Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2

Datum:
04.04.2015
Místo konání:
Chlum
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Starý Bernštejn
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Kolínová Kristýna - R1
Stavitel tratí:
Bochenková Martina - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. There were no problems during this stage.
Kategorie:
B3     B5     D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    
B3
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 43:38
2. Melicharová Barbora LLI7252 TJ Loko Liberec 46:33 + 2:55
3. Halíková Barbora DKP0154 Oddíl OB Kotlářka 50:52 + 7:14
4. Vorácková Eliska NNN Neregistrovaní 53:11 + 9:33
5. Bláhová Katerina SJP7300 KČT Slavoj Praha 56:53 + 13:15
6. Hlavacikova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 61:13 + 17:35
7. Hellerová Alena ROU78xx SKOB Roudnice nad Labem 72:35 + 28:57
B5
5.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Gläser Kay-Olaf 23D0005 ESV Lok Berlin-Schöneweide DISK
D10L
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dobiásová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem 33:48
2. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 45:42 + 11:54
3. Lostáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:45 + 15:57
4. Lostáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:24 + 31:36
5. Milotová Barbora KAM0753 SK Kamenice 69:49 + 36:01
6. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 72:36 + 38:48
D10
2.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 24:30
2. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 25:53 + 1:23
3. Kollenbach Louisa 38D0550 Ski-Club Helsa 26:40 + 2:10
4. Benesová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 30:29 + 5:59
5. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 31:50 + 7:20
6. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 33:35 + 9:05
7. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 34:09 + 9:39
8. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 36:23 + 11:53
9. Purkrábková Lucie NNN Neregistrovaní 42:20 + 17:50
10. Vlasímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 42:24 + 17:54
D12
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 29:17
2. Poborská Eliska EKP0355 VŠTJ Ekonom Praha 30:21 + 1:04
3. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 31:13 + 1:56
4. Heinemann Wenke 24D0250 SV Robotron Dresden 31:27 + 2:10
5. Podrábská Alzbeta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 33:29 + 4:12
6. Jirkovská Katerina SLA0350 SKOB Slaný 38:53 + 9:36
7. Nedvídková Katka RUM0451 ZOOB Rumburk 39:35 + 10:18
8. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 40:08 + 10:51
9. Krempinska Julia 66P0013 UKS Azymut Pabianice 41:18 + 12:01
10. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 45:57 + 16:40
11. Bartosová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 53:23 + 24:06
12. Brozková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 56:00 + 26:43
13. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 58:13 + 28:56
14. Dobiásová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem 63:15 + 33:58
15. Sestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 97:42 + 68:25
16. Synková Barbora DOK0450 OK Doksy 98:10 + 68:53
Buková Anezka ROU0351 SKOB Roudnice nad Labem DISK
D14
3.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aegler Nora 95X0010 Eastern Switzerland Junior Team 31:21
2. Holmgard Nora 95S0002 Kils ok 35:05 + 3:44
3. Susek Julia 23P0150 OK!Sport 35:34 + 4:13
4. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 36:51 + 5:30
5. Miklusová Tamara 47S0250 Rapid Bratislava 37:03 + 5:42
6. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 38:36 + 7:15
7. Kasparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 39:56 + 8:35
8. Smelíková Dorota 47S0251 Rapid Bratislava 40:34 + 9:13
9. Cerná Katerina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 40:38 + 9:17
10. Jung Angelina 95X0009 Eastern Switzerland Junior Team 42:03 + 10:42
11. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 44:28 + 13:07
12. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 44:36 + 13:15
13. Larsson Ida 65S0250 Västerås SOK 45:35 + 14:14
14. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 45:44 + 14:23
15. Sritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 46:49 + 15:28
16. Brozková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 48:21 + 17:00
17. Leonhardt Charlotte 85D0150 LV Berlin 48:57 + 17:36
18. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:12 + 17:51
19. Moberg Nicolina 99S0001 OK Tyr 50:17 + 18:56
20. Jirkovská Michaela SLA0150 SKOB Slaný 52:06 + 20:45
20. Heinemann Marit 24D0251 SV Robotron Dresden 52:06 + 20:45
22. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 56:09 + 24:48
23. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 60:46 + 29:25
24. Kustková Barbora VIC0259 OB Vizovice 61:29 + 30:08
25. Matousková Adéla SLA SKOB Slaný 68:32 + 37:11
26. Masatová Eliska PHK0251 OK 99 Hradec Králové 68:41 + 37:20
27. Radová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 69:12 + 37:51
28. Prösl Emily 59D0001 OLA TSV Deggendorf 111:34 + 80:13
Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice DISK
D16
4.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Deininger Eliane 95X0007 Eastern Switzerland Junior Team 37:47
2. Holmgard Elsa 95S0001 Kils ok 46:31 + 8:44
3. Sieglová Eliska PGP9954 SK Praga 47:49 + 10:02
4. Królik Kinga 35P0007 Polish Junior Team 48:08 + 10:21
5. Morawska Zuzanna 35P0001 Polish Junior Team 52:15 + 14:28
6. Vogel Joela 95X0005 Eastern Switzerland Junior Team 53:00 + 15:13
7. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 54:48 + 17:01
8. Mellerdal Amanda 95S0006 Kils ok 55:06 + 17:19
9. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 55:35 + 17:48
10. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 55:37 + 17:50
11. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 58:14 + 20:27
12. Vogel Silja 95X0006 Eastern Switzerland Junior Team 59:41 + 21:54
13. Nesporová Alzbeta TZL0051 SKOB Zlín 59:59 + 22:12
14. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 62:09 + 24:22
15. Sobotková Anna PGP0050 SK Praga 63:49 + 26:02
16. Spirig Sina 95X0008 Eastern Switzerland Junior Team 64:21 + 26:34
17. Miklusová Tereza 47S9950 Rapid Bratislava 67:20 + 29:33
18. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 70:16 + 32:29
19. Hansen Emma 93S0012 Avesta OK 70:19 + 32:32
20. Lugne Linn 95S0012 Kils ok 71:18 + 33:31
21. Kolárová Johana PGP9952 SK Praga 73:29 + 35:42
22. Chmelarová Anna 96X0001 Czech ARDF Team 74:46 + 36:59
23. Adorjan Luca Eszter 46D0001 Berliner TSC 78:16 + 40:29
24. Kubald Marie 85D0050 LV Berlin 83:29 + 45:42
25. Bouchalová Justyna 96X0002 Czech ARDF Team 83:37 + 45:50
26. Skarková Katerina PGP9955 SK Praga 85:05 + 47:18
27. Pelikánová Mása MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 85:58 + 48:11
28. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 92:57 + 55:10
29. Lisková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:28 + 58:41
30. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 107:38 + 69:51
31. Spendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 109:56 + 72:09
32. Sabrsulová Natálie LCE0054 OOB TJ Slovan Luhačovice 118:21 + 80:34
33. Míchalová Sárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 118:40 + 80:53
34. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 125:56 + 88:09
35. Malotová Kamila LCE0055 OOB TJ Slovan Luhačovice 134:04 + 96:17
Pejsková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
D18
5.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Katerina PGP9850 SK Praga 52:59
2. Wanczyk Zuzanna 35P0008 Polish Junior Team 54:33 + 1:34
3. Smelíková Tereza LCE9952 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:25 + 2:26
4. Widmer Valerie 95X0002 Eastern Switzerland Junior Team 60:41 + 7:42
5. Mürner Marcia 95X0004 Eastern Switzerland Junior Team 62:11 + 9:12
6. Künzi Vera 95X0003 Eastern Switzerland Junior Team 62:31 + 9:32
7. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 64:45 + 11:46
8. Veljaciková Hana PGP9756 SK Praga 65:24 + 12:25
9. Bzatková Katerina 96X0004 Czech ARDF Team 68:13 + 15:14
10. Kostrzewska Justyna 35P0004 Polish Junior Team 68:49 + 15:50
11. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 72:26 + 19:27
12. Kustková Daniela VIC9898 OB Vizovice 75:16 + 22:17
13. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 75:52 + 22:53
14. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 76:45 + 23:46
15. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 80:05 + 27:06
16. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 80:24 + 27:25
17. Matousková Barbora 96X0003 Czech ARDF Team 91:37 + 38:38
18. Franková Alexandra 54X9850 OK Lesapáni 131:19 + 78:20
Zentrichová Daniela LCE9761 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D20
5.00 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3093
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svensson Andrea 26S0001 OK Tisaren 47:28
2. Morawska Maja 35P0005 Polish Junior Team 49:06 + 1:38
3. Hirsová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 51:59 + 4:31 0
4. Imhof Lena 95X0001 Eastern Switzerland Junior Team 57:19 + 9:51
5. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 64:19 + 16:51 0
6. Kusber Laura 88D0004 OK Mark Brandenburg 107:13 + 59:45
Straube Elly 31D9650 SV Lengefeld DISK
D21E
7.90 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7606
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 73:46 8064
2. Miettinen Tiia 36F9150 MS Parma 78:12 + 4:26
3. Hokholt Linn 31N9050 NTNUI 79:00 + 5:14
4. Mullis Katerina PGP7756 SK Praga 79:11 + 5:25 7539
5. Sklenárová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 82:32 + 8:46 7215
6. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 84:11 + 10:25
7. Kosárková Iva AOP8152 Přátelé orientačního běhu Opava 84:33 + 10:47 7019
8. Dragowska Maria TUR9555 OOB TJ Turnov 88:53 + 15:07 6600
9. Pulkkinen Jaana 31F8650 Finland - non registered 89:59 + 16:13
10. Fjeldbo Kristine 31N9251 NTNUI 90:00 + 16:14
11. Lehárová Alzbeta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 90:54 + 17:08 6404
12. Górska Kinga 39P8950 UMKS Orkan Ostróda 93:35 + 19:49
13. Pabich Maria 66P0001 UKS Azymut Pabianice 95:27 + 21:41
14. Tichá Tereza SJH9452 SJH Jindřichův Hradec 100:19 + 26:33 5492
15. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 101:38 + 27:52 5364
16. Cermáková Kristyna PGP9154 SK Praga 103:57 + 30:11 5140
17. Daehli Marianne 31N8950 NTNUI 107:15 + 33:29
18. Jelínková Sárka PGP9153 SK Praga 107:20 + 33:34 4812
19. Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden 109:49 + 36:03
Rickmeyer Tina 71D8650 TU Dresden DISK
Rogstad Katharina 31N9250 NTNUI DISK
Westher Maria 97S9050 Ärla IF DISK
D21A
6.60 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6714
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Heidi Stokseth 16N0002 Halden SK 73:30
2. Hrobarová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:19 + 0:49 6851
3. Czajka Iza 23P8250 OK!Sport 74:49 + 1:19
4. Volfová Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 76:04 + 2:34 6696
5. Smolková Katerina PGP8852 SK Praga 77:11 + 3:41 6597
6. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 79:34 + 6:04 6386
7. Haltof Ewa VRB9499 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 81:14 + 7:44 6238
8. Jerábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 83:46 + 10:16 6014
9. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:04 + 10:34 5988
10. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:08 + 11:38 5893
11. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 86:01 + 12:31 5815
12. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 89:51 + 16:21 5476
13. Kocinska Agnieszka 39P8750 UMKS Orkan Ostróda 91:30 + 18:00
14. Wysocka Malwina 23P8500 OK!Sport 94:07 + 20:37
15. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 95:06 + 21:36 5011
16. Sukeníková Zuzana KRN8353 KOS TJ Lokomotiva Krnov 95:31 + 22:01 4974
17. Choutková Magdaléna SOB8851 SOBSA 100:02 + 26:32 4574
18. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 106:53 + 33:23 3968
19. Bozdechová Lenka PGP8254 SK Praga 106:57 + 33:27 3962
20. Miskiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport 120:23 + 46:53
21. Graumann Friederike 23D0001 ESV Lok Berlin-Schöneweide 122:29 + 48:59
22. Trojecka Marta 45P8350 KU AZS WAT Warszawa 123:07 + 49:37
Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
Hermelínová Evelína LCE OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D21B
5.10 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4397
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horácková Katerina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 69:40 4820
2. Mrskocová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 78:39 + 8:59 4308
3. Wassmer Stefanie 12D0002 OLG Suhr 79:25 + 9:45
4. Zitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 82:57 + 13:17 4063
5. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 84:31 + 14:51 3973
6. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 87:10 + 17:30 3822
7. Korbely Barbara 43H8050 MCB 87:16 + 17:36
8. Sirucková Daniela 73C7650 xxx 89:24 + 19:44
9. Jirícková Betka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 91:35 + 21:55 3570
10. Svihovská Eva SJC8352 TJ Sportcentrum Jičín 92:32 + 22:52 3516
11. Krenková Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 110:41 + 41:01 2481
12. Kutilová Jana SZP8050 TJ Slovan Zdravotník Praha 111:39 + 41:59
13. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 114:24 + 44:44 2269
14. Pregartner Delilah 52A9150 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 115:52 + 46:12
15. Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice 118:25 + 48:45 2040
16. Stoszková Jana AOP8850 Přátelé orientačního běhu Opava 132:33 + 62:53 1234
17. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 140:22 + 70:42 788
18. Trappe Kathrin 86D0001 TOLF Berlin e.V. 147:24 + 77:44
Breseman Dana 11U9450 Cascade OC Seattle DISK
D35A
5.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hermánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 64:41
2. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 65:08 + 0:27
3. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 75:44 + 11:03
4. Bialekova Martina 17S1402 Ekonom Banska Bystrica 84:40 + 19:59
5. Knaupová Ivana 84D7851 MTV Braunschweig 90:07 + 25:26
D35B
4.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weinert Ruta 18D0002 Post SV Dresden 57:50
2. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 58:09 + 0:19
3. Dobiásová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 70:57 + 13:07
4. Löhning Susanne 71D7850 TU Dresden 71:09 + 13:19
5. Simková Markéta LME7755 SK Los Mělník 83:39 + 25:49
6. Dejnozková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 88:55 + 31:05
7. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 98:41 + 40:51
8. Schneider Anne 59D0111 OLA TSV Deggendorf 110:38 + 52:48
Vlachová Dita SBR7750 SKOB Bruntál DISK
D40A
4.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heinemann Anne 24D7350 SV Robotron Dresden 48:38
2. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 61:10 + 12:32
3. Hirsová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 63:59 + 15:21
4. Zschäckel Daniela 85D7250 LV Berlin 67:27 + 18:49
5. Zetterberg Anna 65S7250 Västerås SOK 68:47 + 20:09
6. Holfeld Christina 71D7150 TU Dresden 69:07 + 20:29
7. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 78:35 + 29:57
8. Smelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 78:48 + 30:10
9. Dolejsí Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 79:00 + 30:22
10. Jandová Lenka KAD7250 Originální Vivalín Team Kadaň 89:10 + 40:32
11. Kaminskaite Edita 61D0012 SG LVB Leipzig 97:39 + 49:01
12. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 102:36 + 53:58
13. Ctrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 102:39 + 54:01
14. Bartosová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 104:08 + 55:30
15. Kretzschmar Ute 82D5950 OLV Weimar 106:11 + 57:33
16. Miklusová Dagmar 47S7350 Rapid Bratislava 110:30 + 61:52
17. Janecková Veronika SOB7151 SOBSA 112:13 + 63:35
18. Konc Katarzyna 66P0014 UKS Azymut Pabianice 114:27 + 65:49
19. Kolárová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 117:48 + 69:10
20. Napp Silke 84D7150 MTV Braunschweig 151:58 + 103:20
D40B
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 60:30
2. Kasparová Marie ZAK7250 SK Netopýr Zákupy 67:05 + 6:35
3. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 68:33 + 8:03
4. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 68:42 + 8:12
5. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 71:02 + 10:32
6. Riby Katerina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:38 + 14:08
7. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 79:09 + 18:39
8. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 85:55 + 25:25
9. Cerná Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 88:09 + 27:39
10. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 93:39 + 33:09
11. Ericson Anna 93S0011 Avesta OK 94:51 + 34:21
12. Trykozko Urszula 53P6950 Team 360 116:07 + 55:37
13. Brozková Kveta KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 127:54 + 67:24
D45A
4.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarosová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 54:53
2. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 61:02 + 6:09
3. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 63:27 + 8:34
4. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 63:39 + 8:46
5. Dersch-Kollenbach Brigitt 38D6750 Ski-Club Helsa 64:14 + 9:21
6. Leonhardt Annette 87D0003 LG Ost 66:05 + 11:12
7. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 67:11 + 12:18
8. Kubald Katrin 85D6950 LV Berlin 67:37 + 12:44
9. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 68:29 + 13:36
10. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 68:30 + 13:37
11. Calvet Christine 42A7050 OLC Währing 72:29 + 17:36
12. Richter Sabine 71D6650 TU Dresden 72:49 + 17:56
13. Aschacher Angelika 53A0001 OL Neustadt 74:36 + 19:43
14. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 74:44 + 19:51
15. Tloustová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 75:39 + 20:46
16. Guni Palme 34A0002 Orienteering Klosterneuburg 77:49 + 22:56
17. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 82:30 + 27:37
18. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 82:58 + 28:05
19. Hufnagel Ingrid 59D0003 OLA TSV Deggendorf 97:17 + 42:24
20. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 123:46 + 68:53
21. Dornstauder Sandra 53A0002 OL Neustadt 165:10 + 110:17
Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno DISK
D45B
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Larsson Catarina 65S6850 Västerås SOK 57:38
2. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 57:54 + 0:16
3. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 59:49 + 2:11
4. Obrátilová Nada ABM6654 KOB Moira Brno 59:53 + 2:15
5. Mutinská Zdenka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 61:21 + 3:43
6. Kasparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 62:11 + 4:33
7. Horáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 64:51 + 7:13
8. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 65:35 + 7:57
9. Woy Anja 71D6950 TU Dresden 66:04 + 8:26
10. Hrdlicková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 70:13 + 12:35
11. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 75:57 + 18:19
11. Lövgren Anna-Karin 93S0001 Avesta OK 75:57 + 18:19
13. Koch Eva 13D Kaulsdorfer OLV Berlin 79:36 + 21:58
14. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 80:56 + 23:18
15. Schmiedeberg Anke 87D0001 LG Ost 81:17 + 23:39
16. Sebková Helena DKP6751 Oddíl OB Kotlářka 94:48 + 37:10
17. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 114:33 + 56:55
D50
4.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juckelandt Sabine 71D6350 TU Dresden 50:57
2. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 51:23 + 0:26
3. Denysenko Tamara NNN Neregistrovaní 54:01 + 3:04
4. Jensch Moni 88D0002 OK Mark Brandenburg 57:04 + 6:07
5. Kosková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 57:46 + 6:49
6. Leideck Heike 71D6250 TU Dresden 58:28 + 7:31
7. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 59:22 + 8:25
8. Kusber Anke 88D0003 OK Mark Brandenburg 59:49 + 8:52
9. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 65:03 + 14:06
10. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 65:45 + 14:48
11. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 67:31 + 16:34
12. Buhler Birgit 71D6150 TU Dresden 72:17 + 21:20
13. Maibach Susanne 19C0012 Ulu's Reisewelt 75:11 + 24:14
14. Graumann Heidi 23D0002 ESV Lok Berlin-Schöneweide 76:15 + 25:18
15. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 79:19 + 28:22
16. Srutová Marcela PGP6351 SK Praga 80:46 + 29:49
17. Skrivanová Dagmar 96X0011 Czech ARDF Team 86:05 + 35:08
18. Perinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 90:59 + 40:02
19. Maget Brigitte 52A6450 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 92:53 + 41:56
20. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 96:18 + 45:21
21. Valtanen Merja 64F6250 Hinnerjoen Yritys 100:35 + 49:38
22. Hlavacikova Katarina 17S1450 Ekonom Banska Bystrica 101:01 + 50:04
23. Mihalova Dasa 17S1451 Ekonom Banska Bystrica 111:21 + 60:24
24. Schmutterer Birgit 71D6151 TU Dresden 136:42 + 85:45
Veljaciková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha DISK
Ferchow Anne 85D6450 LV Berlin DISK
D55
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 59:01
2. Procházková Miluse DCE5450 KOB Dobřichovice 62:01 + 3:00
3. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:58 + 8:57
4. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 69:01 + 10:00
5. Breseman Eileen 11U6050 Cascade OC Seattle 70:11 + 11:10
6. Strossová Jirina DCE5650 KOB Dobřichovice 74:18 + 15:17
7. Gabrielová Sárka ONO5950 SKOB Ostrov 77:59 + 18:58
8. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 78:24 + 19:23
9. Nagy Zsuzsa 42H5950 Balatonalmádi Herkules SE 90:31 + 31:30
10. Zavadilová Nada SCP5450 OK Sparta Praha 95:05 + 36:04
11. Warenius Eva 93S0009 Avesta OK 96:17 + 37:16
12. Pijáková Eva 53S0001 KOB Sokol Pezinok 98:40 + 39:39
Braatz Moni 17D5750 TSV Berlin DISK
D60
3.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansson Lena 94S5450 Järla Orientering 44:15
2. Korejcíková Dáda LLI5550 TJ Loko Liberec 49:26 + 5:11
3. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 51:21 + 7:06
4. Tonn Gisela 19D5450 SSV Planeta Radebeul 53:12 + 8:57
5. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 60:31 + 16:16
6. Carlson Solvej 62S0001 IFK Hedemora 62:05 + 17:50
7. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 63:51 + 19:36
8. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 65:55 + 21:40
9. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:07 + 31:52
10. Bartonová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 77:05 + 32:50
11. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 80:45 + 36:30
12. Nedvídková Jitka DLT5151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 105:32 + 61:17
13. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 109:46 + 65:31
Wassmer Margrit 12D0001 OLG Suhr DISK
Schöne Franziska 48D5450 OL-Team Wehrsdorf DISK
D65
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 41:37
2. Horácková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 43:51 + 2:14
3. Rysavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 51:21 + 9:44
4. Krízová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:20 + 10:43
5. O'Neill Jean 25I0001 Fingal Orienteers, Dublin 63:25 + 21:48
6. Christina Danielsson Gohd 96S0001 VSOK 78:11 + 36:34
D70
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospísilová Jana LDC4451 KOB Děčín 42:38
2. Lemnitzer Erika 13D4250 Kaulsdorfer OLV Berlin 46:14 + 3:36
3. Strojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 59:27 + 16:49
4. Dvoráková Ladislava PGP4451 SK Praga 60:24 + 17:46
5. Zenkerová Miluse LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 77:45 + 35:07
H10L
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Löhning Jakob 71D0500 TU Dresden 27:07
2. Weinert Tim 18D0005 Post SV Dresden 27:58 + 0:51
3. Zápotocky Jirí SLA0800 SKOB Slaný 28:34 + 1:27
4. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 36:19 + 9:12
5. Havlák Stepán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 39:14 + 12:07
6. Podrábsky Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 39:30 + 12:23
7. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 46:46 + 19:39
8. Pekárek Martin RBK0501 SK Radioklub Blansko 47:52 + 20:45
9. Bláha Simon SJP0700 KČT Slavoj Praha 51:34 + 24:27
10. Neumann Rasmus 31D0800 SV Lengefeld 52:10 + 25:03
11. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:28 + 29:21
H10
2.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerny Jonás MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 22:13
2. Bláha Matyás SJP0500 KČT Slavoj Praha 22:17 + 0:04
3. Dejnozka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:46 + 0:33
4. Weinert Florian 18D0004 Post SV Dresden 22:52 + 0:39
5. Heller Jirí ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 24:39 + 2:26
6. Hermánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 24:44 + 2:31
7. Bláha Vojtech SJP0501 KČT Slavoj Praha 25:33 + 3:20
8. Kosina Tobiás SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 26:17 + 4:04
9. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 30:50 + 8:37
10. Krause Saxon 19C0002 Ulu's Reisewelt 35:00 + 12:47
11. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 41:16 + 19:03
12. Jirkovsky Jan SLA0500 SKOB Slaný 43:03 + 20:50
13. Brosch Ondrej RBK0606 SK Radioklub Blansko 48:04 + 25:51
14. Napp Thore 84D0500 MTV Braunschweig 54:38 + 32:25
15. Vrestál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 55:22 + 33:09
16. Smelík Daniel 47S0700 Rapid Bratislava 58:06 + 35:53
Herrmann Joseph 48D0500 OL-Team Wehrsdorf DISK
H12
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnozka Vojtech TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:52
2. Bruns Jussi 81D0400 MTK Bad Harzburg 24:54 + 0:02
3. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 26:04 + 1:12
4. Bolehovsky Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 26:44 + 1:52
5. Ctrnáct Frantisek PGP0401 SK Praga 30:46 + 5:54
6. Pobuda Vojtech SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 34:03 + 9:11
7. Kolár Matyás SLA0300 SKOB Slaný 37:27 + 12:35
8. Mellan Jonás TUV0308 SOK TJ Turnov 38:54 + 14:02
9. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 51:16 + 26:24
10. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 55:03 + 30:11
11. Milota Bretislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 72:57 + 48:05
H14
4.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovsky Tomás PGP0101 SK Praga 40:27
2. Bruns Matti 81D0100 MTK Bad Harzburg 42:54 + 2:27
3. Siegl Matyás PGP0104 SK Praga 43:16 + 2:49
4. Malacka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 43:28 + 3:01
5. Benz Andrin 95X0021 Eastern Switzerland Junior Team 45:43 + 5:16
6. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 46:57 + 6:30
7. Smol David DOK0100 OK Doksy 47:16 + 6:49
8. Holfeld Anton 71D0100 TU Dresden 50:12 + 9:45
9. Bíly Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:14 + 9:47
10. Subrt Matej DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 53:34 + 13:07
11. Braatz Niklas 85D0201 LV Berlin 54:16 + 13:49
12. Scheuermann Martin 19D0200 SSV Planeta Radebeul 55:31 + 15:04
13. Rudert Henrik 85D0200 LV Berlin 55:57 + 15:30
14. Klaska Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 57:41 + 17:14
15. Hájek Krystof TUV0203 SOK TJ Turnov 59:04 + 18:37
16. Bartos Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 60:23 + 19:56
17. Bradác David LLI0203 TJ Loko Liberec 66:37 + 26:10
18. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 73:23 + 32:56
19. Ruzicka Radek LPU0201 OK Lokomotiva Pardubice 86:46 + 46:19
20. Janecek Ondrej SOB0201 SOBSA 99:28 + 59:01
21. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 103:38 + 63:11
22. Kodejs Ondrej VSP0200 USK Praha 103:51 + 63:24
Lustig Adam DKP0202 Oddíl OB Kotlářka DISK
Berdicheovsky Alexander 21D SV IHW Alex 78 e. V. DISK
Pohoraly Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem DISK
H16
5.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 46:04
2. Imhof Julian 95X0018 Eastern Switzerland Junior Team 46:09 + 0:05
3. Dekrét Jakub ZBM9907 SK Žabovřesky Brno 46:18 + 0:14
4. Olm Lukas 95S0008 Kils ok 47:37 + 1:33
5. Imhof Laurin 95X0019 Eastern Switzerland Junior Team 48:48 + 2:44
6. Podmolík Jonás TZL0001 SKOB Zlín 50:26 + 4:22
7. Kinc Martin ZBM9905 SK Žabovřesky Brno 51:35 + 5:31
8. Skoglund Olof 95S0011 Kils ok 53:17 + 7:13
9. Marek Jakub LLI9900 TJ Loko Liberec 54:36 + 8:32
10. Skalicky Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 55:39 + 9:35
11. Zentrich Dusan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:40 + 9:36
12. Sebek Petr DKP9903 Oddíl OB Kotlářka 58:54 + 12:50
13. Bradác Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 61:55 + 15:51
14. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 62:36 + 16:32
15. Láznicka Václav TZL9901 SKOB Zlín 62:40 + 16:36
16. Uller Jonathan 95S0003 Kils ok 62:41 + 16:37
17. Heinemann Göran 24D0000 SV Robotron Dresden 65:07 + 19:03
18. Holfeld Wilhelm 71D9900 TU Dresden 69:46 + 23:42
19. Kollenbach Valentin 38D0000 Ski-Club Helsa 71:36 + 25:32
20. Turza Tomás LCE9912 OOB TJ Slovan Luhačovice 75:24 + 29:20
21. Bitto Maxim LCE0003 OOB TJ Slovan Luhačovice 78:25 + 32:21
22. Panovec Krystof OTK0001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 80:56 + 34:52
23. Janecek Jirí TAP0000 KOB TRETRA Praha 83:09 + 37:05
24. Sickert Florian 48D9900 OL-Team Wehrsdorf 88:31 + 42:27
25. Matousek Dalibor 96X0006 Czech ARDF Team 94:03 + 47:59
Svensson Thorsten 11S0001 Finspångs SOK DISK
Zemko Zdenek SLA9900 SKOB Slaný DISK
Bzatek Vojtech 96X0005 Czech ARDF Team DISK
H18
6.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uller Andreas 95S0004 Kils ok 48:33
2. Deininger Lukas 95X0016 Eastern Switzerland Junior Team 53:06 + 4:33
3. Bleiker Julian 95X0017 Eastern Switzerland Junior Team 57:11 + 8:38
4. Voparil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:42 + 10:09
5. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 63:39 + 15:06
6. Simácek Martin LPU9709 OK Lokomotiva Pardubice 65:07 + 16:34
7. Martin Illum 63D0003 Copenhagen O 65:55 + 17:22
8. Jezek Ondrej PGP9706 SK Praga 66:35 + 18:02
9. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 66:48 + 18:15
10. Ptácek Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 66:52 + 18:19
11. Genossar Nadav 24I9800 Israel Orienteering 67:07 + 18:34
12. Berzak Eilam 24I9802 Israel Orienteering 67:08 + 18:35
13. Novák Ales PGP9808 SK Praga 68:29 + 19:56
14. Zschäckel Robin 85D9700 LV Berlin 68:37 + 20:04
15. Barkai Stav 24I9801 Israel Orienteering 71:17 + 22:44
16. Rüegg Sebastian 95X0015 Eastern Switzerland Junior Team 72:39 + 24:06
17. Bartos Vojtech PGP9809 SK Praga 76:45 + 28:12
18. Paukert Lukás KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 77:51 + 29:18
19. Priessnitz Jan 96X0007 Czech ARDF Team 78:23 + 29:50
20. Siska Petr TZL9801 SKOB Zlín 79:04 + 30:31
21. Sedlácek Ondrej HLV9732 KČT - OB Holešov 91:17 + 42:44
22. Risberg David 95S0010 Kils ok 91:22 + 42:49
23. Satt Carmel 24I9803 Israel Orienteering 91:58 + 43:25
24. Borovicka Tomás FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 106:23 + 57:50
25. Kusber Paul 88D0005 OK Mark Brandenburg 121:02 + 72:29
26. Kaspar Frantisek SLA9800 SKOB Slaný 128:24 + 79:51
Pelikán Lukás MFP9800 VŠSK MFF UK Praha DISK
Asger Skytte Kirkegaard 63D0002 Copenhagen O DISK
Melichar Vojtech LLI9802 TJ Loko Liberec DISK
Johan Lindbjerg Skovbaek 63D0004 Copenhagen O DISK
H20
7.70 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3741
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zbinden Patrick 95X0012 Eastern Switzerland Junior Team 55:25
2. Piotrowski Radoslaw 35P0003 Polish Junior Team 55:30 + 0:05
3. Gemperli Elias 95X0011 Eastern Switzerland Junior Team 59:54 + 4:29
4. Rzenca Krzysztof 35P0002 Polish Junior Team 63:37 + 8:12
5. Vesely Jakub PGP9503 SK Praga 68:36 + 13:11 0
6. Kollenbach Leon 38D9600 Ski-Club Helsa 75:00 + 19:35
7. Stancl Daniel KUO9501 KOB Ústí nad Orlicí 78:00 + 22:35 0
8. Graumann Leo 85D9600 LV Berlin 79:50 + 24:25
9. Mueller Kurt 18D0001 Post SV Dresden 81:16 + 25:51
10. Skalicky Matyás KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 86:06 + 30:41 0
11. Guthier Cedric 98D0001 TSG Bad König 90:57 + 35:32
12. Sadílek Jan TZL9601 SKOB Zlín 103:57 + 48:32 0
Srom Jakub 96X0009 Czech ARDF Team DISK
Christian Bagger Hagner 63D0001 Copenhagen O DISK
H21E
10.70 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8510
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Theisen Rasmus Rorholt 31N9400 NTNUI 73:44
2. Mathisen Hans Petter 31N9102 NTNUI 75:33 + 1:49
3. Istolahti Tuomo 31F8900 Finland - non registered 76:29 + 2:45
4. Sorensen Mikkel 31N9300 NTNUI 79:46 + 6:02
5. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 81:11 + 7:27 8556
6. Hubácek Jonás LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 81:22 + 7:38 8536
7. Westerlund Juho 34F8900 Koovee 82:13 + 8:29
8. Dávidík Marian SJC7702 TJ Sportcentrum Jičín 82:18 + 8:34 8439
9. Matula Petr ADA8202 OOB TJ Spartak Adamov 82:21 + 8:37 8434
10. Okkenhaug Kjetil 31N9001 NTNUI 83:53 + 10:09
11. Oyvind Stokseth 16N0001 Halden SK 84:04 + 10:20
12. Lillevold Mathias Stensla 31N9203 NTNUI 84:41 + 10:57
13. Rechsteiner Sandro 95X0028 Eastern Switzerland Junior Team 84:58 + 11:14
14. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 85:33 + 11:49 8100
15. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 85:40 + 11:56 8088
16. Kreis Christian 95X0025 Eastern Switzerland Junior Team 86:00 + 12:16
17. Lundanes Bjorn 31N9301 NTNUI 87:24 + 13:40
18. Nielsen Halvor Eid 31N8901 NTNUI 87:31 + 13:47
19. Deelstra Olav Johannes 31N8801 NTNUI 87:39 + 13:55
20. Osmoen Jon Aukrust 31N9202 NTNUI 87:43 + 13:59
21. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 87:44 + 14:00
22. Andersson Emil 97S8800 Ärla IF 88:11 + 14:27
23. Kundisch Wieland 71D8500 TU Dresden 89:10 + 15:26
24. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 89:43 + 15:59 7666
25. Kosárek Pavel AOP7102 Přátelé orientačního běhu Opava 90:40 + 16:56 7567
26. Hovind Eirik Kamstrup 31N9002 NTNUI 90:42 + 16:58
27. Leideck Karsten 71D8600 TU Dresden 91:41 + 17:57
28. Hubmann Beat 95X0024 Eastern Switzerland Junior Team 92:01 + 18:17
29. Istolahti Jaakko 31F8400 Finland - non registered 92:24 + 18:40
30. Gryzio Lukasz 66P0015 UKS Azymut Pabianice 92:38 + 18:54
31. Sklenár Martin AOP9501 Přátelé orientačního běhu Opava 93:26 + 19:42 7278
32. Mudrák Stepán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 93:38 + 19:54 7257
33. Gustafsson Erik 31N9000 NTNUI 95:00 + 21:16
34. Vlach Jirí AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 98:20 + 24:36 6767
35. Angehrn Roman 95X0027 Eastern Switzerland Junior Team 101:54 + 28:10
36. Lnenicka Jakub 96X0010 Czech ARDF Team 101:56 + 28:12
37. Simácek Ondrej LPU9407 OK Lokomotiva Pardubice 102:40 + 28:56 6315
38. Chatagny Florian 94X0001 CA Rosé 125:08 + 51:24
Aamodt Simen 31N9200 NTNUI DISK
Ruttenborg Vegard 31N8900 NTNUI DISK
Caics Gatis 12L0001 OK Käpa Latvia DISK
Navrátil Simon PGP9702 SK Praga DISK 0
Bergset Isak 31N9201 NTNUI DISK
Lofthus Dag 31N9302 NTNUI DISK
Masata Matej PHK9601 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Solstad Torkil Eide 31N9100 NTNUI DISK
Saue Morten Severin 31N9101 NTNUI DISK
Schneider Pirmin 95X0023 Eastern Switzerland Junior Team DISK
Aarstad Thomas Natvig 31N8902 NTNUI DISK
H21A
9.30 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7978
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svihovsky Jaromír SJC8005 TJ Sportcentrum Jičín 76:25 8213
2. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 79:19 + 2:54 7919
3. Peterka Vojtech LLI7502 TJ Loko Liberec 80:28 + 4:03 7803
4. Rychly Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 80:53 + 4:28 7761
5. Slíva Jan LCE9602 OOB TJ Slovan Luhačovice 82:24 + 5:59 7607
6. Pokorny Ondrej PGP7506 SK Praga 82:25 + 6:00 7605
7. Cervinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 82:26 + 6:01 7603
8. Riebisch Martin 71D8700 TU Dresden 82:31 + 6:06
9. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 82:34 + 6:09 7590
10. Janovsky Tomás PGP6401 SK Praga 83:17 + 6:52 7517
11. Pabich Tomasz 35P0009 Polish Junior Team 83:42 + 7:17
12. von Dalowski Felix 18D7900 Post SV Dresden 84:30 + 8:05
13. Kopec Tomás KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 86:03 + 9:38 7237
14. Martan Jirí VLI7300 Slavia Liberec orienteering 86:14 + 9:49 7218
15. Pilkowski Tadeusz 71P0021 UKS Kusy Warszawa 87:38 + 11:13
16. Rewig Thomas 71D8200 TU Dresden 89:18 + 12:53
17. Masata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 90:05 + 13:40 6828
18. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 91:40 + 15:15 6668
19. Zicha Jirí LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 93:04 + 16:39 6526
20. Tichy Tomás SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 93:09 + 16:44 6517
21. Krasuski Marcin 26P7200 Warsaw Heroes 93:28 + 17:03
22. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 97:02 + 20:37 6124
23. Richter Friedmar 71D8100 TU Dresden 97:26 + 21:01
24. Lundén Viktor 93S0013 Avesta OK 101:15 + 24:50
25. Pavelka Jan MBM8500 O-mikron 102:40 + 26:15 5553
26. Dragowski Piotr 23P8200 OK!Sport 104:08 + 27:43
27. Lubis Michal 66P0002 UKS Azymut Pabianice 105:00 + 28:35
28. Graumann Bodo 23D0003 ESV Lok Berlin-Schöneweide 108:31 + 32:06
29. Buhler Stefan 71D9100 TU Dresden 118:10 + 41:45
30. Jendrych Marek 23P1500 OK!Sport 118:11 + 41:46
31. Boeck Sascha 71D8900 TU Dresden 118:47 + 42:22
32. Gylver Sindre Engzelius 31N9401 NTNUI 120:19 + 43:54
33. Schroth Peter 18D8400 Post SV Dresden 128:16 + 51:51
Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš DISK 0
Svensson Leif 26S0002 OK Tisaren DISK
H21B
7.70 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6680
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Plohn Markus 53A0005 OL Neustadt 61:28
2. Mokry Ondrej ABM9410 KOB Moira Brno 66:25 + 4:57 7046
3. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 69:41 + 8:13
4. Procházka Tomás SCP8200 OK Sparta Praha 70:10 + 8:42 6689
5. Pesík Marek 92X8301 Jizerky 70:32 + 9:04
6. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 74:13 + 12:45 6304
7. Koldinsky Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:31 + 13:03 6276
8. Zdráhal Tomás OOL8801 SK Haná orienteering 77:01 + 15:33 6038
9. Gomzyk Andriy TUR8001 OOB TJ Turnov 78:46 + 17:18 5872
10. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 80:43 + 19:15 5686
11. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 82:41 + 21:13
12. Sístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 82:48 + 21:20 5488
13. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 85:21 + 23:53 5246
14. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 85:35 + 24:07 5224
15. Pavlícek Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:42 + 24:14 5212
16. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 93:39 + 32:11 4457
17. Smolka Ondrej TJP9401 TJ Sokol Troja 98:03 + 36:35 4038
18. Obrátil Stepán ABM9409 KOB Moira Brno 99:44 + 38:16 3878
19. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 101:26 + 39:58 3717
20. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 102:05 + 40:37 3655
21. Sedlák Radek SRK7503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 102:56 + 41:28 3574
22. Stepánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 103:03 + 41:35 3563
23. Komín David PGP7405 SK Praga 103:59 + 42:31 3474
24. Mokry Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 104:00 + 42:32 3473
25. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 110:22 + 48:54 2868
26. Zihlmann Lukas 95X0026 Eastern Switzerland Junior Team 111:00 + 49:32
27. Precek Zdenek SCP5200 OK Sparta Praha 113:04 + 51:36 2611
28. Hesse Holger 85D9100 LV Berlin 114:36 + 53:08
29. Minarcík Tomás KRN8102 KOS TJ Lokomotiva Krnov 118:03 + 56:35 2137
30. Procházka Zdenek TEH7800 Sokol Tehov 118:16 + 56:48 2117
31. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 118:41 + 57:13 2077
32. Mokry Pavel ABM6801 KOB Moira Brno 125:39 + 64:11 1415
33. Kopic Jirí JHB9107 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 130:00 + 68:32 1001
34. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 132:46 + 71:18 738
35. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 145:46 + 84:18 0
Vancura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Krenek Tomás LLI8300 TJ Loko Liberec DISK 0
Podhrázsky Zbysek MBM8242 O-mikron DISK 0
H35A
8.40 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Michael 53A0008 OL Neustadt 67:24
2. Prinda Lukás VLI7701 Slavia Liberec orienteering 73:29 + 6:05
3. Schmiedeberg Nils 87D0002 LG Ost 74:31 + 7:07
4. Schöne André 48D7800 OL-Team Wehrsdorf 76:36 + 9:12
5. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 77:40 + 10:16
6. Vsetecka Michal SJC7503 TJ Sportcentrum Jičín 88:42 + 21:18
7. Smelík Juraj 47S6600 Rapid Bratislava 93:07 + 25:43
8. Myslivec Tomás SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 94:04 + 26:40
9. Koblízek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 94:45 + 27:21
10. Fremder Lars 48D7700 OL-Team Wehrsdorf 95:05 + 27:41
11. Miklus Marián 47S7200 Rapid Bratislava 95:23 + 27:59
12. Kolár Tomás SLA7103 SKOB Slaný 103:48 + 36:24
13. Krempinski Piotr 66P0011 UKS Azymut Pabianice 106:44 + 39:20
14. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 113:13 + 45:49
15. Weigert Thorsten 84D8000 MTV Braunschweig 114:50 + 47:26
16. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 124:19 + 56:55
17. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 124:54 + 57:30
18. Zitny Tomás SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 125:21 + 57:57
19. Janecek Ondrej SOB7001 SOBSA 131:44 + 64:20
Löhning Michael 71D7300 TU Dresden DISK
H35B
5.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sirucek Jaromír 73C6200 xxx 82:28
2. Sixta Martin MOV7601 SKOB Ostrava 97:38 + 15:10
3. Ctrnáct Jirí PGP7603 SK Praga 138:14 + 55:46
Müller Jan 71D7600 TU Dresden DISK
H40A
7.50 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holger Mager 18D0111 Post SV Dresden 68:17
2. Rode Gerrit 38D7000 Ski-Club Helsa 71:55 + 3:38
3. Vácha Tomás BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 76:54 + 8:37
4. Ratajczak Piotr 39P6900 UMKS Orkan Ostróda 77:43 + 9:26
5. Lange Udo 21D0002 SV IHW Alex 78 e. V. 78:21 + 10:04
6. Heinemann Björn 24D7300 SV Robotron Dresden 79:52 + 11:35
7. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 80:37 + 12:20
8. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 81:00 + 12:43
9. Bleidorn Stefan 87D0005 LG Ost 81:37 + 13:20
10. Cherniavsky Sergey 89D0001 OC München 84:43 + 16:26
11. Vlasímsky Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 85:10 + 16:53
12. Röhner Uwe 87D0011 LG Ost 89:22 + 21:05
13. Poborsky Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 90:22 + 22:05
14. Adorjan Peter 46D0002 Berliner TSC 95:40 + 27:23
15. Straka Lukás SLA7002 SKOB Slaný 96:59 + 28:42
16. Sickert René 48D7200 OL-Team Wehrsdorf 103:39 + 35:22
17. Nedvídek Martin RUM7501 ZOOB Rumburk 115:28 + 47:11
18. Zebrák Zbynek LOV7101 lepus.cz 116:37 + 48:20
19. Muller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 120:45 + 52:28
20. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 121:27 + 53:10
21. Vít David EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha 146:00 + 77:43
22. Napp Christoph 84D7200 MTV Braunschweig 163:16 + 94:59
H40B
4.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 52:26
2. Vrestál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 52:27 + 0:01
3. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 59:54 + 7:28
4. Sesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 61:33 + 9:07
5. Kolár Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 63:05 + 10:39
6. Jirous Jirí TAP7201 KOB TRETRA Praha 68:49 + 16:23
7. Bradác Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 69:18 + 16:52
8. Pavlov Andrey 13R7100 1. česko-francouzský kroužek OB v Moskvě 71:02 + 18:36
9. Dejnozka Jirí TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:06 + 28:40
10. Kaspar Ludvík ZAK7200 SK Netopýr Zákupy 81:56 + 29:30
11. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 89:30 + 37:04
12. Jerábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 90:38 + 38:12
13. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 92:34 + 40:08
14. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 135:44 + 83:18
H45A
7.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Olm Jan 95S0009 Kils ok 60:46
2. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 61:48 + 1:02
3. Brettschneider Uwe 85D6800 LV Berlin 62:42 + 1:56
4. Sundén Johan 65S7000 Västerås SOK 67:41 + 6:55
5. Olisauskas Raimondas 61D0011 SG LVB Leipzig 68:32 + 7:46
6. Zschäckel Raik 85D6700 LV Berlin 69:10 + 8:24
7. Klose Sven 71D7000 TU Dresden 70:57 + 10:11
8. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 74:01 + 13:15
9. Lubs Alexander 71D6700 TU Dresden 75:24 + 14:38
10. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 76:03 + 15:17
11. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 76:08 + 15:22
12. Benes Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 76:36 + 15:50
13. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 77:55 + 17:09
14. Sritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 79:56 + 19:10
15. Bíly Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:11 + 19:25
16. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 80:20 + 19:34
17. Bruner Lubos LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:25 + 20:39
18. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 82:40 + 21:54
19. Fürst Ales LLI6801 TJ Loko Liberec 83:46 + 23:00
20. Mutinsky Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 83:57 + 23:11
21. Krasuski Bartlomiej 53P7000 Team 360 84:10 + 23:24
22. Kustka Marek VIC6403 OB Vizovice 85:06 + 24:20
23. Tichy Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 85:29 + 24:43
24. Bruns Thilo 81D6800 MTK Bad Harzburg 85:33 + 24:47
25. Röhl Stefan 64D6800 OLF Mainz 86:29 + 25:43
26. Demmig Sven 85D6600 LV Berlin 86:37 + 25:51
27. Göschl Erich 42A6600 OLC Währing 88:08 + 27:22
28. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 93:01 + 32:15
29. Cerny Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 94:35 + 33:49
30. Graumann Bernd 23D0004 ESV Lok Berlin-Schöneweide 96:03 + 35:17
31. Sklenár Josef SBR6601 SKOB Bruntál 97:11 + 36:25
32. Sklenár Miroslav AOP6302 Přátelé orientačního běhu Opava 99:40 + 38:54
33. Scheuermann Juergen 19D6900 SSV Planeta Radebeul 100:28 + 39:42
34. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 109:33 + 48:47
35. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 115:53 + 55:07
36. Pavlu Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 123:03 + 62:17
37. Kovár Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 126:34 + 65:48
38. Marszalek Marcin 23P7000 OK!Sport 128:02 + 67:16
39. Müller Rico 71D6400 TU Dresden 132:32 + 71:46
Mellerdal Ulf 95S0007 Kils ok DISK
Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka DISK
H45B
4.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 54:28
2. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 57:42 + 3:14
3. Sebek Martin DKP6705 Oddíl OB Kotlářka 59:14 + 4:46
4. Huonder Stefan 19C0005 Ulu's Reisewelt 66:02 + 11:34
5. Weinert Rolf 18D0003 Post SV Dresden 66:57 + 12:29
6. Brozek Tomás KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 70:21 + 15:53
7. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 81:25 + 26:57
8. Procházka Pavel KUO6901 KOB Ústí nad Orlicí 85:03 + 30:35
9. Pekárek Ales RBK6602 SK Radioklub Blansko 85:07 + 30:39
10. Rezác Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 88:15 + 33:47
11. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 88:59 + 34:31
H50A
5.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 54:25
2. Hermann Claus 32A0010 HSV OL Wiener Neustadt 59:49 + 5:24
3. Schindler Jirí TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:12 + 7:47
4. Köck Erwin 53A0003 OL Neustadt 62:19 + 7:54
5. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 63:54 + 9:29
6. Veljacik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 68:22 + 13:57
7. Láznicka Robert TZL6309 SKOB Zlín 69:44 + 15:19
8. Wälchli Jürg 19C0004 Ulu's Reisewelt 70:25 + 16:00
9. Krause Martin 19C0001 Ulu's Reisewelt 70:55 + 16:30
10. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 71:37 + 17:12
11. Nilsson Klas 19C0011 Ulu's Reisewelt 71:59 + 17:34
12. Braatz Frank 17D6200 TSV Berlin 76:55 + 22:30
13. Chmelar Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 80:48 + 26:23
14. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 TU Dresden 81:06 + 26:41
15. Käding Bernd 13D6400 Kaulsdorfer OLV Berlin 83:01 + 28:36
16. Billroth Georg 34A0001 Orienteering Klosterneuburg 84:06 + 29:41
17. Hering Peter 24D6200 SV Robotron Dresden 85:56 + 31:31
18. Moreton Luis 99D6400 TK Hannover 86:31 + 32:06
19. Pliska Milos PGP6304 SK Praga 90:29 + 36:04
20. Kollenbach Peter 38D6500 Ski-Club Helsa 94:37 + 40:12
21. Jaros Vojtech ZPV5706 KOB ZPV Prostějov 97:43 + 43:18
22. Pregartner Georg 52A6300 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 104:21 + 49:56
Vrubel Karel TZL6349 SKOB Zlín DISK
Galík Svatopluk TZL6301 SKOB Zlín DISK
H50B
4.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptácek Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 48:45
2. Kurr Maik 87D0004 LG Ost 51:14 + 2:29
3. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 54:28 + 5:43
4. Krsák Karel VIC5902 OB Vizovice 57:49 + 9:04
5. Hirs Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 60:32 + 11:47
6. Scehovic Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 60:44 + 11:59
7. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 66:16 + 17:31
8. Simek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 71:42 + 22:57
9. Hosek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 72:48 + 24:03
Patocka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering DISK
H55
5.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nyberg Stefan 93S0010 Avesta OK 48:14
2. Aeschlimann Ulu 19C0003 Ulu's Reisewelt 50:12 + 1:58
3. Skorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 54:44 + 6:30
4. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 58:03 + 9:49
5. Valtanen Simo 64F5600 Hinnerjoen Yritys 59:06 + 10:52
6. Sucharda Jirí BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 61:20 + 13:06
7. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 66:14 + 18:00
8. Gurka Jirí TUV4601 SOK TJ Turnov 70:32 + 22:18
9. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 71:29 + 23:15
10. Jensch Fred 88D0001 OK Mark Brandenburg 71:36 + 23:22
11. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 74:32 + 26:18
12. Pávek Milos BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 75:10 + 26:56
13. Pidner Valentin 53A0004 OL Neustadt 78:53 + 30:39
14. Konopác Jirí TUR5803 OOB TJ Turnov 80:16 + 32:02
15. Peterka Frantisek TJP4900 TJ Sokol Troja 82:53 + 34:39
16. Fremder Dietmar 48D5600 OL-Team Wehrsdorf 83:04 + 34:50
17. Petr Václav MOV5801 SKOB Ostrava 84:23 + 36:09
18. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 87:52 + 39:38
19. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:29 + 42:15
20. Kretzschmar Frank 82D5900 OLV Weimar 100:48 + 52:34
21. Schmutterer Peter 71D5800 TU Dresden 102:25 + 54:11
22. Janovic Ondrej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 138:16 + 90:02
H60
5.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skoda Premek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 50:07
2. Hones Josef 26A0011 HSV Ried 51:07 + 1:00
3. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 52:17 + 2:10
4. Uher Petr VSP5001 USK Praha 53:04 + 2:57
5. Männel Harald 48D5500 OL-Team Wehrsdorf 53:06 + 2:59
6. Provazník Jirí TUR5102 OOB TJ Turnov 53:15 + 3:08
7. Warenius Roland 93S0008 Avesta OK 56:37 + 6:30
8. Tonn Konrad 19D5300 SSV Planeta Radebeul 56:53 + 6:46
9. Prinda Oldrich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 57:07 + 7:00
10. Breseman Richard 11U5500 Cascade OC Seattle 57:49 + 7:42
11. Jureník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 58:05 + 7:58
12. Farár Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 58:27 + 8:20
13. Ponweiser Franz 53A0006 OL Neustadt 59:32 + 9:25
14. Pilar Karel MAS5501 KČT Aš 60:29 + 10:22
15. Piják Vladislav 53S0002 KOB Sokol Pezinok 60:38 + 10:31
16. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:41 + 10:34
17. Schweifer Erwin 53A0007 OL Neustadt 62:27 + 12:20
18. Herdegen Ondrej BOV5200 TJ Baník Ostrava OKD 65:21 + 15:14
19. Kyncl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 66:01 + 15:54
20. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 66:36 + 16:29
21. Jaros Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 67:43 + 17:36
22. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 68:43 + 18:36
23. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 69:58 + 19:51
24. Pospísil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 70:17 + 20:10
25. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 73:46 + 23:39
26. Sánka Bedrich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 76:47 + 26:40
27. Urvalek Jiri 19N4700 Porsgrunn OL 81:28 + 31:21
28. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 84:39 + 34:32
29. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 95:35 + 45:28
30. Denemarek Oldrich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 96:31 + 46:24
31. Ptácek Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 123:05 + 72:58
H65
4.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospísil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:42
2. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 48:09 + 4:27
3. Conrad Helmut 71D4000 TU Dresden 48:29 + 4:47
4. Cípa Jirí CET5002 TJ Loko Česká Třebová 50:56 + 7:14
5. Jakubec Jindrich TUR4801 OOB TJ Turnov 51:01 + 7:19
6. Horínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 53:27 + 9:45
7. Horácek Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 54:53 + 11:11
8. Korbély Tibor 42H5000 Balatonalmádi Herkules SE 55:10 + 11:28
9. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 55:48 + 12:06
10. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 55:49 + 12:07
11. Babicky Tomás DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 57:19 + 13:37
12. Schwanitz Jürgen 59D0004 OLA TSV Deggendorf 60:00 + 16:18
13. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:16 + 16:34
14. Hrobar Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:08 + 17:26
15. Fiala Milos KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 64:53 + 21:11
16. Tvrdek Vojtech TUR4949 OOB TJ Turnov 65:11 + 21:29
17. Svec Zdenek SLA4700 SKOB Slaný 65:26 + 21:44
18. Kríz Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:25 + 23:43
19. Rancák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 70:34 + 26:52
20. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 73:14 + 29:32
21. Eriksson Östen 93S0006 Avesta OK 78:27 + 34:45
22. Nejezchleba Jirí KAS4600 KOB Kamenický Šenov 82:15 + 38:33
23. Rysavy Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 83:45 + 40:03
24. Zeleny Vladimír PGP4800 SK Praga 87:08 + 43:26
25. Dvorák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 90:06 + 46:24
26. Fransson Sven-Arne 93S0007 Avesta OK 91:18 + 47:36
H70
3.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:01
2. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 50:59 + 3:58
3. Novotny Frantisek PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 58:34 + 11:33
4. Grundel Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 59:35 + 12:34
5. Lisy Jan ONO4201 SKOB Ostrov 71:12 + 24:11
6. Müller Rainer 71D4500 TU Dresden 84:48 + 37:47
7. Zábransky Emil SLA4200 SKOB Slaný 90:53 + 43:52
H75
3.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krtensky Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 53:14
2. Heinemann Rolf 24D3700 SV Robotron Dresden 53:21 + 0:07
3. Ulehla Zdenek BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 59:50 + 6:36
4. Strojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 68:09 + 14:55
5. Andris Kalnins 39L3800 RIGA SENIORS 82:19 + 29:05
6. Lemnitzer Eberhard 13D3750 Kaulsdorfer OLV Berlin 92:02 + 38:48
H80
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kempf Adolf 15C0001 KTV Altdtorf 55:15
2. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 58:24 + 3:09
3. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 90:02 + 34:47
HDR
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holfeld Anna 71D0850 TU Dresden 20:34
2. Svoboda Matej BOR0600 OK Jiskra Nový Bor 23:42 + 3:08
3. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:20 + 6:46
3. Vágnerová Adéla SLA0850 SKOB Slaný 27:20 + 6:46
5. Simerka Jakub PGP0407 SK Praga 27:55 + 7:21
6. Pocner Vít ROU01xx SKOB Roudnice nad Labem 30:54 + 10:20
7. Vrestál Frantisek TUR0906 OOB TJ Turnov 31:11 + 10:37
8. Herrmann Charlotte 48D0850 OL-Team Wehrsdorf 31:19 + 10:45
9. Krempinski Franek 66P0012 UKS Azymut Pabianice 32:09 + 11:35
10. Weigert Anna 84D0750 MTV Braunschweig 34:12 + 13:38
11. Knaupová Jana 84D0850 MTV Braunschweig 34:15 + 13:41
12. Hermánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 35:19 + 14:45
13. Weirt Jule 84D MTV Braunschweig 35:22 + 14:48
14. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 36:00 + 15:26
15. Svobodová Andrea SLA0752 SKOB Slaný 36:01 + 15:27
16. Kvapil Jan KUL0000 KOB Ústí nad Labem 36:22 + 15:48
17. Cabanová Veronika PGP SK Praga 37:43 + 17:09
18. Vlasímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 37:50 + 17:16
19. Kalensky Tomás SUL0600 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 38:49 + 18:15
20. Sestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 39:35 + 19:01
21. Strelcová Helena NNN Neregistrovaní 41:18 + 20:44
22. Pabich Hanna 66P0003 UKS Azymut Pabianice 42:21 + 21:47
23. Müllerová Katerina VAM0750 OOB Vamberk 43:30 + 22:56
24. Purkábek Lukás NNN Neregistrovaní 43:58 + 23:24
25. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 44:16 + 23:42
26. Pekná Alzbeta ROU09xx SKOB Roudnice nad Labem 45:00 + 24:26
27. Podlipny Filip NPA1202 SK LOB Nová Paka 46:02 + 25:28
28. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 47:55 + 27:21
29. Ruzicka Antonín KUL0801 KOB Ústí nad Labem 48:05 + 27:31
30. Pompachová Natálie a Karo NNN Neregistrovaní 49:47 + 29:13
31. Procházková Elena TEH1450 Sokol Tehov 55:14 + 34:40
32. Pocnerová Magdaléna ROU51xx SKOB Roudnice nad Labem 58:02 + 37:28
33. Dobiás Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 58:32 + 37:58
34. Dobiásová Eliska ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 58:35 + 38:01
35. Mullis Carolina May DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 58:39 + 38:05
36. Strelcová Hana NNN Neregistrovaní 64:59 + 44:25
37. Bozdech Vojta PGP1000 SK Praga 85:04 + 64:30
38. Vítová Marianne EKP1158 VŠTJ Ekonom Praha 131:37 + 111:03
Uhlírová Eliska LBE TJ Lokomotiva Beroun DISK
Hanák Krystof SLA SKOB Slaný DISK
P
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horejsí Zbynek KUL8400 KOB Ústí nad Labem 31:22
2. Dobiás Jaromír ROU6802 SKOB Roudnice nad Labem 37:11 + 5:49
3. Mokrá Michaela ABM0063 KOB Moira Brno 38:46 + 7:24
4. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 40:28 + 9:06
5. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB Moira Brno 51:42 + 20:20
6. Kasal Vlastimil ROUxxxx SKOB Roudnice nad Labem 54:02 + 22:40
7. Kustková Tamara VIC6854 OB Vizovice 57:31 + 26:09
8. Pesík Angelika 92X8250 Jizerky 60:46 + 29:24
9. Horák Ivan ROU6302 SKOB Roudnice nad Labem 61:56 + 30:34
10. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:58 + 30:36
11. Slapánek René ROU SKOB Roudnice nad Labem 62:27 + 31:05
12. Reisingerová Eliska DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 62:31 + 31:09
13. Hlavacka Miroslav MOV7801 SKOB Ostrava 65:28 + 34:06
14. Kasalova Aneta ROU03xx SKOB Roudnice nad Labem 66:10 + 34:48
15. Kasalová Edita ROU0xxx SKOB Roudnice nad Labem 66:16 + 34:54
16. Moravcová Ema KUL9951 KOB Ústí nad Labem 74:39 + 43:17
17. Ctrnáct Simon PGP0001 SK Praga 84:29 + 53:07
18. Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem 102:36 + 71:14
Hrouzová Jirina KRN6151 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
T3
3.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svensson Per 11S0002 Finspångs SOK 44:36
2. Novák Tom DOK OK Doksy 45:36 + 1:00
3. Scheuermann Eric 19D9900 SSV Planeta Radebeul 48:13 + 3:37
4. Michal Vojtech PGP0000 SK Praga 51:20 + 6:44
5. Jezková Martina SLA7350 SKOB Slaný 52:19 + 7:43
6. Uhlír Patrik LBE TJ Lokomotiva Beroun 53:33 + 8:57
7. Nordström Elis 95S0005 Kils ok 57:08 + 12:32
8. Wohnka Richard SLA SKOB Slaný 58:12 + 13:36
9. Srutová Pavla PGP9151 SK Praga 58:45 + 14:09
10. Jirkovská Pavlína SLA7250 SKOB Slaný 59:06 + 14:30
11. Stanojkovicová Ljuba STB TJ Stadion Nový Bor 59:11 + 14:35
12. Zlesáková Stána CHT7352 OOB SK Chrast 60:19 + 15:43
13. Bruk Slavomír TRI6800 TJ TŽ Třinec 61:12 + 16:36
14. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 63:43 + 19:07
15. Gert Ochmann 42D OK Leipzig 66:35 + 21:59
16. Ritva Karkkainen 93S Avesta OK 70:29 + 25:53
17. Vála Petr KUL6701 KOB Ústí nad Labem 70:48 + 26:12
18. Sváb Jan VSP5801 USK Praha 71:01 + 26:25
19. Lunden Cornelia 93S Avesta OK 71:44 + 27:08
20. Moravec Zdenek KUL6800 KOB Ústí nad Labem 71:56 + 27:20
21. Schramm Erwin 13D8500 Kaulsdorfer OLV Berlin 72:46 + 28:10
22. Leijon Aino 93S Avesta OK 73:16 + 28:40
23. Olsson Robin 93S Avesta OK 74:17 + 29:41
24. Lövgner Jummi 93S Avesta OK 75:07 + 30:31
25. Ender Irina 11D0001 HSG TURBINE ZITTAU 79:19 + 34:43
26. Zemko Zdenek SLA7300 SKOB Slaný 79:53 + 35:17
27. Funk Julika 42D0002 OK Leipzig 80:01 + 35:25
28. Jalovy Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 84:21 + 39:45
29. Hornychová Helena TJN7150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:42 + 41:06
30. Bruns Ulrike 81D MTK Bad Harzburg 85:52 + 41:16
31. Haider Anna 26A0012 HSV Ried 85:58 + 41:22
32. Ruzicka Matej KUL9700 KOB Ústí nad Labem 86:56 + 42:20
33. Kodejsová Alena VSP7152 USK Praha 87:11 + 42:35
34. Schallberger Josef 1AX0001 TV Küssnacht 89:16 + 44:40
35. Dzwigala Natalia 23P9551 OK!Sport 94:29 + 49:53
36. Boeck Thomas 13D6600 Kaulsdorfer OLV Berlin 96:25 + 51:49
37. Neumann Mathias 31D7400 SV Lengefeld 97:42 + 53:06
38. Pohoraly Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 97:47 + 53:11
39. Cechová Radka SLA7550 SKOB Slaný 99:45 + 55:09
40. Michal Lebl NNN Neregistrovaní 100:42 + 56:06
41. Yang Felix 99D0001 TK Hannover 109:31 + 64:55
42. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 111:30 + 66:54
43. Matousková Martina NNN Neregistrovaní 113:17 + 68:41
44. Yang Frances 99D7100 TK Hannover 113:27 + 68:51
45. Buková Zdenka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem 126:45 + 82:09
46. Polly Lebl NNN Neregistrovaní 127:32 + 82:56
47. Ruzicková Gabriela KUL7050 KOB Ústí nad Labem 130:58 + 86:22
48. Jirkovsky Tomás SLA6999 SKOB Slaný 139:51 + 95:15
49. Chrz Pavel KUL6700 KOB Ústí nad Labem 141:38 + 97:02
Yang Markus 99D0000 TK Hannover DISK
Jenei Margit NNN Neregistrovaní DISK
Kynclová Miroslava JIL OK Jilemnice DISK
Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně DISK
Gottlichová Jitka BOR6752 OK Jiskra Nový Bor DISK
Veselská Katerina VLI6551 Slavia Liberec orienteering DISK
Erika 46D0003 Berliner TSC DISK
Zetterberg Hugo 65S Västerås SOK DISK
Larson Lisa 65S Västerås SOK DISK
Carlson Sten 62S IFK Hedemora DISK
T6
6.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 59:51
2. Hudsky Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 68:58 + 9:07
3. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 71:08 + 11:17
4. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 72:21 + 12:30
5. Wallner Jozef 39S KOBRA Bratislava 76:15 + 16:24
6. Kosek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 76:59 + 17:08
7. Kodejs Zdenek VSP7202 USK Praha 78:20 + 18:29
8. Kalenská Lenka SUL7853 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 86:09 + 26:18
9. Prosch Petr RBK0000 SK Radioklub Blansko 86:49 + 26:58
10. Funk Ira 42D0003 OK Leipzig 86:54 + 27:03
11. Huger Axel NNN Neregistrovaní 88:46 + 28:55
12. Heller Jirí ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 89:28 + 29:37
13. Ledvina Tomás 66C6300 Amateri 91:10 + 31:19
14. Stoszek Jakub AOP8300 Přátelé orientačního běhu Opava 91:13 + 31:22
15. Laták Rudolf NNN Neregistrovaní 94:21 + 34:30
16. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 95:34 + 35:43
17. Benes Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 102:46 + 42:55
18. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 111:26 + 51:35
19. Kudraß, Peter 22D0001 SG Zittau Süd 112:45 + 52:54
20. Hulha Lukás LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 113:42 + 53:51
21. Buk Ondrej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 114:10 + 54:19
22. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 116:02 + 56:11
23. Ender Volker 11D0002 HSG TURBINE ZITTAU 119:02 + 59:11
24. Kosek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 119:13 + 59:22
25. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 122:31 + 62:40
26. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 128:45 + 68:54
27. Pohoralá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 130:08 + 70:17
28. Hermánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 133:41 + 73:50
29. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 135:33 + 75:42
30. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 146:07 + 86:16
31. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 148:35 + 88:44
Buk Jirí ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Folprecht Tomás NNN Neregistrovaní DISK
Folta Adam JHB9108 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Nemec Andrej 17S9200 Ekonom Banska Bystrica DISK
Kosková Anicka LLI9550 TJ Loko Liberec DISK
Pohoralá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Svihlová Katerina LME7750 SK Los Mělník DISK
Bugár Jozsef NNN Neregistrovaní DISK
Dlouhy Jirí - test DKP5700 Oddíl OB Kotlářka DISK