Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.10.2022
Místo konání:
Krchleby - U zeleného Háje
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Mapa:
Výtuň
Ředitel závodu:
Šilhavý Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Bohuslav Václav - R1
Stavitel tratí:
Šitra Vladimír - R3
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75    
Nahrávám data...

D10F 2.50 km, 25 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Kodýtková Marie LPM1451 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:04:00 Píclová Kristýna VPM1450 361938 KOS Slavia Plzeň
10:07:00 Bartošová Magdaléna LPM1251 2082944 C OK Lokomotiva Plzeň

D10 2.70 km, 25 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Benešová Marie MLA1250 1421918 C MLOK Mariánské Lázně
10:03:00 Hynková Anna ONO1250 8008269 C SKOB Ostrov
10:06:00 Gregorová Vendula NEK1250 8004735 C Nejdek Orienteering
10:09:00 Gelnerová Karolína KRL1350 2126273 C Kometa Kralovice
10:12:00 Dvořáková Zuzana VPM1250 434806 C KOS Slavia Plzeň

D12 2.80 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Nykodymová Anna MLA1154 8076630 B MLOK Mariánské Lázně
10:04:00 Juhaszová Tereza NEK1151 8066730 C Nejdek Orienteering
10:07:00 Fryšová Zuzana DCH1151 2039224 C Radioelektronika Cheb
10:10:00 Dvořáková Barbora VPM1052 7924 C KOS Slavia Plzeň
10:13:00 Prinzová Lada MLA1150 1421921 B MLOK Mariánské Lázně
10:16:00 Vodrážková Barbora VPM1050 8022340 B KOS Slavia Plzeň
10:19:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 B Kometa Kralovice
10:22:00 Andělová Viktorie VPM1155 8196066 B KOS Slavia Plzeň
10:25:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
10:28:00 Beránková Julie VPM1051 2042508 C KOS Slavia Plzeň
10:31:00 Hynková Marie ONO1050 8228221 B SKOB Ostrov
10:34:00 Turková Klára SKV1151 0 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:37:00 Maternová Jana VPM1150 2060382 C KOS Slavia Plzeň

D14 4.00 km, 60 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B KOS Slavia Plzeň
10:05:00 Šafránková Eliška LPM0953 8003929 B OK Lokomotiva Plzeň
10:08:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B Kometa Kralovice
10:11:00 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 B SKOB Ostrov
10:14:00 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 B MLOK Mariánské Lázně
10:17:00 Beránková Hedvika VPM0850 8013879 B KOS Slavia Plzeň
10:20:00 Petýrková Karolína NEK0851 2146044 C Nejdek Orienteering
10:23:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 A OB Kašperské Hory
10:26:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B OK Lokomotiva Plzeň
10:29:00 Ritterová Lída ONO0851 8154991 B SKOB Ostrov
10:32:00 Fryšová Žaneta DCH0959 2141932 B Radioelektronika Cheb

D16 5.30 km, 75 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Náměstková Aneta EKP0756 1403429 C VŠTJ Ekonom Praha
10:22:00 Pekárková Bára ONO0655 8022619 B SKOB Ostrov
10:25:00 Pokorná Anežka KRL0757 8003647 B Kometa Kralovice
10:28:00 Kadlecová Barbora ZTC0750 8026585 C Západočeské sportovní centrum OB
10:31:00 Fryšová Andrea DCH0760 2141931 B Radioelektronika Cheb
10:34:00 Fišarová Adéla KRL0651 8648560 B Kometa Kralovice

D18 6.70 km, 110 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 B Kometa Kralovice

D21 8.10 km, 180 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Surkova Polina PGP0157 8014405 R SK Praga
10:06:00 Trpáková Daniela DCH0165 2092353 C Radioelektronika Cheb

D35 7.10 km, 120 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Soukupová Andrea NEK7851 2145642 C Nejdek Orienteering
10:09:00 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C SKOB Ostrov
10:12:00 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:15:00 Hynková Jana ONO8650 8488887 C SKOB Ostrov
10:18:00 Turková Martina SKV7852 0 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:21:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
10:24:00 Sobotová Jana VPM7250 8022362 C KOS Slavia Plzeň
10:27:00 Placková Veronika MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Ludvíková Eliška SKT8050 8482580 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB
10:33:00 Městková Lucie TEP7850 8410791 C Tempo Praha

D45 5.40 km, 100 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Balusková Ida OKP7350 8003634 C SK OK 24 Praha
10:05:00 Náměstková Veronika EKP7351 8042138 C VŠTJ Ekonom Praha
10:08:00 Kotásková Jana JES7451 237528 C OK Rakovník
10:11:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:14:00 Beránková Markéta VPM7452 9129 C KOS Slavia Plzeň
10:17:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
10:20:00 Fryšová Tereza DCH7654 4451 C Radioelektronika Cheb
10:23:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:26:00 Fišáková Hana MLA7750 8656664 C MLOK Mariánské Lázně
10:29:00 Ševčíková Olga ONO7650 2103709 C SKOB Ostrov
10:32:00 Kadlecová Zuzana VPM7450 2082947 C KOS Slavia Plzeň

D55 4.10 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C MLOK Mariánské Lázně
10:21:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C SKOB Ostrov
10:24:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně

D65 3.20 km, 55 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:04:00 Beránková Pavla VPM4350 330650 C KOS Slavia Plzeň
10:07:00 Zenkerová Miluše LCV4550 253150 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:10:00 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C TJ Slovan Karlovy Vary

H10F 2.50 km, 25 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Fiala Matěj LPM1401 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:16:00 Rauch Jonáš VPM1500 52376 C KOS Slavia Plzeň

H10 2.70 km, 25 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 Soukup Ondřej NEK1201 8013491 C Nejdek Orienteering
10:30:00 Placek Nikolas MLA1200 888609 C MLOK Mariánské Lázně
10:33:00 Rauch Tobiáš VPM1300 887624 C KOS Slavia Plzeň
10:36:00 Fiala Jakub LPM1202 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:39:00 Ludvík Petr SKT1300 8063093 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB
10:42:00 Stehlík Filip LPM1400 2104599 C OK Lokomotiva Plzeň

H12 3.10 km, 35 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 B OOB Aš
10:24:00 Ritter Jakub ONO1000 2117426 B SKOB Ostrov
10:27:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
10:30:00 Beneš Jan MLA1000 1421924 B MLOK Mariánské Lázně
10:33:00 Černý Antonín ONO1001 8119462 B SKOB Ostrov
10:36:00 Křížek Vilém MAS1000 301515 C OOB Aš

H14 4.60 km, 75 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pícl Kryštof VPM0800 8410773 C KOS Slavia Plzeň
10:03:00 Černý Matyáš LPM0804 7005172 C OK Lokomotiva Plzeň
10:06:00 Prinz Mikuláš MLA0901 8656644 B MLOK Mariánské Lázně
10:09:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C OOB Aš
10:12:00 Materna Josef VPM0902 8007996 B KOS Slavia Plzeň
10:15:00 Placek Tomas MLA0902 8014515 B MLOK Mariánské Lázně
10:18:00 Krs Jakub VPM0801 8014479 C KOS Slavia Plzeň
10:21:00 Herman Ondřej MLA0801 8109363 B MLOK Mariánské Lázně
10:24:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 B KOS Slavia Plzeň
10:27:00 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C OOB Aš
10:30:00 Tříska Lukáš VPM0803 2082920 C KOS Slavia Plzeň
10:33:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 B TJ Slovan Karlovy Vary

H16 6.70 km, 120 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Plevný Albert DCH0711 8662372 B Radioelektronika Cheb

H18 7.80 km, 135 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Janoch Samuel Jan MLA0502 8656638 A MLOK Mariánské Lázně
10:12:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
10:15:00 Pivec Jan MLA0503 8116803 B MLOK Mariánské Lázně

H21 9.30 km, 200 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Stehlík Šimon ZTC0501 8670487 A Západočeské sportovní centrum OB
10:05:00 Havlíček Albert BSO0304 8028818 A KOB Baník Sokolov
10:08:00 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov
10:11:00 Stehlík Jakub ZTC0700 8013478 A Západočeské sportovní centrum OB
10:14:00 Šulc Marek MAS9302 2026166 C OOB Aš
10:17:00 Sládek Ondřej DCH0012 8047 C Radioelektronika Cheb
10:20:00 Kamaryt Michal MLA9205 1421919 C MLOK Mariánské Lázně
10:23:00 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C OK Rakovník
10:26:00 Němec David ZTC0504 8648544 A Západočeské sportovní centrum OB

H35 8.30 km, 185 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C SKOB Ostrov
10:16:00 Pilař Karel BSO7801 7871 C KOB Baník Sokolov
10:19:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8154994 C SKOB Ostrov
10:22:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
10:25:00 Kovář Jindřich MAS6800 7003022 C OOB Aš
10:28:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:31:00 Placek Petr MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně
10:34:00 Badura Václav SKV8101 8010150 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:37:00 Pekárek Martin ONO7203 8482582 C SKOB Ostrov
10:40:00 Sedláček Tomáš KRL6401 51476 C Kometa Kralovice

H45 6.70 km, 115 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
10:04:00 Soukup Michal NEK7400 2096214 C Nejdek Orienteering
10:07:00 Beneš Marek MLA7601 1421929 C MLOK Mariánské Lázně
10:10:00 Hynek Petr ONO7000 301490 C SKOB Ostrov
10:13:00 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:16:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
10:19:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
10:22:00 Trhlík Tomáš PLU7407 8071274 C TJ SOKOL Plumlov
10:25:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C OOB Aš
10:28:00 Sova Petr KSH6501 416181 C OB Kašperské Hory
10:31:00 Fryš Zdeněk DCH7503 8032 C Radioelektronika Cheb
10:34:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C MLOK Mariánské Lázně
10:37:00 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C Radioelektronika Cheb
10:40:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí

H55 5.30 km, 105 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Janošík Lubomír KSH5901 2080909 C OB Kašperské Hory
10:05:00 Čech Petr DCH6002 681885 C Radioelektronika Cheb
10:08:00 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice
10:11:00 Beránek Petr VPM4502 330530 C KOS Slavia Plzeň
10:14:00 Michalec Jan DCH5701 7207360 C Radioelektronika Cheb
10:17:00 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C SKOB Ostrov
10:20:00 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C KOB Kladno
10:23:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C OOB Aš
10:26:00 Kropáč Jiří KRL6702 0 C Kometa Kralovice

H65 4.30 km, 80 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:32:00 Achac Stanislav VPM5500 0 C KOS Slavia Plzeň
10:35:00 Schejbal Ladislav DCH5301 232373 C Radioelektronika Cheb
10:38:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov

H75 3.20 km, 60 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
10:32:00 Fišák Jan MLA4401 8009525 C MLOK Mariánské Lázně
10:35:00 Frey Jaromír ONO4100 8063053 C SKOB Ostrov
10:38:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
10:41:00 Schimm Dieter BSO4401 8689 C KOB Baník Sokolov