Výsledky závodu: JWOC Tour - E6

Datum:
06.07.2013
Místo konání:
Hoděšovice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Koliba, měřítko 1:10 000, velikost A3
Ředitel závodu:
Műller Martin
Hlavní rozhodčí:
Slovák Miroslav
Stavitel tratí:
Hepnerová Martina
JURY:
Kalibánová Jiřina, Janovský Tomáš, Polák Vlastimil
Protokol:
6. etapa JWOC Tour – zkrácená trať – Hoděšovice

Datum:                  
sobota 6.7.2013
Tech.provedení:         
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:                  
Hoděšovice, louka severozápadně od obce (50°9’19.557”N, 15°54’15.335”E)
Mapa:                   
Koliba, měřítko 1:10 000, velikost A3, mapový klíč ISOM, ekvidistance 5m, 
stav červen 2013, mapovali Petr Mareček, Zdeněk Sokolář, Jan Netuka, 
tisk Žaket (ofset).

Funkcionáři:            Ředitel závodu:  Martin Müller
                        Hlavní rozhodčí: Miroslav Slovák	
                        Stavitel tratí:  Martina Henerová
                        
Zhodnocení závodu:

Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, protesty proti porušení
pravidel nebyly podány. Bylo ošetřeno několik drobných zranění.  

Závod proběhl za slunečného počasí.
  
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 882 závodníků.



Miroslav Slovák                                         Martin Müller
hlavní rozhodčí                                         ředitel závodu
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60B     D65B     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70B     HDR     T1     T2     T3    
D10N
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Féderová Zuzana 1630429 SK SKI-OB Šternberk 20:07
2. Chrástová Magdaléna STH0551 STH SK Studenec 30:10 + 10:03
3. Budriunaite Vaiva 1550395 SK SNS Smržovka 30:30 + 10:23
4. Benešová Michaela SJH0651 SJH SJH Jindřichův Hradec 32:55 + 12:48
5. Kubičková Kateřina SJH0652 SJH SJH Jindřichův Hradec 39:29 + 19:22
6. Kubcová Anna DOB0550 DOB KOB Dobruška 40:05 + 19:58
7. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 PHK OK 99 Hradec Králové 60:58 + 40:51
D10C
2.41 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnoštová Veronika DOR0455 DOR OK Dobříš 22:44
2. Pušová Bára LPU0357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 23:54 + 1:10
3. Hector Cecilia 3330906 Opava - Ticháček 27:15 + 4:31
4. Hankovcová Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 33:22 + 10:38
5. Binarová Adéla UOL0452 UOL SK UP Olomouc 35:46 + 13:02
6. Kubičková Kristýna SJH0452 SJH SJH Jindřichův Hradec 40:12 + 17:28
7. Komárková Jindra SJH0453 SJH SJH Jindřichův Hradec 49:30 + 26:46
Porubská Lenka 0540113 CNR ŠK Cart-print Nitra DISK
D12A
2.67 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Veronika SRK0153 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:39
2. Kosová Tereza SRK0151 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:33 + 2:54
3. Chrástová Tereza STH0251 STH SK Studenec 24:06 + 3:27
4. Miklušová Tamara 1240286 OK 99 Hradec Králové 26:17 + 5:38
5. Kochová Anna SJC0153 SJC Sportcentrum Jičín 26:24 + 5:45
6. Diaksova Evangelina 2280641 TJ Lokomotiva Žatec 27:08 + 6:29
7. Mašatová Eliška PHK0251 PHK OK 99 Hradec Králové 27:17 + 6:38
8. Šmelíková Dorota 1240291 OK 99 Hradec Králové 30:45 + 10:06
9. Sanna Karin DKP0250 DKP Oddíl OB Kotlářka 31:29 + 10:50
D12B
2.41 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 20:20
2. Korpasová Lucie LBM0151 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:58 + 0:38
3. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ TURNOV 22:32 + 2:12
4. Dubovská Alžbeta 1630834 SK SKI-OB Šternberk 24:32 + 4:12
5. Francová Lucie LPU0152 LPU OK Lokomotiva Pardubice 25:18 + 4:58
6. Kůstková Barbora VIC0259 VIC OB Vizovice 28:52 + 8:32
7. Zlesáková Adéla CHT0151 CHT OOB SK Chrast 31:45 + 11:25
D14A
3.52 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Diaksova Andreya 2280642 TJ Lokomotiva Žatec 27:51
2. Grycová Kateřina TBMTBM0 TBM KOS TJ Tesla Brno 29:03 + 1:12
3. Peterová Jana DOB0051 DOB KOB Dobruška 29:22 + 1:31
4. Skog Ella 2150586 KTV Koovee 29:28 + 1:37
5. Kopecká Anna LPU9958 LPU OK Lokomotiva Pardubice 29:39 + 1:48
6. Eerola Lotta 3200878 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:00 + 2:09
7. Waňková Martina VRL9951 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:09 + 2:18
8. Biersaková Dagmar KRL0051 KRL Kometa kralovice 30:55 + 3:04
9. Ocvirk Pia 0450096 JAP OK Japetic 31:06 + 3:15
10. Jezdinská Natálie STH9954 STH SK Studenec 31:07 + 3:16
11. Matějková Zuzana LTP0153 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:03 + 5:12
12. Odehnalová Klára ABM9956 ABM KOB Moira Brno 33:06 + 5:15
13. Rückerová Šárka HOR0050 HOR TJ Jiskra Hořice 34:33 + 6:42
14. Poloprutská Lucie VLI9950 VLI Slavia Liberec orienteering 34:55 + 7:04
15. Urbanová Markéta STH9953 STH SK Studenec 35:02 + 7:11
16. Lueger Anna 2270635 SK Hlinsko 35:25 + 7:34
17. Kundratová Lucie JZL0051 JZL TJ Jižní svahy Zlín 35:54 + 8:03
18. Hrabošová Magdaléna ASU0099 ASU Magnus Orienteering 36:36 + 8:45
19. Filipová Tereza SRK0050 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:48 + 9:57
20. Kubíčková Kateřina VAM9951 VAM OOB Vamberk 39:02 + 11:11
21. Sladek Laura 2271039 SK Hlinsko 44:41 + 16:50
22. Scheikl Agnes 3831001 SV Turbine Neubrandenburg 45:07 + 17:16
23. Křečková Jana ZPV9999 ZPV KOB ZPV Prostějov 46:05 + 18:14
24. Atanasova Elitsa 0980236 BGT Team Bulgaria 46:12 + 18:21
25. Standhartinger Magda 2270638 SK Hlinsko 48:06 + 20:15
26. Hector Frida 3330907 Opava - Ticháček 51:58 + 24:07
D14B
2.67 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thořová Markéta TUV9952 TUV SOK TJ TURNOV 23:19
2. Vyhnálková Marie MFP0151 MFP VŠSK MFF UK Praha 24:11 + 0:52
3. Hanáková Lenka KRL9951 KRL Kometa kralovice 26:35 + 3:16
4. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 28:55 + 5:36
5. Kyselová Nela ROU9951 ROU SKOB Roudnice nad Labem 38:37 + 15:18
D16A
4.39 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juodagalvyte Agne 1550401 SK SNS Smržovka 35:17
2. Argalášová Kateřina TRI9750 TRI TJ TŽ Třinec 35:29 + 0:12
3. Šmelíková Tereza 1240290 OK 99 Hradec Králové 36:06 + 0:49
4. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 36:22 + 1:05
5. Kůstková Daniela VIC9898 VIC OB Vizovice 36:53 + 1:36
6. Odehnalová Tereza ABM9757 ABM KOB Moira Brno 38:09 + 2:52
7. Rutkauskaite Kaste 1550393 SK SNS Smržovka 38:16 + 2:59
8. Horvátová Hana ASU9797 ASU Magnus Orienteering 38:53 + 3:36
9. Nováková Tereza DKP9751 DKP Oddíl OB Kotlářka 38:56 + 3:39
10. Fenclová Tereza LPU9752 LPU OK Lokomotiva Pardubice 39:18 + 4:01
11. Grycová Veronika TBMTBM9 TBM KOS TJ Tesla Brno 40:17 + 5:00
12. Tschierschke Paulina STB9850 STB Stadion Nový Bor 40:29 + 5:12
13. Tesařová Jana TRI9751 TRI TJ TŽ Třinec 41:54 + 6:37
14. Kalcher Hannah 2270983 SK Hlinsko 41:57 + 6:40
15. Slavíková Silva PGP9751 PGP SK Praga 43:07 + 7:50
16. de Nardis Francesca 3290898 Hiidenkiertäjät 43:09 + 7:52
17. Fukalová Hanka AOV9850 AOV OOB TJ Baník Ostrava 44:12 + 8:55
18. Bonat Julia 0810184 WAW KS Spojnia BnO 44:55 + 9:38
19. Miklušová Tereza 1240285 OK 99 Hradec Králové 46:03 + 10:46
20. Filipowska Aleksandra 1440762 SILD team Praha 46:57 + 11:40
21. Steer Asha 2760769 PUKS Młode Orły 50:32 + 15:15
22. Hoffmann Hannah 2270982 SK Hlinsko 53:18 + 18:01
23. Giovanelli Anna 3290897 Hiidenkiertäjät 55:12 + 19:55
24. Fend Sara 2270980 SK Hlinsko 58:31 + 23:14
25. Liberdová Jana TRI9852 TRI TJ TŽ Třinec 59:31 + 24:14
26. Schenková Tereza 1240299 OK 99 Hradec Králové 61:44 + 26:27
27. Harding Steph 0910215 HDG Harding 68:02 + 32:45
Gugała Alicja 0810183 WAW KS Spojnia BnO DISK
Westin Emilie 2050549 SK Žabovřesky Brno DISK
D16B
3.99 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldánová Tereza JPV9899 JPV Oddíl OS SK Prostějov 39:21
2. Poloprutská Klára VLI9750 VLI Slavia Liberec orienteering 40:07 + 0:46
3. Pilcová Sabina JPV9898 JPV Oddíl OS SK Prostějov 43:40 + 4:19
4. Repiská Amálie MFP9851 MFP VŠSK MFF UK Praha 46:48 + 7:27
5. Antonowicz Anna Maria 0850196 UNT UNTS Warszawa 48:00 + 8:39
6. Balcarová Barbora LLI9751 LLI TJ Loko Liberec 50:44 + 11:23
7. Korpasová Tereza LBM9898 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:14 + 11:53
8. Doubková Petra VLI9853 VLI Slavia Liberec orienteering 57:49 + 18:28
D18A
4.75 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 36:10
2. Chládková Simona LPU9658 LPU OK Lokomotiva Pardubice 40:44 + 4:34
3. Hiršová Gabriela VBM9651 VBM VSK Mendelu Brno 40:57 + 4:47
4. Hančová Petra VRL9652 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:18 + 5:08
5. Kožinová Zuzana PGP9650 PGP SK Praga 41:18 + 5:08
6. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 41:59 + 5:49
7. Hanáková Magda KRL9651 KRL Kometa kralovice 42:08 + 5:58
8. Pedersli Sigrid NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 44:42 + 8:32
9. Haniszewska Angelika STB9599 STB Stadion Nový Bor 45:01 + 8:51
10. Petrasová Zuzana VAM9653 VAM OOB Vamberk 46:39 + 10:29
11. Białkowska Aneta 1440763 SILD team Praha 46:56 + 10:46
12. Banaś Agnieszka 1440761 SILD team Praha 47:14 + 11:04
13. Dénes Orsolya 2770773 ESV Lok Bad Schandau 49:17 + 13:07
14. Kubičková Bára SJH9551 SJH SJH Jindřichův Hradec 50:04 + 13:54
15. Edsen Anne Ekhard 2870810 Salon Viesti 50:39 + 14:29
16. Balint Cosmina 2461064 Ostmarka OK 59:11 + 23:01
17. Procházková Marie SOP9551 SOP OOB TJ Slezan Opava 61:50 + 25:40
18. Fleming Lucy 2580804 Budai Osforrás 62:14 + 26:04
19. Koderičová Tereza LTU9651 LTU Lokomotiva Trutnov 62:25 + 26:15
20. Doleželová Kateřina LPU9558 LPU OK Lokomotiva Pardubice 71:37 + 35:27
21. Šňupárková Anna DKP9652 DKP Oddíl OB Kotlářka 74:17 + 38:07
Kamererová Valerie KAM9551 KAM SK Kamenice DISK
D20A
5.29 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Nikola TUR9358 TUR OOB TJ Turnov 44:13
2. Šrámková Michaela SJH9352 SJH SJH Jindřichův Hradec 44:19 + 0:06
3. Kožinová Anna PGP9350 PGP SK Praga 47:11 + 2:58
4. Benešová Jana SJH9451 SJH SJH Jindřichův Hradec 48:58 + 4:45
5. Kasza Izabela 2080554 OOB TJ Zlaté Hory 50:30 + 6:17
6. Gerbeaux Nathanaëlle 3380986 Söders-Tyresö 52:40 + 8:27
7. Kadieva Tsvetomila 0980237 BGT Team Bulgaria 72:01 + 27:48
8. van Breedam Vanessa 4021038 ASPV OA Šumperk 101:10 + 56:57
D21E
6.61 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Kristýna DKP8450 DKP Oddíl OB Kotlářka 47:55
2. Przyczková Michaela LPU8499 LPU OK Lokomotiva Pardubice 48:27 + 0:32
3. Zvěřinová Martina LPU8357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 48:45 + 0:50
4. Fenclová Marta LPU7667 LPU OK Lokomotiva Pardubice 50:56 + 3:01
5. Kubátová Zuzka NPA9151 NPA SK LOB Nová Paka 53:12 + 5:17
6. Krafková Lucie TUR8650 TUR OOB TJ Turnov 54:27 + 6:32
7. Maiorescu Irina 0990250 UNB UNEFS Bucharest 57:06 + 9:11
8. Gorska Kinga 2080555 OOB TJ Zlaté Hory 65:18 + 17:23
9. Minakova Ekaterina 3650964 Šumperk 65:51 + 17:56
10. Popescu Adina UNB UNB UNEFS Bucharest 68:55 + 21:00
11. Šimková Johanka UOL9355 UOL SK UP Olomouc 69:25 + 21:30
D21A
5.85 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kociánová Lenka VBM8553 VBM VSK Mendelu Brno 47:18
2. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 48:04 + 0:46
3. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 52:32 + 5:14
4. Rauturier Camille 3380918 Söders-Tyresö 53:36 + 6:18
5. Peterová Věra DOB8751 DOB KOB Dobruška 55:01 + 7:43
6. Hančová Marie SNA8255 SNA TJ START Náchod 56:45 + 9:27
7. Wysocka Malwina 2080556 OOB TJ Zlaté Hory 57:45 + 10:27
8. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA SK LOB Nová Paka 58:17 + 10:59
9. Jablonovská Lenka ZBM9063 ZBM SK Žabovřesky Brno 59:31 + 12:13
10. Kašparová Šárka AOP7251 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 61:31 + 14:13
11. Westin Kjersti PGP9255 PGP SK Praga 63:50 + 16:32
12. Choutková Magdaléna SOB8851 SOB Sdružení organizátorů bankovní 63:50 + 16:32
13. Šenkýřová Jana TUR8652 TUR OOB TJ Turnov 64:11 + 16:53
14. Píšová Monika NPA8151 NPA SK LOB Nová Paka 64:27 + 17:09
15. Čermáková Kristýna PGP9154 PGP SK Praga 77:09 + 29:51
16. Poloprutská Markéta TUR9252 TUR OOB TJ Turnov 88:06 + 40:48
17. Doležalová Radka VRL9252 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:50 + 54:32
D21B
5.15 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřilová Kamila TUV8556 TUV SOK TJ TURNOV 48:27
2. Bertóti Diána 2810795 Naturfreunde Wien 48:48 + 0:21
3. Skyvová Kristýna STE7054 STE SK SKI-OB Šternberk 50:50 + 2:23
4. Michálková Renata LCE8151 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 51:20 + 2:53
5. Vejstrková Zuzana CHA8852 CHA OK Chrastava 52:27 + 4:00
6. Přecechtělová Tereza DOB8971 DOB KOB Dobruška 52:39 + 4:12
7. Alblová Lucie LME7555 LME SK Los Mělník 54:35 + 6:08
8. Černíková Barbora DOB7878 DOB KOB Dobruška 57:23 + 8:56
9. Filaber Anna 0850558 UNT UNTS Warszawa 57:34 + 9:07
10. Kučerková Romana STB8196 STB Stadion Nový Bor 59:03 + 10:36
11. Velde Reda 1550396 SK SNS Smržovka 59:06 + 10:39
12. Klimplová Zuzana LPU8151 LPU OK Lokomotiva Pardubice 60:06 + 11:39
13. Dusza Anna 0850204 UNT UNTS Warszawa 65:46 + 17:19
14. Kovářová Lenka TJH8652 TJH Tolar Jindřichův Hradec 71:13 + 22:46
15. Záveská Anna DOB8851 DOB KOB Dobruška 72:00 + 23:33
16. Mesiarkinová Kamila MBM8282 MBM O-mikron 73:05 + 24:38
17. Puternicka Joanna 1900518 YETTI & PINGUIN 82:38 + 34:11
Mezníková Lucie ZBM9150 ZBM SK Žabovřesky Brno 122:02 + 73:35
D21C
4.69 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zitková Radka LPU7958 LPU OK Lokomotiva Pardubice 50:25
2. Richterová Nataša ADA7451 ADA OOB TJ Spartak Adamov 51:14 + 0:49
3. Pěluchová Daniela CHC8851 CHC K.O.B. Choceň 58:43 + 8:18
4. Maděryčová Kateřina SJH7951 SJH SJH Jindřichův Hradec 59:56 + 9:31
5. Rydlová Eva FSP8989 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 61:37 + 11:12
6. Winkler Hanna LPM8051 LPM Lokomotiva Plzen 65:25 + 15:00
7. Vydrová Markéta PEN8950 PEN OK Reco Spot 75:52 + 25:27
D35A
5.29 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gornicka-Antonowicz Anna 0850197 UNT UNTS Warszawa 42:57
2. Gotseva Lyudmila 0980281 BGT Team Bulgaria 46:38 + 3:41
3. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 48:01 + 5:04
4. Arnoštová Kateřina VSP7652 VSP USK Praha 50:53 + 7:56
5. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 51:48 + 8:51
6. Vildmonová Pavla LBE7451 LBE TJ Lokomotiva Beroun 59:31 + 16:34
7. Atanasova Mariyana 0980238 BGT Team Bulgaria 63:01 + 20:04
Rostás Anikó 2770774 ESV Lok Bad Schandau DISK
D35B
4.88 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelíková Barbora 1360353 OK Roztoky 50:01
2. Korpasová Ivana LBM7362 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:19 + 0:18
3. Rydlová Jana VIC7752 VIC OB Vizovice 50:25 + 0:24
4. Schenková Katarína 1240298 OK 99 Hradec Králové 53:52 + 3:51
5. Kinnunen Katja VPO7451 VPO Vallentuna Össeby OL 66:44 + 16:43
6. Kubičková Martina SJH7752 SJH SJH Jindřichův Hradec 72:38 + 22:37
7. Komárková Lenka TJH7651 TJH Tolar Jindřichův Hradec 76:26 + 26:25
8. Porubská Andrea 0540115 CNR ŠK Cart-print Nitra 115:33 + 65:32
D40A
5.14 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 UOL SK UP Olomouc 44:59
2. Škvorová Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 47:06 + 2:07
3. Kundratová Jana JZL7351 JZL TJ Jižní svahy Zlín 47:44 + 2:45
4. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 48:32 + 3:33
5. Kašparová Ivana SSU6951 SSU SK Severka Šumperk 51:31 + 6:32
6. Kaplanová Iva LPU6859 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:51 + 8:52
7. Hiršová Marcela VBM7079 VBM VSK Mendelu Brno 59:04 + 14:05
8. Hrušková Lenka YBM6251 YBM Klub turistů a lyžařů Brno 59:58 + 14:59
9. Sedláčková Jana HLV7060 HLV KČT - OB Holešov 60:37 + 15:38
10. Fukalová Radmila AOV7051 AOV OOB TJ Baník Ostrava 63:27 + 18:28
11. Šmelíková Hana ASU6999 ASU Magnus Orienteering 63:38 + 18:39
12. Hankovcová Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 65:51 + 20:52
13. Demlová Jitka LPU6955 LPU OK Lokomotiva Pardubice 69:35 + 24:36
14. Westin Lenka 2050547 SK Žabovřesky Brno 75:26 + 30:27
D40B
4.43 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 46:41
2. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 48:55 + 2:14
3. Odehnalová Kamila ABM7052 ABM KOB Moira Brno 59:33 + 12:52
4. Kašparová Marie ZAK7250 ZAK SK Netopýr Zákupy 65:53 + 19:12
5. Miklušová Dagmar 1240284 OK 99 Hradec Králové 75:25 + 28:44
6. Kyselová Jana ROU7050 ROU SKOB Roudnice nad Labem 92:59 + 46:18
D45A
4.75 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 VBM VSK Mendelu Brno 40:55
2. Schneider-Schiess Silvia 3070849 USV TU Dresden 42:34 + 1:39
3. Eerola Riikka 3200879 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:40 + 1:45
4. Sandberg Carina 2920824 Kuopion Suunnistajat 42:58 + 2:03
5. Miroslava Hlavová KON6389 KON KOB Konice 46:43 + 5:48
6. Ostřanská Iveta SSU6591 SSU SK Severka Šumperk 49:34 + 8:39
7. Kettnerová Lenka HCE6450 HCE TJ Sokol Hostivice 56:35 + 15:40
8. Kosová Michaela SRK6752 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:29 + 16:34
9. Smelikova Jana 0800177 TKE ATU Kosice 57:30 + 16:35
10. Mrázová Pavla DCE5550 DCE KOB Dobřichovice 59:37 + 18:42
11. Tichá Jana TJH6451 TJH Tolar Jindřichův Hradec 60:22 + 19:27
12. Dittrichova Lenka KON6285 KON KOB Konice 62:52 + 21:57
13. Dimitroba Petya 0980245 BGT Team Bulgaria 63:34 + 22:39
14. Blatchford Karen 2630732 KOS GRYF Szczecin 65:00 + 24:05
15. Todorova Margarita 0980243 BGT Team Bulgaria 67:27 + 26:32
16. Veljačiková Markéta SCP6451 SCP OK Sparta Praha 67:51 + 26:56
17. Šimková Hana UOL6653 UOL SK UP Olomouc 69:07 + 28:12
18. Ivanova Elvina 0980242 BGT Team Bulgaria 71:21 + 30:26
19. Knapová Iva LPU6052 LPU OK Lokomotiva Pardubice 72:27 + 31:32
20. Hector Elisabeth 3330908 Opava - Ticháček 83:04 + 42:09
Fencíková Vladislava JHB6553 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Hindráková Martina LTU6451 LTU Lokomotiva Trutnov 50:17 + 9:22
D45B
4.43 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Julínková Dana LPU6555 LPU OK Lokomotiva Pardubice 51:36
2. Fajkusová Jitka JPV6773 JPV Oddíl OS SK Prostějov 51:51 + 0:15
3. Kučerová Vladimíra CHT6460 CHT OOB SK Chrast 54:42 + 3:06
4. Kadieva Snejana 0980244 BGT Team Bulgaria 60:53 + 9:17
5. Moen May Toril NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 63:04 + 11:28
6. Mazúrová Soňa 1240294 OK 99 Hradec Králové 63:38 + 12:02
7. Peřinková Irena BBM6550 BBM BETA URSUS orienteering 65:14 + 13:38
8. Steer Janine 2760768 PUKS Młode Orły 66:51 + 15:15
9. Svobodová Lenka ROU6650 ROU SKOB Roudnice nad Labem 68:45 + 17:09
10. Veverková Iveta VAM6452 VAM OOB Vamberk 81:07 + 29:31
11. Pohořalá Karolína ROU6850 ROU SKOB Roudnice nad Labem 81:58 + 30:22
Stevens Nicola 2580803 Budai Osforrás DISK
D50A
4.43 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kjersti Rönning 3810989 Rovensko pod Troskami 43:55
2. Vlažná Mirka LCE5852 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 58:53 + 14:58
3. Moran Caroline 3450929 KOB Sokol Pezinok 59:05 + 15:10
4. Edsen Vibeke Ekhard 2870809 Salon Viesti 66:47 + 22:52
5. Harding Sue 3010836 Ounasvaaran hiihtoseura 66:55 + 23:00
6. Brown Toni 2670743 SG Zittau Süd 71:17 + 27:22
7. Smičková Eva KON5887 KON KOB Konice 73:52 + 29:57
8. Tichá Jiřina DOB6050 DOB KOB Dobruška 82:22 + 38:27
9. Harding Jane 0910214 HDG Harding 93:14 + 49:19
D50B
3.78 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Pavla TYN6351 TYN OOB Týniště nad Orlicí 48:22
2. Syslová Iva TTR6151 TTR OOB Třebíč 50:38 + 2:16
3. Petrová Věra VLI6251 VLI Slavia Liberec orienteering 57:01 + 8:39
4. Sklenářová Jana MLA6258 MLA MLOK Mariánské Lázně 57:37 + 9:15
5. Schreiber Hannelore 2270702 SK Hlinsko 62:27 + 14:05
6. Kabrtova Iva PEN6350 PEN OK Reco Spot 67:29 + 19:07
7. Dawson Barbara 2880812 Lynx 71:29 + 23:07
8. Hájková Lenka ZBM0000 ZBM SK Žabovřesky Brno 101:46 + 53:24
D55A
4.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 LPU OK Lokomotiva Pardubice 43:58
2. Rosecká Alena PZR5654 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:01 + 0:03
3. Vávrová Beata ASU5651 ASU Magnus Orienteering 65:50 + 21:52
4. Maiorescu Niculina 2460687 Ostmarka OK 66:29 + 22:31
5. Novotná Jiřina LPU5654 LPU OK Lokomotiva Pardubice 78:56 + 34:58
D55B
3.78 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hušková Eva NPA5754 NPA SK LOB Nová Paka 54:27
2. Klimplová Alena LPU5551 LPU OK Lokomotiva Pardubice 57:45 + 3:18
3. Nováková Jana NPA5552 NPA SK LOB Nová Paka 65:26 + 10:59
4. Kovářová Milena TJH5351 TJH Tolar Jindřichův Hradec 74:12 + 19:45
5. Jelínková Dagmar TZL5757 TZL SKOB Zlín 74:50 + 20:23
D60B
3.78 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 NPA SK LOB Nová Paka 44:11
2. Horynová Eva TZL5254 TZL SKOB Zlín 44:37 + 0:26
3. Horáčková Stanislava VLI4950 VLI Slavia Liberec orienteering 46:37 + 2:26
4. Bartoňová Marie BOR5351 BOR OK JISKRA NOVÝ BOR 53:39 + 9:28
5. Křížová Zdenka PZR5051 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:16 + 10:05
6. Karmazínová Ivana VLI5150 VLI Slavia Liberec orienteering 57:24 + 13:13
7. Zlesáková Vlasta JIL5362 JIL OK Jilemnice 70:06 + 25:55
8. Podhorská Věra FJI5252 FJI SK FREE Jihlava 72:01 + 27:50
9. Finch Val 2710752 German O-Team 72:02 + 27:51
10. Pachnerová Jaroslava VLI5152 VLI Slavia Liberec orienteering 76:05 + 31:54
D65B
3.63 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 BOV TJ Baník Ostrava OKD 45:52
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 LTU Lokomotiva Trutnov 55:45 + 9:53
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 62:17 + 16:25
4. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP OK Sparta Praha 63:02 + 17:10
H10N
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Šimon HOR0400 HOR TJ Jiskra Hořice 19:24
2. Bolehovský Daniel EKP0508 EKP VŠTJ Ekonom Praha 21:34 + 2:10
3. Doucha Martin SNA0501 SNA TJ START Náchod 26:12 + 6:48
4. Pavelec Matěj NPA0501 NPA SK LOB Nová Paka 27:49 + 8:25
5. Zlesák Matyáš CHT0601 CHT OOB SK Chrast 33:41 + 14:17
Balck Axel VPO0500 VPO Vallentuna Össeby OL DISK
H10C
2.41 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnik Stanislaw STB0303 STB Stadion Nový Bor 30:37
2. Kožina Štěpán PGP0300 PGP SK Praga 33:38 + 3:01
3. Višňa Johan DKP0401 DKP Oddíl OB Kotlářka 41:57 + 11:20
H12A
3.52 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 HOR TJ Jiskra Hořice 31:09
2. Féder Medard 1630427 SK SKI-OB Šternberk 32:32 + 1:23
3. Pierzchala Michal 0850202 UNT UNTS Warszawa 35:20 + 4:11
4. Poland Noah 2670742 SG Zittau Süd 36:40 + 5:31
5. Šimek Štěpán UOL0104 UOL SK UP Olomouc 37:16 + 6:07
6. Velde Augusts 1550397 SK SNS Smržovka 37:57 + 6:48
7. Urban Dominik STH0204 STH SK Studenec 38:45 + 7:36
8. Štefan Vít STH0202 STH SK Studenec 42:31 + 11:22
9. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 43:37 + 12:28
10. Schenk Michal 1240297 OK 99 Hradec Králové 47:03 + 15:54
11. Balck Otto VPO0300 VPO Vallentuna Össeby OL 47:22 + 16:13
12. Bradáč David LLI0203 LLI TJ Loko Liberec 49:37 + 18:28
Weiß Uli 3831003 SV Turbine Neubrandenburg DISK
Škvor Adam KAM0202 KAM SK Kamenice DISK
Wolfram Jakob 2270632 SK Hlinsko DISK
H12B
2.67 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan JZL0201 JZL TJ Jižní svahy Zlín 24:55
2. Pohořalý Hugo ROU0103 ROU SKOB Roudnice nad Labem 25:01 + 0:06
3. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH SJH Jindřichův Hradec 30:22 + 5:27
4. Bolehovský Michal EKP0200 EKP VŠTJ Ekonom Praha 33:03 + 8:08
5. Kučera Jan PHK0100 PHK OK 99 Hradec Králové 33:12 + 8:17
6. Locker Daniel SRK0200 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:27 + 13:32
Laube Tomáš ROU0000 ROU SKOB Roudnice nad Labem DISK
Blattner Thomas 2270699 SK Hlinsko DISK
H14A
3.99 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 CHC K.O.B. Choceň 28:01
2. Melsom Einar 2890814 Laihian Luja 29:16 + 1:15
3. Roudný Martin LPU0002 LPU OK Lokomotiva Pardubice 29:20 + 1:19
4. Škvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 29:49 + 1:48
5. Fencl Jonáš LPU9902 LPU OK Lokomotiva Pardubice 29:52 + 1:51
6. Svoboda Michael TJH9901 TJH Tolar Jindřichův Hradec 29:53 + 1:52
7. Rusin Jan BRU0001 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 30:02 + 2:01
8. Horčička Vít UOL9919 UOL SK UP Olomouc 32:10 + 4:09
9. Eerola Mikko 3200877 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:26 + 4:25
10. Micko Tobias 2270634 SK Hlinsko 32:38 + 4:37
11. Bořánek Michal STE0007 STE SK SKI-OB Šternberk 32:52 + 4:51
12. Višňa Matěj DKP9904 DKP Oddíl OB Kotlářka 32:57 + 4:56
13. Mašata Metoděj PHK9905 PHK OK 99 Hradec Králové 33:14 + 5:13
14. Volák Ondřej BRU0006 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 33:20 + 5:19
15. Zviagin Mykyta 2800793 SV Lengefeld 35:48 + 7:47
16. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 36:01 + 8:00
17. Kašpar Petr SSU9911 SSU SK Severka Šumperk 36:07 + 8:06
18. Seleznov Konstantyn 2800789 SV Lengefeld 36:46 + 8:45
19. Šklíba Michal SRK9900 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:54 + 12:53
20. Ritter Jan 3830994 SV Turbine Neubrandenburg 41:15 + 13:14
21. Weiß Nico 3831002 SV Turbine Neubrandenburg 41:29 + 13:28
22. Dubovský Andrej 1630430 SK SKI-OB Šternberk 45:35 + 17:34
23. Roudný Václav LPU0001 LPU OK Lokomotiva Pardubice 46:15 + 18:14
24. Schenk Jakub 1240296 OK 99 Hradec Králové 47:01 + 19:00
25. Bradáč Jakub LLI0002 LLI TJ Loko Liberec 47:29 + 19:28
26. Nestelberger Florian 3831000 SV Turbine Neubrandenburg 49:54 + 21:53
27. Konvalinka Jindřich LPU0004 LPU OK Lokomotiva Pardubice 51:10 + 23:09
28. Janowski Bartłomiej 0810180 WAW KS Spojnia BnO 51:17 + 23:16
29. Stadlober Rafael 3830996 SV Turbine Neubrandenburg 52:40 + 24:39
Svoboda David TJH0001 TJH Tolar Jindřichův Hradec DISK
Porubský Peter 0540114 CNR ŠK Cart-print Nitra DISK
Wolfram Clemens 2270631 SK Hlinsko DISK
H14B
3.52 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thoř Tomáš TUV9903 TUV SOK TJ TURNOV 28:57
2. Janečka Viktor JPV9917 JPV Oddíl OS SK Prostějov 55:10 + 26:13
H16A
5.46 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějka Lukáš LTP9802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:00
2. Kočí Josef JPV9824 JPV Oddíl OS SK Prostějov 34:05 + 0:05
3. Sýkora Vojtěch LCE9801 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 34:15 + 0:15
4. Eerola Teemu 3200876 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:19 + 0:19
5. Roux Fleury 3481053 UKS ARKADY Raszkow 35:33 + 1:33
6. Staisiunas Edvinas 1550398 SK SNS Smržovka 35:40 + 1:40
7. Germanavicius Pranas 1550400 SK SNS Smržovka 36:21 + 2:21
8. Hector Simon 3330904 Opava - Ticháček 36:42 + 2:42
9. Bendák Jan LTU9801 LTU Lokomotiva Trutnov 36:54 + 2:54
10. Vystavěl Ondřej JPV9807 JPV Oddíl OS SK Prostějov 37:32 + 3:32
11. Wieczorek Marcin STB9701 STB Stadion Nový Bor 37:44 + 3:44
12. Sedláček Ondřej HLV9732 HLV KČT - OB Holešov 38:05 + 4:05
13. Hirš Otakar VBM9801 VBM VSK Mendelu Brno 38:06 + 4:06
14. Frýba Dominik SJI9702 SJI OK Jihlava 38:20 + 4:20
15. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 38:46 + 4:46
16. Koštejn Vít DOK9800 DOK OK Doksy 38:58 + 4:58
17. Pryjma Fryderyk 0810185 WAW KS Spojnia BnO 40:49 + 6:49
18. Semerád Antonín DKP9801 DKP Oddíl OB Kotlářka 41:18 + 7:18
19. Bořil Jan SJI9700 SJI OK Jihlava 43:07 + 9:07
20. Wolf Filip TUR9701 TUR OOB TJ Turnov 43:31 + 9:31
21. Valášek Jiří KAM9700 KAM SK Kamenice 45:49 + 11:49
22. Melioli Andrea 3290894 Hiidenkiertäjät 46:22 + 12:22
23. Ptáček Patrik BBM9800 BBM BETA URSUS orienteering 47:44 + 13:44
24. Tait Samuele 3290893 Hiidenkiertäjät 48:20 + 14:20
25. Barannyk Kyrylo 2800784 SV Lengefeld 49:28 + 15:28
26. Rutka Jan 0850203 UNT UNTS Warszawa 49:43 + 15:43
27. Mossakowski Wojtek 0810186 WAW KS Spojnia BnO 51:03 + 17:03
28. Cienciala Jan TRI9801 TRI TJ TŽ Třinec 51:39 + 17:39
29. Locker Tomáš SRK9802 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:53 + 18:53
30. Mielec Jaromír AOV9701 AOV OOB TJ Baník Ostrava 58:41 + 24:41
31. Vyskočil Štěpán VAM9701 VAM OOB Vamberk 66:56 + 32:56
32. Josh de Klerk 3500937 HOC '93 76:33 + 42:33
Čermák Adam PGP9701 PGP SK Praga DISK
Lerchegger Max 2270629 SK Hlinsko DISK
Skog Jaakko 2150587 KTV Koovee DISK
Borkowski Maciej 0810182 WAW KS Spojnia BnO DISK
Braun Emanuel 2270985 SK Hlinsko DISK
Wolowczyk Michal 0850201 UNT UNTS Warszawa DISK
Pernu Lari 3060847 Ekonom Banska Bystrica DISK
Mogurenko Viktor 3180868 BŠMŠ DISK
Bosley Addison 1230670 SK Praga DISK
H16B
4.81 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Ludvík BOR9805 BOR OK JISKRA NOVÝ BOR 43:17
2. Janusauskas Paulius 1550403 SK SNS Smržovka 43:45 + 0:28
3. Krenn Martin 3830999 SV Turbine Neubrandenburg 48:14 + 4:57
4. Loidolt Clemens 3830993 SV Turbine Neubrandenburg 50:12 + 6:55
5. Peřinka Šimon BBM9700 BBM BETA URSUS orienteering 51:26 + 8:09
6. Zechner Andreas 3831005 SV Turbine Neubrandenburg 58:43 + 15:26
H18A
6.55 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hector David 3330903 Opava - Ticháček 40:59
2. Germanavicius Martynas 1550402 SK SNS Smržovka 41:37 + 0:38
3. Sandberg Oskar 2920826 Kuopion Suunnistajat 42:52 + 1:53
4. Kettner Vojtěch KAM9601 KAM SK Kamenice 43:29 + 2:30
5. Perrin Arnaud 3481050 UKS ARKADY Raszkow 43:54 + 2:55
6. Veselý Jakub PGP9503 PGP SK Praga 44:49 + 3:50
7. Glonek Jakub AOV9602 AOV OOB TJ Baník Ostrava 45:01 + 4:02
8. Melsom Sigurd 2890815 Laihian Luja 46:05 + 5:06
9. Vacek Vojtěch SJI9602 SJI OK Jihlava 47:06 + 6:07
10. Illner Vojtěch DKP9600 DKP Oddíl OB Kotlářka 47:35 + 6:36
11. Fürst Matouš LLI9603 LLI TJ Loko Liberec 47:45 + 6:46
12. Ptáček Pavel BBM9600 BBM BETA URSUS orienteering 50:04 + 9:05
13. Jurica Jan LPU9611 LPU OK Lokomotiva Pardubice 50:27 + 9:28
14. Szeliga Bartlomiej STB9601 STB Stadion Nový Bor 52:43 + 11:44
15. Pałka Szymon 1440765 SILD team Praha 53:49 + 12:50
16. Mudrák Štěpán LCE9601 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 58:53 + 17:54
17. Horák Patrik TUR9502 TUR OOB TJ Turnov 59:18 + 18:19
18. Dawson Aidan 2880813 Lynx 59:35 + 18:36
19. Vaniš Ondřej TJN9500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 63:37 + 22:38
20. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 63:39 + 22:40
21. Slíva Jan LCE9602 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 69:31 + 28:32
22. Hubáček Jonáš LCE9501 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 82:34 + 41:35
Landovský Jakub PGP9601 PGP SK Praga DISK
Peter Carides 3500938 HOC '93 DISK
Butt Harry 3010935 Ounasvaaran hiihtoseura DISK
Stormer Oskar 2890839 Laihian Luja DISK
O'Leary Daniel 1230667 SK Praga DISK
Waněk Adam VRL9501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Laraia Michael 1230369 SK Praga 59:43 + 18:44
Stabler John 1230668 SK Praga DISK
H18B
5.15 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 JPV Oddíl OS SK Prostějov 40:29
2. Janowski Mateusz 0810179 WAW KS Spojnia BnO 50:04 + 9:35
Gardner Alastair 3550948 Farmaceut Bratislava DISK
Aksonov Kyrylo 2800781 SV Lengefeld DISK
H20A
8.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvát Petr ASU9447 ASU Magnus Orienteering 50:48
2. Kettner Lukáš KAM9403 KAM SK Kamenice 52:52 + 2:04
3. Rindom Henrik 3951027 Neregistrovaní 55:05 + 4:17
4. Stéphany Antoine 3380919 Söders-Tyresö 56:58 + 6:10
5. Jurczyk Tomasz 2080557 OOB TJ Zlaté Hory 57:45 + 6:57
6. Mokrý Ondřej ABM9410 ABM KOB Moira Brno 58:21 + 7:33
7. Petersen Stefan Frands 3961029 OK Kare 58:35 + 7:47
8. Svarer Tobias Karlsmose 3941026 Finnish junior O-team 58:45 + 7:57
9. Roux Corentin 3481049 UKS ARKADY Raszkow 59:08 + 8:20
10. Rauturier Maxime 3380916 Söders-Tyresö 60:01 + 9:13
11. Pova Ondřej KRL9304 KRL Kometa kralovice 61:09 + 10:21
12. Obrátil Štěpán ABM9409 ABM KOB Moira Brno 64:07 + 13:19
13. Kordala Michał 1440764 SILD team Praha 64:21 + 13:33
14. Nankervis Ashley 2860807 Karkki-Rasti 66:17 + 15:29
15. Miller William 1230669 SK Praga 69:23 + 18:35
16. Klaška Pavel DKP9301 DKP Oddíl OB Kotlářka 71:42 + 20:54
17. Teller Lukas 2530713 Säterbygdens OK 74:18 + 23:30
18. Šlajs Daniel KRL9403 KRL Kometa kralovice 76:55 + 26:07
19. Valášek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice 85:28 + 34:40
20. Rusý Tomáš KAM9301 KAM SK Kamenice 87:44 + 36:56
21. Uhlíř Marek LBE9400 LBE TJ Lokomotiva Beroun 88:51 + 38:03
Grant Jacob 1230671 SK Praga DISK
Petr Pavel VLI9400 VLI Slavia Liberec orienteering DISK
Rohel Marek AOV9401 AOV OOB TJ Baník Ostrava DISK
Bredesen Adne S. 3040843 Suomussalmen Rasti DISK
Frost Connor USA Orienteering USA DISK
H21E
10.96 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Masnyy Yury OMC OMC Orienta-MosCompass 61:28
2. Hradec Pavel TUR8801 TUR OOB TJ Turnov 63:28 + 2:00
3. Lysell Jesper 3130860 SKS 63:41 + 2:13
3. Bukovac Palo ZBM8101 ZBM SK Žabovřesky Brno 63:41 + 2:13
5. Janata Martin DKP8306 DKP Oddíl OB Kotlářka 63:52 + 2:24
6. Podziński Rafał 1440367 SILD team Praha 64:28 + 3:00
7. Minakov Alexander 3650963 Šumperk 65:31 + 4:03
8. Grundmann Jan LPU9410 LPU OK Lokomotiva Pardubice 66:26 + 4:58
9. Klapal Jan LPU9006 LPU OK Lokomotiva Pardubice 66:33 + 5:05
10. Škoda Jakub VLI8800 VLI Slavia Liberec orienteering 66:41 + 5:13
11. Pawlak Bartosz 2911092 Helsingin Suunnistajat 68:21 + 6:53
12. Konotopetz Damian 4241068 Tak určitě 68:50 + 7:22
13. Mokrý Stanislav ABM9202 ABM KOB Moira Brno 69:03 + 7:35
14. François Joly 3991032 GB O Squad 69:13 + 7:45
15. Vlček Martin TUR8702 TUR OOB TJ Turnov 69:53 + 8:25
16. Charuba Łukasz 1440366 SILD team Praha 70:31 + 9:03
17. Asmolov Oleksii 2800780 SV Lengefeld 72:43 + 11:15
18. Váňa Martin TUR8401 TUR OOB TJ Turnov 74:50 + 13:22
19. Luštický Martin HOR8700 HOR TJ Jiskra Hořice 75:37 + 14:09
20. Zelinka Jiří MBM8740 MBM O-mikron 76:22 + 14:54
21. Kolín Jan DKP7701 DKP Oddíl OB Kotlářka 77:06 + 15:38
22. Zháňal Jan ZBM8721 ZBM SK Žabovřesky Brno 77:14 + 15:46
23. Chudzik Dominik 1440368 SILD team Praha 77:49 + 16:21
24. Drahokoupil Aleš CHT8501 CHT OOB SK Chrast 78:54 + 17:26
25. Bravený Vít ZBM9102 ZBM SK Žabovřesky Brno 80:06 + 18:38
26. Rauturier Benoit 3380917 Söders-Tyresö 81:14 + 19:46
27. Novotný Ondřej ABM9211 ABM KOB Moira Brno 83:19 + 21:51
28. Fiala Petr LPU8701 LPU OK Lokomotiva Pardubice 84:43 + 23:15
29. Hostaš Petr TUR9001 TUR OOB TJ Turnov 86:21 + 24:53
30. Piłkowski Tadeusz 2250619 LOK BERLIN 86:53 + 25:25
31. Burley Mark 2570718 TSV Berlin 104:50 + 43:22
32. Kováč Michal 1240300 OK 99 Hradec Králové 112:41 + 51:13
Fedatsenka Sergey 4071044 Junior Team Denmark DISK
Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis DISK
Mazan Bartłomiej 2400673 Nakkilan Wisa DISK
Cronin Richard 2570719 TSV Berlin DISK
Žaloudek Petr SJC8309 SJC Sportcentrum Jičín DISK
Bencúr Juraj LCE7701 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Cahel Marek LCE8803 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Salmenoja Samuli 0270064 MSP MS Parma DISK
Wolf Daniel TUR9100 TUR OOB TJ Turnov DISK
Hierweg Karol 2830800 Warsaw Heroes DISK
Barcik Robert 3140861 Radioklub OK1KYP Praha DISK
Mäkinen Tapani 2550714 OLC Wienerwald DISK
Krajčovič Martin 2830799 Warsaw Heroes DISK
Nykodým Miloš ZBM9005 ZBM SK Žabovřesky Brno 63:58 + 2:30
H21A
9.63 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jiří NPA7502 NPA SK LOB Nová Paka 61:46
2. Zakouřil Tomáš TUV7500 TUV SOK TJ TURNOV 61:54 + 0:08
3. Janda Martin DOB8002 DOB KOB Dobruška 62:36 + 0:50
4. Otrusina Jiří JPV8201 JPV Oddíl OS SK Prostějov 62:39 + 0:53
5. Kadavý Petr CHA7800 CHA OK Chrastava 65:46 + 4:00
6. Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga 67:23 + 5:37
7. Hošek Radim DOB8737 DOB KOB Dobruška 67:28 + 5:42
8. Zdeněk Mazal VBM8103 VBM VSK Mendelu Brno 67:33 + 5:47
9. Leštínský Tomáš DOB7801 DOB KOB Dobruška 68:17 + 6:31
10. Fátor Jan DOB7907 DOB KOB Dobruška 70:10 + 8:24
11. Galla Franciszek STB9100 STB Stadion Nový Bor 70:47 + 9:01
12. Přikryl Petr ABM6708 ABM KOB Moira Brno 70:58 + 9:12
13. Schwarzenberger Stefan 3070850 USV TU Dresden 71:17 + 9:31
14. Kočí Martin VBM8702 VBM VSK Mendelu Brno 72:29 + 10:43
15. Doucha Jiří SNA7105 SNA TJ START Náchod 74:35 + 12:49
16. Picek Jan TJN9101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 74:51 + 13:05
17. Grote Andreas 2790779 USG Chemnitz 78:02 + 16:16
18. Novák Zdeněk NPA7701 NPA SK LOB Nová Paka 79:09 + 17:23
19. Dragowski Piotr 2250838 LOK BERLIN 80:41 + 18:55
20. Záveský Marek CET9001 CET Loko Česká Třebová 81:42 + 19:56
21. Coen Dieter 4021037 ASPV OA Šumperk 82:18 + 20:32
22. Klapal Michal VAM8802 VAM OOB Vamberk 82:30 + 20:44
23. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP Oddíl OB Kotlářka 83:07 + 21:21
24. Bartnik Konrad PLF PLF Polish Fighters 84:13 + 22:27
25. Sedlák Radek SNA7501 SNA TJ START Náchod 95:03 + 33:17
26. Kovář Jaroslav TJH8901 TJH Tolar Jindřichův Hradec 99:26 + 37:40
Pachnik Wojciech STB9101 STB Stadion Nový Bor DISK
Suchý Petr LPM7820 LPM Lokomotiva Plzen DISK
Randík Jan SOB8703 SOB Sdružení organizátorů bankovní DISK
Bejr Zdeněk NPA8401 NPA SK LOB Nová Paka DISK
Skyva Petr STE6501 STE SK SKI-OB Šternberk DISK
Loniewski Grzegorz 3381040 Söders-Tyresö DISK
Polák Vlastimil VRL7702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Slezák Jiří LCE9001 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Hanč Petr VRL8001 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Blatchford Josh 3630960 Ski-Club Helsa DISK
Gardner Robert 3550947 Farmaceut Bratislava DISK
Zikmund Zdeněk NPA6705 NPA SK LOB Nová Paka DISK
H21B
7.82 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukátko Jan LPU8105 LPU OK Lokomotiva Pardubice 60:57
2. Kolosov Oleg UKR UKR 63:34 + 2:37
3. Albl Slávek LME7600 LME SK Los Mělník 63:38 + 2:41
4. Sýkora Bohumil CHC8601 CHC K.O.B. Choceň 64:59 + 4:02
5. Kopasz Róbert 2770770 ESV Lok Bad Schandau 70:43 + 9:46
6. Komárek Arnošt TJH7701 TJH Tolar Jindřichův Hradec 71:18 + 10:21
7. Gyurcsik Peter 2810796 Naturfreunde Wien 72:11 + 11:14
8. Šrubař Michal MBM8606 MBM O-mikron 72:37 + 11:40
9. Hrouda Martin FSP7612 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 73:32 + 12:35
10. Chrást Tomáš STH7401 STH SK Studenec 77:13 + 16:16
11. Suchomel Vít MBM8448 MBM O-mikron 79:06 + 18:09
12. Kořan Pavel VBM7401 VBM VSK Mendelu Brno 79:07 + 18:10
13. Klomínský Václav KPY8700 KPY SKOB Sokol Kralupy 79:09 + 18:12
14. Cupák Jiří VRL7201 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:42 + 20:45
15. Petr Josef VLI6300 VLI Slavia Liberec orienteering 82:17 + 21:20
16. Pavelka Jan MBM8500 MBM O-mikron 85:30 + 24:33
Kučerka Jan LIT8002 LIT KOB Chemopetrol Litvínov DISK
Andreev Sergey 3580952 Raumar orientering DISK
Połomski Mateusz 1440766 SILD team Praha DISK
H21C
7.04 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Filip ASU9243 ASU Magnus Orienteering 57:05
2. Svoboda Jakub ROU9301 ROU SKOB Roudnice nad Labem 63:25 + 6:20
3. Ryjáček Jan LPM8004 LPM Lokomotiva Plzen 65:48 + 8:43
4. Parson Ben USA Orienteering USA 67:15 + 10:10
5. Horáček Matěj TUV8501 TUV SOK TJ TURNOV 78:45 + 21:40
6. Hostinský Jakub 0320074 JHO Jakub Hostinský 120:53 + 63:48
Prášek Přemysl KAM9305 KAM SK Kamenice DISK
Kašpar Ludvík ZAK7200 ZAK SK Netopýr Zákupy DISK
H35A
8.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ocvirk Edi 0450095 JAP OK Japetic 64:22
2. Bolehovský Pavel EKP7103 EKP VŠTJ Ekonom Praha 66:19 + 1:57
3. Binar Robert UOL7500 UOL SK UP Olomouc 69:58 + 5:36
4. Sabou Gabriel 0990249 UNB UNEFS Bucharest 71:33 + 7:11
5. Mikluš Marián 1240283 OK 99 Hradec Králové 72:16 + 7:54
6. Chmelař Daniel VIC7212 VIC OB Vizovice 81:14 + 16:52
7. Peterka František TJP4900 TJP TJ TROJA Praha 88:36 + 24:14
8. Kůstka Marek VIC6403 VIC OB Vizovice 89:16 + 24:54
9. Jordanov Plamen 0981063 BGT Team Bulgaria 90:11 + 25:49
10. Horčička Petr UOL7007 UOL SK UP Olomouc 90:58 + 26:36
11. Choutka Jaroslav SOB6301 SOB Sdružení organizátorů bankovní 96:55 + 32:33
Procházka Antonín DCE5500 DCE KOB Dobřichovice DISK
Saarinen Mikko 3400921 Čelákovice DISK
H35B
5.85 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíba Jan SRK7501 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:02
2. Locker Martin SRK7001 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:47 + 0:45
3. Volák Pavel BRU7001 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 55:47 + 2:45
4. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sigmat Mladá Boleslav 55:52 + 2:50
5. Rutkauskas Arvydas 1550392 SK SNS Smržovka 59:02 + 6:00
6. Odehnal Luděk ADA7401 ADA OOB TJ Spartak Adamov 61:18 + 8:16
7. Václavek Jan LPU7816 LPU OK Lokomotiva Pardubice 62:11 + 9:09
Kos Michal SRK6802 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H40A
6.61 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Takis Feridun 1330348 SK Radioklub Blansko
2. Borbás Nándor 2770776 ESV Lok Bad Schandau 43:11 + 43:11
3. Arnošt Kamil VSP7301 VSP USK Praha 46:34 + 46:34
4. Filip Libor SRK7101 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:09 + 47:09
5. Budriunas Justas 1550394 SK SNS Smržovka 51:01 + 51:01
6. Illner Jakub DKP6601 DKP Oddíl OB Kotlářka 52:26 + 52:26
7. Porubský Július 0540116 CNR ŠK Cart-print Nitra 55:58 + 55:58
8. Soldán Vladimír JPV6526 JPV Oddíl OS SK Prostějov 57:13 + 57:13
9. Kašpar Jaroslav SSU7004 SSU SK Severka Šumperk 58:09 + 58:09
10. Pachnik Dariusz STB6901 STB Stadion Nový Bor 59:13 + 59:13
11. Staszak Artur 0850987 UNT UNTS Warszawa 71:15 + 71:15
12. Kolev Krasimir 0980239 BGT Team Bulgaria 76:54 + 76:54
13. Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava 103:10 + 103:10
Klemettinen Vesa 3390920 OK Azuolas DISK
Virta Sami 0270065 MSP MS Parma DISK
H40B
6.03 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan BBM7205 BBM BETA URSUS orienteering 42:32
2. Kubičko Pavel SJH7201 SJH SJH Jindřichův Hradec 48:48 + 6:16
3. Beneš Jan SJH7001 SJH SJH Jindřichův Hradec 49:42 + 7:10
4. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ TURNOV 50:40 + 8:08
5. Kubičko Petr SJH6901 SJH SJH Jindřichův Hradec 54:33 + 12:01
6. Funda Jiří API6401 API OK Andante Písek 54:55 + 12:23
7. Bradáč Stanislav LLI7201 LLI TJ Loko Liberec 55:00 + 12:28
8. Kubec Martin DOB7002 DOB KOB Dobruška 55:41 + 13:09
9. Kolář Viktor HOR7300 HOR TJ Jiskra Hořice 66:34 + 24:02
10. Eichler Petr KAS6900 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 67:01 + 24:29
11. Féder Medard 1630428 SK SKI-OB Šternberk 69:57 + 27:25
Kašpar Václav TYN7001 TYN OOB Týniště nad Orlicí DISK
Čierny Jozef 1990541 USK Praha DISK
H45A
6.55 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 45:35
2. Weber Tim Falck 3851007 ŠK VAZKA Bratislava 45:49 + 0:14
3. Eerola Severi 3200880 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:36 + 2:01
4. Ptáček Pavel BBM6508 BBM BETA URSUS orienteering 50:23 + 4:48
5. Šmelík Juraj 1240288 OK 99 Hradec Králové 50:42 + 5:07
6. Kaplan Jan LPU6401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:04 + 7:29
7. Killar Marek LTU6801 LTU Lokomotiva Trutnov 53:48 + 8:13
8. Sandberg Per 2920825 Kuopion Suunnistajat 55:06 + 9:31
9. Edsen Anders 2870808 Salon Viesti 56:20 + 10:45
10. Heim Peter 2720753 Ringerike O-lag 57:58 + 12:23
11. Višňa Petr DKP6602 DKP Oddíl OB Kotlářka 60:14 + 14:39
12. Dzhuliev Mladen 0980246 BGT Team Bulgaria 60:29 + 14:54
13. Bernardo Jose 2820797 OLC Wienerwald 62:29 + 16:54
14. Doyle Steve 2580720 Budai Osforrás 63:49 + 18:14
15. Valach Petr LPU6505 LPU OK Lokomotiva Pardubice 67:19 + 21:44
16. Melsom Terje 2890816 Laihian Luja 67:27 + 21:52
17. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 70:25 + 24:50
18. Šimek Roman UOL6503 UOL SK UP Olomouc 72:02 + 26:27
19. Balck Johan VPO VPO Vallentuna Össeby OL 86:32 + 40:57
Sedláček Jaroslav HLV6404 HLV KČT - OB Holešov DISK
Atanasov Aleksandar 0980240 BGT Team Bulgaria DISK
Valtonen Jari 3540943 OB VANABIKE DISK
Robertson John 0660133 OHV Orienteering Hutt Valley DISK
Steer Martin 2760767 PUKS Młode Orły DISK
Pernu Kimmo 3060848 Ekonom Banska Bystrica DISK
Bendák Petr LTU6500 LTU Lokomotiva Trutnov 48:23 + 2:48
H45B
5.46 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skog Jouko 2150588 KTV Koovee 52:52
2. Schenk Róbert 1240295 OK 99 Hradec Králové 56:09 + 3:17
3. Hlava Miroslav KON6515 KON KOB Konice 56:16 + 3:24
4. Sysel Svatobor TTR6202 TTR OOB Třebíč 60:29 + 7:37
5. Corrado Arduini 3290892 Hiidenkiertäjät 61:12 + 8:20
6. Holec Honza MOV6701 MOV SKOB Ostrava 66:50 + 13:58
7. Hruška Tomáš YBM6401 YBM Klub turistů a lyžařů Brno 76:40 + 23:48
8. Pohořalý Dobroslav ROU6401 ROU SKOB Roudnice nad Labem 81:09 + 28:17
9. Sanna Roberto DKP6703 DKP Oddíl OB Kotlářka 83:34 + 30:42
Knudsen Peter OKM OKM OK Melfar DISK
Janowski Piotr 0810178 WAW KS Spojnia BnO DISK
H50A
6.03 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Westin Kjell 2050548 SK Žabovřesky Brno 42:35
2. Grepl Ladislav KON6111 KON KOB Konice 42:55 + 0:20
3. Harding Quentin 3010835 Ounasvaaran hiihtoseura 44:01 + 1:26
4. Hector Jorgen 3330905 Opava - Ticháček 47:45 + 5:10
5. Vávra Martin HOR6302 HOR TJ Jiskra Hořice 47:46 + 5:11
6. Pacher Hannes 2270621 SK Hlinsko 47:56 + 5:21
7. Pedersli Per Einar NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 48:39 + 6:04
8. Hošek Lubomír VCB6101 VCB OB České Budějovice 48:48 + 6:13
9. Kellner Gerhard 2270625 SK Hlinsko 49:31 + 6:56
10. Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga 52:15 + 9:40
11. Veljačik Pavel SCP6200 SCP OK Sparta Praha 53:20 + 10:45
12. Roudný Václav LPU6102 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:36 + 11:01
13. Hirš Libor VBM6000 VBM VSK Mendelu Brno 55:34 + 12:59
14. Roux Jacky 3481052 UKS ARKADY Raszkow 57:03 + 14:28
15. Bořil Petr SJI6207 SJI OK Jihlava 58:35 + 16:00
16. Kettner Pavel HCE5900 HCE TJ Sokol Hostivice 60:31 + 17:56
17. Hošek Ladislav SCP6001 SCP OK Sparta Praha 61:04 + 18:29
18. Blatchford Russell 2630733 KOS GRYF Szczecin 64:44 + 22:09
19. Petráček Aleš SJI6301 SJI OK Jihlava 65:27 + 22:52
20. Glynn de Klerk 3500939 HOC '93 65:53 + 23:18
21. Metherell Alister 3520941 SVK Junior team 67:01 + 24:26
22. Watson Graham 3010837 Ounasvaaran hiihtoseura 71:06 + 28:31
23. Dawson Graeme 2880811 Lynx 72:49 + 30:14
24. Bruce Barnett 2670744 SG Zittau Süd 75:57 + 33:22
25. Bandt Uli 2530712 Säterbygdens OK 78:10 + 35:35
26. Poland David 2670741 SG Zittau Süd 78:43 + 36:08
Wolowczyk Marek 0850199 UNT UNTS Warszawa DISK
Šimek Miroslav LME6300 LME SK Los Mělník DISK
Miyakawa Tatsuya 3250888 péčkaři DISK
Yee David 1230666 SK Praga DISK
H50B
4.69 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andreas Huber 3810988 Rovensko pod Troskami 39:53
2. Korpas Jaroslav LBM6113 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:18 + 3:25
3. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK Reco Spot 53:34 + 13:41
4. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 55:11 + 15:18
5. Novotný Miroslav LPU5905 LPU OK Lokomotiva Pardubice 57:04 + 17:11
6. Mazúr Milan 1240293 OK 99 Hradec Králové 57:53 + 18:00
7. Nankervis Dirk 2860805 Karkki-Rasti 59:15 + 19:22
8. Bláha Leoš JHB6207 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:55 + 25:02
9. Hájek Petr ZBM6301 ZBM SK Žabovřesky Brno 72:43 + 32:50
10. Formanko Dušan 1240301 OK 99 Hradec Králové 80:32 + 40:39
Černý Petr ALB6001 ALB OOB Albrechtice nad Orlicí DISK
H55A
5.14 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 38:31
2. Lawford Geoff 0820189 EUR Eureka Orienteers 39:00 + 0:29
3. Běhoun Pavel PHK5701 PHK OK 99 Hradec Králové 43:35 + 5:04
4. Dimitrov Dimitar 0980248 BGT Team Bulgaria 43:56 + 5:25
5. Dachev Stoyan 0980247 BGT Team Bulgaria 44:45 + 6:14
6. Jaroš Vladimír DCE5400 DCE KOB Dobřichovice 45:01 + 6:30
7. Friessnig Joachim 2270640 SK Hlinsko 45:37 + 7:06
8. Parson Tim 1230754 SK Praga 45:48 + 7:17
9. Gurka Jiří TUV4601 TUV SOK TJ TURNOV 47:51 + 9:20
10. Tichý Boris DOB5500 DOB KOB Dobruška 48:59 + 10:28
11. Hornik Zbigniew 4191060 OL-Team Wehrsdorf 50:35 + 12:04
12. Juřeník Josef MOV5201 MOV SKOB Ostrava 50:54 + 12:23
13. Moran Ian 3450930 KOB Sokol Pezinok 51:29 + 12:58
14. Knap Jan LPU5101 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:35 + 15:04
15. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 54:59 + 16:28
16. Olbrycht Janusz 0900212 OLB OLBnO 74:48 + 36:17
Sepp Hones 0020004 HSV HSV Ried DISK
Okkenhaug Arne 3040841 Suomussalmen Rasti DISK
Gardner Richard 3550945 Farmaceut Bratislava DISK
Stefan Aschwanden 3881019 Športový klub BIKO Banská Bystrica DISK
H55B
4.88 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vícha Vladimír LPU5801 LPU OK Lokomotiva Pardubice 54:23
2. Klimpl Petr LPU5401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 60:47 + 6:24
3. Vlček Josef TYN5602 TYN OOB Týniště nad Orlicí 68:22 + 13:59
H60A
4.88 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 42:10
2. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteering 44:19 + 2:09
3. Škoda Přemek VLI5301 VLI Slavia Liberec orienteering 45:22 + 3:12
4. Horáček Miroslav VLI5000 VLI Slavia Liberec orienteering 46:45 + 4:35
5. Čípa Jiří CET5002 CET Loko Česká Třebová 47:06 + 4:56
6. Erlebach Josef JIL5201 JIL OK Jilemnice 47:25 + 5:15
7. Roome Martyn 3010901 Ounasvaaran hiihtoseura 47:26 + 5:16
8. Farář Jaroslav VRL5002 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:51 + 6:41
9. Jelínek Petr TZL4902 TZL SKOB Zlín 49:06 + 6:56
10. Jelínek Vít TZL5102 TZL SKOB Zlín 54:19 + 12:09
11. Finch Ted 2710751 German O-Team 54:33 + 12:23
12. Novák Karel NPA5001 NPA SK LOB Nová Paka 55:18 + 13:08
13. Maiorescu Gabriel 2460689 Ostmarka OK 58:53 + 16:43
14. Rejmont Milan LTU4801 LTU Lokomotiva Trutnov 63:24 + 21:14
15. Štregl Tomáš VRL5001 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:22 + 24:12
Kalibán Jaroslav NPA5101 NPA SK LOB Nová Paka DISK
Erkkilä Jorma 3540944 OB VANABIKE DISK
Dent Nick 3590955 Keravan Urheilijat DISK
H60B
4.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukaseder Hubert 2270700 SK Hlinsko 44:00
2. Blecha Ladislav FJI5106 FJI SK FREE Jihlava 48:42 + 4:42
3. Denemarek Oldřich BBM5100 BBM BETA URSUS orienteering 55:30 + 11:30
4. Féder Medard 1630431 SK SKI-OB Šternberk 72:49 + 28:49
H65A
4.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:55
2. Strib Hans Christian 3931025 TJ Rapid Bratislava 38:55 + 2:00
3. Hrobař Rudolf SRK4702 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:01 + 2:06
4. Švadlena Jiří CHC4601 CHC K.O.B. Choceň 39:09 + 2:14
5. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP OK Sparta Praha 46:21 + 9:26
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 JIL OK Jilemnice 47:57 + 11:02
7. Sikora Miroslav BOV4802 BOV TJ Baník Ostrava OKD 48:36 + 11:41
8. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ TURNOV 48:41 + 11:46
H65B
3.78 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:28
2. Paul Josef DCE4401 DCE KOB Dobřichovice 71:39 + 25:11
Fiala Miloš KSH4801 KSH TJ Kašperské Hory DISK
H70B
3.63 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Ľudovít 1240287 OK 99 Hradec Králové 36:38
2. Ostřanský Josef SSU4302 SSU SK Severka Šumperk 38:40 + 2:02
3. Sklenář Jan MLA4201 MLA MLOK Mariánské Lázně 40:49 + 4:11
4. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC Sportcentrum Jičín 45:08 + 8:30
5. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH SJH Jindřichův Hradec 47:45 + 11:07
6. Zakouřil Václav TUV4301 TUV SOK TJ TURNOV 49:24 + 12:46
7. Diener Herbert MOV4101 MOV SKOB Ostrava 50:47 + 14:09
8. Štrojsa Josef KAS4000 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 59:40 + 23:02
9. Hynek Vladimír ZPV3500 ZPV KOB ZPV Prostějov 98:35 + 61:57
Haagerup Dan 3851009 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Moore Stan 1231077 SK Praga DISK
Dobos Peter 2680748 ESV Lok Berlin-Schöneweide DISK
Vyškovský Ivan ZVS4301 ZVS TJ Zbrojovka Vsetín DISK
HDR
2.32 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Nela KAS0550 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 20:31
2. Antonowicz Jan 0850198 UNT UNTS Warszawa 20:40 + 0:09
3. Staisiunaite Emilija AZU OK AZUOLAS VILNIUS 21:09 + 0:38
4. Háp Matěj PHK OK 99 Hradec Králové 22:44 + 2:13
5. Odehnal Tomáš ADA0501 ADA OOB TJ Spartak Adamov 23:55 + 3:24
6. Kašpar Vojtěch ZAK0400 ZAK SK Netopýr Zákupy 24:35 + 4:04
7. Janowski Filip 0810181 WAW KS Spojnia BnO 25:22 + 4:51
8. Borbás Ágota 2770777 ESV Lok Bad Schandau 25:50 + 5:19
9. Kašpar Štěpán ZAK0401 ZAK SK Netopýr Zákupy 26:50 + 6:19
10. Šmelík Daniel 1240289 OK 99 Hradec Králové 28:07 + 7:36
11. Soukup Jonáš NER NER 29:31 + 9:00
12. Weber Adam PHK0401 PHK OK 99 Hradec Králové 30:14 + 9:43
13. Kundrata Vít JZLnere JZL TJ Jižní svahy Zlín 30:28 + 9:57
14. Čečková Karolína SHK0650 VIP VIP 32:32 + 12:01
15. Novotná Vendula PHK0777 PHK OK 99 Hradec Králové 32:37 + 12:06
16. Kunartová Dominka NER NER 35:15 + 14:44
17. Hebelka Michal NER NER 37:29 + 16:58
18. Richter Rudolf NER NER 44:24 + 23:53
19. Cozlová Arletka NER NER 45:46 + 25:15
20. Mornštejnová Natálie NER NER 47:56 + 27:25
21. Odehnalová Tereza ADA0801 ADA OOB TJ Spartak Adamov 50:16 + 29:45
22. Bradáč Václav LLI0600 LLI TJ Loko Liberec 51:00 + 30:29
23. Balck Erik VPO0800 VPO Vallentuna Össeby OL 52:29 + 31:58
24. Komárková Zbyňka TJH0751 TJH Tolar Jindřichův Hradec 56:59 + 36:28
25. Kubec Adam DOB KOB Dobruška 62:32 + 42:01
26. Doucha Tomáš 65:20 + 44:49
Slavík Vojtěch NER NER DISK
T1
2.92 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sandstad Kassa NER NER 31:36
2. Kundörfer Jan 2270637 SK Hlinsko 32:35 + 0:59
3. Zechner Oskar 2270639 SK Hlinsko 32:57 + 1:21
4. Fabian Sebastian 3830997 SV Turbine Neubrandenburg 33:40 + 2:04
5. Emler Johannes 2270627 SK Hlinsko 34:09 + 2:33
6. Sandstad Mant NER NER 35:44 + 4:08
7. Stormer Emil NER NER 37:35 + 5:59
8. Melicharová Barbora LLI0000 LLI TJ Loko Liberec 39:50 + 8:14
9. Jedlička Vít NER NER 42:09 + 10:33
10. Seidl Andreas 3830998 SV Turbine Neubrandenburg 43:33 + 11:57
11. Pompach Lukáš PHK OK 99 Hradec Králové 44:05 + 12:29
12. Stern Florian 3831004 SV Turbine Neubrandenburg 44:13 + 12:37
13. Paurová Lenka LTUxxxx LTU Lokomotiva Trutnov 46:56 + 15:20
14. Rupprechter Elisabeth 2270703 SK Hlinsko 47:59 + 16:23
15. Höhs Johanna 2270704 SK Hlinsko 48:44 + 17:08
16. Kříž Martin PZR7801 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:52 + 17:16
17. Rottensteiner Max 2270630 SK Hlinsko 49:26 + 17:50
18. Kazdová Dana NER NER 52:44 + 21:08
19. Andreeva Evgenia 3580953 Raumar orientering 54:47 + 23:11
20. Zvěřinová Darina NER NER 55:56 + 24:20
21. Teichmann Tobias 2270628 SK Hlinsko 57:51 + 26:15
22. Dohnálek Tomáš SHK0403 SHK TJ Slavia Hradec Králové 60:19 + 28:43
23. Dvořák Josef NER NER 62:24 + 30:48
24. Jedlička Vojta NER NER 79:55 + 48:19
Bradáčová Maruška NER NER DISK
T2
4.24 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lapornik Dominik 2270633 SK Hlinsko 32:30
2. Řezník Jan NER NER 32:34 + 0:04
3. Habenicht Marlene 2270706 SK Hlinsko 33:47 + 1:17
4. Stormer Oskar FIF NER NER 34:01 + 1:31
5. Slavík Pavel NER NER 36:42 + 4:12
6. Vidar Benjaminsen NER NER 37:56 + 5:26
7. Skočdopole Jan NER NER 38:09 + 5:39
8. Svensk Viktor NER NER 38:27 + 5:57
9. Liszka Eszter HUN TSB Tabani Spartacus Budapes 38:48 + 6:18
10. Hudečková Helena KTA6951 KTA SK Kotnov Tábor 39:37 + 7:07
11. Čečková Martina SHK7753 VIP VIP 40:05 + 7:35
12. Seitler Milan NER NER 40:15 + 7:45
13. Muselíková Vladislava NER NER 42:28 + 9:58
14. Škvorová Barbora NER NER 42:38 + 10:08
15. Novotná Vendula NER NER 44:02 + 11:32
16. Beauvisage Christophe NER NER 44:55 + 12:25
17. Svensk Karin NER NER 45:02 + 12:32
18. Haně Pavel NER NER 45:20 + 12:50
19. Handlová Andrea NER NER 45:33 + 13:03
20. Wald František FSP5300 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 46:13 + 13:43
21. Volgyesy Melody HUN TSB Tabani Spartacus Budapes 47:24 + 14:54
22. Toth Agnes HUN TSB Tabani Spartacus Budapes 48:02 + 15:32
23. Šklíbová Jana SRK7651 SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 48:45 + 16:15
24. Rücker Petr HOR6500 HOR TJ Jiskra Hořice 52:32 + 20:02
25. Hanč Jaroslav VRL6702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:10 + 20:40
26. Bendáková Jitka LTU6951 LTU Lokomotiva Trutnov 53:14 + 20:44
27. Pobuda Michal SJH7403 SJH SJH Jindřichův Hradec 54:02 + 21:32
28. Vojtěch Libor HOR7303 HOR TJ Jiskra Hořice 54:54 + 22:24
29. Fasurová Tereza NER NER 55:09 + 22:39
30. Kalliany Rainer 2270623 SK Hlinsko 55:57 + 23:27
31. Rusinová Alena BRU7102 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 56:11 + 23:41
32. Košková Anna NER NER 56:29 + 23:59
33. Dohnálek Pavel SHK TJ Slavia Hradec Králové 56:51 + 24:21
34. Kubcová Lenka DOB DOB KOB Dobruška 57:03 + 24:33
35. Bártová Olga NER NER 57:07 + 24:37
36. Hladíková Jana TUV7253 TUV SOK TJ TURNOV 58:03 + 25:33
37. Fürstová Katka LLI6950 LLI TJ Loko Liberec 58:24 + 25:54
38. Fürstová Anna LLI9854 LLI TJ Loko Liberec 58:30 + 26:00
39. Hančová Alice VRL7052 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:57 + 26:27
40. Petrželová Alena LTU6351 LTU Lokomotiva Trutnov 59:44 + 27:14
41. Košková Vlasta NER NER 60:18 + 27:48
42. Janečková Marta JPV6665 JPV Oddíl OS SK Prostějov 61:01 + 28:31
43. Hančová Hana NER NER 62:12 + 29:42
44. Zelenková Lenka PHK6152 PHK OK 99 Hradec Králové 62:41 + 30:11
45. Diaksov Ivan NER NER 63:03 + 30:33
46. Dvořák Vlastimil BOV4901 BOV TJ Baník Ostrava OKD 63:14 + 30:44
47. Soukupová Martina NER NER 64:43 + 32:13
48. Novotný Marek TJN9901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 65:07 + 32:37
49. Borbás Zita 2770775 ESV Lok Bad Schandau 66:03 + 33:33
50. Waňková Dita VRL7151 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:07 + 33:37
51. Dénes Ildikó 2770772 ESV Lok Bad Schandau 66:12 + 33:42
52. Zákravská Hana NER NER 68:12 + 35:42
53. Jemelíková Denisa ZBM9351 ZBM SK Žabovřesky Brno 68:25 + 35:55
54. Mudrová Martina NER NER 69:24 + 36:54
55. Málek Josef LPU3901 LPU OK Lokomotiva Pardubice 70:05 + 37:35
56. Kulová Jana VAM6550 VAM OOB Vamberk 70:15 + 37:45
57. Veselá Erika NER NER 72:40 + 40:10
58. Svobodová Hana SMB5951 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 81:41 + 49:11
59. Balcarová Kateřina NER NER 81:54 + 49:24
60. Delgado Silvia 2820798 OLC Wienerwald 82:47 + 50:17
61. Balcar Vít NER NER 84:12 + 51:42
62. Olbrycht Anna 0900213 OLB OLBnO 85:59 + 53:29
63. Weberová Adélka PHK0155 PHK OK 99 Hradec Králové 87:07 + 54:37
64. Kellner Claudia 2270626 SK Hlinsko 90:17 + 57:47
65. Hanák Milan FSP3400 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 91:21 + 58:51
66. Blahová Markéta NER NER 95:16 + 62:46
67. Kůstková Tamara VIC6854 VIC OB Vizovice 105:11 + 72:41
Vister Torill NER NER DISK
Kalliany Susanne 2270624 SK Hlinsko DISK
Dénes Krisztina 2770771 ESV Lok Bad Schandau DISK
Weberová Zuzana PHK6961 PHK OK 99 Hradec Králové DISK
T3
6.82 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frederic Eden NER NER 36:55
2. Zvěřina Petr NER NER 41:12 + 4:17
3. Fedatsenka Sergey NER NER 41:28 + 4:33
4. Jepen Aske SOL SOL Sollerod OK 46:49 + 9:54
5. Illum Martin SOL SOL Sollerod OK 54:01 + 17:06
6. Svensk Per NER NER 56:33 + 19:38
7. Vister Sigmund NOR NER NER 58:21 + 21:26
8. Procházka Radek LPU6504 LPU OK Lokomotiva Pardubice 59:22 + 22:27
9. Preissler Adam HAV8608 NER NER 60:05 + 23:10
10. Miori Davide NER NER 61:15 + 24:20
11. Kutílek Jakub NER NER 61:30 + 24:35
12. Blaha Ondřej EKP7002 NER NER 61:48 + 24:53
13. Poloprutský Tomáš VLI6205 NER NER 61:51 + 24:56
14. Vandasová Markéta VAM7250 VAM OOB Vamberk 62:48 + 25:53
15. Slabý Jan VIP VIP 64:25 + 27:30
16. Aschermannová Petra KAM9354 KAM SK Kamenice 64:53 + 27:58
17. Valer Franko KYS NER NER 64:57 + 28:02
18. Cartberg Annika NER NER 65:14 + 28:19
19. Justová Hana 67:47 + 30:52
20. Dnebovský František NER NER 69:10 + 32:15
21. Maag Iben DEN DEN Denmark participants 70:53 + 33:58
22. Silný Ondřej PHK7906 PHK OK 99 Hradec Králové 71:35 + 34:40
23. Illum Ulrik SOL SOL Sollerod OK 71:57 + 35:02
24. Karmazín Petr VLI4901 VLI Slavia Liberec orienteering 73:06 + 36:11
25. Weiler Zsilt HUN TSB Tabani Spartacus Budapes 74:14 + 37:19
26. Benigni Carlo NER NER 76:22 + 39:27
27. Kuncířová Jaroslava TJR90XX TJR TJ Řásná 76:38 + 39:43
28. Maag Kaj DEN DEN Denmark participants 77:03 + 40:08
29. Zelenka Martin SNA TJ START Náchod 79:15 + 42:20
30. Novotný Dušan TJN7002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 79:33 + 42:38
31. Petržela Pavel LTU6301 LTU Lokomotiva Trutnov 84:11 + 47:16
32. Cavanagh Ethna 4211062 Stara Hut 84:36 + 47:41
33. Staroňová Hana NER NER 85:14 + 48:19
34. Valentová Helena OKP6550 OKP SK OK 24 Praha 85:29 + 48:34
35. Benigni Giulia NER NER 85:44 + 48:49
36. Poloprutská Tereza VLI9450 VLI Slavia Liberec orienteering 88:19 + 51:24
37. Králová Zdenka SSU6091 NER NER 89:36 + 52:41
38. Kronika Miroslav 22C0000 22C SPORTeM 90:01 + 53:06
39. Pavel Souček NER NER 91:23 + 54:28
40. Klingenberg Soren 4211061 Stara Hut 91:44 + 54:49
41. Pilíková Kateřina NER NER 93:34 + 56:39
42. Přibyl Jan TJR91XX TJR TJ Řásná 95:05 + 58:10
43. Vyhnálková Eva MFP75XX MFP VŠSK MFF UK Praha 95:13 + 58:18
44. Betlach Michal 99:54 + 62:59
45. Mrštík Václav LPU5002 LPU OK Lokomotiva Pardubice 101:59 + 65:04
46. Pustalová Zuzana VLI0000 VLI Slavia Liberec orienteering 107:35 + 70:40
47. Stárek Jiří NER NER 109:16 + 72:21
48. Junková Petra STH7451 STH SK Studenec 110:11 + 73:16
49. Horák Petr NER NER 112:26 + 75:31
50. Merier Cristina NER NER 116:57 + 80:02
51. Slažanský Martin NER NER 126:27 + 89:32
52. Mrštíková Hana LPU5552 LPU OK Lokomotiva Pardubice 128:07 + 91:12
53. Baše Martin NER NER 185:15 + 148:20
Fencl Petr LPU6901 LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK
Matějková Martina LTP6850 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Hayer Jiří PHK OK 99 Hradec Králové DISK