Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.04.2014
Místo konání:
Mutkov
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Mapa:
Mutkov, 1:10 000, E= 5m, revize IV 2014, vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Skyvová Kristýna - R3
Hlavní rozhodčí:
Petřivalský Marek - R3
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3, Skyva Petr
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
D10C
2.10 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 15:49
2. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:39 + 1:50
3. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:44 + 6:55
4. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 22:45 + 6:56
5. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 24:17 + 8:28
6. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 24:53 + 9:04
7. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:11 + 9:22
8. Zindulková Štěpánka SSU0450 C SK Severka Šumperk 27:10 + 11:21
9. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 33:36 + 17:47
10. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 34:28 + 18:39
11. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 37:35 + 21:46
12. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:02 + 29:13
D12C
2.50 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 21:25
2. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 24:22 + 2:57
3. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 29:22 + 7:57
4. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 30:05 + 8:40
5. Tesařová Tereza KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:01 + 9:36
6. Dziková Veronika UOL C SK UP Olomouc 41:25 + 20:00
7. Herynková Kateřina ASU0397 C Magnus Orienteering 46:58 + 25:33
8. Vysloužilová Tereza STE0254 C SK SKI-OB Šternberk 58:43 + 37:18
9. Hegedüšová Viktorie KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:34 + 47:09
10. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 74:26 + 53:01
11. Hlupá Petra KSU0363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 94:34 + 73:09
D14C
2.80 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 24:43
2. Skoupá Vendula STE0152 C SK SKI-OB Šternberk 27:47 + 3:04
3. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 35:13 + 10:30
4. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 38:18 + 13:35
5. Hajduková Jana KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:29 + 13:46
6. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 38:39 + 13:56
7. Václavková Zuzana ASU0098 C Magnus Orienteering 44:20 + 19:37
8. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 47:30 + 22:47
9. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:26 + 23:43
10. Benešová Barbora ASU0096 C Magnus Orienteering 79:27 + 54:44
D16C
3.70 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 32:23
2. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 34:39 + 2:16
3. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 39:22 + 6:59
4. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 40:25 + 8:02
5. Vlachová Kateřina KON9898 B Klub orientačního běhu Konice 41:31 + 9:08
6. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 55:59 + 23:36
D18C
3.70 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machusová Karolína SSU9666 A SK Severka Šumperk 37:13
2. Müllerová Kristýna KON9771 B Klub orientačního běhu Konice 39:00 + 1:47
3. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 39:23 + 2:10
4. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 60:17 + 23:04
D21C
4.50 km, 90 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7447
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 36:21 7685
2. Janošíková Lenka UOL7651 C SK UP Olomouc 38:06 + 1:45 7338
3. Otrubová Johana KON7852 C Klub orientačního běhu Konice 38:12 + 1:51 7318
4. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:03 + 3:42 6952
5. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:41 + 4:20 6826
6. Junová Gabriela KRN7676 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:49 + 5:28 6601
7. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ Sokol Plumlov 42:44 + 6:23 6419
8. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:21 + 7:00 6297
9. Haltof Ewa VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 44:10 + 7:49 6135
10. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:22 + 9:01 5897
11. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 46:39 + 10:18 5643
12. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 46:47 + 10:26 5616
13. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 48:07 + 11:46 5352
14. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 49:45 + 13:24 5028
15. Svobodová Klára SOP9352 B OOB TJ Slezan Opava 53:51 + 17:30 4215
16. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 55:09 + 18:48 3957
17. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 56:53 + 20:32 3613
Říhová Pavlína KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
D35C
3.70 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:45
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 34:06 + 0:21
3. Chmelářová Radka 37C7650 C Bez registrace 37:07 + 3:22
4. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 40:44 + 6:59
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 40:59 + 7:14
6. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 41:00 + 7:15
6. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 41:00 + 7:15
8. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:33 + 7:48
9. Kuncová Jana UOL7854 C SK UP Olomouc 42:38 + 8:53
10. Soldánová Karin JPV6971 C Oddíl OS SK Prostějov 44:24 + 10:39
11. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 44:33 + 10:48
12. Dittrichová Lenka KON6285 C Klub orientačního běhu Konice 44:38 + 10:53
13. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 45:09 + 11:24
14. Mrkvicová Radka ZLH7851 C OOB TJ Zlaté Hory 46:35 + 12:50
15. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 46:46 + 13:01
16. Tomášková Radka CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 48:06 + 14:21
17. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 50:53 + 17:08
18. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 52:41 + 18:56
19. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 53:40 + 19:55
20. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:37 + 23:52
21. Dziková Hana UOL C SK UP Olomouc 62:54 + 29:09
22. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 72:12 + 38:27
23. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 73:30 + 39:45
24. Vrtalová Gabriela UOL7050 C SK UP Olomouc 134:13 + 100:28
Hlavová Miroslava KON6389 C Klub orientačního běhu Konice DISK
D45C
3.30 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 36:24
2. Zobaníková Vladimíra RAD6850 C TJ Sokol Radslavice 38:49 + 2:25
3. Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:20 + 6:56
4. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 46:06 + 9:42
5. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 49:27 + 13:03
6. Vlachová Olga KON6969 C Klub orientačního běhu Konice 53:00 + 16:36
7. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 55:42 + 19:18
8. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 56:33 + 20:09
9. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 56:47 + 20:23
10. Sedláčková Hana KON5481 C Klub orientačního běhu Konice 70:37 + 34:13
D55C
3.20 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 45:46
2. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 51:42 + 5:56
3. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 57:55 + 12:09
4. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 59:41 + 13:55
5. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 59:49 + 14:03
6. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 65:39 + 19:53
7. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 71:24 + 25:38
H10C
2.10 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 C Klub orientačního běhu Konice 14:49
2. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 16:38 + 1:49
3. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 18:31 + 3:42
4. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 19:29 + 4:40
5. Šotek Adam UOL0501 C SK UP Olomouc 19:30 + 4:41
6. Kroul Jiří KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:36 + 4:47
7. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:15 + 5:26
8. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 21:38 + 6:49
9. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 25:36 + 10:47
10. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:45 + 19:56
11. Hájek Marek STE0400 C SK SKI-OB Šternberk 35:09 + 20:20
12. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:36 + 21:47
13. Hudos Tomáš KSU0400 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:27 + 28:38
14. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 49:00 + 34:11
15. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:11 + 40:22
Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H12C
2.50 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 17:07
2. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:20 + 3:13
3. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 20:25 + 3:18
4. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Baník Havířov 20:39 + 3:32
5. Svoboda Radek STE0207 C SK SKI-OB Šternberk 22:00 + 4:53
6. Peňáz Radek VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 22:51 + 5:44
7. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 24:38 + 7:31
8. Peňáz Vojtěch VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 25:25 + 8:18
9. Hecl František KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:37 + 8:30
10. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 26:13 + 9:06
11. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 26:48 + 9:41
12. Minx Oliver JPV0303 C Oddíl OS SK Prostějov 26:53 + 9:46
13. Beneš Jan ASU0249 C Magnus Orienteering 29:08 + 12:01
14. Kulaša Filip KRN0202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:48 + 14:41
15. Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:50 + 16:43
16. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:38 + 18:31
17. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:54 + 20:47
18. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 41:56 + 24:49
19. Lukašák Šimon STE0202 C SK SKI-OB Šternberk 45:55 + 28:48
20. Chmelář Pavel UOL0300 C SK UP Olomouc 53:45 + 36:38
21. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 56:25 + 39:18
22. Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk 61:04 + 43:57
23. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 69:20 + 52:13
Zobaník Radek RAD0201 C TJ Sokol Radslavice DISK
H14C
3.70 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 26:16
2. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:42 + 4:26
3. Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:49 + 7:33
4. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 34:50 + 8:34
5. Hašek Jan VPM0001 B KOS Slavia VŠ Plzeň 35:09 + 8:53
6. Šafář Vojtěch KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:16 + 10:00
7. Valenta Mikuláš KSU0107 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:29 + 10:13
8. Kaprál Jan SSU0000 C SK Severka Šumperk 38:17 + 12:01
9. Tkáč Milan KRN0005 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:04 + 16:48
10. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 46:42 + 20:26
11. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 50:27 + 24:11
12. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 50:44 + 24:28
13. Urban Michal KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:35 + 25:19
14. Chmelář Jan 37C0100 C Bez registrace 53:51 + 27:35
15. Siatka Václav ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory 55:27 + 29:11
16. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 56:41 + 30:25
17. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 57:11 + 30:55
18. Dadák Petr JPV0101 C Oddíl OS SK Prostějov 71:34 + 45:18
19. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 80:29 + 54:13
20. Babišta Antonín KSU0111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 104:00 + 77:44
Švec František KRN0106 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
MS Černoch Petr PLU C TJ Sokol Plumlov 52:28 + 26:12
H16C
3.70 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vostál Dominik UOL9901 C SK UP Olomouc 39:09
2. Beneš Miroslav KON9915 C Klub orientačního běhu Konice 41:16 + 2:07
3. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 43:02 + 3:53
4. Hubáček Filip CEL9800 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 47:02 + 7:53
5. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 50:13 + 11:04
6. Dostál Pavel KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:08 + 17:59
7. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 61:24 + 22:15
MS Pattermann Pavel KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:07 + 21:58
H18C
4.80 km, 110 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov 40:06
2. Knypl Jaroslav KSU9707 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:06 + 32:00
3. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 75:40 + 35:34
H21C
6.00 km, 150 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8015
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:26 8064
2. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:30 + 0:04 8049
3. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 38:03 + 0:37 7932
4. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:44 + 2:18 7574
5. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:24 + 2:58 7432
6. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 42:38 + 5:12 6957
7. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:44 + 5:18 6936
8. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 42:54 + 5:28 6900
9. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 43:33 + 6:07 6762
10. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 43:57 + 6:31 6677
11. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 44:51 + 7:25 6485
12. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ Sokol Plumlov 45:29 + 8:03 6350
13. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 46:06 + 8:40 6219
14. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 47:19 + 9:53 5960
15. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 47:28 + 10:02 5928
16. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 49:33 + 12:07 5485
17. Jakob Jan OOL8701 C SK Haná orienteering 49:59 + 12:33 5393
18. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 50:40 + 13:14 5247
19. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 50:50 + 13:24 5212
20. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 52:25 + 14:59 4875
21. Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 52:52 + 15:26 4779
22. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 52:55 + 15:29 4768
23. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 54:08 + 16:42 4510
24. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 55:52 + 18:26 4141
25. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:04 + 18:38 4098
26. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 56:19 + 18:53 4045
27. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 56:33 + 19:07 3995
28. Pavlačka Ondřej ODR8100 C SKOB Odry 59:17 + 21:51 3413
29. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:11 + 28:45 1945
30. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 71:22 + 33:56 842
31. Pinkner Adam DKP9101 C Oddíl OB Kotlářka 80:41 + 43:15 0
32. Kvapil Ladislav ZLH9301 C OOB TJ Zlaté Hory 87:31 + 50:05
33. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 96:13 + 58:47 0
34. Bařina Jiří SBK8101 C KOB Start Blansko 102:54 + 65:28 0
Tomanek Daniel STE7401 R SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Fraga Miguel Rey PLU8000 C TJ Sokol Plumlov DISK 0
H35C
4.80 km, 110 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Miloslav KON7537 C Klub orientačního běhu Konice 35:41
2. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 37:32 + 1:51
3. Huňka Karel KON6919 C Klub orientačního běhu Konice 38:17 + 2:36
4. Grepl Ladislav KON6111 C Klub orientačního běhu Konice 38:21 + 2:40
5. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 38:37 + 2:56
6. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 39:57 + 4:16
7. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 41:15 + 5:34
8. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 43:05 + 7:24
9. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 44:44 + 9:03
10. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 45:18 + 9:37
11. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 46:37 + 10:56
12. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 48:32 + 12:51
13. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 49:38 + 13:57
14. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 50:24 + 14:43
15. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:09 + 15:28
16. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 51:34 + 15:53
17. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 51:36 + 15:55
18. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 54:24 + 18:43
19. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 55:22 + 19:41
20. Šimek Martin KSU7227 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:07 + 20:26
21. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 56:44 + 21:03
22. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 58:02 + 22:21
23. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:57 + 23:16
24. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov 60:24 + 24:43
25. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 66:14 + 30:33
26. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 66:58 + 31:17
27. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 67:32 + 31:51
28. Holusek Milan 11569 C Holuskovi 79:28 + 43:47
29. Bubla Jiří C 79:35 + 43:54
30. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 80:19 + 44:38
31. Zbořil Ctirad UOL7200 C SK UP Olomouc 103:53 + 68:12
Jadvoščok Ladislav UOL C SK UP Olomouc DISK
Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc DISK
Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov DISK
H45C
4.50 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 35:45
2. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 36:10 + 0:25
3. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 36:21 + 0:36
4. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 37:49 + 2:04
5. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 37:50 + 2:05
6. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 38:56 + 3:11
7. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 39:00 + 3:15
8. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:27 + 4:42
9. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 41:46 + 6:01
10. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 42:21 + 6:36
11. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 42:39 + 6:54
12. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 42:50 + 7:05
13. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 43:35 + 7:50
14. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 45:13 + 9:28
15. Komínek Jaroslav KON5713 C Klub orientačního běhu Konice 47:57 + 12:12
16. Skácel Jaroslav KON4617 C Klub orientačního běhu Konice 48:38 + 12:53
17. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 49:29 + 13:44
18. Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 50:23 + 14:38
19. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 54:18 + 18:33
20. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 58:32 + 22:47
21. Navrátil Václav KON6427 C Klub orientačního běhu Konice 58:56 + 23:11
22. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 59:31 + 23:46
23. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 60:14 + 24:29
24. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 63:42 + 27:57
25. Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 74:21 + 38:36
26. Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc 86:13 + 50:28
Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Vlach Josef KON6431 C Klub orientačního běhu Konice DISK
H55C
3.30 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 31:32
2. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:01 + 0:29
3. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 34:09 + 2:37
4. Bohunský Vladimír KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:13 + 3:41
5. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:17 + 4:45
6. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 37:04 + 5:32
7. Huňka Jiří RAD4801 C TJ Sokol Radslavice 37:27 + 5:55
8. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 38:20 + 6:48
9. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 38:37 + 7:05
10. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:10 + 7:38
11. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:22 + 8:50
12. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 46:26 + 14:54
13. Frydrychovský Josef UOL5900 C SK UP Olomouc 54:04 + 22:32
14. Nestarec Karel ZLH5800 C OOB TJ Zlaté Hory 54:56 + 23:24
15. Krajíček Ivo STE5808 C SK SKI-OB Šternberk 106:41 + 75:09
H65C
3.20 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 36:59
2. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 53:56 + 16:57
3. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 54:37 + 17:38
4. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 61:51 + 24:52
5. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 82:02 + 45:03
6. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 91:40 + 54:41
7. Hynek Vladimír ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov 121:48 + 84:49
Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov DISK
HD10N
2.10 km, 25 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Říhová Barbora KRN0454 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:45
2. Stehlík Karel KON0444 C Klub orientačního běhu Konice 17:48 + 1:03
3. Daněk Vít KRN0500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:27 + 3:42
4. Šána Robert KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:36 + 3:51
5. Náhončík Jakub 114 C Náhončíkovi 21:27 + 4:42
6. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 22:16 + 5:31
7. Dvořák Štěpán KON0537 C Klub orientačního běhu Konice 22:41 + 5:56
8. Tkáč Karel KRN0406 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:42 + 5:57
9. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 30:27 + 13:42
10. Buxbaum David STE0401 C SK SKI-OB Šternberk 47:51 + 31:06
HDR
2.10 km, 25 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 20:50
2. Dvořáková Ema KON0777 C Klub orientačního běhu Konice 20:51 + 0:01
3. Hlaviznová Tereza C 20:52 + 0:02
4. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:53 + 0:03
5. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:19 + 0:29
6. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 21:38 + 0:48
7. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 21:46 + 0:56
8. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 21:53 + 1:03
9. Tionová Jana STE0651 C SK SKI-OB Šternberk 21:54 + 1:04
10. Navrátil Pavel ASU C Magnus Orienteering 23:12 + 2:22
11. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:43 + 2:53
12. Václavek Filip ASU08 C Magnus Orienteering 24:09 + 3:19
13. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 24:22 + 3:32
14. Tomášek Josef C 26:02 + 5:12
15. Slavík Ondřej VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 26:15 + 5:25
16. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 27:52 + 7:02
17. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:55 + 7:05
18. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:19 + 7:29
19. Mikulášek Ondřej 117 C Mikuláškovi 29:18 + 8:28
20. Kratochvíl David HOB C SKOB Horní Benešov 31:35 + 10:45
21. Václavková Tereza ASU09 C Magnus Orienteering 32:23 + 11:33
22. Jedlička Radek ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 33:40 + 12:50
23. Vysloužilovi STE C SK SKI-OB Šternberk 34:16 + 13:26
24. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 37:27 + 16:37
25. Štábl Vít KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:40 + 18:50
26. Matoušková Johana SSU0750 C SK Severka Šumperk 40:32 + 19:42
27. Matoušek Jan SSU C SK Severka Šumperk 40:35 + 19:45
28. Možný Šimon SSU C SK Severka Šumperk 40:38 + 19:48
29. Kroul František KSU1010 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:57 + 22:07
30. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 45:15 + 24:25
31. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 45:37 + 24:47
32. Otrubová Karolína KON0888 C Klub orientačního běhu Konice 52:10 + 31:20
P
2.30 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Petr C 13:55
2. Peňáz Radek VRB7606 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 14:12 + 0:17
3. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 16:15 + 2:20
4. Zatloukal Radek C 16:34 + 2:39
5. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 17:17 + 3:22
6. Holubová Eva SBR8051 C SKOB Bruntál 17:22 + 3:27
7. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 17:29 + 3:34
8. Možný Stanislav SSU C SK Severka Šumperk 17:46 + 3:51
9. Tomášková Petra C 18:16 + 4:21
10. Pavelka Martin KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:05 + 5:10
11. Dadáková Zuzana JPV C Oddíl OS SK Prostějov 20:05 + 6:10
12. Peňázová Hana VRB7878 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 20:53 + 6:58
13. Polášková Jana KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:03 + 7:08
14. Navrátil Martin ASUXXXX C Magnus Orienteering 21:21 + 7:26
15. Holusková Margita 115 C Holuskovi 21:32 + 7:37
16. Soviš Ivo SBR7101 C SKOB Bruntál 21:33 + 7:38
17. Mikulášek Libor 117 C Mikuláškovi 21:58 + 8:03
18. Vavříková Iveta 116 C Vavříkovi 22:29 + 8:34
19. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 23:11 + 9:16
20. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 23:36 + 9:41
21. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 23:42 + 9:47
22. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 26:56 + 13:01
23. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 27:40 + 13:45
24. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 27:42 + 13:47
25. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:50 + 13:55
26. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 28:10 + 14:15
27. Černohorská Eva STE C SK SKI-OB Šternberk 28:28 + 14:33
28. Seidenglazová Irena SSU C SK Severka Šumperk 28:40 + 14:45
29. Hrouzová Jiřina KRN6151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:51 + 14:56
30. Seigenglanz Marek SSU C SK Severka Šumperk 31:01 + 17:06
31. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 32:02 + 18:07
32. Šotek Ivo UOL7033 C SK UP Olomouc 32:06 + 18:11
33. Said Mahmoud UOL6900 C SK UP Olomouc 33:02 + 19:07
34. Hastík Jakub ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 33:10 + 19:15
35. Hudáček David ZLH0001 C OOB TJ Zlaté Hory 34:03 + 20:08
36. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 38:24 + 24:29
37. Petráková Andrea KON C Klub orientačního běhu Konice 41:17 + 27:22
38. Pavlištík Karel C 45:02 + 31:07
39. Školut Pepino C 45:43 + 31:48
40. Vítková Miroslava PTI6952 C Sportovní klub Ptení 48:10 + 34:15
41. Holub Pavel SBR C SKOB Bruntál 51:03 + 37:08
42. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 52:13 + 38:18
Jandová Magda C DISK
Šubrt Zdeněk C DISK