Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.03.2015
Místo konání:
Brno-Soběšice, fotbalové hřiště
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Kobylín 398 Měřítko 1: 10 000, e=5m, stav březen 2015, zpracovaná dle klíče ISOM 2000, velikost A4, hlavní kartograf Radovan Čech. Mapa bude vodovzdorně upravena.
Ředitel závodu:
Gryc Jan
Hlavní rozhodčí:
Liščinský Zdeněk - R1
Stavitel tratí:
Čech Radovan - R3, Hlaváč Ondřej
JURY:
Ptáček Pavel, Kolaříková Věra, Kheil Radim
Protokol:
Jury nezasedala, protest nebyl podán. Závod proběhl za chladného, ale docela příjemného počasí 10 °C. Nikdo nebyl zraněn. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.90 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondrová Anna ZBM0553 C SK Žabovřesky Brno 25:25
2. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 26:23 + 0:58
3. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 29:34 + 4:09
4. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 32:02 + 6:37
5. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 34:48 + 9:23
6. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 35:23 + 9:58
7. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 35:33 + 10:08
8. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 36:30 + 11:05
9. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 38:37 + 13:12
10. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 41:07 + 15:42
11. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 46:39 + 21:14
12. Nádeníčková Anna ABM0556 C KOB Moira Brno 47:02 + 21:37
13. Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 49:07 + 23:42
14. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 58:10 + 32:45
15. Havlová Natálie ZBM0554 C SK Žabovřesky Brno 74:49 + 49:24
16. Hažmuková Jarmila 18C0650 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 92:36 + 67:11
D10N
1.90 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babánková Inka 17C0651 C KB Střelka Brno 22:56
2. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 29:20 + 6:24
3. Ledecká Kateřina 17C0552 C KB Střelka Brno 30:18 + 7:22
4. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:24 + 7:28
5. Cikánková Anita 17C0551 C KB Střelka Brno 33:10 + 10:14
6. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 40:22 + 17:26
MS Chroustová Michaela NCH0051 C Chroustová Petra - neregistrovaní 27:20 + 4:24
D12
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 23:39
2. Poloučková Hana ABM0350 B KOB Moira Brno 38:40 + 15:01
3. Taslerová Tereza UBM0352 C MENISKOS Brno 52:04 + 28:25
4. Gregorová Iva NGR0351 C Gregor David - neregistrovaní 70:11 + 46:32
Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D14
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:04
2. Radová Kateřina ABM0199 C KOB Moira Brno 50:55 + 6:51
3. Králová Lucie ZBM0159 C SK Žabovřesky Brno 52:29 + 8:25
4. Bašeová Klára ZBM0252 C SK Žabovřesky Brno 67:34 + 23:30
MS Štefková Klára TBM0059 C KOS TJ Tesla Brno 62:08 + 18:04
D16
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 38:43
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 40:47 + 2:04
3. Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 45:49 + 7:06
4. Utíkalová Kateřina TBM9952 C KOS TJ Tesla Brno 58:23 + 19:40
5. Baštařová Anna ZBM0059 B SK Žabovřesky Brno 59:05 + 20:22
6. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 59:27 + 20:44
7. Bastlová Pavla ABM0061 C KOB Moira Brno 69:27 + 30:44
8. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 78:56 + 40:13
9. Boučková Anna ABM0051 C KOB Moira Brno 84:37 + 45:54
10. Smutná Kateřina ABM0060 C KOB Moira Brno 151:21 + 112:38
Kyslingerová Marie ABM0056 C KOB Moira Brno DISK
Hrbáčková Markéta ZBM9959 C SK Žabovřesky Brno DISK
D18
4.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 38:34
2. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 40:11 + 1:37
3. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 41:39 + 3:05
4. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 46:17 + 7:43
5. Bžatková Kateřina 18C9750 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 46:44 + 8:10
6. Syrovátková Vlaďka NNN C Neregistrovaní 53:46 + 15:12
7. Navrátilová Tereza TBM9777 C KOS TJ Tesla Brno 56:03 + 17:29
D21C
5.00 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8332
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 42:47 8864
2. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 46:42 + 3:55 8150
3. Hiklová Natalia ZBM8350 C SK Žabovřesky Brno 47:37 + 4:50 7983
4. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 51:56 + 9:09 7196
5. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 53:11 + 10:24 6968
5. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 53:11 + 10:24 6968
7. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 53:53 + 11:06 6840
8. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:00 + 11:13 6819
9. Hiršová Gabriela ZBM9651 A SK Žabovřesky Brno 55:21 + 12:34 6573
10. Chromá Adéla ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno 58:30 + 15:43 5999
11. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 60:11 + 17:24 5692
12. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 60:18 + 17:31 5670
13. Toušová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 62:13 + 19:26 5321
14. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 62:42 + 19:55 5233
15. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 65:56 + 23:09 4643
16. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:57 + 23:10 4640
17. Galatíková Lucie ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno 66:04 + 23:17 4619
18. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 66:44 + 23:57 4497
19. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 66:58 + 24:11 4455
20. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 69:10 + 26:23 4054
21. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 71:02 + 28:15 3713
22. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 71:14 + 28:27 3677
23. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 72:18 + 29:31 3482
24. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 73:40 + 30:53 3233
25. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 77:59 + 35:12 2446
25. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 77:59 + 35:12 2446
27. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 78:57 + 36:10 2270
28. Šimečková Barbora NST0052 C Stehlíková Alžběta - neregistrovaní 94:58 + 52:11
29. Jurčová Michaela MBM8989 C O-mikron 100:19 + 57:32 0
Stehlíková Alžběta NST0051 C Stehlíková Alžběta - neregistrovaní DISK
Vlková Karolína LBM9252 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK 0
D21D
3.20 km, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1786
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šulerová Pavlína TBM9151 C KOS TJ Tesla Brno 39:18 2020
2. Justová Hana PHK8556 C OK 99 Hradec Králové 45:08 + 5:50 1790
3. Hrušková Kristýna ZBM9156 C SK Žabovřesky Brno 51:19 + 12:01 1546
4. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 51:29 + 12:11 1540
5. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB Moira Brno 52:12 + 12:54 1511
6. Melymuk Lisa MBM8155 C O-mikron 55:58 + 16:40 1363
7. Zedníková Michaela NZE0051 C Zedníková Michaela - neregistrovaní 80:38 + 41:20
D35
3.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 42:42
2. Hažmuková Pavla 18C7600 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 46:10 + 3:28
3. Ondrouchová Lída ADA7051 C OOB TJ Spartak Adamov 46:28 + 3:46
4. Radová Martina ABM7451 C KOB Moira Brno 50:51 + 8:09
5. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 52:33 + 9:51
6. Vemolová Barbora UBM7751 C MENISKOS Brno 52:58 + 10:16
7. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 54:08 + 11:26
8. Mokrá Regina ABM6854 C KOB Moira Brno 54:25 + 11:43
9. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 58:42 + 16:00
10. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 62:28 + 19:46
11. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 63:49 + 21:07
12. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 64:38 + 21:56
13. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 66:23 + 23:41
14. Strýčková Monika ADA7454 C OOB TJ Spartak Adamov 66:39 + 23:57
15. Gregorová Eva NGR7751 C Gregor David - neregistrovaní 68:04 + 25:22
16. Podhrázská Barbora NNN C Neregistrovaní 81:55 + 39:13
Šimková Lenka NNN C Neregistrovaní DISK
Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno DISK
D45
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 44:22
2. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 47:00 + 2:38
3. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 53:37 + 9:15
4. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 55:18 + 10:56
5. Blažková Hana RBK6957 C SK Radioklub Blansko 55:28 + 11:06
6. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 78:00 + 33:38
7. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 80:45 + 36:23
Starčuková Jana TBM6451 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D55
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 31:28
2. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 44:08 + 12:40
3. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 50:53 + 19:25
4. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 56:30 + 25:02
5. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:04 + 26:36
H10
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 18:55
2. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 22:06 + 3:11
3. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 22:23 + 3:28
4. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 24:38 + 5:43
5. Strýček Jan ADA0503 C OOB TJ Spartak Adamov 24:53 + 5:58
6. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 25:08 + 6:13
7. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 25:24 + 6:29
8. Kučera Tomáš ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno 29:57 + 11:02
9. Kvita Patrik 7LC0601 C Spolek bloudících šneků 30:11 + 11:16
10. Kvita Vincent 7LC0600 C Spolek bloudících šneků 32:31 + 13:36
11. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 37:20 + 18:25
12. Račanský Jakub UBM0503 C MENISKOS Brno 44:26 + 25:31
13. Ondrouch Martin ADA0502 C OOB TJ Spartak Adamov 47:30 + 28:35
14. Tachovský Jáchym ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno 48:47 + 29:52
15. Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno 51:08 + 32:13
Smutný Jakub ABM0502 C KOB Moira Brno DISK
H10N
1.90 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 14:28
2. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 23:32 + 9:04
3. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 25:49 + 11:21
4. Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno 28:32 + 14:04
5. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 28:43 + 14:15
6. Pospíšil Jan PBM0601 C TJ Spartak 1. Brněnská 29:58 + 15:30
7. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 31:56 + 17:28
8. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 32:30 + 18:02
9. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 33:38 + 19:10
H12
2.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 21:15
2. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 32:04 + 10:49
3. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 32:33 + 11:18
4. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 34:00 + 12:45
5. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 35:21 + 14:06
6. Rada Štěpán ABM0404 C KOB Moira Brno 37:12 + 15:57
7. Marek Vojtěch ZBM0410 C SK Žabovřesky Brno 39:43 + 18:28
8. Štěrbák Josef ZBM0409 C SK Žabovřesky Brno 42:47 + 21:32
9. Lička Adam VBM0301 C VSK Mendelu Brno 46:37 + 25:22
10. Musil Štěpán VBM0302 C VSK Mendelu Brno 54:21 + 33:06
11. Hažmuk Jáchym 18C0400 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 58:21 + 37:06
12. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 59:02 + 37:47
13. Fousek Vojtěch RBK0403 C SK Radioklub Blansko 62:56 + 41:41
14. Račanský Matěj 6YC0400 C Neregistrovaní 69:53 + 48:38
15. Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 84:50 + 63:35
16. Vemola Jiří UBM0301 C MENISKOS Brno 109:47 + 88:32
Šťastný Ondřej 17C0301 C KB Střelka Brno DISK
Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno DISK
Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno DISK
H14
3.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 33:12
2. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 35:52 + 2:40
3. Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 39:34 + 6:22
4. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 44:46 + 11:34
5. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 46:52 + 13:40
6. Němec Ondřej VBM0102 C VSK Mendelu Brno 66:03 + 32:51
7. Hrouda Jakub UBM0106 C MENISKOS Brno 67:48 + 34:36
8. Babánek Adam 17C0201 C KB Střelka Brno 75:00 + 41:48
9. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 76:00 + 42:48
10. Škrabal Hynek 17C0101 C KB Střelka Brno 77:36 + 44:24
11. Ruda Miroslav UBM0203 C MENISKOS Brno 80:14 + 47:02
12. Tachovský Matyáš ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno 89:15 + 56:03
H16
5.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinc Martin ZBM9905 C SK Žabovřesky Brno 54:23
2. Rajnoha David UBM0003 B MENISKOS Brno 58:39 + 4:16
3. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 60:52 + 6:29
4. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 61:20 + 6:57
5. Bžatek Vojtěch 18C9901 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 62:07 + 7:44
6. Šeďa Šimon ABM0009 B KOB Moira Brno 64:59 + 10:36
7. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 69:07 + 14:44
8. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 71:35 + 17:12
9. Šnyrch Jakub ABM9906 C KOB Moira Brno 73:57 + 19:34
10. Starčuk Zenon TBM9905 C KOS TJ Tesla Brno 75:26 + 21:03
11. Gregor Michal ZBM9906 C SK Žabovřesky Brno 83:03 + 28:40
12. Šťastný Jiří 17C9901 C KB Střelka Brno 95:15 + 40:52
H18
5.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 44:01
2. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 48:21 + 4:20
3. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 57:33 + 13:32
4. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 59:35 + 15:34
H21C
8.10 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8290
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 57:16 8832
2. Matula Petr ADA8202 C OOB TJ Spartak Adamov 62:22 + 5:06 8142
3. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 64:11 + 6:55 7897
4. Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 64:44 + 7:28 7822
5. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 64:53 + 7:37 7802
6. Bravený Vít ZBM9102 E SK Žabovřesky Brno 65:17 + 8:01 7748
7. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 66:16 + 9:00 7615
8. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 67:27 + 10:11 7455
9. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 67:35 + 10:19 7436
10. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 67:59 + 10:43 7382
11. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 68:25 + 11:09 7324
12. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 69:15 + 11:59 7211
13. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 69:25 + 12:09 7188
14. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 70:02 + 12:46 7105
15. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 70:41 + 13:25 7017
16. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 72:37 + 15:21 6755
17. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 73:22 + 16:06 6654
18. Stehlík Ondřej NST0001 C Stehlíková Alžběta - neregistrovaní 73:38 + 16:22
19. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 73:45 + 16:29 6602
20. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 74:04 + 16:48 6559
21. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 74:34 + 17:18 6492
22. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 74:59 + 17:43 6435
23. Schmid Vladimír ADA8701 C OOB TJ Spartak Adamov 76:26 + 19:10 6239
24. Pavelka Jan MBM8500 C O-mikron 79:31 + 22:15 5822
25. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 80:45 + 23:29 5655
26. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 82:24 + 25:08 5432
27. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 82:31 + 25:15 5416
28. Sáňka Ondřej MBM8427 C O-mikron 82:41 + 25:25 5393
29. Ježek Jiří PHK8403 C OK 99 Hradec Králové 83:01 + 25:45 5348
30. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 85:52 + 28:36 4963
31. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 88:10 + 30:54 4651
32. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 89:34 + 32:18 4462
33. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 95:23 + 38:07 3675
34. Preissler Adam HAV8608 C SKOB Havířov 96:02 + 38:46 3587
35. Podhrázský Zbyšek MBM8242 C O-mikron 98:42 + 41:26 3226
36. Burdilák Radek MBM8533 C O-mikron 98:44 + 41:28 3222
37. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 99:28 + 42:12 3123
38. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 101:54 + 44:38 2793
39. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 101:58 + 44:42 2784
40. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 102:14 + 44:58 2748
41. Eliáš Jan ZBM8207 C SK Žabovřesky Brno 102:19 + 45:03 2737
H21D
5.10 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2462
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Autrata Daniel TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno 48:36 2697
2. Král Jan XBM6903 C PELLŽS ABND RACING TEAM 53:53 + 5:17 2455
3. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 58:45 + 10:09 2233
4. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 60:44 + 12:08 2142
5. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 61:36 + 13:00 2102
6. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 61:52 + 13:16 2090
7. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 62:21 + 13:45 2068
8. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 64:28 + 15:52 1971
9. Kříž Pavel TBM8012 C KOS TJ Tesla Brno 66:47 + 18:11 1865
10. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 69:18 + 20:42 1749
11. Berka Milan RBK9011 C SK Radioklub Blansko 70:07 + 21:31
12. Bařina Jiří SBK8101 C KOB Start Blansko 70:24 + 21:48 1699
13. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:41 + 22:05 1686
14. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 71:14 + 22:38 1661
15. Drahotský Jakub NDR9401 C Drahotský Jakub - neregistrovaní 75:04 + 26:28
16. Baše Martin 3FC8400 C TJ SIGMA HRANICE 76:06 + 27:30
17. Novák Josef 76X9200 C Neregistr_S.A.D.A. 78:34 + 29:58
18. Touš Michal RBK8228 C SK Radioklub Blansko 112:31 + 63:55 0
19. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 112:42 + 64:06 0
Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno DISK 0
H35
6.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 56:15
2. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 61:42 + 5:27
3. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 65:14 + 8:59
4. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 66:39 + 10:24
5. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 67:43 + 11:28
6. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 69:07 + 12:52
7. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 70:27 + 14:12
8. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 71:00 + 14:45
9. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov 71:45 + 15:30
10. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 73:04 + 16:49
11. Mareček Jiří ADA5901 C OOB TJ Spartak Adamov 73:59 + 17:44
12. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 74:05 + 17:50
13. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 74:50 + 18:35
14. Milán Radek TBM7631 C KOS TJ Tesla Brno 76:16 + 20:01
15. Smutný Radek ABM6701 C KOB Moira Brno 78:38 + 22:23
16. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB Moira Brno 80:11 + 23:56
17. Polouček Pavel ABM7100 C KOB Moira Brno 80:58 + 24:43
18. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 82:59 + 26:44
19. Pohořalý Jiří OTK7500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 86:34 + 30:19
20. Starčuk Zenon TBM6202 C KOS TJ Tesla Brno 87:08 + 30:53
21. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 90:40 + 34:25
22. Zejda Jiří ABM7805 C KOB Moira Brno 92:18 + 36:03
23. Novotný Tomáš NNN C Neregistrovaní 100:25 + 44:10
24. Ryšavý Miloš ZBM7607 C SK Žabovřesky Brno 101:20 + 45:05
25. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 102:35 + 46:20
26. Dušek Vladimír 7LC7400 C Spolek bloudících šneků 111:02 + 54:47
27. Gregor David NGR7501 C Gregor David - neregistrovaní 150:43 + 94:28
Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno DISK
H45
4.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Galík Pavel VBM6106 C VSK Mendelu Brno 46:55
2. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 49:18 + 2:23
3. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:00 + 4:05
4. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 53:44 + 6:49
5. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 54:18 + 7:23
6. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 55:49 + 8:54
7. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 59:23 + 12:28
8. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 59:49 + 12:54
9. Štěpánský Václav ZBM6108 C SK Žabovřesky Brno 60:47 + 13:52
10. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 75:52 + 28:57
11. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 77:55 + 31:00
12. Pospíšil Aleš YBM6001 C Klub turistů a lyžařů Brno 79:54 + 32:59
13. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 81:52 + 34:57
H55
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 38:27
2. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 40:35 + 2:08
3. Truhlář Karel ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov 40:55 + 2:28
4. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 45:14 + 6:47
5. Šnyrch František ABM4902 C KOB Moira Brno 46:15 + 7:48
6. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 47:06 + 8:39
7. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 50:55 + 12:28
8. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 51:04 + 12:37
9. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 63:59 + 25:32
Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H65
2.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Milan ABM4501 C KOB Moira Brno 42:52
HDR
1.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Daniel NNN C Neregistrovaní 20:10
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 20:54 + 0:44
3. Cikánek Šimon 17C0701 C KB Střelka Brno 21:13 + 1:03
4. Bednářová Anna NBE0051 C Bednářová, Bednář - neregistrovaní 22:33 + 2:23
5. Hiklová Eva NHI0751 C Hikl Tomáš - neregistrovaní 23:38 + 3:28
6. Daňhelová Babeta TBM0657 C KOS TJ Tesla Brno 25:10 + 5:00
7. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 25:30 + 5:20
8. Taslerová Martina VBM0751 C VSK Mendelu Brno 26:33 + 6:23
9. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:34 + 6:24
10. Milánová Viktorie TBM0957 C KOS TJ Tesla Brno 26:40 + 6:30
11. Šťastný Adam 17C0801 C KB Střelka Brno 26:51 + 6:41
12. Prášil Štěpán NMR0001 C Martínková Romana - neregistrovaní 26:56 + 6:46
13. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov 27:33 + 7:23
14. Patermannová Eliška TBM0369 C KOS TJ Tesla Brno 28:21 + 8:11
15. Kubáň Patrik NNN C Neregistrovaní 29:38 + 9:28
16. Patermannová Marie TBM0680 C KOS TJ Tesla Brno 29:44 + 9:34
17. Skřivanková Anna 1XC0800 C Skřivankovi 29:58 + 9:48
18. Vojna Tobiáš NNN C Neregistrovaní 30:10 + 10:00
19. Lasota Jakub NNN C Neregistrovaní 31:03 + 10:53
20. Řondíková Anna NNN C Neregistrovaní 31:19 + 11:09
21. Vemolová Pavlína UBM0553 C MENISKOS Brno 31:26 + 11:16
22. Goláň Richard TBM0510 C KOS TJ Tesla Brno 31:44 + 11:34
23. Goláň Lukáš TBM0701 C KOS TJ Tesla Brno 31:53 + 11:43
24. Lasota Jan NNN C Neregistrovaní 32:12 + 12:02
25. Mudáková Natálie NNN C Neregistrovaní 32:13 + 12:03
26. Bednář Antonín NBE0001 C Bednářová, Bednář - neregistrovaní 32:22 + 12:12
27. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 32:36 + 12:26
28. Svirák Jonatan NNN C Neregistrovaní 32:39 + 12:29
29. Málek Kryštof 16C0500 C Neregistrovaný Málek 33:12 + 13:02
30. Kolář Šimon LBM1001 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:28 + 13:18
31. Pospíšil Martin PBM0801 C TJ Spartak 1. Brněnská 33:39 + 13:29
32. Floriánová Zuzana NNN C Neregistrovaní 34:13 + 14:03
33. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 34:23 + 14:13
34. Římáková Heda NNN C Neregistrovaní 34:29 + 14:19
35. Šujanová Berenika a Rozárka NNN C Neregistrovaní 35:25 + 15:15
36. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB TJ Spartak Adamov 35:44 + 15:34
37. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 36:21 + 16:11
38. Eliášová Marta ZBM0851 C SK Žabovřesky Brno 38:42 + 18:32
39. Marek FIlip NNN C Neregistrovaní 39:03 + 18:53
40. Šimek Honzík NNN C Neregistrovaní 40:08 + 19:58
41. Sedlák Ondřej NNN C Neregistrovaní 40:38 + 20:28
42. Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 41:35 + 21:25
43. Podhrázský Tomáš NER C 41:54 + 21:44
44. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 42:10 + 22:00
45. Eliáš Václav ZBM1000 C SK Žabovřesky Brno 42:51 + 22:41
46. Kvita František 7LC0000 C Spolek bloudících šneků 43:14 + 23:04
47. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 43:34 + 23:24
48. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 44:59 + 24:49
49. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 45:09 + 24:59
50. Vojta Hájek NNN C Neregistrovaní 45:17 + 25:07
51. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 45:46 + 25:36
52. Růžička Matěj NFU0002 C Fuchsová Marcela - neregistrovaní 45:55 + 25:45
53. Růžičková Adéla NFU0052 C Fuchsová Marcela - neregistrovaní 46:02 + 25:52
54. Hurbánková Anna TBM0661 C KOS TJ Tesla Brno 46:24 + 26:14
55. Bendíková Veronika ABM0656 C KOB Moira Brno 46:35 + 26:25
56. Rea COufalová NNN C Neregistrovaní 47:31 + 27:21
57. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 47:39 + 27:29
58. Thea Coufalová NNN C Neregistrovaní 47:53 + 27:43
59. Střelická Alena NSR0051 C Střelická Jana - neregistrovaní 53:13 + 33:03
60. Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 56:44 + 36:34
61. Vemola Matěj UBM0701 C MENISKOS Brno 57:51 + 37:41
62. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:45 + 38:35
63. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 60:09 + 39:59
64. Smejkal Staník NNN C Neregistrovaní 60:10 + 40:00
65. Strejček František a Klára TBM1120 C KOS TJ Tesla Brno 62:00 + 41:50
66. Kurečková Aneta ABM1054 C KOB Moira Brno 66:07 + 45:57
67. Vlasáci A NVL0001 C Vlasák Michal - neregistrovaní 67:24 + 47:14
68. Evstafeva Simona NEV1051 C Evstafeva Simona - neregistrovaní 70:45 + 50:35
69. Beranová Olga NNN C Neregistrovaní 77:47 + 57:37
70. Hübner Václav CTB1102 C SK OB Chotěboř 84:39 + 64:29
71. Tuček Vojtěch NNN C Neregistrovaní 87:38 + 67:28
72. Sychrová Markéta VBM1251 C VSK Mendelu Brno 106:26 + 86:16
73. Michálek Ondřej TBM0819 C KOS TJ Tesla Brno 120:16 + 100:06
74. Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 120:36 + 100:26
Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno DISK
P
3.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 25:53
2. Musil Radek NNN C Neregistrovaní 32:54 + 7:01
3. Novotný Petr NNO0001 C Novotný Petr - neregitrovaní 41:50 + 15:57
4. Patermannová Šárka NNN C Neregistrovaní 43:51 + 17:58
5. Střelická Jana NSR0052 C Střelická Jana - neregistrovaní 44:47 + 18:54
6. Doležalová Martina NDO9351 C Doležalovi - neregistrovaní 45:29 + 19:36
7. Doležalová Adéla NDO9551 C Doležalovi - neregistrovaní 45:34 + 19:41
8. Uhrovič Blahoslav PTI8448 C Sportovní klub Ptení 46:07 + 20:14
9. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 46:08 + 20:15
10. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 46:34 + 20:41
11. Kresta Aleš NER C 46:39 + 20:46
12. Šnyrchová Jitka ABM7653 C KOB Moira Brno 46:47 + 20:54
13. Staněk Mojmír UBM6701 C MENISKOS Brno 48:08 + 22:15
14. Cikánek Pavel 17C6901 C KB Střelka Brno 48:48 + 22:55
15. Žvaková Helena 17C7151 C KB Střelka Brno 49:02 + 23:09
16. Procházka Jiří NNN C Neregistrovaní 50:34 + 24:41
17. Hrazdil Jiří 9BC8400 C bez klubu 51:18 + 25:25
18. Bednář Tomáš NBE0002 C Bednářová, Bednář - neregistrovaní 51:20 + 25:27
19. Kvita Viktor 7LC7500 C Spolek bloudících šneků 52:06 + 26:13
20. Obdržálek Milan NOD6901 C Obdržálková Radmila - neregistrovaní 53:39 + 27:46
21. Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno 54:36 + 28:43
22. Macků Jaromír NMA0001 C Macků Jaromír - neregistrovaní 55:04 + 29:11
23. Hájková Radka NHA0051 C Hájková Radka - neregistovaní 55:23 + 29:30
24. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 55:42 + 29:49
25. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 56:21 + 30:28
26. Vykydal Radek NNN C Neregistrovaní 57:07 + 31:14
27. Šeďová Klára NNN C Neregistrovaní 57:47 + 31:54
27. ŠeĎa Viktor NNN C Neregistrovaní 57:47 + 31:54
29. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:03 + 32:10
30. Urbánková Lenka NNN C Neregistrovaní 58:11 + 32:18
31. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 59:47 + 33:54
31. Šarlej Marek TBM8104 C KOS TJ Tesla Brno 59:47 + 33:54
33. Vildomcová Anna NVI8651 C Vildomcová Anna - neregistrovaní 60:10 + 34:17
34. Jalůvka Kuba NNN C Neregistrovaní 60:54 + 35:01
35. Fuchs Jan NFU0001 C Fuchsová Marcela - neregistrovaní 62:18 + 36:25
36. DOušek Ivo NNN C Neregistrovaní 63:43 + 37:50
37. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 64:29 + 38:36
38. Kacetl TOmáš NNN C Neregistrovaní 64:35 + 38:42
39. Obdržálková Radmila NOD7051 C Obdržálková Radmila - neregistrovaní 65:36 + 39:43
40. Effenbergerová Lenka NNN C Neregistrovaní 68:17 + 42:24
41. Klimundová Radka NER C 68:22 + 42:29
42. Helán Libor NVI1981 C Vildomcová Anna - neregistrovaní 68:27 + 42:34
43. Otrusinová Olga VBM8652 C VSK Mendelu Brno 69:01 + 43:08
44. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 69:04 + 43:11
45. Finstrlová Alena NNN C Neregistrovaní 69:25 + 43:32
46. Vlasáci 1 NVL0002 C Vlasák Michal - neregistrovaní 69:46 + 43:53
47. Taslerová Renata VBM7651 C VSK Mendelu Brno 71:14 + 45:21
48. Schwarzova Kamila NSC0051 C Schwarzova Kamila - neregistrovaní 71:37 + 45:44
49. Humlíček Tomáš SBK0101 C KOB Start Blansko 72:21 + 46:28
50. Jiříkovský Martin NNN C Neregistrovaní 72:52 + 46:59
51. Chalabala Šimon ABM C KOB Moira Brno 72:57 + 47:04
52. Tachovská Kamila NNN C Neregistrovaní 73:29 + 47:36
53. Holý Roman 4NC6400 C O sto šest 75:00 + 49:07
54. Holá Tereza 4NC8550 C O sto šest 76:30 + 50:37
55. Fuchsová Marcela NFU0051 C Fuchsová Marcela - neregistrovaní 76:47 + 50:54
56. Humlíčková Pavla SBK0451 C KOB Start Blansko 77:43 + 51:50
57. Holá Martina 4NC8850 C O sto šest 78:02 + 52:09
58. Králová Dana XBM7650 C PELLŽS ABND RACING TEAM 80:56 + 55:03
59. Vojnová Sofie NNN C Neregistrovaní 81:28 + 55:35
60. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 87:44 + 61:51
61. Fousková Leona RBK7452 C SK Radioklub Blansko 90:20 + 64:27
62. Poloučková Vilma ABM7251 C KOB Moira Brno 96:10 + 70:17
63. Michalík Ivan NMI0001 C Michalík Ivan - neregistrovaní 117:05 + 91:12
64. Konečná Nikol NNN C Neregistrovaní 146:01 + 120:08
Machová Hana NNN C Neregistrovaní DISK
Novotná Anna TBM0259 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Štěpánská Sylva NSP0051 C Štěpánská Sylva - neregistrovaní DISK