Výsledky závodu: Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr)

Datum:
20.09.2014
Místo konání:
Opolenec
Pořadatel:
CST - OB Strakonice
KSH - OB Kašperské Hory
Mapa:
Borovina 2, 1:10 000, stav léto 2014
Ředitel závodu:
Liberdová Martina
Hlavní rozhodčí:
Hulec Jakub - R3
Stavitel tratí:
Hulcová Pavla - R3
Protokol:
Nebyl podán protest.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     DL     H10     H12     H14     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     HL     T3    
D10
1.60 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 18:52
2. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 18:59 + 0:07
3. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 21:37 + 2:45
4. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:50 + 2:58
5. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 24:48 + 5:56
6. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 25:03 + 6:11
7. Škáchová Viktorie KAM0650 SK Kamenice 27:36 + 8:44
8. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 32:51 + 13:59
D12
2.20 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:58
2. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 26:54 + 0:56
3. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:13 + 3:15
4. Náměstková Radka EKP0353 VŠTJ Ekonom Praha 31:13 + 5:15
5. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:51 + 9:53
6. Kosobudová Kateřina KTA0253 SK Kotnov Tábor 36:05 + 10:07
7. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 40:33 + 14:35
8. Sodorová Zuzana NNN0199 Neregistrovaní 55:38 + 29:40
9. Kosařová Aneta ONO0250 SKOB Ostrov 59:45 + 33:47
10. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 63:46 + 37:48
D14
2.80 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Magdalena KAM0151 SK Kamenice 33:13
2. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 35:06 + 1:53
3. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 39:31 + 6:18
4. Náměstková Denisa EKP0154 VŠTJ Ekonom Praha 41:18 + 8:05
5. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 44:58 + 11:45
6. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:50 + 17:37
7. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 52:55 + 19:42
8. Klimešová Šarlota KRE0051 OOB TJ Sokol Křemže 58:04 + 24:51
9. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 58:51 + 25:38
Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže DISK
Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice DISK
D16
3.20 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 41:20
2. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 54:28 + 13:08
3. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:25 + 16:05
4. Štefanyuková Eliška CST9851 OB Strakonice 85:43 + 44:23
5. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 94:41 + 53:21
D18
3.80 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottfriedová Adéla VCB9755 TJ OB České Budějovice 85:06
D21
4.20 km, 195 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6432
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 44:28 6809
2. Horová Magda VSP5450 USK Praha 48:33 + 4:05 6253
3. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 48:42 + 4:14 6233
4. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 49:08 + 4:40 6174
5. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 51:37 + 7:09 5836
6. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 52:31 + 8:03 5713
7. Pilařová Petra LPM8351 OK Lokomotiva Plzeň 52:57 + 8:29 5654
8. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 54:23 + 9:55 5459
9. Míková Lenka KSU7653 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:53 + 10:25 5391
10. Kolmanová Josefa LTP8653 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:05 + 11:37 5227
11. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:08 + 13:40 4948
12. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 63:49 + 19:21 4175
13. Martanová Michaela LEN8851 SKI Klub Lenora 70:33 + 26:05 3258
14. Pavlásková Alena LDC8652 KOB Děčín 77:03 + 32:35 2373
15. Václavíková Monika VPM8750 KOS Slavia VŠ Plzeň 84:14 + 39:46 1395
16. Jeníčková Kateřina CST9551 OB Strakonice 99:17 + 54:49 0
D35
3.80 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 43:31
2. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:46 + 5:15
3. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:16 + 5:45
4. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 50:40 + 7:09
5. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:22 + 7:51
6. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 54:37 + 11:06
7. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 55:35 + 12:04
8. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 57:55 + 14:24
9. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 58:39 + 15:08
10. Jirsová Pavla KSH7251 OOB TJ Kašperské Hory 58:54 + 15:23
11. Komárková Lenka TJH7651 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 60:43 + 17:12
12. Machová Ivana KRE6451 OOB TJ Sokol Křemže 60:46 + 17:15
13. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 62:11 + 18:40
14. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 65:12 + 21:41
15. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:28 + 21:57
16. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 66:43 + 23:12
17. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 69:49 + 26:18
18. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 72:44 + 29:13
19. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 79:54 + 36:23
20. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 80:13 + 36:42
21. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 80:27 + 36:56
22. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 81:12 + 37:41
23. Hajšmanová Gábina LPM7351 OK Lokomotiva Plzeň 83:39 + 40:08
24. Gottfriedová Marcela VCB7055 TJ OB České Budějovice 86:03 + 42:32
25. Šustrová Hana KSH7755 OOB TJ Kašperské Hory 88:31 + 45:00
26. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 97:52 + 54:21
27. Klimešová Lenka KRE7501 OOB TJ Sokol Křemže 99:51 + 56:20
28. Sodorová Magdalena NNN7399 Neregistrovaní 102:38 + 59:07
29. Šitrová Lucie NNN7850 Neregistrovaní 118:10 + 74:39
Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov DISK
D45
3.20 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 44:48
2. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 45:28 + 0:40
3. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 47:20 + 2:32
4. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 52:28 + 7:40
5. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 56:59 + 12:11
6. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 57:47 + 12:59
7. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 61:22 + 16:34
8. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:23 + 16:35
9. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 62:20 + 17:32
10. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 66:27 + 21:39
11. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 TJ OB České Budějovice 74:45 + 29:57
12. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 77:15 + 32:27
13. Doležalová Lucie LPM6450 OK Lokomotiva Plzeň 81:45 + 36:57
14. Sklenářová MLA MLOK Mariánské Lázně 84:16 + 39:28
15. Šmejkalová Karla MLA6256 MLOK Mariánské Lázně 93:51 + 49:03
16. Macurová Jana MLA6657 MLOK Mariánské Lázně 95:10 + 50:22
D55
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 37:23
2. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 43:36 + 6:13
3. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 45:06 + 7:43
4. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 46:27 + 9:04
5. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 46:44 + 9:21
6. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:43 + 14:20
MS Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 50:19 + 12:56
D65
2.30 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 39:58
2. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 62:49 + 22:51
3. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 75:40 + 35:42
4. Boučková Ludmila OCB OC České Budějovice 80:38 + 40:40
DL
1.30 km, 45 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 24:09
2. Kosobudová Anna KTA0551 SK Kotnov Tábor 25:19 + 1:10
3. Škáchová Zuzana KAM0651 SK Kamenice 27:21 + 3:12
4. Sodorová Katarina NNN0499 Neregistrovaní 28:05 + 3:56
5. Náměstková Aneta EKP0756 VŠTJ Ekonom Praha 40:26 + 16:17
6. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 50:16 + 26:07
Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov DISK
H10
1.60 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 16:33
2. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 18:49 + 2:16
3. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:17 + 2:44
4. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:59 + 3:26
5. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 22:10 + 5:37
6. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 23:02 + 6:29
7. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 28:02 + 11:29
8. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 28:25 + 11:52
9. Bohuslav Pepík LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 61:03 + 44:30
Huk Michael ONO0500 SKOB Ostrov DISK
MS Novák Ondřrej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 34:01 + 17:28
H12
2.70 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:30
2. Škácha Vít KAM0309 SK Kamenice 26:09 + 0:39
3. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:20 + 3:50
4. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 29:27 + 3:57
5. Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 41:29 + 15:59
6. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 44:24 + 18:54
7. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:25 + 18:55
8. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 45:55 + 20:25
9. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 47:18 + 21:48
10. Polívka Vratislav VPM0203 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:39 + 30:09
11. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 61:31 + 36:01
12. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 73:00 + 47:30
13. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 78:07 + 52:37
14. Mayer Šimon KSH0246 OOB TJ Kašperské Hory 113:45 + 88:15
Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov DISK
H14
2.90 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:49
2. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:09 + 1:20
3. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 40:23 + 8:34
4. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 42:12 + 10:23
5. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 51:17 + 19:28
6. Bušík David KTA0002 SK Kotnov Tábor 57:20 + 25:31
Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek DISK
H18
4.30 km, 215 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 45:51
2. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 51:16 + 5:25
3. Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně 61:19 + 15:28
4. Novák Radek PVD9601 OOB TJ Sokol Pražák 66:01 + 20:10
5. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 94:16 + 48:25
H21
5.40 km, 250 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7510
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 41:38 8163
2. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:45 + 3:07 7650
3. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:25 + 8:47 6717
4. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 53:10 + 11:32 6264
5. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 53:34 + 11:56 6198
6. Vištejn Jiří KRL9305 Kometa Kralovice 56:31 + 14:53 5712
7. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 60:22 + 18:44 5078
8. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 61:10 + 19:32 4946
8. Pilař Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 61:10 + 19:32 4946
10. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 62:55 + 21:17 4658
11. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 63:03 + 21:25 4636
12. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 66:26 + 24:48 4079
13. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 66:44 + 25:06 4029
14. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 66:58 + 25:20 3991
15. Hošek Lubomír VCB6101 TJ OB České Budějovice 68:36 + 26:58 3722
16. Hejzlar Josef VCB5601 TJ OB České Budějovice 69:13 + 27:35 3621
17. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 72:18 + 30:40 3113
18. Paták Martin KSH8600 OOB TJ Kašperské Hory 74:21 + 32:43
19. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 80:06 + 38:28 1828
20. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 80:46 + 39:08 1718
21. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 82:18 + 40:40 1466
22. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 82:56 + 41:18 1361
23. Pavlásek Jiří LDC7501 KOB Děčín 83:22 + 41:44 1290
24. Smejkal Martin NNN8500 Neregistrovaní 87:59 + 46:21
25. Kolman Jan LTP8501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:32 + 46:54 439
26. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 89:21 + 47:43 305
27. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 96:00 + 54:22 0
28. Hudeček Petr KTA9201 SK Kotnov Tábor 110:07 + 68:29 0
29. Glaser Ondřej CST9945 OB Strakonice 129:07 + 87:29
Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha DISK 0
Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek DISK 0
MS Pelc Václav CST OB Strakonice 70:44 + 29:06
H35
4.30 km, 215 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:15
2. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:41 + 0:26
3. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 47:00 + 1:45
4. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 49:30 + 4:15
5. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 49:46 + 4:31
6. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 51:01 + 5:46
7. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 52:26 + 7:11
8. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 52:49 + 7:34
9. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 53:10 + 7:55
10. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:24 + 8:09
11. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 53:35 + 8:20
12. Kroupa Štěpán VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 53:42 + 8:27
13. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 55:45 + 10:30
14. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 59:46 + 14:31
15. Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory 60:50 + 15:35
16. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 63:32 + 18:17
16. Polívka Vratislav VPM7003 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:32 + 18:17
18. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 67:17 + 22:02
19. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 67:20 + 22:05
20. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 67:50 + 22:35
21. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 68:32 + 23:17
22. Cepek Pavel CST7301 OB Strakonice 80:46 + 35:31
23. Jeníček Jiří CST7101 OB Strakonice 98:36 + 53:21
Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H45
4.20 km, 195 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 52:16
2. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 52:29 + 0:13
3. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 52:36 + 0:20
4. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:46 + 3:30
5. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 56:07 + 3:51
6. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 57:17 + 5:01
7. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 58:27 + 6:11
8. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:59 + 6:43
9. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 60:24 + 8:08
10. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:57 + 12:41
11. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 71:44 + 19:28
12. Kopp Petr 58C6702 Loko Liberec 74:09 + 21:53
13. Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně 74:37 + 22:21
14. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 80:52 + 28:36
15. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 88:00 + 35:44
16. Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 89:29 + 37:13
17. Novák Petr MLA6700 MLOK Mariánské Lázně 98:09 + 45:53
18. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 101:21 + 49:05
H55
3.20 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 48:00
2. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 50:21 + 2:21
3. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 50:39 + 2:39
4. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 50:53 + 2:53
5. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 50:54 + 2:54
6. Vonášek Jiří LPM5401 OK Lokomotiva Plzeň 52:36 + 4:36
7. Wald František FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 57:05 + 9:05
8. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:55 + 11:55
9. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 65:40 + 17:40
H65
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 40:54
2. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 47:27 + 6:33
3. Křenek Aleš VCB4901 TJ OB České Budějovice 48:54 + 8:00
4. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 53:37 + 12:43
5. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 57:19 + 16:25
HDR
1.30 km, 45 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:25
2. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 24:29 + 7:04
3. Černý Filip LPM0701 OK Lokomotiva Plzeň 25:24 + 7:59
4. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 28:59 + 11:34
5. Kretschmer Jakub VCB0601 TJ OB České Budějovice 29:06 + 11:41
6. Mayerová Johana KSH0495 OOB TJ Kašperské Hory 32:03 + 14:38
7. Kretschmer David VCB0801 TJ OB České Budějovice 32:12 + 14:47
8. Křížek Ivo MAS0501 KČT Aš 32:49 + 15:24
9. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 33:03 + 15:38
10. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 35:27 + 18:02
11. Štěrba Jiří PVD0951 OOB TJ Sokol Pražák 38:11 + 20:46
12. Hajšmanová Anička LPM9950 OK Lokomotiva Plzeň 40:48 + 23:23
13. Pilařová Marie LPM1050 OK Lokomotiva Plzeň 42:12 + 24:47
14. Mayerová Daniela KSH OOB TJ Kašperské Hory 44:09 + 26:44
15. Blažková Amálie OPI Orientační sporty Písek 45:34 + 28:09
16. Míka Ondřej NNN Neregistrovaní 48:02 + 30:37
17. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 49:58 + 32:33
18. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 52:30 + 35:05
19. Janata Matěj DKP Oddíl OB Kotlářka 52:53 + 35:28
20. Hulec František KSH1101 OOB TJ Kašperské Hory 55:31 + 38:06
21. Komárková Radka TJH1151 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 64:52 + 47:27
22. Roučka Tomáš KSH OOB TJ Kašperské Hory 66:32 + 49:07
23. Matěj Pecánek NNN Neregistrovaní 66:51 + 49:26
Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň DISK
HL
1.30 km, 45 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městka Václav VSP0600 USK Praha 21:30
2. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 21:57 + 0:27
3. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 24:15 + 2:45
4. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:37 + 4:07
Svoboda Jan KTA0701 SK Kotnov Tábor DISK
T3
3.20 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Mikeš LEN SKI Klub Lenora 38:17
2. Roučková Romana KSH OOB TJ Kašperské Hory 40:24 + 2:07
3. Patáková Klára KSH9998 OOB TJ Kašperské Hory 54:54 + 16:37
4. Opat Jan KSH9947 OOB TJ Kašperské Hory 55:26 + 17:09
5. Babka Jaroslav NNN9949 Neregistrovaní 59:38 + 21:21
6. Červenka Jiří MLA5804 MLOK Mariánské Lázně 62:57 + 24:40
7. Freundová Jitka NNN9999 Neregistrovaní 72:30 + 34:13
8. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 73:16 + 34:59
9. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 77:51 + 39:34
10. Spěváček NNN Neregistrovaní 87:16 + 48:59
11. Fiedlerová Tereza KSH9997 OOB TJ Kašperské Hory 88:21 + 50:04
12. Kosobudová Lenka KTA7351 SK Kotnov Tábor 90:05 + 51:48
13. Jirovec David KSH9946 OOB TJ Kašperské Hory 90:15 + 51:58
14. Doležalová Barbora NNN9994 Neregistrovaní 90:58 + 52:41
15. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 91:53 + 53:36
16. Grabcová Anežka OPI Orientační sporty Písek 93:37 + 55:20
17. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 101:53 + 63:36
18. Rauerová Jana KSH9996 OOB TJ Kašperské Hory 109:01 + 70:44