Výsledky závodu: Žebříček B - Čechy

Datum:
12.05.2013
Místo konání:
Janov u Rakovníka
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Liščí rokle
Ředitel závodu:
Zemková Helena
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila
Stavitel tratí:
Hanák Jan
JURY:
Konopáč Jiří, Procházka Zdenko, Richtr Aleš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10L     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H10L     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     T    
D10L
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikesová Julie VPM0455 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:48
2. Skáchová Viktorie KAM0650 SK Kamenice 33:27 + 3:39
3. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 34:50 + 5:02
4. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 35:18 + 5:30
5. Kopecká Valentyna VSP0453 USK Praha 35:36 + 5:48
6. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 41:42 + 11:54
7. Cechová Klára SLA0552 SKOB Slaný 43:39 + 13:51
8. Simsová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 44:36 + 14:48
9. Mácová Stepánka 81C0650 Cirkus Čakovice 52:00 + 22:12
D10C
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:56
2. Nádenícková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 24:44 + 0:48
3. Jirkovská Katerina SLA0350 SKOB Slaný 25:22 + 1:26
4. Thynová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 28:05 + 4:09
5. Stanková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:01 + 5:05
6. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 32:42 + 8:46
7. Janecková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 33:24 + 9:28
8. Hankovcová Helena KAM0350 SK Kamenice 34:12 + 10:16
9. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 35:10 + 11:14
10. Arnostová Veronika DOR0455 OK Dobříš 36:16 + 12:20
11. Pracková Ema MFP0451 VŠSK MFF UK Praha 40:39 + 16:43
12. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 42:11 + 18:15
13. Bartosová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 49:34 + 25:38
14. Safaríková Lucie CST0351 OB Strakonice 63:03 + 39:07
15. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 73:41 + 49:45
D12C
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejsí Katerina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 23:31
2. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:52 + 2:21
3. Simsová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 29:31 + 6:00
3. Safková Sofie KAM0153 SK Kamenice 29:31 + 6:00
5. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 29:40 + 6:09
6. Skáchová Magdalena KAM0151 SK Kamenice 29:50 + 6:19
7. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 31:35 + 8:04
8. Maresová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 31:39 + 8:08
9. Fantová Katerina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 32:28 + 8:57
10. Stanková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:45 + 9:14
11. Sklíbová Mísa TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:06 + 10:35
12. Drzková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 34:14 + 10:43
13. Jirkovská Michaela SLA0150 SKOB Slaný 38:30 + 14:59
14. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 39:27 + 15:56
15. Zlesáková Adéla CHT0151 OOB SK Chrast 43:41 + 20:10
16. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 53:29 + 29:58
17. Vlachovská Zuzana LME0150 SK Los Mělník 81:37 + 58:06
D14B
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thynová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 20:19
2. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 20:58 + 0:39
3. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 21:28 + 1:09
4. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 21:40 + 1:21
5. Jezdinská Natálie STH9954 SK Studenec 22:03 + 1:44
6. Vyhnálková Marie MFP0151 VŠSK MFF UK Praha 22:23 + 2:04
7. Kováríková Marie KAM0050 SK Kamenice 22:48 + 2:29
8. Hojná Eliska SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 23:09 + 2:50
9. Vetrícková Andrea SHK9951 TJ Slavia Hradec Králové 23:21 + 3:02
10. Zrníková Adéla OSN0099 SK OS Nové Město n. M. 23:26 + 3:07
11. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 23:37 + 3:18
12. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 23:52 + 3:33
13. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 23:54 + 3:35
14. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 24:04 + 3:45
15. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 24:28 + 4:09
16. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 24:29 + 4:10
17. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 24:49 + 4:30
18. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 25:16 + 4:57
19. Sokolárová Sárka TUV9951 SOK TJ Turnov 25:17 + 4:58
20. Sieglová Eliska MFP9950 VŠSK MFF UK Praha 25:35 + 5:16
21. Aschermannová Karolína KAM0051 SK Kamenice 26:10 + 5:51
22. Kubecová Katerina STB9999 TJ Stadion Nový Bor 26:24 + 6:05
23. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:28 + 6:09
24. Srenkelová Ilona LPU9955 OK Lokomotiva Pardubice 26:50 + 6:31
25. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 27:06 + 6:47
26. Sklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:41 + 7:22
27. Srámková Hana MFP0051 VŠSK MFF UK Praha 27:50 + 7:31
28. Janousková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 28:11 + 7:52
29. Albrechtová Iveta KAM9950 SK Kamenice 28:26 + 8:07
30. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 28:41 + 8:22
31. Nádenícková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 28:50 + 8:31
32. Slechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 29:07 + 8:48
33. Nechanická Klára OSN0050 SK OS Nové Město n. M. 29:17 + 8:58
34. Brozová Zuzana LPU0053 OK Lokomotiva Pardubice 29:43 + 9:24
35. Kolárová Johana SLA9950 SKOB Slaný 29:47 + 9:28
36. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 29:51 + 9:32
37. Illnerová Katerina DKP9950 Oddíl OB Kotlářka 30:23 + 10:04
38. Vojtísková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 30:49 + 10:30
39. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 31:17 + 10:58
40. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 32:24 + 12:05
41. Dedková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 33:56 + 13:37
42. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 34:28 + 14:09
43. Ciháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 36:25 + 16:06
44. Pohoralá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 36:34 + 16:15
45. Sedlácková Linda ROZ0050 OK Roztoky 46:26 + 26:07
Koucká Barbora EKP0050 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Wanková Martina VRL9951 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D16B
3.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 30:15
2. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 32:49 + 2:34
3. Roskotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 33:52 + 3:37
4. Simunková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 36:19 + 6:04
5. Petrácková Kristyna SJI9851 OK Jihlava 36:23 + 6:08
6. Kohlová Monika TUR9756 OOB TJ Turnov 37:55 + 7:40
7. Dundácková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 38:05 + 7:50
7. Poláková Katerina TAP9854 KOB TRETRA Praha 38:05 + 7:50
9. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 38:13 + 7:58
10. Doubková Petra VLI9853 Slavia Liberec orienteering 38:16 + 8:01
11. Poláková Tereza TAP9853 KOB TRETRA Praha 38:26 + 8:11
12. Kroupová Eliska VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:59 + 8:44
13. Stefanyuková Eliska CST9851 OB Strakonice 40:20 + 10:05
14. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 40:29 + 10:14
15. Repiská Amálie MFP9851 VŠSK MFF UK Praha 41:12 + 10:57
16. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:35 + 11:20
17. Mikesová Adéla VPM9852 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:19 + 12:04
18. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 44:02 + 13:47
19. Nováková Adéla OKP9750 SK OK 24 Praha 45:49 + 15:34
20. Safrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:55 + 15:40
21. Obytová Katerina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:47 + 17:32
22. Mikulásová Martina PGP9852 SK Praga 48:06 + 17:51
23. Kavalírová Julie PHK9753 OK 99 Hradec Králové 61:50 + 31:35
Kopecká Eliska KNC9850 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor DISK
D18B
3.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 32:25
2. Valisová Martina OSN9696 SK OS Nové Město n. M. 34:29 + 2:04
3. Hanusová Michaela TUR9554 OOB TJ Turnov 34:55 + 2:30
4. Kucerová Barbora LBE9650 TJ Lokomotiva Beroun 36:51 + 4:26
5. Rafajová Anna SLA9550 SKOB Slaný 38:52 + 6:27
6. Lavicková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 50:54 + 18:29
7. Kubicková Bára SJH9551 SJH Jindřichův Hradec 52:04 + 19:39
8. Sádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 54:54 + 22:29
D20B
3.10 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krivancová Zdenka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 34:20
2. Teplá Barbora SJI9351 OK Jihlava 46:05 + 11:45
Mikulásová Helena PGP9353 SK Praga DISK
D21B
4.40 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8070
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kilarská Marcela VSP7151 USK Praha 40:26 8599
2. Spurná Martina PGP8556 SK Praga 40:38 + 0:12 8558
3. Smidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 43:18 + 2:52 8018
4. Smolková Katerina PGP8852 SK Praga 43:57 + 3:31 7887
5. Folbrechtová Sárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 44:25 + 3:59 7792
6. Svobodová Jitka DCE7450 KOB Dobřichovice 45:04 + 4:38 7660
7. Kasková Katerina CHA7850 OK Chrastava 45:42 + 5:16 7532
8. Horová Magda VSP5450 USK Praha 45:54 + 5:28 7492
9. Zamazalová Katerina TAP9053 KOB TRETRA Praha 46:01 + 5:35 7468
10. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 46:25 + 5:59 7387
11. Matrasová Katerina CHT8353 OOB SK Chrast 46:32 + 6:06 7364
12. Mechlová Lenka SHK9051 TJ Slavia Hradec Králové 46:48 + 6:22 7310
13. Jezková Dominika PGP9053 SK Praga 47:37 + 7:11 7144
14. Kozinová Jana PGP6651 SK Praga 47:43 + 7:17 7124
15. Sedlácková Martina TUR7959 OOB TJ Turnov 48:03 + 7:37 7056
16. Nováková Katerina OKP9450 SK OK 24 Praha 48:06 + 7:40 7046
17. Peterová Vera DOB8751 KOB Dobruška 48:24 + 7:58 6986
18. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:21 + 8:55 6793
19. Soukupová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 49:32 + 9:06 6756
20. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 49:39 + 9:13 6732
21. Hofmanová Michaela LPM7751 OK Lokomotiva Plzeň 50:26 + 10:00 6574
22. Spicarová Michaela SJC8754 Sportcentrum Jičín 50:42 + 10:16 6520
23. Sákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 51:37 + 11:11 6334
24. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 52:20 + 11:54 6189
25. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB TRETRA Praha 52:50 + 12:24 6088
26. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 53:00 + 12:34 6054
27. Písová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 53:06 + 12:40 6034
28. Horácková Katerina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 53:19 + 12:53 5990
29. Burdová Adéla LDC9152 KOB Děčín 53:28 + 13:02 5960
30. Knoblochová Kamila VRL8353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:31 + 13:05 5950
31. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 53:42 + 13:16 5912
32. Králová Michaela CTB7959 SK OB Chotěboř 54:49 + 14:23 5686
33. Stoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 55:43 + 15:17 5504
34. Borovicková Lenka FSP7350 VŠTJ Stavební fakulta Praha 56:08 + 15:42 5420
35. Kamererová Klára KAM9154 SK Kamenice 56:26 + 16:00 5359
36. Skáchová Petra SLP7051 OOB Slavia Praha 57:01 + 16:35 5241
37. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 57:07 + 16:41 5221
38. Gregorová Katerina BSO8151 KOB Baník Sokolov 58:46 + 18:20 4887
39. Koppová Ingrid SLP7960 OOB Slavia Praha 58:49 + 18:23 4876
40. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:18 + 18:52 4779
41. Pokorná Kristyna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 59:53 + 19:27 4660
42. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 60:13 + 19:47 4593
43. Budínová Radka CHT7951 OOB SK Chrast 61:44 + 21:18 4286
44. Albrechtová Eva KAM7850 SK Kamenice 61:55 + 21:29 4249
45. Purschová Tereza BSO8156 KOB Baník Sokolov 66:16 + 25:50 3368
46. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 67:33 + 27:07 3108
47. Janecková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 68:56 + 28:30 2828
48. Tauchmanová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka 70:01 + 29:35 2609
49. Karasová Jana FSP6153 VŠTJ Stavební fakulta Praha 71:46 + 31:20 2254
50. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 73:55 + 33:29 1819
Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov DISK 0
D21C
3.10 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3565
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Reznícková Tereza SJI9056 OK Jihlava 37:34 3987
2. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 41:12 + 3:38 3656
3. Drzková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 43:08 + 5:34 3479
4. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 46:37 + 9:03 3162
5. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 46:53 + 9:19 3137
6. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 47:21 + 9:47 3095
7. Chaloupková Marie SLP8151 OOB Slavia Praha 52:58 + 15:24 2582
8. Seidlová Barbora EKP7955 VŠTJ Ekonom Praha 60:27 + 22:53 1899
9. Oujeská Lenka ZBP7652 OOB SK Zbraslav 62:26 + 24:52 1718
10. Rydlová Eva FSP8989 VŠTJ Stavební fakulta Praha 69:54 + 32:20 1037
11. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 73:25 + 35:51 716
12. Siblíková Jana SLP7952 OOB Slavia Praha 74:29 + 36:55 619
D35B
3.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rysavá Magdalena PGP7650 SK Praga 26:21
2. Mestková Katerina VSP7650 USK Praha 29:35 + 3:14
3. Skorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 29:37 + 3:16
4. Gajdová Magdalena KAM7450 SK Kamenice 30:13 + 3:52
5. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:14 + 3:53
6. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 30:24 + 4:03
7. Zakourilová Helena VSP7453 USK Praha 31:58 + 5:37
8. Simsová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 32:01 + 5:40
9. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 32:25 + 6:04
10. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 33:24 + 7:03
10. Arnostová Katerina VSP7652 USK Praha 33:24 + 7:03
12. Nechanická Daniela OSN7557 SK OS Nové Město n. M. 34:15 + 7:54
13. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 34:42 + 8:21
14. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 35:04 + 8:43
15. Kucerová Marie VSP7551 USK Praha 35:56 + 9:35
16. Sklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:31 + 13:10
17. Simková Markéta LME7755 SK Los Mělník 41:24 + 15:03
18. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 41:35 + 15:14
19. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 42:35 + 16:14
20. Dolejsí Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 42:55 + 16:34
21. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 42:59 + 16:38
22. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:16 + 18:55
23. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 48:44 + 22:23
24. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 55:54 + 29:33
25. Janousková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 63:45 + 37:24
26. Pracková Zita MFP7850 VŠSK MFF UK Praha 71:17 + 44:56
Lindová Miroslava KNC7750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
D40B
3.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stanková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:02
2. Skvorová Zuzana KAM7350 SK Kamenice 36:14 + 6:12
3. Svadlenová Ivana CHC7151 K.O.B. Choceň 37:10 + 7:08
4. Klapalová Pavla EKP7051 VŠTJ Ekonom Praha 37:24 + 7:22
5. Ruzicková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 37:51 + 7:49
6. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 40:14 + 10:12
7. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 40:29 + 10:27
8. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 40:50 + 10:48
9. Zuzánková Ruzena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:51 + 10:49
10. Hankovcová Lenka KAM7053 SK Kamenice 42:44 + 12:42
11. Sieglová Dása MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 44:43 + 14:41
12. Bartosová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 45:19 + 15:17
13. Cermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 45:49 + 15:47
14. Kucerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 52:10 + 22:08
15. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 55:09 + 25:07
16. Sedlácková Petra ROZ7050 OK Roztoky 56:46 + 26:44
17. Safková Petra KAM6650 SK Kamenice 62:33 + 32:31
18. Srámková Iva MFP7251 VŠSK MFF UK Praha 66:32 + 36:30
19. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 69:21 + 39:19
20. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 71:05 + 41:03
21. Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 74:25 + 44:23
Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov DISK
D45B
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:12
2. Ciháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 29:37 + 1:25
3. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 31:15 + 3:03
4. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:25 + 3:13
5. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 31:41 + 3:29
6. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 32:51 + 4:39
7. Nemecková Jarmila OKP6650 SK OK 24 Praha 33:07 + 4:55
8. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 33:48 + 5:36
9. Slavíková Katerina PGP6650 SK Praga 34:41 + 6:29
10. Fantová Libuse EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 34:52 + 6:40
11. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 35:07 + 6:55
12. Hasalová Jana PGP6751 SK Praga 36:01 + 7:49
13. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 37:20 + 9:08
14. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 37:56 + 9:44
15. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 38:01 + 9:49
16. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 38:56 + 10:44
17. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 39:19 + 11:07
18. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 39:47 + 11:35
19. Jezková Regina PGP6352 SK Praga 39:57 + 11:45
20. Cincibusová Ivana FSP6651 VŠTJ Stavební fakulta Praha 41:36 + 13:24
21. Thynová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 42:06 + 13:54
22. Zandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 43:48 + 15:36
23. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 45:35 + 17:23
24. Cechmánková Helena OKP6450 SK OK 24 Praha 46:13 + 18:01
25. Lustigová Lenka DKP6652 Oddíl OB Kotlářka 47:16 + 19:04
26. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 49:45 + 21:33
27. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:58 + 21:46
28. Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice 51:03 + 22:51
29. Cápová Irena SCP6450 OK Sparta Praha 60:45 + 32:33
30. Splinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 66:01 + 37:49
Klasková Katerina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka DISK
Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka DISK
Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha DISK
D50B
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 28:29
2. Sedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 32:19 + 3:50
3. Michálková Jirina VSP6151 USK Praha 35:13 + 6:44
4. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 35:51 + 7:22
5. Behounová Jirina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 36:10 + 7:41
6. Kohoutová Pavla KNC6251 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 37:56 + 9:27
7. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 39:41 + 11:12
8. Havlícková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 42:05 + 13:36
9. Troupová Vladena KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 44:12 + 15:43
10. Hartlová Blanka ODV6350 TJ Aero Odolena Voda 47:16 + 18:47
11. Kovarícková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 48:37 + 20:08
12. Syslová Drahomíra PGP5650 SK Praga 48:50 + 20:21
13. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 56:56 + 28:27
14. Vecerová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:51 + 31:22
15. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 62:08 + 33:39
16. Nováková Pavla DOK5950 OK Doksy 66:52 + 38:23
17. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 67:30 + 39:01
D55B
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 23:33
2. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 25:25 + 1:52
3. Kalibánová Jirina NPA5351 SK LOB Nová Paka 26:13 + 2:40
4. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 27:09 + 3:36
5. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 27:19 + 3:46
6. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 27:24 + 3:51
7. Bláhová Luba SHK5852 TJ Slavia Hradec Králové 27:29 + 3:56
8. Bradnová Vera CHA5550 OK Chrastava 28:19 + 4:46
9. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 29:12 + 5:39
10. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 29:14 + 5:41
11. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 29:42 + 6:09
12. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 31:18 + 7:45
13. Gazdacková Jana SHK5851 TJ Slavia Hradec Králové 31:32 + 7:59
14. Strossová Jirina DCE5650 KOB Dobřichovice 31:57 + 8:24
15. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 32:17 + 8:44
16. Novotná Jirina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 33:48 + 10:15
17. Matousková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 34:17 + 10:44
18. Zavadilová Nada SCP5450 OK Sparta Praha 35:23 + 11:50
19. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 40:38 + 17:05
20. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 41:59 + 18:26
D60B
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 26:14
2. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 27:38 + 1:24
3. Horácková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 27:41 + 1:27
4. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 30:13 + 3:59
5. Nováková Jirina UVP4950 Slovan Praha 37:26 + 11:12
6. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 37:43 + 11:29
7. Sevcíková Alena CHA5351 OK Chrastava 50:42 + 24:28
D65B
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 29:30
2. Hankovská Jana PGP4050 SK Praga 29:43 + 0:13
3. Kasková Eva CHA4650 OK Chrastava 31:52 + 2:22
4. Mestková Eva TEP4851 Tempo Praha 32:36 + 3:06
5. Dvoráková Ladislava PGP4451 SK Praga 32:58 + 3:28
6. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 34:34 + 5:04
7. Nejezchlebová Vera KAS4551 KOB Kamenický Šenov 35:50 + 6:20
8. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 38:09 + 8:39
9. Krtenská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 41:30 + 12:00
10. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 43:35 + 14:05
11. Langrová Marie BOR3750 OK Jiskra Nový Bor 61:43 + 32:13
H10L
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:34
2. Janousek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 26:24 + 3:50
3. Bláha Matyás SJP0500 KČT Slavoj Praha 27:01 + 4:27
4. Mestka Václav VSP0600 USK Praha 30:01 + 7:27
5. Bláha Vojtech SJP0501 KČT Slavoj Praha 31:04 + 8:30
6. Pelc Tadeás CST0601 OB Strakonice 32:41 + 10:07
7. Král Adam CTB0501 SK OB Chotěboř 32:53 + 10:19
8. Duchoslav Radek LME0401 SK Los Mělník 32:57 + 10:23
9. Nemsovsky Filip VSP0500 USK Praha 33:55 + 11:21
10. Vlachovsky Matej LME0501 SK Los Mělník 35:18 + 12:44
11. Jezek Frantisek SLA0501 SKOB Slaný 35:36 + 13:02
12. Janovsky Jaromír SLA SKOB Slaný 39:25 + 16:51
13. Husák Ondrej SLA0600 SKOB Slaný 41:49 + 19:15
14. Zrník Tomás OSN0606 SK OS Nové Město n. M. 42:16 + 19:42
15. Vlachovsky Vojtech LME0502 SK Los Mělník 53:58 + 31:24
H10C
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Martin VSP0404 USK Praha 29:00
2. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 31:49 + 2:49
3. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 33:45 + 4:45
4. Kolár Matyás SLA0300 SKOB Slaný 35:17 + 6:17
5. Srámek Jaromír MFP0303 VŠSK MFF UK Praha 36:06 + 7:06
6. Dundácek Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 37:28 + 8:28
7. Skácha Vít KAM0309 SK Kamenice 38:35 + 9:35
8. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 39:45 + 10:45
9. Zakouril Matyás VSP0400 USK Praha 41:27 + 12:27
10. Pelc Matyás CST0401 OB Strakonice 42:18 + 13:18
11. Visna Johan DKP0401 Oddíl OB Kotlářka 55:44 + 26:44
12. Janas Adam PGP0404 SK Praga 84:23 + 55:23
Kuzel Jan FSP0400 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
Swart Benjamín DKL0300 KOB Kladno DISK
H12C
3.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozina Stepán PGP0300 SK Praga 31:53
2. Klaska Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 32:32 + 0:39
3. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:07 + 1:14
4. Nechanicky Jan OSN0200 SK OS Nové Město n. M. 33:48 + 1:55
5. Siegl Matyás MFP0103 VŠSK MFF UK Praha 34:18 + 2:25
6. Skvor Adam KAM0202 SK Kamenice 35:13 + 3:20
7. Subrt Matej DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 36:14 + 4:21
8. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 36:17 + 4:24
9. Lustig Adam DKP0202 Oddíl OB Kotlářka 36:41 + 4:48
10. Janas Petr PGP0200 SK Praga 39:11 + 7:18
11. Svarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 39:17 + 7:24
12. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 41:39 + 9:46
13. Husák Zdenek SLA0201 SKOB Slaný 47:32 + 15:39
14. Pohoraly Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 47:42 + 15:49
15. Bradác David LLI0203 TJ Loko Liberec 51:52 + 19:59
16. Valásek Václav KAM0100 SK Kamenice 53:09 + 21:16
17. Bartos Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 59:18 + 27:25
18. Postolka Jonás DKL0100 KOB Kladno 60:59 + 29:06
Simsa Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha DISK
Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice DISK
H14B
3.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Simon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 26:49
2. Kafka Matej SJI9903 OK Jihlava 27:23 + 0:34
3. Roudny Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 28:00 + 1:11
4. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 28:20 + 1:31
5. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 28:38 + 1:49
5. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 28:38 + 1:49
7. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 29:08 + 2:19
8. Mares Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 29:14 + 2:25
9. Rusin Jan BRU0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 29:24 + 2:35
10. Masata Metodej PHK9905 OK 99 Hradec Králové 29:29 + 2:40
11. Sklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:35 + 2:46
12. Thor Tomás TUV9903 SOK TJ Turnov 29:40 + 2:51
13. Lejbl Ladislav LBE0000 TJ Lokomotiva Beroun 31:01 + 4:12
14. Volák Ondrej BRU0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 31:48 + 4:59
15. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 32:07 + 5:18
16. Sebek Petr DKP9903 Oddíl OB Kotlářka 32:28 + 5:39
17. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 33:17 + 6:28
18. Kulhavy Tadeás LPU0005 OK Lokomotiva Pardubice 33:27 + 6:38
19. Krivda Tomás CHC9901 K.O.B. Choceň 33:35 + 6:46
20. Richtr Lukás VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:45 + 6:56
21. Visna Matej DKP9904 Oddíl OB Kotlářka 34:31 + 7:42
22. Dudák Ladislav SLA0002 SKOB Slaný 36:20 + 9:31
23. Cech Petr SJI0001 OK Jihlava 37:10 + 10:21
24. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 37:28 + 10:39
25. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 38:29 + 11:40
26. Lejbl Jakub LBE0200 TJ Lokomotiva Beroun 39:22 + 12:33
27. Smaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:52 + 16:03
28. Kubec Jan BOR0004 OK Jiskra Nový Bor 43:12 + 16:23
29. Samek Tomás PHK0001 OK 99 Hradec Králové 45:54 + 19:05
30. Bradác Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 46:04 + 19:15
31. Hladík Jan TUV0002 SOK TJ Turnov 46:51 + 20:02
32. Konvalinka Jindrich LPU0004 OK Lokomotiva Pardubice 47:32 + 20:43
33. Roudny Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 48:26 + 21:37
34. Zemko Zdenek SLA9900 SKOB Slaný 52:33 + 25:44
35. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 53:21 + 26:32
36. Kdyr Matej ODV0000 TJ Aero Odolena Voda 64:26 + 37:37
Bíly Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H16B
3.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlásek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 32:25
2. Bartos Vojtech MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 33:05 + 0:40
3. Birnbaum Adam BOR9802 OK Jiskra Nový Bor 35:32 + 3:07
4. Cermák Adam PGP9701 SK Praga 35:47 + 3:22
5. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:09 + 3:44
6. Locker Tomás SRK9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:55 + 4:30
7. Hájek Jakub SHK9802 TJ Slavia Hradec Králové 38:54 + 6:29
8. Ludvík Matyás STB9801 TJ Stadion Nový Bor 39:11 + 6:46
9. Ondrejcek Jirí ODV9800 TJ Aero Odolena Voda 39:33 + 7:08
10. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 39:49 + 7:24
11. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 39:53 + 7:28
12. Vyskocil Stepán VAM9701 OOB Vamberk 40:01 + 7:36
13. Smaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:46 + 8:21
14. Janecek Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:23 + 8:58
15. Brázdil Petr ODV9700 TJ Aero Odolena Voda 41:32 + 9:07
16. Borovicka Tomás FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 43:13 + 10:48
17. Manák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové 43:44 + 11:19
18. Novák Ales ODV9805 TJ Aero Odolena Voda 43:51 + 11:26
19. Kalista Michael LBE9701 TJ Lokomotiva Beroun 45:58 + 13:33
20. Zák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 47:27 + 15:02
21. Pek Daniel SHK9803 TJ Slavia Hradec Králové 48:39 + 16:14
22. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 52:42 + 20:17
23. Koucky Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 53:21 + 20:56
24. Kaspar Frantisek SLA9800 SKOB Slaný 58:11 + 25:46
H18B
4.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burda Matej LDC9602 KOB Děčín 32:35
2. Landovsky Jakub PGP9601 SK Praga 33:54 + 1:19
3. Vanis Ondrej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:29 + 1:54
4. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 35:22 + 2:47
5. Aster Tomás SLA9602 SKOB Slaný 36:11 + 3:36
6. Nejman Stanislav CHA9500 OK Chrastava 36:20 + 3:45
7. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 37:18 + 4:43
8. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 37:23 + 4:48
9. Frank Jirí MAS9600 KČT Aš 39:42 + 7:07
10. Trejbal Václav SHK9604 TJ Slavia Hradec Králové 41:50 + 9:15
11. Koumar Frantisek SJI9501 OK Jihlava 44:18 + 11:43
12. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:35 + 18:00
13. Ruzicka Karel PHK9502 OK 99 Hradec Králové 54:01 + 21:26
14. Lustig Matyás DKP9507 Oddíl OB Kotlářka 61:00 + 28:25
H20B
4.30 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5458
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 35:06 5795
2. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 35:57 + 0:51 5660
3. Buk Jindrich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 36:30 + 1:24 5573
4. Pova Ondrej KRL9304 Kometa Kralovice 37:47 + 2:41 5370
5. Vistejn Jirí KRL9305 Kometa Kralovice 39:47 + 4:41 5054
6. Klaska Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 40:28 + 5:22 4945
7. Slajs Daniel KRL9403 Kometa Kralovice 41:55 + 6:49 4716
8. Kapal Tomás KAM9402 SK Kamenice 75:32 + 40:26 0
H21B
5.20 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8606
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Henych Martin SJC8601 Sportcentrum Jičín 32:22 9334
2. Korínek Tomás BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 34:15 + 1:53 8836
3. Vlcek Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 34:49 + 2:27 8686
4. Benes Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 35:16 + 2:54 8566
5. Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice 36:26 + 4:04 8258
6. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 36:28 + 4:06 8249
7. Kovár Miroslav SCP8103 OK Sparta Praha 36:39 + 4:17 8200
8. Janovsky Tomás PGP6401 SK Praga 36:58 + 4:36 8117
9. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 37:53 + 5:31 7874
10. Novotny Tomás PHK8101 OK 99 Hradec Králové 38:00 + 5:38 7843
11. Holas Stepán SJC8702 Sportcentrum Jičín 38:20 + 5:58 7755
12. Vodrázka Ondrej VPM7702 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:21 + 5:59 7750
13. Antos Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 38:26 + 6:04 7728
14. Prazák Jirí ZBP7800 OOB SK Zbraslav 38:39 + 6:17 7671
15. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 38:43 + 6:21 7653
16. Fiser Jirí SLP8503 OOB Slavia Praha 39:08 + 6:46 7543
17. Martan Jirí VLI7300 Slavia Liberec orienteering 39:29 + 7:07 7450
18. Mateju Lubos PGP7601 SK Praga 39:39 + 7:17 7406
19. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 39:50 + 7:28 7358
20. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 40:25 + 8:03 7203
21. Kucera Jan VSP7302 USK Praha 40:28 + 8:06 7190
22. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 40:45 + 8:23 7115
23. Krejcík Jirí TZL8301 SKOB Zlín 40:47 + 8:25 7106
23. Karvánek Matous BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 40:47 + 8:25 7106
25. Pokorny Ondrej PGP7506 SK Praga 41:02 + 8:40 7040
26. Landovsky Tomás PGP9103 SK Praga 41:13 + 8:51 6992
27. Zajíc Vítezslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 41:24 + 9:02 6943
27. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 41:24 + 9:02 6943
29. Vrabec Ondrej SCP8303 OK Sparta Praha 41:46 + 9:24 6846
30. Veverka Tomás VAM8401 OOB Vamberk 41:55 + 9:33 6806
31. Kadavy Petr CHA7800 OK Chrastava 42:10 + 9:48 6740
32. Matras Tomás CHT8001 OOB SK Chrast 42:19 + 9:57 6701
33. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 42:39 + 10:17 6612
34. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec orienteering 42:54 + 10:32 6546
35. Cerny Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 43:36 + 11:14 6361
36. Kovárík Tomás KAM6901 SK Kamenice 43:44 + 11:22 6326
37. Bejr Zdenek NPA8401 SK LOB Nová Paka 43:53 + 11:31 6286
38. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 44:22 + 12:00 6158
39. Sysel Ondrej PGP8302 SK Praga 44:40 + 12:18 6079
40. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 44:41 + 12:19 6074
41. Zikmund Zdenek NPA6705 SK LOB Nová Paka 44:57 + 12:35 6004
42. Kuzel Tomás FSP7610 VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:46 + 13:24 5787
43. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 46:06 + 13:44 5699
44. Pracka Tomás MFP7302 VŠSK MFF UK Praha 46:09 + 13:47 5686
45. Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš 46:10 + 13:48 5682
46. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 46:36 + 14:14 5567
47. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 46:55 + 14:33 5483
48. Macek Jirí LIT8401 KOB Chemopetrol Litvínov 47:05 + 14:43 5439
49. Novák Zdenek NPA7701 SK LOB Nová Paka 47:52 + 15:30 5232
50. Procházka Tomás SCP8200 OK Sparta Praha 48:05 + 15:43 5174
51. Safarík Ivo CST7401 OB Strakonice 48:27 + 16:05 5077
52. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 49:03 + 16:41 4918
53. Hrouda Martin FSP7612 VŠTJ Stavební fakulta Praha 49:42 + 17:20 4746
54. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 50:03 + 17:41 4654
55. Vondra Jirí FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 50:22 + 18:00 4570
56. Vlach Martin SCP8605 OK Sparta Praha 50:47 + 18:25 4460
57. Simek Tomás FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 50:49 + 18:27 4451
58. Besta Lukás KNC8101 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 50:54 + 18:32 4429
59. Simon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 51:52 + 19:30 4173
60. Dvorák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 52:21 + 19:59 4045
61. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 52:26 + 20:04 4023
62. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvínov 53:18 + 20:56 3794
63. Nitsch Karel FSP7611 VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:40 + 21:18 3697
64. Vanek Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 56:52 + 24:30 2850
65. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 57:02 + 24:40 2805
66. Prásil Ondrej SJC8401 Sportcentrum Jičín 59:35 + 27:13 2131
67. Simon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 67:02 + 34:40 159
Drzka Stepán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21C
4.30 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2993
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalensky Tomás SJC8015 Sportcentrum Jičín 37:24 3351
2. Simík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 40:57 + 3:33 3078
3. Vecera Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:10 + 5:46 2908
4. Suchy Jirí SJI9201 OK Jihlava 45:40 + 8:16 2716
5. Janecek Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 51:27 + 14:03 2271
6. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 51:55 + 14:31 2235
7. Oujesky Tomás ADA7433 OOB TJ Spartak Adamov 52:17 + 14:53 2207
8. Hegner Lukás LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 59:42 + 22:18 1637
9. Lepsík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 61:58 + 24:34 1463
10. Dvorák Richard SLA SKOB Slaný 62:00 + 24:36
11. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 63:07 + 25:43 1374
12. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:59 + 28:35 1154
Mágr Zdenek LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK 0
H35B
4.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 29:00
2. Vácha Tomás BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 31:10 + 2:10
3. Zuzánek Zdenek TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:18 + 3:18
4. Král Ales CTB7801 SK OB Chotěboř 33:26 + 4:26
5. Nemsovsky Petr PGP7602 SK Praga 34:28 + 5:28
6. Zakouril Václav VSP7401 USK Praha 35:45 + 6:45
7. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 36:56 + 7:56
8. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 38:44 + 9:44
9. Sklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:58 + 9:58
10. Peterka Frantisek TJP4900 TJ Sokol Troja 42:59 + 13:59
11. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 71:02 + 42:02
Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast DISK
H40B
4.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 33:39
2. Zrník Tomás OSN7118 SK OS Nové Město n. M. 34:05 + 0:26
3. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:30 + 0:51
4. Netuka Jan SHK7001 TJ Slavia Hradec Králové 37:04 + 3:25
5. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 38:15 + 4:36
6. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 39:23 + 5:44
7. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 40:02 + 6:23
8. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 40:18 + 6:39
9. Dundácek Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 40:30 + 6:51
10. Funda Jirí API6401 OK Andante Písek 41:53 + 8:14
11. Kalousek Jirí DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 43:44 + 10:05
12. Mares Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 44:44 + 11:05
13. Simsa Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 46:07 + 12:28
14. Nechanicky Pavel OSN7209 SK OS Nové Město n. M. 47:17 + 13:38
15. Chvátil Jirí PHK7200 OK 99 Hradec Králové 49:39 + 16:00
16. Urbanik Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 57:24 + 23:45
17. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 58:08 + 24:29
18. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 58:12 + 24:33
19. Nádenícek Josef NEJ7000 TJ Jiskra Nejdek 59:16 + 25:37
20. Subrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 62:12 + 28:33
21. Mikes Roman VPM7002 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:41 + 29:02
22. Kroupa Stepán VPM6904 KOS Slavia VŠ Plzeň 67:42 + 34:03
23. Lejbl Ladislav LBE6900 TJ Lokomotiva Beroun 75:27 + 41:48
24. Rulc Zdenek LJN7201 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 77:01 + 43:22
25. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 81:10 + 47:31
Srámek Petr MFP6905 VŠSK MFF UK Praha DISK
H45B
3.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejcí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 30:18
2. Bartos Ludek MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 31:21 + 1:03
3. Krivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 31:38 + 1:20
4. Hájek Jirí ONO6400 SKOB Ostrov 33:18 + 3:00
5. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 33:31 + 3:13
6. Klaska Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 34:10 + 3:52
7. Hartman Ales VSP6506 USK Praha 34:26 + 4:08
8. Bíly Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:50 + 4:32
9. Visna Petr DKP6602 Oddíl OB Kotlářka 37:02 + 6:44
10. Ruzicka Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 37:23 + 7:05
11. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 37:54 + 7:36
12. Uher Petr VSP5001 USK Praha 38:01 + 7:43
13. Koc Zdenek MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 38:37 + 8:19
14. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 40:07 + 9:49
15. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:05 + 10:47
16. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 41:24 + 11:06
17. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 41:56 + 11:38
18. Cincibus Pavel FSP6605 VŠTJ Stavební fakulta Praha 42:56 + 12:38
19. Hlavácek Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 43:27 + 13:09
20. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 44:00 + 13:42
21. Petrácek Ales SJI6301 OK Jihlava 44:16 + 13:58
22. Koc Lumír MKP5401 SK Meteor Kačerov Praha 44:20 + 14:02
23. Stanek Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:29 + 15:11
24. Zácek Martin FSP6803 VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:58 + 15:40
25. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 49:07 + 18:49
26. Tomascin Jaroslav MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha 50:51 + 20:33
27. Doskár Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 52:30 + 22:12
28. Sedlácek Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 58:50 + 28:32
29. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 59:17 + 28:59
30. Kovár Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:56 + 31:38
31. Hofman Petr LPM6500 OK Lokomotiva Plzeň 68:18 + 38:00
32. Dobes Václav KPY5701 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:28 + 44:10
H50B
3.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutsky Tomás VLI6205 Slavia Liberec orienteering 23:50
2. Nemecek Jan VSP6201 USK Praha 25:24 + 1:34
3. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 25:49 + 1:59
4. Dikos Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 27:47 + 3:57
5. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 31:17 + 7:27
6. Smaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:52 + 8:02
7. Koucky Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 32:56 + 9:06
8. Hradecky Jaroslav DOK6300 OK Doksy 34:08 + 10:18
9. Roudny Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 34:53 + 11:03
10. Mechl Miroslav JIL6301 OK Jilemnice 36:14 + 12:24
11. Blabla Zdenek PCB5901 SKP České Budějovice 37:44 + 13:54
12. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 38:01 + 14:11
13. Wurzel Bretislav OSN6005 SK OS Nové Město n. M. 38:49 + 14:59
14. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 38:55 + 15:05
15. Simek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 39:30 + 15:40
16. Kavka Jirí SCP5900 OK Sparta Praha 39:50 + 16:00
17. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 40:26 + 16:36
18. Hosek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 40:59 + 17:09
19. Kulhavy Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:07 + 18:17
20. Novotny Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 42:58 + 19:08
21. Hartl Zdenek ODV6300 TJ Aero Odolena Voda 44:14 + 20:24
22. Pavlu Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 44:59 + 21:09
23. Kohl Jirí KPY6201 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:40 + 21:50
24. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 50:30 + 26:40
25. Grivalsky Michal PGP5900 SK Praga 55:58 + 32:08
26. Kudrnác Martin KAM5901 SK Kamenice 56:11 + 32:21
27. Janovic Ondrej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 58:30 + 34:40
Uvizl Ivan STH5801 SK Studenec DISK
H55B
3.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 27:17
2. Hausvater Karel SHK5801 TJ Slavia Hradec Králové 27:48 + 0:31
3. Dusátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 28:59 + 1:42
4. Novák Tom DOK5500 OK Doksy 30:16 + 2:59
5. Sedivy Jirí EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 30:45 + 3:28
6. Kaska Rudolf CHA5500 OK Chrastava 30:54 + 3:37
7. Behoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 31:29 + 4:12
8. Jaros Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 32:15 + 4:58
9. Pilar Karel MAS5501 KČT Aš 32:32 + 5:15
10. Konopác Jirí TUR5803 OOB TJ Turnov 34:22 + 7:05
11. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 34:26 + 7:09
12. Gazdacko Milan SHK5702 TJ Slavia Hradec Králové 37:07 + 9:50
13. Balcar Ales PHK5703 OK 99 Hradec Králové 37:13 + 9:56
14. Sámal Václav PGP5601 SK Praga 38:06 + 10:49
15. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 39:04 + 11:47
16. Jun Drahomír KNC5501 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 39:07 + 11:50
17. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 39:12 + 11:55
18. Sysel Zdenek PGP5200 SK Praga 39:49 + 12:32
19. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 40:05 + 12:48
20. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 42:37 + 15:20
21. Sváb Jan VSP5801 USK Praha 43:43 + 16:26
22. Svobodny Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 43:49 + 16:32
23. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 47:32 + 20:15
24. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 54:54 + 27:37
25. Lustig Zdenek DKP5601 Oddíl OB Kotlářka 75:57 + 48:40
26. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 82:02 + 54:45
H60B
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 25:18
2. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 25:49 + 0:31
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 28:29 + 3:11
4. Farár Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:20 + 4:02
5. Provazník Jirí TUR5102 OOB TJ Turnov 29:28 + 4:10
6. Horácek Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 30:20 + 5:02
7. Sevcík Milan CHA5003 OK Chrastava 30:25 + 5:07
8. Prinda Oldrich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 30:49 + 5:31
9. Rancák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 30:57 + 5:39
10. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 31:07 + 5:49
11. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 33:25 + 8:07
12. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:52 + 8:34
13. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 34:31 + 9:13
14. Choteticky Václav MAS5200 KČT Aš 35:21 + 10:03
15. Kadavy Zdenek CHA4901 OK Chrastava 36:07 + 10:49
16. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 37:37 + 12:19
17. Knobloch Jindrich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:47 + 12:29
18. Farár Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 37:48 + 12:30
19. Tousek Miloslav MKP5000 SK Meteor Kačerov Praha 41:43 + 16:25
20. Koutny Ivan ODV5300 TJ Aero Odolena Voda 44:11 + 18:53
21. Hojny Oldrich SCP5201 OK Sparta Praha 55:18 + 30:00
22. Hamácek Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 58:22 + 33:04
H65B
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svadlena Jirí CHC4601 K.O.B. Choceň 22:26
2. Fisák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 22:43 + 0:17
3. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 24:37 + 2:11
4. Pospísil Jirí TUV4701 SOK TJ Turnov 25:08 + 2:42
5. Novotny Jirí SLP4601 OOB Slavia Praha 25:29 + 3:03
6. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 26:49 + 4:23
7. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 27:08 + 4:42
8. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 28:14 + 5:48
9. Hrobar Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:37 + 6:11
10. Sklenár Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 28:50 + 6:24
11. Zlesák Zdenek JIL4701 OK Jilemnice 29:00 + 6:34
12. Novák Milos SCP4600 OK Sparta Praha 29:08 + 6:42
13. Rysavy Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 29:38 + 7:12
14. Safarík Bedrich CST4601 OB Strakonice 32:12 + 9:46
15. Procházka Ales DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 32:52 + 10:26
16. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 33:29 + 11:03
17. Rakovec Milos SCP4500 OK Sparta Praha 33:49 + 11:23
18. Rychtecky Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 34:55 + 12:29
18. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 34:55 + 12:29
20. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 35:30 + 13:04
21. Zeleny Vladimír PGP4800 SK Praga 37:23 + 14:57
22. Pokorny Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice 37:43 + 15:17
23. Fiala Milos KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 37:44 + 15:18
24. Duda Frantisek KPY4600 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:45 + 20:19
25. Nejezchleba Jirí KAS4600 KOB Kamenický Šenov 43:16 + 20:50
26. Matousek Lubos LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 81:22 + 58:56
Valásek Josef SCP4501 OK Sparta Praha DISK
H70B
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 20:16
2. Grundel Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 22:49 + 2:33
3. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 23:27 + 3:11
4. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 27:35 + 7:19
5. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 27:47 + 7:31
6. Máslo Miroslav SHK4001 TJ Slavia Hradec Králové 29:21 + 9:05
7. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 29:24 + 9:08
8. Novotny Frantisek PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 43:30 + 23:14
H75B
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 18:43
2. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 20:12 + 1:29
3. Zemánek Bohumil VRL3601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:29 + 3:46
4. Masek Pavel BOR3602 OK Jiskra Nový Bor 32:38 + 13:55
5. Vondra Jaroslav FSP3300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 35:36 + 16:53
6. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 39:40 + 20:57
7. Krtensky Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 41:10 + 22:27
8. Langr Jan BOR3601 OK Jiskra Nový Bor 41:35 + 22:52
9. Kalivoda Viktor KNC3300 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 44:07 + 25:24
10. Samohyl Richard PGP2800 SK Praga 61:30 + 42:47
HDR
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 26:27
2. Hampl Jakub LME0500 SK Los Mělník 27:48 + 1:21
3. Hrivnák Jakub CST0404 OB Strakonice 28:15 + 1:48
4. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:10 + 4:43
5. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 31:11 + 4:44
6. Svobodová Andrea SLA SKOB Slaný 36:20 + 9:53
7. Simikova Karolina ROZ0351 OK Roztoky 36:46 + 10:19
8. Pacourek Matej NNN Neregistrovaní 38:10 + 11:43
9. Konopásek Filip 38:11 + 11:44
10. Bláha Simon SJP0700 KČT Slavoj Praha 39:16 + 12:49
11. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 39:31 + 13:04
11. Teringl Vojtech VCB0702 TJ OB České Budějovice 39:31 + 13:04
13. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 40:14 + 13:47
14. Sturma Vojta 40:52 + 14:25
15. Rais Martin 40:58 + 14:31
16. Amler Stepán 41:04 + 14:37
17. Langer Lukás LJN0800 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 42:18 + 15:51
18. Mácová Natálie 81C0750 Cirkus Čakovice 45:21 + 18:54
19. Hampl Jan LME0900 SK Los Mělník 46:59 + 20:32
20. Oujesky Tomás ADAxxxx OOB TJ Spartak Adamov 50:03 + 23:36
21. Nedbalová Klára MFP0850 VŠSK MFF UK Praha 50:27 + 24:00
22. Gregor Richard BSO7001 KOB Baník Sokolov 50:34 + 24:07
23. Stoková Sofie DKP0750 Oddíl OB Kotlářka 51:36 + 25:09
24. Kalinová Ella EKP0961 VŠTJ Ekonom Praha 51:59 + 25:32
25. Zakourilová Klára VSP0850 USK Praha 52:13 + 25:46
26. Kalous Tomás EKP VŠTJ Ekonom Praha 54:02 + 27:35
27. Kucerová Katerina VSP0950 USK Praha 57:49 + 31:22
28. Kucera Jakub VSP0900 USK Praha 57:58 + 31:31
29. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 59:57 + 33:30
30. Nedbalová Magdalena MFP105x VŠSK MFF UK Praha 60:25 + 33:58
31. Kalousová Jolana EKP VŠTJ Ekonom Praha 62:39 + 36:12
32. Sanna Vivian DKP0751 Oddíl OB Kotlářka 63:53 + 37:26
33. Meier David VSP0606 USK Praha 64:55 + 38:28
34. Uhlírová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 65:30 + 39:03
35. Havlícková Eva LPM OK Lokomotiva Plzeň 65:53 + 39:26
36. Hofmanová Anna LPM OK Lokomotiva Plzeň 65:55 + 39:28
37. Bestová Tereza KNCxxxx OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 72:28 + 46:01
38. Seidlová Magdalena EKP0953 VŠTJ Ekonom Praha 75:07 + 48:40
39. Vondrová Eliska FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 76:29 + 50:02
Bozdech Vojta PGP SK Praga DISK
Svarc Krystof NNN Neregistrovaní DISK
P
3.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karban Zdenek DKP Oddíl OB Kotlářka 29:47
2. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 33:56 + 4:09
3. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 34:16 + 4:29
4. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 34:38 + 4:51
5. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 35:34 + 5:47
6. Riby Katerina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:02 + 6:15
7. Safka Jan KAM6604 SK Kamenice 36:12 + 6:25
8. Soucková Jana SLA SKOB Slaný 38:38 + 8:51
9. Precek Zdenek SCP5200 OK Sparta Praha 39:09 + 9:22
10. Stok Jan DKP Oddíl OB Kotlářka 40:16 + 10:29
11. Brázdilová Radka 43:09 + 13:22
12. Mácalová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 43:11 + 13:24
13. Beran Jirí VSP7102 USK Praha 43:36 + 13:49
14. Sasek Ondrej KUL9800 KOB Ústí nad Labem 44:55 + 15:08
15. Benesová Hana DKL0050 KOB Kladno 46:06 + 16:19
16. Naporowská Marie BSO7950 KOB Baník Sokolov 47:29 + 17:42
17. Borovicka Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 49:08 + 19:21
18. Vokounová Dana KUL7200 KOB Ústí nad Labem 50:08 + 20:21
19. Sasek Jirí KUL0200 KOB Ústí nad Labem 51:25 + 21:38
20. Kopecká Alena VSP7250 USK Praha 53:49 + 24:02
21. Vacek Jan PGP SK Praga 55:00 + 25:13
22. Albrecht Vladimír KAM7800 SK Kamenice 67:29 + 37:42
23. Simonovská Kristyna ROU9350 SKOB Roudnice nad Labem 68:15 + 38:28
24. Tichá Ivana KNC6250 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 71:24 + 41:37
25. Cabalka Antonín KUL0800 KOB Ústí nad Labem 79:39 + 49:52
26. Klasková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 87:19 + 57:32
Melichna Matej DKL0102 KOB Kladno DISK
Glöcknerová Anna KUL9900 KOB Ústí nad Labem DISK
Vondrová Eliska DISK
Rais Karel DISK
Vakant DISK
T
3.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 30:31
2. Bradác Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 42:42 + 12:11
3. Uhlír Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 48:43 + 18:12
4. Vacek Petr 58:21 + 27:50
5. Malacková Jana DVP6151 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 61:44 + 31:13
6. Malacka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 63:21 + 32:50
7. Vondra Vítezslav 63:45 + 33:14
8. Pohoraly Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 67:45 + 37:14
9. Skácha Michal 68:50 + 38:19
10. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 70:35 + 40:04
11. Vyhnálková Eva MFP7599 VŠSK MFF UK Praha 72:22 + 41:51
12. Malacka Milan NNN7000 Neregistrovaní 72:59 + 42:28
13. Pohoralá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 73:19 + 42:48
14. Ruzková Romana SCP OK Sparta Praha 78:27 + 47:56
15. Horejsí Zbynek KUL8400 KOB Ústí nad Labem 87:03 + 56:32
Simek Jan FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
Chrz Pavel KUL6700 KOB Ústí nad Labem DISK
Glöckner Michael KUL7000 KOB Ústí nad Labem DISK