Výsledky závodu: West cup - E2, oblastní žebříček

Datum:
29.08.2015
Místo konání:
Pořadatel:
NEJ - TJ Jiskra Nejdek
Mapa:
Ředitel závodu:
Mareš Alexander - R3
Hlavní rozhodčí:
Mareš Alexander - R3
Stavitel tratí:
Nádeníček Josef
Kategorie:
D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21B     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21B     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10L     HDR     P3     T5    
D10C
1.90 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 18:16
2. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 18:55 + 0:39
3. Škáchová Viktorie KAM0650 SK Kamenice 19:48 + 1:32
4. Palátová Renáta ABM0655 KOB Moira Brno 21:16 + 3:00
5. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 21:37 + 3:21
6. Škáchová Zuzana KAM0651 SK Kamenice 22:10 + 3:54
7. Peřinová Zuzana 5MC0001 LK Slovan K.Vary 22:47 + 4:31
8. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 23:45 + 5:29
9. Holíková Simona NEJ0551 TJ Jiskra Nejdek 24:34 + 6:18
10. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 27:08 + 8:52
11. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 32:31 + 14:15
12. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:25 + 39:09
13. Holíková Petra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 70:36 + 52:20
D12B
2.60 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:42
2. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:14 + 1:32
3. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 26:45 + 2:03
4. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 26:59 + 2:17
5. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 27:37 + 2:55
6. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 30:29 + 5:47
7. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 32:40 + 7:58
8. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 32:56 + 8:14
9. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 33:53 + 9:11
10. Brožíková Barbora SHK0358 OK Slavia Hradec Králové 33:59 + 9:17
11. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 35:41 + 10:59
12. Nosková Barbora VSP0457 USK Praha 36:02 + 11:20
13. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 38:27 + 13:45
14. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 38:51 + 14:09
15. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:11 + 14:29
16. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 39:32 + 14:50
17. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 39:43 + 15:01
18. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 42:07 + 17:25
19. Prokšíková Anna Agáta SHK0355 OK Slavia Hradec Králové 62:01 + 37:19
20. Morávková Barbora SHK0352 OK Slavia Hradec Králové 68:04 + 43:22
21. Mayerová Johana KSH0451 OOB TJ Kašperské Hory 76:26 + 51:44
Dellingerová Anna NEJ0351 TJ Jiskra Nejdek DISK
Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D14B
3.60 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 39:10
2. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 40:05 + 0:55
3. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 41:10 + 2:00
4. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 42:39 + 3:29
5. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 43:17 + 4:07
6. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 44:02 + 4:52
7. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 44:19 + 5:09
8. Hertel Jasmin 34D0250 OLG Regensburg 47:34 + 8:24
9. Hertel Katrin 34D0251 OLG Regensburg 49:18 + 10:08
10. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:46 + 10:36
11. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 50:11 + 11:01
12. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 54:26 + 15:16
13. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 56:11 + 17:01
14. Finkenstaedt Franziska 26D0150 OLV Potsdam 57:32 + 18:22
15. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 59:52 + 20:42
16. Horová Eliška MLA0151 MLOK Mariánské Lázně 60:23 + 21:13
17. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 62:24 + 23:14
18. Nosková Klára VSP0255 USK Praha 62:34 + 23:24
19. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 63:21 + 24:11
20. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 63:22 + 24:12
21. Nürnberger Amelie 34D0150 OLG Regensburg 64:37 + 25:27
22. Amann Leonie 34D0151 OLG Regensburg 67:09 + 27:59
23. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 69:24 + 30:14
24. Kerscher Antonia 34D0152 OLG Regensburg 71:36 + 32:26
25. Turčinová Anna 1BC0013 Ski klub Karlovy Vary 76:33 + 37:23
D16B
4.40 km, 115 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 37:28
2. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 48:00 + 10:32
3. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 52:48 + 15:20
4. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 53:34 + 16:06
5. Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha 61:15 + 23:47
6. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 67:18 + 29:50
7. Roušalová Denisa SHK0052 OK Slavia Hradec Králové 78:10 + 40:42
D18B
6.30 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 85:32
2. Casanova Silvia 34D9750 OLG Regensburg 91:08 + 5:36
Maňasová Michaela SKV TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D21B
6.80 km, 110 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6215
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 57:04 6420
2. Dowling Anna 34D9650 OLG Regensburg 58:22 + 1:18
2. Hlubučková Kristína KAM SK Kamenice 58:22 + 1:18
4. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:06 + 2:02 6205
5. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 60:52 + 3:48 6019
6. Meissner Britta 1SD9550 OLV Landshut 62:29 + 5:25
7. Lavičková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 64:41 + 7:37 5617
8. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:46 + 11:42 5187
9. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 71:11 + 14:07 4933
10. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 71:19 + 14:15 4919
11. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:46 + 15:42 4766
12. Moeser Beate 34D8461 OLG Regensburg 72:59 + 15:55
13. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 80:14 + 23:10 3980
14. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 83:23 + 26:19 3648
15. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 83:33 + 26:29 3630
16. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 83:34 + 26:30 3629
17. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 93:27 + 36:23 2588
18. Wilke Katharina 34D9652 OLG Regensburg 95:00 + 37:56
19. Pintarelli Carmen 34D9651 OLG Regensburg 109:04 + 52:00
20. Horová Klára PGP8455 SK Praga 124:42 + 67:38 0
D35C
4.40 km, 115 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rothauer Lucie 41A7250 ASKÖ Salzburg-Henndorf 34:36
2. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 38:38 + 4:02
3. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 41:02 + 6:26
4. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 41:32 + 6:56
5. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:56 + 7:20
6. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 42:13 + 7:37
7. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 42:27 + 7:51
8. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 43:09 + 8:33
9. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 44:36 + 10:00
10. Nduwimana Eva 5MC LK Slovan K.Vary 44:56 + 10:20
11. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:54 + 11:18
12. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 46:07 + 11:31
13. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:49 + 12:13
14. Soukupová Petra 5MC0012 LK Slovan K.Vary 47:29 + 12:53
15. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 48:39 + 14:03
16. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:54 + 15:18
17. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 50:05 + 15:29
18. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 51:10 + 16:34
19. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 51:35 + 16:59
20. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 52:08 + 17:32
21. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 52:35 + 17:59
22. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 52:45 + 18:09
23. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 54:04 + 19:28
24. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 54:14 + 19:38
25. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 57:13 + 22:37
26. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 57:44 + 23:08
27. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 59:46 + 25:10
28. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 60:06 + 25:30
29. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 61:22 + 26:46
30. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 61:38 + 27:02
31. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 61:48 + 27:12
32. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 62:20 + 27:44
33. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 63:13 + 28:37
34. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 63:25 + 28:49
35. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 63:40 + 29:04
36. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 65:17 + 30:41
37. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:44 + 31:08
38. Nosková Pavla VSP7261 USK Praha 75:23 + 40:47
39. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 85:23 + 50:47
40. Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 90:27 + 55:51
D45C
4.20 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 46:30
2. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 47:42 + 1:12
3. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 48:02 + 1:32
4. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 49:38 + 3:08
5. Grifoni Milena 34D6850 OLG Regensburg 51:20 + 4:50
6. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 51:47 + 5:17
7. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 52:42 + 6:12
8. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 53:05 + 6:35
9. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 53:21 + 6:51
10. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 53:44 + 7:14
11. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 54:39 + 8:09
12. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 56:44 + 10:14
13. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 61:56 + 15:26
14. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:27 + 15:57
15. Kosíková Helena VSP6550 USK Praha 64:50 + 18:20
16. Hejnalová Hana PHK6151 OK 99 Hradec Králové 72:00 + 25:30
17. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 73:33 + 27:03
18. Huková Šárka ONO6850 SKOB Ostrov 102:50 + 56:20
D55C
3.60 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 41:47
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 51:02 + 9:15
3. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 52:01 + 10:14
4. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 52:11 + 10:24
5. Sands Carol 26G5150 BASOC 55:31 + 13:44
6. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 55:36 + 13:49
7. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 57:10 + 15:23
8. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 63:06 + 21:19
9. Braatz Moni 17D5750 TSV Berlin 67:38 + 25:51
10. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:25 + 26:38
11. Patáková Mária KSH5751 OOB TJ Kašperské Hory 68:34 + 26:47
12. Nyklová Helena LKVLKV Klub vodáků Karlovy Vary 71:31 + 29:44
Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D65C
2.50 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 34:53
2. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 35:27 + 0:34
3. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 39:25 + 4:32
4. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 40:46 + 5:53
5. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 55:54 + 21:01
Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
H10C
1.90 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 14:34
2. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 14:37 + 0:03
3. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 15:42 + 1:08
4. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:04 + 1:30
5. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 17:20 + 2:46
6. Městka Václav VSP0600 USK Praha 18:07 + 3:33
7. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 18:14 + 3:40
8. Horák Martin VSP0601 USK Praha 20:28 + 5:54
9. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 24:35 + 10:01
10. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 25:04 + 10:30
11. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 27:05 + 12:31
12. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 29:04 + 14:30
13. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 34:50 + 20:16
14. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 39:03 + 24:29
15. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 44:51 + 30:17
16. Huk Michael ONO0500 SKOB Ostrov 48:48 + 34:14
Fruhauf Ondřej HCE TJ Sokol Hostivice DISK
H12B
2.60 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 16:21
2. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:32 + 2:11
3. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 19:53 + 3:32
4. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 20:19 + 3:58
5. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 21:21 + 5:00
6. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 22:49 + 6:28
7. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 23:07 + 6:46
8. Palát Tomáš ABM0307 KOB Moira Brno 23:15 + 6:54
9. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 24:31 + 8:10
10. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 24:56 + 8:35
11. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 25:20 + 8:59
12. Titz Adam VSP0401 USK Praha 25:41 + 9:20
13. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 26:52 + 10:31
14. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 27:20 + 10:59
15. Čepička Ladislav 1BC0010 Ski klub Karlovy Vary 27:45 + 11:24
16. Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 27:51 + 11:30
17. Nosek Daniel VSP0409 USK Praha 28:46 + 12:25
18. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 29:27 + 13:06
19. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 30:49 + 14:28
20. Makovský Vojtěch SHK0301 OK Slavia Hradec Králové 32:11 + 15:50
21. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 34:29 + 18:08
22. Novák Ondřej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 37:43 + 21:22
23. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 38:27 + 22:06
24. Trpák Jan DCH0309 Radioelektronika Cheb 48:28 + 32:07
25. Nykl Petr MFP0302 VŠSK MFF UK Praha 51:13 + 34:52
26. Trnka Marek VSP0402 USK Praha 53:10 + 36:49
27. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 59:14 + 42:53
28. Turčin Jan 1BC0009 Ski klub Karlovy Vary 85:00 + 68:39
29. Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov 88:01 + 71:40
Křiklava Adam 1BC0011 Ski klub Karlovy Vary DISK
Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov DISK
H14B
4.30 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:43
2. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:44 + 6:01
3. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 42:33 + 8:50
4. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:17 + 9:34
5. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:38 + 9:55
6. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:06 + 11:23
7. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 46:48 + 13:05
8. Převrátil Petr KPY0100 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:38 + 13:55
9. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 54:04 + 20:21
10. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 60:36 + 26:53
11. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 60:39 + 26:56
12. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:17 + 28:34
13. Dellinger Mikuláš NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 66:35 + 32:52
14. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 69:36 + 35:53
15. Křiklava Jakub 1BC0012 Ski klub Karlovy Vary 70:37 + 36:54
16. Mayer Šimon KSH0202 OOB TJ Kašperské Hory 73:44 + 40:01
17. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 78:38 + 44:55
18. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 79:53 + 46:10
Čáslavský Tadeáš SHK0102 OK Slavia Hradec Králové DISK
H16B
6.30 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Casanova Riccardo 34D0011 OLG Regensburg 44:26
2. Schwarck Philipp 34D9901 OLG Regensburg 50:59 + 6:33
3. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 55:49 + 11:23
4. Novák Josef KPY0000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:59 + 12:33
5. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 63:54 + 19:28
6. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 74:04 + 29:38
7. Eichenseher Vincent 34D9900 OLG Regensburg 75:57 + 31:31
8. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 79:24 + 34:58
9. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 92:09 + 47:43
10. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 119:27 + 75:01
H18B
7.80 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 70:29
2. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 73:40 + 3:11
H21B
8.20 km, 185 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8768
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 SK Kamenice 46:33 9121
2. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 49:26 + 2:53 8599
3. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 49:31 + 2:58 8584
4. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 49:43 + 3:10 8548
5. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:12 + 4:39 8280
6. Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:17 + 6:44 7903
7. Palát Petr ABM7415 KOB Moira Brno 53:32 + 6:59 7858
8. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 53:44 + 7:11 7822
9. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 53:50 + 7:17 7804
10. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 54:03 + 7:30 7765
11. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 54:29 + 7:56 7686
12. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 58:35 + 12:02 6945
13. Hájek Adam KAM9202 SK Kamenice 59:33 + 13:00 6770
14. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 60:02 + 13:29 6683
15. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 62:23 + 15:50 6258
16. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:28 + 15:55 6243
17. Řehořek Tomáš SKV9601 TJ Slovan Karlovy Vary 64:43 + 18:10 5836
18. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 65:31 + 18:58 5692
19. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 65:39 + 19:06 5668
20. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 66:12 + 19:39 5568
21. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 70:02 + 23:29 4875
22. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 77:12 + 30:39 3580
23. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 77:17 + 30:44 3564
24. Nürnberger Julian 34D9600 OLG Regensburg 78:38 + 32:05
25. Komín David PGP7405 SK Praga 80:03 + 33:30 3064
26. Kučerka Jan LIT8002 KOB Chemopetrol Litvínov 82:11 + 35:38 2679
27. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 86:00 + 39:27 1989
28. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:28 + 41:55 1543
29. Aster Tomáš PGP9604 SK Praga 88:49 + 42:16 1479
30. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 89:58 + 43:25 1272
31. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 91:03 + 44:30 1076
32. Tesař Daniel VPM8203 KOS Slavia VŠ Plzeň 91:36 + 45:03 976
33. Schimm Petr BSO8202 KOB Baník Sokolov 91:44 + 45:11 952
34. Vojta Marek SHK8804 OK Slavia Hradec Králové 99:53 + 53:20 0
35. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 100:55 + 54:22 0
36. Vonášek Adam LPM9101 OK Lokomotiva Plzeň 107:46 + 61:13 0
Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga DISK 0
H35C
7.80 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 50:56
2. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 53:33 + 2:37
3. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 58:54 + 7:58
4. Průša Michal VSP7310 USK Praha 58:59 + 8:03
5. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:51 + 8:55
6. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 60:26 + 9:30
7. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 62:14 + 11:18
8. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 62:28 + 11:32
9. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:18 + 12:22
10. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 65:32 + 14:36
11. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 65:35 + 14:39
12. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 66:25 + 15:29
13. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 66:26 + 15:30
14. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 69:03 + 18:07
15. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 70:13 + 19:17
16. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 70:23 + 19:27
17. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 70:36 + 19:40
18. Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:05 + 20:09
19. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 71:21 + 20:25
20. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 72:06 + 21:10
21. Andrej Martsyniv UKR 73:43 + 22:47
22. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 74:49 + 23:53
23. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 74:54 + 23:58
24. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 75:31 + 24:35
25. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 80:44 + 29:48
26. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 82:50 + 31:54
27. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 88:09 + 37:13
28. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 89:33 + 38:37
29. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 95:40 + 44:44
30. Pintarelli Denis 34D7000 OLG Regensburg 103:36 + 52:40
31. Škácha Michal KAM7102 SK Kamenice 105:36 + 54:40
32. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 110:20 + 59:24
33. Bodurka Jaroslav KRL7301 Kometa Kralovice 110:21 + 59:25
34. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 129:13 + 78:17
Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Černý Marcel MAS7600 KČT Aš DISK
H45C
5.70 km, 155 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 44:23
2. Semík Jan VSP6507 USK Praha 48:56 + 4:33
3. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 49:23 + 5:00
4. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 49:31 + 5:08
5. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 49:48 + 5:25
6. Casanova Valerio 34D6600 OLG Regensburg 52:24 + 8:01
7. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 52:42 + 8:19
8. Krausz Milan FSP6700 VŠTJ Stavební fakulta Praha 52:52 + 8:29
9. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 53:46 + 9:23
10. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:09 + 10:46
11. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:16 + 10:53
12. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 55:39 + 11:16
13. Finkenstaedt Björn 26D6500 OLV Potsdam 55:45 + 11:22
14. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:08 + 11:45
15. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:43 + 12:20
16. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 KOB ZPV Prostějov 59:08 + 14:45
17. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 59:28 + 15:05
18. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 62:34 + 18:11
19. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 63:17 + 18:54
20. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 64:09 + 19:46
21. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 67:05 + 22:42
22. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:43 + 23:20
23. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 68:39 + 24:16
24. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 69:50 + 25:27
25. Nürnberger Erich 34D6300 OLG Regensburg 73:47 + 29:24
26. Novák Petr MLA6700 MLOK Mariánské Lázně 74:38 + 30:15
27. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 79:24 + 35:01
28. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 80:33 + 36:10
29. Braatz Frank 17D6200 TSV Berlin 83:58 + 39:35
30. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 86:06 + 41:43
31. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 102:16 + 57:53
32. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 109:10 + 64:47
H55C
4.90 km, 115 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 38:41
2. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 45:56 + 7:15
3. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 48:31 + 9:50
4. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 52:27 + 13:46
5. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 53:40 + 14:59
6. Meissner Ralph 52D6000 TV Coburg-Neuses 56:22 + 17:41
7. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 58:30 + 19:49
8. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 59:32 + 20:51
9. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:14 + 25:33
10. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 70:39 + 31:58
11. Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 83:46 + 45:05
12. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 92:04 + 53:23
13. Janošík Lubomír KSH5901 OOB TJ Kašperské Hory 111:53 + 73:12
H65C
3.60 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 35:22
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 37:13 + 1:51
3. Sands Tim 26G4900 BASOC 37:34 + 2:12
4. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 42:33 + 7:11
5. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 43:03 + 7:41
6. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 43:06 + 7:44
7. Böhm Eduard 41A5000 ASKÖ Salzburg-Henndorf 44:14 + 8:52
8. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 47:28 + 12:06
9. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 50:34 + 15:12
10. Reischl Georg 1RD3400 TV TV Osterhofen 51:23 + 16:01
11. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 56:12 + 20:50
12. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 56:14 + 20:52
13. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 57:43 + 22:21
14. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 73:10 + 37:48
15. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 79:02 + 43:40
HD10L
3.40 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. KARLICZEK TOMÁŠ 68C0003 LK Nové Hamry 21:46
2. Peřinová Anna 5MC0003 LK Slovan K.Vary 24:50 + 3:04
3. KŘÍŽ FILIP 68C0010 LK Nové Hamry 31:44 + 9:58
4. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 32:20 + 10:34
5. Vyskočil Jan ONO SKOB Ostrov 33:08 + 11:22
6. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 33:58 + 12:12
7. Kule Oliver ONO SKOB Ostrov 39:14 + 17:28
8. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 39:56 + 18:10
9. Šedá Míša 5MC0009 LK Slovan K.Vary 40:58 + 19:12
10. Šedá Kateřina 5MC0010 LK Slovan K.Vary 43:28 + 21:42
11. Stiborová Jolana 1BC0008 Ski klub Karlovy Vary 50:33 + 28:47
12. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 52:02 + 30:16
13. Křiklavová Magdalena 1BC0007 Ski klub Karlovy Vary 52:24 + 30:38
14. Matoušek Martin MFP0600 VŠSK MFF UK Praha 53:38 + 31:52
15. Peřinová Eliška 5MC0002 LK Slovan K.Vary 60:27 + 38:41
Šilhan Vojta NEJ0801 TJ Jiskra Nejdek DISK
Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
HDR
3.40 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 16:22
2. Mayerová Daniela KSH0852 OOB TJ Kašperské Hory 20:22 + 4:00
3. Hendrich Aleš NNN Neregistrovaní 20:43 + 4:21
4. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 21:32 + 5:10
5. PEJŠOVÁ BARBORA 68C0015 LK Nové Hamry 26:51 + 10:29
6. Lukáš Robert 5MC0004 LK Slovan K.Vary 26:52 + 10:30
7. POTUŽNÍKOVÁ MAGDALÉNA 68C0005 LK Nové Hamry 26:56 + 10:34
8. Matyáš Muchka 68C0023 LK Nové Hamry 27:07 + 10:45
9. Ondra Muchka 68C0028 LK Nové Hamry 27:18 + 10:56
10. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 27:43 + 11:21
11. Stiborová Apolena 1BC0006 Ski klub Karlovy Vary 27:51 + 11:29
12. Volfová Kateřina VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 28:27 + 12:05
13. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:34 + 12:12
14. Škorpil Marek SJC TJ Sportcentrum Jičín 28:55 + 12:33
15. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 29:18 + 12:56
16. Fejtová Verunka 5MC0008 LK Slovan K.Vary 29:59 + 13:37
17. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 30:23 + 14:01
18. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 31:15 + 14:53
19. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 31:33 + 15:11
20. Rothauer Emma 41A ASKÖ Salzburg-Henndorf 35:00 + 18:38
21. Procházková Anička KPY1550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:22 + 19:00
22. NOVÁK JAKUB 68C0019 LK Nové Hamry 35:24 + 19:02
23. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 36:11 + 19:49
24. Dercová Dominika 1BC0020 Ski klub Karlovy Vary 37:31 + 21:09
25. Kouřil Vojta KPY0700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:14 + 21:52
26. Ritter Jakub 1BC0002 Ski klub Karlovy Vary 38:35 + 22:13
27. Ritterová Lída 1BC0001 Ski klub Karlovy Vary 38:37 + 22:15
28. Klement Adam ONO SKOB Ostrov 39:29 + 23:07
29. Vyskočilová Majda ONO SKOB Ostrov 40:36 + 24:14
30. Vaculovičová Alžběta DCE0950 KOB Dobřichovice 40:51 + 24:29
31. Vaculovič Matěj DCE1000 KOB Dobřichovice 40:55 + 24:33
32. PICHLÍK TOMÁŠ 68C0009 LK Nové Hamry 43:59 + 27:37
33. LOUDA JAKUB 68C0012 LK Nové Hamry 44:00 + 27:38
34. Soukupová Silvie 5MC0007 LK Slovan K.Vary 44:06 + 27:44
35. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 44:14 + 27:52
36. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 44:18 + 27:56
37. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 45:05 + 28:43
38. Roman Kováč 68C0025 LK Nové Hamry 46:07 + 29:45
39. Nikola Kováčová 68C0024 LK Nové Hamry 55:15 + 38:53
40. Povolný Matěj 65X Běhej Poděbrady 56:03 + 39:41
41. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 57:27 + 41:05
42. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 57:35 + 41:13
43. Lounek Alexandr 65X0002 Běhej Poděbrady 60:00 + 43:38
44. Povolný Vojtěch 65X0001 Běhej Poděbrady 60:47 + 44:25
45. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 78:27 + 62:05
46. Schartová Klára 1BC0003 Ski klub Karlovy Vary 85:24 + 69:02
Kameník Petr 5MC0005 LK Slovan K.Vary DISK
ŠAMBERGROVÁ EMMA 68C0006 LK Nové Hamry DISK
Petr Konig 68C0027 LK Nové Hamry DISK
Klier Šimon MLA MLOK Mariánské Lázně DISK
Volfová Zuzana VPM KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Pávek Štěpán NEJ TJ Jiskra Nejdek DISK
53. Fruhauf Kateřina HCE TJ Sokol Hostivice
P3
2.60 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Newiak Nick 6YC0100 Neregistrovaní 28:21
2. Beran Jiří VSP7102 USK Praha 31:28 + 3:07
3. Nosek Jan VSP6910 USK Praha 32:47 + 4:26
4. Veselý Vladimír 6YC9900 Neregistrovaní 36:01 + 7:40
5. Titzová Pavlína VSP7463 USK Praha 36:21 + 8:00
6. Augusta Jiří VSP7421 USK Praha 36:49 + 8:28
7. Kopecká Alena VSP7250 USK Praha 38:39 + 10:18
8. Himmel Petr OKP6500 SK OK 24 Praha 38:48 + 10:27
9. Žampachová Barbora 5MC LK Slovan K.Vary 41:26 + 13:05
10. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 47:46 + 19:25
11. Turčinová Kamila 1BC0014 Ski klub Karlovy Vary 48:17 + 19:56
12. Pospíšilová Petra NNN Neregistrovaní 48:56 + 20:35
13. Dajka Aneta NNN Neregistrovaní 50:48 + 22:27
14. Váchová Ilona 1BC0016 Ski klub Karlovy Vary 55:46 + 27:25
15. Káninská Hana 65X0006 Běhej Poděbrady 61:27 + 33:06
16. Austera Filip 2MC Dedecek a Babicka 61:36 + 33:15
17. Křiklavová Petra 1BC0015 Ski klub Karlovy Vary 62:23 + 34:02
18. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 65:21 + 37:00
18. Kovalíková Markéta 1BC Ski klub Karlovy Vary 65:21 + 37:00
20. Derco Dušan 1BC0021 Ski klub Karlovy Vary 67:18 + 38:57
21. Jagerová Marcela 2MC5350 Dedecek a Babicka 69:56 + 41:35
22. Král Luděk 2MC4900 Dedecek a Babicka 70:13 + 41:52
23. Štrudlová Michaela NNN Neregistrovaní 72:06 + 43:45
24. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 74:25 + 46:04
25. Květoslava Bicencová 68C0026 LK Nové Hamry 80:31 + 52:10
26. Šedá Iveta 5MC0011 LK Slovan K.Vary 85:49 + 57:28
27. Povolný Michal 65X0007 Běhej Poděbrady 117:19 + 88:58
28. Petrečková Jana LME SK Los Mělník 148:36 + 120:15
T5
5.70 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 USK Praha 50:40
2. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:47 + 0:07
3. Jiskra Martin NNN Neregistrovaní 50:57 + 0:17
4. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 54:23 + 3:43
5. Kohout Josef SHK OK Slavia Hradec Králové 64:03 + 13:23
6. Lounek Jakub 65X0008 Běhej Poděbrady 75:51 + 25:11
7. Michael Melišík 44C0001 Neregistrovaní 112:24 + 61:44
Paulová Miroslava DCE KOB Dobřichovice DISK
Stibor Miroslav 1BC0017 Ski klub Karlovy Vary DISK
10. Řehořek Jaroš SKV TJ Slovan Karlovy Vary