Výsledky závodu: West cup - E3, oblastní žebříček

Datum:
30.08.2015
Místo konání:
Pořadatel:
NEJ - TJ Jiskra Nejdek
Mapa:
Ředitel závodu:
Mareš Alexander - R3
Hlavní rozhodčí:
Mareš Alexander - R3
Stavitel tratí:
Zieba Jaroslav - R3
Kategorie:
D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21B     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21B     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10L     HDR     P3     T5    
D10C
2.00 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 21:03
2. Škáchová Viktorie KAM0650 SK Kamenice 21:10 + 0:07
3. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 21:24 + 0:21
4. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 23:50 + 2:47
5. Holíková Simona NEJ0551 TJ Jiskra Nejdek 24:40 + 3:37
6. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 28:28 + 7:25
7. Peřinová Zuzana 5MC0001 LK Slovan K.Vary 29:06 + 8:03
8. Palátová Renáta ABM0655 KOB Moira Brno 29:47 + 8:44
9. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 33:15 + 12:12
10. Škáchová Zuzana KAM0651 SK Kamenice 41:54 + 20:51
11. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 60:21 + 39:18
12. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:24 + 42:21
13. Holíková Petra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 94:29 + 73:26
Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga DISK
D12B
2.40 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 24:17
2. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 25:02 + 0:45
3. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:50 + 1:33
4. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 26:05 + 1:48
5. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:11 + 2:54
6. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 27:48 + 3:31
7. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 28:06 + 3:49
8. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:17 + 5:00
9. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 40:41 + 16:24
10. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 42:10 + 17:53
11. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 48:17 + 24:00
12. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:12 + 24:55
13. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 50:33 + 26:16
14. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 54:13 + 29:56
15. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 58:36 + 34:19
16. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 59:56 + 35:39
17. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 61:27 + 37:10
18. Nosková Barbora VSP0457 USK Praha 62:14 + 37:57
19. Brožíková Barbora SHK0358 OK Slavia Hradec Králové 62:29 + 38:12
20. Dellingerová Anna NEJ0351 TJ Jiskra Nejdek 64:25 + 40:08
21. Prokšíková Anna Agáta SHK0355 OK Slavia Hradec Králové 75:37 + 51:20
22. Morávková Barbora SHK0352 OK Slavia Hradec Králové 85:24 + 61:07
23. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 139:23 + 115:06
Mayerová Johana KSH0451 OOB TJ Kašperské Hory DISK
D14B
2.80 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 24:40
2. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 25:17 + 0:37
3. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 25:21 + 0:41
4. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 26:02 + 1:22
5. Hertel Katrin 34D0251 OLG Regensburg 27:03 + 2:23
6. Kerscher Antonia 34D0152 OLG Regensburg 27:23 + 2:43
7. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 27:37 + 2:57
8. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 29:12 + 4:32
9. Hertel Jasmin 34D0250 OLG Regensburg 30:34 + 5:54
10. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 32:11 + 7:31
11. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:24 + 7:44
12. Amann Leonie 34D0151 OLG Regensburg 33:21 + 8:41
13. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 33:24 + 8:44
14. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 34:09 + 9:29
15. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 34:39 + 9:59
16. Finkenstaedt Franziska 26D0150 OLV Potsdam 35:17 + 10:37
17. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 35:43 + 11:03
18. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 47:18 + 22:38
19. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 47:28 + 22:48
20. Nürnberger Amelie 34D0150 OLG Regensburg 48:58 + 24:18
21. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 49:02 + 24:22
22. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 49:30 + 24:50
23. Turčinová Anna 1BC0013 Ski klub Karlovy Vary 55:17 + 30:37
D16B
3.80 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 35:07
2. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 40:24 + 5:17
3. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 47:25 + 12:18
4. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 47:59 + 12:52
5. Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha 49:17 + 14:10
6. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 56:33 + 21:26
7. Roušalová Denisa SHK0052 OK Slavia Hradec Králové 74:51 + 39:44
D18B
4.90 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 83:27
D21B
6.40 km, 140 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6215
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlubučková Kristína KAM SK Kamenice 59:59
2. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 63:52 + 3:53 6270
3. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 64:04 + 4:05 6251
4. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:23 + 5:24 6124
5. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 70:15 + 10:16 5654
6. Meissner Britta 1SD9550 OLV Landshut 72:10 + 12:11
7. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:32 + 14:33 5241
8. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 75:12 + 15:13 5177
9. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 75:35 + 15:36 5140
10. Lavičková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 78:08 + 18:09 4894
11. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 78:44 + 18:45 4836
12. Moeser Beate 34D8461 OLG Regensburg 79:34 + 19:35
13. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 82:25 + 22:26 4481
14. Wilke Katharina 34D9652 OLG Regensburg 82:30 + 22:31
15. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 89:48 + 29:49 3769
16. Krejčová Vlasta SKV9453 TJ Slovan Karlovy Vary 94:29 + 34:30 3317
17. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:23 + 35:24 3230
18. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 97:32 + 37:33 3023
19. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 99:44 + 39:45 2811
20. Horová Klára PGP8455 SK Praga 113:19 + 53:20 1501
Pintarelli Carmen 34D9651 OLG Regensburg DISK
D35C
4.90 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rothauer Lucie 41A7250 ASKÖ Salzburg-Henndorf 48:19
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 49:12 + 0:53
3. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 49:31 + 1:12
4. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:41 + 3:22
5. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 52:24 + 4:05
6. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 52:28 + 4:09
7. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:56 + 8:37
8. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:36 + 10:17
9. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 59:15 + 10:56
10. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:35 + 11:16
11. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 59:53 + 11:34
12. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 60:02 + 11:43
13. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 60:57 + 12:38
14. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 61:29 + 13:10
15. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 62:05 + 13:46
16. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 62:33 + 14:14
17. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 64:38 + 16:19
18. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 64:42 + 16:23
19. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 66:56 + 18:37
20. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 68:44 + 20:25
21. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 71:29 + 23:10
22. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 73:39 + 25:20
23. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 73:53 + 25:34
24. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 74:00 + 25:41
25. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 75:19 + 27:00
26. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 76:20 + 28:01
27. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 76:51 + 28:32
28. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 78:51 + 30:32
29. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 81:56 + 33:37
30. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 85:19 + 37:00
31. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 86:15 + 37:56
32. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 88:51 + 40:32
33. Nosková Pavla VSP7261 USK Praha 93:26 + 45:07
34. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 98:01 + 49:42
35. Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 123:24 + 75:05
D45C
3.90 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grifoni Milena 34D6850 OLG Regensburg 40:30
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 42:34 + 2:04
3. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 46:15 + 5:45
4. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 47:54 + 7:24
5. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 49:35 + 9:05
6. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 50:50 + 10:20
6. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 50:50 + 10:20
8. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 51:27 + 10:57
9. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 51:51 + 11:21
10. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:24 + 15:54
11. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 58:15 + 17:45
12. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 60:28 + 19:58
13. Kosíková Helena VSP6550 USK Praha 61:31 + 21:01
14. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 66:34 + 26:04
15. Hejnalová Hana PHK6151 OK 99 Hradec Králové 73:17 + 32:47
16. Janečková Eva LPM6150 OK Lokomotiva Plzeň 87:59 + 47:29
17. Macurová Jana MLA6657 MLOK Mariánské Lázně 104:06 + 63:36
Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov DISK
Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D55C
3.10 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 38:30
2. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 39:38 + 1:08
3. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 44:45 + 6:15
4. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 49:08 + 10:38
5. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 51:59 + 13:29
6. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 52:11 + 13:41
7. Sands Carol 26G5150 BASOC 55:37 + 17:07
8. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:46 + 18:16
9. Patáková Mária KSH5751 OOB TJ Kašperské Hory 62:34 + 24:04
10. Nyklová Helena LKVLKV Klub vodáků Karlovy Vary 74:46 + 36:16
Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D65C
2.50 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 36:52
2. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 40:44 + 3:52
3. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 58:46 + 21:54
Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
H10C
2.00 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 16:24
2. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:57 + 0:33
3. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 18:45 + 2:21
4. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 19:00 + 2:36
5. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 19:09 + 2:45
6. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 19:33 + 3:09
7. Horák Martin VSP0601 USK Praha 21:52 + 5:28
8. Městka Václav VSP0600 USK Praha 22:27 + 6:03
9. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 24:21 + 7:57
10. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 27:25 + 11:01
11. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 49:09 + 32:45
12. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 57:48 + 41:24
13. Huk Michael ONO0500 SKOB Ostrov 65:52 + 49:28
14. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 66:35 + 50:11
Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha DISK
H12B
2.80 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 23:51
2. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 24:31 + 0:40
3. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 25:13 + 1:22
4. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 26:18 + 2:27
5. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 27:29 + 3:38
6. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 28:08 + 4:17
7. Palát Tomáš ABM0307 KOB Moira Brno 30:06 + 6:15
8. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 31:13 + 7:22
9. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 32:19 + 8:28
10. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 33:31 + 9:40
11. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 33:55 + 10:04
12. Titz Adam VSP0401 USK Praha 39:03 + 15:12
13. Makovský Vojtěch SHK0301 OK Slavia Hradec Králové 39:08 + 15:17
14. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 40:20 + 16:29
15. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 42:02 + 18:11
16. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 42:23 + 18:32
17. Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 44:08 + 20:17
18. Nosek Daniel VSP0409 USK Praha 49:25 + 25:34
19. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 51:06 + 27:15
20. Nykl Petr MFP0302 VŠSK MFF UK Praha 59:19 + 35:28
21. Trpák Jan DCH0309 Radioelektronika Cheb 59:26 + 35:35
22. Trnka Marek VSP0402 USK Praha 66:11 + 42:20
23. Turčin Jan 1BC0009 Ski klub Karlovy Vary 76:49 + 52:58
24. Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov 93:29 + 69:38
25. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 104:54 + 81:03
Čepička Ladislav 1BC0010 Ski klub Karlovy Vary DISK
Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové DISK
Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava DISK
Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H14B
3.80 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:34
2. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:45 + 1:11
3. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:42 + 3:08
4. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:04 + 3:30
5. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 38:24 + 3:50
6. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:34 + 7:00
7. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:59 + 9:25
8. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 50:22 + 15:48
9. Dellinger Mikuláš NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 51:31 + 16:57
10. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 53:01 + 18:27
11. Převrátil Petr KPY0100 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:18 + 27:44
12. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 63:59 + 29:25
13. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 65:48 + 31:14
14. Mayer Šimon KSH0202 OOB TJ Kašperské Hory 66:35 + 32:01
15. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 74:34 + 40:00
16. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 96:24 + 61:50
Čáslavský Tadeáš SHK0102 OK Slavia Hradec Králové DISK
Průša Kryštof VSP0102 USK Praha DISK
H16B
5.30 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwarck Philipp 34D9901 OLG Regensburg 49:57
2. Eichenseher Vincent 34D9900 OLG Regensburg 58:39 + 8:42
3. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 59:24 + 9:27
4. Novák Josef KPY0000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:10 + 14:13
5. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 74:48 + 24:51
6. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 78:27 + 28:30
7. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 107:18 + 57:21
Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek DISK
Casanova Riccardo 34D0011 OLG Regensburg DISK
Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník DISK
H18B
7.00 km, 140 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 75:09
2. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 77:02 + 1:53
3. Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně 94:46 + 19:37
H21B
8.20 km, 135 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8768
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 SK Kamenice 49:23 9413
2. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 55:09 + 5:46 8465
3. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 55:23 + 6:00 8426
4. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 57:43 + 8:20 8042
5. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 59:44 + 10:21 7711
6. Palát Petr ABM7415 KOB Moira Brno 62:53 + 13:30 7193
7. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 64:00 + 14:37 7009
8. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:49 + 15:26 6875
9. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 64:53 + 15:30 6864
10. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 68:41 + 19:18 6239
11. Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:55 + 19:32 6200
12. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 70:35 + 21:12 5926
13. Hájek Adam KAM9202 SK Kamenice 71:48 + 22:25 5726
14. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 73:42 + 24:19 5413
15. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 78:46 + 29:23 4580
16. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:14 + 29:51 4503
17. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 88:27 + 39:04 2987
18. Komín David PGP7405 SK Praga 88:29 + 39:06 2982
19. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 88:37 + 39:14 2960
20. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 91:26 + 42:03 2497
21. Nürnberger Julian 34D9600 OLG Regensburg 92:51 + 43:28
22. Tesař Daniel VPM8203 KOS Slavia VŠ Plzeň 93:30 + 44:07 2157
23. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 94:46 + 45:23 1948
24. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 97:22 + 47:59 1521
25. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 100:12 + 50:49 1055
26. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 107:08 + 57:45 0
27. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 109:09 + 59:46 0
28. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 112:42 + 63:19 0
29. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 113:34 + 64:11 0
30. Schimm Petr BSO8202 KOB Baník Sokolov 116:44 + 67:21 0
Řehořek Tomáš SKV9601 TJ Slovan Karlovy Vary DISK 0
Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga DISK 0
Aster Tomáš PGP9604 SK Praga DISK 0
Vojta Marek SHK8804 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Kučera Jan VSP7302 USK Praha DISK 0
H35C
7.00 km, 140 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 54:36
2. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 55:08 + 0:32
3. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:04 + 4:28
4. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 59:34 + 4:58
5. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:42 + 6:06
6. Průša Michal VSP7310 USK Praha 62:09 + 7:33
7. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 64:59 + 10:23
8. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 65:53 + 11:17
9. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 70:12 + 15:36
10. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 70:30 + 15:54
11. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 70:52 + 16:16
12. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 75:21 + 20:45
13. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 75:59 + 21:23
14. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 76:33 + 21:57
15. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 77:28 + 22:52
16. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 78:56 + 24:20
17. Andrej Martsyniv UKR 80:18 + 25:42
18. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 83:42 + 29:06
19. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 84:44 + 30:08
20. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 90:45 + 36:09
21. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 91:50 + 37:14
22. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 92:05 + 37:29
23. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 95:10 + 40:34
24. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 97:26 + 42:50
25. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 110:44 + 56:08
26. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 115:27 + 60:51
27. Bodurka Jaroslav KRL7301 Kometa Kralovice 125:33 + 70:57
Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha DISK
Pintarelli Denis 34D7000 OLG Regensburg DISK
Škácha Michal KAM7102 SK Kamenice DISK
Křížek Filip MAS7800 KČT Aš DISK
H45C
6.10 km, 135 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 51:47
2. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 52:22 + 0:35
3. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 62:09 + 10:22
4. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:01 + 11:14
5. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 63:32 + 11:45
6. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:40 + 11:53
7. Semík Jan VSP6507 USK Praha 64:35 + 12:48
8. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 65:06 + 13:19
9. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 66:24 + 14:37
10. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 66:26 + 14:39
11. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 68:43 + 16:56
12. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 KOB ZPV Prostějov 69:06 + 17:19
13. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 70:37 + 18:50
14. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 74:27 + 22:40
15. Casanova Valerio 34D6600 OLG Regensburg 75:31 + 23:44
16. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 77:39 + 25:52
17. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 79:42 + 27:55
18. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:39 + 29:52
19. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 82:06 + 30:19
20. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:51 + 32:04
21. Krausz Milan FSP6700 VŠTJ Stavební fakulta Praha 86:36 + 34:49
22. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 88:52 + 37:05
23. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 90:23 + 38:36
24. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 94:58 + 43:11
25. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 95:23 + 43:36
26. Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně 97:51 + 46:04
27. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 105:48 + 54:01
28. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 115:15 + 63:28
29. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 118:53 + 67:06
30. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 137:31 + 85:44
Finkenstaedt Björn 26D6500 OLV Potsdam DISK
Nürnberger Erich 34D6300 OLG Regensburg DISK
Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně DISK
H55C
3.90 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 32:47
2. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 36:21 + 3:34
3. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 39:31 + 6:44
4. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 43:38 + 10:51
5. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 43:40 + 10:53
6. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 46:01 + 13:14
7. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 47:48 + 15:01
8. Meissner Ralph 52D6000 TV Coburg-Neuses 48:22 + 15:35
9. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:28 + 15:41
10. Janošík Lubomír KSH5901 OOB TJ Kašperské Hory 56:36 + 23:49
11. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 67:05 + 34:18
12. Janeček Eduard LPM5100 OK Lokomotiva Plzeň 68:39 + 35:52
13. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 98:06 + 65:19
H65C
3.10 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sands Tim 26G4900 BASOC 28:55
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 31:25 + 2:30
3. Böhm Eduard 41A5000 ASKÖ Salzburg-Henndorf 35:58 + 7:03
4. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 39:11 + 10:16
5. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 39:19 + 10:24
6. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 40:05 + 11:10
7. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 42:08 + 13:13
8. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 42:10 + 13:15
9. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 43:45 + 14:50
10. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 46:25 + 17:30
11. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 50:26 + 21:31
12. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 60:32 + 31:37
13. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 78:03 + 49:08
Reischl Georg 1RD3400 TV TV Osterhofen DISK
HD10L
3.00 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. POTUŽNÍKOVÁ KATEŘINA 68C0004 LK Nové Hamry 15:18
2. Peřinová Anna 5MC0003 LK Slovan K.Vary 22:41 + 7:23
3. KARLICZEK TOMÁŠ 68C0003 LK Nové Hamry 24:15 + 8:57
4. Dercová Adéla 1BC Ski klub Karlovy Vary 25:56 + 10:38
5. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 29:23 + 14:05
6. KŘÍŽ FILIP 68C0010 LK Nové Hamry 29:47 + 14:29
7. Kule Oliver ONO SKOB Ostrov 32:17 + 16:59
8. Matoušek Martin MFP0600 VŠSK MFF UK Praha 32:25 + 17:07
9. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 35:28 + 20:10
10. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 41:17 + 25:59
11. Šilhan Vojta NEJ0801 TJ Jiskra Nejdek 46:57 + 31:39
12. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 49:28 + 34:10
13. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:27 + 36:09
14. Peřinová Eliška 5MC0002 LK Slovan K.Vary 66:18 + 51:00
Vyskočil Jan ONO SKOB Ostrov DISK
HDR
3.00 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hendrich Aleš NNN Neregistrovaní 14:08
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 15:01 + 0:53
3. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:51 + 3:43
4. Škorpil Marek SJC TJ Sportcentrum Jičín 18:21 + 4:13
5. ŠAMBERGROVÁ EMMA 68C0006 LK Nové Hamry 18:46 + 4:38
5. MATYSKOVÁ ANDREA 68C0011 LK Nové Hamry 18:46 + 4:38
7. POTUŽNÍKOVÁ MAGDALÉNA 68C0005 LK Nové Hamry 19:24 + 5:16
8. NOVÁK JAKUB 68C0019 LK Nové Hamry 20:18 + 6:10
8. Matyáš Muchka 68C0023 LK Nové Hamry 20:18 + 6:10
10. Ondra Muchka 68C0028 LK Nové Hamry 20:37 + 6:29
11. Fejtová Verunka 5MC0008 LK Slovan K.Vary 22:26 + 8:18
12. Nikola Kováčová 68C0024 LK Nové Hamry 22:50 + 8:42
13. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 23:01 + 8:53
14. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 23:46 + 9:38
15. Rothauer Emma 41A ASKÖ Salzburg-Henndorf 23:54 + 9:46
16. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 24:57 + 10:49
17. Šilhanová Elena NEJ TJ Jiskra Nejdek 26:26 + 12:18
18. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 26:39 + 12:31
19. LOUDA JAKUB 68C0012 LK Nové Hamry 27:15 + 13:07
20. PICHLÍK TOMÁŠ 68C0009 LK Nové Hamry 27:19 + 13:11
21. PEJŠOVÁ BARBORA 68C0015 LK Nové Hamry 28:14 + 14:06
22. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 29:00 + 14:52
23. Vaculovičová Alžběta DCE0950 KOB Dobřichovice 29:41 + 15:33
24. Bruštíková Eliška NNN Neregistrovaní 29:45 + 15:37
25. Vaculovič Matěj DCE1000 KOB Dobřichovice 29:47 + 15:39
26. Dercová Dominika 1BC0020 Ski klub Karlovy Vary 30:47 + 16:39
27. Soukupová Silvie 5MC0007 LK Slovan K.Vary 30:51 + 16:43
28. Volfová Zuzana VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 31:02 + 16:54
29. Roman Kováč 68C0025 LK Nové Hamry 31:59 + 17:51
30. Pávek Štěpán NEJ TJ Jiskra Nejdek 32:09 + 18:01
31. Bursa Áron LPM OK Lokomotiva Plzeň 32:50 + 18:42
32. Lukáš Robert 5MC0004 LK Slovan K.Vary 32:53 + 18:45
33. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 32:57 + 18:49
34. Petr Konig 68C0027 LK Nové Hamry 33:39 + 19:31
35. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 34:24 + 20:16
35. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 34:24 + 20:16
37. Bauerová Lucie NNN Neregistrovaní 34:48 + 20:40
38. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 34:51 + 20:43
39. Procházková Anička KPY1550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:21 + 21:13
40. Pávková Anička NEJ TJ Jiskra Nejdek 35:26 + 21:18
41. Vyskočilová Majda ONO SKOB Ostrov 36:05 + 21:57
42. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 41:10 + 27:02
43. Mayerová Daniela KSH0852 OOB TJ Kašperské Hory 41:16 + 27:08
44. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 41:20 + 27:12
45. Nduwimana Lisa 5MC LK Slovan K.Vary 41:25 + 27:17
46. Ritter Jakub 1BC0002 Ski klub Karlovy Vary 45:09 + 31:01
47. Ritterová Lída 1BC0001 Ski klub Karlovy Vary 45:11 + 31:03
48. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 46:26 + 32:18
49. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 55:22 + 41:14
50. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 57:40 + 43:32
P3
3.10 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nduwimana Eva 5MC LK Slovan K.Vary 27:16
2. Newiak Nick 6YC0100 Neregistrovaní 28:01 + 0:45
3. Soukupová Petra 5MC0012 LK Slovan K.Vary 30:27 + 3:11
4. Žampachová Barbora 5MC LK Slovan K.Vary 36:32 + 9:16
5. Derco Dušan 1BC0021 Ski klub Karlovy Vary 38:05 + 10:49
6. Nosek Jan VSP6910 USK Praha 42:17 + 15:01
7. David Matyska 68C0029 LK Nové Hamry 44:41 + 17:25
8. Titzová Pavlína VSP7463 USK Praha 45:06 + 17:50
9. Turčinová Kamila 1BC0014 Ski klub Karlovy Vary 46:21 + 19:05
10. Váchová Ilona 1BC0016 Ski klub Karlovy Vary 47:01 + 19:45
11. Veselý Vladimír 6YC9900 Neregistrovaní 47:06 + 19:50
12. Augusta Jiří VSP7421 USK Praha 48:49 + 21:33
13. Volf Stanislav ONO SKOB Ostrov 49:37 + 22:21
14. Himmel Petr OKP6500 SK OK 24 Praha 50:13 + 22:57
15. Peřina Jan NNN Neregistrovaní 58:12 + 30:56
16. Peřinová Štěpánka NNN Neregistrovaní 58:16 + 31:00
17. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 58:51 + 31:35
18. Sláčíková Barbora NNN Neregistrovaní 62:16 + 35:00
19. Pavel Šašek 68C0031 LK Nové Hamry 63:03 + 35:47
20. Mašek Vít NNN Neregistrovaní 63:04 + 35:48
21. Martina Pichlíková 68C0032 LK Nové Hamry 63:33 + 36:17
22. Kopecká Alena VSP7250 USK Praha 63:44 + 36:28
23. Šťastný Alexandr 36X7700 Run for Fun 66:21 + 39:05
23. Turčinová Zuzana 36X8950 Run for Fun 66:21 + 39:05
25. Vyskočilová Pavla ONO SKOB Ostrov 69:51 + 42:35
26. Maňas Miroslav NNN Neregistrovaní 72:31 + 45:15
27. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 82:50 + 55:34
28. Květoslava Bicencová 68C0026 LK Nové Hamry 87:45 + 60:29
29. Koldinská Michaela NNN Neregistrovaní 90:13 + 62:57
30. Volfová Daniela ONO SKOB Ostrov 97:44 + 70:28
31. Petrečková Jana LME SK Los Mělník 98:58 + 71:42
32. Vrubel Tomáš KPY8500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 108:37 + 81:21
33. Koldinská Veronika NNN Neregistrovaní 136:43 + 109:27
Kostelníková Žaneta NNN Neregistrovaní DISK
Libor Pospíšil 68C0030 LK Nové Hamry DISK
Beran Jiří VSP7102 USK Praha DISK
Čepičková Jana 1BC0019 Ski klub Karlovy Vary DISK
T5
4.90 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 USK Praha 49:11
2. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 50:00 + 0:49
3. Řehořek Jaroš SKV TJ Slovan Karlovy Vary 63:21 + 14:10
4. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 63:29 + 14:18
5. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:04 + 26:53
6. Kule Martin ONO SKOB Ostrov 77:19 + 28:08
Michael Melišík 44C0001 Neregistrovaní DISK