Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.04.2016
Místo konání:
Bílsko u Kopidlna
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Habrovník, 1 : 10 000, E = 2,5 m, stav březen 2016
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Viková Vendula - R2, Hrubý Ladislav
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 27:12
2. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 27:58 + 0:46
3. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 28:25 + 1:13
4. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 31:38 + 4:26
5. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 35:02 + 7:50
6. Chrástová Bára STH SK Studenec 38:10 + 10:58
7. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:54 + 11:42
8. Lacinová Monika LPU0888 OK Lokomotiva Pardubice 49:17 + 22:05
9. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:48 + 23:36
Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice DISK
Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D10C
1.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 17:23
2. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 OK 99 Hradec Králové 18:20 + 0:57
3. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 18:59 + 1:36
4. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 19:02 + 1:39
5. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 19:03 + 1:40
6. Zurynková Ema PHK0655 OK 99 Hradec Králové 24:21 + 6:58
7. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 25:53 + 8:30
8. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 26:50 + 9:27
9. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 28:52 + 11:29
10. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 30:33 + 13:10
11. Kovaříková Daniela SJC0651 Sportcentrum Jičín 31:45 + 14:22
12. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 34:24 + 17:01
13. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:57 + 57:34
Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D12C
2.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 20:44
2. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 22:15 + 1:31
3. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 24:11 + 3:27
4. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:18 + 3:34
5. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 24:41 + 3:57
6. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:48 + 5:04
7. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 26:22 + 5:38
8. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 26:25 + 5:41
9. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 26:57 + 6:13
10. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:21 + 6:37
11. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 28:23 + 7:39
12. Kroniková Sylvie SHK0450 OK Slavia Hradec Králové 29:27 + 8:43
13. Trlidová Agáta LPU0554 OK Lokomotiva Pardubice 29:49 + 9:05
14. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 30:14 + 9:30
15. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 30:30 + 9:46
16. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:21 + 10:37
17. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 31:51 + 11:07
18. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:16 + 13:32
19. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 35:27 + 14:43
20. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 36:24 + 15:40
21. Mitkovová Jindřiška LTU0550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:54 + 16:10
22. Rychterová Lucie PHK0557 OK 99 Hradec Králové 37:18 + 16:34
23. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:25 + 16:41
24. Hessnerová Lucie VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:29 + 21:45
25. Růžičková Eliška SJC0452 Sportcentrum Jičín 42:42 + 21:58
26. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 46:15 + 25:31
27. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 53:58 + 33:14
D12D
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cachová Mirka LPU0555 OK Lokomotiva Pardubice 26:17
2. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 30:55 + 4:38
3. Skalická Zuzana CHC0451 K.O.B. Choceň 32:17 + 6:00
4. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:40 + 12:23
5. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 41:07 + 14:50
6. Suchomelová Josefína ZAM0451 OB T.J. Sokol Žamberk 42:58 + 16:41
7. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 43:16 + 16:59
8. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:09 + 18:52
9. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 45:43 + 19:26
10. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:57 + 19:40
11. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 50:06 + 23:49
12. Zajícová Radomíra LPU0453 OK Lokomotiva Pardubice 58:04 + 31:47
13. Dvořáková Anežka LPU0556 OK Lokomotiva Pardubice 77:28 + 51:11
D14C
3.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 23:09
2. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 25:52 + 2:43
3. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 25:56 + 2:47
4. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 26:07 + 2:58
5. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 26:15 + 3:06
6. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 27:43 + 4:34
7. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 28:14 + 5:05
8. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 28:44 + 5:35
9. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 28:55 + 5:46
10. Suchánková Eliška PHK0250 OK 99 Hradec Králové 30:29 + 7:20
11. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 30:36 + 7:27
12. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 31:44 + 8:35
13. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:03 + 8:54
14. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 32:11 + 9:02
15. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 32:28 + 9:19
16. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 33:22 + 10:13
17. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 33:53 + 10:44
18. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 34:32 + 11:23
19. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:54 + 11:45
20. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 35:18 + 12:09
21. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 36:18 + 13:09
22. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 36:52 + 13:43
23. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:56 + 13:47
24. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 37:28 + 14:19
25. Kinclová Natálie LTU0350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:58 + 18:49
26. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 42:40 + 19:31
27. Kuříková Zuzana JIL0353 OK Jilemnice 50:39 + 27:30
28. Pató Johana SHK0356 OK Slavia Hradec Králové 55:04 + 31:55
29. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 62:53 + 39:44
D14D
3.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikysková Doubravka ZAM0251 OB T.J. Sokol Žamberk 34:25
2. Pinke Veronika LPU0361 OK Lokomotiva Pardubice 34:35 + 0:10
3. Meierová Bára BRU0251 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:17 + 5:52
4. Zářecká Linda KOR0250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:57 + 14:32
5. Cibulková Veronika LPU0355 OK Lokomotiva Pardubice 53:56 + 19:31
6. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:27 + 23:02
7. Baresova Anna SHK0353 OK Slavia Hradec Králové 63:01 + 28:36
8. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 65:36 + 31:11
9. Kadavá Pavlína JIL0355 OK Jilemnice 80:35 + 46:10
D16C
4.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ciesiółka Katarzyna 17P0050 WKS Śląsk Wrocław 32:31
2. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 32:38 + 0:07
3. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:41 + 0:10
4. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 32:48 + 0:17
5. Kubíčková Iva LPU0157 OK Lokomotiva Pardubice 33:47 + 1:16
6. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 35:39 + 3:08
7. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 35:53 + 3:22
8. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 36:01 + 3:30
9. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 37:17 + 4:46
10. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 37:30 + 4:59
11. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 37:52 + 5:21
12. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 38:36 + 6:05
13. Mazurek Agnieszka 17P0150 WKS Śląsk Wrocław 40:10 + 7:39
14. Pachelová Anna ZAM0053 OB T.J. Sokol Žamberk 41:20 + 8:49
15. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 41:43 + 9:12
16. Charvátová Kateřina SHK0050 OK Slavia Hradec Králové 43:56 + 11:25
17. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:00 + 11:29
18. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 44:24 + 11:53
19. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 45:15 + 12:44
20. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 49:34 + 17:03
21. Šťastná Hana JIL0053 OK Jilemnice 51:39 + 19:08
22. Hnátnická Zuzana ZAM0152 OB T.J. Sokol Žamberk 51:57 + 19:26
23. Brancuská Lenka LPU0159 OK Lokomotiva Pardubice 53:26 + 20:55
24. Loukotová Adéla HOR0150 TJ Jiskra Hořice 53:45 + 21:14
25. Obrmajerová Gábina ZAM0153 OB T.J. Sokol Žamberk 148:33 + 116:02
D18C
5.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:20
2. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 42:11 + 0:51
3. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 46:07 + 4:47
4. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 46:13 + 4:53
5. Emilia Zieba xxx XXX 48:31 + 7:11
6. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 59:11 + 17:51
7. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 61:51 + 20:31
8. Knápková Adéla ZAM9953 OB T.J. Sokol Žamberk 79:45 + 38:25
9. Kubečková Veronika PHK9853 OK 99 Hradec Králové 79:53 + 38:33
D21C
7.10 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7395
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 46:57 7679
2. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 47:19 + 0:22 7624
3. Kalenská Dominika STH SK Studenec 51:02 + 4:05
4. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:13 + 5:16 6882
5. Zákravská Šárka LTU8951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:34 + 5:37 6829
6. König Lucie AOP8851 Orientační Běh Opava 52:46 + 5:49 6798
7. Choutková Magdaléna SOB8851 SOBSA 53:34 + 6:37 6677
8. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 55:23 + 8:26 6402
9. Karbowiak Iga 17P9550 WKS Śląsk Wrocław 56:35 + 9:38
10. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 56:58 + 10:01 6162
11. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 57:12 + 10:15 6127
12. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:53 + 11:56 5872
13. Balcarová Jana PHK8852 OK 99 Hradec Králové 59:25 + 12:28 5791
14. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 62:22 + 15:25 5344
15. Kičinová Erika VRL9154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:57 + 16:00 5256
16. Aerts Pavlína VRL8351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:26 + 16:29 5183
16. Matušincová Lucie PHK8152 OK 99 Hradec Králové 63:26 + 16:29 5183
18. Lubak Kamila 17P9151 WKS Śląsk Wrocław 64:11 + 17:14
19. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:07 + 18:10 4928
20. Skalická Karolína ZAM9652 OB T.J. Sokol Žamberk 73:33 + 26:36 3651
Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
D21D
4.70 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4779
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 35:37 4980
2. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 37:31 + 1:54 4736
3. Drahorádová Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 38:25 + 2:48 4620
4. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 38:36 + 2:59 4597
5. Loskotová Daniela 73C7650 xxx 38:54 + 3:17
6. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 43:40 + 8:03 3946
7. Kodytková Iva VAM7751 OOB Vamberk 44:05 + 8:28 3892
8. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 44:40 + 9:03 3817
9. Marešová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 44:42 + 9:05 3813
10. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 45:09 + 9:32 3755
11. Sokolová Tereza BRM8451 Sokol Burdych 46:06 + 10:29 3633
12. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 47:31 + 11:54 3451
13. Besedová Petra CHT7654 OOB SK Chrast 48:25 + 12:48 3335
14. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 49:58 + 14:21 3136
15. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 51:05 + 15:28 2992
16. Koutná Kateřina PHK9351 OK 99 Hradec Králové 53:19 + 17:42 2705
17. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 54:37 + 19:00 2538
18. Šiffelová Lenka ZAM8452 OB T.J. Sokol Žamberk 55:28 + 19:51 2429
19. Sojková Petra ALB8950 OOB Albrechtice nad Orlicí 103:58 + 68:21 0
D35C
6.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 46:31
2. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 47:11 + 0:40
3. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 48:36 + 2:05
4. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 48:57 + 2:26
5. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 49:01 + 2:30
6. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:41 + 4:10
7. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 51:23 + 4:52
8. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 52:36 + 6:05
9. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 53:39 + 7:08
10. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 54:28 + 7:57
11. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:29 + 7:58
12. Rychterová Kateřina PHK7752 OK 99 Hradec Králové 54:45 + 8:14
13. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 56:19 + 9:48
14. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 56:40 + 10:09
15. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 56:52 + 10:21
16. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 57:22 + 10:51
17. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:59 + 11:28
18. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 59:05 + 12:34
19. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 60:39 + 14:08
20. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:15 + 15:44
21. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:27 + 16:56
D35D
4.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 39:45
2. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:28 + 0:43
3. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:06 + 2:21
4. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 42:56 + 3:11
5. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:15 + 3:30
6. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 43:24 + 3:39
7. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 45:21 + 5:36
8. Christophová Dagmar SRK6852 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:25 + 5:40
9. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 45:57 + 6:12
10. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 46:46 + 7:01
11. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 46:50 + 7:05
12. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 49:29 + 9:44
13. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 49:37 + 9:52
14. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:48 + 10:03
15. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:47 + 12:02
16. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 52:00 + 12:15
17. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:07 + 12:22
18. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 52:13 + 12:28
19. Koblížková Hana ZAM5851 OB T.J. Sokol Žamberk 52:51 + 13:06
20. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:33 + 13:48
21. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:59 + 15:14
22. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 55:38 + 15:53
23. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 55:43 + 15:58
24. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:57 + 16:12
25. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 61:20 + 21:35
26. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:13 + 22:28
27. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 74:21 + 34:36
28. Chládková Eva ZAM7051 OB T.J. Sokol Žamberk 92:50 + 53:05
Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice DISK
D45C
4.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 37:42
2. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:57 + 1:15
3. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 39:44 + 2:02
4. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 40:14 + 2:32
5. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 43:47 + 6:05
6. Vlkanova Hana PHK7050 OK 99 Hradec Králové 43:48 + 6:06
7. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:30 + 6:48
8. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 48:24 + 10:42
9. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 48:27 + 10:45
10. Novotná Iva SHK6151 OK Slavia Hradec Králové 48:53 + 11:11
11. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 49:08 + 11:26
12. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 51:40 + 13:58
13. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 51:43 + 14:01
14. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 53:30 + 15:48
15. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:26 + 16:44
16. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 57:50 + 20:08
17. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 66:13 + 28:31
D45D
3.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 35:05
2. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 39:28 + 4:23
3. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 40:00 + 4:55
4. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 40:46 + 5:41
5. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 40:58 + 5:53
6. Cabalková Ivana ZAM6351 OB T.J. Sokol Žamberk 41:27 + 6:22
7. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 42:41 + 7:36
8. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:47 + 7:42
9. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:33 + 8:28
10. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:19 + 10:14
11. Nožková Dagmar ZAM6251 OB T.J. Sokol Žamberk 46:19 + 11:14
12. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 46:44 + 11:39
13. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 47:10 + 12:05
14. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 51:15 + 16:10
15. Kosová Leona LPU7153 OK Lokomotiva Pardubice 58:44 + 23:39
16. Bürgerová Kateřina LPU6755 OK Lokomotiva Pardubice 59:08 + 24:03
17. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:13 + 24:08
18. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 59:20 + 24:15
19. Švábová Michaela BRU6851 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:39 + 29:34
20. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 82:33 + 47:28
D55C
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 34:18
2. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 36:56 + 2:38
3. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:24 + 4:06
4. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 41:34 + 7:16
5. Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové 42:18 + 8:00
6. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 42:19 + 8:01
7. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 43:53 + 9:35
8. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 45:40 + 11:22
9. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 46:30 + 12:12
10. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 46:34 + 12:16
11. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 47:44 + 13:26
12. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:20 + 14:02
13. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 48:22 + 14:04
14. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 49:22 + 15:04
15. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 50:17 + 15:59
16. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 51:21 + 17:03
17. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 52:18 + 18:00
18. Stulíková Zuzana SHK5751 OK Slavia Hradec Králové 57:27 + 23:09
D65C
3.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:16
2. Martincová Helena ZAM5051 OB T.J. Sokol Žamberk 48:24 + 1:08
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 52:30 + 5:14
4. Lhotská Hana ZAM4651 OB T.J. Sokol Žamberk 54:53 + 7:37
Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H10N
1.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:11
2. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:06 + 1:55
3. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 33:12 + 3:01
4. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 35:38 + 5:27
5. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 40:32 + 10:21
6. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 43:59 + 13:48
7. Vanický Viktor KOR0803 OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:35 + 15:24
8. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:17 + 20:06
9. Haken Miroslav SJC0703 Sportcentrum Jičín 58:53 + 28:42
Horáček Dominik STH0600 SK Studenec DISK
Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí +
Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:20 + 0:09
H10C
1.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:24
2. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 16:19 + 1:55
3. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:11 + 4:47
4. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 19:42 + 5:18
5. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:55 + 5:31
6. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 20:42 + 6:18
7. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 21:19 + 6:55
8. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 21:56 + 7:32
9. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:12 + 7:48
10. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 22:31 + 8:07
11. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:32 + 9:08
12. Vicenec Martin ZAM0601 OB T.J. Sokol Žamberk 25:39 + 11:15
13. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 32:04 + 17:40
14. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:24 + 20:00
H12C
2.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 18:20
2. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 18:37 + 0:17
3. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 18:45 + 0:25
4. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 19:02 + 0:42
5. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 19:09 + 0:49
6. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 19:37 + 1:17
7. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 19:41 + 1:21
8. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 20:14 + 1:54
9. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 20:52 + 2:32
10. Štefan Jan STH0500 SK Studenec 20:55 + 2:35
11. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 21:18 + 2:58
12. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 21:52 + 3:32
13. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 21:53 + 3:33
14. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 21:57 + 3:37
15. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:27 + 4:07
16. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 22:56 + 4:36
17. Vitvar Radim SJC0404 Sportcentrum Jičín 24:01 + 5:41
18. Juška Michal LPU0504 OK Lokomotiva Pardubice 24:28 + 6:08
19. Vodička Igor LPU0507 OK Lokomotiva Pardubice 24:52 + 6:32
20. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:05 + 6:45
21. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 25:33 + 7:13
22. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 25:49 + 7:29
23. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 26:47 + 8:27
24. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:57 + 8:37
25. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 27:28 + 9:08
26. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 27:55 + 9:35
27. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 28:03 + 9:43
28. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 28:04 + 9:44
29. Novotný Lukáš PHK0505 OK 99 Hradec Králové 28:25 + 10:05
30. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 29:09 + 10:49
31. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:57 + 11:37
32. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:44 + 12:24
33. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 31:11 + 12:51
34. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 38:46 + 20:26
35. Tuček Jakub SJC0405 Sportcentrum Jičín 48:08 + 29:48
36. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 52:19 + 33:59
H12D
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holman Antonín HOR0405 TJ Jiskra Hořice 26:52
2. Suchánek Adam PHK0403 OK 99 Hradec Králové 31:14 + 4:22
3. Tměj Adam SJC0407 Sportcentrum Jičín 35:20 + 8:28
4. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:37 + 8:45
5. Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice 35:50 + 8:58
6. Bečka Bartoloměj ZAM0503 OB T.J. Sokol Žamberk 39:17 + 12:25
7. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 41:50 + 14:58
8. Jiřička Martin STH0503 SK Studenec 44:11 + 17:19
9. Zářecký Daniel KOR0500 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:28 + 17:36
10. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 45:39 + 18:47
11. Pfeifer Erik STH0502 SK Studenec 50:40 + 23:48
12. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 55:29 + 28:37
13. Dvořák Vojtěch LPU0506 OK Lokomotiva Pardubice 55:45 + 28:53
Kunt Stanislav ZAM0401 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H14C
4.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 28:33
2. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 29:07 + 0:34
3. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 30:27 + 1:54
4. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 32:42 + 4:09
5. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 32:43 + 4:10
6. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:01 + 4:28
7. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 33:30 + 4:57
8. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:08 + 5:35
9. Bárta Šimon PHK0202 OK 99 Hradec Králové 35:41 + 7:08
10. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:21 + 7:48
11. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 36:24 + 7:51
12. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 37:53 + 9:20
13. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 38:55 + 10:22
14. Tomeš Matyáš SRK0203 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:05 + 12:32
15. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 41:51 + 13:18
16. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 41:54 + 13:21
17. Pachel Jakub ZAM0202 OB T.J. Sokol Žamberk 42:14 + 13:41
18. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:41 + 14:08
19. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:29 + 14:56
20. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 44:11 + 15:38
21. Šípek Stanislav SRK0304 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:37 + 16:04
22. Franta Jonáš SJC0201 Sportcentrum Jičín 45:58 + 17:25
23. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:09 + 17:36
24. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 46:57 + 18:24
25. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:10 + 20:37
26. Ráček Jan KUO0302 KOB Ústí nad Orlicí 49:20 + 20:47
27. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 50:18 + 21:45
28. Kuneš Vojtěch HOR0200 TJ Jiskra Hořice 54:14 + 25:41
29. Grundman Viktor CHC0301 K.O.B. Choceň 55:02 + 26:29
30. Hanák Dominik LTU0200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:28 + 31:55
Štefan Vít STH0202 SK Studenec 26:19 +
H14D
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroutil Jan KUO0202 KOB Ústí nad Orlicí 32:03
2. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 34:15 + 2:12
3. Pinke Tomáš LPU0311 OK Lokomotiva Pardubice 35:20 + 3:17
4. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:46 + 10:43
4. Satranský Martin NPA0201 SK LOB Nová Paka 42:46 + 10:43
6. Pávek Ondřej KUO0301 KOB Ústí nad Orlicí 47:39 + 15:36
7. Ledvina Filip JIL0202 OK Jilemnice 50:59 + 18:56
8. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 51:23 + 19:20
9. Lacina Jindřich LPU0211 OK Lokomotiva Pardubice 56:12 + 24:09
10. Beneš Robin KOR0301 OB DDM Kostelec nad Orlicí 86:50 + 54:47
Krsek Šimon ZAM0204 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H16C
6.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 37:29
2. Mikołaj Krawczynski 17P7901 WKS Śląsk Wrocław 39:14 + 1:45
3. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 42:06 + 4:37
4. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 42:59 + 5:30
5. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 44:09 + 6:40
6. Czapliński Jakub 17P0001 WKS Śląsk Wrocław 47:16 + 9:47
7. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 47:19 + 9:50
8. Rosłaniec Mateusz 17P0000 WKS Śląsk Wrocław 48:26 + 10:57
9. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 49:44 + 12:15
10. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:54 + 12:25
11. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:22 + 18:53
12. Burket Vojtěch JIL0105 OK Jilemnice 58:40 + 21:11
13. Kubát Tomáš VRL0001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:28 + 21:59
14. Ledniowski Filip 17P0002 WKS Śląsk Wrocław 61:25 + 23:56
15. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 61:53 + 24:24
16. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 62:09 + 24:40
17. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:16 + 28:47
18. Bürger Matěj LPU0009 OK Lokomotiva Pardubice 67:53 + 30:24
19. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:19 + 34:50
20. Morvay Tomáš PHK0000 OK 99 Hradec Králové 83:15 + 45:46
21. Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald 96:17 + 58:48
Školník Eduard BRU0103 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
H18C
8.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 51:10
2. Sosenko Szymon CHC9804 K.O.B. Choceň 55:56 + 4:46
3. Lubak Mateusz 17P9802 WKS Śląsk Wrocław 61:09 + 9:59
4. Lauterbach David ZAM9801 OB T.J. Sokol Žamberk 62:55 + 11:45
5. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:11 + 12:01
6. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 66:26 + 15:16
7. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 67:27 + 16:17
8. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:48 + 16:38
9. Gernert Marek JIL9801 OK Jilemnice 70:35 + 19:25
10. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 70:52 + 19:42
11. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 72:31 + 21:21
12. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 75:20 + 24:10
13. Burket Tomáš JIL9805 OK Jilemnice 77:15 + 26:05
14. Havlíček Samuel PHK9803 OK 99 Hradec Králové 82:09 + 30:59
15. Friml Dominik ZAM9901 OB T.J. Sokol Žamberk 93:21 + 42:11
Juhász Matěj LTU9900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H21C
11.90 km, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7251
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 62:03 7771
2. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 68:13 + 6:10 7102
3. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 70:16 + 8:13 6880
4. Majasow Kostiantyn 17P8300 WKS Śląsk Wrocław 70:49 + 8:46
5. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:42 + 9:39 6724
6. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 72:02 + 9:59 6688
7. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 72:48 + 10:45 6605
8. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 73:13 + 11:10 6560
9. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 73:18 + 11:15 6551
10. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 73:28 + 11:25 6533
11. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 75:11 + 13:08 6346
12. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 75:30 + 13:27 6312
13. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 76:50 + 14:47 6167
14. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:55 + 14:52 6158
15. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 78:39 + 16:36 5970
16. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 78:59 + 16:56 5934
17. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 80:15 + 18:12 5797
18. Štancl Daniel KUO9501 KOB Ústí nad Orlicí 82:29 + 20:26 5555
19. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 84:04 + 22:01 5383
20. Becmer Damian 17P9700 WKS Śląsk Wrocław 86:17 + 24:14
21. Randík Jan SOB8703 SOBSA 87:12 + 25:09 5043
22. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 88:25 + 26:22 4911
23. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 88:43 + 26:40 4878
24. Lán Filip SHK8003 OK Slavia Hradec Králové 88:52 + 26:49 4862
25. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 88:55 + 26:52 4857
26. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 92:56 + 30:53 4421
27. Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 95:01 + 32:58
28. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 98:34 + 36:31 3810
29. Ježdík Václav ZAM9605 OB T.J. Sokol Žamberk 112:22 + 50:19 2313
30. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 113:09 + 51:06 2228
31. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 114:47 + 52:44 2051
Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita DISK
H21D
8.20 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2777
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 66:16 2814
2. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 66:50 + 0:34 2791
3. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 67:32 + 1:16
4. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 68:24 + 2:08 2726
5. Sokol Milan BRM7201 Sokol Burdych 69:46 + 3:30 2669
6. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 72:21 + 6:05 2563
7. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:17 + 9:01 2441
8. Růžička Daniel KOR9000 OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:20 + 9:04 2439
9. Šolc Radim PGP8101 SK Praga 79:07 + 12:51 2283
10. Moravec Filip ZAM8801 OB T.J. Sokol Žamberk 80:05 + 13:49
11. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 83:44 + 17:28 2092
12. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 86:16 + 20:00 1987
13. Šafránek Daniel KOR9700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 89:34 + 23:18 1851
14. Lux Martin ZAM9301 OB T.J. Sokol Žamberk 92:50 + 26:34
H35C
9.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 50:34
2. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:10 + 2:36
3. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:31 + 3:57
4. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 57:38 + 7:04
5. Karkoš Petr XCR7300 MTB Chrudim, z.s. 58:58 + 8:24
6. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 65:57 + 15:23
7. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 67:28 + 16:54
8. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 70:59 + 20:25
9. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 71:32 + 20:58
10. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 72:32 + 21:58
11. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 72:44 + 22:10
12. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 72:46 + 22:12
13. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 78:56 + 28:22
14. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 83:19 + 32:45
15. Školník Jan BRU7301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 96:52 + 46:18
Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk DISK
Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové DISK
H35D
7.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 49:44
2. Bílek Lubor xxx XXX 55:53 + 6:09
3. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 57:20 + 7:36
4. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 61:18 + 11:34
5. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 61:19 + 11:35
6. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:48 + 13:04
7. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 63:18 + 13:34
8. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 65:18 + 15:34
9. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 65:56 + 16:12
10. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 67:57 + 18:13
11. Adamovský Michal VAM7200 OOB Vamberk 73:52 + 24:08
12. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 74:34 + 24:50
13. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 74:57 + 25:13
14. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:48 + 26:04
15. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 76:33 + 26:49
16. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 80:30 + 30:46
17. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 81:11 + 31:27
18. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 99:13 + 49:29
H45C
7.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň 47:45
2. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 50:47 + 3:02
3. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 51:24 + 3:39
4. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 52:12 + 4:27
5. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 53:09 + 5:24
6. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 53:27 + 5:42
7. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 54:25 + 6:40
8. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:47 + 7:02
9. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 55:11 + 7:26
10. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 57:37 + 9:52
11. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 58:12 + 10:27
12. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 59:31 + 11:46
13. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 60:58 + 13:13
14. Becmer Dariusz 17P7101 WKS Śląsk Wrocław 61:16 + 13:31
15. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 61:25 + 13:40
16. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 62:15 + 14:30
17. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:09 + 15:24
18. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 65:43 + 17:58
19. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 67:49 + 20:04
20. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 71:08 + 23:23
21. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 72:28 + 24:43
22. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 75:36 + 27:51
23. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:09 + 35:24
H45D
6.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Širůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové 54:08
2. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 54:23 + 0:15
3. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 54:53 + 0:45
4. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 56:10 + 2:02
5. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 57:27 + 3:19
6. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 57:41 + 3:33
7. Brancuský Zdeněk LPU6803 OK Lokomotiva Pardubice 57:44 + 3:36
8. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 60:01 + 5:53
9. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 60:10 + 6:02
10. Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk 60:56 + 6:48
11. Hostaš Zdeněk VAM6403 OOB Vamberk 63:02 + 8:54
12. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 64:36 + 10:28
13. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:00 + 10:52
14. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:20 + 14:12
15. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 68:37 + 14:29
16. Beseda Pavel CHT6910 OOB SK Chrast 73:23 + 19:15
17. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:26 + 20:18
18. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 76:46 + 22:38
19. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 80:30 + 26:22
20. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 80:58 + 26:50
21. Kos Radovan LPU7110 OK Lokomotiva Pardubice 81:15 + 27:07
22. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 81:41 + 27:33
23. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 82:10 + 28:02
24. Killar Marek LTU6801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:20 + 36:12
25. Sehnal Tomáš PDY6700 Běhej Poděbrady 98:38 + 44:30
Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod DISK
H55C
6.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 48:57
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 50:05 + 1:08
3. Guga Romuald 17P5500 WKS Śląsk Wrocław 52:08 + 3:11
4. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:12 + 3:15
5. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 52:25 + 3:28
6. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 55:24 + 6:27
7. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:57 + 7:00
8. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 56:31 + 7:34
9. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 56:45 + 7:48
10. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:19 + 8:22
11. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 57:32 + 8:35
12. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 59:04 + 10:07
13. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 60:37 + 11:40
14. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 60:55 + 11:58
15. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 62:18 + 13:21
16. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 63:09 + 14:12
17. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 63:42 + 14:45
18. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 67:03 + 18:06
19. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:40 + 19:43
20. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:14 + 21:17
21. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 70:32 + 21:35
22. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 72:39 + 23:42
23. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:33 + 27:36
24. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 81:23 + 32:26
25. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 81:54 + 32:57
26. Vlček Josef TYN5602 OOB SK Týniště nad Orlicí 82:13 + 33:16
27. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:22 + 37:25
28. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 86:45 + 37:48
Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:17 + 40:20
H55D
5.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vízek Luděk SHK6001 OK Slavia Hradec Králové 48:46
2. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 52:37 + 3:51
3. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 53:46 + 5:00
4. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 57:05 + 8:19
5. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 57:06 + 8:20
6. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 58:47 + 10:01
7. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 61:01 + 12:15
8. Beňo Miroslav TYN5301 OOB SK Týniště nad Orlicí 65:24 + 16:38
9. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 73:00 + 24:14
10. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 80:20 + 31:34
H65C
4.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:20
2. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 38:54 + 0:34
3. Tobiška Václav ZAM4401 OB T.J. Sokol Žamberk 40:40 + 2:20
4. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:13 + 5:53
5. Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk 45:09 + 6:49
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 48:22 + 10:02
7. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:42 + 13:22
8. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 54:08 + 15:48
9. Novotný František PHK4801 OK 99 Hradec Králové 56:07 + 17:47
10. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 64:48 + 26:28
11. Jiran Václav PHK4701 OK 99 Hradec Králové 82:17 + 43:57
H70C
3.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 40:44
2. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 45:14 + 4:30
3. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 47:15 + 6:31
4. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 47:29 + 6:45
5. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 50:32 + 9:48
6. Koudelka Karel LPU4001 OK Lokomotiva Pardubice 55:40 + 14:56
7. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 60:01 + 19:17
8. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 64:31 + 23:47
HDR
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 24:24
2. Příkazský Josef PHK0800 OK 99 Hradec Králové 24:26 + 0:02
3. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 24:58 + 0:34
4. Douda Štěpán xxx XXX 26:35 + 2:11
5. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 26:46 + 2:22
6. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 27:57 + 3:33
7. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 28:02 + 3:38
8. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 28:05 + 3:41
9. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 28:06 + 3:42
10. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 28:45 + 4:21
11. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 28:51 + 4:27
12. Skalický Ondřej xxx XXX 29:00 + 4:36
13. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 29:25 + 5:01
14. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 29:27 + 5:03
15. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 29:31 + 5:07
16. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 30:08 + 5:44
17. Skalický Jan CHC0501 K.O.B. Choceň 30:36 + 6:12
18. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 30:57 + 6:33
19. Cach Jan LPU0805 OK Lokomotiva Pardubice 31:04 + 6:40
20. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 31:38 + 7:14
21. Besedová Barborka CHT1051 OOB SK Chrast 32:17 + 7:53
22. Janele David PHK0304 OK 99 Hradec Králové 32:45 + 8:21
23. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 33:01 + 8:37
24. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 34:28 + 10:04
25. Liška Viktor PHK111 OK 99 Hradec Králové 34:41 + 10:17
26. Horáková Karolína PHK0750 OK 99 Hradec Králové 35:25 + 11:01
27. Daněk Tomáš TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 35:43 + 11:19
28. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 36:58 + 12:34
29. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 37:20 + 12:56
30. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 37:39 + 13:15
31. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 37:57 + 13:33
32. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 38:16 + 13:52
33. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:55 + 14:31
34. Podlešák Martin xxx XXX 39:21 + 14:57
35. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:33 + 15:09
36. Burda Vojtěch TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 40:30 + 16:06
37. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 40:32 + 16:08
38. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 41:44 + 17:20
39. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 43:05 + 18:41
40. Chrtková Anežka PHK0608 OK 99 Hradec Králové 43:25 + 19:01
41. Pompach Tobiáš PHK OK 99 Hradec Králové 44:09 + 19:45
42. Kujal xxx XXX 44:32 + 20:08
43. Kazda František SJC Sportcentrum Jičín 46:20 + 21:56
44. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 47:59 + 23:35
45. Volf Kryštof SRK1300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:14 + 23:50
46. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 48:57 + 24:33
47. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 49:13 + 24:49
48. Antoš Vítek NPA1201 SK LOB Nová Paka 50:35 + 26:11
49. Hrdý David PHK0702 OK 99 Hradec Králové 51:27 + 27:03
50. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:37 + 31:13
51. Bílková Lenka xxx XXX 60:16 + 35:52
52. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:59 + 40:35
53. Bucifal Martina 4QX7850 Březová 66:31 + 42:07
54. Novák Tomáš HOS7902 TJ Tatran Hostinné 66:39 + 42:15
55. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 67:12 + 42:48
56. Heyrick Nina xxx XXX 82:31 + 58:07
Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín DISK
Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín DISK
P
2.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Puš Roman STH7501 SK Studenec 21:01
2. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 21:56 + 0:55
3. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:24 + 1:23
4. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:33 + 1:32
5. Dušátková Lenka PHK8557 OK 99 Hradec Králové 22:42 + 1:41
6. Termerová Jana LTUXXXX OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:59 + 2:58
7. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:48 + 3:47
8. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 25:13 + 4:12
9. Suchardová Jana JIL7555 OK Jilemnice 25:24 + 4:23
10. Fejková Marcela SJC7751 Sportcentrum Jičín 25:36 + 4:35
11. Rybář Oleg LTU7801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:10 + 5:09
12. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 27:11 + 6:10
13. Kunešová Petra HOR7650 TJ Jiskra Hořice 27:37 + 6:36
14. Král Martin xxx XXX 29:11 + 8:10
15. Šabatová Jana SRK6810 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:20 + 8:19
16. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:52 + 8:51
17. Zářecká Vendula KOR8150 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:57 + 8:56
18. Lacina Martin LPU3333 OK Lokomotiva Pardubice 30:07 + 9:06
19. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 30:53 + 9:52
20. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:09 + 10:08
21. Dachovský Radovan 49C6900 NER 31:14 + 10:13
22. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 31:35 + 10:34
23. Luxová Adéla KUN8950 TJ Sokol Kunvald 31:59 + 10:58
24. Blechová Milada xxx XXX 33:20 + 12:19
25. Prázová Kamil SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:26 + 12:25
26. Sehnal Vojtěch PDY9800 Běhej Poděbrady 33:52 + 12:51
27. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 33:53 + 12:52
28. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 34:07 + 13:06
29. Brůnová Zuzana ZAM9351 OB T.J. Sokol Žamberk 34:47 + 13:46
30. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 34:54 + 13:53
31. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 36:07 + 15:06
32. Novotná Lucie PHK0053 OK 99 Hradec Králové 36:27 + 15:26
33. Stulík Jiří SHK5701 OK Slavia Hradec Králové 36:37 + 15:36
34. Mudruňková Romana xxx XXX 38:10 + 17:09
35. Morávková Barbora SHK0352 OK Slavia Hradec Králové 38:14 + 17:13
36. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:42 + 17:41
37. Brožek Petr xxx XXX 39:34 + 18:33
38. Sedloň Josef SNA TJ START Náchod 39:58 + 18:57
39. Hovadová Iveta ZAM0552 OB T.J. Sokol Žamberk 40:47 + 19:46
40. Douda Tomáš xxx XXX 42:40 + 21:39
41. Skalka Michal xxx XXX 44:50 + 23:49
42. Dytrychová Andrea DOK8950 OK Doksy 47:59 + 26:58
43. Procingerová Inka VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:34 + 32:33
44. Paděrová Helena SNA7150 TJ START Náchod 66:31 + 45:30
45. Brůna Tomáš ZAM6501 OB T.J. Sokol Žamberk 69:35 + 48:34
46. Máslo Miroslav SHK4001 OK Slavia Hradec Králové 71:49 + 50:48
47. Hammová Dita KOR7050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 77:19 + 56:18
Hovad Jaroslav ZAM7701 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
T
5.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 32:02
2. Kanta Martin LPU9705 OK Lokomotiva Pardubice 32:29 + 0:27
3. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 38:16 + 6:14
4. Sucharda Jan xxx XXX 62:38 + 30:36
5. Podlešák Marek xxx XXX 68:18 + 36:16
6. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:35 + 37:33
7. Ptáček Miloš XXX XXX 77:00 + 44:58
8. Kuchyňka Pavel xxx XXX 77:18 + 45:16
9. Zelenková Lenka NE1 NE1 79:31 + 47:29
10. Jireš František NE1 NE1 104:10 + 72:08
11. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 116:43 + 84:41