Výsledky závodu: Cena východních Čech - E1

Datum:
30.08.2013
Místo konání:
Nasavrky
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Plesný 1:10000
Ředitel závodu:
Klimpl Petr
Hlavní rozhodčí:
Klapal Jan
Stavitel tratí:
Hovorka Lukáš
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D65B     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H75B     HDR     OPEN     P    
D10N
2.80 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 24:10
2. Holubářová Viktorie KUN0551 C TJ Sokol Kunvald 24:48 + 0:38
3. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 26:24 + 2:14
4. Bártová Alžběta LPU0551 C OK Lokomotiva Pardubice 29:06 + 4:56
5. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 43:47 + 19:37
6. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 45:36 + 21:26
D10C
2.10 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 19:00
2. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 20:07 + 1:07
3. Koberová Kateřina LPU0352 C OK Lokomotiva Pardubice 20:21 + 1:21
4. Veselá Aneta SJH0352 C SJH Jindřichův Hradec 21:03 + 2:03
5. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 23:15 + 4:15
6. Karlová Anna JIL0352 C OK Jilemnice 23:43 + 4:43
7. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 25:21 + 6:21
8. Kološová Veronika LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice 25:28 + 6:28
9. Jakouběová Kateřina JIL0351 C OK Jilemnice 26:40 + 7:40
10. Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:04 + 8:04
11. Knobová Agáta VRL0453 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:02 + 11:02
12. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:10 + 13:10
13. Bártová Adéla LPU0353 C OK Lokomotiva Pardubice 41:22 + 22:22
D12A
2.60 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 B Sportcentrum Jičín 20:30
2. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 22:56 + 2:26
3. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:15 + 6:45
4. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 28:36 + 8:06
5. Kubíčková Iva ZAM0151 C OB T.J. Sokol Žamberk 30:45 + 10:15
6. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 30:52 + 10:22
7. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 32:10 + 11:40
8. Chrástová Tereza STH0251 C SK Studenec 32:44 + 12:14
9. Titzová Adéla VSP0250 C USK Praha 34:35 + 14:05
10. Francová Lucie LPU0152 B OK Lokomotiva Pardubice 37:41 + 17:11
11. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 39:01 + 18:31
12. Jelínková Zuzana CHC0151 C K.O.B. Choceň 45:37 + 25:07
D12B
2.20 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:30
2. Blažková Kateřina SJH0252 C SJH Jindřichův Hradec 29:33 + 6:03
3. Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:07 + 8:37
4. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:08 + 11:38
5. Dvořáková Anna JIL0154 C OK Jilemnice 42:47 + 19:17
6. Suková Hana PZR0252 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:42 + 26:12
7. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 49:49 + 26:19
8. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 59:36 + 36:06
9. Richtrová Kateřina JIL0151 C OK Jilemnice 72:59 + 49:29
D14A
2.90 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 26:56
2. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 27:42 + 0:46
3. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 28:51 + 1:55
4. Janošíkova Tereza UOL9950 B SK UP Olomouc 29:40 + 2:44
5. Grycová Kateřina TBM0058 B KOS TJ Tesla Brno 29:55 + 2:59
6. Zrníková Adéla OSN0099 C SK OS Nové Město n. M. 31:35 + 4:39
7. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 31:38 + 4:42
8. Semrádová Jana CHC9951 B K.O.B. Choceň 32:14 + 5:18
9. Hojná Eliška SJH0052 B SJH Jindřichův Hradec 32:21 + 5:25
10. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 32:45 + 5:49
11. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:14 + 6:18
12. Plhalová Šárka ASU0097 B Magnus Orienteering 33:47 + 6:51
13. Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:13 + 8:17
14. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 35:27 + 8:31
15. Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 37:47 + 10:51
16. Jezdinská Natálie STH9954 A SK Studenec 38:26 + 11:30
17. Zahradníková Denisa SJC0053 C Sportcentrum Jičín 42:08 + 15:12
18. Brožová Zuzana LPU0053 B OK Lokomotiva Pardubice 42:22 + 15:26
19. Dolejší Kateřina STB0199 B TJ Stadion Nový Bor 43:26 + 16:30
20. Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 43:39 + 16:43
21. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 44:48 + 17:52
22. Stará Tereza VRL0051 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:06 + 23:10
23. Vojtíšková Viktorie LPU0051 B OK Lokomotiva Pardubice 56:18 + 29:22
D14B
2.50 km, 20 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechutová Aneta PZR9951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:26
2. Kmentová Barbora LPU9957 C OK Lokomotiva Pardubice 38:47 + 7:21
D16B
3.60 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 33:54
2. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 38:45 + 4:51
3. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 39:16 + 5:22
3. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 39:16 + 5:22
5. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 39:22 + 5:28
6. Jansová Doubravka ZAM9751 B OB T.J. Sokol Žamberk 41:14 + 7:20
7. Vavrysová Barbara LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice 41:28 + 7:34
8. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 42:01 + 8:07
9. Koporová Lenka ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno 45:54 + 12:00
10. Parkanová Veronika SJH9751 B SJH Jindřichův Hradec 47:32 + 13:38
11. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:13 + 21:19
12. Kubečková Veronika PHK9853 C OK 99 Hradec Králové 64:46 + 30:52
MS Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 30:31 +
D18B
4.10 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 37:09
2. Doleželová Kateřina LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice 39:10 + 2:01
3. Hančová Petra VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:07 + 2:58
4. Kulhavá Eliška LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice 44:55 + 7:46
5. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 48:17 + 11:08
6. Machačová Michaela PHK9656 A OK 99 Hradec Králové 48:51 + 11:42
7. Pěčková Veronika SKM9651 B KOB Směr Kroměříž 53:45 + 16:36
8. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 60:34 + 23:25
9. Košková Anička LLI9550 C TJ Loko Liberec 73:10 + 36:01
10. Šádková Lucie PHK9654 C OK 99 Hradec Králové 83:16 + 46:07
D21A
4.70 km, 75 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8358
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 36:37 8952
2. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:28 + 3:51 8135
3. Benešová Jana SJH9451 A SJH Jindřichův Hradec 41:11 + 4:34 7983
4. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 41:20 + 4:43 7952
5. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:30 + 4:53 7916
6. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 42:23 + 5:46 7729
7. Čermáková Magdalena UOL9155 C SK UP Olomouc 43:30 + 6:53 7492
8. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 43:58 + 7:21 7393
9. Randáková Helena VRL7452 R OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:28 + 8:51 7075
10. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 46:26 + 9:49 6870
11. Králová Michaela CTB7959 C SK OB Chotěboř 46:46 + 10:09 6799
12. Vozdová Aneta KSU9394 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:36 + 10:59 6623
13. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 49:46 + 13:09 6163
14. Šediváková Helena LPU8857 C OK Lokomotiva Pardubice 49:54 + 13:17 6135
15. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 50:04 + 13:27 6100
16. Lehárová Alžběta LPU9456 A OK Lokomotiva Pardubice 52:05 + 15:28 5672
17. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:11 + 15:34 5651
18. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 53:12 + 16:35 5435
19. Hnilicová Šárka KSU9493 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:55 + 17:18 5283
20. Szlendak Joanna LCE9352 A OOB TJ Slovan Luhačovice 54:29 + 17:52 5163
21. Cahlová Blanka LCE9051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:03 + 19:26 4831
22. Janů Hana KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:31 + 19:54 4732
23. Přecechtělová Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 59:25 + 22:48 4117
24. Palupčíková Nikola LCE9151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:12 + 30:35 2467
Končáková Klára LCE9555 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
MS Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 41:05 + 4:28
D21B
4.40 km, 65 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5562
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:35 5571
2. Dušátková Lenka PHK8557 C OK 99 Hradec Králové 50:22 + 0:47 5484
3. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 50:50 + 1:15 5431
4. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 51:32 + 1:57 5353
5. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 53:02 + 3:27 5185
6. Procházková Monika BSO9150 C KOB Baník Sokolov 55:37 + 6:02 4896
7. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:10 + 6:35 4834
8. Pokorná Kristýna EKP8351 C VŠTJ Ekonom Praha 56:20 + 6:45 4815
9. Kršáková Marie VIC9191 C OB Vizovice 58:48 + 9:13 4539
10. Justová Hana PHK8556 C OK 99 Hradec Králové 58:50 + 9:15 4535
11. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 62:50 + 13:15 4088
12. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 63:01 + 13:26 4067
13. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 64:57 + 15:22 3850
14. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 66:37 + 17:02 3664
MS Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 49:03 + 5631
D21C
3.80 km, 55 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2597
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 44:16 2647
2. Hrubanová Kateřina ASU9197 C Magnus Orienteering 44:48 + 0:32 2616
3. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 46:21 + 2:05 2527
4. Oujeská Lenka ZBP7652 C OOB SK Zbraslav 50:31 + 6:15 2287
5. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 51:04 + 6:48 2256
6. Šilerová Eva 3JC C Lokomotiva Kolin 55:32 + 11:16
7. Benešová Iveta SJH9351 C SJH Jindřichův Hradec 55:54 + 11:38 1977
8. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 57:50 + 13:34 1866
9. Hrušková Kristýna YBM9151 C Klub turistů a lyžařů Brno 60:11 + 15:55
10. Marešová Kristýna LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice 67:37 + 23:21 1303
11. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 73:30 + 29:14 965
12. Josífová Veronika NNN8550 C Neregistrovaní 75:24 + 31:08
13. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 81:18 + 37:02 516
14. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 93:23 + 49:07 0
15. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 97:22 + 53:06 0
D35B
4.10 km, 65 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 44:53
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 45:39 + 0:46
3. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:44 + 0:51
4. Votočková Jaroslava JIL7255 C OK Jilemnice 46:48 + 1:55
5. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 48:15 + 3:22
6. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:49 + 3:56
7. Křivdová Lenka 2PC1350 C Sportovni klub hasicu KHK 48:55 + 4:02
8. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 49:41 + 4:48
9. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 49:42 + 4:49
10. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:47 + 6:54
11. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 53:23 + 8:30
12. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 54:03 + 9:10
13. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:16 + 9:23
14. Šustrová Jana ZBP7354 C OOB SK Zbraslav 56:25 + 11:32
15. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 58:20 + 13:27
16. Kroniková Jana SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové 60:41 + 15:48
17. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 62:13 + 17:20
18. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:42 + 19:49
19. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 68:02 + 23:09
20. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 70:28 + 25:35
D35C
3.90 km, 65 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 42:21
2. Marečková Kateřina CHT7551 C OOB SK Chrast 47:34 + 5:13
3. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 50:45 + 8:24
4. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 52:03 + 9:42
5. Fikar Stránská Linda VRL7651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:04 + 10:43
6. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 53:53 + 11:32
7. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 54:47 + 12:26
8. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 58:23 + 16:02
9. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 58:45 + 16:24
10. Fenclová Markéta LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice 60:04 + 17:43
11. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 60:30 + 18:09
12. Mokrá Regina ABM6854 C KOB Moira Brno 60:56 + 18:35
13. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 62:05 + 19:44
14. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 62:25 + 20:04
15. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 63:11 + 20:50
16. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 63:53 + 21:32
17. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 64:26 + 22:05
18. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 64:47 + 22:26
19. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 66:26 + 24:05
20. Opová Ivana ZBP7351 C OOB SK Zbraslav 68:24 + 26:03
21. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:52 + 26:31
22. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 72:31 + 30:10
23. Hápová Šárka PHK7157 C OK 99 Hradec Králové 79:11 + 36:50
24. Hrbková Martina ZBP7450 C OOB SK Zbraslav 79:22 + 37:01
25. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 80:22 + 38:01
26. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 84:19 + 41:58
27. Titzová Pavlína VSP7470 C USK Praha 84:57 + 42:36
D45B
4.10 km, 50 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:12
2. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 49:13 + 4:01
3. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 51:44 + 6:32
4. Nykodýmová Monika TBM6870 C KOS TJ Tesla Brno 52:04 + 6:52
5. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 52:26 + 7:14
6. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 54:02 + 8:50
7. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 56:20 + 11:08
8. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:22 + 11:10
9. Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 57:29 + 12:17
10. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 58:32 + 13:20
11. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:29 + 18:17
12. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:26 + 19:14
13. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:41 + 22:29
14. Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 69:42 + 24:30
15. Hrušková Lenka YBM6251 C Klub turistů a lyžařů Brno 73:35 + 28:23
16. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 77:43 + 32:31
17. Hauerlandová Jitka LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovice 77:49 + 32:37
18. Kukolová Alena LCE6651 C OOB TJ Slovan Luhačovice 93:17 + 48:05
Tomanová Elena YBM6666 C Klub turistů a lyžařů Brno DISK
MS Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 62:29 + 17:17
D45C
3.20 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 43:51
2. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 45:43 + 1:52
3. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 46:00 + 2:09
4. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 46:50 + 2:59
5. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 49:27 + 5:36
6. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:32 + 7:41
7. Rajnošková Marie BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrchů 57:06 + 13:15
8. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 57:57 + 14:06
9. Bürgerová Kateřina LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice 65:14 + 21:23
10. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 85:15 + 41:24
D55B
2.90 km, 40 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 36:47
2. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:35 + 1:48
3. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 43:27 + 6:40
4. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 45:08 + 8:21
5. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:21 + 8:34
6. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 46:34 + 9:47
7. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 48:11 + 11:24
8. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:05 + 16:18
9. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 59:06 + 22:19
10. Mrštíková Hana LPU5552 C OK Lokomotiva Pardubice 62:18 + 25:31
11. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 68:52 + 32:05
12. Šilerová Zdena 3JC5351 C Lokomotiva Kolin 95:54 + 59:07
D65B
2.70 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 47:37
2. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 47:58 + 0:21
3. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 54:22 + 6:45
4. Bogdálková Věra LBM4858 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:33 + 7:56
5. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 57:30 + 9:53
6. Boudná Jaroslava SJI4275 C OK Jihlava 58:18 + 10:41
7. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 85:35 + 37:58
H10N
2.80 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 19:46
2. Švestka Jakub KVS0310 C SKOB Kobra Vsetín 22:42 + 2:56
3. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 25:44 + 5:58
4. Juška Michal LPU0504 C OK Lokomotiva Pardubice 25:49 + 6:03
5. Král Adam CTB0501 C SK OB Chotěboř 27:50 + 8:04
6. Bukovác Filip 27S0501 C Farmaceut Bratislava 35:25 + 15:39
7. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 43:23 + 23:37
Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Hora David PGP0601 C SK Praga DISK
H10C
2.10 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Hubert VRL0302 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:05
2. Krpata Michal LPU0403 C OK Lokomotiva Pardubice 17:08 + 2:03
3. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 21:18 + 6:13
4. Hojný Jáchym SJH0301 C SJH Jindřichův Hradec 21:53 + 6:48
5. Fencl Jáchym LPU0301 C OK Lokomotiva Pardubice 21:56 + 6:51
6. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 23:18 + 8:13
7. Juška Jiří LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice 27:13 + 12:08
8. Stauch Tomáš PGP0303 C SK Praga 27:19 + 12:14
9. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 28:34 + 13:29
10. Orany Vojtěch SJI0401 C OK Jihlava 28:39 + 13:34
11. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 29:50 + 14:45
12. Štichhauer Daniel LPU0405 C OK Lokomotiva Pardubice 31:10 + 16:05
13. Vaněček Tomáš SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec 53:55 + 38:50
H12A
2.70 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 B OK 99 Hradec Králové 24:31
2. Švadlena Michal CHC0101 B K.O.B. Choceň 29:25 + 4:54
3. Mareček Šimon CHT0202 B OOB SK Chrast 30:03 + 5:32
4. Chaloupský Jakub PHK0302 C OK 99 Hradec Králové 30:55 + 6:24
5. Rücker Jan HOR0201 C TJ Jiskra Hořice 31:06 + 6:35
6. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 32:05 + 7:34
7. Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno 32:58 + 8:27
8. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 35:54 + 11:23
9. Milán Jakub TBM0411 C KOS TJ Tesla Brno 38:58 + 14:27
10. Kligl Radim TBM0103 C KOS TJ Tesla Brno 55:40 + 31:09
11. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 111:49 + 87:18
H12B
2.50 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 27:25
2. Manda Jakub LPU0202 C OK Lokomotiva Pardubice 36:37 + 9:12
3. Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 38:06 + 10:41
4. Pipek Ondřej LPU0203 C OK Lokomotiva Pardubice 40:37 + 13:12
5. Poláček Tomáš PZR0102 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:09 + 18:44
6. Burket Vojtěch JIL0105 C OK Jilemnice 48:25 + 21:00
7. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 56:30 + 29:05
8. Šišma Vojtěch LPU0204 C OK Lokomotiva Pardubice 56:32 + 29:07
9. Osowski Martin JIL0106 C OK Jilemnice 60:29 + 33:04
10. Školník Eduard BRU0103 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 61:13 + 33:48
11. Kynčl Vojtěch JIL0101 C OK Jilemnice 78:27 + 51:02
H14A
3.20 km, 45 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 B OK 99 Hradec Králové 23:44
2. Rusin Jan BRU0001 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 25:43 + 1:59
3. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 26:27 + 2:43
4. Švec Martin CHT9902 B OOB SK Chrast 30:33 + 6:49
5. Šrámek Ondřej KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:20 + 8:36
6. Volák Ondřej BRU0006 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 32:33 + 8:49
7. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 33:47 + 10:03
8. Roudný Martin LPU0002 B OK Lokomotiva Pardubice 35:10 + 11:26
9. Konvalinka Jindřich LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice 41:01 + 17:17
10. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 42:40 + 18:56
11. Hajný Vojtěch JIL9902 B OK Jilemnice 43:30 + 19:46
12. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 48:02 + 24:18
13. Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 48:27 + 24:43
14. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 48:44 + 25:00
15. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 54:17 + 30:33
Hlaváč Ondřej TBM9901 B KOS TJ Tesla Brno DISK
H14B
2.60 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švec Petr CHT9901 C OOB SK Chrast 32:36
2. Samek Tomáš PHK0001 C OK 99 Hradec Králové 33:47 + 1:11
3. Koudelka Tomáš SJH0003 C SJH Jindřichův Hradec 34:38 + 2:02
4. Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové 37:03 + 4:27
5. Urbanec Hugo EZL9915 C PEV Zlín 38:37 + 6:01
6. Bürger Matěj LPU0009 C OK Lokomotiva Pardubice 39:25 + 6:49
7. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 41:38 + 9:02
H16B
4.20 km, 65 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 31:16
2. Hirš Otakar VBM9801 A VSK Mendelu Brno 31:57 + 0:41
3. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 35:26 + 4:10
4. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:46 + 4:30
5. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 40:17 + 9:01
6. Paukert Lukáš KUO9801 C KOB Ústí nad Orlicí 47:32 + 16:16
7. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 51:13 + 19:57
8. Lauterbach David ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk 54:17 + 23:01
9. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 55:31 + 24:15
10. Nechuta David PZR9701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:42 + 24:26
11. Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 58:57 + 27:41
12. Burket Tomáš JIL9805 C OK Jilemnice 60:10 + 28:54
13. Novotný Matěj ZAM9802 C OB T.J. Sokol Žamberk 97:18 + 66:02
Žáček Matěj RBK9802 C SK Radioklub Blansko DISK
Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice DISK
Valušiak Marek JIL9803 C OK Jilemnice DISK
H18B
4.70 km, 95 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 32:42
2. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 34:16 + 1:34
3. Waněk Adam VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:51 + 4:09
4. Růžička Adam PHK9704 A OK 99 Hradec Králové 38:16 + 5:34
5. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 46:26 + 13:44
6. Jordanov Alexandr ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno 53:28 + 20:46
7. Holubář Bartoloměj KUO9602 C KOB Ústí nad Orlicí 63:11 + 30:29
8. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 66:04 + 33:22
9. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 72:48 + 40:06
H21A
5.90 km, 95 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8701
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 35:22 8975
2. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 36:16 + 0:54 8761
3. Valenta Jiří LCE9201 R OOB TJ Slovan Luhačovice 37:54 + 2:32 8371
4. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:18 + 3:56 8038
5. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 39:55 + 4:33 7891
6. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 40:17 + 4:55 7803
7. Horvát Petr ASU9447 A Magnus Orienteering 41:09 + 5:47 7597
8. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 41:58 + 6:36 7402
9. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 42:30 + 7:08 7275
10. Bukovác Maroš 27S0003 C Farmaceut Bratislava 42:59 + 7:37
11. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:41 + 8:19 6993
12. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 43:58 + 8:36 6926
13. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 44:11 + 8:49 6874
14. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 44:24 + 9:02 6823
15. Hora Zbyněk PGP8000 C SK Praga 44:49 + 9:27 6723
16. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:09 + 10:47 6406
17. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 46:35 + 11:13
18. Kamenický Tobiáš OSN9339 B SK OS Nové Město n. M. 47:21 + 11:59 6120
19. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:35 + 12:13 6064
20. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:34 + 15:12 5353
21. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 51:29 + 16:07 5135
22. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:56 + 19:34 4313
23. Sedlák Radek SNA7501 C TJ START Náchod 58:01 + 22:39 3578
24. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 77:39 + 42:17 0
25. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 81:06 + 45:44 0
Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Valík Ondřej PHK7801 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21B
5.50 km, 100 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7233
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 38:55 7396
2. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 39:15 + 0:20 7336
3. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 41:17 + 2:22 6967
4. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 42:38 + 3:43 6721
5. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 43:30 + 4:35 6564
6. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 46:54 + 7:59 5946
7. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 47:25 + 8:30 5852
8. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 49:17 + 10:22 5513
9. Krčál Jaroslav LPU8407 C OK Lokomotiva Pardubice 51:02 + 12:07 5195
10. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 51:45 + 12:50 5065
11. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 53:34 + 14:39 4735
12. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 55:39 + 16:44 4357
13. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 55:44 + 16:49 4342
14. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 55:54 + 16:59 4311
15. Žanda Matěj CTB9201 C SK OB Chotěboř 57:47 + 18:52 3969
16. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 67:43 + 28:48 2165
17. Preissler Adam HAV8608 C SKOB Baník Havířov 72:16 + 33:21 1338
18. Novák Pavel CTB8101 C SK OB Chotěboř 75:05 + 36:10 827
19. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 87:10 + 48:15 0
H21C
5.10 km, 85 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4539
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 42:27 4580
2. Vozda Vojtěch ASU9043 C Magnus Orienteering 43:00 + 0:33 4521
3. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 43:04 + 0:37 4514
4. Strachota Michal TJN8300 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:35 + 2:08 4354
5. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 46:46 + 4:19 4122
6. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:34 + 6:07 3931
7. Volkov Oleksandr 38S8000 C VZA Žilina 50:56 + 8:29
8. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB TJ Spartak Adamov 53:35 + 11:08 3400
9. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 63:22 + 20:55 2363
10. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 65:17 + 22:50 2160
11. Trýzna Aleš STH C SK Studenec 71:06 + 28:39
12. Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 76:30 + 34:03 971
13. Pivovarník Jan LPU8611 C OK Lokomotiva Pardubice 81:47 + 39:20 412
14. Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno 86:58 + 44:31 0
15. Kopic Jiří JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 91:54 + 49:27 0
16. Betlach Michal CET7801 C TJ Loko Česká Třebová 106:40 + 64:13 0
Baše Martin 3FC8400 C TJ Sigma Hranice DISK
H35B
5.20 km, 95 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 37:45
2. Král Aleš CTB7801 C SK OB Chotěboř 38:58 + 1:13
3. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 40:03 + 2:18
4. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:11 + 4:26
5. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:44 + 5:59
6. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:53 + 6:08
7. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 44:45 + 7:00
8. Valyavka Voladymyr 38S C VZA Žilina 46:29 + 8:44
9. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 48:38 + 10:53
10. Žáček Zbyněk RBK7101 C SK Radioklub Blansko 50:30 + 12:45
11. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 51:56 + 14:11
12. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 52:13 + 14:28
13. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 52:41 + 14:56
14. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 53:09 + 15:24
15. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 53:16 + 15:31
16. Titz Pavel VSP7400 C USK Praha 53:30 + 15:45
17. Urbanec Vít EZL7010 C PEV Zlín 55:18 + 17:33
18. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 56:20 + 18:35
19. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 56:24 + 18:39
20. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 56:37 + 18:52
21. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 67:28 + 29:43
22. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 68:07 + 30:22
23. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 76:07 + 38:22
24. Školník Jan BRU7301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 79:33 + 41:48
H35C
4.50 km, 80 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 43:16
2. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 44:44 + 1:28
3. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 46:34 + 3:18
4. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 48:17 + 5:01
5. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 51:24 + 8:08
6. Hlaváč David JIL7501 C OK Jilemnice 55:55 + 12:39
7. Tomášek Jakub FSP7613 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 56:03 + 12:47
8. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:24 + 15:08
9. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 60:26 + 17:10
10. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 63:09 + 19:53
11. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 64:22 + 21:06
12. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 64:48 + 21:32
13. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov 70:52 + 27:36
14. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 77:57 + 34:41
15. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:02 + 34:46
16. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 86:12 + 42:56
H45B
4.30 km, 60 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 36:08
2. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 38:00 + 1:52
3. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 39:38 + 3:30
4. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 39:51 + 3:43
5. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 41:28 + 5:20
6. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 41:43 + 5:35
7. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 43:57 + 7:49
8. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:42 + 8:34
9. Křivda Ivan 2PC6700 C Sportovni klub hasicu KHK 46:12 + 10:04
10. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 47:08 + 11:00
11. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 47:45 + 11:37
12. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:46 + 13:38
13. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 50:23 + 14:15
14. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 51:04 + 14:56
15. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 51:45 + 15:37
16. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 53:16 + 17:08
17. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 53:54 + 17:46
18. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 54:11 + 18:03
19. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 54:37 + 18:29
20. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 55:24 + 19:16
21. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 56:12 + 20:04
22. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 56:51 + 20:43
23. Havlíček Libor JIL6103 C OK Jilemnice 58:25 + 22:17
24. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:58 + 29:50
25. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:26 + 30:18
Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov DISK
H45C
3.60 km, 50 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 37:20
2. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:18 + 1:58
3. Nykodým Petr TBM6307 C KOS TJ Tesla Brno 41:25 + 4:05
4. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 42:52 + 5:32
5. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 43:08 + 5:48
6. Kment Libor LPU6703 C OK Lokomotiva Pardubice 45:13 + 7:53
7. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 45:26 + 8:06
8. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 47:09 + 9:49
9. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 47:10 + 9:50
10. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:45 + 12:25
11. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 51:08 + 13:48
12. Švarc Jiří LPU C OK Lokomotiva Pardubice 54:10 + 16:50
13. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 55:55 + 18:35
14. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 66:42 + 29:22
15. Greguš Miloš LBM6212 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:23 + 32:03
16. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB Moira Brno 80:18 + 42:58
Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice DISK
Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové VZDAL
H55B
3.40 km, 50 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 28:45
2. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 30:25 + 1:40
3. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 31:18 + 2:33
4. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 32:32 + 3:47
5. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 34:30 + 5:45
6. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 37:14 + 8:29
7. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:16 + 13:31
8. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 42:31 + 13:46
9. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 43:20 + 14:35
10. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:12 + 15:27
11. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 46:23 + 17:38
12. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:54 + 18:09
13. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:22 + 19:37
14. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 60:07 + 31:22
H55C
3.10 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 41:03
2. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:20 + 0:17
3. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:05 + 3:02
4. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 44:47 + 3:44
5. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 49:08 + 8:05
6. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 49:13 + 8:10
7. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 53:08 + 12:05
Šafr Martin CHC5101 C K.O.B. Choceň DISK
H65B
3.00 km, 40 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:28
2. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 39:10 + 5:42
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 39:52 + 6:24
4. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 42:55 + 9:27
5. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:09 + 12:41
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 46:12 + 12:44
7. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 48:20 + 14:52
8. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 50:23 + 16:55
9. Pokorný Karel TCB4701 C SK Technik České Budějovice 54:36 + 21:08
10. Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 55:47 + 22:19
11. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 58:57 + 25:29
12. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 65:31 + 32:03
13. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 65:33 + 32:05
Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín DISK
Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H75B
2.70 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 61:40
2. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 62:23 + 0:43
HDR
2.80 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richter Rudolf ADA0601 C OOB TJ Spartak Adamov 21:05
2. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 21:19 + 0:14
3. Fikar Šimon VRL0601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:58 + 0:53
4. Kadanik Petr LPU1111 C OK Lokomotiva Pardubice 22:49 + 1:44
5. Mareš Vojtěch 3WC C Hradilova 24:44 + 3:39
6. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 26:19 + 5:14
7. Oujeský Lukáš ADA C OOB TJ Spartak Adamov 28:26 + 7:21
8. Pobuda Jan SJH0603 C SJH Jindřichův Hradec 30:00 + 8:55
9. Mrskočová Markéta LPU0553 C OK Lokomotiva Pardubice 30:17 + 9:12
10. Štichhauer Adam LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice 31:58 + 10:53
11. Švestka Štěpán KVS0601 C SKOB Kobra Vsetín 32:38 + 11:33
12. Švestka Patrik KVS0701 C SKOB Kobra Vsetín 33:00 + 11:55
13. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 33:29 + 12:24
14. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 34:07 + 13:02
15. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:45 + 15:40
16. Knob Viktor VRL C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:25 + 16:20
17. Urbanec Bruno EZL C PEV Zlín 37:37 + 16:32
18. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 38:08 + 17:03
19. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 38:11 + 17:06
20. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 38:23 + 17:18
21. Komárková Zbyňka TJH0751 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 38:28 + 17:23
22. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:38 + 18:33
23. Pipková Karolína LPU1099 C OK Lokomotiva Pardubice 41:06 + 20:01
24. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:53 + 22:48
25. Šafrová Lenka CHC0699 C K.O.B. Choceň 45:50 + 24:45
26. Hora Jan PGP0901 C SK Praga 46:12 + 25:07
27. Beranová Marie AAA C 47:40 + 26:35
28. Matušincová Anna EKP0560 C VŠTJ Ekonom Praha 49:12 + 28:07
29. Ševčíková Alžběta LPU C OK Lokomotiva Pardubice 57:47 + 36:42
Valíková Saša PHK7953 C OK 99 Hradec Králové DISK
OPEN
3.60 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 43:01
2. Souček Tomáš 44C0001 C Neregistrovaní 45:35 + 2:34
3. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 49:38 + 6:37
4. Minarčík Tomáš 3NC C NER-wy 53:05 + 10:04
5. Cahel Marek LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 53:51 + 10:50
6. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 54:27 + 11:26
7. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 57:03 + 14:02
8. Bukovácová Alena 27S0002 C Farmaceut Bratislava 57:28 + 14:27
9. Beran Pavel AAA C 57:46 + 14:45
10. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 57:59 + 14:58
11. Beranová Jana AAA C 61:06 + 18:05
12. Košek Jan LLI9801 C TJ Loko Liberec 62:42 + 19:41
13. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 63:50 + 20:49
14. Šafr Martin CHC8449 C K.O.B. Choceň 65:00 + 21:59
15. Šubrt Jiří TEP6100 C Tempo Praha 65:06 + 22:05
16. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 65:39 + 22:38
17. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:13 + 23:12
18. Šafr Jiří CHC7749 C K.O.B. Choceň 66:15 + 23:14
19. Hladíková Gábina STH9551 C SK Studenec 66:59 + 23:58
20. Vaněček Roman 37C7700 C Bez registrace 73:57 + 30:56
21. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:00 + 37:59
22. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 90:41 + 47:40
23. Švarcová Lenka XXX C Test XXX 96:15 + 53:14
24. Švarc Tomáš XXX C Test XXX 111:56 + 68:55
Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast DISK
P
2.20 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondrejček Pavel LTU8400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:29
2. Švestka Jiří KVS6802 C SKOB Kobra Vsetín 27:02 + 0:33
3. Holubář David KUN7101 C TJ Sokol Kunvald 30:56 + 4:27
4. Kopeckova Anna TJN8899 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:47 + 5:18
5. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 32:10 + 5:41
6. Vellech Aleš MOV8002 C SKOB Ostrava 33:32 + 7:03
7. Švestková Jana KVS7051 C SKOB Kobra Vsetín 33:50 + 7:21
8. Hradilová Eva 3WC C Hradilova 34:56 + 8:27
9. Stauchová Iva 3LC7450 C Lipence 35:10 + 8:41
10. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:06 + 9:37
11. Fikar Aleš VRL7101 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:22 + 11:53
12. Hejduková Petra LBM8251 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:54 + 13:25
13. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 39:57 + 13:28
14. Jakouběová Hana JIL C OK Jilemnice 45:31 + 19:02
15. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:50 + 19:21
16. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 47:29 + 21:00
17. Peňázová Štěpánka SJH7551 C SJH Jindřichův Hradec 50:00 + 23:31
18. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 52:58 + 26:29
Němec Ondřej 74C C NER DISK
Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja DISK
Hykšová Denisa ZZZ C DISK
Stejskal Ondrej LBM C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Galatikova Marie LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Veselá Denisa SJH2222 C SJH Jindřichův Hradec DISK