Výsledky závodu: JWOC Tour - E3

Datum:
03.07.2013
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Závora sever, měřítko 1:10 000, velikost A3
Ředitel závodu:
Műller Martin
Hlavní rozhodčí:
Hepner David
Stavitel tratí:
Petržela Jan
JURY:
Kettnerová Lenka, Komárek Arnošt, Kožina Petr
Protokol:
3. etapa JWOC Tour – zkrácená trať – Radvanice

Datum:                  
Středa 3.7.2013
Tech.provedení:         
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:                  
Radvanice – bývalý důl Kateřina (50°34’35.080”N, 16°3’19.036”E)
Mapa:                   
Závora sever, měřítko 1:10 000, velikost A3, mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5m, stav červen 2013, mapovali Zdeněk Sokolář, Jan Drbal, 
Petr Mareček, tisk Žaket (ofset)

Funkcionáři:            Ředitel závodu:  Martin Müller
                        Hlavní rozhodčí: David Hepner	
                        Stavitel tratí:  Jan Petržela
                        
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, nebyl podán protest proti porušení pravidel. 
V cíli bylo ošetřena drobná zranění.
      
Závod proběhl za slunečného počasí s vyššími teplotami počasí.
 
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 902 závodníků.



David Hepner                                            Martin Müller
hlavní rozhodčí                                         ředitel závodu
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60B     D65B     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70B     HDR     T1     T2     T3    
D10N
3.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 PHK OK 99 Hradec Králové 40:38
2. Féderová Zuzana 1630429 SK SKI-OB Šternberk 41:16 + 0:38
3. Budriunaite Vaiva 1550395 SK SNS Smržovka 43:16 + 2:38
4. Chrástová Magdaléna STH0551 STH SK Studenec 47:14 + 6:36
5. Blažková Veronika SJH0551 SJH SJH Jindřichův Hradec 51:30 + 10:52
6. Kubcová Anna DOB0550 DOB KOB Dobruška 53:55 + 13:17
7. Kubičková Kateřina SJH0652 SJH SJH Jindřichův Hradec 70:57 + 30:19
8. Benešová Michaela SJH0651 SJH SJH Jindřichův Hradec 74:50 + 34:12
D10C
2.29 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hector Cecilia 3330906 Opava - Ticháček 33:29
2. Binarová Adéla UOL0452 UOL SK UP Olomouc 35:03 + 1:34
3. Arnoštová Veronika DOR0455 DOR OK Dobříš 37:48 + 4:19
4. Hankovcová Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 38:37 + 5:08
5. Komárková Jindra SJH0453 SJH SJH Jindřichův Hradec 41:08 + 7:39
6. Kubičková Kristýna SJH0452 SJH SJH Jindřichův Hradec 43:54 + 10:25
7. Pušová Bára LPU0357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 47:28 + 13:59
8. Porubská Lenka 0540113 CNR ŠK Cart-print Nitra 54:36 + 21:07
D12A
2.48 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 SJC Sportcentrum Jičín 21:39
2. Kosová Tereza SRK0151 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:28 + 0:49
3. Šklíbová Veronika SRK0153 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:56 + 6:17
4. Chrástová Tereza STH0251 STH SK Studenec 28:00 + 6:21
5. Diaksova Evangelina 2280641 TJ Lokomotiva Žatec 28:38 + 6:59
6. Sanna Karin DKP0250 DKP Oddíl OB Kotlářka 38:26 + 16:47
7. Miklušová Tamara 1240286 OK 99 Hradec Králové 42:13 + 20:34
8. Mašatová Eliška PHK0251 PHK OK 99 Hradec Králové 47:38 + 25:59
9. Šmelíková Dorota 1240291 OK 99 Hradec Králové 74:22 + 52:43
D12B
2.29 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie LBM0151 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:08
2. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 27:28 + 0:20
3. Blažková Kateřina SJH0252 SJH SJH Jindřichův Hradec 32:05 + 4:57
4. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ TURNOV 33:29 + 6:21
5. Dubovská Alžbeta 1630834 SK SKI-OB Šternberk 37:51 + 10:43
6. Francová Lucie LPU0152 LPU OK Lokomotiva Pardubice 38:13 + 11:05
7. Kůstková Barbora VIC0259 VIC OB Vizovice 50:25 + 23:17
8. Zlesáková Adéla CHT0151 CHT OOB SK Chrast 56:42 + 29:34
D14A
2.28 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Diaksova Andreya 2280642 TJ Lokomotiva Žatec 21:38
2. Matějková Zuzana LTP0153 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:47 + 0:09
3. Biersaková Dagmar KRL0051 KRL Kometa kralovice 24:36 + 2:58
4. Odehnalová Klára ABM9956 ABM KOB Moira Brno 25:23 + 3:45
5. Kopecká Anna LPU9958 LPU OK Lokomotiva Pardubice 25:35 + 3:57
6. Waňková Martina VRL9951 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:54 + 4:16
7. Rückerová Šárka HOR0050 HOR TJ Jiskra Hořice 26:18 + 4:40
8. Eerola Lotta 3200878 OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:38 + 5:00
9. Peterová Jana DOB0051 DOB KOB Dobruška 26:48 + 5:10
10. Hrabošová Magdaléna ASU0099 ASU Magnus Orienteering 26:50 + 5:12
11. Jezdinská Natálie STH9954 STH SK Studenec 27:08 + 5:30
12. Grycová Kateřina TBMTBM0 TBM KOS TJ Tesla Brno 27:11 + 5:33
13. Urbanová Markéta STH9953 STH SK Studenec 27:37 + 5:59
14. Skog Ella 2150586 KTV Koovee 28:43 + 7:05
15. Kundratová Lucie JZL0051 JZL TJ Jižní svahy Zlín 29:45 + 8:07
16. Křečková Jana ZPV9999 ZPV KOB ZPV Prostějov 29:50 + 8:12
17. Sladek Laura 2271039 SK Hlinsko 30:50 + 9:12
18. Lueger Anna 2270635 SK Hlinsko 31:26 + 9:48
19. Gallová Veronika STH0053 STH SK Studenec 31:27 + 9:49
20. Ocvirk Pia 0450096 JAP OK Japetic 32:14 + 10:36
21. Poloprutská Lucie VLI9950 VLI Slavia Liberec orienteering 33:56 + 12:18
22. Filipová Tereza SRK0050 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:09 + 12:31
23. Hector Frida 3330907 Opava - Ticháček 35:03 + 13:25
24. Scheikl Agnes 3831001 SV Turbine Neubrandenburg 35:31 + 13:53
25. Atanasova Elitsa 0980236 BGT Team Bulgaria 35:39 + 14:01
26. Standhartinger Magda 2270638 SK Hlinsko 36:29 + 14:51
27. Kubíčková Kateřina VAM9951 VAM OOB Vamberk 38:05 + 16:27
D14B
2.48 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kyselová Nela ROU9951 ROU SKOB Roudnice nad Labem 29:12
2. Thořová Markéta TUV9952 TUV SOK TJ TURNOV 30:53 + 1:41
3. Hanáková Lenka KRL9951 KRL Kometa kralovice 32:38 + 3:26
4. Vyhnálková Marie MFP0151 MFP VŠSK MFF UK Praha 33:23 + 4:11
5. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 43:01 + 13:49
D16A
3.54 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Jana TRI9751 TRI TJ TŽ Třinec 37:16
2. Nováková Tereza DKP9751 DKP Oddíl OB Kotlářka 38:21 + 1:05
3. Rutkauskaite Kaste 1550393 SK SNS Smržovka 41:13 + 3:57
4. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 43:46 + 6:30
5. Šmelíková Tereza 1240290 OK 99 Hradec Králové 44:54 + 7:38
6. Horvátová Hana ASU9797 ASU Magnus Orienteering 45:48 + 8:32
7. Odehnalová Tereza ABM9757 ABM KOB Moira Brno 45:56 + 8:40
8. Solberg Line NER NER 45:58 + 8:42
9. Bonat Julia 0810184 WAW KS Spojnia BnO 46:43 + 9:27
10. Argalášová Kateřina TRI9750 TRI TJ TŽ Třinec 47:15 + 9:59
11. Kůstková Daniela VIC9898 VIC OB Vizovice 48:02 + 10:46
12. Tschierschke Paulina STB9850 STB Stadion Nový Bor 48:03 + 10:47
13. Breton Elina 1231073 SK Praga 48:16 + 11:00
14. de Nardis Francesca 3290898 Hiidenkiertäjät 48:17 + 11:01
15. Steer Asha 2760769 PUKS Młode Orły 48:50 + 11:34
16. Juodagalvyte Agne 1550401 SK SNS Smržovka 49:36 + 12:20
17. Fenclová Tereza LPU9752 LPU OK Lokomotiva Pardubice 50:20 + 13:04
18. Grycová Veronika TBMTBM9 TBM KOS TJ Tesla Brno 51:27 + 14:11
19. Slavíková Silva PGP9751 PGP SK Praga 51:47 + 14:31
20. Westin Emilie 2050549 SK Žabovřesky Brno 52:19 + 15:03
21. Fukalová Hanka AOV9850 AOV OOB TJ Baník Ostrava 52:51 + 15:35
22. Filipowska Aleksandra 1440762 SILD team Praha 53:11 + 15:55
23. Fend Sara 2270980 SK Hlinsko 54:46 + 17:30
24. Giovanelli Anna 3290897 Hiidenkiertäjät 56:20 + 19:04
25. Harding Steph 0910215 HDG Harding 57:12 + 19:56
26. Kalcher Hannah 2270983 SK Hlinsko 57:16 + 20:00
27. Miklušová Tereza 1240285 OK 99 Hradec Králové 58:22 + 21:06
28. Hoffmann Hannah 2270982 SK Hlinsko 64:24 + 27:08
29. Liberdová Jana TRI9852 TRI TJ TŽ Třinec 71:45 + 34:29
30. Schenková Tereza 1240299 OK 99 Hradec Králové 79:26 + 42:10
Gugała Alicja 0810183 WAW KS Spojnia BnO DISK
D16B
3.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balcarová Barbora LLI9751 LLI TJ Loko Liberec 43:20
2. Korpasová Tereza LBM9898 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:14 + 2:54
3. Poloprutská Klára VLI9750 VLI Slavia Liberec orienteering 51:44 + 8:24
4. Soldánová Tereza JPV9899 JPV Oddíl OS SK Prostějov 53:49 + 10:29
5. Pilcová Sabina JPV9898 JPV Oddíl OS SK Prostějov 55:22 + 12:02
6. Aks'onova Nataliya 2800782 SV Lengefeld 76:07 + 32:47
7. Repiská Amálie MFP9851 MFP VŠSK MFF UK Praha 77:28 + 34:08
8. Antonowicz Anna Maria 0850196 UNT UNTS Warszawa 98:44 + 55:24
9. Senko Tetiana 2800791 SV Lengefeld 134:54 + 91:34
D18A
3.92 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 37:42
2. Pedersli Sigrid NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 42:13 + 4:31
3. Chládková Simona LPU9658 LPU OK Lokomotiva Pardubice 42:33 + 4:51
4. Hančová Petra VRL9652 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:38 + 5:56
5. Doleželová Kateřina LPU9558 LPU OK Lokomotiva Pardubice 45:26 + 7:44
6. Hanáková Magda KRL9651 KRL Kometa kralovice 47:50 + 10:08
7. Petrasová Zuzana VAM9653 VAM OOB Vamberk 49:34 + 11:52
8. Koderičová Tereza LTU9651 LTU Lokomotiva Trutnov 49:40 + 11:58
9. Šňupárková Anna DKP9652 DKP Oddíl OB Kotlářka 49:49 + 12:07
10. Kožinová Zuzana PGP9650 PGP SK Praga 50:22 + 12:40
11. Procházková Marie KAM9554 KAM SK Kamenice 52:08 + 14:26
12. Procházková Marie SOP9551 SOP OOB TJ Slezan Opava 52:18 + 14:36
13. Hiršová Gabriela VBM9651 VBM VSK Mendelu Brno 52:40 + 14:58
14. Kubičková Bára SJH9551 SJH SJH Jindřichův Hradec 53:52 + 16:10
15. Białkowska Aneta 1440763 SILD team Praha 55:27 + 17:45
16. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 58:00 + 20:18
17. Haniszewska Angelika STB9599 STB Stadion Nový Bor 59:37 + 21:55
18. Fleming Lucy 2580804 Budai Osforrás 61:44 + 24:02
19. Dénes Orsolya 2770773 ESV Lok Bad Schandau 62:37 + 24:55
20. Kanikowska Dominika STB9597 STB Stadion Nový Bor 75:38 + 37:56
21. Balint Cosmina 2461064 Ostmarka OK 83:19 + 45:37
22. Fukalová Martina AOV9550 AOV OOB TJ Baník Ostrava 93:18 + 55:36
Banaś Agnieszka 1440761 SILD team Praha DISK
Kamererová Valerie KAM9551 KAM SK Kamenice 43:02 + 5:20
D20A
3.92 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6917
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benešová Jana SJH9451 SJH SJH Jindřichův Hradec 43:35 7353
2. Kožinová Anna PGP9350 PGP SK Praga 47:47 + 4:12 6729
3. Tesařová Marcela AOP9450 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 48:10 + 4:35 6672
4. Kochová Nikola TUR9358 TUR OOB TJ Turnov 53:10 + 9:35 5928
5. Gerbeaux Nathanaëlle 3380986 Söders-Tyresö 57:30 + 13:55
6. Kasza Izabela 2080554 OOB TJ Zlaté Hory 58:55 + 15:20
7. Šrámková Michaela SJH9352 SJH SJH Jindřichův Hradec 62:40 + 19:05 4516
8. Svobodová Radka AOP9452 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 68:10 + 24:35 3698
9. Kadieva Tsvetomila 0980237 BGT Team Bulgaria 87:41 + 44:06
van Breedam Vanessa 4021038 ASPV OA Šumperk DISK
D21E
6.10 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9098
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 56:04 9514
2. Kovářová Kristýna DKP8450 DKP Oddíl OB Kotlářka 57:55 + 1:51 9227
3. Przyczková Michaela LPU8499 LPU OK Lokomotiva Pardubice 62:15 + 6:11 8556
4. Krafková Lucie TUR8650 TUR OOB TJ Turnov 64:28 + 8:24 8213
5. Kubátová Zuzka NPA9151 NPA SK LOB Nová Paka 66:11 + 10:07 7947
6. Fenclová Marta LPU7667 LPU OK Lokomotiva Pardubice 68:01 + 11:57 7663
7. Gorska Kinga 2080555 OOB TJ Zlaté Hory 71:50 + 15:46
8. Maiorescu Irina 0990250 UNB UNEFS Bucharest 74:29 + 18:25
9. Plochová Dominika DKP8651 DKP Oddíl OB Kotlářka 74:53 + 18:49 6600
10. Minakova Ekaterina 3650964 Šumperk 79:15 + 23:11
11. Shafer-Skelton Anna 1231075 SK Praga 97:59 + 41:55
12. Popescu Adina UNB UNB UNEFS Bucharest 100:00 + 43:56
Tahvonen Satu PRF PRF Paimion Rasti DISK
Šimková Johanka UOL9355 UOL SK UP Olomouc DISK 0
D21A
4.59 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7593
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 51:12 7818
2. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 51:32 + 0:20 7770
3. Jirčáková Martina LCE8951 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 55:35 + 4:23 7188
4. Čermáková Magdalena UOL9155 UOL SK UP Olomouc 60:23 + 9:11 6497
5. Peterová Věra DOB8751 DOB KOB Dobruška 60:58 + 9:46 6413
6. Kociánová Lenka VBM8553 VBM VSK Mendelu Brno 61:04 + 9:52 6399
7. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA SK LOB Nová Paka 61:13 + 10:01 6377
8. Píšová Monika NPA8151 NPA SK LOB Nová Paka 64:18 + 13:06 5933
9. Doležalová Radka VRL9252 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:54 + 16:42 5415
10. Čermáková Kristýna PGP9154 PGP SK Praga 69:21 + 18:09 5207
11. Rauturier Camille 3380918 Söders-Tyresö 70:15 + 19:03
12. Westin Kjersti PGP9255 PGP SK Praga 72:23 + 21:11 4770
13. Kašparová Šárka AOP7251 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 73:21 + 22:09 4631
14. Šenkýřová Jana TUR8652 TUR OOB TJ Turnov 74:46 + 23:34 4427
15. Wysocka Malwina 2080556 OOB TJ Zlaté Hory 75:26 + 24:14
16. Jablonovská Lenka ZBM9063 ZBM SK Žabovřesky Brno 75:39 + 24:27 4300
17. Hančová Marie SNA8255 SNA TJ START Náchod 82:07 + 30:55 3370
18. Poloprutská Markéta TUR9252 TUR OOB TJ Turnov 82:12 + 31:00 3358
19. Choutková Magdaléna SOB8851 SOB Sdružení organizátorů bankovní 84:12 + 33:00 3070
D21B
3.57 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6180
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mezníková Lucie ZBM9150 ZBM SK Žabovřesky Brno 46:12 6511
2. Veselá Anna VPM9251 VPM KOS Slavia VŠ Plzneň 47:52 + 1:40
3. Michálková Renata LCE8151 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 48:56 + 2:44 6165
4. Skyvová Kristýna STE7054 STE SK SKI-OB Šternberk 51:18 + 5:06 5866
5. Alblová Lucie LME7555 LME SK Los Mělník 51:55 + 5:43 5788
6. Velde Reda 1550396 SK SNS Smržovka 52:13 + 6:01
7. Přecechtělová Tereza DOB8971 DOB KOB Dobruška 52:35 + 6:23 5703
8. Bertóti Diána 2810795 Naturfreunde Wien 56:43 + 10:31
9. Zakouřilová Kamila TUV8556 TUV SOK TJ TURNOV 58:05 + 11:53
10. Černíková Barbora DOB7878 DOB KOB Dobruška 58:18 + 12:06 4979
11. Filaber Anna 0850558 UNT UNTS Warszawa 60:53 + 14:41
12. Mesiarkinová Kamila MBM8282 MBM O-mikron 61:32 + 15:20 4570
13. Záveská Anna DOB8851 DOB KOB Dobruška 64:11 + 17:59 4235
14. Klimplová Zuzana LPU8151 LPU OK Lokomotiva Pardubice 70:39 + 24:27 3416
15. Dusza Anna 0850204 UNT UNTS Warszawa 75:31 + 29:19
16. Šmelíková Lucia 1240292 OK 99 Hradec Králové 80:08 + 33:56
17. Puternicka Joanna 1900518 YETTI & PINGUIN 83:22 + 37:10
17. Vejstrková Zuzana CHA8852 CHA OK Chrastava 83:22 + 37:10 1806
Pekárková Monika RBK9252 RBK SK Radioklub Blansko DISK 0
Píšová Lucie SJH8151 SJH SJH Jindřichův Hradec DISK 0
D21C
3.29 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1655
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Richterová Nataša ADA7451 ADA OOB TJ Spartak Adamov 52:56 1784
2. Zitková Radka LPU7958 LPU OK Lokomotiva Pardubice 57:19 + 4:23 1658
3. Rydlová Eva FSP8989 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 62:00 + 9:04 1523
4. Maděryčová Kateřina SJH7951 SJH SJH Jindřichův Hradec 68:39 + 15:43 1331
5. Novikova Kateryna 2800788 SV Lengefeld 69:56 + 17:00
6. Winkler Hanna LPM8051 LPM Lokomotiva Plzen 77:46 + 24:50 1068
7. Pěluchová Daniela CHC8851 CHC K.O.B. Choceň 78:34 + 25:38 1045
8. Vydrová Markéta PEN8950 PEN OK Reco Spot 90:59 + 38:03 687
9. Khýnová Radka DOB8750 DOB KOB Dobruška 112:07 + 59:11 78
D35A
3.92 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gornicka-Antonowicz Anna 0850197 UNT UNTS Warszawa 40:29
2. Gotseva Lyudmila 0980281 BGT Team Bulgaria 41:33 + 1:04
3. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 49:56 + 9:27
4. Vildmonová Pavla LBE7451 LBE TJ Lokomotiva Beroun 51:13 + 10:44
5. Atanasova Mariyana 0980238 BGT Team Bulgaria 54:21 + 13:52
6. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 54:26 + 13:57
7. Rostás Anikó 2770774 ESV Lok Bad Schandau 65:28 + 24:59
8. Arnoštová Kateřina VSP7652 VSP USK Praha 65:53 + 25:24
D35B
3.02 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Ivana LBM7362 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:52
2. Rydlová Jana VIC7752 VIC OB Vizovice 46:50 + 0:58
3. Šmelíková Barbora 1360353 OK Roztoky 48:00 + 2:08
4. Schenková Katarína 1240298 OK 99 Hradec Králové 54:25 + 8:33
5. Komárková Lenka TJH7651 TJH Tolar Jindřichův Hradec 54:57 + 9:05
6. Šimková Markéta LME7755 LME SK Los Mělník 55:41 + 9:49
7. Kinnunen Katja VPO7451 VPO Vallentuna Össeby OL 59:46 + 13:54
8. Porubská Andrea 0540115 CNR ŠK Cart-print Nitra 59:56 + 14:04
9. Kubičková Martina SJH7752 SJH SJH Jindřichův Hradec 60:55 + 15:03
10. Kašparová Eva TYN7452 TYN OOB Týniště nad Orlicí 63:23 + 17:31
D40A
3.77 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 UOL SK UP Olomouc 40:40
2. Kašparová Ivana SSU6951 SSU SK Severka Šumperk 47:05 + 6:25
3. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 48:17 + 7:37
4. Kundratová Jana JZL7351 JZL TJ Jižní svahy Zlín 50:30 + 9:50
5. Šmelíková Hana ASU6999 ASU Magnus Orienteering 52:41 + 12:01
6. Škvorová Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 53:05 + 12:25
7. Sedláčková Jana HLV7060 HLV KČT - OB Holešov 58:22 + 17:42
8. Hiršová Marcela VBM7079 VBM VSK Mendelu Brno 58:27 + 17:47
9. Hankovcová Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 63:48 + 23:08
10. Hrušková Lenka YBM6251 YBM Klub turistů a lyžařů Brno 63:54 + 23:14
11. Demlová Jitka LPU6955 LPU OK Lokomotiva Pardubice 67:19 + 26:39
12. Fukalová Radmila AOV7051 AOV OOB TJ Baník Ostrava 69:39 + 28:59
13. Kaplanová Iva LPU6859 LPU OK Lokomotiva Pardubice 73:12 + 32:32
14. Westin Lenka 2050547 SK Žabovřesky Brno 74:59 + 34:19
D40B
3.24 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 50:23
2. Benešová Iva SJH7051 SJH SJH Jindřichův Hradec 52:50 + 2:27
3. Eichlerová Jana KAS7051 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 53:05 + 2:42
4. Odehnalová Kamila ABM7052 ABM KOB Moira Brno 56:14 + 5:51
5. Kyselová Jana ROU7050 ROU SKOB Roudnice nad Labem 70:12 + 19:49
6. Kašparová Marie ZAK7250 ZAK SK Netopýr Zákupy 71:49 + 21:26
7. Miklušová Dagmar 1240284 OK 99 Hradec Králové 96:34 + 46:11
D45A
3.92 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sandberg Carina 2920824 Kuopion Suunnistajat 49:58
2. Jemelíková Lada VBM6555 VBM VSK Mendelu Brno 52:47 + 2:49
3. Eerola Riikka 3200879 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:32 + 3:34
4. Miroslava Hlavová KON6389 KON KOB Konice 53:41 + 3:43
5. Moen Siv Johanne TRO Trollelg, Norway - NOR 54:40 + 4:42
6. Schneider-Schiess Silvia 3070849 USV TU Dresden 55:23 + 5:25
7. Ostřanská Iveta SSU6591 SSU SK Severka Šumperk 55:31 + 5:33
8. Wolowczyk Mariola 0850200 UNT UNTS Warszawa 58:51 + 8:53
9. Blatchford Karen 2630732 KOS GRYF Szczecin 59:07 + 9:09
10. Smelikova Jana 0800177 TKE ATU Kosice 61:25 + 11:27
11. Knapová Iva LPU6052 LPU OK Lokomotiva Pardubice 62:16 + 12:18
12. Kosová Michaela SRK6752 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:57 + 12:59
13. Mrázová Pavla DCE5550 DCE KOB Dobřichovice 63:42 + 13:44
14. Dittrichova Lenka KON6285 KON KOB Konice 66:09 + 16:11
15. Šimková Hana UOL6653 UOL SK UP Olomouc 68:40 + 18:42
16. Tichá Jana TJH6451 TJH Tolar Jindřichův Hradec 68:42 + 18:44
17. Parfianowicz Joanna 0850207 UNT UNTS Warszawa 70:33 + 20:35
18. Dimitroba Petya 0980245 BGT Team Bulgaria 70:46 + 20:48
19. Veljačiková Markéta SCP6451 SCP OK Sparta Praha 72:04 + 22:06
20. Kettnerová Lenka HCE6450 HCE TJ Sokol Hostivice 77:05 + 27:07
21. Ivanova Elvina 0980242 BGT Team Bulgaria 81:14 + 31:16
22. Fencíková Vladislava JHB6553 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 82:12 + 32:14
23. Todorova Margarita 0980243 BGT Team Bulgaria 97:08 + 47:10
24. Hector Elisabeth 3330908 Opava - Ticháček 110:52 + 60:54
25. Rauturier Nathalie 3380915 Söders-Tyresö 179:13 + 129:15
Hindráková Martina LTU6451 LTU Lokomotiva Trutnov 41:09 +
D45B
3.24 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moen May Toril NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 55:52
2. Kučerová Vladimíra CHT6460 CHT OOB SK Chrast 57:01 + 1:09
3. Julínková Dana LPU6555 LPU OK Lokomotiva Pardubice 57:39 + 1:47
4. Fajkusová Jitka JPV6773 JPV Oddíl OS SK Prostějov 61:49 + 5:57
5. Veverková Iveta VAM6452 VAM OOB Vamberk 64:36 + 8:44
6. Svobodová Lenka ROU6650 ROU SKOB Roudnice nad Labem 65:57 + 10:05
7. Kadieva Snejana 0980244 BGT Team Bulgaria 68:19 + 12:27
8. Mazúrová Soňa 1240294 OK 99 Hradec Králové 73:27 + 17:35
9. Asmolova Iryna 2800794 SV Lengefeld 78:22 + 22:30
10. Peřinková Irena BBM6550 BBM BETA URSUS orienteering 80:56 + 25:04
11. Pohořalá Karolína ROU6850 ROU SKOB Roudnice nad Labem 87:20 + 31:28
12. Seleznova Vira 2800790 SV Lengefeld 137:43 + 81:51
Bykadorova Oleksandra 2800786 SV Lengefeld DISK
D50A
3.24 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kjersti Rönning 3810989 Rovensko pod Troskami 38:11
2. Harding Sue 3010836 Ounasvaaran hiihtoseura 50:42 + 12:31
3. Vlažná Mirka LCE5852 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 50:46 + 12:35
4. Moran Caroline 3450929 KOB Sokol Pezinok 51:32 + 13:21
5. Procházková Miluše DCE5450 DCE KOB Dobřichovice 53:39 + 15:28
6. Butt Jackie 3010934 Ounasvaaran hiihtoseura 56:23 + 18:12
7. Smičková Eva KON5887 KON KOB Konice 59:34 + 21:23
8. Reynolds Margaret 3010936 Ounasvaaran hiihtoseura 61:25 + 23:14
9. Nora Lichti Aschwande 3881020 Športový klub BIKO Banská Bystrica 62:43 + 24:32
10. Bredesen Gunhild 3040842 Suomussalmen Rasti 65:08 + 26:57
11. Brown Toni 2670743 SG Zittau Süd 72:43 + 34:32
12. Tichá Jiřina DOB6050 DOB KOB Dobruška 86:53 + 48:42
13. Harding Jane 0910214 HDG Harding 105:34 + 67:23
Bryant Barbara 1230665 SK Praga DISK
D50B
2.47 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 TTR OOB Třebíč 40:20
2. Vlčková Pavla TYN6351 TYN OOB Týniště nad Orlicí 51:41 + 11:21
3. Sklenářová Jana MLA6258 MLA MLOK Mariánské Lázně 53:40 + 13:20
4. Petrová Věra VLI6251 VLI Slavia Liberec orienteering 55:51 + 15:31
5. Kabrtova Iva PEN6350 PEN OK Reco Spot 60:41 + 20:21
6. Schreiber Hannelore 2270702 SK Hlinsko 79:28 + 39:08
7. Dawson Barbara 2880812 Lynx 112:30 + 72:10
Hájková Lenka ZBM0000 ZBM SK Žabovřesky Brno DISK
D55A
2.92 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bourne Jenny 0820190 EUR Eureka Orienteers 37:25
2. Víchová Ladislava LPU5851 LPU OK Lokomotiva Pardubice 43:00 + 5:35
3. Rosecká Alena PZR5654 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:02 + 8:37
4. Novotná Jiřina LPU5654 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:24 + 15:59
5. Vávrová Beata ASU5651 ASU Magnus Orienteering 61:37 + 24:12
6. Wood Hilary 3590954 Keravan Urheilijat 68:23 + 30:58
7. Maiorescu Niculina 2460687 Ostmarka OK 69:06 + 31:41
8. Prendergast Judy 3670966 Individual Russia 138:07 + 100:42
D55B
2.47 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hušková Eva NPA5754 NPA SK LOB Nová Paka 42:36
2. Klimplová Alena LPU5551 LPU OK Lokomotiva Pardubice 46:47 + 4:11
3. Nováková Jana NPA5552 NPA SK LOB Nová Paka 50:08 + 7:32
4. Jelínková Dagmar TZL5757 TZL SKOB Zlín 59:06 + 16:30
5. Gardner Sian 3550946 Farmaceut Bratislava 60:19 + 17:43
6. Bashkina Tetyana 2800785 SV Lengefeld 74:37 + 32:01
D60B
2.47 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 NPA SK LOB Nová Paka 37:27
2. Horynová Eva TZL5254 TZL SKOB Zlín 41:30 + 4:03
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 JIL OK Jilemnice 44:53 + 7:26
4. Horáčková Stanislava VLI4950 VLI Slavia Liberec orienteering 45:01 + 7:34
5. Křížová Zdenka PZR5051 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:39 + 10:12
6. Karmazínová Ivana VLI5150 VLI Slavia Liberec orienteering 48:22 + 10:55
7. Bartoňová Marie BOR5351 BOR OK JISKRA NOVÝ BOR 50:43 + 13:16
8. Finch Val 2710752 German O-Team 53:29 + 16:02
9. Podhorská Věra FJI5252 FJI SK FREE Jihlava 85:13 + 47:46
10. Nistoreanu Valentina 2460688 Ostmarka OK 102:08 + 64:41
Pachnerová Jaroslava VLI5152 VLI Slavia Liberec orienteering DISK
D65B
2.27 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 BOV TJ Baník Ostrava OKD 46:31
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 LTU Lokomotiva Trutnov 50:09 + 3:38
3. Dobos Ilona 2680747 ESV Lok Berlin-Schöneweide 55:27 + 8:56
4. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP OK Sparta Praha 56:20 + 9:49
5. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 60:13 + 13:42
H10N
3.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Šimon HOR0400 HOR TJ Jiskra Hořice 25:40
2. Bolehovský Daniel EKP0508 EKP VŠTJ Ekonom Praha 28:29 + 2:49
3. Pavelec Matěj NPA0501 NPA SK LOB Nová Paka 41:51 + 16:11
4. Doucha Martin SNA0501 SNA TJ START Náchod 53:33 + 27:53
5. Balck Axel VPO0500 VPO Vallentuna Össeby OL 57:44 + 32:04
6. Zlesák Matyáš CHT0601 CHT OOB SK Chrast 93:53 + 68:13
H10C
2.29 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Štěpán PGP0300 PGP SK Praga 22:59
2. Pachnik Stanislaw STB0303 STB Stadion Nový Bor 25:58 + 2:59
3. Višňa Johan DKP0401 DKP Oddíl OB Kotlářka 54:27 + 31:28
H12A
2.28 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Féder Medard 1630427 SK SKI-OB Šternberk 26:09
2. Rücker Jan HOR0201 HOR TJ Jiskra Hořice 28:33 + 2:24
3. Štefan Vít STH0202 STH SK Studenec 30:23 + 4:14
4. Pierzchala Michal 0850202 UNT UNTS Warszawa 30:48 + 4:39
5. Poland Noah 2670742 SG Zittau Süd 33:43 + 7:34
6. Velde Augusts 1550397 SK SNS Smržovka 36:09 + 10:00
7. Balck Otto VPO0300 VPO Vallentuna Össeby OL 38:51 + 12:42
8. Weiß Uli 3831003 SV Turbine Neubrandenburg 39:13 + 13:04
9. Urban Dominik STH0204 STH SK Studenec 39:48 + 13:39
10. Wolfram Jakob 2270632 SK Hlinsko 40:01 + 13:52
11. Šimek Štěpán UOL0104 UOL SK UP Olomouc 40:49 + 14:40
12. Bradáč David LLI0203 LLI TJ Loko Liberec 42:59 + 16:50
13. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 43:03 + 16:54
14. Schenk Michal 1240297 OK 99 Hradec Králové 58:52 + 32:43
H12B
2.48 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan JZL0201 JZL TJ Jižní svahy Zlín 31:57
2. Pohořalý Hugo ROU0103 ROU SKOB Roudnice nad Labem 34:44 + 2:47
3. Bolehovský Michal EKP0200 EKP VŠTJ Ekonom Praha 37:53 + 5:56
4. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH SJH Jindřichův Hradec 38:20 + 6:23
5. Locker Daniel SRK0200 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:25 + 7:28
6. Kučera Jan PHK0100 PHK OK 99 Hradec Králové 52:05 + 20:08
Laube Tomáš ROU0000 ROU SKOB Roudnice nad Labem DISK
Blattner Thomas 2270699 SK Hlinsko DISK
H14A
3.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 29:40
2. Svoboda Michael TJH9901 TJH Tolar Jindřichův Hradec 30:24 + 0:44
3. Melsom Einar 2890814 Laihian Luja 33:36 + 3:56
4. Volák Ondřej BRU0006 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 34:14 + 4:34
5. Fencl Jonáš LPU9902 LPU OK Lokomotiva Pardubice 34:23 + 4:43
6. Rusin Jan BRU0001 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 36:06 + 6:26
7. Wolfram Clemens 2270631 SK Hlinsko 36:23 + 6:43
8. Roudný Martin LPU0002 LPU OK Lokomotiva Pardubice 37:47 + 8:07
9. Višňa Matěj DKP9904 DKP Oddíl OB Kotlářka 37:53 + 8:13
10. Zviagin Mykyta 2800793 SV Lengefeld 38:25 + 8:45
11. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 38:27 + 8:47
11. Bořánek Michal STE0007 STE SK SKI-OB Šternberk 38:27 + 8:47
13. Eerola Mikko 3200877 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:16 + 10:36
14. Micko Tobias 2270634 SK Hlinsko 41:01 + 11:21
15. Seleznov Konstantyn 2800789 SV Lengefeld 41:09 + 11:29
16. Weiß Nico 3831002 SV Turbine Neubrandenburg 42:32 + 12:52
17. Kašpar Petr SSU9911 SSU SK Severka Šumperk 42:59 + 13:19
18. Ritter Jan 3830994 SV Turbine Neubrandenburg 43:18 + 13:38
19. Křivda Tomáš CHC9901 CHC K.O.B. Choceň 44:54 + 15:14
20. Šklíba Michal SRK9900 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:57 + 16:17
21. Dubovský Andrej 1630430 SK SKI-OB Šternberk 51:16 + 21:36
22. Roudný Václav LPU0001 LPU OK Lokomotiva Pardubice 57:10 + 27:30
23. Stadlober Rafael 3830996 SV Turbine Neubrandenburg 58:56 + 29:16
24. Horčička Vít UOL9919 UOL SK UP Olomouc 61:10 + 31:30
25. Nestelberger Florian 3831000 SV Turbine Neubrandenburg 62:08 + 32:28
26. Bradáč Jakub LLI0002 LLI TJ Loko Liberec 64:41 + 35:01
27. Mašata Metoděj PHK9905 PHK OK 99 Hradec Králové 66:51 + 37:11
28. Janowski Bartłomiej 0810180 WAW KS Spojnia BnO 74:13 + 44:33
29. Svoboda David TJH0001 TJH Tolar Jindřichův Hradec 82:36 + 52:56
30. Schenk Jakub 1240296 OK 99 Hradec Králové 92:01 + 62:21
31. Konvalinka Jindřich LPU0004 LPU OK Lokomotiva Pardubice 98:15 + 68:35
32. Porubský Peter 0540114 CNR ŠK Cart-print Nitra 133:00 + 103:20
H14B
2.28 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thoř Tomáš TUV9903 TUV SOK TJ TURNOV 29:45
2. Janečka Viktor JPV9917 JPV Oddíl OS SK Prostějov 33:00 + 3:15
H16A
3.72 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hector Simon 3330904 Opava - Ticháček 27:22
2. Hirš Otakar VBM9801 VBM VSK Mendelu Brno 31:25 + 4:03
3. Frýba Dominik SJI9702 SJI OK Jihlava 32:35 + 5:13
4. Bendák Jan LTU9801 LTU Lokomotiva Trutnov 33:02 + 5:40
5. Semerád Antonín DKP9801 DKP Oddíl OB Kotlářka 33:13 + 5:51
6. Roux Fleury 3481053 UKS ARKADY Raszkow 33:57 + 6:35
7. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 33:59 + 6:37
8. Matějka Lukáš LTP9802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:26 + 7:04
9. Sýkora Vojtěch LCE9801 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 35:24 + 8:02
10. Mielec Jaromír AOV9701 AOV OOB TJ Baník Ostrava 35:50 + 8:28
11. Pernu Lari 3060847 Ekonom Banska Bystrica 36:14 + 8:52
12. Melioli Andrea 3290894 Hiidenkiertäjät 36:51 + 9:29
13. Braun Emanuel 2270985 SK Hlinsko 36:57 + 9:35
14. Wolf Filip TUR9701 TUR OOB TJ Turnov 38:01 + 10:39
15. Wieczorek Marcin STB9701 STB Stadion Nový Bor 38:47 + 11:25
16. Bořil Jan SJI9700 SJI OK Jihlava 39:19 + 11:57
17. Staisiunas Edvinas 1550398 SK SNS Smržovka 39:56 + 12:34
18. Germanavicius Pranas 1550400 SK SNS Smržovka 40:31 + 13:09
19. Tait Samuele 3290893 Hiidenkiertäjät 40:54 + 13:32
20. Eerola Teemu 3200876 OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:13 + 13:51
21. Pryjma Fryderyk 0810185 WAW KS Spojnia BnO 41:38 + 14:16
22. Valášek Jiří KAM9700 KAM SK Kamenice 41:54 + 14:32
23. Ptáček Patrik BBM9800 BBM BETA URSUS orienteering 42:00 + 14:38
24. Kočí Josef JPV9824 JPV Oddíl OS SK Prostějov 42:50 + 15:28
25. Lerchegger Max 2270629 SK Hlinsko 43:19 + 15:57
26. Cienciala Jan TRI9801 TRI TJ TŽ Třinec 44:34 + 17:12
27. Rutka Jan 0850203 UNT UNTS Warszawa 45:39 + 18:17
28. Josh de Klerk 3500937 HOC '93 45:52 + 18:30
29. Locker Tomáš SRK9802 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:39 + 20:17
30. Mossakowski Wojtek 0810186 WAW KS Spojnia BnO 50:01 + 22:39
31. Wolowczyk Michal 0850201 UNT UNTS Warszawa 51:10 + 23:48
32. Vystavěl Ondřej JPV9807 JPV Oddíl OS SK Prostějov 52:36 + 25:14
33. Skog Jaakko 2150587 KTV Koovee 53:57 + 26:35
34. Barannyk Kyrylo 2800784 SV Lengefeld 54:35 + 27:13
35. Mogurenko Viktor 3180868 BŠMŠ 54:53 + 27:31
36. Bosley Addison 1230670 SK Praga 58:26 + 31:04
37. Sedláček Ondřej HLV9732 HLV KČT - OB Holešov 62:40 + 35:18
38. Borkowski Maciej 0810182 WAW KS Spojnia BnO 72:28 + 45:06
Koštejn Vít DOK9800 DOK OK Doksy DISK
Čermák Adam PGP9701 PGP SK Praga DISK
H16B
3.61 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janusauskas Paulius 1550403 SK SNS Smržovka 47:22
2. Krenn Martin 3830999 SV Turbine Neubrandenburg 50:40 + 3:18
3. Peřinka Šimon BBM9700 BBM BETA URSUS orienteering 53:36 + 6:14
4. Loidolt Clemens 3830993 SV Turbine Neubrandenburg 56:24 + 9:02
5. Zechner Andreas 3831005 SV Turbine Neubrandenburg 69:08 + 21:46
Kašpar Ludvík BOR9805 BOR OK JISKRA NOVÝ BOR DISK
H18A
4.53 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kettner Vojtěch KAM9601 KAM SK Kamenice 36:39
2. Perrin Arnaud 3481050 UKS ARKADY Raszkow 37:43 + 1:04
3. Hubáček Jonáš LCE9501 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 39:15 + 2:36
4. Illner Vojtěch DKP9600 DKP Oddíl OB Kotlářka 41:17 + 4:38
5. Germanavicius Martynas 1550402 SK SNS Smržovka 42:45 + 6:06
6. Sandberg Oskar 2920826 Kuopion Suunnistajat 44:09 + 7:30
7. Ptáček Pavel BBM9600 BBM BETA URSUS orienteering 46:34 + 9:55
8. Melsom Sigurd 2890815 Laihian Luja 47:23 + 10:44
9. Szeliga Bartlomiej STB9601 STB Stadion Nový Bor 48:20 + 11:41
10. Horák Patrik TUR9502 TUR OOB TJ Turnov 48:22 + 11:43
11. Landovský Jakub PGP9601 PGP SK Praga 49:13 + 12:34
12. Hector David 3330903 Opava - Ticháček 49:34 + 12:55
13. Veselý Jakub PGP9503 PGP SK Praga 49:55 + 13:16
14. Mudrák Štěpán LCE9601 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 50:02 + 13:23
14. Slíva Jan LCE9602 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 50:02 + 13:23
16. Vacek Vojtěch SJI9602 SJI OK Jihlava 51:08 + 14:29
17. Vaniš Ondřej TJN9500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 51:25 + 14:46
18. Glonek Jakub AOV9602 AOV OOB TJ Baník Ostrava 51:43 + 15:04
19. Jurica Jan LPU9611 LPU OK Lokomotiva Pardubice 56:27 + 19:48
20. Butt Harry 3010935 Ounasvaaran hiihtoseura 57:35 + 20:56
21. Pałka Szymon 1440765 SILD team Praha 57:40 + 21:01
22. Laraia Michael 1230369 SK Praga 60:48 + 24:09
23. Dawson Aidan 2880813 Lynx 61:18 + 24:39
24. O'Leary Daniel 1230667 SK Praga 63:58 + 27:19
25. Stormer Oskar 2890839 Laihian Luja 64:52 + 28:13
26. Peter Carides 3500938 HOC '93 79:37 + 42:58
27. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 84:32 + 47:53
Stabler John 1230668 SK Praga DISK
Fürst Matouš LLI9603 LLI TJ Loko Liberec DISK
H18B
3.57 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 JPV Oddíl OS SK Prostějov 44:08
2. Janowski Mateusz 0810179 WAW KS Spojnia BnO 56:23 + 12:15
3. Gardner Alastair 3550948 Farmaceut Bratislava 58:52 + 14:44
4. Aksonov Kyrylo 2800781 SV Lengefeld 122:53 + 78:45
H20A
5.79 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7464
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Lukáš KAM9403 KAM SK Kamenice 48:46 7885
2. Petersen Stefan Frands 3961029 OK Kare 50:03 + 1:17
3. Rusý Tomáš KAM9301 KAM SK Kamenice 50:10 + 1:24 7683
4. Mokrý Ondřej ABM9410 ABM KOB Moira Brno 56:08 + 7:22 6821
5. Valášek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice 57:37 + 8:51 6607
6. Klaška Pavel DKP9301 DKP Oddíl OB Kotlářka 57:41 + 8:55 6597
6. Horvát Petr ASU9447 ASU Magnus Orienteering 57:41 + 8:55 6597
8. Rindom Henrik 3951027 Neregistrovaní 58:21 + 9:35
9. Roux Corentin 3481049 UKS ARKADY Raszkow 59:24 + 10:38
10. Stéphany Antoine 3380919 Söders-Tyresö 60:11 + 11:25
11. Pova Ondřej KRL9304 KRL Kometa kralovice 60:57 + 12:11 6126
12. Obrátil Štěpán ABM9409 ABM KOB Moira Brno 64:16 + 15:30 5647
13. Uhlíř Marek LBE9400 LBE TJ Lokomotiva Beroun 67:03 + 18:17 5245
14. Šlajs Daniel KRL9403 KRL Kometa kralovice 67:12 + 18:26 5223
15. Kordala Michał 1440764 SILD team Praha 71:39 + 22:53
16. Svarer Tobias Karlsmose 3941026 Finnish junior O-team 73:23 + 24:37
17. Petr Pavel VLI9400 VLI Slavia Liberec orienteering 74:31 + 25:45 4166
18. Miller William 1230669 SK Praga 78:57 + 30:11
19. Teller Lukas 2530713 Säterbygdens OK 84:10 + 35:24
20. Rohel Marek AOV9401 AOV OOB TJ Baník Ostrava 84:21 + 35:35 2746
21. Grant Jacob 1230671 SK Praga 100:44 + 51:58
22. Bredesen Adne S. 3040843 Suomussalmen Rasti 102:52 + 54:06
Jurczyk Tomasz 2080557 OOB TJ Zlaté Hory DISK
H21E
8.23 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9152
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janata Martin DKP8306 DKP Oddíl OB Kotlářka 60:33 9670
2. Pawlak Bartosz 2911092 Helsingin Suunnistajat 61:30 + 0:57
3. Hradec Pavel TUR8801 TUR OOB TJ Turnov 65:16 + 4:43 8998
4. Grundmann Jan LPU9410 LPU OK Lokomotiva Pardubice 66:43 + 6:10 8791
5. Bravený Vít ZBM9102 ZBM SK Žabovřesky Brno 66:58 + 6:25 8755
6. Minakov Alexander 3650963 Šumperk 68:43 + 8:10
7. Konotopetz Damian 4241068 Tak určitě 69:43 + 9:10
8. Asmolov Oleksii 2800780 SV Lengefeld 70:18 + 9:45
9. Bukovac Palo ZBM8101 ZBM SK Žabovřesky Brno 70:26 + 9:53 8261
10. Mokrý Stanislav ABM9202 ABM KOB Moira Brno 71:23 + 10:50 8125
11. Salmenoja Samuli 0270064 MSP MS Parma 71:44 + 11:11
12. Charuba Łukasz 1440366 SILD team Praha 71:57 + 11:24
13. Kolín Jan DKP7701 DKP Oddíl OB Kotlářka 72:35 + 12:02 7954
14. Škoda Jakub VLI8800 VLI Slavia Liberec orienteering 72:57 + 12:24 7902
15. Masnyy Yury OMC OMC Orienta-MosCompass 73:21 + 12:48
16. Drahokoupil Aleš CHT8501 CHT OOB SK Chrast 74:15 + 13:42 7717
17. Kořínek Jindřich TUR8406 TUR OOB TJ Turnov 74:54 + 14:21 7624
18. Klapal Jan LPU9006 LPU OK Lokomotiva Pardubice 74:55 + 14:22 7622
19. Zelinka Jiří MBM8740 MBM O-mikron 76:37 + 16:04 7379
19. Vlček Martin TUR8702 TUR OOB TJ Turnov 76:37 + 16:04 7379
21. Váňa Martin TUR8401 TUR OOB TJ Turnov 79:03 + 18:30 7032
22. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 79:59 + 19:26 6899
23. Bencúr Juraj LCE7701 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 80:10 + 19:37 6873
24. François Joly 3991032 GB O Squad 81:09 + 20:36
25. Luštický Martin HOR8700 HOR TJ Jiskra Hořice 81:59 + 21:26 6614
26. Novotný Ondřej ABM9211 ABM KOB Moira Brno 83:32 + 22:59 6393
27. Mäkinen Tapani 2550714 OLC Wienerwald 84:52 + 24:19
28. Zháňal Jan ZBM8721 ZBM SK Žabovřesky Brno 85:25 + 24:52 6124
29. Chudzik Dominik 1440368 SILD team Praha 85:44 + 25:11
30. Podziński Rafał 1440367 SILD team Praha 89:53 + 29:20
31. Rauturier Benoit 3380917 Söders-Tyresö 91:37 + 31:04
32. Fiala Petr LPU8701 LPU OK Lokomotiva Pardubice 92:54 + 32:21 5057
33. Burley Mark 2570718 TSV Berlin 101:49 + 41:16
34. Mazan Bartłomiej 2400673 Nakkilan Wisa 106:02 + 45:29
35. Kováč Michal 1240300 OK 99 Hradec Králové 124:06 + 63:33
36. Cahel Marek LCE8803 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 131:55 + 71:22 0
Wolf Daniel TUR9100 TUR OOB TJ Turnov DISK 0
Piłkowski Tadeusz 2250619 LOK BERLIN DISK
Cronin Richard 2570719 TSV Berlin DISK
Hostaš Petr TUR9001 TUR OOB TJ Turnov DISK 0
Nykodým Miloš ZBM9005 ZBM SK Žabovřesky Brno 72:08 + 11:35
H21A
6.83 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8130
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Polák Vlastimil VRL7702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:02 8155
2. Janda Martin DOB8002 DOB KOB Dobruška 60:15 + 0:13 8125
3. Novák Jiří NPA7502 NPA SK LOB Nová Paka 60:23 + 0:21 8107
4. Zakouřil Tomáš TUV7500 TUV SOK TJ TURNOV 60:26 + 0:24 8101
5. Hošek Radim DOB8737 DOB KOB Dobruška 64:20 + 4:18 7574
6. Přikryl Petr ABM6708 ABM KOB Moira Brno 64:27 + 4:25 7558
7. Novák Zdeněk NPA7701 NPA SK LOB Nová Paka 64:49 + 4:47 7509
8. Suchý Petr LPM7820 LPM Lokomotiva Plzen 65:37 + 5:35 7401
9. Kadavý Petr CHA7800 CHA OK Chrastava 66:15 + 6:13 7315
10. Otrusina Jiří JPV8201 JPV Oddíl OS SK Prostějov 66:41 + 6:39 7257
11. Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga 66:44 + 6:42 7250
12. Galla Franciszek STB9100 STB Stadion Nový Bor 67:26 + 7:24 7156
13. Spišiak Marián 4261070 Ekonom Praha Outdoor 67:35 + 7:33
14. Picek Jan TJN9101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 67:41 + 7:39 7122
15. Leštínský Tomáš DOB7801 DOB KOB Dobruška 69:11 + 9:09 6919
16. Schwarzenberger Stefan 3070850 USV TU Dresden 71:29 + 11:27
16. Pachnik Wojciech STB9101 STB Stadion Nový Bor 71:29 + 11:27 6609
18. Skyva Petr STE6501 STE SK SKI-OB Šternberk 71:33 + 11:31 6600
19. Zdeněk Mazal VBM8103 VBM VSK Mendelu Brno 72:00 + 11:58 6539
20. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP Oddíl OB Kotlářka 73:37 + 13:35 6321
21. Hanč Petr VRL8001 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:14 + 14:12 6238
22. Bejr Zdeněk NPA8401 NPA SK LOB Nová Paka 76:26 + 16:24 5941
23. Fátor Jan DOB7907 DOB KOB Dobruška 76:58 + 16:56 5869
24. Doucha Jiří SNA7105 SNA TJ START Náchod 77:46 + 17:44 5761
25. Grote Andreas 2790779 USG Chemnitz 79:35 + 19:33
26. Gardner Robert 3550947 Farmaceut Bratislava 81:33 + 21:31
27. Klapal Michal VAM8802 VAM OOB Vamberk 87:21 + 27:19 4467
28. Dragowski Piotr 2250838 LOK BERLIN 92:06 + 32:04
29. Sedlák Radek SNA7501 SNA TJ START Náchod 93:21 + 33:19 3657
30. Záveský Marek CET9001 CET Loko Česká Třebová 98:00 + 37:58 3029
31. Coen Dieter 4021037 ASPV OA Šumperk 104:23 + 44:21
32. Bartnik Konrad PLF PLF Polish Fighters 106:17 + 46:15
33. Wieszaczewski Jacek 1900517 YETTI & PINGUIN 127:09 + 67:07
34. Randík Jan SOB8703 SOB Sdružení organizátorů bankovní 129:27 + 69:25 0
Kočí Martin VBM8702 VBM VSK Mendelu Brno DISK 0
Blatchford Josh 3630960 Ski-Club Helsa DISK
Zikmund Zdeněk NPA6705 NPA SK LOB Nová Paka DISK 0
Loniewski Grzegorz 3381040 Söders-Tyresö DISK
H21B
5.21 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5429
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolosov Oleg UKR UKR 56:46
2. Klomínský Václav KPY8700 KPY SKOB Sokol Kralupy 60:42 + 3:56 5652
3. Sýkora Bohumil CHC8601 CHC K.O.B. Choceň 61:46 + 5:00 5561
4. Fukátko Jan LPU8105 LPU OK Lokomotiva Pardubice 67:26 + 10:40 5074
5. Chrást Tomáš STH7401 STH SK Studenec 69:23 + 12:37 4907
6. Petr Josef VLI6300 VLI Slavia Liberec orienteering 69:38 + 12:52 4886
7. Hrouda Martin FSP7612 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 69:44 + 12:58 4877
8. Šrubař Michal MBM8606 MBM O-mikron 73:58 + 17:12 4514
9. Cupák Jiří VRL7201 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:14 + 18:28 4406
10. Komárek Arnošt TJH7701 TJH Tolar Jindřichův Hradec 75:35 + 18:49 4376
11. Kořan Pavel VBM7401 VBM VSK Mendelu Brno 76:03 + 19:17 4335
12. Andreev Sergey 3580952 Raumar orientering 77:13 + 20:27
13. Gyurcsik Peter 2810796 Naturfreunde Wien 79:20 + 22:34
14. Kopasz Róbert 2770770 ESV Lok Bad Schandau 80:10 + 23:24
15. Pavelka Jan MBM8500 MBM O-mikron 80:49 + 24:03 3927
16. Suchomel Vít MBM8448 MBM O-mikron 81:58 + 25:12 3828
17. Połomski Mateusz 1440766 SILD team Praha 127:04 + 70:18
Albl Slávek LME7600 LME SK Los Mělník DISK 0
H21C
4.83 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2939
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ostřanský Filip ASU9243 ASU Magnus Orienteering 61:28 3038
2. Svoboda Jakub ROU9301 ROU SKOB Roudnice nad Labem 61:31 + 0:03 3035
3. Ryjáček Jan LPM8004 LPM Lokomotiva Plzen 67:50 + 6:22 2743
4. Horáček Matěj TUV8501 TUV SOK TJ TURNOV 79:05 + 17:37 2224
5. Parson Ben USA Orienteering USA 96:59 + 35:31
6. Prášek Přemysl KAM9305 KAM SK Kamenice 102:47 + 41:19 1128
7. Hostinský Jakub 0320074 JHO Jakub Hostinský 155:25 + 93:57
H35A
5.79 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ocvirk Edi 0450095 JAP OK Japetic 59:15
2. Mikluš Marián 1240283 OK 99 Hradec Králové 68:42 + 9:27
3. Bolehovský Pavel EKP7103 EKP VŠTJ Ekonom Praha 69:02 + 9:47
4. Sabou Gabriel 0990249 UNB UNEFS Bucharest 70:18 + 11:03
5. Binar Robert UOL7500 UOL SK UP Olomouc 71:59 + 12:44
6. Procházka Antonín DCE5500 DCE KOB Dobřichovice 76:20 + 17:05
7. Horčička Petr UOL7007 UOL SK UP Olomouc 81:54 + 22:39
8. Saarinen Mikko 3400921 Čelákovice 83:24 + 24:09
9. Choutka Jaroslav SOB6301 SOB Sdružení organizátorů bankovní 83:29 + 24:14
10. Kůstka Marek VIC6403 VIC OB Vizovice 88:44 + 29:29
11. Peterka František TJP4900 TJP TJ TROJA Praha 89:24 + 30:09
12. Jordanov Plamen 0981063 BGT Team Bulgaria 90:38 + 31:23
13. Chmelař Daniel VIC7212 VIC OB Vizovice 94:37 + 35:22
H35B
4.59 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnal Luděk ADA7401 ADA OOB TJ Spartak Adamov 57:09
2. Locker Martin SRK7001 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:58 + 1:49
3. Volák Pavel BRU7001 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 61:45 + 4:36
4. Šklíba Jan SRK7501 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:07 + 5:58
5. Kos Michal SRK6802 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:45 + 6:36
6. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sigmat Mladá Boleslav 73:52 + 16:43
7. Rutkauskas Arvydas 1550392 SK SNS Smržovka 75:34 + 18:25
8. Václavek Jan LPU7816 LPU OK Lokomotiva Pardubice 122:33 + 65:24
H40A
6.10 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:46
2. Arnošt Kamil VSP7301 VSP USK Praha 58:39 + 2:53
3. Borbás Nándor 2770776 ESV Lok Bad Schandau 58:45 + 2:59
4. Klemettinen Vesa 3390920 OK Azuolas 60:57 + 5:11
5. Budriunas Justas 1550394 SK SNS Smržovka 63:27 + 7:41
6. Porubský Július 0540116 CNR ŠK Cart-print Nitra 67:20 + 11:34
7. Kolev Krasimir 0980239 BGT Team Bulgaria 81:03 + 25:17
8. Kašpar Jaroslav SSU7004 SSU SK Severka Šumperk 81:54 + 26:08
9. Pachnik Dariusz STB6901 STB Stadion Nový Bor 84:41 + 28:55
10. Takis Feridun 1330348 SK Radioklub Blansko 98:58 + 43:12
11. Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava 111:22 + 55:36
12. Staszak Artur 0850987 UNT UNTS Warszawa 115:49 + 60:03
H40B
4.34 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan BBM7205 BBM BETA URSUS orienteering 43:48
2. Funda Jiří API6401 API OK Andante Písek 49:57 + 6:09
3. Kubec Martin DOB7002 DOB KOB Dobruška 51:21 + 7:33
4. Beneš Jan SJH7001 SJH SJH Jindřichův Hradec 51:36 + 7:48
5. Bradáč Stanislav LLI7201 LLI TJ Loko Liberec 53:24 + 9:36
6. Kolář Viktor HOR7300 HOR TJ Jiskra Hořice 55:03 + 11:15
7. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ TURNOV 55:38 + 11:50
8. Kubičko Pavel SJH7201 SJH SJH Jindřichův Hradec 58:02 + 14:14
9. Féder Medard 1630428 SK SKI-OB Šternberk 60:34 + 16:46
10. Kubičko Petr SJH6901 SJH SJH Jindřichův Hradec 62:03 + 18:15
11. Eichler Petr KAS6900 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 75:24 + 31:36
12. Čierny Jozef 1990541 USK Praha 80:04 + 36:16
13. Kašpar Václav TYN7001 TYN OOB Týniště nad Orlicí 93:51 + 50:03
H45A
4.53 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eerola Severi 3200880 OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:11
2. Škvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 45:47 + 0:36
3. Weber Tim Falck 3851007 ŠK VAZKA Bratislava 48:06 + 2:55
4. Kaplan Jan LPU6401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 51:06 + 5:55
5. Ptáček Pavel BBM6508 BBM BETA URSUS orienteering 51:11 + 6:00
6. Šmelík Juraj 1240288 OK 99 Hradec Králové 53:05 + 7:54
7. Pernu Kimmo 3060848 Ekonom Banska Bystrica 54:05 + 8:54
8. Šimek Roman UOL6503 UOL SK UP Olomouc 55:22 + 10:11
9. Atanasov Aleksandar 0980240 BGT Team Bulgaria 55:52 + 10:41
10. Sandberg Per 2920825 Kuopion Suunnistajat 55:59 + 10:48
11. Valtonen Jari 3540943 OB VANABIKE 57:40 + 12:29
12. Killar Marek LTU6801 LTU Lokomotiva Trutnov 58:09 + 12:58
13. Višňa Petr DKP6602 DKP Oddíl OB Kotlářka 59:32 + 14:21
14. Doyle Steve 2580720 Budai Osforrás 62:12 + 17:01
15. Sedláček Jaroslav HLV6404 HLV KČT - OB Holešov 65:07 + 19:56
16. Valach Petr LPU6505 LPU OK Lokomotiva Pardubice 65:19 + 20:08
17. Bendák Petr LTU6500 LTU Lokomotiva Trutnov 67:19 + 22:08
18. Robertson John 0660133 OHV Orienteering Hutt Valley 67:31 + 22:20
19. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 67:45 + 22:34
20. Bernardo Jose 2820797 OLC Wienerwald 69:28 + 24:17
21. Heim Peter 2720753 Ringerike O-lag 70:40 + 25:29
22. Dzhuliev Mladen 0980246 BGT Team Bulgaria 71:46 + 26:35
23. Edsen Anders 2870808 Salon Viesti 83:05 + 37:54
24. Stehno Pavel NER NER 94:46 + 49:35
Melsom Terje 2890816 Laihian Luja DISK
H45B
3.72 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knudsen Peter OKM OKM OK Melfar 38:50
2. Skog Jouko 2150588 KTV Koovee 51:51 + 13:01
3. Corrado Arduini 3290892 Hiidenkiertäjät 52:26 + 13:36
4. Hlava Miroslav KON6515 KON KOB Konice 53:27 + 14:37
5. Sanna Roberto DKP6703 DKP Oddíl OB Kotlářka 61:35 + 22:45
6. Schenk Róbert 1240295 OK 99 Hradec Králové 65:25 + 26:35
7. Holec Honza MOV6701 MOV SKOB Ostrava 68:37 + 29:47
8. Hruška Tomáš YBM6401 YBM Klub turistů a lyžařů Brno 73:58 + 35:08
9. Pohořalý Dobroslav ROU6401 ROU SKOB Roudnice nad Labem 89:32 + 50:42
10. Janowski Piotr 0810178 WAW KS Spojnia BnO 93:32 + 54:42
H50A
4.34 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Harding Quentin 3010835 Ounasvaaran hiihtoseura 39:55
2. Grepl Ladislav KON6111 KON KOB Konice 41:17 + 1:22
3. Vávra Martin HOR6302 HOR TJ Jiskra Hořice 43:13 + 3:18
4. Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga 48:31 + 8:36
5. Pacher Hannes 2270621 SK Hlinsko 49:49 + 9:54
6. Wolowczyk Marek 0850199 UNT UNTS Warszawa 50:30 + 10:35
7. Kettner Pavel HCE5900 HCE TJ Sokol Hostivice 51:07 + 11:12
8. Pedersli Per Einar NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 51:17 + 11:22
9. Westin Kjell 2050548 SK Žabovřesky Brno 51:29 + 11:34
10. Hector Jorgen 3330905 Opava - Ticháček 52:10 + 12:15
11. Hošek Lubomír VCB6101 VCB OB České Budějovice 52:15 + 12:20
12. Roudný Václav LPU6102 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:32 + 13:37
13. Veljačik Pavel SCP6200 SCP OK Sparta Praha 53:33 + 13:38
14. Metherell Alister 3520941 SVK Junior team 54:16 + 14:21
15. Hirš Libor VBM6000 VBM VSK Mendelu Brno 55:42 + 15:47
16. Kellner Gerhard 2270625 SK Hlinsko 59:20 + 19:25
17. Petráček Aleš SJI6301 SJI OK Jihlava 59:58 + 20:03
18. Hošek Ladislav SCP6001 SCP OK Sparta Praha 61:19 + 21:24
19. Bandt Uli 2530712 Säterbygdens OK 63:47 + 23:52
20. Watson Graham 3010837 Ounasvaaran hiihtoseura 66:27 + 26:32
21. Yee David 1230666 SK Praga 70:44 + 30:49
22. Bořil Petr SJI6207 SJI OK Jihlava 71:01 + 31:06
23. Bruce Barnett 2670744 SG Zittau Süd 72:38 + 32:43
24. Šimek Miroslav LME6300 LME SK Los Mělník 75:38 + 35:43
25. Roux Jacky 3481052 UKS ARKADY Raszkow 77:58 + 38:03
26. Glynn de Klerk 3500939 HOC '93 85:47 + 45:52
27. Blatchford Russell 2630733 KOS GRYF Szczecin 87:29 + 47:34
28. Dawson Graeme 2880811 Lynx 93:16 + 53:21
29. Miyakawa Tatsuya 3250888 péčkaři 103:51 + 63:56
30. Poland David 2670741 SG Zittau Süd 112:38 + 72:43
H50B
3.29 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andreas Huber 3810988 Rovensko pod Troskami 33:11
2. Mazúr Milan 1240293 OK 99 Hradec Králové 45:06 + 11:55
3. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK Reco Spot 50:14 + 17:03
4. Korpas Jaroslav LBM6113 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:24 + 18:13
5. Formanko Dušan 1240301 OK 99 Hradec Králové 53:13 + 20:02
6. Novotný Miroslav LPU5905 LPU OK Lokomotiva Pardubice 56:19 + 23:08
7. Bláha Leoš JHB6207 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:55 + 31:44
8. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 66:36 + 33:25
9. Hájek Petr ZBM6301 ZBM SK Žabovřesky Brno 74:38 + 41:27
10. Černý Petr ALB6001 ALB OOB Albrechtice nad Orlicí 89:15 + 56:04
11. Nankervis Dirk 2860805 Karkki-Rasti 89:35 + 56:24
H55A
3.77 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 37:31
2. Sepp Hones 0020004 HSV HSV Ried 38:17 + 0:46
3. Lawford Geoff 0820189 EUR Eureka Orienteers 39:48 + 2:17
4. Friessnig Joachim 2270640 SK Hlinsko 43:06 + 5:35
5. Hornik Zbigniew 4191060 OL-Team Wehrsdorf 43:42 + 6:11
6. Parson Tim 1230754 SK Praga 46:16 + 8:45
7. Okkenhaug Arne 3040841 Suomussalmen Rasti 46:44 + 9:13
8. Dimitrov Dimitar 0980248 BGT Team Bulgaria 46:53 + 9:22
9. Juřeník Josef MOV5201 MOV SKOB Ostrava 47:57 + 10:26
10. Jaroš Vladimír DCE5400 DCE KOB Dobřichovice 50:59 + 13:28
11. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 51:00 + 13:29
12. Gardner Richard 3550945 Farmaceut Bratislava 51:24 + 13:53
13. Moran Ian 3450930 KOB Sokol Pezinok 51:52 + 14:21
14. Gurka Jiří TUV4601 TUV SOK TJ TURNOV 51:55 + 14:24
15. Tichý Boris DOB5500 DOB KOB Dobruška 53:45 + 16:14
16. Dachev Stoyan 0980247 BGT Team Bulgaria 55:24 + 17:53
17. Stefan Aschwanden 3881019 Športový klub BIKO Banská Bystrica 58:30 + 20:59
18. Olbrycht Janusz 0900212 OLB OLBnO 81:36 + 44:05
H55B
3.02 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 43:05
2. Vícha Vladimír LPU5801 LPU OK Lokomotiva Pardubice 43:29 + 0:24
3. Vlček Josef TYN5602 TYN OOB Týniště nad Orlicí 81:25 + 38:20
H60A
3.02 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 NPA SK LOB Nová Paka 29:12
2. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteering 29:55 + 0:43
3. Farář Václav LPU5201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 31:59 + 2:47
4. Dent Nick 3590955 Keravan Urheilijat 33:13 + 4:01
5. Škoda Přemek VLI5301 VLI Slavia Liberec orienteering 36:33 + 7:21
6. Rejmont Milan LTU4801 LTU Lokomotiva Trutnov 38:21 + 9:09
7. Maiorescu Gabriel 2460689 Ostmarka OK 39:00 + 9:48
8. Čípa Jiří CET5002 CET Loko Česká Třebová 39:35 + 10:23
9. Jelínek Petr TZL4902 TZL SKOB Zlín 39:36 + 10:24
10. Jelínek Vít TZL5102 TZL SKOB Zlín 40:07 + 10:55
11. Horáček Miroslav VLI5000 VLI Slavia Liberec orienteering 40:13 + 11:01
12. Finch Ted 2710751 German O-Team 40:33 + 11:21
13. Novák Karel NPA5001 NPA SK LOB Nová Paka 41:32 + 12:20
14. Roome Martyn 3010901 Ounasvaaran hiihtoseura 41:39 + 12:27
15. Farář Jaroslav VRL5002 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:00 + 13:48
16. Erlebach Josef JIL5201 JIL OK Jilemnice 43:17 + 14:05
17. Štregl Tomáš VRL5001 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:37 + 28:25
18. Erkkilä Jorma 3540944 OB VANABIKE 61:33 + 32:21
H60B
2.92 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukaseder Hubert 2270700 SK Hlinsko 46:56
2. Blecha Ladislav FJI5106 FJI SK FREE Jihlava 55:13 + 8:17
3. Féder Medard 1630431 SK SKI-OB Šternberk 76:33 + 29:37
4. Denemarek Oldřich BBM5100 BBM BETA URSUS orienteering 78:53 + 31:57
H65A
2.92 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:10
2. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP OK Sparta Praha 38:28 + 3:18
3. Hrobař Rudolf SRK4702 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:13 + 6:03
4. Sikora Miroslav BOV4802 BOV TJ Baník Ostrava OKD 43:36 + 8:26
5. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ TURNOV 44:50 + 9:40
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 JIL OK Jilemnice 45:35 + 10:25
7. Strib Hans Christian 3931025 TJ Rapid Bratislava 45:46 + 10:36
8. Švadlena Jiří CHC4601 CHC K.O.B. Choceň 48:14 + 13:04
H65B
2.47 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paul Josef DCE4401 DCE KOB Dobřichovice 44:46
2. Kříž Pavel PZR4800 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:40 + 1:54
3. Fiala Miloš KSH4801 KSH TJ Kašperské Hory 55:29 + 10:43
H70B
2.27 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC Sportcentrum Jičín 29:27
2. Šmelík Ľudovít 1240287 OK 99 Hradec Králové 30:09 + 0:42
3. Diener Herbert MOV4101 MOV SKOB Ostrava 33:23 + 3:56
4. Ostřanský Josef SSU4302 SSU SK Severka Šumperk 33:57 + 4:30
5. Zakouřil Václav TUV4301 TUV SOK TJ TURNOV 35:21 + 5:54
6. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH SJH Jindřichův Hradec 40:30 + 11:03
7. Vyškovský Ivan ZVS4301 ZVS TJ Zbrojovka Vsetín 41:03 + 11:36
8. Sklenář Jan MLA4201 MLA MLOK Mariánské Lázně 43:49 + 14:22
9. Haagerup Dan 3851009 ŠK VAZKA Bratislava 49:12 + 19:45
10. Štrojsa Josef KAS4000 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 50:31 + 21:04
11. Dobos Peter 2680748 ESV Lok Berlin-Schöneweide 66:56 + 37:29
12. Hynek Vladimír ZPV3500 ZPV KOB ZPV Prostějov 128:54 + 99:27
Moore Stan 1231077 SK Praga DISK
HDR
3.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Nela KAS0550 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 24:05
2. Odehnal Tomáš ADA0501 ADA OOB TJ Spartak Adamov 25:39 + 1:34
3. Antonowicz Jan 0850198 UNT UNTS Warszawa 28:38 + 4:33
4. Staisiunaite Emilija AZU OK AZUOLAS VILNIUS 32:02 + 7:57
5. Borbás Ágota 2770777 ESV Lok Bad Schandau 33:48 + 9:43
6. Kundrata Vít JZLnere JZL TJ Jižní svahy Zlín 37:32 + 13:27
7. Šmelík Daniel 1240289 OK 99 Hradec Králové 38:02 + 13:57
8. Kašpar Štěpán ZAK0401 ZAK SK Netopýr Zákupy 38:06 + 14:01
9. Kašpar Vojtěch ZAK0400 ZAK SK Netopýr Zákupy 38:09 + 14:04
10. Janowski Filip 0810181 WAW KS Spojnia BnO 39:44 + 15:39
11. Pavelec Michal NPA0801 NPA SK LOB Nová Paka 40:25 + 16:20
12. Martinec Šimon DOB KOB Dobruška 50:57 + 26:52
13. Kubec Adam DOB KOB Dobruška 56:15 + 32:10
14. Balck Erik VPO0800 VPO Vallentuna Össeby OL 60:05 + 36:00
15. Bradáč Václav LLI0600 LLI TJ Loko Liberec 64:40 + 40:35
16. Odehnalová Tereza ADA0801 ADA OOB TJ Spartak Adamov 70:17 + 46:12
Komárková Zbyňka TJH0751 TJH Tolar Jindřichův Hradec DISK
T1
2.38 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sandstad Fritiol NER NER 30:18
2. Sandstad Kajss NER NER 32:27 + 2:09
3. Sandstad Maint NER NER 35:38 + 5:20
4. Stormer Emil NER NER 37:45 + 7:27
5. Forst Antonín MFP0101 MFP VŠSK MFF UK Praha 42:17 + 11:59
6. Paurová Lenka LTUxxxx LTU Lokomotiva Trutnov 45:01 + 14:43
7. Pompach Lukáš PHK0500 NER NER 55:13 + 24:55
8. Stern Florian 3831004 SV Turbine Neubrandenburg 55:48 + 25:30
9. Rottensteiner Max 2270630 SK Hlinsko 56:10 + 25:52
10. Melicharová Barbora LLI0000 LLI TJ Loko Liberec 59:04 + 28:46
11. Andreeva Evgenia 3580953 Raumar orientering 59:16 + 28:58
12. Seidl Andreas 3830998 SV Turbine Neubrandenburg 60:10 + 29:52
13. Bradáčová Maruška NER NER 65:58 + 35:40
14. Wilfinger Jakob 2270697 SK Hlinsko 82:29 + 52:11
15. Procházková Jaroslava NER NER 86:58 + 56:40
16. Zechner Oskar 2270639 SK Hlinsko 87:49 + 57:31
17. Arnot František NER NER 91:16 + 60:58
18. Höhs Johanna 2270704 SK Hlinsko 93:58 + 63:40
19. Teichmann Tobias 2270628 SK Hlinsko 99:37 + 69:19
20. Rupprechter Elisabeth 2270703 SK Hlinsko 100:08 + 69:50
21. Simileiska Nataliia 2800792 SV Lengefeld 120:19 + 90:01
22. Jaklová Jitka NER NER 136:56 + 106:38
Růžička Marcel NER NER DISK
Arnotová Anna NER NER DISK
Moore Janice NER NER DISK
Emler Johannes 2270627 SK Hlinsko DISK
Fabian Sebastian 3830997 SV Turbine Neubrandenburg DISK
T2
3.17 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ahlund Jan NER NER 38:14
2. Hov Kjersti 2891084 Laihian Luja 38:22 + 0:08
3. Jaakko Paasi TP1 Tampereen Pyrintö 39:35 + 1:21
4. Olaussen Marie NER NER 41:33 + 3:19
5. Kuukka Esa NER NER 42:48 + 4:34
6. Niemi Jaakko NER NER 44:35 + 6:21
7. Jutta Jusilla NER NER 45:01 + 6:47
8. Olaussen Trine NER NER 47:07 + 8:53
9. Mareček Petr CHT0202 CHT OOB SK Chrast 48:13 + 9:59
10. Kubátová Dana VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:43 + 13:29
11. Hanč Pavel VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:07 + 15:53
12. Rücker Petr HOR6500 HOR TJ Jiskra Hořice 54:16 + 16:02
13. Pobuda Michal SJH7403 SJH SJH Jindřichův Hradec 54:32 + 16:18
14. Blažek Petr SJH7402 SJH SJH Jindřichův Hradec 57:24 + 19:10
15. Binarová Jitka UOL NER NER 58:51 + 20:37
16. Laura Laakkonen NER NER 59:08 + 20:54
17. Diaksov Ivan NER NER 59:54 + 21:40
18. Marja Molin NER NER 60:25 + 22:11
19. Solberg Ole Gunnar NER NER 60:51 + 22:37
20. Petrželová Alena LTU6351 LTU Lokomotiva Trutnov 62:36 + 24:22
21. Puš Roman STH7501 STH SK Studenec 62:42 + 24:28
22. Vister Torill NER NER 64:22 + 26:08
23. Štreglová Zuzka VRL0251 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:41 + 26:27
24. Hladíková Jana TUV7253 TUV SOK TJ TURNOV 67:24 + 29:10
25. Vojtěch Libor HOR7303 HOR TJ Jiskra Hořice 67:26 + 29:12
26. Kalliany Rainer 2270623 SK Hlinsko 69:18 + 31:04
27. Bendáková Jitka LTU6951 LTU Lokomotiva Trutnov 71:14 + 33:00
28. Dénes Ildikó 2770772 ESV Lok Bad Schandau 73:03 + 34:49
29. Borbás Zita 2770775 ESV Lok Bad Schandau 73:24 + 35:10
30. Procházka Jiří LTU4802 LTU Lokomotiva Trutnov 75:34 + 37:20
31. Janečková Marta JPV6665 JPV Oddíl OS SK Prostějov 76:57 + 38:43
32. Ahlund Anette NER NER 81:22 + 43:08
33. Filipi Markéta LPU0000 LPU OK Lokomotiva Pardubice 90:28 + 52:14
34. Haider Ann HSV HSV Ried 90:59 + 52:45
35. Habenicht Marlene 2270706 SK Hlinsko 93:03 + 54:49
36. Fiala Marek NER NER 98:33 + 60:19
37. Dénes Krisztina 2770771 ESV Lok Bad Schandau 101:22 + 63:08
38. Blažková Markéta SJH0000 SJH SJH Jindřichův Hradec 101:34 + 63:20
39. Lapornik Dominik 2270633 SK Hlinsko 104:28 + 66:14
40. Hančová Hana VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:29 + 66:15
41. Kellner Claudia 2270626 SK Hlinsko 108:42 + 70:28
42. Janečková Lenka MFP8250 MFP VŠSK MFF UK Praha 111:42 + 73:28
43. Olbrycht Anna 0900213 OLB OLBnO 113:13 + 74:59
Hagstrom Johanna SWE NER NER DISK
Geissbuhler Karin VIP VIP DISK
Delgado Silvia 2820798 OLC Wienerwald DISK
Kapfer Jan 2270698 SK Hlinsko DISK
T3
5.17 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazín Petr VLI4901 VLI Slavia Liberec orienteering 40:33
2. Marhys Jonas VIP VIP 43:05 + 2:32
3. Lenner Miroslav LPU8605 LPU OK Lokomotiva Pardubice 44:11 + 3:38
4. Olaussen Per NER NER 45:30 + 4:57
5. Benjaminsen Mathias NER NER 49:27 + 8:54
6. Vister Sigmund NER NER 50:32 + 9:59
7. Macek Martin SNA7106 VIP VIP 50:55 + 10:22
8. Papuga Miroslav TKE ATU Kosice 52:23 + 11:50
9. Hadač Miroslav AOP6501 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 53:17 + 12:44
10. Benjaminsen Vidar NER NER 54:28 + 13:55
11. Hoydal Johannes Hov 2891085 Laihian Luja 54:48 + 14:15
12. Kříž Libor LPU7804 LPU OK Lokomotiva Pardubice 55:37 + 15:04
13. Svensk Pro NER NER 55:43 + 15:10
14. Jussila Kari HSP Helsingin Suunnistajat 55:48 + 15:15
15. Mádlová Věra ZBM8951 ZBM SK Žabovřesky Brno 62:11 + 21:38
16. Slezák Libor LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 65:42 + 25:09
16. Semrád ladislav CHC9701 NER NER 65:42 + 25:09
18. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 66:26 + 25:53
19. Procházka Jiří ADA OOB TJ Spartak Adamov 66:42 + 26:09
20. Procházka Martin LTU8101 LTU Lokomotiva Trutnov 68:58 + 28:25
21. Wangdahl Orpan NER NER 70:29 + 29:56
22. Petržela Pavel LTU6301 LTU Lokomotiva Trutnov 70:30 + 29:57
23. Hruška Jiří NER NER 71:55 + 31:22
24. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA OK Chrastava 72:19 + 31:46
25. Torleit Ahlsand NER NER 72:32 + 31:59
26. Tokes Arpad CRM Crimea 72:48 + 32:15
27. Hrabánková Klára PGP9654 PGP SK Praga 74:36 + 34:03
28. Stasz Michal NER NER 76:29 + 35:56
29. Kubát Miroslav VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:14 + 36:41
30. Forstová Lenka MFP6850 MFP VŠSK MFF UK Praha 87:48 + 47:15
31. Kuncířová Jaroslava TJR90XX TJR TJ Řásná 88:21 + 47:48
32. Poloprutská Tereza VLI9450 VLI Slavia Liberec orienteering 93:39 + 53:06
33. Matějková Martina LTP6850 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 105:19 + 64:46
34. Vyhnálková Eva MFP75XX MFP VŠSK MFF UK Praha 108:17 + 67:44
35. Arnot Michal NER NER 117:06 + 76:33
36. Zákravský Zdeněk SNA5702 SNA TJ START Náchod 128:25 + 87:52
37. Pustalová Zuzana VLI0000 VLI Slavia Liberec orienteering 128:51 + 88:18
Voráčková Lenka NER NER DISK
Hangstrom Jonas NER NER DISK
Fencl Petr LPU6901 LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK
Veselá Miloslava NER NER DISK
Svensk Viktor NER NER DISK
Svensk Karin NER NER DISK
Meikkilla Matti NER NER DISK
Přibyl Jan TJR91XX TJR TJ Řásná DISK
Sokolář Zdeněk SNA7201 SNA TJ START Náchod 54:30 + 13:57
Drbal Jan PGP7101 PGP SK Praga 55:54 + 15:21