Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Klubová startovka

Datum:
06.11.2021
Místo konání:
Karlovy Vary, Drahovice
Pořadatel:
SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Mapa:
Goethovka
Ředitel závodu:
Turek Jan
Hlavní rozhodčí:
Savičová Gabriela - R3
Stavitel tratí:
Dítko Jan
Kluby:
2HD     BSO     DCH     DKP     CHT     JES     KAM     KRL     KSH     LCV     LPM     MAS     MLA     NEK     ONO     PLU     SCP     SJC     SKV     SLP     VPM     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Sedláková Nela BSO0952 232240 C T2
11:00:00 Fojtíková Vendula BSO0854 7876 C T2
11:00:00 Fojtíková Nikola BSO0853 232236 C T2
11:03:00 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B D16
11:20:00 Gregor Richard BSO0900 7874 C H12
11:34:00 Kohoutek Oldřich BSO7100 7204986 C H45
11:38:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A H21
11:40:00 Rambousek Karel BSO7907 8028852 C H35
11:42:00 Havlíček Albert BSO0304 8028818 A H21
11:45:00 Gregorová Kateřina BSO8151 2181285 C D35
11:54:00 Spiřík František BSO0603 8683 C H16
11:58:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B H16
12:04:00 Veseleňák Karel BSO0601 232239 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Michalec Jan DCH5701 7207360 C T4
11:10:00 Fryšová Tereza DCH7654 4451 C D45
11:17:00 Schejbal Ladislav DCH5301 232373 C H65
11:21:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H65
11:26:00 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C H45
11:37:00 Plevný Albert DCH0711 8662372 B H14
11:40:00 Doubravová Hana DCH0857 2039218 C D14
11:42:00 Fryš Zdeněk DCH7503 4450 C H45
11:44:00 Němečková Eliška DCH0765 2144034 C D14
12:00:00 Riedlová Karolína DCH0856 2103768 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:25:00 Kellerová Lenka CHT8054 2148247 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:11:00 Janda Josef JES4701 301667 C H65
11:22:00 Vaníček Petr JES7500 8808 H45
11:56:00 Vaníček Viktor JES0602 7210315 C H16
12:02:00 Bílý Milan JES7001 7208235 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Šafková Petra KAM6650 51278 C D55
11:47:00 Šafka Jan KAM6604 51745 H55
11:59:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 E D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Fábera Ondřej KRL8009 416318 T2
11:01:00 Fáberová Hana KRL1153 2017667 C D10
11:02:00 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C H45
11:05:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C D10
11:05:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 A D16
11:06:00 Fáberová Lucie KRL1351 434576 C HD10F
11:09:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 B D16
11:14:00 Hanáková Marta KRL7151 7140196 C D45
11:19:00 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 B D16
11:20:00 Fáberová Zuzana KRL1651 232961 HDR
11:21:00 Romová Kateřina KRL8051 2127636 C D35
11:25:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B D12
11:26:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C H12
11:28:00 Hanák Martin KRL6701 2127655 C H45
11:31:00 Gelnerová Karolína KRL1350 2126273 C D10
11:32:00 Haller Maxmilián KRL1102 8113532 C H12
11:37:00 Peterková Adéla KRL0953 2124756 C D12
11:48:00 Peterka Pavel KRL8008 2099518 H35
11:52:00 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C H21
11:52:00 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B D14
11:58:00 Houba Petr KRL7801 2134275 C H35
11:58:00 Pokorná Anežka KRL0757 2126298 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C H45
12:06:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kraus Jindřich LCV9401 253146 T4
11:06:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C D45
11:15:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C H65
11:19:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D65
11:19:00 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C H65
11:20:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C D75
11:32:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C H45
11:00:00 Tříska Jiří LPM7400 682338 C T4
11:01:00 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B H18
11:03:00 Šilhavá Jana LPM5951 51152 C D55
11:04:00 Šilhavý Miroslav LPM5800 51153 C H45
11:12:00 Bohuslav Fanda LPM0900 8667972 C H12
11:13:00 Třísková Tereza LPM0653 2082946 C D16
11:15:00 Bartošová Milena LPM7755 2102775 C D35
11:18:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C H45
11:19:00 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C D35
11:20:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C D45
11:22:00 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A H21
11:28:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R H21
11:29:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35
11:30:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C D45
11:30:00 Parula Egon LPM1000 2801411 C H12
11:33:00 Šafránková Eliška LPM0953 2000560 C D12
11:33:00 Pechová Iva LPM6151 8014556 C D35
11:35:00 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 B H14
11:39:00 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C H10
11:40:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C H45
11:49:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H55
11:54:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35
12:04:00 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C H35
12:08:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Šulc Marek MAS9302 2026166 C H21
11:22:00 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C D45
11:22:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 B H12
11:29:00 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B H14
11:44:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C H35
11:50:00 Frank Jiří MAS9600 301505 C H21
11:51:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Povišerová Aneta MLA1050 2181953 C T2
11:00:00 Kváčová Stanislava 0 T2
11:00:00 Milota Jan MLA0500 232234 C T2
11:00:00 Klierová Simona MLA8051 7879 C T2
11:04:00 Prinz Mikuláš MLA0901 1421915 C H12
11:04:00 Macurová Jana MLA6657 301485 C D45
11:08:00 Placek Tomas MLA0902 8014515 B H12
11:08:00 Povišerová Lucie MLA1350 301443 C HD10F
11:08:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C D45
11:09:00 Placková Veronika MLA8250 8033229 C D35
11:10:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H75
11:12:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C D45
11:13:00 Prinzová Lada MLA1150 1421921 C D10
11:14:00 Beneš Jan MLA1000 1421924 C H12
11:14:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C H45
11:17:00 Nykodymová Anna MLA1154 7880 C D10
11:17:00 Fišáková Hana MLA7750 8656664 C D35
11:20:00 Pivcová Lucie MLA1650 1421925 C HDR
11:21:00 Benešová Marie MLA1250 1421918 C D10
11:24:00 Macura Jan MLA9306 8109363 C H21
11:25:00 Peláková Daniela MLA1155 2214516 C D10
11:29:00 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C D10
11:31:00 Prinzová Nikola MLA8150 301471 C D35
11:32:00 Beneš Marek MLA7601 1421929 C H45
11:34:00 Kováč František MLA0201 8656612 B H21
11:35:00 Kožíšková Hana MLA8350 1421928 C D35
11:38:00 Pivec Lukáš MLA7600 8116735 C H35
11:40:00 Milota Břetislav MLA0300 8116801 B H21
11:41:00 Klier Šimon MLA1101 7884 C H10
11:41:00 Pivcová Žaneta MLA8050 0 C D35
11:43:00 Petruš Ondřej MLA0701 8116798 B H14
11:45:00 Macura Jaroslav MLA5903 301486 C H55
11:46:00 Placek Petr MLA8000 8109418 C H35
11:46:00 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 C D14
11:47:00 Kváč Martin MLA1102 2073704 C H10
11:47:00 Kváč Miroslav MLA0800 8014558 C H14
11:50:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B H16
11:51:00 Placek Nikolas MLA1200 888609 C H10
11:52:00 Prinz Tomáš MLA8100 416179 C H35
11:53:00 Herman Ondřej MLA0801 1421926 B H14
12:00:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C H35
12:02:00 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Soukup Ondřej NEK1201 2145642 C HD10F
11:00:00 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C T2
11:00:00 Zieba Jakub NEK9800 2067347 C T4
11:03:00 Horák Jáchym NEK0301 0 C H18
11:04:00 Pávková Anna NEK1350 2146042 C HD10F
11:07:00 Škultéty Kristýna NEK1251 2146044 C D10
11:07:00 Pávková Jana NEK7850 2111718 C D35
11:11:00 Gregorová Vendula NEK1250 2146036 C D10
11:13:00 Jánová Andrea NEK7851 0 D35
11:15:00 Juhaszová Tereza NEK1151 8004735 D10
11:19:00 Cikhardtová Adéla NEK1150 2096262 C D10
11:28:00 Marešová Marcela NEK7450 301416 C D45
11:32:00 Wolf Vojtěch NEK0100 0 C H21
11:33:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B H14
11:43:00 Cikhardt Jan NEK1600 0 C H10
11:43:00 Zieba Jaroslav NEK6500 232206 C H55
11:48:00 Newiak Nick NEK0101 8109361 A H21
11:49:00 Fecko Richard NEK1100 2067349 C H10
11:53:00 Gregor Josef NEK1000 232229 H10
11:53:00 Marešová Alexandra NEK9950 2067348 D21
11:56:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C H35
11:56:00 Pospíchalová Veronika NEK0853 2138180 C D14
12:01:00 Marešová Klára NEK0250 8660518 B D21
12:05:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 A D21
12:10:00 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B D18
12:14:00 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Fišer Adam ONO1003 301494 C H12
11:00:00 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C T2
11:00:00 Donda Jiří ONO7600 2102676 C T4
11:01:00 Holíková Simona ONO0553 8660587 A D16
11:02:00 Hynková Anna ONO1250 301730 C HD10F
11:05:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C D55
11:06:00 Černý Antonín ONO1001 2148165 B H12
11:07:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A D16
11:08:00 Ševčík Jiří ONO7001 2102671 C H45
11:09:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C D10
11:11:00 Pekárková Bára ONO0655 8022619 B D16
11:12:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C H75
11:16:00 Ritter Jakub ONO1000 2117426 B H12
11:16:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C H45
11:17:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 A D16
11:20:00 Černý Jan ONO7101 2061825 C H45
11:20:00 Hynková Johanna ONO1750 301492 C HDR
11:23:00 Halámková Jana ONO0657 1428926 B D16
11:24:00 Ševčíková Petra ONO7450 8022372 C D45
11:24:00 Kantner Stanislav ONO1002 301495 C H12
11:26:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 A H21
11:27:00 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C D35
11:29:00 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 C D12
11:30:00 Hynek Petr ONO7000 301490 C H45
11:31:00 Maglia Šimon ONO0702 8022369 C H14
11:39:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 A H14
11:39:00 Hynková Marie ONO1050 8008269 C D12
11:39:00 Davidová Jana ONO7852 2061777 C D35
11:42:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C H35
11:43:00 Hynková Jana ONO8650 301498 C D35
11:46:00 Donda Jiří ONO0403 8032771 A H21
11:48:00 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B D14
11:49:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B H14
11:52:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B H16
11:55:00 Ševčík Vít ONO1100 2146030 C H10
11:55:00 Hynková Eliška ONO9650 301420 C D21
12:00:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B H16
12:10:00 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C H35
12:12:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 A D18
12:16:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Trhlíková Adéla 7412075 T2
11:38:00 Trhlík Tomáš PLU7407 8071274 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:26:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D45
11:36:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Prášilová Alžběta SJC1651 7207016 C HDR
11:36:00 Prášil Ondřej SJC8401 8170284 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Ondrová Jana SKV9999 301522 T2
11:00:00 Oršula Tomáš SKV8888 0 T4
11:03:00 Turková Klára SKV1151 0 C D10
11:10:00 Štěrba Lukáš SKV1001 8013923 B H12
11:15:00 Peřinová Zuzana SKV0551 2106733 C D16
11:23:00 Nduwimana Eva SKV8051 0 C D35
11:55:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 B H14
11:57:00 Ondrová Kateřina SKV8951 416217 C D21
12:04:00 Peřinová Eliška SKV0755 2103720 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C H45
11:11:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C D35
11:35:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C D45
11:02:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 B H12
11:13:00 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C H65
11:18:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C D45
11:23:00 Maternová Jana VPM1150 2060382 C D10
11:24:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C H45
11:27:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C D10
11:28:00 Materna Josef VPM0902 8007996 B H12
11:30:00 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 C H21
11:31:00 Vodrážková Barbora VPM1050 8022340 C D12
11:37:00 Sobotová Jana VPM7250 8022362 C D35
11:41:00 Pícl Kryštof VPM0800 1494 C H14
11:42:00 Kadlecová Barbora VPM0750 434819 C D14
11:44:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A H21
11:45:00 Jedlička Josef VPM1102 232337 C H10
11:45:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 8022383 B H14
11:50:00 Beránková Hedvika VPM0850 8013879 B D14
11:51:00 Blažek Jiří VPM5009 253118 C H55
11:54:00 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B D14
12:03:00 Kožíšková Kateřina VPM0652 8008298 A D21
12:06:00 Anděl Robert VPM8001 8028884 C H35
12:07:00 Kamarytová Marie VPM9191 8656581 C D21

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:05 Vakant 0 Vakant H18
11:09 Vakant 0 Vakant D55
11:10 Vakant 0 Vakant HD10F
11:12 Vakant 0 Vakant HD10F
11:14 Vakant 0 Vakant H75
11:21 Vakant 0 Vakant D65
11:22 Vakant 0 Vakant D75
11:23 Vakant 0 Vakant H65
11:25 Vakant 0 Vakant D16
11:27 Vakant 0 Vakant D16
11:33 Vakant 0 Vakant D10
11:34 Vakant 0 Vakant D45
11:34 Vakant 0 Vakant H12
11:35 Vakant 0 Vakant D10
11:36 Vakant 0 Vakant D45
11:36 Vakant 0 Vakant H12
11:37 Vakant 0 Vakant D10
11:38 Vakant 0 Vakant H12
11:41 Vakant 0 Vakant D12
11:43 Vakant 0 Vakant D12
11:44 Vakant 0 Vakant H45
11:46 Vakant 0 Vakant H45
11:47 Vakant 0 Vakant D35
11:48 Vakant 0 Vakant H45
11:49 Vakant 0 Vakant D35
11:51 Vakant 0 Vakant D35
11:53 Vakant 0 Vakant H55
11:54 Vakant 0 Vakant H21
11:56 Vakant 0 Vakant H21
11:57 Vakant 0 Vakant H10
11:57 Vakant 0 Vakant H14
11:58 Vakant 0 Vakant H21
11:59 Vakant 0 Vakant H14
12:06 Vakant 0 Vakant H16
12:08 Vakant 0 Vakant H16
12:08 Vakant 0 Vakant D14
12:09 Vakant 0 Vakant D21
12:10 Vakant 0 Vakant D14
12:11 Vakant 0 Vakant D21
12:12 Vakant 0 Vakant H35
12:12 Vakant 0 Vakant D14
12:14 Vakant 0 Vakant H35
12:16 Vakant 0 Vakant H35
12:18 Vakant 0 Vakant D18
11:50 Materna Josef 0010001 7982 Plzeň H35
11:00 Polanská Lucie 0030001 438623 Žádný T2
11:00 Jirkovský Libor 0050006 0 Ski klub Karlovy Vary, z.s. T4
11:00 Jirkovský Filip 0050005 0 Ski klub Karlovy Vary, z.s. T4
11:00 Turčin Jan 0050004 2143363 Ski klub Karlovy Vary, z.s. T4
11:00 Křiklava Adam 0050008 0 Ski klub Karlovy Vary, z.s. T4
11:00 Křiklava Jakub 0050009 0 Ski klub Karlovy Vary, z.s. T4
11:00 Turčinová Anna 0050003 7201766 Ski klub Karlovy Vary, z.s. T4
11:00 Samek Šimon 0050002 1450162 Ski klub Karlovy Vary, z.s. T4
11:00 Dlabač Marek 0050001 0 Ski klub Karlovy Vary, z.s. T4
11:18 Jirkovský Lukáš 0050007 0 Ski klub Karlovy Vary, z.s. H12
11:27 Schartová Klára 0050010 0 Ski klub Karlovy Vary, z.s. D12
11:12 Döhler Thomas 0060004 7029030 SV Pechbrunn H45
11:16 Döhler Ute 0060003 2790 SV Pechbrunn D45
11:21 Döhler Karla 0060002 2026136 SV Pechbrunn D16
12:02 Döhler Luise 0060001 2026133 SV Pechbrunn D14
11:00 Dvořáková Nikol 0070001 0 LK Slovan K. Vary T2