihlava
10:09:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C Slovan Praha
10:15:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
10:21:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
10:27:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:33:00 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice

H10N 1.60 km, 50 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Dočkal Prokop SJI1201 2113497 C OK Jihlava
11:13:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 C OB Kašperské Hory
11:23:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C OK Jihlava
11:33:00 Věžník Roman TTR1111 2115150 C OOB Třebíč

H10 2.00 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Martinec Eduard CHT1202 2102866 C OOB SK Chrast
11:06:00 Rychtárik Jáchym SJH1201 436407 C SOS Jindřichův Hradec
11:10:00 Minařík František VCB1103 8007194 C OB České Budějovice
11:14:00 Hadrava Lukáš SJH1005 436450 SOS Jindřichův Hradec
11:18:00 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory
11:22:00 Novák Tobiáš CTB1103 8003661 C SK OB Chotěboř
11:26:00 Prantl Tomáš SJH1105 2148242 C SOS Jindřichův Hradec
11:30:00 Forst Matouš PZR1100 8680414 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:34:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec
11:38:00 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 C SK OB Chotěboř

H12 2.70 km, 65 m, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C OB České Budějovice
10:07:00 Beran Antonín SJH1101 2067961 C SOS Jindřichův Hradec
10:13:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 8003597 B SK OB Chotěboř
10:19:00 Míchal Jakub SJH1001 8022661 B SOS Jindřichův Hradec
10:25:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
10:31:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 C OB České Budějovice
10:37:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B SOS Jindřichův Hradec
10:43:00 Prášil Adam SJI0901 8033299 B OK Jihlava
10:49:00 Prášil Šimon TTR0901 500580 C OOB Třebíč
10:55:00 Libra Matyáš PZR0900 7210882 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:01:00 Rychtárik Tadeáš SJH0901 2801422 C SOS Jindřichův Hradec
11:07:00 Dočkal Matouš SJI0900 2029126 C OK Jihlava
11:13:00 Dokulil Jiří PZR0905 2420004 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:19:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SOS Jindřichův Hradec
11:25:00 Černý Petr SJI0905 2129213 B OK Jihlava
11:31:00 Janošík Ivan VCB1002 8519562 C OB České Budějovice
11:37:00 Škapa Jan CHT0901 2115711 C OOB SK Chrast

H14 3.40 km, 100 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Šimon Eduard PZR0800 7210246 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:08:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
10:14:00 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 A OB České Budějovice
10:20:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec
10:26:00 Vítek Vojtěch CHT0801 8061440 B OOB SK Chrast
10:32:00 Jaroš Jáchym VCB0800 2127644 B OB České Budějovice
10:38:00 Jelínek Vít SJH0804 8014566 C SOS Jindřichův Hradec
10:44:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B OK Jihlava
10:50:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B TJ Růžená
10:56:00 Těthal Josef SJH0805 2260168 C SOS Jindřichův Hradec
11:02:00 Debef Alan SJI0809 0 C OK Jihlava
11:08:00 Dvořáček Jan TTR0701 2420061 C OOB Třebíč

H16 4.00 km, 115 m, 19 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 A SK OB Chotěboř
10:28:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
10:36:00 Vacek František CHT0501 2067939 B OOB SK Chrast
10:44:00 Jirků František SJI0600 2039823 B OK Jihlava
10:52:00 Pařízek Petr PZR0504 7210903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:00:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B OK Jihlava
11:08:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 8302005 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:16:00 Kocourek Jiří CTB0602 8011039 B SK OB Chotěboř
11:24:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 A OK Jihlava
11:32:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C OOB Třebíč

H18 5.20 km, 140 m, 24 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
10:11:00 Šrámek Jaromír RIC0303 8226426 A OB Říčany

H21C 6.40 km, 155 m, 33 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C KOS TJ Tesla Brno
10:03:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
10:06:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
10:09:00 Čermák Martin RUZ7100 2134278 C TJ Růžená
10:12:00 Vacek Vojtěch SJI9602 8014480 C OK Jihlava
10:15:00 Hladílek Jan PZR8814 8016309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:18:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
10:21:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Jirků Roman SJI8309 301273 C OK Jihlava
10:27:00 Janda Petr CHT9101 2125330 C OOB SK Chrast
10:30:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:33:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C SK OB Chotěboř
10:36:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 A OK Jihlava
10:39:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
10:42:00 Herman Jan 10001 9307 neregistrovaný
10:45:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C OK Jihlava
10:48:00 Gregor Martin DKP7705 8014551 C Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:54:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
10:57:00 Sabol Josef CTB9902 436413 C SK OB Chotěboř
11:00:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 A OOB Třebíč
11:03:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Prášil Aleš SJI7415 2127589 C OK Jihlava
11:09:00 Krejsa Jan CHT8701 8004592 C OOB SK Chrast
11:12:00 Hulec Filip PCB9401 8001109 C SKP České Budějovice
11:15:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
11:18:00 Píro Matěj TTR8802 1988888 C OOB Třebíč
11:21:00 Krejsa Vladimír CHT9202 52158 C OOB SK Chrast
11:24:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A OK Jihlava
11:27:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:30:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C OB Kašperské Hory
11:33:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
11:36:00 Dvořáček Jiří OSN7502 8007171 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:39:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C TJ Spartak 1. brněnská

H21D 4.20 km, 110 m, 20 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Pařízek Miloš PZR7701 2144083 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H35 5.30 km, 125 m, 27 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Černý Petr SJI8100 2127647 C OK Jihlava
10:19:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
10:25:00 Sebera Josef SFM8301 49442 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:31:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
10:37:00 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C OOB SK Chrast
10:43:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
10:49:00 Rožek David RIC7403 1111550 C OB Říčany
10:55:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
11:01:00 Doležel Tomáš STA7701 5297 C OK Střelka
11:07:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
11:13:00 Věžník Roman TTR7901 8014510 C OOB Třebíč
11:19:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
11:25:00 Martinec Petr CHT8502 52168 C OOB SK Chrast

H45 4.60 km, 140 m, 22 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Zámečník Pavel 20002 2801012 Zámečníci
10:07:00 Šrámek Petr RIC6905 8226334 C OB Říčany
10:11:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
10:15:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:19:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
10:23:00 Šteflíček Martin SJH7399 2096231 SOS Jindřichův Hradec
10:27:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
10:31:00 Votruba Petr CHT7502 2148258 C OOB SK Chrast
10:35:00 Nechuta Milan PZR7007 8022374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:39:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
10:43:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
10:47:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:51:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
10:55:00 Vacek František CHT7001 4634 C OOB SK Chrast
10:59:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
11:03:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
11:07:00 Izdný Pavel SJI7613 8149899 C OK Jihlava
11:11:00 Pilný Jaroslav OSN6904 436958 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:15:00 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
11:19:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 8014557 C TJ Růžená
11:23:00 Plachý Martin STA7101 2108861 C OK Střelka
11:27:00 Jaroš Jakub VCB7100 2118457 C OB České Budějovice

H55 4.10 km, 115 m, 20 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Himmel Petr KAM6503 303918 C OK Kamenice
10:07:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
10:12:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
10:17:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C OK Jihlava
10:22:00 Hrstka Vladislav JHB5702 995881 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:27:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
10:32:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
10:37:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:42:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C OK Jihlava
10:47:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
10:52:00 Kafka Václav SJI6001 301295 C OK Jihlava
10:57:00 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C OB České Budějovice

H65 3.30 km, 100 m, 18 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C OOB Třebíč
10:43:00 Juračka Vojtěch CHT5404 9234 C OOB SK Chrast
10:53:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:03:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C OOB SK Chrast
11:13:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
11:23:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko

H70 2.70 km, 85 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Starka František CHT4801 51949 C OOB SK Chrast
10:53:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C OK Jihlava
10:59:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Rosice
11:05:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C OOB SK Chrast
11:11:00 Blecha Ladislav TRT5100 8140927 C KOS Třešť
11:17:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
11:23:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:29:00 Zlesák Milan CHT5101 51951 C OOB SK Chrast
11:35:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená

HDR 1.70 km, 50 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Běhal Matěj SJH1502 2011806 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Běhalová Matylda SJH1353 2011808 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Forstová Viola PZR1551 7210889 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
01:00:00 Herman Johanka 10003 2011801 neregistrovaný
01:00:00 Jackov Martin SJH1503 2011802 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Komárek Štěpán SJH1602 2025364 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Krejsa Josef CHT1501 53155 C OOB SK Chrast
01:00:00 Kubáková Laura JHB1550 9201757 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
01:00:00 Lauerman Jan SJI1515 2103711 C OK Jihlava
01:00:00 Lauermanová Eva SJI1353 886813 C OK Jihlava
01:00:00 Martinec Otakar CHT1502 2221501 C OOB SK Chrast
01:00:00 Matějů Antonín PGP1501 682623 C SK Praga
01:00:00 Matoušek Jan ml. SJH1604 2099718 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Matras Štěpán CHT1402 51980 C OOB SK Chrast
01:00:00 Matrasová Marie CHT1451 232883 C OOB SK Chrast
01:00:00 Míchal Jáchym SJH1601 2420068 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
01:00:00 Moravec Adam SJI1800 7260022 C OK Jihlava
01:00:00 Nevrklová Zuzana RUZ1750 2113360 C TJ Růžená
01:00:00 Prantl David SJH1401 2148078 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Rychtáriková Sofie SJH1551 2118501 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Sebera Eduard SFM1400 2031358 C O-RUNNAŘI Beskydy
01:00:00 Sobotka Ondřej TTR1401 52159 C OOB Třebíč
01:00:00 Vacek Jan CHT1201 0 C OOB SK Chrast

P 2.70 km, 65 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Dočkalová Tereza TTR0152 0 C OOB Třebíč
01:00:00 Fraj David RUZ0900 8013392 C TJ Růžená
01:00:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
01:00:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C TJ Růžená
01:00:00 Kaňáková Petra SJI8751 7003047 C OK Jihlava
01:00:00 Nevrklová Martina RUZ8053 2133899 C TJ Růžená
01:00:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
01:00:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C OK Jihlava
01:00:00 Votruba Štěpán CHT0702 2148241 C OOB SK Chrast