Výsledky závodu: Oblastní mistrovství ve sprintu

Datum:
20.04.2013
Místo konání:
Zábřeh
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Krumpach, 1: 5 000, ekv. 5 m., stav březen 2013
Ředitel závodu:
Strachota Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Aleš David
Stavitel tratí:
Horvát Petr
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10C
1.40 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 14:17
2. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 14:28 + 0:11
3. Šotková Anna UOL C SK UP Olomouc 14:39 + 0:22
4. Tesařová Tereza KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:53 + 0:36
5. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 16:34 + 2:17
6. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 18:28 + 4:11
7. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:55 + 5:38
8. Bartošová Anna KSU0474 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:14 + 6:57
9. Hegedüšová Viktorie KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:07 + 7:50
10. Stankova Monika PLU0353 C TJ Sokol Plumlov 23:21 + 9:04
11. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:55 + 16:38
12. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 33:45 + 19:28
13. Hlupa Petra KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:16 + 57:59
D12
1.60 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 C SK SKI-OB Šternberk 15:37
2. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 16:24 + 0:47
3. Hajduková Jana KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:27 + 1:50
4. Skoupá Vendula STE0152 C SK SKI-OB Šternberk 17:43 + 2:06
5. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 18:52 + 3:15
6. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 19:12 + 3:35
7. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 35:36 + 19:59
D14
1.90 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 B SK UP Olomouc 14:22
2. Plhalová Šárka ASU0097 B Magnus Orienteering 15:00 + 0:38
3. Pukyšová Anežka KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:00 + 1:38
4. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 16:30 + 2:08
5. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 16:33 + 2:11
6. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 19:43 + 5:21
7. Konečná Adéla UOL0050 C SK UP Olomouc 23:01 + 8:39
Lugrová Natalie JPV0066 B Oddíl OS SK Prostějov DISK
D16
2.10 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:21
2. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 17:23 + 0:02
3. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 18:31 + 1:10
4. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 19:40 + 2:19
5. Hálková Klára UOL9754 B SK UP Olomouc 21:46 + 4:25
6. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:40 + 6:19
7. Müllerová Kristýna KON9771 B KOB Konice 23:57 + 6:36
8. Jílková Veronika KSU9889 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:01 + 14:40
Švancárová Veronika KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D18
2.20 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 17:09
2. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:03 + 2:54
3. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 24:26 + 7:17
4. Dornicakova Lenka XXC C 27:00 + 9:51
D20
2.30 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janů Hana KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:32
2. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 21:27 + 2:55
D21
2.30 km, 60 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7512
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 16:16 7831
2. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 16:36 + 0:20 7678
3. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 17:01 + 0:45 7486
4. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 17:23 + 1:07 7317
5. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 17:53 + 1:37 7086
6. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 17:56 + 1:40 7063
7. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:09 + 1:53 6964
8. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:29 + 2:13 6810
9. Králová Lada SSU8799 C SK Severka Šumperk 18:36 + 2:20 6756
10. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 19:54 + 3:38 6157
11. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 20:43 + 4:27 5781
12. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 21:28 + 5:12 5436
13. Hubáčková Lenka JPV8383 C Oddíl OS SK Prostějov 24:02 + 7:46 4253
D35
2.00 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 15:28
2. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 15:55 + 0:27
3. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 16:04 + 0:36
4. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 16:51 + 1:23
5. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 17:27 + 1:59
6. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 18:04 + 2:36
7. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 18:19 + 2:51
8. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 18:38 + 3:10
9. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 18:55 + 3:27
10. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 19:07 + 3:39
11. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 19:58 + 4:30
12. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 20:32 + 5:04
13. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 21:27 + 5:59
14. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:14 + 6:46
15. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 22:55 + 7:27
16. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 23:01 + 7:33
17. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:29 + 14:01
D45
1.90 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 17:42
2. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 18:05 + 0:23
3. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 18:52 + 1:10
4. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 19:09 + 1:27
5. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 21:02 + 3:20
6. Felklová Jarmila OA60 C ASPV OA Šumperk 21:31 + 3:49
7. Hrubanová Věra UOL5953 C SK UP Olomouc 22:21 + 4:39
8. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 26:53 + 9:11
D55
1.80 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 21:39
2. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 23:43 + 2:04
3. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 25:14 + 3:35
H10C
1.40 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 12:18
2. Stryk Štěpán KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:47 + 0:29
3. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:24 + 1:06
4. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 14:11 + 1:53
5. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 17:00 + 4:42
6. Kroul Jiří KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:22 + 5:04
7. Šotek Adam UOL C SK UP Olomouc 18:12 + 5:54
8. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:13 + 13:55
Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering DISK
Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H12
1.70 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plhal Jakub ASU0222 C Magnus Orienteering 12:17
2. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 12:47 + 0:30
3. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:20 + 1:03
4. Světnický František STE0204 C SK SKI-OB Šternberk 14:01 + 1:44
5. Krč Matěj KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:18 + 2:01
6. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 16:06 + 3:49
7. Svoboda Radek STE0207 C SK SKI-OB Šternberk 17:26 + 5:09
8. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:25 + 8:08
9. Hecl František KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:11 + 9:54
10. Beneš Jan ASU0249 C Magnus Orienteering 27:30 + 15:13
H14
2.10 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov 14:01
2. Šrámek Ondřej KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:25 + 0:24
3. Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:58 + 0:57
4. Jílek Ondřej KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:59 + 0:58
5. Horčička Vít UOL9919 B SK UP Olomouc 15:32 + 1:31
6. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:55 + 1:54
6. Bořánek Michal STE0007 B SK SKI-OB Šternberk 15:55 + 1:54
8. Müller Jonáš KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:14 + 2:13
9. Kašpar Petr SSU9911 B SK Severka Šumperk 16:22 + 2:21
10. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 16:27 + 2:26
11. Gedeon Dominik KSU9900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:37 + 2:36
12. Dostál Pavel KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:23 + 3:22
13. Šafář Vojtěch KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:06 + 4:05
14. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:24 + 5:23
14. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 19:24 + 5:23
16. Grulich Ondřej KSU99XX C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:29 + 11:28
17. Hajduk Jakub KSU0012 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:28 + 16:27
H16
2.10 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov 14:09
2. Havlíček Ondřej KSU9800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:07 + 2:58
3. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 19:47 + 5:38
4. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 23:31 + 9:22
H18
2.30 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov 14:42
2. Mikula Jan SSU9609 C SK Severka Šumperk 15:41 + 0:59
3. Chvátal Štěpán UOL9600 C SK UP Olomouc 22:09 + 7:27
H21
2.50 km, 75 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8292
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 13:56 8665
2. Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 14:11 + 0:15 8517
3. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 14:43 + 0:47 8201
4. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 14:56 + 1:00 8073
5. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 15:11 + 1:15 7925
6. Ożhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 15:13 + 1:17 7905
7. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 15:18 + 1:22 7856
8. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:20 + 1:24 7836
9. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 15:31 + 1:35 7728
10. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 15:54 + 1:58 7501
11. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 16:23 + 2:27 7214
12. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 16:26 + 2:30 7185
13. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:41 + 2:45 7037
14. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:42 + 2:46 7027
15. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 17:16 + 3:20 6691
16. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 17:29 + 3:33 6563
17. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:40 + 3:44 6454
18. Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 17:59 + 4:03 6267
19. Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 18:02 + 4:06 6237
20. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 18:13 + 4:17 6129
21. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:25 + 4:29 6010
22. Rozsíval Alois KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:27 + 4:31 5991
23. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 18:34 + 4:38 5921
24. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:44 + 4:48 5823
25. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 18:51 + 4:55 5754
26. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:46 + 5:50 5211
27. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 19:51 + 5:55 5162
28. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:49 + 6:53 4589
29. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 21:17 + 7:21 4313
30. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 21:38 + 7:42 4106
31. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 22:43 + 8:47 3464
32. Sýkora Petr SSU82 C SK Severka Šumperk 23:51 + 9:55
33. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 30:23 + 16:27 0
Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 0
H35
2.20 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 14:45
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 14:56 + 0:11
3. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 15:15 + 0:30
4. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 15:19 + 0:34
5. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 15:29 + 0:44
6. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 15:50 + 1:05
7. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 15:52 + 1:07
8. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 16:11 + 1:26
9. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 16:51 + 2:06
10. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:21 + 2:36
11. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:31 + 2:46
11. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 17:31 + 2:46
13. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 17:39 + 2:54
14. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 18:23 + 3:38
15. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 19:25 + 4:40
16. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 21:07 + 6:22
17. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:09 + 7:24
Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál
H45
2.20 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ženčák Jaroslav OA6100 C ASPV OA Šumperk 14:12
2. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 14:17 + 0:05
3. Smutný Michal VAM6201 C OOB Vamberk 15:14 + 1:02
4. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 15:58 + 1:46
5. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 16:57 + 2:45
6. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 17:31 + 3:19
7. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 17:37 + 3:25
8. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 18:10 + 3:58
9. Felkl Luděk OA60 C ASPV OA Šumperk 18:35 + 4:23
10. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 18:41 + 4:29
11. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 18:51 + 4:39
12. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 19:07 + 4:55
13. Vrábel Jaromír SBR6102 C SKOB Bruntál 19:16 + 5:04
14. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 19:23 + 5:11
15. Vozda Jiří KSU6149 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:56 + 5:44
16. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 20:54 + 6:42
17. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 23:56 + 9:44
18. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 31:38 + 17:26
H55
2.00 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:14
2. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 19:08 + 0:54
2. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 19:08 + 0:54
4. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 21:56 + 3:42
5. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 22:38 + 4:24
6. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 22:54 + 4:40
7. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 23:44 + 5:30
8. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 24:25 + 6:11
9. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 25:06 + 6:52
H65
1.90 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 20:56
2. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 25:02 + 4:06
3. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 26:08 + 5:12
4. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 26:19 + 5:23
5. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 39:34 + 18:38
HDR
1.40 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospisil Jan ASU C Magnus Orienteering 15:32
2. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 18:12 + 2:40
3. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 20:13 + 4:41
4. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:32 + 6:00
5. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:17 + 7:45
6. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 27:54 + 12:22
7. Kroul František KSU08XY C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:43 + 15:11
8. Otrubová Karolína KON0850 C KOB Konice 31:39 + 16:07
P
2.00 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 18:46
2. Smékalová Ivana JPV8687 C Oddíl OS SK Prostějov 20:32 + 1:46
3. Svarc Frantisek KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:51 + 2:05
4. Smékalová Jana UOL C SK UP Olomouc 21:32 + 2:46
5. Karásek Michal 37C7900 C Bez registrace 24:36 + 5:50
6. Krejci Petr XXS C 24:46 + 6:00
7. Slechtova Ljuba XXH C 25:32 + 6:46
8. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 26:45 + 7:59
9. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 27:57 + 9:11
10. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:44 + 10:58
Šotek Ivo UOL C SK UP Olomouc DISK