Výsledky závodu: WUOC Tour 2014 - E2

Datum:
14.08.2014
Místo konání:
Sv. Kopeček, Olomouc
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Samotišky, 1:10 000, E=5m, stav jaro 2014
Ředitel závodu:
Otrubová Johana
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav - R2
Stavitel tratí:
Štrajt Michal - R3
JURY:
Kozáková Zdenka, Ptáček Pavel, Skyvová Kristýna
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí. Nikdo nebyl zraněn. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D16     D18     D21E     D21A     D35     D40     D45     D50     D55     D60     DH10N     H10     H12A     H12B     H14A     H16     H18     H21E     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
2.00 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 19:03
2. Dupuy Violette 58F0550 C BOA 19:37 + 0:34
3. Metelková Michaela PHK0550 C OK 99 Hradec Králové 21:15 + 2:12
4. Havlová Katka VRL0552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:01 + 2:58
5. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 26:21 + 7:18
6. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 29:35 + 10:32
7. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 30:29 + 11:26
8. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 33:36 + 14:33
9. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 36:17 + 17:14
D12A
2.60 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 21:12
2. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 21:23 + 0:11
3. Block Amelia 38P C UKS Orientus Lodz 21:57 + 0:45
4. Ciencialová Daniela TRI0254 B TJ TŽ Třinec 23:15 + 2:03
5. Mrozek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 23:25 + 2:13
6. Rudenko Zuzanna 28P C UNTS Warszawa 23:56 + 2:44
7. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:45 + 4:33
8. Dolinska Zuzanna 71P0351 C UKS Kusy Warszawa 29:02 + 7:50
9. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 35:43 + 14:31
10. Borzym Izabela 71P0251 C UKS Kusy Warszawa 44:08 + 22:56
11. Dupuy Rose-Lou 58F0250 C BOA 46:01 + 24:49
D12B
2.20 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 20:50
2. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 22:14 + 1:24
3. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 22:36 + 1:46
4. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 23:16 + 2:26
5. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 23:51 + 3:01
6. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 25:12 + 4:22
7. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 27:03 + 6:13
8. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 30:50 + 10:00
9. Švecová Šárka PLU0352 C TJ Sokol Plumlov 80:33 + 59:43
D14A
3.20 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 21:43
2. Kochová Anna SJC0153 B TJ Sportcentrum Jičín 22:04 + 0:21
3. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 23:35 + 1:52
3. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 23:35 + 1:52
5. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 25:24 + 3:41
6. Rydlová Adéla TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:55 + 4:12
7. Filipová Tereza LPU0050 B OK Lokomotiva Pardubice 26:41 + 4:58
8. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 26:49 + 5:06
9. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 28:22 + 6:39
10. Sladek Laura 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 29:47 + 8:04
11. Lueger Anna 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 30:06 + 8:23
12. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 30:18 + 8:35
13. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 30:53 + 9:10
14. Proga Agnieszka 38P C UKS Orientus Lodz 31:45 + 10:02
15. Warcopová Kateřina TRI0150 C TJ TŽ Třinec 36:43 + 15:00
16. Havlová Klára VRL0152 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:02 + 54:19
D16
3.70 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 25:32
2. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 26:01 + 0:29
3. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 26:33 + 1:01
4. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 30:03 + 4:31
5. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 30:16 + 4:44
6. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 30:47 + 5:15
7. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 31:05 + 5:33
8. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 31:17 + 5:45
9. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 31:30 + 5:58
10. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 32:18 + 6:46
11. Królik Kinga 35P C Polish Junior Team 32:39 + 7:07
12. Kubíčková Jana PHK9999 B OK 99 Hradec Králové 32:52 + 7:20
13. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 34:00 + 8:28
14. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 34:40 + 9:08
15. Filipowska Aleksandra 38P C UKS Orientus Lodz 35:50 + 10:18
16. Wiecha Dominika 38P C UKS Orientus Lodz 35:56 + 10:24
17. Antonowicz Anna Maria 28P9850 C UNTS Warszawa 36:18 + 10:46
18. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 38:17 + 12:45
19. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 38:26 + 12:54
20. Kolářová Johana PGP9952 B SK Praga 39:24 + 13:52
21. Chwialkowska Matylda 38P C UKS Orientus Lodz 40:36 + 15:04
22. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 40:47 + 15:15
23. Knauder Vitoria 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 45:19 + 19:47
24. Fortuniak Weronika 38P C UKS Orientus Lodz 45:20 + 19:48
25. Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 45:27 + 19:55
26. Doubková Petra VLI9853 A Slavia Liberec orienteering 59:42 + 34:10
D18
4.60 km, 155 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 32:12
2. Morawska Maja 35P C Polish Junior Team 33:38 + 1:26
3. Wanczyk Zuzanna 35P C Polish Junior Team 34:19 + 2:07
4. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 35:18 + 3:06
5. Maciejewska Angelika 35P C Polish Junior Team 36:03 + 3:51
6. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 41:22 + 9:10
7. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 51:47 + 19:35
8. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 54:28 + 22:16
D21E
5.30 km, 145 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8816
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 34:09 9251
2. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 36:45 + 2:36 8613
3. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 36:52 + 2:43 8584
4. Nilsson Simkovics Anna 13A9350 C OLC Wienerwald 37:30 + 3:21
5. Knapová Lenka LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice 37:51 + 3:42 8343
6. Minoiu Veronica 22R7250 C CS Universitatea Criova 38:50 + 4:41
7. Pabich Maria 66P C UKS Azymut Pabianice 42:14 + 8:05
8. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 43:37 + 9:28 6928
9. Brandi Andreina 11I C Corsaorientamento Club Roma 45:02 + 10:53
10. Bořánková Karolína KAM9550 E SK Kamenice 45:33 + 11:24 6453
11. Maiorescu Irina 18R C UNEFS Bucuresti Club 45:50 + 11:41
12. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 53:08 + 18:59 4592
D21A
5.00 km, 180 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5562
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 C UNTS Warszawa 34:57
2. Zebrowska Barbara 28P9550 C UNTS Warszawa 42:54 + 7:57
3. Bialkowska Aneta 38P C UKS Orientus Lodz 43:06 + 8:09
4. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:46 + 9:49 5867
5. Parkhomenko Oleksandra 13U C OK Slavutich 46:38 + 11:41
6. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 47:27 + 12:30 5552
7. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 49:53 + 14:56 5266
8. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 50:11 + 15:14 5231
9. Dosedělová Jana CEL8686 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 50:59 + 16:02 5137
10. Kasza Izabela 24P9450 C Slask O-Team 51:17 + 16:20
11. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 52:54 + 17:57 4912
12. Hauser Barbara 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 55:45 + 20:48
13. Tesařová Eva RBK9253 C SK Radioklub Blansko 57:18 + 22:21 4396
14. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 58:59 + 24:02 4198
15. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 59:27 + 24:30 4143
D35
4.60 km, 155 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 43:18
2. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 46:10 + 2:52
3. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 47:01 + 3:43
4. Komárková Lenka TJH7651 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 47:50 + 4:32
5. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 55:44 + 12:26
6. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 63:01 + 19:43
7. Sandrine Noble 58F7750 C BOA 65:45 + 22:27
8. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 89:17 + 45:59
9. Bredlerová Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 93:18 + 50:00
D40
4.60 km, 155 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 43:07
2. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 43:20 + 0:13
3. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 43:40 + 0:33
4. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:45 + 3:38
5. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 53:24 + 10:17
6. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 61:03 + 17:56
7. Blum Henriette 34H7050 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 65:56 + 22:49
8. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 75:35 + 32:28
9. Blum Réka 34H7450 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 81:59 + 38:52
10. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 90:59 + 47:52
D45
3.60 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 30:31
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:04 + 2:33
3. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 35:10 + 4:39
4. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 37:08 + 6:37
5. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 37:22 + 6:51
6. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 48:47 + 18:16
7. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 49:01 + 18:30
8. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 63:20 + 32:49
9. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 64:54 + 34:23
D50
3.60 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denisova Natallia 15B C Denisov Family 42:06
2. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 43:43 + 1:37
3. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 44:41 + 2:35
4. Parfianowicz Joanna 28P6450 C UNTS Warszawa 46:51 + 4:45
5. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:14 + 10:08
6. Virgolini Maria Pia 17I60 C 0147 Orienteering Tarzo 63:33 + 21:27
7. Deredos Nina 38P C UKS Orientus Lodz 69:20 + 27:14
D55
3.00 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nikitsina Tatsiana 15B C Denisov Family 34:15
2. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 39:47 + 5:32
3. Wood Hilary 49A C Australian Team 42:17 + 8:02
4. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 44:01 + 9:46
5. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:32 + 10:17
6. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 44:47 + 10:32
7. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 47:30 + 13:15
8. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 66:44 + 32:29
D60
3.00 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 35:11
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 38:53 + 3:42
3. Margit Jenei 27H5450 C BÖF 44:06 + 8:55
4. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 50:07 + 14:56
5. Oudin Marie-Reine 48F C CO Colmar 51:05 + 15:54
6. Ildikó Keszthelyi 27H5050 C BÖF 59:19 + 24:08
7. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 72:48 + 37:37
DH10N
1.90 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 24:20
2. Dupuy Célestin 58F0700 C BOA 24:55 + 0:35
3. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 26:47 + 2:27
4. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 32:53 + 8:33
5. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 34:42 + 10:22
6. Zimová Veronika DCE0650 C KOB Dobřichovice 36:21 + 12:01
7. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 39:47 + 15:27
8. Lukšová Eliška DCE0651 C KOB Dobřichovice 42:23 + 18:03
9. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 43:28 + 19:08
Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec DISK
Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec DISK
H10
2.00 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonowicz Jan 28P0600 C UNTS Warszawa 17:05
2. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 18:27 + 1:22
3. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 23:52 + 6:47
4. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 23:55 + 6:50
5. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 25:11 + 8:06
6. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 27:14 + 10:09
H12A
2.60 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 21:32
2. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 24:54 + 3:22
3. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 26:50 + 5:18
4. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 27:50 + 6:18
5. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 28:23 + 6:51
6. Bartos Zbigniew 38P C UKS Orientus Lodz 30:13 + 8:41
7. Kolář Matyáš SLA0300 C SKOB Slaný 31:14 + 9:42
8. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 32:11 + 10:39
9. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 37:37 + 16:05
10. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 41:39 + 20:07
H12B
2.20 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 18:43
2. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 21:55 + 3:12
3. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 22:21 + 3:38
4. Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov 22:33 + 3:50
5. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 24:35 + 5:52
6. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 25:54 + 7:11
7. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 41:24 + 22:41
8. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 42:53 + 24:10
9. Zielenewski Aleksander 71P C UKS Kusy Warszawa 63:54 + 45:11
H14A
3.40 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 B OK 99 Hradec Králové 20:28
2. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 20:43 + 0:15
3. Rusin Jan BRU0001 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 21:45 + 1:17
4. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 21:51 + 1:23
5. Volák Ondřej BRU0006 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 22:03 + 1:35
6. Rzenca Piotr 38P C UKS Orientus Lodz 23:31 + 3:03
7. Féder Medard n 73S0102 C Klub OB AŠK Pezinok 25:42 + 5:14
8. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 25:59 + 5:31
9. Pietek Jakub 38P C UKS Orientus Lodz 27:23 + 6:55
10. Deubel Joergen 12A C Naturfreunde Wien 28:46 + 8:18
11. Svoboda David 8BC C FWOC 29:12 + 8:44
12. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 29:31 + 9:03
13. Jasinski Maciej 38P0025 C UKS Orientus Lodz 29:36 + 9:08
14. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 30:18 + 9:50
15. Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec 37:08 + 16:40
16. Bartos Grzegorz 38P C UKS Orientus Lodz 37:40 + 17:12
17. Deredos Bruno 38P C UKS Orientus Lodz 39:34 + 19:06
18. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 42:00 + 21:32
19. Kniebugl Jakub 39S C KOBRA Bratislava 43:48 + 23:20
20. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 53:41 + 33:13
21. Poulain Jules 48F C CO Colmar 72:01 + 51:33
Zienkiewicz Grzegorz 71P C UKS Kusy Warszawa DISK
H16
4.10 km, 145 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 23:17
2. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 23:38 + 0:21
3. Biederman Marcin 35P C Polish Junior Team 24:24 + 1:07
4. Pryjma Fryderik R 7RC9807 C Orienteering Academy 24:27 + 1:10
5. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 24:43 + 1:26
6. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 26:07 + 2:50
7. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 26:55 + 3:38
8. Minoiu George 22R9800 C CS Universitatea Criova 27:26 + 4:09
9. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 27:58 + 4:41
10. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 28:28 + 5:11
11. Urbaniak Jerzy 7RC9809 C Orienteering Academy 28:33 + 5:16
12. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 28:38 + 5:21
13. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 28:42 + 5:25
14. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 30:13 + 6:56
15. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 30:24 + 7:07
16. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 31:00 + 7:43
17. Zuchmanski Przemysław 38P C UKS Orientus Lodz 32:46 + 9:29
18. Kohout Matyáš RIC9802 B OB Říčany 33:36 + 10:19
19. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 35:13 + 11:56
20. Sláma Dušan 25S C ATU Kosice 35:18 + 12:01
21. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 39:15 + 15:58
22. Wlazel Dawid 38P C UKS Orientus Lodz 40:11 + 16:54
23. Thein Filip RIC9900 B OB Říčany 41:02 + 17:45
24. Kokoška Jakub 25S9902 C ATU Kosice 43:19 + 20:02
25. Jiroušek Matyáš RIC9901 B OB Říčany 45:26 + 22:09
26. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 78:28 + 55:11
H18
5.10 km, 185 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rzenca Krzysztof 38P C UKS Orientus Lodz 29:34
2. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 31:04 + 1:30
3. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 31:43 + 2:09
4. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 34:29 + 4:55
5. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 34:45 + 5:11
6. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 35:36 + 6:02
7. Borgiel Jaroslaw 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 36:13 + 6:39
8. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 36:48 + 7:14
9. Otruba Vojtěch JPV9717 A Oddíl OS SK Prostějov 36:50 + 7:16
10. Palka Szymon 38P C UKS Orientus Lodz 38:22 + 8:48
11. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 42:34 + 13:00
12. Mielec Jaromír AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opava 43:25 + 13:51
13. Carlini Tommaso 11I C Corsaorientamento Club Roma 50:51 + 21:17
H21E
6.40 km, 200 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7867
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 35:30
2. Kvaal Osterbo Oystein 81S C IFK Lidingö SOK 35:54 + 0:24
3. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 36:11 + 0:41 8168
4. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 38:18 + 2:48 7726
5. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 38:23 + 2:53 7708
6. Gryzio Lukasz 66P C UKS Azymut Pabianice 39:45 + 4:15
7. Keely Leon 82S C Saveldalen 39:53 + 4:23
7. Rollier Baptiste 9DC8201 C ANCO 39:53 + 4:23
9. Nisi Giacomo 11I C Corsaorientamento Club Roma 40:37 + 5:07
10. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 40:50 + 5:20 7196
11. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK OS Nové Město n. M. 40:58 + 5:28 7168
12. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 41:09 + 5:39 7130
13. Schachner Sandro 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 41:36 + 6:06
14. Jurczyk Tomasz 24P9400 C Slask O-Team 41:51 + 6:21
15. Sokalski Dariusz 35P C Polish Junior Team 42:01 + 6:31
16. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 42:16 + 6:46 6896
17. Galicz Karol 71P8601 C UKS Kusy Warszawa 42:22 + 6:52
18. Fesselhofer Roland 32A C HSV OL Wiener Neustadt 42:29 + 6:59
19. Charuba Lukasz 38P C UKS Orientus Lodz 42:58 + 7:28
20. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 43:20 + 7:50 6673
21. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 43:33 + 8:03 6628
22. Janušis Gediminas 29L9100 C Labirintas 43:47 + 8:17
23. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 44:15 + 8:45 6481
24. Svoboda Michael 8BC C FWOC 46:30 + 11:00
25. Loniewski Grzegorz 45P C KU AZS WAT Warszawa 46:37 + 11:07
26. Sintoni Mike 11I C Corsaorientamento Club Roma 46:51 + 11:21
27. Pilkowski Tadeusz 38P C UKS Orientus Lodz 47:36 + 12:06
28. Hui Siu Tung 37H C Hong Kong Team 51:34 + 16:04
H21A
6.20 km, 180 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7187
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 37:44 7438
2. Ciekanski Mateusz 66P C UKS Azymut Pabianice 38:22 + 0:38
3. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 39:29 + 1:45 7117
4. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 40:05 + 2:21 7006
5. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 41:28 + 3:44 6752
6. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 41:58 + 4:14 6660
7. Lubis Michal 66P C UKS Azymut Pabianice 44:16 + 6:32
8. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:45 + 9:01 5781
9. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 46:51 + 9:07 5762
10. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 47:26 + 9:42 5655
11. Marciniak Patryk 66P C UKS Azymut Pabianice 50:48 + 13:04
12. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 61:49 + 24:05 3011
13. Janušis Laimonas 29L9200 C Labirintas 66:49 + 29:05
Kordala Michał 38P C UKS Orientus Lodz DISK
Pabich Tomasz 66P C UKS Azymut Pabianice DISK
Kaprál Matúš 25S8804 C ATU Kosice DISK
H21B
5.10 km, 185 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4715
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 35:28 5105
2. Blejdea Alexandru 22R9400 C CS Universitatea Criova 36:50 + 1:22
3. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 36:51 + 1:23 4936
4. Traint Stefan 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 39:01 + 3:33
5. Blum László 34H8000 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 40:47 + 5:19
6. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 43:41 + 8:13 4103
7. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 47:48 + 12:20 3601
8. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 48:03 + 12:35 3571
9. Kožoušek Adam NNN0002 C Neregistrovaní 48:18 + 12:50
10. Immervoll Christopher 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 52:40 + 17:12
11. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 52:54 + 17:26 2979
12. Bielikov Oleksandr 13U C OK Slavutich 56:05 + 20:37
13. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 66:15 + 30:47 1351
H35
5.10 km, 165 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Viskup Petr C 36:52
2. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 36:57 + 0:05
3. Sabou Gabriel 18R C UNEFS Bucuresti Club 38:59 + 2:07
4. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 39:01 + 2:09
5. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 39:32 + 2:40
6. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 41:40 + 4:48
7. Vlašímský Robert SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 43:05 + 6:13
8. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 45:38 + 8:46
9. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 47:42 + 10:50
10. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 48:20 + 11:28
11. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 48:21 + 11:29
12. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 51:49 + 14:57
13. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 56:27 + 19:35
14. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 60:24 + 23:32
15. Pecka Vlastimil LLI7501 C TJ Loko Liberec 69:06 + 32:14
16. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 71:56 + 35:04
17. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 90:27 + 53:35
Féder Medard str. 73S7303 C Klub OB AŠK Pezinok DISK
H40
5.10 km, 165 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 32:34
2. Barrable Nick 19G7401 C South Yorkshire Orienteers (SYO) 32:39 + 0:05
3. Poulain Antoine 48F C CO Colmar 35:37 + 3:03
4. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:43 + 3:09
5. Goutaudier Christophe 50C C C. Goutaudier 37:37 + 5:03
6. Dupuy Francis 58F7400 C BOA 38:12 + 5:38
7. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 40:53 + 8:19
8. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 42:47 + 10:13
9. Suratov Timofey 19R7301 C Mile Sport 44:15 + 11:41
10. Legallais Jean-luc 48F C CO Colmar 44:56 + 12:22
11. Németi Tamás 34H7400 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 45:17 + 12:43
12. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 45:54 + 13:20
13. Zarfati Stefano 11I C Corsaorientamento Club Roma 46:29 + 13:55
14. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 52:57 + 20:23
15. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 63:46 + 31:12
16. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 69:04 + 36:30
17. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 73:45 + 41:11
Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov DISK
H45
4.40 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 39:49
2. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 42:57 + 3:08
3. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 68:00 + 28:11
Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava DISK
MS Zatloukal Patrik PTI6622 C Sportovní klub Ptení 49:58 + 10:09
H50
4.40 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:07
2. Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk 38:09 + 0:02
3. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 38:31 + 0:24
4. Kellner Gerhard 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 43:12 + 5:05
5. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:49 + 11:42
6. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 51:49 + 13:42
7. Deredos Andrzej 38P C UKS Orientus Lodz 66:25 + 28:18
H55
4.00 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 35:55
2. Parkhomenko Viacheslav 13U C OK Slavutich 37:55 + 2:00
3. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 40:24 + 4:29
4. Minoiu Emilian 22R5700 C CS Universitatea Criova 44:00 + 8:05
5. Zapletal Josef 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 44:02 + 8:07
6. Pospíšil Vojtěch ZPV5517 C KOB ZPV Prostějov 47:54 + 11:59
7. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 53:19 + 17:24
8. Lewandowski Krzysztof 38P C UKS Orientus Lodz 57:18 + 21:23
9. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 62:15 + 26:20
H60
4.00 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A C HSV Ried 34:26
2. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 35:08 + 0:42
3. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 36:07 + 1:41
4. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:23 + 4:57
5. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 40:55 + 6:29
6. Dent Nick 49A C Australian Team 44:16 + 9:50
7. Oudin Bernard 48F C CO Colmar 44:58 + 10:32
8. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 45:23 + 10:57
9. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 50:40 + 16:14
10. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 51:39 + 17:13
11. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 53:39 + 19:13
12. József Bugár 27H5300 C BÖF 56:03 + 21:37
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 57:10 + 22:44
14. János Magyar 27H5200 C BÖF 69:53 + 35:27
H65
3.30 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 30:11
2. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:08 + 4:57
3. Rychtecký Josef VCB4801 C TJ OB České Budějovice 36:04 + 5:53
4. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 36:49 + 6:38
5. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:56 + 6:45
6. Blum László István 34H4800 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 41:48 + 11:37
7. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 43:28 + 13:17
8. Watson Ian 18G4701 C Manchester and District Orienteering Club 50:05 + 19:54
9. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 69:10 + 38:59
H70
3.30 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 36:13
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 37:15 + 1:02
3. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 40:41 + 4:28
4. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 43:18 + 7:05
5. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 45:03 + 8:50
6. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 51:17 + 15:04
7. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 52:08 + 15:55
8. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 68:33 + 32:20
H75
3.30 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kempf Adolf 15C C KTV Altdtorf 57:04
2. Hynek Vladimír ZPV3500 C KOB ZPV Prostějov 98:52 + 41:48
HDR
1.90 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Viskup Alex C 18:38
2. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 22:42 + 4:04
3. Dětská Tereza C 24:56 + 6:18
4. Dětský Michal C 24:57 + 6:19
5. Vlašimská Karolína SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 25:43 + 7:05
6. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov 26:27 + 7:49
7. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 28:30 + 9:52
8. Matečný Matyáš C 29:08 + 10:30
9. Kubeš David PLU C TJ Sokol Plumlov 33:12 + 14:34
10. Lukš Bohuslav DCE C KOB Dobřichovice 33:58 + 15:20
11. Matlach Matyáš UOL C SK UP Olomouc 36:06 + 17:28
12. Mikulášek Ondřej UOL C SK UP Olomouc 37:05 + 18:27
13. Jehlářová Anežka UOL C SK UP Olomouc 37:55 + 19:17
14. Mikuilášek David UOL C SK UP Olomouc 37:58 + 19:20
15. Biesiacka Oliwia 38P0026 C UKS Orientus Lodz 42:08 + 23:30
16. Németi Borbála 34H0850 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 48:14 + 29:36
17. Phillips Samantha 22U0850 C OC Virginia 55:26 + 36:48
18. Pecka Matěj LLI0901 C TJ Loko Liberec 70:49 + 52:11
P
3.20 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laštůvková Petra TRI C TJ TŽ Třinec 31:51
2. Nykodým Petr C 32:43 + 0:52
3. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 32:49 + 0:58
4. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 33:24 + 1:33
5. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 34:18 + 2:27
6. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:45 + 3:54
7. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 36:48 + 4:57
8. Markowiak Daniel C 38:32 + 6:41
8. Rohlík Jan KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín 38:32 + 6:41
10. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 39:36 + 7:45
11. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 45:54 + 14:03
12. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 48:02 + 16:11
13. Zatloukal Patrik PTI6952 C Sportovní klub Ptení 49:18 + 17:27
14. Haider Anna 26A C HSV Ried 49:20 + 17:29
15. Mikulášek Libor UOL C SK UP Olomouc 50:55 + 19:04
16. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 53:55 + 22:04
17. Filipková Marie TRI7750 C TJ TŽ Třinec 61:21 + 29:30
18. Benešová Petra KON C KOB Konice 63:52 + 32:01
19. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:04 + 32:13
20. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 71:46 + 39:55
21. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 72:08 + 40:17
22. Holcová Hana NNN C Neregistrovaní 88:43 + 56:52
23. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 91:21 + 59:30
24. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 110:18 + 78:27
Vlček Martin SKM9901 C KOB Směr Kroměříž DISK
Frydrychovský Josef UOL5900 C SK UP Olomouc DISK
T
5.10 km, 185 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 51:12
2. Deubel Dirk 12A C Naturfreunde Wien 56:49 + 5:37
3. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 58:52 + 7:40
4. Sysel Zdeněk C 62:07 + 10:55
5. Novotný Petr NNN C Neregistrovaní 70:14 + 19:02
6. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 80:24 + 29:12
7. Svobodová Hana SMB C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 81:03 + 29:51
8. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 88:19 + 37:07
9. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 92:36 + 41:24
10. Štrossová Veronika DCE8250 C KOB Dobřichovice 95:24 + 44:12
MS Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 40:34 +