Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.10.2014
Místo konání:
Hrabenov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Sklenný vrch, 1:10 000
Ředitel závodu:
Turczer Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Halama Jakub - R1
Stavitel tratí:
Růžička Lukáš - R2
JURY:
Hlava Miroslav, Chmelař Miroslav, Novotný Tomáš
Protokol:
Závodu se zúčastnilo celkem 302 závodníků. Odvod půjčovného za SI činí 1510 Kč. Závod proběhl za slunečného počasí s teplotou kolem 15 stupňů. Jeden závodník utrpěl bodnutí včelou a závod nedokončil, jedna závodnice si poranila nohu a byla s pomocí pořadatelů dopravena z lesa. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21L     H21K     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
D10C
2.30 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 19:25
2. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 19:42 + 0:17
3. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 22:05 + 2:40
4. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:36 + 3:11
5. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 22:41 + 3:16
6. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:17 + 5:52
7. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:46 + 6:21
8. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 28:17 + 8:52
9. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:42 + 9:17
10. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 41:22 + 21:57
11. Zindulková Štěpánka SSU0450 C SK Severka Šumperk 44:27 + 25:02
Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk DISK
D12C
2.70 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 30:01
2. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 38:10 + 8:09
3. Binarová Adéla UOL0452 B SK UP Olomouc 39:31 + 9:30
4. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 44:07 + 14:06
5. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 45:59 + 15:58
6. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 48:43 + 18:42
7. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 51:30 + 21:29
8. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 51:43 + 21:42
9. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 60:55 + 30:54
10. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:02 + 31:01
11. Hegedüšová Viktorie KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:06 + 32:05
12. Hlupá Petra KSU0363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:28 + 45:27
13. Dziková Veronika UOL C SK UP Olomouc 76:38 + 46:37
14. Spurná Štěpánka KON0355 C KOB Konice 81:48 + 51:47
Hojgrová Tereza SSU0350 C SK Severka Šumperk DISK
Vysloužilová Tereza STE0254 C SK SKI-OB Šternberk DISK
D14C
3.20 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 49:38
2. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:15 + 4:37
3. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 57:15 + 7:37
4. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 58:53 + 9:15
5. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:51 + 17:13
6. Václavková Zuzana ASU0098 C Magnus Orienteering 110:49 + 61:11
D16C
3.30 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 51:46
2. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 66:20 + 14:34
3. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 71:15 + 19:29
4. Skoumalová Barbora UOL9851 C SK UP Olomouc 75:49 + 24:03
Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov DISK
D18C
4.00 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Zuzana SSU9661 A SK Severka Šumperk 71:54
2. Müllerová Kristýna KON9771 B KOB Konice 84:20 + 12:26
3. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 96:25 + 24:31
D21C
5.20 km, 230 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4021
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 62:00 4427
2. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 71:56 + 9:56 3847
3. Janošíková Lenka UOL7651 C SK UP Olomouc 72:55 + 10:55 3790
4. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 89:07 + 27:07 2845
5. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 91:17 + 29:17 2719
6. Mátlová Pavlína ASU9392 C Magnus Orienteering 92:46 + 30:46 2632
7. Ševčíková Petra SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava 98:37 + 36:37 2291
8. Fujáková Katka HAV8550 C SKOB Baník Havířov 123:53 + 61:53 817
D35C
4.00 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 53:08
2. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 62:59 + 9:51
3. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 66:26 + 13:18
4. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 67:52 + 14:44
5. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 68:20 + 15:12
6. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 71:56 + 18:48
7. Seidenglanzová Irena SSU7450 C SK Severka Šumperk 74:00 + 20:52
8. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 75:54 + 22:46
9. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 76:43 + 23:35
10. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 78:13 + 25:05
11. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 81:41 + 28:33
12. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 83:23 + 30:15
13. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 94:56 + 41:48
14. Dziková Hana VIV7651 C GIGANT Orienteering 98:36 + 45:28
15. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 120:42 + 67:34
16. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 123:58 + 70:50
Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice DISK
Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc DISK
D45C
3.30 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 45:04
2. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 47:34 + 2:30
3. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SK UP Olomouc 51:53 + 6:49
4. Hrubanová Věra UOL5953 C SK UP Olomouc 60:24 + 15:20
5. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 62:16 + 17:12
6. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 64:23 + 19:19
7. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 64:49 + 19:45
8. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 67:33 + 22:29
9. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 67:37 + 22:33
10. Sedláčková Hana KON5481 C KOB Konice 68:03 + 22:59
11. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 69:49 + 24:45
12. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 81:49 + 36:45
D55C
2.60 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 33:40
2. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 51:40 + 18:00
3. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 74:23 + 40:43
Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk DISK
DH10N
1.80 km, 115 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čecháček Adam UOL0401 C SK UP Olomouc 22:10
2. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 23:43 + 1:33
3. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 23:58 + 1:48
4. Hečová Veronika UOL0455 C SK UP Olomouc 25:31 + 3:21
5. Zindulka Jan SSU0700 C SK Severka Šumperk 29:30 + 7:20
6. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 29:51 + 7:41
7. Matoušková Johana SSU0750 C SK Severka Šumperk 30:57 + 8:47
8. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 31:06 + 8:56
9. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 31:12 + 9:02
10. Stehlík Karel KON0444 C KOB Konice 34:03 + 11:53
11. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:10 + 14:00
12. Dzik Ondřej UOL C SK UP Olomouc 41:08 + 18:58
13. Janečková Adéla PLU0452 C TJ Sokol Plumlov 42:17 + 20:07
MS Raclavská Vlaďka UOL0252 C SK UP Olomouc 25:20 + 3:10
MS Raclavská Zuzana UOL0251 C SK UP Olomouc 30:40 + 8:30
MS Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 38:00 + 15:50
H10C
2.20 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:36
2. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:46 + 0:10
3. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 26:47 + 1:11
4. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 27:07 + 1:31
5. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 28:43 + 3:07
6. Kroul Jiří KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:50 + 4:14
7. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 30:02 + 4:26
8. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:30 + 5:54
9. Hudos Tomáš KSU0400 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:39 + 12:03
10. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:48 + 15:12
11. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 43:00 + 17:24
12. Šimek Adam KSU0500 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:10 + 27:34
13. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 58:41 + 33:05
14. Gajdoštín Tomáš KSU04 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:09 + 33:33
Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Jedlička Radek ZLH0401 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
Hájek Marek STE0400 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Buxbaum David STE0401 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H12C
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 35:41
2. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:52 + 2:11
3. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 42:06 + 6:25
4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 44:53 + 9:12
5. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:08 + 10:27
6. Chovanec Jan UOL0202 C SK UP Olomouc 46:12 + 10:31
7. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 49:05 + 13:24
8. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 49:56 + 14:15
9. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 51:39 + 15:58
10. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:57 + 19:16
11. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 62:44 + 27:03
12. Skýva Ondřej SSU0300 C SK Severka Šumperk 87:35 + 51:54
13. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 90:18 + 54:37
14. Cupal Petr STE0300 C SK SKI-OB Šternberk 102:07 + 66:26
15. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 105:50 + 70:09
16. Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk 108:06 + 72:25
17. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 109:08 + 73:27
Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Zindulka Jakub SSU0301 C SK Severka Šumperk DISK
H14C
3.60 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:05
2. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:08 + 4:03
3. Kroul Josef KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:11 + 16:06
4. Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:19 + 20:14
5. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:51 + 22:46
6. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 63:17 + 24:12
7. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 65:41 + 26:36
8. Siatka Václav ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory 66:50 + 27:45
9. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:51 + 29:46
10. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 76:36 + 37:31
11. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 80:00 + 40:55
12. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 82:38 + 43:33
13. Dadák Petr JPV0101 C Oddíl OS SK Prostějov 82:50 + 43:45
14. Prachař Matouš UOL0005 C SK UP Olomouc 91:49 + 52:44
15. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 94:06 + 55:01
Babišta Antonín KSU0111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov DISK
H16C
4.40 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 50:54
2. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 55:46 + 4:52
3. Hubáček Filip CEL9800 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 68:27 + 17:33
4. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 80:41 + 29:47
5. Němec Petr UOL9905 C SK UP Olomouc 92:39 + 41:45
6. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 130:32 + 79:38
7. Čecháček Šimon UOL9900 C SK UP Olomouc 141:54 + 91:00
H18C
4.90 km, 235 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 97:52
2. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 108:09 + 10:17
Soviš David SBR9700 C SKOB Bruntál DISK
H21L
7.70 km, 335 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7359
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 69:49 7629
2. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 71:51 + 2:02 7422
3. Vozda Vojtěch ASU9043 C Magnus Orienteering 75:46 + 5:57 7025
4. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 76:42 + 6:53 6930
5. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 80:54 + 11:05 6503
6. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 91:10 + 21:21 5461
7. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 99:37 + 29:48 4603
8. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 103:15 + 33:26 4234
9. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 110:58 + 41:09 3451
10. Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc 112:41 + 42:52 3277
11. Jarnot Michal SOP9302 C OOB TJ Slezan Opava 149:30 + 79:41 0
Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk DISK 0
H21K
4.00 km, 165 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1974
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 46:05 2095
2. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 48:16 + 2:11 2007
3. Preissler Adam HAV8608 C SKOB Baník Havířov 52:54 + 6:49 1821
4. Skyva Petr STE9307 C SK SKI-OB Šternberk 58:41 + 12:36 1588
5. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 91:23 + 45:18 273
6. Kvapil Ladislav ZLH9301 C OOB TJ Zlaté Hory 95:15 + 49:10
Horčička Petr UOL7007 C SK UP Olomouc DISK 0
H35C
6.50 km, 265 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 64:23
2. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 64:41 + 0:18
3. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 65:48 + 1:25
4. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 68:01 + 3:38
5. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 68:39 + 4:16
6. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 74:14 + 9:51
7. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 75:08 + 10:45
8. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 80:14 + 15:51
9. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 81:01 + 16:38
10. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 83:25 + 19:02
11. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 88:39 + 24:16
12. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 90:52 + 26:29
13. Cveček Martin SSU7400 C SK Severka Šumperk 99:55 + 35:32
14. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 100:09 + 35:46
15. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 100:35 + 36:12
16. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 101:10 + 36:47
17. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 107:11 + 42:48
18. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 114:49 + 50:26
19. Soviš Ivo SBR7101 C SKOB Bruntál 114:58 + 50:35
20. Macek Karel ASU77 C Magnus Orienteering 124:01 + 59:38
21. Prudík Jiří ASU7001 C Magnus Orienteering 142:28 + 78:05
22. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 144:31 + 80:08
Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk DISK
H45C
5.00 km, 255 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 56:00
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 60:56 + 4:56
3. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 62:33 + 6:33
4. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 65:20 + 9:20
5. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 66:51 + 10:51
6. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 70:48 + 14:48
7. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 74:43 + 18:43
8. Souček Jan SSU6504 C SK Severka Šumperk 75:06 + 19:06
9. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 76:41 + 20:41
10. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 78:47 + 22:47
11. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 78:56 + 22:56
12. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 80:52 + 24:52
13. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 81:45 + 25:45
14. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 90:55 + 34:55
15. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 91:10 + 35:10
16. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 93:30 + 37:30
17. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 95:05 + 39:05
18. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 102:24 + 46:24
19. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 106:45 + 50:45
20. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 109:58 + 53:58
21. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 133:00 + 77:00
Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava DISK
Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice DISK
H55C
4.00 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 48:39
2. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 61:09 + 12:30
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 65:03 + 16:24
4. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 69:50 + 21:11
5. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 72:51 + 24:12
6. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 82:33 + 33:54
7. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 90:05 + 41:26
8. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 100:27 + 51:48
9. Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc 117:21 + 68:42
H65C
3.10 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 45:10
2. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 49:29 + 4:19
3. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 61:27 + 16:17
4. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 66:14 + 21:04
5. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 69:54 + 24:44
6. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 82:52 + 37:42
Hynek Vladimír ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov DISK
HDR
1.80 km, 115 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pattermanová Majda KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:58
2. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 25:00 + 0:02
3. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 25:02 + 0:04
4. Marková Eliška ASU C Magnus Orienteering 25:15 + 0:17
5. Novotný Ondřej NNN03 C Neregistrovaní 26:55 + 1:57
6. Novotný Marek NNN05 C Neregistrovaní 27:37 + 2:39
7. Hrubý Lukáš JPV0404 C Oddíl OS SK Prostějov 28:21 + 3:23
8. Šilarová Pavlína KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:27 + 3:29
9. Václavek Filip ASU08 C Magnus Orienteering 29:39 + 4:41
10. Moskva Vojtěch ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory 30:41 + 5:43
11. Šilar Jan KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:03 + 6:05
12. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 32:33 + 7:35
13. Navrátil Pavlík ASUYYXX C Magnus Orienteering 32:59 + 8:01
14. Linhartová Natálie Thea NNN C Neregistrovaní 34:00 + 9:02
15. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 34:27 + 9:29
16. Tichá Yvona NNN C Neregistrovaní 34:51 + 9:53
17. Mekysková Martina NNN C Neregistrovaní 35:31 + 10:33
18. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 36:25 + 11:27
19. Raclavská Lenka UOL0253 C SK UP Olomouc 36:50 + 11:52
20. Cveček Jan SSU C SK Severka Šumperk 37:04 + 12:06
21. Pavelková Eva KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:26 + 12:28
22. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov 37:42 + 12:44
23. Hojgrová Kateřina SSU C SK Severka Šumperk 39:07 + 14:09
24. Nováková Anežka PLU C TJ Sokol Plumlov 40:15 + 15:17
25. Možný Šimon SSU0800 C SK Severka Šumperk 40:23 + 15:25
26. Horvátová Eva ASU C Magnus Orienteering 41:41 + 16:43
27. Prudík Honza ASUXXYY C Magnus Orienteering 43:59 + 19:01
28. Polášek Filip KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:22 + 19:24
29. Štábl Vít KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:16 + 22:18
30. Růžička Matěj NNN C Neregistrovaní 47:22 + 22:24
31. Václavková Tereza ASU09 C Magnus Orienteering 48:29 + 23:31
32. Krtička Antonín SSU1000 C SK Severka Šumperk 50:05 + 25:07
33. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 59:36 + 34:38
34. Hrubá Helena KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:54 + 73:56
P
3.00 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilcová Barbora JPV8977 C Oddíl OS SK Prostějov 36:56
2. Čecháčková Šárka C 40:22 + 3:26
3. Opletalová Eva HAV C SKOB Baník Havířov 41:42 + 4:46
4. Černoch Petr PLU72 C TJ Sokol Plumlov 42:34 + 5:38
5. Navrátil Petr 7QC0000 C 43:15 + 6:19
6. Tichá Yvona KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:08 + 10:12
7. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 47:13 + 10:17
8. Lukašák Štěpán STE C SK SKI-OB Šternberk 47:42 + 10:46
9. Vorel Milan ASU C Magnus Orienteering 52:51 + 15:55
10. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 53:55 + 16:59
11. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 55:25 + 18:29
12. Plhal David NNN C Neregistrovaní 58:25 + 21:29
13. Vaculová Jana OOL8050 C SK Haná orienteering 58:51 + 21:55
14. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 62:50 + 25:54
15. Čecháček Petr C 65:11 + 28:15
16. Dadáková Tereza JPV C Oddíl OS SK Prostějov 68:00 + 31:04
17. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 81:31 + 44:35
18. Said Mahmoud UOL6900 C SK UP Olomouc 85:17 + 48:21