Výsledky závodu: JWOC Tour - E4

Datum:
04.07.2013
Místo konání:
Horní Dehtov
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Čertovy skrýše, měřítko 1:10 000, velikost A4,
Ředitel závodu:
Műller Martin
Hlavní rozhodčí:
Kubíček Radek
Stavitel tratí:
Kubát Pavel
JURY:
Fenclová Marta, Janda Martin, Novák Jiří
Protokol:
4. etapa JWOC Tour – krátká trať – Horní Dehtov

Datum:                  
Čtvrtek 4.7.2013
Tech.provedení:         
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:                  
Horní Dehtov, louka východně od obce (50°25’37.382”N, 15°44’26.326”E)
Mapa:                   
Čertovy skrýše, měřítko 1:10 000, velikost A4, mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5m, stav červen 2013, mapovali Jan Langr, Radek Novotný, 
Zdeněk Sokolář, Petr Mareček, tisk Žaket (ofset).

Funkcionáři:            Ředitel závodu:  Martin Müller
                        Hlavní rozhodčí: Kubíček Radek	
                        Stavitel tratí:  Pavel Kubát
                        
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, nebyl podán protest proti porušení pravidel. 
V cíli bylo ošetřena drobná zranění.
      
Závod proběhl za zamračeného počasí s občasným problesknutím slunečních paprsků.
 
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 927 závodníků.



Radek Kubíček                                            Martin Müller
hlavní rozhodčí                                         ředitel závodu
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60B     D65B     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70B     HDR     T1     T2     T3    
D10N
2.79 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Magdaléna STH0551 STH SK Studenec 20:44
2. Féderová Zuzana 1630429 SK SKI-OB Šternberk 21:34 + 0:50
3. Budriunaite Vaiva 1550395 SK SNS Smržovka 24:34 + 3:50
4. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 PHK OK 99 Hradec Králové 26:29 + 5:45
5. Blažková Veronika SJH0551 SJH SJH Jindřichův Hradec 27:15 + 6:31
6. Benešová Michaela SJH0651 SJH SJH Jindřichův Hradec 28:59 + 8:15
7. Kubičková Kateřina SJH0652 SJH SJH Jindřichův Hradec 37:16 + 16:32
8. Kubcová Anna DOB0550 DOB KOB Dobruška 43:04 + 22:20
D10C
1.99 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pušová Bára LPU0357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 20:25
2. Hankovcová Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 21:26 + 1:01
3. Hector Cecilia 3330906 Opava - Ticháček 22:40 + 2:15
4. Binarová Adéla UOL0452 UOL SK UP Olomouc 26:28 + 6:03
5. Porubská Lenka 0540113 CNR ŠK Cart-print Nitra 27:52 + 7:27
6. Kubičková Kristýna SJH0452 SJH SJH Jindřichův Hradec 28:28 + 8:03
7. Arnoštová Veronika DOR0455 DOR OK Dobříš 29:48 + 9:23
8. Komárková Jindra SJH0453 SJH SJH Jindřichův Hradec 30:58 + 10:33
D12A
2.61 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:18
2. Kochová Anna SJC0153 SJC Sportcentrum Jičín 19:24 + 0:06
3. Šklíbová Veronika SRK0153 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:17 + 2:59
4. Chrástová Tereza STH0251 STH SK Studenec 22:18 + 3:00
5. Miklušová Tamara 1240286 OK 99 Hradec Králové 25:16 + 5:58
6. Šmelíková Dorota 1240291 OK 99 Hradec Králové 25:27 + 6:09
7. Sanna Karin DKP0250 DKP Oddíl OB Kotlářka 26:43 + 7:25
8. Diaksova Evangelina 2280641 TJ Lokomotiva Žatec 32:28 + 13:10
9. Mašatová Eliška PHK0251 PHK OK 99 Hradec Králové 44:50 + 25:32
D12B
1.99 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 17:36
2. Blažková Kateřina SJH0252 SJH SJH Jindřichův Hradec 18:18 + 0:42
3. Dubovská Alžbeta 1630834 SK SKI-OB Šternberk 20:20 + 2:44
4. Korpasová Lucie LBM0151 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:21 + 2:45
5. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ TURNOV 22:10 + 4:34
6. Zlesáková Adéla CHT0151 CHT OOB SK Chrast 22:27 + 4:51
7. Francová Lucie LPU0152 LPU OK Lokomotiva Pardubice 38:49 + 21:13
8. Kůstková Barbora VIC0259 VIC OB Vizovice 48:41 + 31:05
D14A
2.61 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Anna LPU9958 LPU OK Lokomotiva Pardubice 20:24
2. Lueger Anna 2270635 SK Hlinsko 22:18 + 1:54
3. Waňková Martina VRL9951 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:36 + 2:12
4. Biersaková Dagmar KRL0051 KRL Kometa kralovice 22:53 + 2:29
5. Skog Ella 2150586 KTV Koovee 23:00 + 2:36
6. Grycová Kateřina TBMTBM0 TBM KOS TJ Tesla Brno 23:08 + 2:44
7. Diaksova Andreya 2280642 TJ Lokomotiva Žatec 23:21 + 2:57
8. Peterová Jana DOB0051 DOB KOB Dobruška 23:22 + 2:58
9. Matějková Zuzana LTP0153 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:33 + 4:09
9. Urbanová Markéta STH9953 STH SK Studenec 24:33 + 4:09
11. Rückerová Šárka HOR0050 HOR TJ Jiskra Hořice 25:33 + 5:09
11. Eerola Lotta 3200878 OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:33 + 5:09
13. Kubíčková Kateřina VAM9951 VAM OOB Vamberk 25:39 + 5:15
14. Odehnalová Klára ABM9956 ABM KOB Moira Brno 25:42 + 5:18
15. Hrabošová Magdaléna ASU0099 ASU Magnus Orienteering 25:46 + 5:22
16. Ocvirk Pia 0450096 JAP OK Japetic 25:47 + 5:23
17. Jezdinská Natálie STH9954 STH SK Studenec 26:02 + 5:38
18. Kundratová Lucie JZL0051 JZL TJ Jižní svahy Zlín 27:09 + 6:45
19. Filipová Tereza SRK0050 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:14 + 6:50
20. Křečková Jana ZPV9999 ZPV KOB ZPV Prostějov 27:59 + 7:35
21. Hector Frida 3330907 Opava - Ticháček 29:03 + 8:39
22. Poloprutská Lucie VLI9950 VLI Slavia Liberec orienteering 29:39 + 9:15
23. Gallová Veronika STH0053 STH SK Studenec 33:28 + 13:04
24. Atanasova Elitsa 0980236 BGT Team Bulgaria 34:02 + 13:38
25. Scheikl Agnes 3831001 SV Turbine Neubrandenburg 34:57 + 14:33
26. Sladek Laura 2271039 SK Hlinsko 40:03 + 19:39
27. Standhartinger Magda 2270638 SK Hlinsko 44:27 + 24:03
D14B
2.61 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie MFP0151 MFP VŠSK MFF UK Praha 19:16
2. Thořová Markéta TUV9952 TUV SOK TJ TURNOV 21:01 + 1:45
3. Kyselová Nela ROU9951 ROU SKOB Roudnice nad Labem 26:11 + 6:55
4. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 27:35 + 8:19
5. Hanáková Lenka KRL9951 KRL Kometa kralovice 33:50 + 14:34
D16A
2.74 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Tereza LPU9752 LPU OK Lokomotiva Pardubice 25:20
2. Bonat Julia 0810184 WAW KS Spojnia BnO 25:47 + 0:27
3. Nováková Tereza DKP9751 DKP Oddíl OB Kotlářka 25:50 + 0:30
4. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 27:22 + 2:02
5. Filipowska Aleksandra 1440762 SILD team Praha 27:45 + 2:25
6. Argalášová Kateřina TRI9750 TRI TJ TŽ Třinec 27:47 + 2:27
7. Šmelíková Tereza 1240290 OK 99 Hradec Králové 27:49 + 2:29
8. Tesařová Jana TRI9751 TRI TJ TŽ Třinec 28:47 + 3:27
9. Odehnalová Tereza ABM9757 ABM KOB Moira Brno 28:58 + 3:38
10. Miklušová Tereza 1240285 OK 99 Hradec Králové 29:04 + 3:44
11. Juodagalvyte Agne 1550401 SK SNS Smržovka 29:09 + 3:49
12. Horvátová Hana ASU9797 ASU Magnus Orienteering 29:27 + 4:07
13. Westin Emilie 2050549 SK Žabovřesky Brno 30:31 + 5:11
14. Grycová Veronika TBMTBM9 TBM KOS TJ Tesla Brno 32:08 + 6:48
15. Rutkauskaite Kaste 1550393 SK SNS Smržovka 32:39 + 7:19
16. Fukalová Hanka AOV9850 AOV OOB TJ Baník Ostrava 33:14 + 7:54
17. Kalcher Hannah 2270983 SK Hlinsko 33:19 + 7:59
18. Tschierschke Paulina STB9850 STB Stadion Nový Bor 33:59 + 8:39
19. Giovanelli Anna 3290897 Hiidenkiertäjät 34:24 + 9:04
20. Kůstková Daniela VIC9898 VIC OB Vizovice 34:31 + 9:11
21. Slavíková Silva PGP9751 PGP SK Praga 34:44 + 9:24
22. de Nardis Francesca 3290898 Hiidenkiertäjät 35:12 + 9:52
23. Steer Asha 2760769 PUKS Młode Orły 35:17 + 9:57
24. Breton Elina 1231073 SK Praga 35:52 + 10:32
25. Hoffmann Hannah 2270982 SK Hlinsko 36:38 + 11:18
26. Solberg Line NER NER 39:16 + 13:56
27. Harding Steph 0910215 HDG Harding 42:24 + 17:04
28. Schenková Tereza 1240299 OK 99 Hradec Králové 43:24 + 18:04
29. Gugała Alicja 0810183 WAW KS Spojnia BnO 44:38 + 19:18
30. Liberdová Jana TRI9852 TRI TJ TŽ Třinec 46:08 + 20:48
31. Fend Sara 2270980 SK Hlinsko 50:35 + 25:15
D16B
2.69 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldánová Tereza JPV9899 JPV Oddíl OS SK Prostějov 25:56
2. Poloprutská Klára VLI9750 VLI Slavia Liberec orienteering 26:16 + 0:20
3. Korpasová Tereza LBM9898 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:16 + 1:20
4. Balcarová Barbora LLI9751 LLI TJ Loko Liberec 29:49 + 3:53
5. Antonowicz Anna Maria 0850196 UNT UNTS Warszawa 34:17 + 8:21
6. Doubková Petra VLI9853 VLI Slavia Liberec orienteering 34:26 + 8:30
7. Pilcová Sabina JPV9898 JPV Oddíl OS SK Prostějov 37:25 + 11:29
8. Repiská Amálie MFP9851 MFP VŠSK MFF UK Praha 38:22 + 12:26
9. Senko Tetiana 2800791 SV Lengefeld 39:40 + 13:44
10. Aks'onova Nataliya 2800782 SV Lengefeld 59:41 + 33:45
D18A
2.89 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 26:58
2. Hiršová Gabriela VBM9651 VBM VSK Mendelu Brno 27:22 + 0:24
3. Pedersli Sigrid NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 27:35 + 0:37
4. Procházková Marie KAM9554 KAM SK Kamenice 27:42 + 0:44
5. Białkowska Aneta 1440763 SILD team Praha 28:22 + 1:24
5. Kožinová Zuzana PGP9650 PGP SK Praga 28:22 + 1:24
7. Koderičová Tereza LTU9651 LTU Lokomotiva Trutnov 29:03 + 2:05
8. Hančová Petra VRL9652 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:12 + 2:14
9. Doleželová Kateřina LPU9558 LPU OK Lokomotiva Pardubice 29:19 + 2:21
10. Chládková Simona LPU9658 LPU OK Lokomotiva Pardubice 30:18 + 3:20
11. Procházková Marie SOP9551 SOP OOB TJ Slezan Opava 31:24 + 4:26
12. Hanáková Magda KRL9651 KRL Kometa kralovice 31:56 + 4:58
13. Petrasová Zuzana VAM9653 VAM OOB Vamberk 32:13 + 5:15
14. Haniszewska Angelika STB9599 STB Stadion Nový Bor 33:05 + 6:07
15. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 33:12 + 6:14
16. Kubičková Bára SJH9551 SJH SJH Jindřichův Hradec 35:00 + 8:02
17. Dénes Orsolya 2770773 ESV Lok Bad Schandau 37:03 + 10:05
18. Banaś Agnieszka 1440761 SILD team Praha 41:10 + 14:12
19. Fleming Lucy 2580804 Budai Osforrás 43:27 + 16:29
20. Kanikowska Dominika STB9597 STB Stadion Nový Bor 51:32 + 24:34
21. Balint Cosmina 2461064 Ostmarka OK 52:40 + 25:42
Fukalová Martina AOV9550 AOV OOB TJ Baník Ostrava DISK
Kamererová Valerie KAM9551 KAM SK Kamenice 26:59 + 0:01
D20A
3.43 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6917
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kochová Nikola TUR9358 TUR OOB TJ Turnov 37:01 7297
2. Benešová Jana SJH9451 SJH SJH Jindřichův Hradec 38:15 + 1:14 7079
3. Kožinová Anna PGP9350 PGP SK Praga 42:14 + 5:13 6375
4. Šrámková Michaela SJH9352 SJH SJH Jindřichův Hradec 44:02 + 7:01 6058
5. Gerbeaux Nathanaëlle 3380986 Söders-Tyresö 44:29 + 7:28
6. Svobodová Radka AOP9452 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 44:52 + 7:51 5910
7. Kasza Izabela 2080554 OOB TJ Zlaté Hory 46:52 + 9:51
8. Tesařová Marcela AOP9450 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 48:25 + 11:24 5283
9. Kadieva Tsvetomila 0980237 BGT Team Bulgaria 63:30 + 26:29
10. van Breedam Vanessa 4021038 ASPV OA Šumperk 116:42 + 79:41
D21E
4.20 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9098
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 36:32 9434
2. Kovářová Kristýna DKP8450 DKP Oddíl OB Kotlářka 37:28 + 0:56 9210
3. Fenclová Marta LPU7667 LPU OK Lokomotiva Pardubice 39:49 + 3:17 8646
4. Krafková Lucie TUR8650 TUR OOB TJ Turnov 41:38 + 5:06 8211
5. Przyczková Michaela LPU8499 LPU OK Lokomotiva Pardubice 41:40 + 5:08 8203
6. Šimková Johanka UOL9355 UOL SK UP Olomouc 43:40 + 7:08 7723
7. Kubátová Zuzka NPA9151 NPA SK LOB Nová Paka 43:47 + 7:15 7695
8. Maiorescu Irina 0990250 UNB UNEFS Bucharest 46:34 + 10:02
9. Minakova Ekaterina 3650964 Šumperk 48:11 + 11:39
10. Plochová Dominika DKP8651 DKP Oddíl OB Kotlářka 49:30 + 12:58 6324
11. Gorska Kinga 2080555 OOB TJ Zlaté Hory 50:10 + 13:38
12. Shafer-Skelton Anna 1231075 SK Praga 62:41 + 26:09
13. Popescu Adina UNB UNB UNEFS Bucharest 73:12 + 36:40
D21A
3.80 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7437
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 37:47 7541
2. Jirčáková Martina LCE8951 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 38:24 + 0:37 7421
3. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 38:46 + 0:59 7350
4. Doležalová Radka VRL9252 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:28 + 2:41 7020
5. Čermáková Magdalena UOL9155 UOL SK UP Olomouc 41:36 + 3:49 6800
6. Píšová Monika NPA8151 NPA SK LOB Nová Paka 42:43 + 4:56 6583
7. Čermáková Kristýna PGP9154 PGP SK Praga 42:45 + 4:58 6577
8. Rauturier Camille 3380918 Söders-Tyresö 42:46 + 4:59
9. Poloprutská Markéta TUR9252 TUR OOB TJ Turnov 43:39 + 5:52 6402
10. Westin Kjersti PGP9255 PGP SK Praga 44:42 + 6:55 6198
11. Hančová Marie SNA8255 SNA TJ START Náchod 46:12 + 8:25 5907
12. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA SK LOB Nová Paka 46:59 + 9:12 5755
13. Šenkýřová Jana TUR8652 TUR OOB TJ Turnov 47:17 + 9:30 5697
14. Wysocka Malwina 2080556 OOB TJ Zlaté Hory 48:11 + 10:24
15. Peterová Věra DOB8751 DOB KOB Dobruška 51:20 + 13:33 4911
16. Kašparová Šárka AOP7251 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 52:40 + 14:53 4652
17. Jablonovská Lenka ZBM9063 ZBM SK Žabovřesky Brno 58:17 + 20:30 3562
18. Choutková Magdaléna SOB8851 SOB Sdružení organizátorů bankovní 58:44 + 20:57 3474
D21B
3.08 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5943
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Michálková Renata LCE8151 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 34:49 6371
2. Veselá Anna VPM9251 VPM KOS Slavia VŠ Plzneň 35:47 + 0:58
3. Skyvová Kristýna STE7054 STE SK SKI-OB Šternberk 38:38 + 3:49 5766
4. Přecechtělová Tereza DOB8971 DOB KOB Dobruška 39:05 + 4:16 5695
5. Kučerková Romana STB8196 STB Stadion Nový Bor 39:10 + 4:21 5682
6. Alblová Lucie LME7555 LME SK Los Mělník 41:09 + 6:20 5367
7. Filaber Anna 0850558 UNT UNTS Warszawa 41:40 + 6:51
8. Černíková Barbora DOB7878 DOB KOB Dobruška 42:06 + 7:17 5217
9. Velde Reda 1550396 SK SNS Smržovka 42:09 + 7:20
10. Vejstrková Zuzana CHA8852 CHA OK Chrastava 43:47 + 8:58 4950
11. Záveská Anna DOB8851 DOB KOB Dobruška 44:16 + 9:27 4874
12. Bertóti Diána 2810795 Naturfreunde Wien 46:06 + 11:17
13. Píšová Lucie SJH8151 SJH SJH Jindřichův Hradec 47:50 + 13:01 4309
14. Klimplová Zuzana LPU8151 LPU OK Lokomotiva Pardubice 48:14 + 13:25 4245
15. Zakouřilová Kamila TUV8556 TUV SOK TJ TURNOV 52:30 + 17:41
16. Šmelíková Lucia 1240292 OK 99 Hradec Králové 54:47 + 19:58
17. Dusza Anna 0850204 UNT UNTS Warszawa 57:54 + 23:05
18. Mesiarkinová Kamila MBM8282 MBM O-mikron 60:25 + 25:36 2315
19. Puternicka Joanna 1900518 YETTI & PINGUIN 92:59 + 58:10
Mezníková Lucie ZBM9150 ZBM SK Žabovřesky Brno DISK 0
D21C
3.23 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1655
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Richterová Nataša ADA7451 ADA OOB TJ Spartak Adamov 42:43 1744
2. Zitková Radka LPU7958 LPU OK Lokomotiva Pardubice 46:00 + 3:17 1624
3. Winkler Hanna LPM8051 LPM Lokomotiva Plzen 46:45 + 4:02 1596
4. Novikova Kateryna 2800788 SV Lengefeld 46:51 + 4:08
5. Rydlová Eva FSP8989 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:42 + 4:59 1562
6. Pěluchová Daniela CHC8851 CHC K.O.B. Choceň 59:09 + 16:26 1142
7. Maděryčová Kateřina SJH7951 SJH SJH Jindřichův Hradec 61:03 + 18:20 1072
8. Khýnová Radka DOB8750 DOB KOB Dobruška 96:15 + 53:32 0
D35A
3.43 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gornicka-Antonowicz Anna 0850197 UNT UNTS Warszawa 33:06
2. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 41:05 + 7:59
3. Vildmonová Pavla LBE7451 LBE TJ Lokomotiva Beroun 43:26 + 10:20
4. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 46:00 + 12:54
5. Atanasova Mariyana 0980238 BGT Team Bulgaria 47:24 + 14:18
6. Gotseva Lyudmila 0980281 BGT Team Bulgaria 47:25 + 14:19
7. Arnoštová Kateřina VSP7652 VSP USK Praha 53:29 + 20:23
8. Rostás Anikó 2770774 ESV Lok Bad Schandau 57:41 + 24:35
D35B
3.33 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelíková Barbora 1360353 OK Roztoky 37:57
2. Rydlová Jana VIC7752 VIC OB Vizovice 42:12 + 4:15
3. Šimková Markéta LME7755 LME SK Los Mělník 46:04 + 8:07
4. Korpasová Ivana LBM7362 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:47 + 9:50
5. Schenková Katarína 1240298 OK 99 Hradec Králové 48:24 + 10:27
6. Komárková Lenka TJH7651 TJH Tolar Jindřichův Hradec 54:13 + 16:16
7. Kinnunen Katja VPO7451 VPO Vallentuna Össeby OL 56:42 + 18:45
8. Kubičková Martina SJH7752 SJH SJH Jindřichův Hradec 65:20 + 27:23
9. Kašparová Eva TYN7452 TYN OOB Týniště nad Orlicí 75:05 + 37:08
10. Porubská Andrea 0540115 CNR ŠK Cart-print Nitra 99:01 + 61:04
D40A
3.58 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 UOL SK UP Olomouc 36:07
2. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 40:38 + 4:31
3. Hiršová Marcela VBM7079 VBM VSK Mendelu Brno 43:11 + 7:04
4. Kaplanová Iva LPU6859 LPU OK Lokomotiva Pardubice 44:11 + 8:04
5. Kundratová Jana JZL7351 JZL TJ Jižní svahy Zlín 45:00 + 8:53
6. Škvorová Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 45:25 + 9:18
7. Kašparová Ivana SSU6951 SSU SK Severka Šumperk 46:03 + 9:56
8. Šmelíková Hana ASU6999 ASU Magnus Orienteering 48:05 + 11:58
9. Westin Lenka 2050547 SK Žabovřesky Brno 54:25 + 18:18
10. Sedláčková Jana HLV7060 HLV KČT - OB Holešov 55:41 + 19:34
11. Hrušková Lenka YBM6251 YBM Klub turistů a lyžařů Brno 57:24 + 21:17
12. Demlová Jitka LPU6955 LPU OK Lokomotiva Pardubice 57:40 + 21:33
13. Hankovcová Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 59:34 + 23:27
14. Fukalová Radmila AOV7051 AOV OOB TJ Baník Ostrava 74:33 + 38:26
D40B
3.05 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 30:56
2. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 32:18 + 1:22
3. Odehnalová Kamila ABM7052 ABM KOB Moira Brno 38:18 + 7:22
4. Miklušová Dagmar 1240284 OK 99 Hradec Králové 40:24 + 9:28
5. Kašparová Marie ZAK7250 ZAK SK Netopýr Zákupy 44:58 + 14:02
6. Kyselová Jana ROU7050 ROU SKOB Roudnice nad Labem 58:21 + 27:25
D45A
2.89 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Iva LPU6052 LPU OK Lokomotiva Pardubice 29:26
2. Miroslava Hlavová KON6389 KON KOB Konice 32:06 + 2:40
3. Schneider-Schiess Silvia 3070849 USV TU Dresden 32:26 + 3:00
4. Jemelíková Lada VBM6555 VBM VSK Mendelu Brno 32:37 + 3:11
4. Kosová Michaela SRK6752 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:37 + 3:11
6. Mrázová Pavla DCE5550 DCE KOB Dobřichovice 35:15 + 5:49
7. Sandberg Carina 2920824 Kuopion Suunnistajat 35:24 + 5:58
8. Ostřanská Iveta SSU6591 SSU SK Severka Šumperk 35:27 + 6:01
9. Eerola Riikka 3200879 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:52 + 6:26
10. Wolowczyk Mariola 0850200 UNT UNTS Warszawa 36:29 + 7:03
11. Moen Siv Johanne TRO Trollelg, Norway - NOR 37:43 + 8:17
12. Parfianowicz Joanna 0850207 UNT UNTS Warszawa 38:27 + 9:01
13. Tichá Jana TJH6451 TJH Tolar Jindřichův Hradec 41:30 + 12:04
14. Smelikova Jana 0800177 TKE ATU Kosice 41:37 + 12:11
15. Todorova Margarita 0980243 BGT Team Bulgaria 43:47 + 14:21
16. Ivanova Elvina 0980242 BGT Team Bulgaria 43:59 + 14:33
17. Šimková Hana UOL6653 UOL SK UP Olomouc 44:17 + 14:51
18. Fencíková Vladislava JHB6553 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:29 + 15:03
19. Dittrichova Lenka KON6285 KON KOB Konice 45:14 + 15:48
20. Kettnerová Lenka HCE6450 HCE TJ Sokol Hostivice 45:42 + 16:16
21. Dimitroba Petya 0980245 BGT Team Bulgaria 46:24 + 16:58
22. Veljačiková Markéta SCP6451 SCP OK Sparta Praha 46:45 + 17:19
23. Blatchford Karen 2630732 KOS GRYF Szczecin 52:58 + 23:32
24. Rauturier Nathalie 3380915 Söders-Tyresö 57:23 + 27:57
25. Hector Elisabeth 3330908 Opava - Ticháček 76:38 + 47:12
D45B
3.05 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Vladimíra CHT6460 CHT OOB SK Chrast 38:08
2. Fajkusová Jitka JPV6773 JPV Oddíl OS SK Prostějov 39:07 + 0:59
3. Bykadorova Oleksandra 2800786 SV Lengefeld 39:23 + 1:15
4. Julínková Dana LPU6555 LPU OK Lokomotiva Pardubice 40:59 + 2:51
5. Veverková Iveta VAM6452 VAM OOB Vamberk 42:57 + 4:49
6. Mazúrová Soňa 1240294 OK 99 Hradec Králové 44:07 + 5:59
7. Moen May Toril NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 45:51 + 7:43
8. Steer Janine 2760768 PUKS Młode Orły 46:21 + 8:13
9. Kadieva Snejana 0980244 BGT Team Bulgaria 47:14 + 9:06
10. Peřinková Irena BBM6550 BBM BETA URSUS orienteering 47:53 + 9:45
11. Svobodová Lenka ROU6650 ROU SKOB Roudnice nad Labem 56:23 + 18:15
12. Asmolova Iryna 2800794 SV Lengefeld 57:28 + 19:20
13. Pohořalá Karolína ROU6850 ROU SKOB Roudnice nad Labem 63:36 + 25:28
14. Stevens Nicola 2580803 Budai Osforrás 65:50 + 27:42
Seleznova Vira 2800790 SV Lengefeld DISK
D50A
3.05 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kjersti Rönning 3810989 Rovensko pod Troskami 28:09
2. Harding Sue 3010836 Ounasvaaran hiihtoseura 33:03 + 4:54
3. Moran Caroline 3450929 KOB Sokol Pezinok 33:48 + 5:39
4. Reynolds Margaret 3010936 Ounasvaaran hiihtoseura 33:50 + 5:41
5. Vlažná Mirka LCE5852 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 35:39 + 7:30
6. Brown Toni 2670743 SG Zittau Süd 36:35 + 8:26
7. Nora Lichti Aschwande 3881020 Športový klub BIKO Banská Bystrica 37:22 + 9:13
8. Procházková Miluše DCE5450 DCE KOB Dobřichovice 38:57 + 10:48
9. Smičková Eva KON5887 KON KOB Konice 41:49 + 13:40
10. Bredesen Gunhild 3040842 Suomussalmen Rasti 46:00 + 17:51
11. Harding Jane 0910214 HDG Harding 46:13 + 18:04
12. Tichá Jiřina DOB6050 DOB KOB Dobruška 50:16 + 22:07
D50B
3.21 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 TTR OOB Třebíč 43:55
2. Vlčková Pavla TYN6351 TYN OOB Týniště nad Orlicí 48:09 + 4:14
3. Sklenářová Jana MLA6258 MLA MLOK Mariánské Lázně 52:49 + 8:54
4. Petrová Věra VLI6251 VLI Slavia Liberec orienteering 54:46 + 10:51
5. Dawson Barbara 2880812 Lynx 69:50 + 25:55
6. Kabrtova Iva PEN6350 PEN OK Reco Spot 70:38 + 26:43
Schreiber Hannelore 2270702 SK Hlinsko DISK
Hájková Lenka ZBM0000 ZBM SK Žabovřesky Brno DISK
D55A
2.91 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bourne Jenny 0820190 EUR Eureka Orienteers 31:52
2. Rosecká Alena PZR5654 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:36 + 1:44
3. Víchová Ladislava LPU5851 LPU OK Lokomotiva Pardubice 33:55 + 2:03
4. Novotná Jiřina LPU5654 LPU OK Lokomotiva Pardubice 38:42 + 6:50
5. Wood Hilary 3590954 Keravan Urheilijat 42:24 + 10:32
6. Vávrová Beata ASU5651 ASU Magnus Orienteering 44:33 + 12:41
7. Maiorescu Niculina 2460687 Ostmarka OK 58:00 + 26:08
8. Prendergast Judy 3670966 Individual Russia 62:31 + 30:39
D55B
3.21 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hušková Eva NPA5754 NPA SK LOB Nová Paka 43:50
2. Klimplová Alena LPU5551 LPU OK Lokomotiva Pardubice 49:35 + 5:45
3. Gardner Sian 3550946 Farmaceut Bratislava 63:13 + 19:23
3. Nováková Jana NPA5552 NPA SK LOB Nová Paka 63:13 + 19:23
5. Jelínková Dagmar TZL5757 TZL SKOB Zlín 73:55 + 30:05
6. Bashkina Tetyana 2800785 SV Lengefeld 82:57 + 39:07
7. Kovářová Milena TJH5351 TJH Tolar Jindřichův Hradec 91:58 + 48:08
D60B
3.21 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 TZL SKOB Zlín 43:59
2. Kalibánová Jiřina NPA5351 NPA SK LOB Nová Paka 46:25 + 2:26
3. Horáčková Stanislava VLI4950 VLI Slavia Liberec orienteering 46:59 + 3:00
4. Bartoňová Marie BOR5351 BOR OK JISKRA NOVÝ BOR 48:54 + 4:55
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 JIL OK Jilemnice 52:40 + 8:41
6. Karmazínová Ivana VLI5150 VLI Slavia Liberec orienteering 67:24 + 23:25
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 VLI Slavia Liberec orienteering 71:30 + 27:31
8. Finch Val 2710752 German O-Team 83:24 + 39:25
9. Podhorská Věra FJI5252 FJI SK FREE Jihlava 90:51 + 46:52
10. Nistoreanu Valentina 2460688 Ostmarka OK 94:26 + 50:27
Křížová Zdenka PZR5051 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D65B
2.82 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 BOV TJ Baník Ostrava OKD 34:22
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 LTU Lokomotiva Trutnov 43:02 + 8:40
3. Dobos Ilona 2680747 ESV Lok Berlin-Schöneweide 45:38 + 11:16
4. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP OK Sparta Praha 50:39 + 16:17
5. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 51:35 + 17:13
H10N
2.79 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Šimon HOR0400 HOR TJ Jiskra Hořice 14:10
2. Bolehovský Daniel EKP0508 EKP VŠTJ Ekonom Praha 17:46 + 3:36
3. Pavelec Matěj NPA0501 NPA SK LOB Nová Paka 26:42 + 12:32
4. Zlesák Matyáš CHT0601 CHT OOB SK Chrast 26:48 + 12:38
5. Balck Axel VPO0500 VPO Vallentuna Össeby OL 27:00 + 12:50
6. Doucha Martin SNA0501 SNA TJ START Náchod 42:33 + 28:23
H10C
1.99 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Štěpán PGP0300 PGP SK Praga 15:18
2. Pachnik Stanislaw STB0303 STB Stadion Nový Bor 20:20 + 5:02
3. Višňa Johan DKP0401 DKP Oddíl OB Kotlářka 42:45 + 27:27
H12A
2.61 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolfram Jakob 2270632 SK Hlinsko 22:17
2. Rücker Jan HOR0201 HOR TJ Jiskra Hořice 23:12 + 0:55
3. Féder Medard 1630427 SK SKI-OB Šternberk 24:05 + 1:48
3. Pierzchala Michal 0850202 UNT UNTS Warszawa 24:05 + 1:48
5. Štefan Vít STH0202 STH SK Studenec 25:12 + 2:55
6. Weiß Uli 3831003 SV Turbine Neubrandenburg 26:57 + 4:40
7. Velde Augusts 1550397 SK SNS Smržovka 27:16 + 4:59
8. Poland Noah 2670742 SG Zittau Süd 28:00 + 5:43
9. Urban Dominik STH0204 STH SK Studenec 28:34 + 6:17
10. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 29:24 + 7:07
11. Šimek Štěpán UOL0104 UOL SK UP Olomouc 30:01 + 7:44
12. Balck Otto VPO0300 VPO Vallentuna Össeby OL 30:14 + 7:57
13. Bradáč David LLI0203 LLI TJ Loko Liberec 34:24 + 12:07
14. Schenk Michal 1240297 OK 99 Hradec Králové 46:50 + 24:33
H12B
2.61 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan JZL0201 JZL TJ Jižní svahy Zlín 26:27
2. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH SJH Jindřichův Hradec 28:41 + 2:14
3. Pohořalý Hugo ROU0103 ROU SKOB Roudnice nad Labem 28:44 + 2:17
4. Blattner Thomas 2270699 SK Hlinsko 28:51 + 2:24
5. Bolehovský Michal EKP0200 EKP VŠTJ Ekonom Praha 31:20 + 4:53
6. Locker Daniel SRK0200 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:09 + 11:42
7. Kučera Jan PHK0100 PHK OK 99 Hradec Králové 38:20 + 11:53
8. Laube Tomáš ROU0000 ROU SKOB Roudnice nad Labem 41:00 + 14:33
H14A
2.69 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 18:07
2. Fencl Jonáš LPU9902 LPU OK Lokomotiva Pardubice 19:53 + 1:46
3. Horčička Vít UOL9919 UOL SK UP Olomouc 19:58 + 1:51
4. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 20:20 + 2:13
5. Křivda Tomáš CHC9901 CHC K.O.B. Choceň 20:22 + 2:15
6. Volák Ondřej BRU0006 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 21:02 + 2:55
7. Micko Tobias 2270634 SK Hlinsko 21:21 + 3:14
8. Svoboda Michael TJH9901 TJH Tolar Jindřichův Hradec 21:43 + 3:36
9. Wolfram Clemens 2270631 SK Hlinsko 22:06 + 3:59
10. Mašata Metoděj PHK9905 PHK OK 99 Hradec Králové 22:20 + 4:13
11. Kašpar Petr SSU9911 SSU SK Severka Šumperk 22:46 + 4:39
12. Eerola Mikko 3200877 OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:52 + 4:45
13. Rusin Jan BRU0001 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 22:54 + 4:47
14. Melsom Einar 2890814 Laihian Luja 23:03 + 4:56
15. Bořánek Michal STE0007 STE SK SKI-OB Šternberk 23:51 + 5:44
16. Weiß Nico 3831002 SV Turbine Neubrandenburg 24:20 + 6:13
17. Zviagin Mykyta 2800793 SV Lengefeld 24:38 + 6:31
18. Seleznov Konstantyn 2800789 SV Lengefeld 24:44 + 6:37
19. Dubovský Andrej 1630430 SK SKI-OB Šternberk 24:53 + 6:46
20. Roudný Martin LPU0002 LPU OK Lokomotiva Pardubice 25:14 + 7:07
21. Šklíba Michal SRK9900 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:23 + 7:16
22. Ritter Jan 3830994 SV Turbine Neubrandenburg 26:48 + 8:41
23. Nestelberger Florian 3831000 SV Turbine Neubrandenburg 27:53 + 9:46
24. Višňa Matěj DKP9904 DKP Oddíl OB Kotlářka 29:23 + 11:16
25. Roudný Václav LPU0001 LPU OK Lokomotiva Pardubice 29:28 + 11:21
26. Bradáč Jakub LLI0002 LLI TJ Loko Liberec 33:25 + 15:18
27. Stadlober Rafael 3830996 SV Turbine Neubrandenburg 34:16 + 16:09
28. Janowski Bartłomiej 0810180 WAW KS Spojnia BnO 34:54 + 16:47
29. Schenk Jakub 1240296 OK 99 Hradec Králové 37:05 + 18:58
30. Porubský Peter 0540114 CNR ŠK Cart-print Nitra 48:53 + 30:46
31. Svoboda David TJH0001 TJH Tolar Jindřichův Hradec 56:51 + 38:44
H14B
2.61 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thoř Tomáš TUV9903 TUV SOK TJ TURNOV 20:41
2. Janečka Viktor JPV9917 JPV Oddíl OS SK Prostějov 51:53 + 31:12
H16A
3.64 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hector Simon 3330904 Opava - Ticháček 25:26
2. Hirš Otakar VBM9801 VBM VSK Mendelu Brno 29:59 + 4:33
3. Matějka Lukáš LTP9802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:16 + 4:50
4. Semerád Antonín DKP9801 DKP Oddíl OB Kotlářka 30:37 + 5:11
5. Sýkora Vojtěch LCE9801 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 30:48 + 5:22
6. Wolf Filip TUR9701 TUR OOB TJ Turnov 31:31 + 6:05
7. Wieczorek Marcin STB9701 STB Stadion Nový Bor 31:47 + 6:21
8. Frýba Dominik SJI9702 SJI OK Jihlava 32:26 + 7:00
9. Pernu Lari 3060847 Ekonom Banska Bystrica 32:50 + 7:24
10. Bendák Jan LTU9801 LTU Lokomotiva Trutnov 33:29 + 8:03
11. Bořil Jan SJI9700 SJI OK Jihlava 33:53 + 8:27
12. Cienciala Jan TRI9801 TRI TJ TŽ Třinec 35:06 + 9:40
13. Eerola Teemu 3200876 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:18 + 9:52
14. Ptáček Patrik BBM9800 BBM BETA URSUS orienteering 35:21 + 9:55
15. Koštejn Vít DOK9800 DOK OK Doksy 35:50 + 10:24
16. Staisiunas Edvinas 1550398 SK SNS Smržovka 37:26 + 12:00
17. Pryjma Fryderyk 0810185 WAW KS Spojnia BnO 37:38 + 12:12
18. Rutka Jan 0850203 UNT UNTS Warszawa 38:17 + 12:51
19. Germanavicius Pranas 1550400 SK SNS Smržovka 38:36 + 13:10
20. Vystavěl Ondřej JPV9807 JPV Oddíl OS SK Prostějov 39:08 + 13:42
21. Sedláček Ondřej HLV9732 HLV KČT - OB Holešov 39:28 + 14:02
22. Braun Emanuel 2270985 SK Hlinsko 40:00 + 14:34
23. Lerchegger Max 2270629 SK Hlinsko 40:05 + 14:39
24. Wolowczyk Michal 0850201 UNT UNTS Warszawa 40:32 + 15:06
25. Roux Fleury 3481053 UKS ARKADY Raszkow 41:10 + 15:44
26. Mossakowski Wojtek 0810186 WAW KS Spojnia BnO 45:11 + 19:45
27. Locker Tomáš SRK9802 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:44 + 20:18
28. Mielec Jaromír AOV9701 AOV OOB TJ Baník Ostrava 45:55 + 20:29
29. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 45:58 + 20:32
30. Barannyk Kyrylo 2800784 SV Lengefeld 46:35 + 21:09
31. Čermák Adam PGP9701 PGP SK Praga 46:50 + 21:24
32. Tait Samuele 3290893 Hiidenkiertäjät 47:52 + 22:26
33. Mogurenko Viktor 3180868 BŠMŠ 49:54 + 24:28
34. Bosley Addison 1230670 SK Praga 55:27 + 30:01
35. Melioli Andrea 3290894 Hiidenkiertäjät 60:33 + 35:07
Valášek Jiří KAM9700 KAM SK Kamenice DISK
Borkowski Maciej 0810182 WAW KS Spojnia BnO DISK
Skog Jaakko 2150587 KTV Koovee DISK
Josh de Klerk 3500937 HOC '93 DISK
H16B
2.94 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janusauskas Paulius 1550403 SK SNS Smržovka 34:13
2. Peřinka Šimon BBM9700 BBM BETA URSUS orienteering 34:45 + 0:32
3. Krenn Martin 3830999 SV Turbine Neubrandenburg 36:51 + 2:38
4. Loidolt Clemens 3830993 SV Turbine Neubrandenburg 38:46 + 4:33
5. Zechner Andreas 3831005 SV Turbine Neubrandenburg 40:43 + 6:30
6. Kašpar Ludvík BOR9805 BOR OK JISKRA NOVÝ BOR 41:06 + 6:53
H18A
3.58 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Matouš LLI9603 LLI TJ Loko Liberec 28:37
2. Illner Vojtěch DKP9600 DKP Oddíl OB Kotlářka 30:11 + 1:34
3. Horák Patrik TUR9502 TUR OOB TJ Turnov 31:01 + 2:24
4. Kettner Vojtěch KAM9601 KAM SK Kamenice 31:14 + 2:37
5. Hubáček Jonáš LCE9501 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 31:37 + 3:00
6. Szeliga Bartlomiej STB9601 STB Stadion Nový Bor 33:36 + 4:59
7. Slíva Jan LCE9602 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 33:42 + 5:05
8. Sandberg Oskar 2920826 Kuopion Suunnistajat 34:10 + 5:33
9. Hector David 3330903 Opava - Ticháček 34:25 + 5:48
10. Vacek Vojtěch SJI9602 SJI OK Jihlava 34:28 + 5:51
11. Melsom Sigurd 2890815 Laihian Luja 34:54 + 6:17
12. Mudrák Štěpán LCE9601 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 35:45 + 7:08
13. Germanavicius Martynas 1550402 SK SNS Smržovka 36:15 + 7:38
14. Glonek Jakub AOV9602 AOV OOB TJ Baník Ostrava 37:55 + 9:18
15. Pałka Szymon 1440765 SILD team Praha 39:12 + 10:35
16. Ptáček Pavel BBM9600 BBM BETA URSUS orienteering 39:24 + 10:47
17. Perrin Arnaud 3481050 UKS ARKADY Raszkow 39:33 + 10:56
18. Landovský Jakub PGP9601 PGP SK Praga 40:39 + 12:02
19. Dawson Aidan 2880813 Lynx 41:48 + 13:11
20. Stabler John 1230668 SK Praga 43:25 + 14:48
21. Veselý Jakub PGP9503 PGP SK Praga 43:46 + 15:09
22. Laraia Michael 1230369 SK Praga 44:50 + 16:13
23. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 46:00 + 17:23
24. O'Leary Daniel 1230667 SK Praga 47:04 + 18:27
25. Jurica Jan LPU9611 LPU OK Lokomotiva Pardubice 49:01 + 20:24
26. Vaniš Ondřej TJN9500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 49:07 + 20:30
27. Butt Harry 3010935 Ounasvaaran hiihtoseura 61:09 + 32:32
28. Peter Carides 3500938 HOC '93 68:36 + 39:59
H18B
3.08 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 JPV Oddíl OS SK Prostějov 31:03
2. Janowski Mateusz 0810179 WAW KS Spojnia BnO 38:07 + 7:04
3. Aksonov Kyrylo 2800781 SV Lengefeld 56:51 + 25:48
4. Gardner Alastair 3550948 Farmaceut Bratislava 60:30 + 29:27
H20A
4.33 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7464
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Lukáš KAM9403 KAM SK Kamenice 33:57 7905
2. Horvát Petr ASU9447 ASU Magnus Orienteering 35:11 + 1:14 7650
3. Petersen Stefan Frands 3961029 OK Kare 36:59 + 3:02
4. Roux Corentin 3481049 UKS ARKADY Raszkow 38:28 + 4:31
5. Rindom Henrik 3951027 Neregistrovaní 38:41 + 4:44
6. Rusý Tomáš KAM9301 KAM SK Kamenice 39:08 + 5:11 6833
7. Valášek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice 39:35 + 5:38 6740
8. Mokrý Ondřej ABM9410 ABM KOB Moira Brno 39:42 + 5:45 6716
9. Rauturier Maxime 3380916 Söders-Tyresö 41:33 + 7:36
10. Pova Ondřej KRL9304 KRL Kometa kralovice 43:12 + 9:15 5992
11. Obrátil Štěpán ABM9409 ABM KOB Moira Brno 43:15 + 9:18 5982
12. Klaška Pavel DKP9301 DKP Oddíl OB Kotlářka 43:38 + 9:41 5902
13. Šlajs Daniel KRL9403 KRL Kometa kralovice 43:41 + 9:44 5892
14. Svarer Tobias Karlsmose 3941026 Finnish junior O-team 44:29 + 10:32
15. Uhlíř Marek LBE9400 LBE TJ Lokomotiva Beroun 44:35 + 10:38 5706
16. Stéphany Antoine 3380919 Söders-Tyresö 44:45 + 10:48
17. Jurczyk Tomasz 2080557 OOB TJ Zlaté Hory 47:08 + 13:11
18. Miller William 1230669 SK Praga 51:38 + 17:41
19. Kordala Michał 1440764 SILD team Praha 52:31 + 18:34
20. Teller Lukas 2530713 Säterbygdens OK 55:30 + 21:33
21. Petr Pavel VLI9400 VLI Slavia Liberec orienteering 60:08 + 26:11 2489
22. Grant Jacob 1230671 SK Praga 61:53 + 27:56
23. Bredesen Adne S. 3040843 Suomussalmen Rasti 64:06 + 30:09
24. Rohel Marek AOV9401 AOV OOB TJ Baník Ostrava 79:37 + 45:40 0
H21E
5.33 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9315
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škoda Jakub VLI8800 VLI Slavia Liberec orienteering 39:54 9587
2. Janata Martin DKP8306 DKP Oddíl OB Kotlářka 41:14 + 1:20 9285
3. Hradec Pavel TUR8801 TUR OOB TJ Turnov 42:11 + 2:17 9069
4. Bencúr Juraj LCE7701 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 42:25 + 2:31 9017
5. Grundmann Jan LPU9410 LPU OK Lokomotiva Pardubice 42:57 + 3:03 8896
6. Klapal Jan LPU9006 LPU OK Lokomotiva Pardubice 43:06 + 3:12 8862
7. Podziński Rafał 1440367 SILD team Praha 43:09 + 3:15
8. Mäkinen Tapani 2550714 OLC Wienerwald 43:24 + 3:30
9. Kolín Jan DKP7701 DKP Oddíl OB Kotlářka 44:17 + 4:23 8594
10. Pawlak Bartosz 2911092 Helsingin Suunnistajat 44:52 + 4:58
11. Luštický Martin HOR8700 HOR TJ Jiskra Hořice 45:07 + 5:13 8405
12. Minakov Alexander 3650963 Šumperk 45:15 + 5:21
13. Procházka David LPU9113 LPU OK Lokomotiva Pardubice 45:16 + 5:22 8371
14. Charuba Łukasz 1440366 SILD team Praha 45:29 + 5:35
14. Chudzik Dominik 1440368 SILD team Praha 45:29 + 5:35
16. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 45:57 + 6:03 8216
17. Asmolov Oleksii 2800780 SV Lengefeld 46:30 + 6:36
18. Váňa Martin TUR8401 TUR OOB TJ Turnov 46:46 + 6:52 8031
19. Masnyy Yury OMC OMC Orienta-MosCompass 47:07 + 7:13
20. Eden Fredrik LPU9248 LPU OK Lokomotiva Pardubice 47:51 + 7:57
21. Bukovac Palo ZBM8101 ZBM SK Žabovřesky Brno 48:00 + 8:06 7751
22. Wolf Daniel TUR9100 TUR OOB TJ Turnov 48:44 + 8:50 7585
23. Salmenoja Samuli 0270064 MSP MS Parma 49:26 + 9:32
24. Drahokoupil Aleš CHT8501 CHT OOB SK Chrast 49:47 + 9:53 7347
25. François Joly 3991032 GB O Squad 50:11 + 10:17
26. Barcik Robert 3140861 Radioklub OK1KYP Praha 50:29 + 10:35
27. Mokrý Stanislav ABM9202 ABM KOB Moira Brno 51:02 + 11:08 7064
28. Bravený Vít ZBM9102 ZBM SK Žabovřesky Brno 51:07 + 11:13 7045
29. Mazan Bartłomiej 2400673 Nakkilan Wisa 51:20 + 11:26
30. Fiala Petr LPU8701 LPU OK Lokomotiva Pardubice 51:27 + 11:33 6969
31. Kořínek Jindřich TUR8406 TUR OOB TJ Turnov 51:35 + 11:41 6939
32. Lysell Jesper 3130860 SKS 52:15 + 12:21
33. Novotný Ondřej ABM9211 ABM KOB Moira Brno 53:26 + 13:32 6520
34. Zelinka Jiří MBM8740 MBM O-mikron 55:36 + 15:42 6029
35. Vlček Martin TUR8702 TUR OOB TJ Turnov 55:48 + 15:54 5983
36. Zháňal Jan ZBM8721 ZBM SK Žabovřesky Brno 57:36 + 17:42 5575
37. Piłkowski Tadeusz 2250619 LOK BERLIN 59:14 + 19:20
38. Hostaš Petr TUR9001 TUR OOB TJ Turnov 60:25 + 20:31 4937
39. Burley Mark 2570718 TSV Berlin 62:23 + 22:29
40. Rauturier Benoit 3380917 Söders-Tyresö 64:50 + 24:56
41. Hierweg Karol 2830800 Warsaw Heroes 65:08 + 25:14
42. Krajčovič Martin 2830799 Warsaw Heroes 66:52 + 26:58
43. Konotopetz Damian 4241068 Tak určitě 67:27 + 27:33
44. Kováč Michal 1240300 OK 99 Hradec Králové 70:41 + 30:47
Cahel Marek LCE8803 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Cronin Richard 2570719 TSV Berlin DISK
Nykodým Miloš ZBM9005 ZBM SK Žabovřesky Brno 37:12 +
H21A
5.09 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8173
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Slezák Jiří LCE9001 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 45:36 8209
1. Blatchford Josh 3630960 Ski-Club Helsa 45:36
3. Kočí Martin VBM8702 VBM VSK Mendelu Brno 45:50 + 0:14 8167
4. Novák Jiří NPA7502 NPA SK LOB Nová Paka 45:57 + 0:21 8146
5. Zakouřil Tomáš TUV7500 TUV SOK TJ TURNOV 45:59 + 0:23 8140
6. Otrusina Jiří JPV8201 JPV Oddíl OS SK Prostějov 46:30 + 0:54 8048
7. Zikmund Zdeněk NPA6705 NPA SK LOB Nová Paka 48:16 + 2:40 7733
8. Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga 48:18 + 2:42 7727
9. Kadavý Petr CHA7800 CHA OK Chrastava 48:25 + 2:49 7706
10. Novák Zdeněk NPA7701 NPA SK LOB Nová Paka 48:41 + 3:05 7658
11. Hošek Radim DOB8737 DOB KOB Dobruška 48:58 + 3:22 7608
12. Picek Jan TJN9101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 49:00 + 3:24 7602
13. Suchý Petr LPM7820 LPM Lokomotiva Plzen 49:36 + 4:00 7495
14. Gardner Robert 3550947 Farmaceut Bratislava 49:39 + 4:03
15. Polák Vlastimil VRL7702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:20 + 4:44 7364
16. Pachnik Wojciech STB9101 STB Stadion Nový Bor 51:02 + 5:26 7239
17. Hanč Petr VRL8001 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:07 + 5:31 7224
18. Schwarzenberger Stefan 3070850 USV TU Dresden 51:16 + 5:40
19. Skyva Petr STE6501 STE SK SKI-OB Šternberk 51:47 + 6:11 7105
20. Přikryl Petr ABM6708 ABM KOB Moira Brno 51:57 + 6:21 7076
21. Leštínský Tomáš DOB7801 DOB KOB Dobruška 52:43 + 7:07 6939
22. Doucha Jiří SNA7105 SNA TJ START Náchod 52:47 + 7:11 6927
23. Galla Franciszek STB9100 STB Stadion Nový Bor 53:15 + 7:39 6844
24. Zdeněk Mazal VBM8103 VBM VSK Mendelu Brno 53:32 + 7:56 6793
24. Janda Martin DOB8002 DOB KOB Dobruška 53:32 + 7:56 6793
26. Loniewski Grzegorz 3381040 Söders-Tyresö 53:52 + 8:16
27. Grote Andreas 2790779 USG Chemnitz 58:07 + 12:31
28. Záveský Marek CET9001 CET Loko Česká Třebová 58:27 + 12:51 5916
29. Spišiak Marián 4261070 Ekonom Praha Outdoor 59:34 + 13:58
30. Dragowski Piotr 2250838 LOK BERLIN 60:46 + 15:10
31. Klapal Michal VAM8802 VAM OOB Vamberk 61:35 + 15:59 5356
32. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP Oddíl OB Kotlářka 64:05 + 18:29 4910
33. Kovář Jaroslav TJH8901 TJH Tolar Jindřichův Hradec 65:22 + 19:46 4681
34. Sedlák Radek SNA7501 SNA TJ START Náchod 70:52 + 25:16 3700
35. Coen Dieter 4021037 ASPV OA Šumperk 77:05 + 31:29
36. Bartnik Konrad PLF PLF Polish Fighters 81:49 + 36:13
37. Wieszaczewski Jacek 1900517 YETTI & PINGUIN 85:32 + 39:56
38. Randík Jan SOB8703 SOB Sdružení organizátorů bankovní 86:54 + 41:18 839
Fátor Jan DOB7907 DOB KOB Dobruška DISK 0
Bejr Zdeněk NPA8401 NPA SK LOB Nová Paka DISK 0
H21B
4.41 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5629
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Albl Slávek LME7600 LME SK Los Mělník 39:02 5721
2. Hrouda Martin FSP7612 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 39:48 + 0:46 5612
3. Sýkora Bohumil CHC8601 CHC K.O.B. Choceň 40:12 + 1:10 5556
4. Chrást Tomáš STH7401 STH SK Studenec 40:42 + 1:40 5485
5. Fukátko Jan LPU8105 LPU OK Lokomotiva Pardubice 41:01 + 1:59 5440
6. Kolosov Oleg UKR UKR 41:57 + 2:55
7. Pavelka Jan MBM8500 MBM O-mikron 43:00 + 3:58 5159
8. Šrubař Michal MBM8606 MBM O-mikron 43:26 + 4:24 5097
9. Kučerka Jan LIT8002 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 44:16 + 5:14 4979
10. Kopasz Róbert 2770770 ESV Lok Bad Schandau 44:22 + 5:20
11. Suchomel Vít MBM8448 MBM O-mikron 45:05 + 6:03 4863
12. Cupák Jiří VRL7201 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:52 + 7:50 4610
13. Komárek Arnošt TJH7701 TJH Tolar Jindřichův Hradec 47:28 + 8:26 4525
14. Klomínský Václav KPY8700 KPY SKOB Sokol Kralupy 47:41 + 8:39 4494
15. Gyurcsik Peter 2810796 Naturfreunde Wien 50:48 + 11:46
16. Petr Josef VLI6300 VLI Slavia Liberec orienteering 52:25 + 13:23 3823
17. Połomski Mateusz 1440766 SILD team Praha 53:43 + 14:41
18. Stehno Pavel NER NER 54:52 + 15:50
H21C
3.77 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2939
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ostřanský Filip ASU9243 ASU Magnus Orienteering 32:55 3316
2. Horáček Matěj TUV8501 TUV SOK TJ TURNOV 38:04 + 5:09 2916
3. Svoboda Jakub ROU9301 ROU SKOB Roudnice nad Labem 42:20 + 9:25 2584
4. Ryjáček Jan LPM8004 LPM Lokomotiva Plzen 46:08 + 13:13 2288
5. Prášek Přemysl KAM9305 KAM SK Kamenice 58:51 + 25:56 1298
6. Hostinský Jakub 0320074 JHO Jakub Hostinský 101:15 + 68:20
H35A
4.33 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ocvirk Edi 0450095 JAP OK Japetic 44:23
2. Saarinen Mikko 3400921 Čelákovice 46:41 + 2:18
3. Mikluš Marián 1240283 OK 99 Hradec Králové 47:17 + 2:54
4. Bolehovský Pavel EKP7103 EKP VŠTJ Ekonom Praha 48:14 + 3:51
5. Horčička Petr UOL7007 UOL SK UP Olomouc 53:20 + 8:57
6. Binar Robert UOL7500 UOL SK UP Olomouc 56:17 + 11:54
7. Choutka Jaroslav SOB6301 SOB Sdružení organizátorů bankovní 57:07 + 12:44
8. Sabou Gabriel 0990249 UNB UNEFS Bucharest 58:26 + 14:03
9. Peterka František TJP4900 TJP TJ TROJA Praha 59:58 + 15:35
10. Kůstka Marek VIC6403 VIC OB Vizovice 61:55 + 17:32
11. Chmelař Daniel VIC7212 VIC OB Vizovice 64:14 + 19:51
12. Jordanov Plamen 0981063 BGT Team Bulgaria 68:09 + 23:46
Procházka Antonín DCE5500 DCE KOB Dobřichovice DISK
H35B
3.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Locker Martin SRK7001 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:17
2. Volák Pavel BRU7001 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 45:43 + 1:26
3. Odehnal Luděk ADA7401 ADA OOB TJ Spartak Adamov 46:25 + 2:08
4. Rutkauskas Arvydas 1550392 SK SNS Smržovka 47:27 + 3:10
5. Šklíba Jan SRK7501 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:28 + 3:11
5. Kos Michal SRK6802 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:28 + 3:11
7. Václavek Jan LPU7816 LPU OK Lokomotiva Pardubice 49:32 + 5:15
8. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sigmat Mladá Boleslav 52:58 + 8:41
H40A
4.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:05
2. Arnošt Kamil VSP7301 VSP USK Praha 37:14 + 2:09
3. Klemettinen Vesa 3390920 OK Azuolas 37:20 + 2:15
4. Borbás Nándor 2770776 ESV Lok Bad Schandau 38:51 + 3:46
5. Porubský Július 0540116 CNR ŠK Cart-print Nitra 41:20 + 6:15
6. Pachnik Dariusz STB6901 STB Stadion Nový Bor 43:23 + 8:18
7. Budriunas Justas 1550394 SK SNS Smržovka 43:48 + 8:43
8. Kolev Krasimir 0980239 BGT Team Bulgaria 43:53 + 8:48
9. Virta Sami 0270065 MSP MS Parma 46:18 + 11:13
10. Kašpar Jaroslav SSU7004 SSU SK Severka Šumperk 48:01 + 12:56
11. Staszak Artur 0850987 UNT UNTS Warszawa 56:40 + 21:35
12. Takis Feridun 1330348 SK Radioklub Blansko 59:46 + 24:41
13. Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava 65:19 + 30:14
H40B
3.69 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan BBM7205 BBM BETA URSUS orienteering 35:01
2. Beneš Jan SJH7001 SJH SJH Jindřichův Hradec 36:57 + 1:56
3. Bradáč Stanislav LLI7201 LLI TJ Loko Liberec 37:31 + 2:30
4. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ TURNOV 38:50 + 3:49
5. Kubec Martin DOB7002 DOB KOB Dobruška 39:19 + 4:18
6. Funda Jiří API6401 API OK Andante Písek 39:33 + 4:32
7. Kubičko Pavel SJH7201 SJH SJH Jindřichův Hradec 41:30 + 6:29
8. Féder Medard 1630428 SK SKI-OB Šternberk 44:40 + 9:39
9. Kubičko Petr SJH6901 SJH SJH Jindřichův Hradec 45:51 + 10:50
10. Eichler Petr KAS6900 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 49:24 + 14:23
11. Čierny Jozef 1990541 USK Praha 55:23 + 20:22
12. Kolář Viktor HOR7300 HOR TJ Jiskra Hořice 56:31 + 21:30
13. Kašpar Václav TYN7001 TYN OOB Týniště nad Orlicí 57:35 + 22:34
H45A
3.58 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eerola Severi 3200880 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:28
2. Weber Tim Falck 3851007 ŠK VAZKA Bratislava 34:29 + 2:01
3. Škvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 35:30 + 3:02
4. Pernu Kimmo 3060848 Ekonom Banska Bystrica 36:54 + 4:26
5. Killar Marek LTU6801 LTU Lokomotiva Trutnov 40:56 + 8:28
6. Valach Petr LPU6505 LPU OK Lokomotiva Pardubice 42:31 + 10:03
7. Ptáček Pavel BBM6508 BBM BETA URSUS orienteering 42:53 + 10:25
8. Heim Peter 2720753 Ringerike O-lag 43:27 + 10:59
9. Sandberg Per 2920825 Kuopion Suunnistajat 43:29 + 11:01
10. Robertson John 0660133 OHV Orienteering Hutt Valley 43:39 + 11:11
11. Melsom Terje 2890816 Laihian Luja 44:56 + 12:28
12. Šmelík Juraj 1240288 OK 99 Hradec Králové 45:00 + 12:32
13. Doyle Steve 2580720 Budai Osforrás 45:53 + 13:25
14. Edsen Anders 2870808 Salon Viesti 46:28 + 14:00
15. Steer Martin 2760767 PUKS Młode Orły 46:31 + 14:03
16. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 46:55 + 14:27
17. Bernardo Jose 2820797 OLC Wienerwald 46:56 + 14:28
18. Kaplan Jan LPU6401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 48:04 + 15:36
19. Sedláček Jaroslav HLV6404 HLV KČT - OB Holešov 49:26 + 16:58
20. Balck Johan VPO VPO Vallentuna Össeby OL 51:06 + 18:38
21. Šimek Roman UOL6503 UOL SK UP Olomouc 51:31 + 19:03
22. Dzhuliev Mladen 0980246 BGT Team Bulgaria 53:02 + 20:34
Atanasov Aleksandar 0980240 BGT Team Bulgaria DISK
Valtonen Jari 3540943 OB VANABIKE DISK
Bendák Petr LTU6500 LTU Lokomotiva Trutnov 35:46 + 3:18
H45B
3.64 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knudsen Peter OKM OKM OK Melfar 49:42
2. Hlava Miroslav KON6515 KON KOB Konice 49:58 + 0:16
3. Skog Jouko 2150588 KTV Koovee 53:43 + 4:01
4. Corrado Arduini 3290892 Hiidenkiertäjät 54:42 + 5:00
5. Schenk Róbert 1240295 OK 99 Hradec Králové 57:33 + 7:51
6. Sysel Svatobor TTR6202 TTR OOB Třebíč 58:25 + 8:43
7. Hruška Tomáš YBM6401 YBM Klub turistů a lyžařů Brno 64:12 + 14:30
8. Sanna Roberto DKP6703 DKP Oddíl OB Kotlářka 73:01 + 23:19
9. Pohořalý Dobroslav ROU6401 ROU SKOB Roudnice nad Labem 77:03 + 27:21
Holec Honza MOV6701 MOV SKOB Ostrava DISK
Janowski Piotr 0810178 WAW KS Spojnia BnO DISK
H50A
3.69 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 HOR TJ Jiskra Hořice 34:58
2. Westin Kjell 2050548 SK Žabovřesky Brno 35:36 + 0:38
3. Pedersli Per Einar NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 37:38 + 2:40
4. Pacher Hannes 2270621 SK Hlinsko 37:41 + 2:43
5. Grepl Ladislav KON6111 KON KOB Konice 38:35 + 3:37
6. Hirš Libor VBM6000 VBM VSK Mendelu Brno 38:57 + 3:59
7. Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga 39:31 + 4:33
8. Veljačik Pavel SCP6200 SCP OK Sparta Praha 40:06 + 5:08
9. Wolowczyk Marek 0850199 UNT UNTS Warszawa 41:18 + 6:20
10. Kettner Pavel HCE5900 HCE TJ Sokol Hostivice 41:44 + 6:46
11. Kellner Gerhard 2270625 SK Hlinsko 42:45 + 7:47
12. Roudný Václav LPU6102 LPU OK Lokomotiva Pardubice 43:33 + 8:35
13. Hošek Lubomír VCB6101 VCB OB České Budějovice 45:37 + 10:39
14. Harding Quentin 3010835 Ounasvaaran hiihtoseura 46:11 + 11:13
15. Hector Jorgen 3330905 Opava - Ticháček 47:16 + 12:18
16. Yee David 1230666 SK Praga 48:24 + 13:26
17. Petráček Aleš SJI6301 SJI OK Jihlava 48:43 + 13:45
18. Poland David 2670741 SG Zittau Süd 49:17 + 14:19
19. Blatchford Russell 2630733 KOS GRYF Szczecin 51:03 + 16:05
20. Bruce Barnett 2670744 SG Zittau Süd 51:05 + 16:07
21. Watson Graham 3010837 Ounasvaaran hiihtoseura 51:30 + 16:32
22. Bandt Uli 2530712 Säterbygdens OK 54:02 + 19:04
23. Bořil Petr SJI6207 SJI OK Jihlava 54:40 + 19:42
24. Šimek Miroslav LME6300 LME SK Los Mělník 55:27 + 20:29
25. Metherell Alister 3520941 SVK Junior team 56:12 + 21:14
26. Miyakawa Tatsuya 3250888 péčkaři 60:10 + 25:12
27. Dawson Graeme 2880811 Lynx 61:01 + 26:03
28. Hošek Ladislav SCP6001 SCP OK Sparta Praha 66:14 + 31:16
Roux Jacky 3481052 UKS ARKADY Raszkow DISK
H50B
3.23 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andreas Huber 3810988 Rovensko pod Troskami 29:37
2. Mazúr Milan 1240293 OK 99 Hradec Králové 38:18 + 8:41
3. Korpas Jaroslav LBM6113 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:53 + 10:16
4. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK Reco Spot 40:49 + 11:12
5. Novotný Miroslav LPU5905 LPU OK Lokomotiva Pardubice 44:16 + 14:39
6. Formanko Dušan 1240301 OK 99 Hradec Králové 44:46 + 15:09
7. Bláha Leoš JHB6207 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:36 + 24:59
8. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 63:45 + 34:08
9. Hájek Petr ZBM6301 ZBM SK Žabovřesky Brno 69:42 + 40:05
10. Černý Petr ALB6001 ALB OOB Albrechtice nad Orlicí 71:15 + 41:38
H55A
3.58 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 33:26
2. Sepp Hones 0020004 HSV HSV Ried 35:06 + 1:40
3. Friessnig Joachim 2270640 SK Hlinsko 36:26 + 3:00
4. Okkenhaug Arne 3040841 Suomussalmen Rasti 37:04 + 3:38
5. Gurka Jiří TUV4601 TUV SOK TJ TURNOV 40:59 + 7:33
6. Dachev Stoyan 0980247 BGT Team Bulgaria 41:11 + 7:45
7. Hornik Zbigniew 4191060 OL-Team Wehrsdorf 42:19 + 8:53
8. Knap Jan LPU5101 LPU OK Lokomotiva Pardubice 42:42 + 9:16
9. Gardner Richard 3550945 Farmaceut Bratislava 43:22 + 9:56
10. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 43:36 + 10:10
11. Juřeník Josef MOV5201 MOV SKOB Ostrava 44:05 + 10:39
12. Tichý Boris DOB5500 DOB KOB Dobruška 45:18 + 11:52
13. Jaroš Vladimír DCE5400 DCE KOB Dobřichovice 45:39 + 12:13
14. Dimitrov Dimitar 0980248 BGT Team Bulgaria 45:54 + 12:28
15. Stefan Aschwanden 3881019 Športový klub BIKO Banská Bystrica 50:59 + 17:33
16. Olbrycht Janusz 0900212 OLB OLBnO 63:07 + 29:41
Lawford Geoff 0820189 EUR Eureka Orienteers DISK
Moran Ian 3450930 KOB Sokol Pezinok DISK
Parson Tim 1230754 SK Praga DISK
H55B
3.33 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vícha Vladimír LPU5801 LPU OK Lokomotiva Pardubice 42:43
2. Klimpl Petr LPU5401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 51:28 + 8:45
3. Vlček Josef TYN5602 TYN OOB Týniště nad Orlicí 70:36 + 27:53
H60A
3.33 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 NPA SK LOB Nová Paka 32:32
2. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteering 34:41 + 2:09
3. Jelínek Petr TZL4902 TZL SKOB Zlín 36:50 + 4:18
4. Škoda Přemek VLI5301 VLI Slavia Liberec orienteering 37:29 + 4:57
5. Dent Nick 3590955 Keravan Urheilijat 37:46 + 5:14
6. Farář Václav LPU5201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 39:10 + 6:38
7. Maiorescu Gabriel 2460689 Ostmarka OK 39:23 + 6:51
8. Farář Jaroslav VRL5002 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:39 + 7:07
9. Roome Martyn 3010901 Ounasvaaran hiihtoseura 40:20 + 7:48
10. Štregl Tomáš VRL5001 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:13 + 8:41
11. Erlebach Josef JIL5201 JIL OK Jilemnice 41:49 + 9:17
12. Čípa Jiří CET5002 CET Loko Česká Třebová 43:23 + 10:51
13. Erkkilä Jorma 3540944 OB VANABIKE 44:56 + 12:24
14. Rejmont Milan LTU4801 LTU Lokomotiva Trutnov 45:01 + 12:29
15. Jelínek Vít TZL5102 TZL SKOB Zlín 46:16 + 13:44
16. Finch Ted 2710751 German O-Team 46:30 + 13:58
17. Novák Karel NPA5001 NPA SK LOB Nová Paka 55:31 + 22:59
Horáček Miroslav VLI5000 VLI Slavia Liberec orienteering DISK
H60B
2.91 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukaseder Hubert 2270700 SK Hlinsko 36:57
2. Blecha Ladislav FJI5106 FJI SK FREE Jihlava 38:44 + 1:47
3. Denemarek Oldřich BBM5100 BBM BETA URSUS orienteering 41:07 + 4:10
4. Féder Medard 1630431 SK SKI-OB Šternberk 60:23 + 23:26
H65A
2.91 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 CHC K.O.B. Choceň 33:41
2. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP OK Sparta Praha 35:58 + 2:17
3. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ TURNOV 38:39 + 4:58
4. Pospíšil Jaromír PZR4417 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:53 + 5:12
5. Zlesák Zdeněk JIL4701 JIL OK Jilemnice 39:03 + 5:22
6. Sikora Miroslav BOV4802 BOV TJ Baník Ostrava OKD 39:32 + 5:51
7. Hrobař Rudolf SRK4702 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:58 + 7:17
8. Strib Hans Christian 3931025 TJ Rapid Bratislava 44:54 + 11:13
H65B
3.21 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paul Josef DCE4401 DCE KOB Dobřichovice 53:07
2. Fiala Miloš KSH4801 KSH TJ Kašperské Hory 53:08 + 0:01
H70B
2.82 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 SSU SK Severka Šumperk 32:08
2. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC Sportcentrum Jičín 32:35 + 0:27
3. Šmelík Ľudovít 1240287 OK 99 Hradec Králové 35:31 + 3:23
4. Diener Herbert MOV4101 MOV SKOB Ostrava 36:26 + 4:18
5. Sklenář Jan MLA4201 MLA MLOK Mariánské Lázně 37:19 + 5:11
6. Zakouřil Václav TUV4301 TUV SOK TJ TURNOV 38:32 + 6:24
7. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH SJH Jindřichův Hradec 43:29 + 11:21
8. Haagerup Dan 3851009 ŠK VAZKA Bratislava 44:27 + 12:19
9. Vyškovský Ivan ZVS4301 ZVS TJ Zbrojovka Vsetín 44:29 + 12:21
10. Dobos Peter 2680748 ESV Lok Berlin-Schöneweide 45:12 + 13:04
11. Štrojsa Josef KAS4000 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 55:44 + 23:36
12. Hynek Vladimír ZPV3500 ZPV KOB ZPV Prostějov 85:36 + 53:28
HDR
2.79 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnal Tomáš ADA0501 ADA OOB TJ Spartak Adamov 18:14
2. Antonowicz Jan 0850198 UNT UNTS Warszawa 19:54 + 1:40
3. Janowski Filip 0810181 WAW KS Spojnia BnO 21:02 + 2:48
4. Martinec Šimon DOB KOB Dobruška 23:56 + 5:42
5. Bláhová Jana NER NER 25:03 + 6:49
6. Staisiunaite Emilija AZU OK AZUOLAS VILNIUS 26:34 + 8:20
7. Borbás Ágota 2770777 ESV Lok Bad Schandau 27:05 + 8:51
8. Kašpar Vojtěch ZAK0400 ZAK SK Netopýr Zákupy 28:32 + 10:18
9. Soukup Jonáš NER NER 30:04 + 11:50
10. Kubec Adam DOB KOB Dobruška 30:12 + 11:58
11. Bradáč Václav LLI0600 LLI TJ Loko Liberec 32:05 + 13:51
12. Šmelík Daniel 1240289 OK 99 Hradec Králové 32:33 + 14:19
13. Kundrata Vít JZLnere JZL TJ Jižní svahy Zlín 32:55 + 14:41
14. Novotná Vendula PHK0777 PHK OK 99 Hradec Králové 33:31 + 15:17
15. Pavelec Michal NPA0801 NPA SK LOB Nová Paka 33:53 + 15:39
16. Doucha Tomáš NER NER 34:28 + 16:14
17. Chrástová Barbora NER NER 40:08 + 21:54
18. Janatová Viola NER NER 43:10 + 24:56
19. Komárková Zbyňka TJH0751 TJH Tolar Jindřichův Hradec 46:00 + 27:46
20. Balck Erik VPO0800 VPO Vallentuna Össeby OL 48:42 + 30:28
21. Janečková Krystýna NER NER 48:58 + 30:44
22. Richter Rudolf NER NER 49:49 + 31:35
23. Sedláček Matěj HLV LPU OK Lokomotiva Pardubice 58:07 + 39:53
24. Odehnalová Tereza ADA0801 ADA OOB TJ Spartak Adamov 58:17 + 40:03
25. Forst Albert NER NER 62:09 + 43:55
Vojtěch Rusin NER NER DISK
T1
2.02 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stormer Emil NER NER 21:30
2. Solberg Kristin NER NER 22:08 + 0:38
3. Forst Antonín MFP0101 MFP VŠSK MFF UK Praha 22:45 + 1:15
4. Simileiska Nataliia 2800792 SV Lengefeld 23:39 + 2:09
5. Rusin Vojtěch BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 24:16 + 2:46
6. Pompach Lukáš PHK0500 NER NER 24:48 + 3:18
7. Melicharová Barbora LLI0000 LLI TJ Loko Liberec 26:22 + 4:52
8. Zechner Oskar 2270639 SK Hlinsko 29:03 + 7:33
9. Paurová Lenka LTUxxxx LTU Lokomotiva Trutnov 31:07 + 9:37
10. Bradáčová Maruška NER NER 32:33 + 11:03
11. Teichmann Tobias 2270628 SK Hlinsko 36:54 + 15:24
12. Emler Johannes 2270627 SK Hlinsko 39:18 + 17:48
13. Wilfinger Jakob 2270697 SK Hlinsko 42:03 + 20:33
14. Höhs Johanna 2270704 SK Hlinsko 45:15 + 23:45
15. Rottensteiner Max 2270630 SK Hlinsko 47:22 + 25:52
16. Rupprechter Elisabeth 2270703 SK Hlinsko 47:23 + 25:53
17. Alblová Zuzana NER NER 51:04 + 29:34
18. Fabian Sebastian 3830997 SV Turbine Neubrandenburg 53:39 + 32:09
19. Krejčí Tomáš NER NER 55:06 + 33:36
20. Kundörfer Jan 2270637 SK Hlinsko 55:41 + 34:11
21. Stern Florian 3831004 SV Turbine Neubrandenburg 72:25 + 50:55
Arnold Jindřich HOR4701 HOR TJ Jiskra Hořice DISK
Seidl Andreas 3830998 SV Turbine Neubrandenburg DISK
Dohnálková Jana NER NER DISK
Dohnálek Tomáš SHK0403 SHK TJ Slavia Hradec Králové DISK
T2
2.61 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Geissbuhler Karin NER NER 21:06
2. Niemi Jaakko NER NER 21:47 + 0:41
3. Laura Laakkonen NER NER 23:28 + 2:22
4. Rücker Petr HOR6500 HOR TJ Jiskra Hořice 24:25 + 3:19
5. Blažek Petr SJH7402 SJH SJH Jindřichův Hradec 25:32 + 4:26
6. Kubcová Lenka DOB KOB Dobruška 26:59 + 5:53
7. Vojtěch Libor HOR7303 HOR TJ Jiskra Hořice 27:09 + 6:03
8. Hančová Alice VRL7052 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:21 + 6:15
9. Kavalírová Zuzana PHK6950 VIP VIP 27:31 + 6:25
10. Vister Torill NER NER 27:46 + 6:40
11. Bendáková Jitka LTU6951 LTU Lokomotiva Trutnov 27:54 + 6:48
12. Hanč Jaroslav VRL6702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:15 + 7:09
13. Pobuda Michal SJH7403 SJH SJH Jindřichův Hradec 28:48 + 7:42
14. Štreglová Zuzka VRL0251 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:56 + 7:50
15. Diaksov Ivan NER NER 29:38 + 8:32
16. Petrželová Alena LTU6351 LTU Lokomotiva Trutnov 30:41 + 9:35
17. Janečková Marta JPV6665 JPV Oddíl OS SK Prostějov 30:53 + 9:47
18. Rusinová Alena BRU7102 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 31:01 + 9:55
19. Dénes Krisztina 2770771 ESV Lok Bad Schandau 31:32 + 10:26
20. Dohnálek Pavel NER NER 31:42 + 10:36
21. Procházková Martina SOP7351 SOP OOB TJ Slezan Opava 31:57 + 10:51
22. Janečková Lenka MFP8250 MFP VŠSK MFF UK Praha 32:31 + 11:25
23. Dénes Ildikó 2770772 ESV Lok Bad Schandau 32:52 + 11:46
24. Asboltné Kerekes Agnes NER NER 33:00 + 11:54
24. Procházka Jiří LTU4802 LTU Lokomotiva Trutnov 33:00 + 11:54
26. Borbás Zita 2770775 ESV Lok Bad Schandau 34:05 + 12:59
27. Soukupová Martina 34:23 + 13:17
28. Hladíková Jana TUV7253 TUV SOK TJ TURNOV 34:36 + 13:30
29. Kellner Claudia 2270626 SK Hlinsko 36:17 + 15:11
30. Solberg Olle Gunnar NER NER 36:34 + 15:28
31. Weberová Zuzana PHK6961 PHK OK 99 Hradec Králové 40:26 + 19:20
32. Zákravská Hana NER NER 40:57 + 19:51
33. Haider Ann HSV HSV Ried 41:39 + 20:33
34. Filipi Markéta LPU0000 LPU OK Lokomotiva Pardubice 41:50 + 20:44
35. Olbrycht Anna 0900213 OLB OLBnO 43:23 + 22:17
36. Kůstková Tamara VIC6854 VIC OB Vizovice 48:13 + 27:07
37. Weberová Adélka PHK0155 PHK OK 99 Hradec Králové 48:43 + 27:37
38. Kalliany Susanne 2270624 SK Hlinsko 50:10 + 29:04
39. Blažková Markéta SJH0000 SJH SJH Jindřichův Hradec 52:05 + 30:59
40. Habenicht Marlene 2270706 SK Hlinsko 52:17 + 31:11
41. Kalliany Rainer 2270623 SK Hlinsko 61:18 + 40:12
42. Lapornik Dominik 2270633 SK Hlinsko 68:41 + 47:35
43. Kapfer Jan 2270698 SK Hlinsko 109:11 + 88:05
44. Delgado Silvia 2820798 OLC Wienerwald 142:57 + 121:51
T3
3.52 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marhys Jonas VIP VIP 22:23
2. Benjaminsen Mathias NER NER 27:54 + 5:31
3. Chmelař Martin NER NER 29:59 + 7:36
4. Dvořáček Radek NER NER 30:21 + 7:58
5. Jepen Aske SOL SOL Sollerod OK 30:46 + 8:23
6. Drbal Jan PGP7101 PGP SK Praga 32:03 + 9:40
7. Illum Martin SOL SOL Sollerod OK 32:29 + 10:06
8. Benjaminsen Vidar NER NER 32:37 + 10:14
9. Hepnerová Martina VIP VIP 32:51 + 10:28
10. Smutný Šimon NER NER 33:01 + 10:38
11. Valešová Jana VIP VIP 35:30 + 13:07
12. Jaako Paasi NER NER 38:00 + 15:37
13. Vister Sigmund NER NER 38:10 + 15:47
14. Jussila Kari HSP Helsingin Suunnistajat 38:14 + 15:51
15. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 38:44 + 16:21
16. Pachnerová Dominika NER NER 38:57 + 16:34
17. Pátek Richard NER NER 39:08 + 16:45
18. Novotná Martina NER NER 39:30 + 17:07
19. Petržela Pavel LTU6301 LTU Lokomotiva Trutnov 40:10 + 17:47
20. Smutný Michal NER NER 40:27 + 18:04
21. Procházka Radek LPU6504 LPU OK Lokomotiva Pardubice 41:27 + 19:04
22. Procházka Martin LTU8101 LTU Lokomotiva Trutnov 42:21 + 19:58
23. Jussila Jutta NER NER 43:30 + 21:07
24. Illum Ulrik SOL SOL Sollerod OK 44:10 + 21:47
25. Poloprutská Tereza VLI9450 VLI Slavia Liberec orienteering 45:07 + 22:44
26. Stasz Michal NER NER 45:15 + 22:52
27. Borg Erik NER NER 45:44 + 23:21
28. Kuncířová Jaroslava TJR90XX TJR TJ Řásná 46:03 + 23:40
29. Karmazín Petr VLI4901 VLI Slavia Liberec orienteering 46:30 + 24:07
30. Nymsa Zdeněk TYN8502 TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 46:31 + 24:08
31. Konig Lukáš NER NER 47:02 + 24:39
32. Smutná Jana NER NER 47:42 + 25:19
33. Maag Iben DEN DEN Denmark participants 52:30 + 30:07
34. Aschermannová Petra KAM9354 KAM SK Kamenice 53:00 + 30:37
35. Zákravský Zdeněk SNA5702 SNA TJ START Náchod 54:03 + 31:40
36. Maag Kaj DEN DEN Denmark participants 56:15 + 33:52
37. Matějková Martina LTP6850 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:31 + 34:08
38. Pustalová Zuzana VLI0000 VLI Slavia Liberec orienteering 56:32 + 34:09
39. Forstová Lenka MFP6850 MFP VŠSK MFF UK Praha 57:49 + 35:26
40. Cavanagh Ethna 4211062 Stara Hut 58:40 + 36:17
41. Nýdrlová Eva NER NER 59:36 + 37:13
42. Klingenberg Soren 4211061 Stara Hut 63:30 + 41:07
43. Přibyl Jan TJR91XX TJR TJ Řásná 64:30 + 42:07
44. Vyhnálková Eva MFP75XX MFP VŠSK MFF UK Praha 85:18 + 62:55
Fencl Petr LPU6901 LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK