Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1

Datum:
03.04.2015
Místo konání:
Zahrádky
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Dračí skály
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Illner Jakub - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
B3     B5     D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    
B3
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 34:30
2. Bláhová Katerina SJP7300 KČT Slavoj Praha 43:33 + 9:03
3. Melicharová Barbora LLI7252 TJ Loko Liberec 46:38 + 12:08
4. Vorácková Eliska NNN Neregistrovaní 48:33 + 14:03
5. Hlavacikova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 50:29 + 15:59
6. Halíková Barbora DKP0154 Oddíl OB Kotlářka 57:36 + 23:06
B5
4.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Gläser Kay-Olaf 23D0005 ESV Lok Berlin-Schöneweide DISK
D10L
1.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Nela PGP SK Praga 34:43
2. Lostáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:03 + 2:20
3. Stemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:51 + 6:08
4. Lostáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:37 + 13:54
5. Milotová Barbora KAM0753 SK Kamenice 53:59 + 19:16
6. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 60:06 + 25:23
Dobiásová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem DISK
D10
1.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 17:45
2. Kollenbach Louisa 38D0550 Ski-Club Helsa 19:28 + 1:43
3. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 23:42 + 5:57
4. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 25:09 + 7:24
5. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 26:52 + 9:07
6. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 27:40 + 9:55
7. Vlasímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 29:41 + 11:56
8. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 37:38 + 19:53
9. Benesová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 42:44 + 24:59
D12
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 22:57
2. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 23:33 + 0:36
3. Podrábská Alzbeta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 27:07 + 4:10
4. Krempinska Julia 66P0013 UKS Azymut Pabianice 28:58 + 6:01
5. Poborská Eliska EKP0355 VŠTJ Ekonom Praha 29:06 + 6:09
6. Nedvídková Katka RUM0451 ZOOB Rumburk 36:28 + 13:31
7. Brozková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 39:17 + 16:20
8. Dobiásová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem 41:03 + 18:06
9. Bartosová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 41:54 + 18:57
10. Schöne Nathalie 48D0450 OL-Team Wehrsdorf 46:33 + 23:36
11. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 47:19 + 24:22
12. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 58:49 + 35:52
13. Synková Barbora DOK0450 OK Doksy 61:39 + 38:42
14. Jirkovská Katerina SLA0350 SKOB Slaný 73:24 + 50:27
Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec DISK
D14
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aegler Nora 95X0010 Eastern Switzerland Junior Team 30:13
2. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 32:58 + 2:45
3. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 34:57 + 4:44
4. Smelíková Dorota 47S0251 Rapid Bratislava 36:38 + 6:25
5. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 36:54 + 6:41
6. Leonhardt Charlotte 85D0150 LV Berlin 37:57 + 7:44
7. Jung Angelina 95X0009 Eastern Switzerland Junior Team 38:21 + 8:08
8. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 38:45 + 8:32
9. Holmgard Nora 95S0002 Kils ok 39:47 + 9:34
10. Kasparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 43:22 + 13:09
11. Larsson Ida 65S0250 Västerås SOK 45:30 + 15:17
12. Cerná Katerina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 47:10 + 16:57
13. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 47:29 + 17:16
14. Moberg Nicolina 99S0001 OK Tyr 47:38 + 17:25
15. Susek Julia 23P0150 OK!Sport 51:07 + 20:54
16. Miklusová Tamara 47S0250 Rapid Bratislava 51:11 + 20:58
17. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 51:14 + 21:01
18. Sritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 53:00 + 22:47
19. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:25 + 25:12
20. Radová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 55:52 + 25:39
21. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 59:01 + 28:48
22. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 62:57 + 32:44
23. Brozková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 66:26 + 36:13
24. Kustková Barbora VIC0259 OB Vizovice 68:41 + 38:28
25. Jirkovská Michaela SLA0150 SKOB Slaný 69:41 + 39:28
26. Masatová Eliska PHK0251 OK 99 Hradec Králové 69:43 + 39:30
27. Prösl Emily 59D0001 OLA TSV Deggendorf 88:35 + 58:22
D16
3.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Deininger Eliane 95X0007 Eastern Switzerland Junior Team 30:45
2. Morawska Zuzanna 35P0001 Polish Junior Team 32:31 + 1:46
3. Sieglová Eliska PGP9954 SK Praga 36:57 + 6:12
4. Królik Kinga 35P0007 Polish Junior Team 37:25 + 6:40
5. Vogel Joela 95X0005 Eastern Switzerland Junior Team 37:31 + 6:46
6. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 38:44 + 7:59
7. Holmgard Elsa 95S0001 Kils ok 39:06 + 8:21
8. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 40:52 + 10:07
9. Hansen Emma 93S0012 Avesta OK 42:30 + 11:45
10. Jernström Tindra 93S0003 Avesta OK 43:04 + 12:19
11. Mellerdal Amanda 95S0006 Kils ok 44:48 + 14:03
12. Vogel Silja 95X0006 Eastern Switzerland Junior Team 44:58 + 14:13
13. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 45:58 + 15:13
14. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 46:49 + 16:04
15. Miklusová Tereza 47S9950 Rapid Bratislava 47:47 + 17:02
16. Kolárová Johana PGP9952 SK Praga 48:59 + 18:14
17. Sobotková Anna PGP0050 SK Praga 49:19 + 18:34
18. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 50:47 + 20:02
19. Spirig Sina 95X0008 Eastern Switzerland Junior Team 52:40 + 21:55
20. Lugne Linn 95S0012 Kils ok 53:34 + 22:49
21. Kubald Marie 85D0050 LV Berlin 56:20 + 25:35
22. Lisková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:08 + 28:23
23. Pelikánová Mása MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 59:55 + 29:10
24. Bouchalová Justyna 96X0002 Czech ARDF Team 61:02 + 30:17
25. Pejsková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:05 + 32:20
26. Skarková Katerina PGP9955 SK Praga 65:19 + 34:34
27. Adorjan Luca Eszter 46D0001 Berliner TSC 67:58 + 37:13
28. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 71:56 + 41:11
29. Chmelarová Anna 96X0001 Czech ARDF Team 77:47 + 47:02
30. Míchalová Sárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:35 + 49:50
D18
3.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wanczyk Zuzanna 35P0008 Polish Junior Team 42:48
2. Janovská Katerina PGP9850 SK Praga 45:56 + 3:08
3. Veljaciková Hana PGP9756 SK Praga 49:28 + 6:40
4. Kostrzewska Justyna 35P0004 Polish Junior Team 50:52 + 8:04
5. Künzi Vera 95X0003 Eastern Switzerland Junior Team 52:40 + 9:52
6. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 53:11 + 10:23
7. Mürner Marcia 95X0004 Eastern Switzerland Junior Team 54:52 + 12:04
8. Widmer Valerie 95X0002 Eastern Switzerland Junior Team 56:31 + 13:43
9. Bzatková Katerina 96X0004 Czech ARDF Team 56:43 + 13:55
10. Kustková Daniela VIC9898 OB Vizovice 58:41 + 15:53
11. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 59:13 + 16:25
12. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 65:01 + 22:13
13. Matousková Barbora 96X0003 Czech ARDF Team 65:03 + 22:15
14. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 66:44 + 23:56
Franková Alexandra 54X9850 OK Lesapáni DISK
D20
3.70 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3093
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svensson Andrea 26S0001 OK Tisaren 37:33
2. Hirsová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 38:41 + 1:08 0
3. Imhof Lena 95X0001 Eastern Switzerland Junior Team 40:56 + 3:23
4. Morawska Maja 35P0005 Polish Junior Team 44:39 + 7:06
5. Straube Elly 31D9650 SV Lengefeld 54:38 + 17:05
6. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 61:52 + 24:19 0
7. Kusber Laura 88D0004 OK Mark Brandenburg 84:25 + 46:52
D21E
5.50 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5616
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hokholt Linn 31N9050 NTNUI 50:52
2. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 53:20 + 2:28 6274
3. Fjeldbo Kristine 31N9251 NTNUI 54:39 + 3:47
4. Miettinen Tiia 36F9150 MS Parma 58:40 + 7:48
5. Engeler Rachel 95X0022 Eastern Switzerland Junior Team 59:53 + 9:01
6. Lehárová Alzbeta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 60:34 + 9:42 5602
7. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 62:15 + 11:23
8. Pabich Maria 66P0001 UKS Azymut Pabianice 66:12 + 15:20
9. Dragowska Maria TUR9555 OOB TJ Turnov 67:20 + 16:28 4973
10. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 67:45 + 16:53 4934
11. Pulkkinen Jaana 31F8650 Finland - non registered 68:02 + 17:10
12. Tichá Tereza SJH9452 SJH Jindřichův Hradec 68:05 + 17:13 4903
13. Cermáková Kristyna PGP9154 SK Praga 70:11 + 19:19 4708
14. Górska Kinga 39P8950 UMKS Orkan Ostróda 72:33 + 21:41
15. Daehli Marianne 31N8950 NTNUI 72:53 + 22:01
16. Jelínková Sárka PGP9153 SK Praga 74:04 + 23:12 4347
17. Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden 79:05 + 28:13
18. Rogstad Katharina 31N9250 NTNUI 80:14 + 29:22
19. Rickmeyer Tina 71D8650 TU Dresden 90:22 + 39:30
Westher Maria 97S9050 Ärla IF DISK
D21A
5.00 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6457
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Heidi Stokseth 16N0002 Halden SK 60:17
2. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:45 + 3:28 6472
3. Haltof Ewa VRB9499 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 63:46 + 3:29 6470
4. Czajka Iza 23P8250 OK!Sport 63:58 + 3:41
5. Hrobarová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:11 + 3:54 6428
6. Smolková Katerina PGP8852 SK Praga 67:53 + 7:36 6054
7. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 69:56 + 9:39 5847
8. Wysocka Malwina 23P8500 OK!Sport 70:55 + 10:38
9. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 72:24 + 12:07 5598
10. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 74:31 + 14:14 5384
11. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 76:40 + 16:23 5167
12. Kocinska Agnieszka 39P8750 UMKS Orkan Ostróda 76:58 + 16:41
13. Sukeníková Zuzana KRN8353 KOS TJ Lokomotiva Krnov 77:21 + 17:04 5098
14. Trojecka Marta 45P8350 KU AZS WAT Warszawa 78:59 + 18:42
15. Wassmer Stefanie 12D0002 OLG Suhr 79:33 + 19:16
16. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 80:47 + 20:30 4751
17. Bozdechová Lenka PGP8254 SK Praga 85:05 + 24:48 4316
18. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 88:32 + 28:15 3968
19. Miskiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport 88:36 + 28:19
20. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 98:51 + 38:34 2925
21. Graumann Friederike 23D0001 ESV Lok Berlin-Schöneweide 101:47 + 41:30
Choutková Magdaléna SOB8851 SOBSA DISK 0
D21B
4.90 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4811
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horácková Katerina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 66:29 5276
2. Tauchmanová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka 74:35 + 8:06 4746
3. Zitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 79:42 + 13:13 4411
4. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 81:20 + 14:51 4305
5. Mrskocová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 81:29 + 15:00 4295
6. Zakourilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 83:43 + 17:14 4149
7. Sirucková Daniela 73C7650 xxx 84:27 + 17:58
8. Svihovská Eva SJC8352 TJ Sportcentrum Jičín 85:13 + 18:44 4051
9. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 89:07 + 22:38 3796
10. Jirícková Betka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 90:49 + 24:20 3685
11. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 93:43 + 27:14 3495
12. Korbely Barbara 43H8050 MCB 96:31 + 30:02
13. Krenková Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 100:59 + 34:30 3020
14. Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice 106:28 + 39:59 2662
15. Pregartner Delilah 52A9150 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 109:09 + 42:40
16. Kutilová Jana SZP8050 TJ Slovan Zdravotník Praha 116:29 + 50:00
17. Breseman Dana 11U9450 Cascade OC Seattle 116:38 + 50:09
18. Stoszková Jana AOP8850 Přátelé orientačního běhu Opava 118:53 + 52:24 1850
19. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 123:22 + 56:53 1557
20. Sebková Jana DKP9250 Oddíl OB Kotlářka 142:41 + 76:12 294
21. Trappe Kathrin 86D0001 TOLF Berlin e.V. 149:28 + 82:59
Dzwigala Natalia 23P9551 OK!Sport DISK
D35A
4.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hermánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 54:32
2. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 63:02 + 8:30
3. Bialekova Martina 17S1402 Ekonom Banska Bystrica 66:44 + 12:12
4. Simerková Olga PGP7551 SK Praga 68:39 + 14:07
5. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 69:03 + 14:31
6. Knaupová Ivana 84D7851 MTV Braunschweig 77:09 + 22:37
Lostáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D35B
4.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 59:51
2. Weinert Ruta 18D0002 Post SV Dresden 61:23 + 1:32
3. Dobiásová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 68:09 + 8:18
4. Löhning Susanne 71D7850 TU Dresden 70:31 + 10:40
5. Simková Markéta LME7755 SK Los Mělník 73:08 + 13:17
6. Vlachová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 92:45 + 32:54
7. Dejnozková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 99:46 + 39:55
8. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 102:56 + 43:05
9. Schneider Anne 59D0111 OLA TSV Deggendorf 117:19 + 57:28
D40A
4.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 48:37
2. Hirsová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 55:18 + 6:41
3. Zschäckel Daniela 85D7250 LV Berlin 56:06 + 7:29
4. Zetterberg Anna 65S7250 Västerås SOK 56:33 + 7:56
5. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 62:37 + 14:00
6. Dolejsí Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 64:36 + 15:59
7. Holfeld Christina 71D7150 TU Dresden 65:44 + 17:07
8. Bartosová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 67:57 + 19:20
9. Smelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 70:23 + 21:46
10. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 71:15 + 22:38
11. Miklusová Dagmar 47S7350 Rapid Bratislava 71:36 + 22:59
12. Jandová Lenka KAD7250 Originální Vivalín Team Kadaň 74:35 + 25:58
13. Kaminskaite Edita 61D0012 SG LVB Leipzig 80:09 + 31:32
14. Ctrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 82:27 + 33:50
15. Konc Katarzyna 66P0014 UKS Azymut Pabianice 85:26 + 36:49
16. Kolárová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 87:24 + 38:47
17. Janecková Veronika SOB7151 SOBSA 98:16 + 49:39
18. Napp Silke 84D7150 MTV Braunschweig 100:10 + 51:33
Kretzschmar Ute 82D5950 OLV Weimar DISK
D40B
3.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Riby Katerina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:16
2. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 71:00 + 5:44
3. Kasparová Marie ZAK7250 SK Netopýr Zákupy 72:34 + 7:18
4. Vrestálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 73:37 + 8:21
5. Cerná Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 75:57 + 10:41
6. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 76:02 + 10:46
7. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 77:46 + 12:30
8. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 84:04 + 18:48
9. Brozková Kveta KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 87:02 + 21:46
10. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 88:35 + 23:19
11. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 91:19 + 26:03
12. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 97:59 + 32:43
13. Ericson Anna 93S0011 Avesta OK 99:44 + 34:28
14. Trykozko Urszula 53P6950 Team 360 102:13 + 36:57
D45A
3.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarosová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 50:23
2. Kubald Katrin 85D6950 LV Berlin 50:54 + 0:31
3. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 51:39 + 1:16
4. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 51:52 + 1:29
5. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 54:22 + 3:59
6. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 55:16 + 4:53
7. Dersch-Kollenbach Brigitt 38D6750 Ski-Club Helsa 56:04 + 5:41
8. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 58:44 + 8:21
9. Richter Sabine 71D6650 TU Dresden 59:04 + 8:41
10. Guni Palme 34A0002 Orienteering Klosterneuburg 59:34 + 9:11
11. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 60:40 + 10:17
12. Leonhardt Annette 87D0003 LG Ost 62:18 + 11:55
13. Calvet Christine 42A7050 OLC Währing 62:53 + 12:30
14. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 65:55 + 15:32
14. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 65:55 + 15:32
16. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 71:17 + 20:54
17. Aschacher Angelika 53A0001 OL Neustadt 74:26 + 24:03
18. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 74:50 + 24:27
19. Hufnagel Ingrid 59D0003 OLA TSV Deggendorf 79:40 + 29:17
20. Tloustová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 87:11 + 36:48
21. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 103:23 + 53:00
Dornstauder Sandra 53A0002 OL Neustadt DISK
D45B
3.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Larsson Catarina 65S6850 Västerås SOK 56:15
2. Lindh Sussie 93S0005 Avesta OK 63:55 + 7:40
3. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 63:57 + 7:42
4. Obrátilová Nada ABM6654 KOB Moira Brno 64:38 + 8:23
5. Horáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 69:17 + 13:02
6. Mutinská Zdenka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 72:14 + 15:59
7. Woy Anja 71D6950 TU Dresden 74:14 + 17:59
8. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 77:07 + 20:52
9. Kasparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 77:41 + 21:26
10. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:43 + 21:28
11. Schmiedeberg Anke 87D0001 LG Ost 81:51 + 25:36
12. Koch Eva 13D Kaulsdorfer OLV Berlin 83:47 + 27:32
13. Hrdlicková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 84:05 + 27:50
14. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 84:11 + 27:56
15. Lövgren Anna-Karin 93S0001 Avesta OK 86:37 + 30:22
16. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 88:13 + 31:58
D50
3.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 38:06
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 46:55 + 8:49
3. Juckelandt Sabine 71D6350 TU Dresden 47:27 + 9:21
4. Kosková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 51:44 + 13:38
5. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 52:00 + 13:54
6. Jensch Moni 88D0002 OK Mark Brandenburg 52:42 + 14:36
7. Denysenko Tamara NNN Neregistrovaní 56:17 + 18:11
8. Buhler Birgit 71D6150 TU Dresden 59:10 + 21:04
9. Srutová Marcela PGP6351 SK Praga 59:44 + 21:38
10. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 60:38 + 22:32
11. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 60:46 + 22:40
12. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 61:17 + 23:11
13. Graumann Heidi 23D0002 ESV Lok Berlin-Schöneweide 65:24 + 27:18
14. Leideck Heike 71D6250 TU Dresden 67:06 + 29:00
15. Kusber Anke 88D0003 OK Mark Brandenburg 67:52 + 29:46
16. Maget Brigitte 52A6450 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 71:13 + 33:07
17. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 77:25 + 39:19
18. Maibach Susanne 19C0012 Ulu's Reisewelt 79:29 + 41:23
19. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 81:05 + 42:59
20. Ferchow Anne 85D6450 LV Berlin 85:09 + 47:03
21. Valtanen Merja 64F6250 Hinnerjoen Yritys 95:31 + 57:25
22. Skrivanová Dagmar 96X0011 Czech ARDF Team 101:13 + 63:07
23. Mihalova Dasa 17S1451 Ekonom Banska Bystrica 104:12 + 66:06
24. Hlavacikova Katarina 17S1450 Ekonom Banska Bystrica 107:50 + 69:44
25. Schmutterer Birgit 71D6151 TU Dresden 120:55 + 82:49
Perinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering DISK
Veljaciková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha DISK
D55
2.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 50:15
2. Procházková Miluse DCE5450 KOB Dobřichovice 51:45 + 1:30
3. Gabrielová Sárka ONO5950 SKOB Ostrov 59:32 + 9:17
4. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:40 + 10:25
5. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 63:51 + 13:36
6. Breseman Eileen 11U6050 Cascade OC Seattle 64:20 + 14:05
7. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 66:37 + 16:22
8. Nagy Zsuzsa 42H5950 Balatonalmádi Herkules SE 70:30 + 20:15
9. Zavadilová Nada SCP5450 OK Sparta Praha 71:19 + 21:04
10. Strossová Jirina DCE5650 KOB Dobřichovice 71:21 + 21:06
11. Pijáková Eva 53S0001 KOB Sokol Pezinok 76:22 + 26:07
12. Braatz Moni 17D5750 TSV Berlin 83:26 + 33:11
13. Warenius Eva 93S0009 Avesta OK 96:56 + 46:41
D60
2.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansson Lena 94S5450 Järla Orientering 37:53
2. Korejcíková Dáda LLI5550 TJ Loko Liberec 46:01 + 8:08
3. Tonn Gisela 19D5450 SSV Planeta Radebeul 49:04 + 11:11
4. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 53:26 + 15:33
5. Bartonová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 65:06 + 27:13
6. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 65:25 + 27:32
7. Nedvídková Jitka DLT5151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 75:27 + 37:34
8. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 79:37 + 41:44
9. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:38 + 48:45
10. Carlson Solvej 62S0001 IFK Hedemora 95:28 + 57:35
11. Schöne Franziska 48D5450 OL-Team Wehrsdorf 106:02 + 68:09
Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov DISK
Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín DISK
Wassmer Margrit 12D0001 OLG Suhr DISK
D65
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horácková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 41:40
2. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 45:07 + 3:27
3. O'Neill Jean 25I0001 Fingal Orienteers, Dublin 47:04 + 5:24
4. Krízová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:21 + 8:41
5. Rysavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 67:18 + 25:38
6. Christina Danielsson Gohd 96S0001 VSOK 84:00 + 42:20
D70
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvoráková Ladislava PGP4451 SK Praga 51:57
2. Lemnitzer Erika 13D4250 Kaulsdorfer OLV Berlin 53:20 + 1:23
3. Strojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 56:35 + 4:38
4. Pospísilová Jana LDC4451 KOB Děčín 59:27 + 7:30
5. Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha 68:46 + 16:49
6. Maija Jansone 39L4450 RIGA SENIORS 78:33 + 26:36
7. Zenkerová Miluse LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 93:13 + 41:16
H10L
1.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocky Jirí SLA0800 SKOB Slaný 36:47
2. Weinert Tim 18D0005 Post SV Dresden 39:27 + 2:40
3. Löhning Jakob 71D0500 TU Dresden 40:01 + 3:14
4. Podrábsky Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 46:04 + 9:17
5. Neumann Rasmus 31D0800 SV Lengefeld 47:27 + 10:40
6. Stembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:56 + 15:09
7. Bláha Simon SJP0700 KČT Slavoj Praha 54:03 + 17:16
8. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:11 + 19:24
Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Havlák Stepán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Pekárek Martin RBK0501 SK Radioklub Blansko DISK
H10
1.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weinert Florian 18D0004 Post SV Dresden 16:43
2. Hermánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 17:26 + 0:43
3. Dejnozka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:28 + 4:45
4. Brosch Ondrej RBK0606 SK Radioklub Blansko 22:04 + 5:21
5. Cerny Jonás MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 23:17 + 6:34
6. Kosina Tobiás SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 25:25 + 8:42
7. Smelík Daniel 47S0700 Rapid Bratislava 29:50 + 13:07
8. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 31:17 + 14:34
9. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 31:58 + 15:15
10. Jirkovsky Jan SLA0500 SKOB Slaný 35:54 + 19:11
11. Herrmann Joseph 48D0500 OL-Team Wehrsdorf 38:21 + 21:38
12. Bláha Vojtech SJP0501 KČT Slavoj Praha 39:15 + 22:32
13. Bláha Matyás SJP0500 KČT Slavoj Praha 43:09 + 26:26
14. Vrestál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 48:13 + 31:30
15. Krause Saxon 19C0002 Ulu's Reisewelt 48:35 + 31:52
16. Napp Thore 84D0500 MTV Braunschweig 49:58 + 33:15
H12
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovsky Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 19:47
2. Dejnozka Vojtech TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:13 + 0:26
3. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 21:00 + 1:13
4. Kolár Matyás SLA0300 SKOB Slaný 23:58 + 4:11
5. Ctrnáct Frantisek PGP0401 SK Praga 25:26 + 5:39
6. Bruns Jussi 81D0400 MTK Bad Harzburg 28:16 + 8:29
7. Mellan Jonás TUV0308 SOK TJ Turnov 29:10 + 9:23
8. Pobuda Vojtech SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 30:30 + 10:43
9. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 31:26 + 11:39
10. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 44:15 + 24:28
11. Lange Jonas 21D0001 SV IHW Alex 78 e. V. 50:02 + 30:15
Milota Bretislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně DISK
H14
3.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Siegl Matyás PGP0104 SK Praga 33:14
2. Janovsky Tomás PGP0101 SK Praga 34:41 + 1:27
3. Benz Andrin 95X0021 Eastern Switzerland Junior Team 36:49 + 3:35
4. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 36:53 + 3:39
5. Bruns Matti 81D0100 MTK Bad Harzburg 37:24 + 4:10
6. Bíly Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:36 + 5:22
7. Malacka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 39:11 + 5:57
8. Bradác David LLI0203 TJ Loko Liberec 42:45 + 9:31
9. Rudert Henrik 85D0200 LV Berlin 43:54 + 10:40
10. Holfeld Anton 71D0100 TU Dresden 44:05 + 10:51
11. Smol David DOK0100 OK Doksy 44:51 + 11:37
12. Subrt Matej DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 46:31 + 13:17
13. Hájek Krystof TUV0203 SOK TJ Turnov 47:03 + 13:49
14. Lustig Adam DKP0202 Oddíl OB Kotlářka 50:19 + 17:05
15. Braatz Niklas 85D0201 LV Berlin 50:43 + 17:29
16. Horák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 52:20 + 19:06
17. Klaska Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 54:17 + 21:03
18. Scheuermann Martin 19D0200 SSV Planeta Radebeul 55:14 + 22:00
19. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 57:05 + 23:51
20. Ruzicka Radek LPU0201 OK Lokomotiva Pardubice 57:42 + 24:28
21. Bartos Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 61:30 + 28:16
22. Schöne Niklas 48D0200 OL-Team Wehrsdorf 72:53 + 39:39
23. Janecek Ondrej SOB0201 SOBSA 72:57 + 39:43
24. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 93:35 + 60:21
Berdicheovsky Alexander 21D SV IHW Alex 78 e. V. DISK
H16
4.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Imhof Julian 95X0018 Eastern Switzerland Junior Team 46:35
2. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 52:50 + 6:15
3. Dekrét Jakub ZBM9907 SK Žabovřesky Brno 53:37 + 7:02
4. Kinc Martin ZBM9905 SK Žabovřesky Brno 54:59 + 8:24
5. Imhof Laurin 95X0019 Eastern Switzerland Junior Team 55:02 + 8:27
6. Marek Jakub LLI9900 TJ Loko Liberec 56:48 + 10:13
7. Olm Lukas 95S0008 Kils ok 57:20 + 10:45
8. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 59:48 + 13:13
9. Sebek Petr DKP9903 Oddíl OB Kotlářka 60:57 + 14:22
10. Uller Jonathan 95S0003 Kils ok 63:41 + 17:06
11. Skoglund Olof 95S0011 Kils ok 65:58 + 19:23
12. Skalicky Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 67:48 + 21:13
13. Holfeld Wilhelm 71D9900 TU Dresden 68:12 + 21:37
14. Bradác Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 70:16 + 23:41
15. Bzatek Vojtech 96X0005 Czech ARDF Team 71:47 + 25:12
16. Matousek Dalibor 96X0006 Czech ARDF Team 88:11 + 41:36
17. Kollenbach Valentin 38D0000 Ski-Club Helsa 90:42 + 44:07
18. Janecek Jirí TAP0000 KOB TRETRA Praha 94:22 + 47:47
19. Zemko Zdenek SLA9900 SKOB Slaný 104:55 + 58:20
20. Cech Richard SLA0001 SKOB Slaný 121:17 + 74:42
Svensson Thorsten 11S0001 Finspångs SOK DISK
Masata Metodej PHK9905 OK 99 Hradec Králové DISK
H18
7.10 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uller Andreas 95S0004 Kils ok 56:10
2. Deininger Lukas 95X0016 Eastern Switzerland Junior Team 57:29 + 1:19
3. Jezek Ondrej PGP9706 SK Praga 57:53 + 1:43
4. Martin Illum 63D0003 Copenhagen O 62:29 + 6:19
5. Bleiker Julian 95X0017 Eastern Switzerland Junior Team 63:39 + 7:29
6. Berzak Eilam 24I9802 Israel Orienteering 65:48 + 9:38
7. Barkai Stav 24I9801 Israel Orienteering 68:10 + 12:00
8. Rüegg Sebastian 95X0015 Eastern Switzerland Junior Team 68:20 + 12:10
9. Bartos Vojtech PGP9809 SK Praga 68:26 + 12:16
10. Satt Carmel 24I9803 Israel Orienteering 69:44 + 13:34
11. Zschäckel Robin 85D9700 LV Berlin 70:18 + 14:08
12. Asger Skytte Kirkegaard 63D0002 Copenhagen O 71:53 + 15:43
13. Genossar Nadav 24I9800 Israel Orienteering 72:17 + 16:07
14. Ptácek Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 74:09 + 17:59
15. Novák Ales PGP9808 SK Praga 75:55 + 19:45
16. Paukert Lukás KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 78:49 + 22:39
17. Simácek Martin LPU9709 OK Lokomotiva Pardubice 81:35 + 25:25
18. Priessnitz Jan 96X0007 Czech ARDF Team 84:26 + 28:16
19. Risberg David 95S0010 Kils ok 86:46 + 30:36
20. Kaspar Frantisek SLA9800 SKOB Slaný 105:13 + 49:03
21. Borovicka Tomás FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 112:27 + 56:17
22. Kusber Paul 88D0005 OK Mark Brandenburg 123:05 + 66:55
Melichar Vojtech LLI9802 TJ Loko Liberec DISK
H20
7.70 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3741
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zbinden Patrick 95X0012 Eastern Switzerland Junior Team 54:28
2. Piotrowski Radoslaw 35P0003 Polish Junior Team 54:48 + 0:20
3. Rzenca Krzysztof 35P0002 Polish Junior Team 59:40 + 5:12
4. Gemperli Elias 95X0011 Eastern Switzerland Junior Team 64:11 + 9:43
5. Kollenbach Leon 38D9600 Ski-Club Helsa 71:25 + 16:57
6. Graumann Leo 85D9600 LV Berlin 73:33 + 19:05
7. Guthier Cedric 98D0001 TSG Bad König 73:54 + 19:26
8. Vesely Jakub PGP9503 SK Praga 74:23 + 19:55 0
9. Mueller Kurt 18D0001 Post SV Dresden 79:23 + 24:55
10. Christian Bagger Hagner 63D0001 Copenhagen O 84:50 + 30:22
11. Srom Jakub 96X0009 Czech ARDF Team 85:47 + 31:19
12. Sadílek Jan TZL9601 SKOB Zlín 94:21 + 39:53 0
13. Stancl Daniel KUO9501 KOB Ústí nad Orlicí 108:04 + 53:36 0
14. Skalicky Matyás KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 122:17 + 67:49 0
H21E
8.10 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8172
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hovind Eirik Kamstrup 31N9002 NTNUI 54:05
2. Mathisen Hans Petter 31N9102 NTNUI 54:59 + 0:54
3. Aamodt Simen 31N9200 NTNUI 55:24 + 1:19
4. Ekeberg Bjorn 12N8800 IL Tyrving 55:36 + 1:31
5. Theisen Rasmus Rorholt 31N9400 NTNUI 56:51 + 2:46
6. Ruttenborg Vegard 31N8900 NTNUI 56:52 + 2:47
7. Osmoen Jon Aukrust 31N9202 NTNUI 57:11 + 3:06
8. Sorensen Mikkel 31N9300 NTNUI 57:57 + 3:52
9. Dávidík Marian SJC7702 TJ Sportcentrum Jičín 58:12 + 4:07 8298
10. Lundanes Bjorn 31N9301 NTNUI 58:56 + 4:51
11. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 59:24 + 5:19 8132
12. Navrátil Simon PGP9702 SK Praga 59:44 + 5:39 8086
13. Istolahti Tuomo 31F8900 Finland - non registered 59:47 + 5:42
14. Lofthus Dag 31N9302 NTNUI 60:21 + 6:16
15. Deelstra Olav Johannes 31N8801 NTNUI 60:30 + 6:25
16. Zakouril Tomás TUV7500 SOK TJ Turnov 61:03 + 6:58 7904
17. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 61:45 + 7:40 7808
18. Nielsen Halvor Eid 31N8901 NTNUI 62:01 + 7:56
19. Okkenhaug Kjetil 31N9001 NTNUI 63:02 + 8:57
20. Gustafsson Erik 31N9000 NTNUI 63:40 + 9:35
21. Gryzio Lukasz 66P0015 UKS Azymut Pabianice 64:05 + 10:00
22. Andersson Emil 97S8800 Ärla IF 64:51 + 10:46
23. Westerlund Juho 34F8900 Koovee 65:05 + 11:00
24. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 67:26 + 13:21 7022
25. Kreis Christian 95X0025 Eastern Switzerland Junior Team 68:04 + 13:59
26. Matula Petr ADA8202 OOB TJ Spartak Adamov 68:16 + 14:11 6907
27. Lillevold Mathias Stensla 31N9203 NTNUI 68:28 + 14:23
28. Angehrn Roman 95X0027 Eastern Switzerland Junior Team 68:49 + 14:44
29. Rechsteiner Sandro 95X0028 Eastern Switzerland Junior Team 69:12 + 15:07
30. Leideck Karsten 71D8600 TU Dresden 70:09 + 16:04
31. Vlach Jirí AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 71:35 + 17:30 6448
32. Hubmann Beat 95X0024 Eastern Switzerland Junior Team 72:14 + 18:09
33. Sklenár Martin AOP9501 Přátelé orientačního běhu Opava 72:18 + 18:13 6349
34. Masata Matej PHK9601 OK 99 Hradec Králové 75:12 + 21:07 5948
35. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 75:52 + 21:47
36. Lnenicka Jakub 96X0010 Czech ARDF Team 76:42 + 22:37
37. Simácek Ondrej LPU9407 OK Lokomotiva Pardubice 77:17 + 23:12 5660
38. Caics Gatis 12L0001 OK Käpa Latvia 78:39 + 24:34
39. Schneider Pirmin 95X0023 Eastern Switzerland Junior Team 80:13 + 26:08
40. Chatagny Florian 94X0001 CA Rosé 88:36 + 34:31
Saue Morten Severin 31N9101 NTNUI DISK
Kundisch Wieland 71D8500 TU Dresden DISK
Aarstad Thomas Natvig 31N8902 NTNUI DISK
Istolahti Jaakko 31F8400 Finland - non registered DISK
Oyvind Stokseth 16N0001 Halden SK DISK
Bergset Isak 31N9201 NTNUI DISK
Solstad Torkil Eide 31N9100 NTNUI DISK
H21A
7.90 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7978
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterka Vojtech LLI7502 TJ Loko Liberec 63:51 8002
2. Svihovsky Jaromír SJC8005 TJ Sportcentrum Jičín 64:03 + 0:12 7977
3. Rychly Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:13 + 0:22 7956
4. von Dalowski Felix 18D7900 Post SV Dresden 66:39 + 2:48
5. Cervinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 66:47 + 2:56 7636
6. Janovsky Tomás PGP6401 SK Praga 67:45 + 3:54 7516
7. Riebisch Martin 71D8700 TU Dresden 68:00 + 4:09
8. Kopec Tomás KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 68:12 + 4:21 7460
9. Pokorny Ondrej PGP7506 SK Praga 71:38 + 7:47 7032
10. Tichy Tomás SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 72:53 + 9:02 6876
11. Masata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 73:31 + 9:40 6798
12. Martan Jirí VLI7300 Slavia Liberec orienteering 73:39 + 9:48 6781
13. Pabich Tomasz 35P0009 Polish Junior Team 74:44 + 10:53
14. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 74:56 + 11:05 6621
15. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:15 + 11:24 6582
16. Krasuski Marcin 26P7200 Warsaw Heroes 76:25 + 12:34
17. Rewig Thomas 71D8200 TU Dresden 77:47 + 13:56
18. Pilkowski Tadeusz 71P0021 UKS Kusy Warszawa 80:35 + 16:44
19. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 80:47 + 16:56 5892
20. Svensson Leif 26S0002 OK Tisaren 81:54 + 18:03
21. Dragowski Piotr 23P8200 OK!Sport 82:05 + 18:14
22. Pavelka Jan MBM8500 O-mikron 82:33 + 18:42 5672
23. Lundén Viktor 93S0013 Avesta OK 83:15 + 19:24
24. Gylver Sindre Engzelius 31N9401 NTNUI 83:21 + 19:30
25. Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš 84:36 + 20:45 5417
26. Lubis Michal 66P0002 UKS Azymut Pabianice 85:52 + 22:01
27. Graumann Bodo 23D0003 ESV Lok Berlin-Schöneweide 90:33 + 26:42
28. Schroth Peter 18D8400 Post SV Dresden 90:47 + 26:56
29. Buhler Stefan 71D9100 TU Dresden 98:24 + 34:33
30. Richter Friedmar 71D8100 TU Dresden 100:00 + 36:09
31. Boeck Sascha 71D8900 TU Dresden 110:52 + 47:01
32. Jendrych Marek 23P1500 OK!Sport 117:58 + 54:07
33. Smol Marcel DOK7300 OK Doksy 123:06 + 59:15 620
H21B
6.90 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6809
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Plohn Markus 53A0005 OL Neustadt 56:19
2. Zikmund Zdenek NPA6705 SK LOB Nová Paka 58:39 + 2:20 7322
3. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 64:16 + 7:57 6719
4. Mokry Ondrej ABM9410 KOB Moira Brno 67:22 + 11:03 6386
5. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 68:58 + 12:39
6. Procházka Tomás SCP8200 OK Sparta Praha 71:16 + 14:57 5967
7. Zdráhal Tomás OOL8801 SK Haná orienteering 73:35 + 17:16 5719
8. Pesík Marek 92X8301 Jizerky 73:36 + 17:17
9. Gomzyk Andriy TUR8001 OOB TJ Turnov 76:06 + 19:47 5449
10. Sístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 76:43 + 20:24 5382
11. Koucky Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 77:56 + 21:37 5252
12. Pavlícek Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:38 + 22:19 5177
13. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 79:18 + 22:59 5105
14. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 80:09 + 23:50 5014
15. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 81:18 + 24:59
16. Kalensky Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 81:56 + 25:37 4822
17. Komín David PGP7405 SK Praga 82:01 + 25:42 4813
18. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 82:34 + 26:15 4754
19. Obrátil Stepán ABM9409 KOB Moira Brno 83:35 + 27:16 4645
20. Sedlák Radek SRK7503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 84:43 + 28:24 4524
21. Vancura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:37 + 29:18 4427
22. Hesse Holger 85D9100 LV Berlin 87:10 + 30:51
23. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:12 + 31:53 4150
24. Smolka Ondrej TJP9401 TJ Sokol Troja 93:48 + 37:29 3549
25. Stepánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 96:57 + 40:38 3210
26. Procházka Zdenek TEH7800 Sokol Tehov 98:17 + 41:58 3067
27. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 99:28 + 43:09 2940
28. Minarcík Tomás KRN8102 KOS TJ Lokomotiva Krnov 102:00 + 45:41 2668
29. Podhrázsky Zbysek MBM8242 O-mikron 102:53 + 46:34 2573
30. Bernásek Jirí STB8101 TJ Stadion Nový Bor 105:37 + 49:18 2280
31. Zihlmann Lukas 95X0026 Eastern Switzerland Junior Team 106:08 + 49:49
32. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 110:42 + 54:23 1734
33. Kopic Jirí JHB9107 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 111:45 + 55:26 1622
34. Mokry Pavel ABM6801 KOB Moira Brno 114:34 + 58:15 1319
35. Precek Zdenek SCP5200 OK Sparta Praha 120:25 + 64:06 691
36. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 121:51 + 65:32 537
37. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 127:58 + 71:39 0
Krenek Tomás LLI8300 TJ Loko Liberec DISK 0
H35A
7.70 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Michael 53A0008 OL Neustadt 62:03
2. Schmiedeberg Nils 87D0002 LG Ost 64:45 + 2:42
3. Prinda Lukás VLI7701 Slavia Liberec orienteering 65:38 + 3:35
4. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 72:08 + 10:05
5. Smelík Juraj 47S6600 Rapid Bratislava 77:38 + 15:35
6. Schöne Martin 48D7701 OL-Team Wehrsdorf 80:21 + 18:18
7. Myslivec Tomás SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 83:14 + 21:11
8. Koblízek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 84:37 + 22:34
9. Miklus Marián 47S7200 Rapid Bratislava 85:01 + 22:58
10. Vsetecka Michal SJC7503 TJ Sportcentrum Jičín 87:41 + 25:38
11. Weigert Thorsten 84D8000 MTV Braunschweig 91:26 + 29:23
12. Kolár Tomás SLA7103 SKOB Slaný 95:42 + 33:39
13. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 96:47 + 34:44
14. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 101:04 + 39:01
15. Zitny Tomás SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 109:47 + 47:44
16. Janecek Ondrej SOB7001 SOBSA 115:23 + 53:20
17. Krempinski Piotr 66P0011 UKS Azymut Pabianice 116:52 + 54:49
18. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 134:33 + 72:30
Schöne André 48D7800 OL-Team Wehrsdorf DISK
H35B
6.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sirucek Jaromír 73C6200 xxx 100:05
2. Sixta Martin MOV7601 SKOB Ostrava 110:21 + 10:16
3. Müller Jan 71D7600 TU Dresden 125:15 + 25:10
H40A
7.10 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holger Mager 18D0111 Post SV Dresden 54:40
2. Ratajczak Piotr 39P6900 UMKS Orkan Ostróda 62:33 + 7:53
3. Rode Gerrit 38D7000 Ski-Club Helsa 64:06 + 9:26
4. Vácha Tomás BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 65:30 + 10:50
5. Lange Udo 21D0002 SV IHW Alex 78 e. V. 67:12 + 12:32
6. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 69:04 + 14:24
7. Cherniavsky Sergey 89D0001 OC München 70:33 + 15:53
8. Röhner Uwe 87D0011 LG Ost 72:07 + 17:27
9. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 74:51 + 20:11
10. Adorjan Peter 46D0002 Berliner TSC 76:04 + 21:24
11. Bleidorn Stefan 87D0005 LG Ost 76:17 + 21:37
12. Poborsky Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 77:05 + 22:25
13. Vlasímsky Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 80:09 + 25:29
14. Nedvídek Martin RUM7501 ZOOB Rumburk 88:23 + 33:43
15. Muller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 101:03 + 46:23
16. Zebrák Zbynek LOV7101 lepus.cz 102:37 + 47:57
17. Straka Lukás SLA7002 SKOB Slaný 103:17 + 48:37
18. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 106:55 + 52:15
19. Napp Christoph 84D7200 MTV Braunschweig 120:03 + 65:23
Zápotocky Lubos SLA7500 SKOB Slaný DISK
H40B
5.70 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 67:06
2. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 67:49 + 0:43
3. Vrestál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 68:00 + 0:54
4. Bradác Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 68:53 + 1:47
5. Kolár Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 72:34 + 5:28
6. Jirous Jirí TAP7201 KOB TRETRA Praha 73:52 + 6:46
7. Pavlov Andrey 13R7100 1. česko-francouzský kroužek OB v Moskvě 82:34 + 15:28
8. Dejnozka Jirí TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 91:53 + 24:47
9. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 93:14 + 26:08
10. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 96:16 + 29:10
11. Jerábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 99:50 + 32:44
12. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 137:15 + 70:09
Kaspar Ludvík ZAK7200 SK Netopýr Zákupy DISK
H45A
6.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Olm Jan 95S0009 Kils ok 48:07
2. Zschäckel Raik 85D6700 LV Berlin 49:59 + 1:52
3. Sundén Johan 65S7000 Västerås SOK 51:42 + 3:35
4. Brettschneider Uwe 85D6800 LV Berlin 53:59 + 5:52
5. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 59:17 + 11:10
6. Klose Sven 71D7000 TU Dresden 60:10 + 12:03
7. Göschl Erich 42A6600 OLC Währing 61:14 + 13:07
8. Lubs Alexander 71D6700 TU Dresden 61:48 + 13:41
9. Benes Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 63:25 + 15:18
10. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 63:48 + 15:41
11. Mutinsky Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 64:15 + 16:08
12. Bruns Thilo 81D6800 MTK Bad Harzburg 64:25 + 16:18
13. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 64:26 + 16:19
14. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 64:44 + 16:37
15. Bruner Lubos LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:14 + 18:07
16. Fürst Ales LLI6801 TJ Loko Liberec 68:13 + 20:06
16. Olisauskas Raimondas 61D0011 SG LVB Leipzig 68:13 + 20:06
18. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 68:20 + 20:13
19. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 68:25 + 20:18
20. Sritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 68:27 + 20:20
21. Tichy Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 69:16 + 21:09
22. Bartos Ludek MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 69:40 + 21:33
23. Bíly Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:24 + 24:17
24. Sklenár Josef SBR6601 SKOB Bruntál 73:16 + 25:09
25. Mellerdal Ulf 95S0007 Kils ok 73:39 + 25:32
26. Graumann Bernd 23D0004 ESV Lok Berlin-Schöneweide 74:31 + 26:24
27. Cerny Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 75:58 + 27:51
28. Kustka Marek VIC6403 OB Vizovice 77:32 + 29:25
29. Röhl Stefan 64D6800 OLF Mainz 78:09 + 30:02
30. Demmig Sven 85D6600 LV Berlin 78:46 + 30:39
31. Sklenár Miroslav AOP6302 Přátelé orientačního běhu Opava 81:04 + 32:57
32. Krasuski Bartlomiej 53P7000 Team 360 82:18 + 34:11
33. Scheuermann Juergen 19D6900 SSV Planeta Radebeul 87:28 + 39:21
33. Pavlu Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 87:28 + 39:21
35. Kovár Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:31 + 42:24
36. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 93:29 + 45:22
37. Müller Rico 71D6400 TU Dresden 93:46 + 45:39
38. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 102:05 + 53:58
39. Marszalek Marcin 23P7000 OK!Sport 121:31 + 73:24
Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor DISK
H45B
5.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 66:59
2. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 68:41 + 1:42
3. Sebek Martin DKP6705 Oddíl OB Kotlářka 74:58 + 7:59
4. Huonder Stefan 19C0005 Ulu's Reisewelt 82:05 + 15:06
5. Weinert Rolf 18D0003 Post SV Dresden 87:34 + 20:35
6. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 88:03 + 21:04
7. Brozek Tomás KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 98:10 + 31:11
8. Procházka Pavel KUO6901 KOB Ústí nad Orlicí 99:39 + 32:40
9. Rezác Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 99:48 + 32:49
10. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 107:10 + 40:11
11. Pekárek Ales RBK6602 SK Radioklub Blansko 107:36 + 40:37
Boeck Thomas 13D6600 Kaulsdorfer OLV Berlin DISK
H50A
5.70 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 60:27
2. Köck Erwin 53A0003 OL Neustadt 64:47 + 4:20
3. Schindler Jirí TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:07 + 4:40
4. Hermann Claus 32A0010 HSV OL Wiener Neustadt 66:30 + 6:03
5. Veljacik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 69:15 + 8:48
6. Nilsson Klas 19C0011 Ulu's Reisewelt 75:59 + 15:32
7. Krause Martin 19C0001 Ulu's Reisewelt 81:01 + 20:34
8. Braatz Frank 17D6200 TSV Berlin 82:24 + 21:57
9. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 TU Dresden 82:31 + 22:04
10. Billroth Georg 34A0001 Orienteering Klosterneuburg 83:31 + 23:04
11. Moreton Luis 99D6400 TK Hannover 85:02 + 24:35
12. Käding Bernd 13D6400 Kaulsdorfer OLV Berlin 85:34 + 25:07
13. Kollenbach Peter 38D6500 Ski-Club Helsa 85:48 + 25:21
14. Chmelar Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 92:09 + 31:42
15. Jaros Vojtech ZPV5706 KOB ZPV Prostějov 100:51 + 40:24
16. Hering Peter 24D6200 SV Robotron Dresden 108:17 + 47:50
17. Pregartner Georg 52A6300 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 114:36 + 54:09
18. Doskár Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 117:38 + 57:11
Wälchli Jürg 19C0004 Ulu's Reisewelt DISK
H50B
4.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptácek Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 55:48
2. Patocka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 59:00 + 3:12
3. Kurr Maik 87D0004 LG Ost 62:19 + 6:31
4. Krsák Karel VIC5902 OB Vizovice 64:18 + 8:30
5. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 64:34 + 8:46
6. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 68:29 + 12:41
7. Scehovic Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 69:47 + 13:59
8. Hirs Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 72:18 + 16:30
9. Hosek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 81:21 + 25:33
10. Simek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 82:57 + 27:09
H55
5.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 52:01
2. Nyberg Stefan 93S0010 Avesta OK 54:45 + 2:44
3. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 55:09 + 3:08
4. Aeschlimann Ulu 19C0003 Ulu's Reisewelt 56:46 + 4:45
5. Sucharda Jirí BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 57:35 + 5:34
6. Valtanen Simo 64F5600 Hinnerjoen Yritys 62:53 + 10:52
7. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 67:48 + 15:47
8. Peterka Frantisek TJP4900 TJ Sokol Troja 69:48 + 17:47
9. Jensch Fred 88D0001 OK Mark Brandenburg 74:09 + 22:08
10. Konopác Jirí TUR5803 OOB TJ Turnov 74:12 + 22:11
11. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 74:43 + 22:42
12. Gurka Jirí TUV4601 SOK TJ Turnov 78:13 + 26:12
13. Pidner Valentin 53A0004 OL Neustadt 79:12 + 27:11
14. Pávek Milos BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 80:09 + 28:08
15. Petr Václav MOV5801 SKOB Ostrava 80:12 + 28:11
16. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 84:39 + 32:38
17. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:42 + 38:41
18. Kretzschmar Frank 82D5900 OLV Weimar 90:53 + 38:52
19. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 93:30 + 41:29
20. Schmutterer Peter 71D5800 TU Dresden 94:50 + 42:49
21. Janovic Ondrej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 112:19 + 60:18
H60
4.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prinda Oldrich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 46:07
2. Hones Josef 26A0011 HSV Ried 47:30 + 1:23
3. Uher Petr VSP5001 USK Praha 48:30 + 2:23
4. Schweifer Erwin 53A0007 OL Neustadt 48:42 + 2:35
5. Skoda Premek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 50:03 + 3:56
6. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 50:15 + 4:08
7. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:15 + 5:08
8. Ponweiser Franz 53A0006 OL Neustadt 51:55 + 5:48
9. Warenius Roland 93S0008 Avesta OK 51:56 + 5:49
10. Tonn Konrad 19D5300 SSV Planeta Radebeul 53:54 + 7:47
11. Piják Vladislav 53S0002 KOB Sokol Pezinok 54:53 + 8:46
12. Farár Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 55:53 + 9:46
13. Pilar Karel MAS5501 KČT Aš 56:12 + 10:05
14. Provazník Jirí TUR5102 OOB TJ Turnov 56:26 + 10:19
15. Jaros Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 56:37 + 10:30
16. Jureník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 57:31 + 11:24
17. Pospísil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 57:54 + 11:47
18. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 59:39 + 13:32
19. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 60:20 + 14:13
20. Herdegen Ondrej BOV5200 TJ Baník Ostrava OKD 60:33 + 14:26
21. Kyncl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 61:28 + 15:21
22. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 61:43 + 15:36
23. Breseman Richard 11U5500 Cascade OC Seattle 65:06 + 18:59
24. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 67:31 + 21:24
25. Wald Frantisek FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 68:42 + 22:35
26. Urvalek Jiri 19N4700 Porsgrunn OL 73:23 + 27:16
27. Sánka Bedrich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 75:01 + 28:54
28. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 84:00 + 37:53
29. Denemarek Oldrich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 97:48 + 51:41
30. Ptácek Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 101:35 + 55:28
31. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 103:04 + 56:57
H65
3.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospísil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:14
2. Conrad Helmut 71D4000 TU Dresden 39:19 + 2:05
3. Horínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 43:33 + 6:19
4. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 44:19 + 7:05
5. Schwanitz Jürgen 59D0004 OLA TSV Deggendorf 44:50 + 7:36
6. Cípa Jirí CET5002 TJ Loko Česká Třebová 45:27 + 8:13
7. Jakubec Jindrich TUR4801 OOB TJ Turnov 46:30 + 9:16
8. Babicky Tomás DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 46:39 + 9:25
9. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 47:56 + 10:42
10. Tvrdek Vojtech TUR4949 OOB TJ Turnov 50:49 + 13:35
11. Horácek Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 51:58 + 14:44
12. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg-Henndorf 52:13 + 14:59
13. Korbély Tibor 42H5000 Balatonalmádi Herkules SE 53:05 + 15:51
14. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 53:12 + 15:58
15. Rancák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 54:47 + 17:33
16. Hrobar Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:32 + 18:18
17. Fiala Milos KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 55:50 + 18:36
18. Svec Zdenek SLA4700 SKOB Slaný 56:09 + 18:55
19. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 56:19 + 19:05
20. Nejezchleba Jirí KAS4600 KOB Kamenický Šenov 59:54 + 22:40
21. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 60:34 + 23:20
22. Kríz Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:46 + 24:32
23. Eriksson Östen 93S0006 Avesta OK 62:46 + 25:32
24. Dvorák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 77:42 + 40:28
25. Rysavy Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 79:38 + 42:24
26. Zeleny Vladimír PGP4800 SK Praga 80:30 + 43:16
27. Fransson Sven-Arne 93S0007 Avesta OK 82:00 + 44:46
H70
2.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:30
2. Novotny Frantisek PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 54:47 + 7:17
3. Grundel Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 61:07 + 13:37
4. Lisy Jan ONO4201 SKOB Ostrov 71:48 + 24:18
5. Müller Rainer 71D4500 TU Dresden 80:06 + 32:36
6. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 81:20 + 33:50
Zábransky Emil SLA4200 SKOB Slaný DISK
H75
2.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ulehla Zdenek BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 50:30
2. Krtensky Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 56:47 + 6:17
3. Strojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 67:03 + 16:33
4. Andris Kalnins 39L3800 RIGA SENIORS 74:39 + 24:09
Lemnitzer Eberhard 13D3750 Kaulsdorfer OLV Berlin DISK
H80
2.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 70:31
2. Kempf Adolf 15C0001 KTV Altdtorf 74:55 + 4:24
3. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 83:59 + 13:28
HDR
1.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holfeld Anna 71D0850 TU Dresden 23:02
2. Krempinski Franek 66P0012 UKS Azymut Pabianice 23:50 + 0:48
3. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:52 + 0:50
4. Vrestál Frantisek TUR0906 OOB TJ Turnov 28:27 + 5:25
5. Vágnerová Adéla SLA0850 SKOB Slaný 30:11 + 7:09
6. Hermánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 34:07 + 11:05
7. Müllerová Katerina VAM0750 OOB Vamberk 36:07 + 13:05
8. Pabich Hanna 66P0003 UKS Azymut Pabianice 36:14 + 13:12
9. Weigert Anna 84D0750 MTV Braunschweig 37:50 + 14:48
10. Weirt Jule 84D MTV Braunschweig 37:59 + 14:57
11. Knaupová Jana 84D0850 MTV Braunschweig 38:03 + 15:01
12. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 40:26 + 17:24
13. Dobiásová Eliska ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 42:03 + 19:01
14. Dobiás Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 42:07 + 19:05
15. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 43:52 + 20:50
16. Podlipny Filip NPA1202 SK LOB Nová Paka 43:54 + 20:52
17. Vlasímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 45:14 + 22:12
18. Procházková Elena TEH1450 Sokol Tehov 47:01 + 23:59
19. Janata Matej DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 49:45 + 26:43
20. Bruns Stine 81D MTK Bad Harzburg 54:33 + 31:31
21. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 62:48 + 39:46
22. Bozdech Vojta PGP1000 SK Praga 79:39 + 56:37
P
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slapánek René ROU SKOB Roudnice nad Labem 32:49
2. Mokrá Michaela ABM0063 KOB Moira Brno 39:13 + 6:24
3. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 39:59 + 7:10
4. Hlavacka Miroslav MOV7801 SKOB Ostrava 43:01 + 10:12
5. Yang Felix 99D0001 TK Hannover 43:39 + 10:50
6. Kustková Tamara VIC6854 OB Vizovice 45:19 + 12:30
7. Yang Markus 99D0000 TK Hannover 45:22 + 12:33
8. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB Moira Brno 49:15 + 16:26
9. Ctrnáct Simon PGP0001 SK Praga 52:05 + 19:16
10. Yang Frances 99D7100 TK Hannover 52:34 + 19:45
11. Hrouzová Jirina KRN6151 KOS TJ Lokomotiva Krnov 56:56 + 24:07
12. Karoch Petr NNN Neregistrovaní 57:35 + 24:46
13. Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem 88:20 + 55:31
Reisingerová Eliska DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
T3
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svensson Per 11S0002 Finspångs SOK 43:02
2. Scheuermann Eric 19D9900 SSV Planeta Radebeul 45:41 + 2:39
3. Jezková Martina SLA7350 SKOB Slaný 52:45 + 9:43
4. Michal Vojtech PGP0000 SK Praga 52:49 + 9:47
5. Laták Rudolf NNN Neregistrovaní 54:10 + 11:08
6. Matonáková Adéla SLA0151 SKOB Slaný 57:25 + 14:23
7. Nordström Elis 95S0005 Kils ok 58:51 + 15:49
8. Srutová Pavla PGP9151 SK Praga 59:18 + 16:16
9. Schallberger Josef 1AX0001 TV Küssnacht 61:47 + 18:45
10. Jirkovská Pavlína SLA7250 SKOB Slaný 65:35 + 22:33
11. Bruk Slavomír TRI6800 TJ TŽ Třinec 65:42 + 22:40
12. Zábransky Lubos SLA7400 SKOB Slaný 70:08 + 27:06
13. Schramm Erwin 13D8500 Kaulsdorfer OLV Berlin 73:53 + 30:51
14. Zivcová Pavlína DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 74:10 + 31:08
15. Cechová Radka SLA7550 SKOB Slaný 78:31 + 35:29
16. Gert Ochmann 42D OK Leipzig 83:12 + 40:10
17. Hornychová Helena TJN7150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 87:19 + 44:17
18. Zábranská Kristyna SLA9852 SKOB Slaný 89:57 + 46:55
19. Veselská Katerina VLI6551 Slavia Liberec orienteering 92:39 + 49:37
20. Erika 46D0003 Berliner TSC 95:29 + 52:27
21. Glöcknerová Anna KUL9950 KOB Ústí nad Labem 100:17 + 57:15
22. Vostrelová Pavlína KUL9850 KOB Ústí nad Labem 101:16 + 58:14
23. Matousková Martina NNN Neregistrovaní 104:15 + 61:13
24. Melin Chriastina NNN Neregistrovaní 109:17 + 66:15
25. Sinovská Kristyna ROU9351 SKOB Roudnice nad Labem 110:23 + 67:21
26. Sváb Jan VSP5801 USK Praha 112:37 + 69:35
27. Haider Anna 26A0012 HSV Ried 123:38 + 80:36
28. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 141:55 + 98:53
Jenei Margit NNN Neregistrovaní DISK
Ritva Karkkainen 93S Avesta OK DISK
Jirkovsky Tomás SLA6999 SKOB Slaný DISK
T6
6.10 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 55:54
2. Wallner Jozef 39S KOBRA Bratislava 58:13 + 2:19
3. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 59:07 + 3:13
4. Novák Tom DOK OK Doksy 65:25 + 9:31
5. Buk Jindrich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 65:39 + 9:45
6. Krivancová Zdenka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 70:05 + 14:11
7. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 72:06 + 16:12
8. Kosková Anicka LLI9550 TJ Loko Liberec 79:31 + 23:37
9. Holec Jakub EKP VŠTJ Ekonom Praha 80:10 + 24:16
10. Prosch Petr RBK0000 SK Radioklub Blansko 82:26 + 26:32
11. Hermánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 90:39 + 34:45
12. Kosek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 92:33 + 36:39
13. Halír Radim MFP7000 VŠSK MFF UK Praha 95:21 + 39:27
14. Stoszek Jakub AOP8300 Přátelé orientačního běhu Opava 98:13 + 42:19
15. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 98:21 + 42:27
16. Mirijovsky ROU SKOB Roudnice nad Labem 98:44 + 42:50
17. Kudraß, Peter 22D0001 SG Zittau Süd 109:37 + 53:43
18. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 110:27 + 54:33
19. Nemec Andrej 17S9200 Ekonom Banska Bystrica 110:29 + 54:35
20. Balász Adorjan NNN Neregistrovaní 110:50 + 54:56
Folta Adam JHB9108 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Kosek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec DISK
Bugár Jozsef NNN Neregistrovaní DISK
Dlouhy Jirí - test DKP5700 Oddíl OB Kotlářka DISK
Carl Johan Meli NNN Neregistrovaní DISK