Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 21:26 | ||
2. | Ziebová Veronika | NEJ0450 | TJ Jiskra Nejdek | 22:31 | + 1:05 | |
3. | Teringlová Vendula | VCB0451 | TJ OB České Budějovice | 24:14 | + 2:48 | |
4. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 24:17 | + 2:51 | |
5. | Kosobudová Katka | NNN2004 | Neregistrovaní | 24:24 | + 2:58 | |
6. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | OK Dobříš | 25:11 | + 3:45 | |
7. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 27:26 | + 6:00 | |
8. | Heclová Marie | KSU0454 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:54 | + 6:28 | |
9. | Pecková Tereza | EKP0551 | VŠTJ Ekonom Praha | 33:38 | + 12:12 | |
10. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 35:58 | + 14:32 | |
11. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | SK Kamenice | 37:35 | + 16:09 | |
Mikešová Julie | VPM0455 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | |||
Postránská Adéla | MLA0551 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Křížková Marie | MAS0450 | KČT Aš | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chernykh Zoya | 17U0351 | Orienta-Opal | 21:30 | ||
2. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | TJ Jiskra Nejdek | 23:59 | + 2:29 | |
3. | Marešová Klára | NEJ0250 | TJ Jiskra Nejdek | 24:28 | + 2:58 | |
4. | Thýnová Martina | SHK0350 | TJ Slavia Hradec Králové | 24:51 | + 3:21 | |
5. | Hankovcová Helena | KAM0350 | SK Kamenice | 25:03 | + 3:33 | |
6. | Křížová Daniela | MAS0250 | KČT Aš | 27:46 | + 6:16 | |
7. | Petříková Adéla | MAS0352 | KČT Aš | 28:41 | + 7:11 | |
8. | Fantová Kateřina | EKP0256 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:54 | + 10:24 | |
9. | Urbančíková Nela | NEJ0352 | TJ Jiskra Nejdek | 32:28 | + 10:58 | |
10. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 33:29 | + 11:59 | |
11. | Náměstková Radka | EKP0353 | VŠTJ Ekonom Praha | 36:28 | + 14:58 | |
12. | Jirasová Anežka | DOR0350 | OK Dobříš | 38:19 | + 16:49 | |
13. | Riesslerová Eliška | OTK0350 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 56:27 | + 34:57 | |
14. | Janečková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:18 | + 42:48 | |
Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | DNS | |||
Nentvichová Julie | DOR0351 | OK Dobříš | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterová Jana | DOB0051 | KOB Dobruška | 22:08 | ||
2. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 22:27 | + 0:19 | |
3. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | TJ Jiskra Nejdek | 24:28 | + 2:20 | |
4. | Dědková Teodora | TAP0051 | KOB TRETRA Praha | 24:32 | + 2:24 | |
5. | Auerműllerová Anna | ZBM0060 | SK Žabovřesky Brno | 25:10 | + 3:02 | |
6. | Bruková Magda | TRI0054 | TJ TŽ Třinec | 25:16 | + 3:08 | |
7. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | OB Říčany | 25:43 | + 3:35 | |
8. | Thýnová Nikola | SHK0051 | TJ Slavia Hradec Králové | 26:13 | + 4:05 | |
9. | Tokárová Regina | NEJ0151 | TJ Jiskra Nejdek | 26:34 | + 4:26 | |
10. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 27:04 | + 4:56 | |
11. | Lučanová Barbora | MAS0051 | KČT Aš | 29:19 | + 7:11 | |
12. | Moiseeva Tanya | 16U0151 | Gorelov | 31:02 | + 8:54 | |
13. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | SK Kamenice | 33:12 | + 11:04 | |
14. | Mudrová Lenka | KRL0052 | Kometa Kralovice | 33:15 | + 11:07 | |
15. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | Kometa Kralovice | 33:42 | + 11:34 | |
16. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:58 | + 12:50 | |
17. | Svobodová Anna | KTA0151 | SK Kotnov Tábor | 35:09 | + 13:01 | |
18. | Náměstková Denisa | EKP0154 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:10 | + 19:02 | |
19. | Ash Kristina | OCB0051 | OC České Budějovice | 50:48 | + 28:40 | |
20. | Sadílková Iva | VIC0151 | OB Vizovice | 51:11 | + 29:03 | |
Kováříková Marie | KAM0050 | SK Kamenice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 25:28 | ||
2. | Švancárová Veronika | KSU9853 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:09 | + 5:41 | |
3. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 32:36 | + 7:08 | |
4. | Hájková Eliška | ZVO9851 | OB SK Zvole | 33:27 | + 7:59 | |
5. | Fürstová Anna | LLI9854 | TJ Loko Liberec | 33:41 | + 8:13 | |
6. | Marešová Alexandra | NEJ9950 | TJ Jiskra Nejdek | 38:25 | + 12:57 | |
7. | Dundáčková Julie | SJH9853 | SJH Jindřichův Hradec | 38:37 | + 13:09 | |
8. | Pelcová Tereza | MAS9853 | KČT Aš | 42:53 | + 17:25 | |
9. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 46:18 | + 20:50 | |
10. | Zimmerová Kateřina | ZVO9852 | OB SK Zvole | 48:34 | + 23:06 | |
11. | Svobodová Jana | KTA9951 | SK Kotnov Tábor | 49:13 | + 23:45 | |
12. | Illnerová Kateřina | DKP9950 | Oddíl OB Kotlářka | 54:35 | + 29:07 | |
13. | Kopecká Johana | VSP9950 | USK Praha | 54:41 | + 29:13 | |
14. | Kyselová Nela | ROU9951 | SKOB Roudnice nad Labem | 58:35 | + 33:07 | |
15. | Kovalčíková Taťána | DOR9850 | OK Dobříš | 61:59 | + 36:31 | |
16. | Glöcknerová Anna | KUL9950 | KOB Ústí nad Labem | 79:51 | + 54:23 | |
17. | Vostřelová Pavlína | KUL9850 | KOB Ústí nad Labem | 96:36 | + 71:08 | |
Pohořalá Anna | ROU9954 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Mikešová Adéla | VPM9852 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | |||
Nentvichová Klára | DOR9950 | OK Dobříš | DNS | |||
Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | DNS | |||
Albrechtová Iveta | KAM9950 | SK Kamenice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Tereza | SJI9852 | OK Jihlava | 25:51 | ||
2. | Šiková Barbora | LPM9650 | OK Lokomotiva Plzeň | 26:14 | + 0:23 | |
3. | Štičková Anna | LLI9651 | TJ Loko Liberec | 30:26 | + 4:35 | |
4. | Kovářová Lenka | LTP9750 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:20 | + 6:29 | |
5. | Horvátová Hana | ASU9797 | Magnus Orienteering | 32:40 | + 6:49 | |
6. | Linková Alena | TUR9751 | OOB TJ Turnov | 33:27 | + 7:36 | |
7. | Tesařová Jana | TRI9751 | TJ TŽ Třinec | 35:09 | + 9:18 | |
8. | Hlinovská Johana | VPM9751 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 43:30 | + 17:39 | |
9. | Šafrhansová Lucie | VPM9753 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:31 | + 21:40 | |
Smrčková Dominika | KSU9799 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DNS | |||
Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | SK Žabovřesky Brno | 27:20 | 0 | ||
2. | Svobodová Lenka | PHK9551 | OK 99 Hradec Králové | 28:33 | + 1:13 | 0 | |
3. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:21 | + 6:01 | 0 | |
4. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 34:33 | + 7:13 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:21 | 9177 | ||
2. | Hlavová Hana | ZBM8888 | SK Žabovřesky Brno | 41:54 | + 1:33 | 8846 | |
3. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | SK Žabovřesky Brno | 42:38 | + 2:17 | 8689 | |
4. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | SK Žabovřesky Brno | 43:34 | + 3:13 | 8489 | |
5. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | SK Žabovřesky Brno | 44:26 | + 4:05 | 8304 | |
6. | Kuncová Eliška | SSU8951 | SK Severka Šumperk | 44:45 | + 4:24 | 8236 | |
7. | Janatová Lucie | DKP8154 | Oddíl OB Kotlářka | 45:14 | + 4:53 | 8133 | |
8. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | SK Žabovřesky Brno | 45:26 | + 5:05 | 8090 | |
9. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | SK Žabovřesky Brno | 45:43 | + 5:22 | 8029 | |
10. | Doležalová Vendula | VPM8787 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:56 | + 5:35 | 7983 | |
11. | Košárková Iva | AOP8152 | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:19 | + 5:58 | 7901 | |
12. | Škodová Petra | LPU8359 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:30 | + 6:09 | 7862 | |
13. | Dlouhá Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 46:42 | + 6:21 | 7819 | |
14. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | OB Říčany | 47:49 | + 7:28 | 7580 | |
15. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | SK Žabovřesky Brno | 48:13 | + 7:52 | 7494 | |
16. | Krejčíková Marie | TZL9252 | SKOB Zlín | 48:20 | + 7:59 | 7470 | |
17. | Klimplová Lenka | LPU7951 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:49 | + 8:28 | 7366 | |
18. | Soukupová Lucie | SJC8951 | TJ Sportcentrum Jičín | 48:51 | + 8:30 | 7359 | |
19. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 48:55 | + 8:34 | 7345 | |
20. | Benešová Jana | SJH9451 | SJH Jindřichův Hradec | 49:01 | + 8:40 | 7323 | |
21. | Kazdová Lenka | SJC8484 | TJ Sportcentrum Jičín | 49:03 | + 8:42 | 7316 | |
22. | Košťálová Petra | DKP8256 | Oddíl OB Kotlářka | 50:38 | + 10:17 | 6978 | |
23. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | SK Kamenice | 52:28 | + 12:07 | 6585 | |
24. | Hermannová Anna | TAP9251 | KOB TRETRA Praha | 53:12 | + 12:51 | 6429 | |
25. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | KOB TRETRA Praha | 53:19 | + 12:58 | 6404 | |
26. | Horová Pavla | LPU9457 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:23 | + 13:02 | 6389 | |
27. | Peterová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 53:56 | + 13:35 | 6272 | |
28. | Dittrichová Petra | KON8787 | KOB Konice | 57:35 | + 17:14 | 5491 | |
29. | Škáchová Petra | KAM7054 | SK Kamenice | 57:55 | + 17:34 | 5420 | |
30. | Koporová Petra | ZBM9353 | SK Žabovřesky Brno | 58:01 | + 17:40 | 5398 | |
31. | Janů Hana | KSU9393 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:37 | + 18:16 | 5270 | |
32. | Kamererová Valerie | KAM9452 | SK Kamenice | 59:31 | + 19:10 | 5078 | |
33. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 62:02 | + 21:41 | 4539 | |
34. | Mertová Eva | DOB8551 | KOB Dobruška | 62:28 | + 22:07 | 4447 | |
35. | Tesařová Marcela | AOP9450 | Přátelé orientačního běhu Opava | 63:21 | + 23:00 | 4258 | |
36. | Přecechtělová Tereza | DOB8971 | KOB Dobruška | 63:48 | + 23:27 | 4161 | |
37. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | O-mikron | 65:21 | + 25:00 | 3830 | |
38. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 65:50 | + 25:29 | 3726 | |
39. | Hegerová Petra | RBK9355 | SK Radioklub Blansko | 69:17 | + 28:56 | 2989 | |
40. | Ottová Terezka | JES8651 | KOS Jesenice | 84:30 | + 44:09 | 0 | |
Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | DISK | 0 | |||
Darmovzalová Lenka | PGP7951 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | |||
Rufferová Iva | TUR8354 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Zajícová Markéta | TAP9054 | KOB TRETRA Praha | DISK | 0 | |||
Dadáková Zuzana | 2IC8900 | DK | DNS | ||||
Setínková Eva | DKP8759 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | 0 | |||
Albrechtová Eva | KAM7850 | SK Kamenice | DNS | 0 | |||
Spurná Martina | PGP8556 | SK Praga | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Johana | KON7852 | KOB Konice | 30:02 | 6285 | ||
2. | Procházková Zuzana | SJC8551 | TJ Sportcentrum Jičín | 31:21 | + 1:19 | 6027 | |
3. | Urbánková Kateřina | ONO9250 | SKOB Ostrov | 31:49 | + 1:47 | 5935 | |
4. | Gabrovská Lucie | TAP8854 | KOB TRETRA Praha | 32:30 | + 2:28 | 5802 | |
5. | Krtičková Michaela | KON7975 | KOB Konice | 32:59 | + 2:57 | 5707 | |
6. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 33:59 | + 3:57 | 5511 | |
7. | Matějů Kateřina | VLI8054 | Slavia Liberec orienteering | 34:30 | + 4:28 | 5410 | |
8. | Karbanová Vendula | DKP8350 | Oddíl OB Kotlářka | 35:30 | + 5:28 | 5214 | |
9. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 35:38 | + 5:36 | 5188 | |
10. | Novotná Barbora | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 35:40 | + 5:38 | |||
11. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:48 | + 5:46 | 5156 | |
12. | Ondřejová Dita Terezie | SHK8550 | TJ Slavia Hradec Králové | 36:10 | + 6:08 | 5084 | |
13. | Štoková Mariana | DKP8158 | Oddíl OB Kotlářka | 37:46 | + 7:44 | 4770 | |
13. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 37:46 | + 7:44 | 4770 | |
15. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:00 | + 7:58 | 4725 | |
16. | Mervartová Kristýna | ZBM9160 | SK Žabovřesky Brno | 39:00 | + 8:58 | ||
17. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | KOB Konice | 39:41 | + 9:39 | 4395 | |
18. | Zakouřilová Kamila | TUV8557 | SOK TJ Turnov | 40:36 | + 10:34 | 4216 | |
19. | Ondrová Kateřina | SKV8951 | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:00 | + 11:58 | 3942 | |
20. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:08 | + 12:06 | 3916 | |
21. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 42:31 | + 12:29 | 3841 | |
22. | Štefková Lucie | VBM8254 | VSK Mendelu Brno | 45:48 | + 15:46 | 3198 | |
23. | Pekárková Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 46:43 | + 16:41 | 3018 | |
24. | Jirků Martina | TUR8750 | OOB TJ Turnov | 47:14 | + 17:12 | 2917 | |
25. | Pavlásková Alena | LDC8652 | KOB Děčín | 48:38 | + 18:36 | 2643 | |
26. | Zayats Inna | LPM9353 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:22 | + 19:20 | 2499 | |
27. | Baštová Martina | LPU8453 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:41 | + 20:39 | 2242 | |
28. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:48 | + 20:46 | 2219 | |
29. | Peterková Viktorie | LLI7551 | TJ Loko Liberec | 56:04 | + 26:02 | 1188 | |
30. | Smrčková Věra | KSU7373 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:06 | + 30:04 | 398 | |
31. | Pološčuková Lucie | SMB9051 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 60:09 | + 30:07 | 388 | |
32. | Prouzová Jitka | DKP9152 | Oddíl OB Kotlářka | 64:29 | + 34:27 | 0 | |
33. | Špinková Markéta | 44C8550 | Neregistrovaní | 76:33 | + 46:31 | ||
34. | Budilová Jana | KUL8150 | KOB Ústí nad Labem | 112:11 | + 82:09 | ||
Batobolotová Balzhima | TAP8751 | KOB TRETRA Praha | DISK | 0 | |||
Zurinková Jana | EKP VŠTJ Ekonom Praha | DNS | |||||
Skripniková Petra | SCP8656 | OK Sparta Praha | DNS | 0 | |||
Pullmanová Daniela | PLU8450 | TJ Sokol Plumlov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Martina | VCB7851 | TJ OB České Budějovice | 34:35 | ||
2. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 35:17 | + 0:42 | |
3. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:02 | + 1:27 | |
4. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 36:52 | + 2:17 | |
5. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 36:56 | + 2:21 | |
6. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | KOS TJ Tesla Brno | 37:05 | + 2:30 | |
7. | Tauchmanová Ivana | NPA7852 | SK LOB Nová Paka | 37:57 | + 3:22 | |
8. | Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 39:58 | + 5:23 | |
9. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 42:53 | + 8:18 | |
10. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | TJ Lokomotiva Beroun | 43:22 | + 8:47 | |
11. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | USK Praha | 44:03 | + 9:28 | |
12. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 45:49 | + 11:14 | |
13. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:46 | + 13:11 | |
14. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | OB Vizovice | 48:05 | + 13:30 | |
15. | Náměstková Veronika | EKP7351 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:51 | + 15:16 | |
16. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 51:03 | + 16:28 | |
17. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 51:29 | + 16:54 | |
18. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 53:06 | + 18:31 | |
19. | Dítkova Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:07 | + 18:32 | |
20. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 53:26 | + 18:51 | |
21. | Ševčíková Olga | ONO7650 | SKOB Ostrov | 53:59 | + 19:24 | |
22. | Kotásková Jana | JES7451 | KOS Jesenice | 56:52 | + 22:17 | |
23. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:10 | + 22:35 | |
24. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 59:10 | + 24:35 | |
25. | Marešová Marcela | NEJ7450 | TJ Jiskra Nejdek | 65:53 | + 31:18 | |
26. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 71:01 | + 36:26 | |
27. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 73:06 | + 38:31 | |
28. | Šustrová Hana | KSH7755 | OOB TJ Kašperské Hory | 76:55 | + 42:20 | |
Smržová Pája | 68:35 | + 34:00 | ||||
Jílková Radka | ZBP7751 | OOB SK Zbraslav | DNS | |||
Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | DNS | |||
Sedláčková Jana | ZBP7654 | OOB SK Zbraslav | DNS | |||
Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | |||
Ledererová Kamila | LPM7352 | OK Lokomotiva Plzeň | DNS | |||
Postránská Radka | MLA7450 | MLOK Mariánské Lázně | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vričanová Sylva | HAV6751 | SKOB Baník Havířov | 37:50 | ||
2. | Posseltová Romana | TJN7050 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:43 | + 2:53 | |
3. | Sadílková Lenka | VIC7055 | OB Vizovice | 42:24 | + 4:34 | |
4. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 43:01 | + 5:11 | |
5. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 43:51 | + 6:01 | |
6. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | SKOB Baník Havířov | 44:45 | + 6:55 | |
7. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 45:46 | + 7:56 | |
8. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | SK Kamenice | 46:22 | + 8:32 | |
9. | Opletalová Pavlína | HAV6652 | SKOB Baník Havířov | 47:24 | + 9:34 | |
10. | Klapalová Pavla | VSP7099 | USK Praha | 48:56 | + 11:06 | |
11. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 49:46 | + 11:56 | |
12. | Švancárová Helena | KSU7252 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:16 | + 12:26 | |
13. | Hudosová Gabriela | KSU7299 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:24 | + 12:34 | |
13. | Krčová Martina | KSU7272 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:24 | + 12:34 | |
15. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 50:25 | + 12:35 | |
16. | Jandová Lenka | KAD7250 | Originální Vivalín Team Kadaň | 50:40 | + 12:50 | |
17. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 52:00 | + 14:10 | |
18. | Proboszová Zuzana | HAV7250 | SKOB Baník Havířov | 52:33 | + 14:43 | |
19. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 53:18 | + 15:28 | |
20. | Kašparová Marie | ZAK7250 | SK Netopýr Zákupy | 53:48 | + 15:58 | |
21. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 54:28 | + 16:38 | |
22. | Přibíková Monika | PGP7256 | SK Praga | 58:03 | + 20:13 | |
23. | Žáková Marcela | LPU7053 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:41 | + 20:51 | |
24. | Svobodová Martina | KTA7151 | SK Kotnov Tábor | 61:37 | + 23:47 | |
25. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 63:16 | + 25:26 | |
26. | Kyselová Jana | ROU7050 | SKOB Roudnice nad Labem | 65:00 | + 27:10 | |
27. | Sochorová Hana | HAV6250 | SKOB Baník Havířov | 67:32 | + 29:42 | |
28. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 67:38 | + 29:48 | |
29. | Berková Květa | TJN7350 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 68:56 | + 31:06 | |
30. | Paurová Lenka | LTU6452 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:13 | + 34:23 | |
31. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 79:05 | + 41:15 | |
32. | Bezruchko Olena | 14U7050 | OK Carnika | 88:41 | + 50:51 | |
Mikešová Simona | VPM7453 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | |||
Kopecká Alena | VSP7250 | USK Praha | DNS | |||
Beránková Lenka | VPM7051 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Picková Helena | TJN6952 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 34:50 | ||
2. | Pecková Ivana | EKP6252 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:06 | + 2:16 | |
3. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:41 | + 2:51 | |
4. | Hudečková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 38:12 | + 3:22 | |
5. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 38:32 | + 3:42 | |
6. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 40:04 | + 5:14 | |
7. | Čechová Zuzana | SJI6951 | OK Jihlava | 40:28 | + 5:38 | |
8. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 40:35 | + 5:45 | |
9. | Thýnová Ivana | SHK6651 | TJ Slavia Hradec Králové | 42:41 | + 7:51 | |
10. | Fürstová Katka | LLI6950 | TJ Loko Liberec | 44:14 | + 9:24 | |
11. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 44:57 | + 10:07 | |
12. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 45:17 | + 10:27 | |
13. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 47:00 | + 12:10 | |
14. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 47:03 | + 12:13 | |
15. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Sokol Hostivice | 48:47 | + 13:57 | |
16. | Hasalová Jana | PGP6751 | SK Praga | 49:13 | + 14:23 | |
17. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 50:21 | + 15:31 | |
18. | Németh Ágnes | 12H6950 | TIPO TKE | 51:14 | + 16:24 | |
19. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 51:57 | + 17:07 | |
20. | Kulová Jana | VAM6550 | OOB Vamberk | 52:46 | + 17:56 | |
21. | Tokárová Regina | NEJ6950 | TJ Jiskra Nejdek | 52:56 | + 18:06 | |
22. | Müllerová Zorka | VAM6767 | OOB Vamberk | 53:55 | + 19:05 | |
23. | Pološčuková Monika | SMB6551 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 54:38 | + 19:48 | |
24. | Tichá Jana | TJH6451 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 54:54 | + 20:04 | |
25. | Svobodová Lenka | ROU6650 | SKOB Roudnice nad Labem | 59:55 | + 25:05 | |
26. | Usenko Elena | 14U6950 | OK Carnika | 67:23 | + 32:33 | |
27. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Sokol Hostivice | 67:29 | + 32:39 | |
Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | DISK | |||
Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | DNS | |||
Kuncová Dana | MLA6851 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Macurová Jana | MLA6657 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:35 | ||
2. | Sologubova Elena | 17U7054 | Orienta-Opal | 32:33 | + 1:58 | |
3. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 33:12 | + 2:37 | |
4. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | TJ TŽ Třinec | 40:55 | + 10:20 | |
5. | Benešová Iva | SJC6151 | TJ Sportcentrum Jičín | 42:49 | + 12:14 | |
6. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 44:07 | + 13:32 | |
7. | Kovářová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 48:59 | + 18:24 | |
8. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 51:21 | + 20:46 | |
9. | Bronykova Larysa | 14U6350 | OK Carnika | 54:10 | + 23:35 | |
10. | Stibalová Věra | LDC6051 | KOB Děčín | 55:30 | + 24:55 | |
11. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:01 | + 26:26 | |
12. | Krejčíková Monika | TZL6262 | SKOB Zlín | 57:25 | + 26:50 | |
13. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 57:43 | + 27:08 | |
14. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 68:04 | + 37:29 | |
Šmejkalová Karla | MLA6256 | MLOK Mariánské Lázně | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 29:52 | ||
2. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 38:38 | + 8:46 | |
3. | Soukupová Michaela | VSP5850 | USK Praha | 41:15 | + 11:23 | |
4. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 42:03 | + 12:11 | |
5. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 44:25 | + 14:33 | |
6. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 45:14 | + 15:22 | |
7. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:22 | + 16:30 | |
8. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 46:55 | + 17:03 | |
9. | Šabatková Zdena | SHK5652 | TJ Slavia Hradec Králové | 47:44 | + 17:52 | |
10. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 47:59 | + 18:07 | |
11. | Kubátová Lenka | SKV5551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:22 | + 19:30 | |
12. | Doležalová Liběna | VPM5950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:28 | + 23:36 | |
13. | Patáková Mária | KSH5751 | OOB TJ Kašperské Hory | 57:39 | + 27:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 31:04 | ||
2. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 31:28 | + 0:24 | |
3. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:08 | + 3:04 | |
4. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 35:30 | + 4:26 | |
5. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 35:32 | + 4:28 | |
6. | Kolaříková Věra | SBK5251 | KOB Start Blansko | 36:20 | + 5:16 | |
7. | Paulová Mirka | DCE5250 | KOB Dobřichovice | 42:15 | + 11:11 | |
8. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 43:34 | + 12:30 | |
9. | Podhorská Věra | FJI5252 | SK FREE Jihlava | 46:26 | + 15:22 | |
Savičová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 32:10 | ||
2. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 43:51 | + 11:41 | |
3. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 45:40 | + 13:30 | |
4. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 54:53 | + 22:43 | |
5. | Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 69:59 | + 37:49 | |
Boučková Ludmila | OCB4351 | OC České Budějovice | DISK | |||
Beránková Pavla | VPM4350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:23 | ||
2. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 17:35 | + 1:12 | |
3. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 18:16 | + 1:53 | |
4. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 18:38 | + 2:15 | |
5. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 19:02 | + 2:39 | |
6. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:00 | + 3:37 | |
7. | Nový Jáchym | DOR0502 | OK Dobříš | 20:38 | + 4:15 | |
8. | Tomášek Adam | CEL0400 | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 22:38 | + 6:15 | |
9. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 22:51 | + 6:28 | |
10. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 23:14 | + 6:51 | |
11. | Kašpar Vojtěch | ZAK0400 | SK Netopýr Zákupy | 23:33 | + 7:10 | |
12. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 26:32 | + 10:09 | |
13. | Baldrián Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 26:50 | + 10:27 | |
14. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 29:00 | + 12:37 | |
15. | Otruba František | PLU0501 | TJ Sokol Plumlov | 29:18 | + 12:55 | |
16. | Hasman Jakub | VPM0501 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 34:39 | + 18:16 | |
17. | Jiras Jenda | DOR0505 | OK Dobříš | 37:15 | + 20:52 | |
18. | Huk Michael | ONO0500 | SKOB Ostrov | 41:23 | + 25:00 | |
19. | Mála Matyáš | MAS0800 | KČT Aš | 41:31 | + 25:08 | |
20. | Šustr Ondřej | KSH0501 | OOB TJ Kašperské Hory | 47:39 | + 31:16 | |
21. | Španěl Benedikt | DOR0508 | OK Dobříš | 62:42 | + 46:19 | |
22. | Španěl Vojtěch | DOR0407 | OK Dobříš | 64:43 | + 48:20 | |
Kašpar Štěpán | ZAK0401 | SK Netopýr Zákupy | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milán Jakub | TBM0411 | KOS TJ Tesla Brno | 19:20 | ||
2. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:45 | + 0:25 | |
3. | Chernykh Misha | 17U0302 | Orienta-Opal | 21:45 | + 2:25 | |
4. | Peterka Jakub | LLI0404 | TJ Loko Liberec | 21:48 | + 2:28 | |
5. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 22:56 | + 3:36 | |
6. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 23:15 | + 3:55 | |
7. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 23:54 | + 4:34 | |
8. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 25:01 | + 5:41 | |
9. | Hecl František | KSU0201 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:13 | + 12:53 | |
10. | Škácha Vít | KAM0309 | SK Kamenice | 32:14 | + 12:54 | |
11. | Tokár Radim | NEJ0300 | TJ Jiskra Nejdek | 33:44 | + 14:24 | |
12. | Šustr Antonín | KSH0201 | OOB TJ Kašperské Hory | 36:19 | + 16:59 | |
13. | Bialožyt Marek | TRI0301 | TJ TŽ Třinec | 36:42 | + 17:22 | |
14. | Weissar Samuel | LPM0300 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:09 | + 29:49 | |
15. | Ševčík Daniel | ONO0200 | SKOB Ostrov | 67:18 | + 47:58 | |
Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | |||
Hankovec Hugo | KAM0201 | SK Kamenice | DNS | |||
Albrecht Adam | KAM0203 | SK Kamenice | DNS | |||
Křížek Filip | MAS0301 | KČT Aš | DNS | |||
Křížek Josef | MAS0201 | KČT Aš | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 22:35 | ||
2. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 26:00 | + 3:25 | |
3. | Čech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 26:34 | + 3:59 | |
4. | Milán Tomáš | TBM0111 | KOS TJ Tesla Brno | 28:49 | + 6:14 | |
5. | Krč Matěj | KSU0101 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:14 | + 7:39 | |
6. | Panovec Kryštof | OTK0001 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 31:07 | + 8:32 | |
7. | Semík Jakub | VSP0000 | USK Praha | 33:24 | + 10:49 | |
8. | Průša Kryštof | VSP0102 | USK Praha | 33:58 | + 11:23 | |
9. | Vecko Jan | NEJ0002 | TJ Jiskra Nejdek | 36:16 | + 13:41 | |
10. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 48:20 | + 25:45 | |
11. | Tomášek Ondřej | CEL0100 | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 52:49 | + 30:14 | |
12. | Kopylov Kolya | 16U0102 | Gorelov | 54:44 | + 32:09 | |
13. | Žák Michal | LPU0003 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:04 | + 34:29 | |
14. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | SKOB Roudnice nad Labem | 61:55 | + 39:20 | |
Rosenbaum Ondřej | JES0001 | KOS Jesenice | DISK | |||
Dadák Petr | JPV0101 | Oddíl OS SK Prostějov | DNS | |||
Solomko Adam | BSO0002 | KOB Baník Sokolov | DNS | |||
Puchalský Jan | VSP0101 | USK Praha | DNS | |||
Hlinovský Ondřej | VPM0102 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvátil Šimon | PHK9908 | OK 99 Hradec Králové | 24:34 | ||
2. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BETA URSUS Orienteering | 26:06 | + 1:32 | |
3. | Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:52 | + 4:18 | |
4. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 29:25 | + 4:51 | |
5. | Gedeon Dominik | KSU9900 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:58 | + 6:24 | |
6. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | OK 99 Hradec Králové | 31:08 | + 6:34 | |
7. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:19 | + 6:45 | |
8. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 33:18 | + 8:44 | |
9. | Hasal Martin | PGP9804 | SK Praga | 36:54 | + 12:20 | |
10. | Zieba Jakub | NEJ9800 | TJ Jiskra Nejdek | 38:24 | + 13:50 | |
11. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:12 | + 17:38 | |
12. | Bambousek Jan | DOR9800 | OK Dobříš | 43:14 | + 18:40 | |
13. | Šklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 43:38 | + 19:04 | |
14. | Vébr Jiří | KTA9901 | SK Kotnov Tábor | 59:22 | + 34:48 | |
Macura Vít | MLA9800 | MLOK Mariánské Lázně | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BETA URSUS Orienteering | 30:38 | ||
2. | Fürst Matouš | LLI9603 | TJ Loko Liberec | 30:57 | + 0:19 | |
3. | Bořil Jan | SJI9700 | OK Jihlava | 32:40 | + 2:02 | |
4. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | TJ Loko Liberec | 34:05 | + 3:27 | |
5. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 34:58 | + 4:20 | |
6. | Janeba Vladimír | CHC9602 | K.O.B. Choceň | 36:04 | + 5:26 | |
7. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB TRETRA Praha | 38:49 | + 8:11 | |
8. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | SK Žabovřesky Brno | 40:18 | + 9:40 | |
9. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BETA URSUS Orienteering | 42:34 | + 11:56 | |
10. | Frank Jiří | MAS9600 | KČT Aš | 43:31 | + 12:53 | |
11. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 45:49 | + 15:11 | |
12. | Sadílek Jan | TZL9601 | SKOB Zlín | 51:12 | + 20:34 | |
13. | Růta Vojtěch | KTA9701 | SK Kotnov Tábor | 73:12 | + 42:34 | |
Moravec Jakub | KAM9702 | SK Kamenice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 43:27 | 0 | ||
2. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 45:03 | + 1:36 | 0 | |
3. | Uhlíř Marek | PGP9405 | SK Praga | 53:08 | + 9:41 | 0 | |
Kolář Jakub | LBE9501 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | 40:19 | 9197 | ||
2. | Bouchal Jiří | VPM8449 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 40:59 | + 0:40 | 9048 | |
3. | Prášil Marek | TTR7301 | OOB Třebíč | 41:07 | + 0:48 | 9019 | |
4. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | SK Kamenice | 41:36 | + 1:17 | 8911 | |
5. | Kazda Ondřej | SJC8202 | TJ Sportcentrum Jičín | 42:57 | + 2:38 | 8610 | |
6. | Losman Petr | PHK7901 | OK 99 Hradec Králové | 43:16 | + 2:57 | 8540 | |
7. | Semík Ondřej | KAM9401 | SK Kamenice | 43:18 | + 2:59 | 8532 | |
8. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:26 | + 3:07 | 8503 | |
9. | Bravený Adam | VBM8801 | VSK Mendelu Brno | 44:21 | + 4:02 | 8298 | |
10. | Zbranek Roman | ASU8808 | Magnus Orienteering | 44:33 | + 4:14 | 8254 | |
11. | Baier Martin | TUR7603 | OOB TJ Turnov | 44:34 | + 4:15 | 8250 | |
12. | Janata Martin | DKP8306 | Oddíl OB Kotlářka | 44:46 | + 4:27 | 8206 | |
13. | Beneš Jan | SJC8703 | TJ Sportcentrum Jičín | 45:14 | + 4:55 | 8102 | |
14. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | SK Žabovřesky Brno | 45:25 | + 5:06 | 8061 | |
15. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB TRETRA Praha | 46:19 | + 6:00 | 7860 | |
16. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 47:02 | + 6:43 | 7701 | |
17. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | KOB Moira Brno | 47:32 | + 7:13 | 7589 | |
18. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Žabovřesky Brno | 47:35 | + 7:16 | 7578 | |
19. | Brož Marek | TUR8402 | OOB TJ Turnov | 48:09 | + 7:50 | 7452 | |
20. | Novotný Ondřej | ABM9211 | KOB Moira Brno | 48:26 | + 8:07 | 7389 | |
21. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | OOB TJ Turnov | 48:40 | + 8:21 | 7337 | |
22. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 48:43 | + 8:24 | 7326 | |
23. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | KOB Moira Brno | 48:44 | + 8:25 | 7322 | |
24. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 48:46 | + 8:27 | 7315 | |
25. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 48:49 | + 8:30 | 7304 | |
26. | Navrátil Šimon | PGP9702 | SK Praga | 49:30 | + 9:11 | 7151 | |
27. | Košárek Pavel | AOP7102 | Přátelé orientačního běhu Opava | 49:46 | + 9:27 | 7092 | |
28. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 50:03 | + 9:44 | 7029 | |
29. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 50:07 | + 9:48 | 7014 | |
30. | Paclík Roman | SHK7801 | TJ Slavia Hradec Králové | 50:09 | + 9:50 | 7007 | |
31. | Kozák Petr | KAM6501 | SK Kamenice | 50:29 | + 10:10 | 6932 | |
32. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 51:21 | + 11:02 | 6739 | |
33. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | TJ Loko Liberec | 51:24 | + 11:05 | 6728 | |
34. | Matějů Michal | VLI7702 | Slavia Liberec orienteering | 51:44 | + 11:25 | 6654 | |
35. | Turczer Petr | KSU7945 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:17 | + 11:58 | 6532 | |
36. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | SK Žabovřesky Brno | 53:14 | + 12:55 | 6320 | |
37. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | SK Žabovřesky Brno | 53:19 | + 13:00 | 6301 | |
38. | Redlich Tomáš | MAS8200 | KČT Aš | 53:28 | + 13:09 | 6268 | |
39. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | OK Sparta Praha | 53:43 | + 13:24 | 6212 | |
40. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:02 | + 13:43 | 6142 | |
41. | Hošek Radim | DOB8737 | KOB Dobruška | 54:07 | + 13:48 | 6123 | |
42. | Rusý Tomáš | KAM9301 | SK Kamenice | 54:27 | + 14:08 | 6049 | |
43. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 54:40 | + 14:21 | 6001 | |
44. | Janů Zdeněk | KSU9045 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:55 | + 14:36 | 5945 | |
45. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 55:22 | + 15:03 | 5845 | |
46. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | KOB TRETRA Praha | 55:23 | + 15:04 | 5841 | |
47. | Fiala Jan | BBM7205 | BETA URSUS Orienteering | 55:25 | + 15:06 | 5834 | |
48. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 55:42 | + 15:23 | 5771 | |
49. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 56:04 | + 15:45 | 5689 | |
50. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 56:22 | + 16:03 | 5622 | |
51. | Drábek Jan | ZBM8511 | SK Žabovřesky Brno | 56:49 | + 16:30 | 5522 | |
52. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 56:50 | + 16:31 | 5518 | |
53. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 56:58 | + 16:39 | 5489 | |
54. | Dvořáček Radek | ASU9445 | Magnus Orienteering | 57:01 | + 16:42 | 5477 | |
55. | Rauch Stanislav | VPM8201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:03 | + 16:44 | 5470 | |
56. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 57:22 | + 17:03 | 5399 | |
57. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 58:14 | + 17:55 | 5206 | |
58. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | KOB Dobruška | 59:13 | + 18:54 | 4987 | |
59. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:29 | + 19:10 | 4928 | |
60. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 59:43 | + 19:24 | 4876 | |
61. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 60:06 | + 19:47 | 4791 | |
62. | Šafka Daniel | KAM9105 | SK Kamenice | 60:53 | + 20:34 | 4616 | |
63. | Černý Martin | TAP8902 | KOB TRETRA Praha | 61:03 | + 20:44 | 4579 | |
64. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 61:39 | + 21:20 | 4446 | |
65. | Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | 61:40 | + 21:21 | 4442 | |
66. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 61:45 | + 21:26 | 4423 | |
67. | Matoušek Milan | KSU6701 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:50 | + 24:31 | 3737 | |
68. | Svoboda Jakub | ROU9301 | SKOB Roudnice nad Labem | 64:57 | + 24:38 | 3711 | |
69. | Kozumplík Aleš | VBM8403 | VSK Mendelu Brno | 65:11 | + 24:52 | 3659 | |
70. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 65:51 | + 25:32 | 3510 | |
71. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 66:08 | + 25:49 | 3447 | |
72. | Hecl Miloš | KSU7601 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:35 | + 26:16 | 3347 | |
73. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:16 | + 26:57 | 3195 | |
74. | Kapal Tomáš | KAM9402 | SK Kamenice | 68:06 | + 27:47 | 3009 | |
75. | Hodek Michal | TAP8808 | KOB TRETRA Praha | 68:43 | + 28:24 | 2872 | |
76. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 69:22 | + 29:03 | 2727 | |
77. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 69:57 | + 29:38 | 2597 | |
78. | Lžíčař Martin | DOB8803 | KOB Dobruška | 73:42 | + 33:23 | 1762 | |
79. | Tesař Daniel | VPM8203 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 78:49 | + 38:30 | 622 | |
80. | Bouchal Radek | VPM8549 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 82:08 | + 41:49 | 0 | |
81. | Cikhardt Jakub | TAP8706 | KOB TRETRA Praha | 87:29 | + 47:10 | 0 | |
82. | Havlůj František | DKP8308 | Oddíl OB Kotlářka | 92:33 | + 52:14 | 0 | |
Knížek Jiří | LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||||
Šrubař Michal | MBM8606 | O-mikron | DISK | 0 | |||
Rauch Tomáš | VPM8501 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | 0 | |||
Skripnik Štěpán | SCP7901 | OK Sparta Praha | DNS | 0 | |||
Janas Petr | XBM7103 | PELL’S MTBO TEAM | DNS | 0 | |||
Václavík Jan | VPM8701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | 0 | |||
Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | DNS | 0 | |||
Malinovskij Stepan | 17U7003 | Orienta-Opal | DNS | ||||
Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvát Petr | ASU9447 | Magnus Orienteering | 36:08 | 7822 | ||
2. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 38:41 | + 2:33 | 7318 | |
2. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | SOK TJ Turnov | 38:41 | + 2:33 | 7318 | |
4. | Procházka Tomáš | SCP8200 | OK Sparta Praha | 43:56 | + 7:48 | 6279 | |
5. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 44:55 | + 8:47 | 6084 | |
6. | Otruba Karel | PLU7917 | TJ Sokol Plumlov | 45:18 | + 9:10 | 6009 | |
7. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 47:31 | + 11:23 | 5570 | |
8. | Krtička Jan | KON7931 | KOB Konice | 49:06 | + 12:58 | 5257 | |
9. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 50:51 | + 14:43 | 4910 | |
10. | Prášil Ondřej | SJC8401 | TJ Sportcentrum Jičín | 52:57 | + 16:49 | 4495 | |
11. | Pavlásek Jiří | LDC7501 | KOB Děčín | 53:13 | + 17:05 | 4442 | |
12. | Vébr Jiří | KTA6901 | SK Kotnov Tábor | 54:01 | + 17:53 | 4284 | |
13. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 54:13 | + 18:05 | 4244 | |
14. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:50 | + 20:42 | 3727 | |
15. | Eiselt Jan | LTP8801 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:31 | + 22:23 | 3393 | |
16. | Bubela Tomáš | KVS8100 | SKOB Kobra Vsetín | 59:07 | + 22:59 | 3275 | |
17. | Preissler Adam | HAV8608 | SKOB Baník Havířov | 61:18 | + 25:10 | 2843 | |
18. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:53 | + 26:45 | 2529 | |
19. | Posselt Martin | TJN9501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 63:53 | + 27:45 | 2332 | |
20. | Prášek Přemysl | KAM9305 | SK Kamenice | 68:24 | + 32:16 | 1438 | |
21. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB TRETRA Praha | 69:31 | + 33:23 | 1217 | |
22. | Melcher Ota | PLU8001 | TJ Sokol Plumlov | 71:05 | + 34:57 | 907 | |
23. | Kutálek Jan | TAP8301 | KOB TRETRA Praha | 71:48 | + 35:40 | 765 | |
24. | Hudeček Petr | KTA9201 | SK Kotnov Tábor | 72:30 | + 36:22 | 627 | |
25. | Toušek Filip | ZBP7102 | OOB SK Zbraslav | 77:05 | + 40:57 | 0 | |
26. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 81:35 | + 45:27 | 0 | |
Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | DISK | 0 | |||
Smejkal Martin | NNN8500 | Neregistrovaní | DISK | ||||
Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | DNS | 0 | |||
Bouchal Radek | VPM8549 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | 0 | |||
Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 42:16 | ||
2. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 42:25 | + 0:09 | |
3. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 43:53 | + 1:37 | |
4. | Kučera Petr | MFP7602 | VŠSK MFF UK Praha | 44:16 | + 2:00 | |
5. | Milán Pavel | TBM7227 | KOS TJ Tesla Brno | 45:00 | + 2:44 | |
6. | Mareš Alexander | NEJ7300 | TJ Jiskra Nejdek | 47:05 | + 4:49 | |
7. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:32 | + 5:16 | |
8. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 48:26 | + 6:10 | |
9. | Kurz Zdeněk | VPM6301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:47 | + 7:31 | |
10. | Janošík Radek | VCB7402 | TJ OB České Budějovice | 49:56 | + 7:40 | |
11. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 50:10 | + 7:54 | |
12. | Hájek Jiří | ONO6400 | SKOB Ostrov | 55:14 | + 12:58 | |
13. | Hankovec Petr | KAM7101 | SK Kamenice | 69:51 | + 27:35 | |
14. | Nádeníček Josef | NEJ7000 | TJ Jiskra Nejdek | 71:25 | + 29:09 | |
15. | Černý Miroslav | LPM7504 | OK Lokomotiva Plzeň | 73:09 | + 30:53 | |
16. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 80:28 | + 38:12 | |
17. | Smrček Petr | KSU7401 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 87:03 | + 44:47 | |
18. | Nečas David | TBM7611 | KOS TJ Tesla Brno | 92:19 | + 50:03 | |
18. | Beneš Michal | TJP7800 | TJ Sokol Troja | 92:19 | + 50:03 | |
Bambousek Martin | DOR7302 | OK Dobříš | DISK | |||
Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | DNS | |||
Fišar Miroslav | KRL7201 | Kometa Kralovice | DNS | |||
Křížek Filip | MAS7800 | KČT Aš | DNS | |||
Vladimir Fujak | 37S7200 | Kysucke Nove Mesto | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 39:01 | ||
2. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 40:53 | + 1:52 | |
3. | Drbal Jan | PGP7101 | SK Praga | 41:16 | + 2:15 | |
4. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 43:48 | + 4:47 | |
5. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 44:23 | + 5:22 | |
6. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:20 | + 7:19 | |
7. | Karmazín Pavel | LBE6800 | TJ Lokomotiva Beroun | 52:50 | + 13:49 | |
8. | Sochor Tomáš | HAV6301 | SKOB Baník Havířov | 59:08 | + 20:07 | |
9. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | TJ Sportcentrum Jičín | 59:49 | + 20:48 | |
10. | Kohout Josef | SHK6902 | TJ Slavia Hradec Králové | 64:09 | + 25:08 | |
11. | Kass Pavel | BSO7000 | KOB Baník Sokolov | 64:14 | + 25:13 | |
12. | Molnár Attila | 12H7000 | TIPO TKE | 66:43 | + 27:42 | |
13. | Dankó István | 12H6900 | TIPO TKE | 77:54 | + 38:53 | |
14. | Španěl Ondřej | DOR7100 | OK Dobříš | 78:03 | + 39:02 | |
15. | Kaděra Pavel | HAV7100 | SKOB Baník Havířov | 84:31 | + 45:30 | |
16. | Glöckner Michal | KUL7000 | KOB Ústí nad Labem | 103:02 | + 64:01 | |
Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Mikeš Roman | VPM7002 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | |||
Jiroušek Petr | LPM7001 | OK Lokomotiva Plzeň | DNS | |||
Kováříková Erika | KAM6901 | SK Kamenice | DNS | |||
Kašpar Ludvík | ZAK7200 | SK Netopýr Zákupy | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 33:25 | ||
2. | Teringl Radek | VCB6502 | TJ OB České Budějovice | 34:42 | + 1:17 | |
3. | Hrouda Petr | VBM6900 | VSK Mendelu Brno | 37:05 | + 3:40 | |
4. | Kamenický Jan | PHK6601 | OK 99 Hradec Králové | 37:55 | + 4:30 | |
5. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:02 | + 5:37 | |
6. | Sadílek Martin | VIC6901 | OB Vizovice | 39:08 | + 5:43 | |
7. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 40:24 | + 6:59 | |
8. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 40:38 | + 7:13 | |
9. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 40:56 | + 7:31 | |
10. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 41:10 | + 7:45 | |
11. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | KOB ZPV Prostějov | 41:17 | + 7:52 | |
12. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 41:24 | + 7:59 | |
13. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:32 | + 12:07 | |
14. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 45:57 | + 12:32 | |
15. | Müller Robert | VAM6900 | OOB Vamberk | 46:11 | + 12:46 | |
16. | Krausz Milan | FSP6700 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 47:00 | + 13:35 | |
17. | Dundáček Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | 47:25 | + 14:00 | |
18. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 53:19 | + 19:54 | |
19. | Velichkov Petar | DKP6704 | Oddíl OB Kotlářka | 53:21 | + 19:56 | |
20. | Posselt Martin | TJN6802 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 53:57 | + 20:32 | |
21. | Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 54:31 | + 21:06 | |
22. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 57:18 | + 23:53 | |
23. | Picek Jan | TJN6500 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 60:25 | + 27:00 | |
24. | Šafka Jan | KAM6604 | SK Kamenice | 65:22 | + 31:57 | |
25. | Kovář Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:15 | + 34:50 | |
26. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 68:44 | + 35:19 | |
27. | Bruk Slavomír | TRI6800 | TJ TŽ Třinec | 71:23 | + 37:58 | |
28. | Riessler Otto | OTK6800 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 80:31 | + 47:06 | |
29. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 88:34 | + 55:09 | |
30. | Květoň Vladimír | KSU6800 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 124:00 | + 90:35 | |
Kunc Petr | MLA6601 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Zieba Jaroslav | NEJ6500 | TJ Jiskra Nejdek | DNS | |||
Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | |||
Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | DNS | |||
Kroupa Štěpán | VPM6904 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | |||
Macura Jaroslav | MLA5903 | MLOK Mariánské Lázně | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 32:38 | ||
2. | Tichý Martin | TJH6401 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 33:46 | + 1:08 | |
3. | Kula Jiří | VAM6100 | OOB Vamberk | 34:24 | + 1:46 | |
4. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 34:51 | + 2:13 | |
5. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 35:45 | + 3:07 | |
6. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 36:14 | + 3:36 | |
7. | Kulhavý Josef | SRK5701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 36:56 | + 4:18 | |
8. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 37:08 | + 4:30 | |
9. | Bezruchko Kostiantyn | 14U6300 | OK Carnika | 37:48 | + 5:10 | |
10. | Havlík Milan | SJH6201 | SJH Jindřichův Hradec | 37:53 | + 5:15 | |
11. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Sokol Hostivice | 39:16 | + 6:38 | |
12. | Gladkyy Olexandr | 14U6100 | OK Carnika | 39:18 | + 6:40 | |
13. | Chernykh Sergey | 17U7005 | Orienta-Opal | 40:44 | + 8:06 | |
14. | Kovář Karel | LTP6102 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 41:04 | + 8:26 | |
15. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 42:40 | + 10:02 | |
16. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 43:17 | + 10:39 | |
17. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 43:59 | + 11:21 | |
18. | Kadaňka Jiří | ROV6001 | OK Zubří | 44:31 | + 11:53 | |
19. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 46:05 | + 13:27 | |
20. | Vrabec Martin | SCP6100 | OK Sparta Praha | 48:01 | + 15:23 | |
21. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | OB SK Zvole | 50:51 | + 18:13 | |
22. | Sysel Svatobor | TTR6202 | OOB Třebíč | 51:42 | + 19:04 | |
23. | Usenko Alexander | 14U6400 | OK Carnika | 52:44 | + 20:06 | |
24. | Borovička Milan | FSP6104 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 59:09 | + 26:31 | |
25. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 62:25 | + 29:47 | |
26. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | 75:00 | + 42:22 | |
Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | |||
Vlach Miroslav | SCH6101 | TJ Skalka Cheb | DNS | |||
Šubrt Jiří | TEP6100 | Tempo Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:33 | ||
2. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:10 | + 3:37 | |
3. | Michalec Jan | MLA5701 | MLOK Mariánské Lázně | 31:17 | + 3:44 | |
4. | Novotný Otakar | TJN5604 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:36 | + 4:03 | |
5. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 32:33 | + 5:00 | |
6. | Táborský Ondřej | TJN5605 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 33:27 | + 5:54 | |
7. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 33:40 | + 6:07 | |
8. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 33:54 | + 6:21 | |
9. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | TJ TŽ Třinec | 34:07 | + 6:34 | |
10. | Gurka Jiří | TUV4601 | SOK TJ Turnov | 34:26 | + 6:53 | |
11. | Beneš Josef | SJC5801 | TJ Sportcentrum Jičín | 35:43 | + 8:10 | |
12. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 35:54 | + 8:21 | |
13. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 37:35 | + 10:02 | |
14. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 37:40 | + 10:07 | |
15. | Petr Václav | MOV5801 | SKOB Ostrava | 37:42 | + 10:09 | |
16. | Soukup Václav | VSP5600 | USK Praha | 38:17 | + 10:44 | |
17. | Janů Zdeněk | KSU5749 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:30 | + 11:57 | |
18. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 39:53 | + 12:20 | |
19. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | SKOB Zlín | 39:56 | + 12:23 | |
20. | Janda Josef | KAD4701 | Originální Vivalín Team Kadaň | 40:06 | + 12:33 | |
21. | Otta Pavel | JES4601 | KOS Jesenice | 41:26 | + 13:53 | |
22. | Stibal Ivan | LDC5701 | KOB Děčín | 42:22 | + 14:49 | |
23. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:44 | + 28:11 | |
24. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 56:40 | + 29:07 | |
25. | Šabatka Petr | SHK5703 | TJ Slavia Hradec Králové | 65:52 | + 38:19 | |
Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | DNS | |||
Nentvich Lubomír | DOR5800 | OK Dobříš | DNS | |||
Beránek Petr | VPM4502 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 28:27 | ||
2. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 28:32 | + 0:05 | |
3. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | KOB Start Blansko | 28:33 | + 0:06 | |
4. | Slováček Rudolf | TZL5402 | SKOB Zlín | 28:36 | + 0:09 | |
5. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 28:39 | + 0:12 | |
6. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:33 | + 1:06 | |
7. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 30:53 | + 2:26 | |
8. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 32:20 | + 3:53 | |
9. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 32:31 | + 4:04 | |
10. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 32:34 | + 4:07 | |
11. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 34:28 | + 6:01 | |
12. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:07 | + 6:40 | |
13. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:15 | + 7:48 | |
14. | Koudelný Jiří | TTR5401 | OOB Třebíč | 37:37 | + 9:10 | |
15. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 39:21 | + 10:54 | |
16. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 40:00 | + 11:33 | |
17. | Blecha Ladislav | FJI5106 | SK FREE Jihlava | 43:09 | + 14:42 | |
18. | Hájek Jan | MAS5401 | KČT Aš | 46:58 | + 18:31 | |
Herdegen Ondřej | BOV5200 | TJ Baník Ostrava OKD | DISK | |||
Schejbal Ladislav | SCH5301 | TJ Skalka Cheb | DNS | |||
Polák Zdeněk | VSP5203 | USK Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:41 | ||
2. | Komárek Jaromír | KSU4900 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:51 | + 4:10 | |
3. | Sikora Miroslav | BOV4802 | TJ Baník Ostrava OKD | 31:12 | + 5:31 | |
4. | Šafařík Bedřich | CST4601 | OB Strakonice | 31:27 | + 5:46 | |
5. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:42 | + 6:01 | |
6. | Rychtecký Josef | VCB4801 | TJ OB České Budějovice | 33:25 | + 7:44 | |
7. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 33:36 | + 7:55 | |
8. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 33:54 | + 8:13 | |
9. | Švec Zdeněk | SLA4700 | SKOB Slaný | 34:26 | + 8:45 | |
10. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 35:33 | + 9:52 | |
11. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 36:56 | + 11:15 | |
12. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 38:03 | + 12:22 | |
13. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | TJ Baník Ostrava OKD | 39:35 | + 13:54 | |
14. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 45:24 | + 19:43 | |
15. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 46:35 | + 20:54 | |
16. | Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 49:44 | + 24:03 | |
17. | Lisý Jan | ONO4201 | SKOB Ostrov | 50:01 | + 24:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 30:50 | ||
2. | Frey Jaromír | NEJ4100 | TJ Jiskra Nejdek | 33:49 | + 2:59 | |
3. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 36:23 | + 5:33 | |
4. | Dohnal Josef | VSP4300 | USK Praha | 37:00 | + 6:10 | |
5. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 38:08 | + 7:18 | |
Zábranský Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanák Milan | FSP3400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 59:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedlička Jakub Filip Černý | LPM0001 | OK Lokomotiva Plzeň | 28:06 | ||
2. | Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | 29:28 | + 1:22 | |
3. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 29:43 | + 1:37 | |
4. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:53 | + 1:47 | |
5. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 34:53 | + 6:47 | |
6. | Riera Anežka | NNN Neregistrovaní | 37:31 | + 9:25 | ||
7. | Riessler Štěpán | OTK0500 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 39:08 | + 11:02 | |
8. | Mareček Libor | KSU0707 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:19 | + 11:13 | |
9. | Bohuslav Fanda | LMP0901 | LPM OK Lokomotiva Plzeň | 43:31 | + 15:25 | |
10. | Štoková Sofie | DKP0750 | Oddíl OB Kotlářka | 44:00 | + 15:54 | |
11. | Jedlička Aleš | VSP0800 | USK Praha | 46:07 | + 18:01 | |
12. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:34 | + 21:28 | |
13. | Jiras František | DOR0900 | OK Dobříš | 50:17 | + 22:11 | |
14. | Janatová Violka | DKP0950 | Oddíl OB Kotlářka | 50:55 | + 22:49 | |
15. | Čevelová Adela | EKP VŠTJ Ekonom Praha | 52:49 | + 24:43 | ||
16. | Držka Filip | LPU0901 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:51 | + 24:45 | |
17. | Krtičková Ester | KON0750 | KOB Konice | 54:14 | + 26:08 | |
18. | Otrubová Karolína | KON0888 | KOB Konice | 54:23 | + 26:17 | |
19. | SIkora Jan | NNN0008 | Neregistrovaní | 65:25 | + 37:19 | |
20. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:54 | + 37:48 | |
21. | Pilařová Marie | LPM1050 | OK Lokomotiva Plzeň | 75:40 | + 47:34 | |
Nováková Rozálie | NNN Neregistrovaní | DISK | ||||
Berka Ondra | TJN0002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | |||
Teringl Vojtěch | VCB0702 | TJ OB České Budějovice | 55:05 | + 26:59 | ||
Křížek Ivo | MAS0501 | KČT Aš | DNS | |||
Hnízdilová Barbora | NEJ0951 | TJ Jiskra Nejdek | DNS | |||
Postránský Adam | MLA0900 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Šilhan Vojta | NEJ0801 | TJ Jiskra Nejdek | DNS | |||
Přibíková Agáta | PGP0651 | SK Praga | DNS | |||
Štěpán Vodrážka | TBM0002 | KOS TJ Tesla Brno | DNS | |||
van Dongen Tim | DKP1000 | Oddíl OB Kotlářka | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | SK Kamenice | 29:34 | ||
2. | Kosobudová Anna | NNN2006 | Neregistrovaní | 29:39 | + 0:05 | |
3. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | TJ Sportcentrum Jičín | 30:48 | + 1:14 | |
4. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 35:40 | + 6:06 | |
5. | Baldriánová Eva | VSP0751 | USK Praha | 37:06 | + 7:32 | |
6. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 38:50 | + 9:16 | |
7. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 38:52 | + 9:18 | |
8. | Lošťáková Sára | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 40:51 | + 11:17 | |
9. | Riera Alba | NNN Neregistrovaní | 42:41 | + 13:07 | ||
10. | Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:58 | + 13:24 | |
11. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 44:16 | + 14:42 | |
12. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 44:56 | + 15:22 | |
13. | Jedličková Josefína | VSP0651 | USK Praha | 45:36 | + 16:02 | |
14. | Nováková Barbora | NNN Neregistrovaní | 51:21 | + 21:47 | ||
15. | šperlová karolína | NNN Neregistrovaní | 55:19 | + 25:45 | ||
16. | Náměstková Aneta | EKP0756 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:21 | + 34:47 | |
17. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 84:09 | + 54:35 | |
Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | DISK | |||
Lošťáková Ela | LTP0951 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | |||
Sedláček Martin | ZBP0700 | OOB SK Zbraslav | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dundáčková Hana | SJH7052 | SJH Jindřichův Hradec | 28:27 | ||
2. | Prášilová Mirka | TTR7451 | OOB Třebíč | 28:43 | + 0:16 | |
3. | Kosobud Dušan | NNN1972 | Neregistrovaní | 28:57 | + 0:30 | |
4. | Doležal Jan | VPM5701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 34:39 | + 6:12 | |
5. | Hudeček Jaroslav | KTA6501 | SK Kotnov Tábor | 34:55 | + 6:28 | |
6. | Růžková Romana | SCP8250 | OK Sparta Praha | 35:26 | + 6:59 | |
7. | Kosobudová Lenka | NNN1973 | Neregistrovaní | 36:02 | + 7:35 | |
8. | Janošíková Olga | VCB0552 | TJ OB České Budějovice | 36:46 | + 8:19 | |
9. | Kršáková Olga | VIC6758 | OB Vizovice | 41:53 | + 13:26 | |
10. | Heclová Jana | KSU7550 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:50 | + 15:23 | |
11. | Zemanová Lenka | KTA8851 | SK Kotnov Tábor | 44:28 | + 16:01 | |
12. | Robotková Lenka | PBM5451 | TJ Spartak 1. Brněnská | 45:05 | + 16:38 | |
13. | Gladkyi Mykhailo | 14U8900 | OK Carnika | 46:12 | + 17:45 | |
14. | Gladka Mariia | 14U9350 | OK Carnika | 47:07 | + 18:40 | |
15. | Usenko Anna | 14U9150 | OK Carnika | 50:32 | + 22:05 | |
16. | Usenko Irena | 14U9650 | OK Carnika | 51:33 | + 23:06 | |
17. | Zimmer Jan | ZVO0001 | OB SK Zvole | 52:38 | + 24:11 | |
18. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | Oddíl OB Kotlářka | 55:19 | + 26:52 | |
19. | Jan Kadaňka | ROV0001 | OK Zubří | 64:26 | + 35:59 | |
20. | Zíma Aleš | NNN Neregistrovaní | 65:52 | + 37:25 | ||
21. | Novák Michal | NNN Neregistrovaní | 65:55 | + 37:28 | ||
22. | Zimmer Jiří | ZVO6601 | OB SK Zvole | 80:46 | + 52:19 | |
23. | Slotová Jája | TAP KOB TRETRA Praha | 104:17 | + 75:50 | ||
Jirasová Jana | DOR7450 | OK Dobříš | DISK | |||
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | DISK | |||
Nejedlá Magdalena | NNN Neregistrovaní | DNS | ||||
Přibíková Ema | NNN Neregistrovaní | DNS | ||||
Jana Voltrová | NNN6151 | Neregistrovaní | DNS | |||
Darmovzal Martin | NNN0012 | Neregistrovaní | DNS | |||
Walderová Kateřina | NNN Neregistrovaní | DNS | ||||
Šitrová Lucie | LPM OK Lokomotiva Plzeň | DNS | ||||
Soukup Václav | VSP USK Praha | DNS | ||||
Doležalová Barbora | VPM7099 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | |||
Cigošová Anna | TBM5253 | KOS TJ Tesla Brno | DNS | |||
Šebesta Vlastislav | TBM5807 | KOS TJ Tesla Brno | DNS | |||
Hnízdil Lukáš | NEJ8201 | TJ Jiskra Nejdek | DNS | |||
Zieba Jaroslav | NEJ6501 | TJ Jiskra Nejdek | DNS | |||
Augusta Jiří | VSP7421 | USK Praha | DNS | |||
Šilhan Petr | NEJ8600 | TJ Jiskra Nejdek | DNS | |||
Jílková Radka | ZBP7751 | OOB SK Zbraslav | DNS | |||
Sedláček Otakar | ZBP7200 | OOB SK Zbraslav | DNS | |||
Ziebová Lenka | NEJ7251 | TJ Jiskra Nejdek | DNS | |||
Doležalová Alena | VSP6060 | USK Praha | DNS | |||
Janasová Barbora | XBM7150 | PELL’S MTBO TEAM | DNS | |||
Solomko Vladimír | BSO7003 | KOB Baník Sokolov | DNS | |||
Anna Voltrová | NNN0151 | Neregistrovaní | DNS | |||
Nentvichová Romana | DOR6651 | OK Dobříš | DNS | |||
Puchalský Jakub | VSP6911 | USK Praha | DNS | |||
Křížková Jitka | MAS8050 | KČT Aš | DNS | |||
Nigrin Radek | DOR7202 | OK Dobříš | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecký Tomáš | TUR8901 | OOB TJ Turnov | 36:05 | ||
2. | Jiří Švarc | NNN0009 | Neregistrovaní | 44:17 | + 8:12 | |
3. | Jiskra Martin | NNN Neregistrovaní | 44:20 | + 8:15 | ||
4. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 70:57 | + 34:52 | |
5. | Vítková Lenka | SJI8050 | OK Jihlava | 73:19 | + 37:14 | |
6. | Michal Walder | NNN1998 | Neregistrovaní | 74:40 | + 38:35 | |
7. | Dakia Aneta | NNN Neregistrovaní | 77:04 | + 40:59 | ||
8. | Ash Adam | OCB9701 | OC České Budějovice | 78:46 | + 42:41 | |
9. | Bouček Jakub | OCB9501 | OC České Budějovice | 79:09 | + 43:04 | |
10. | Kosíková Helen | NNN0011 | Neregistrovaní | 81:05 | + 45:00 | |
11. | Lenka Beránková | NNN0052 | Neregistrovaní | 83:05 | + 47:00 | |
12. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | SK Praga | 87:08 | + 51:03 | |
13. | Ondřichová Lucie | KUL7051 | KOB Ústí nad Labem | 89:38 | + 53:33 | |
14. | Jiří Walder | NNN1963 | Neregistrovaní | 96:29 | + 60:24 | |
15. | Chrz Martin | KUL7001 | KOB Ústí nad Labem | 123:54 | + 87:49 | |
Němeček Jiří | NNN Neregistrovaní | DISK | ||||
Václavíková Monika | VPM8750 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | |||
Dadáková Tereza | 2IC9050 | DK | DNS | |||
Špringlová Kamila | TBM0050 | KOS TJ Tesla Brno | DNS |