Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.04.2016
Místo konání:
Hodkovice nad Mohelkou, koupaliště
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Kozí brada 1:10 000, ekvidistance 5 m, formát max. A4, stav 3/2016
Ředitel závodu:
Karmazín Petr
Hlavní rozhodčí:
Ježek Ladislav - R3
Stavitel tratí:
Horáček Michal - R2
JURY:
Pachnerová Dominika, Peterka Vojtěch, Dikoš Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.15 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 27:25
2. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 29:41 + 2:16
3. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:15 + 2:50
4. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:40 + 5:15
5. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:45 + 8:20
6. Baloghová Mile TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:41 + 11:16
7. Hubáčková Lucie TJN0651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:43 + 14:18
8. Koňáková Eliška TJN0752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:01 + 23:36
9. Kowalczyk Honorata STB0651 TJ Stadion Nový Bor 53:44 + 26:19
10. Skácelová Kateřina Neregistrovaní - VLI 53:59 + 26:34
11. Vojtěchová Karolína BOR0755 OK Jiskra Nový Bor 55:42 + 28:17
12. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 70:40 + 43:15
13. Zawada Marcelina STB0752 TJ Stadion Nový Bor 83:45 + 56:20
Rindová Adriana LLI0653 TJ Loko Liberec DISK
Cihlářová Barbora CHA0451 OK Chrastava 82:43 + 55:18
D10L
3.52 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šírlová Markéta CHA0653 OK Chrastava 26:22
2. Mašková Lucie STB0751 TJ Stadion Nový Bor 28:30 + 2:08
3. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 29:04 + 2:42
4. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 30:17 + 3:55
5. Štveráková Zuzana CHA0750 OK Chrastava 31:16 + 4:54
6. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 32:24 + 6:02
7. Mácová Štěpánka 81C0650 Cirkus Čakovice 33:33 + 7:11
8. Holanová Lucie CHA0655 OK Chrastava 33:42 + 7:20
9. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 34:19 + 7:57
10. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 34:21 + 7:59
11. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 34:33 + 8:11
12. Krejzová Markéta TUR0854 OOB TJ Turnov 39:06 + 12:44
13. Vaňourková Sára BOR0759 OK Jiskra Nový Bor 40:36 + 14:14
14. Mácová Natálie 81C0750 Cirkus Čakovice 42:51 + 16:29
15. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 42:58 + 16:36
16. Štrynclová Johanka VLI0654 Slavia Liberec orienteering 45:22 + 19:00
17. Zappová Elisabeth TJN0952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:44 + 20:22
18. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 47:02 + 20:40
19. Růtová Amálka TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:15 + 20:53
20. Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:31 + 22:09
21. Hejnová Barbora VSP0851 USK Praha 51:39 + 25:17
22. Adamcová Tereza TJN0753 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:53 + 26:31
23. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 53:09 + 26:47
24. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:01 + 31:39
25. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:14 + 34:52
D12
2.12 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 15:43
2. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 17:26 + 1:43
3. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 20:21 + 4:38
4. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 20:47 + 5:04
5. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 21:44 + 6:01
6. Sochová Anna BOR0550 OK Jiskra Nový Bor 22:37 + 6:54
7. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 23:41 + 7:58
8. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:09 + 8:26
9. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:38 + 8:55
10. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 24:48 + 9:05
11. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 25:27 + 9:44
12. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 25:59 + 10:16
12. Průšková Tereza STB0499 TJ Stadion Nový Bor 25:59 + 10:16
14. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 26:12 + 10:29
15. Zawada Karolina STB0552 TJ Stadion Nový Bor 28:12 + 12:29
16. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 29:35 + 13:52
17. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 29:48 + 14:05
18. Kowalczyk Wiktoria STB0450 TJ Stadion Nový Bor 30:04 + 14:21
19. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:16 + 14:33
20. Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:43 + 18:00
21. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 34:35 + 18:52
22. Jakoubková Anna STB0498 TJ Stadion Nový Bor 39:49 + 24:06
23. Stehlíková Adéla BOR0554 OK Jiskra Nový Bor 40:17 + 24:34
24. Sýbová Marika BOR0553 OK Jiskra Nový Bor 40:45 + 25:02
25. Nagyová Kateřina TJN0452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:23 + 48:40
26. Koňáková Martina TJN0555 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:30 + 61:47
27. Neradová Natálie BOR0452 OK Jiskra Nový Bor 78:18 + 62:35
28. Skácelová Adéla Neregistrovaní - VLI 84:56 + 69:13
Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov DISK
Štveráková Eliška CHA0553 OK Chrastava DISK
D14
2.42 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:08
2. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:05 + 0:57
3. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 20:50 + 1:42
4. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 22:25 + 3:17
5. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 22:53 + 3:45
6. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 23:07 + 3:59
7. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 23:39 + 4:31
8. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:59 + 4:51
9. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 25:54 + 6:46
10. Piecek Emilia STB0351 TJ Stadion Nový Bor 27:40 + 8:32
11. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:29 + 9:21
12. Jeřábková Andrea CHA0253 OK Chrastava 31:11 + 12:03
13. Divišková Rebeka CHA0352 OK Chrastava 44:37 + 25:29
14. Pecháčková Jana VLI0351 Slavia Liberec orienteering 51:53 + 32:45
15. Říhová Eliška CHA0351 OK Chrastava 52:51 + 33:43
D16
3.14 km, 85 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 26:02
2. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:47 + 7:45
3. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 33:57 + 7:55
4. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:32 + 10:30
5. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:07 + 12:05
6. Hájková Anna TUR0051 OOB TJ Turnov 39:40 + 13:38
7. Rybářová Tereza BOR0153 OK Jiskra Nový Bor 41:20 + 15:18
8. Vančurová Anna TJN0154 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:19 + 19:17
9. Świca Katarzyna STB0099 TJ Stadion Nový Bor 45:45 + 19:43
10. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:14 + 20:12
11. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 47:25 + 21:23
12. Valterová Adéla KBP0150 KBP Praha 48:19 + 22:17
13. Šlechotvá Anežka VLI0151 Slavia Liberec orienteering 72:49 + 46:47
Kvasničková Magdaléna VLI0051 Slavia Liberec orienteering DISK
Čabanová Lenka FYD0151 Jizerský klub OB Frýdlant DISK
D18
3.46 km, 115 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 32:15
2. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 33:25 + 1:10
3. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 34:13 + 1:58
4. Knížková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:29 + 7:14
5. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 41:38 + 9:23
6. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:24 + 10:09
7. Würzová Karolína FYD9852 Jizerský klub OB Frýdlant 42:32 + 10:17
8. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 52:31 + 20:16
9. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 56:05 + 23:50
D20
3.46 km, 115 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žuchová Daniela TJN9750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:12 0
2. Kohlová Monika TUR9756 OOB TJ Turnov 48:35 + 8:23 0
3. Wyleżał Dominika 88P9850 MKS Paulinum Jelenia Góra 56:46 + 16:34
4. Valešová Martina LLI9650 TJ Loko Liberec 56:50 + 16:38 0
D21K
3.46 km, 110 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4066
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 32:13 4152
2. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 32:45 + 0:32 4086
3. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:46 + 1:33 3960
4. Rypáčková Dana NER 33:50 + 1:37
5. Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 35:58 + 3:45 3688
6. Kalata Agnieszka 88P8950 MKS Paulinum Jelenia Góra 36:21 + 4:08
7. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 37:12 + 4:59 3536
8. Trávníčková Hana VLI8250 Slavia Liberec orienteering 38:41 + 6:28 3353
9. Vajcová Hana CHA5651 OK Chrastava 39:53 + 7:40 3204
10. Špicarová Michaela SJC8754 Sportcentrum Jičín 40:33 + 8:20 3122
11. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:37 + 8:24 3114
12. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 40:45 + 8:32 3097
13. Brozová Zuzana CHA8950 OK Chrastava 41:31 + 9:18 3003
14. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 41:47 + 9:34 2970
15. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 45:51 + 13:38 2467
16. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 47:38 + 15:25 2247
17. Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 52:16 + 20:03
18. Höferová Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 53:15 + 21:02 1553
19. Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov 55:36 + 23:23 1263
20. Šulcová Veronika CHA8650 OK Chrastava 57:45 + 25:32 997
21. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 59:15 + 27:02 812
22. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 86:12 + 53:59 0
D21L
4.83 km, 155 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8417
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 35:33 8950
2. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga 38:49 + 3:16 8226
3. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 39:30 + 3:57 8074
4. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 39:44 + 4:11 8022
5. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 39:51 + 4:18 7997
6. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 40:42 + 5:09 7808
7. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 41:00 + 5:27 7741
8. Košárková Iva AOP8152 Orientační Běh Opava 41:04 + 5:31 7727
9. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 41:48 + 6:15 7564
10. Soukupová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 43:42 + 8:09 7143
11. Szeliga Malgorzata STB9399 TJ Stadion Nový Bor 45:48 + 10:15 6677
11. Pavlovcová Petra TUR9353 OOB TJ Turnov 45:48 + 10:15 6677
13. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 45:56 + 10:23 6648
14. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 46:18 + 10:45 6566
15. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 47:11 + 11:38 6370
16. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:44 + 12:11 6248
17. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 48:22 + 12:49
18. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 49:37 + 14:04 5831
19. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 50:11 + 14:38 5705
20. Setínková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 50:20 + 14:47 5672
21. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 50:57 + 15:24 5535
22. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 51:30 + 15:57 5413
23. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 51:35 + 16:02 5395
24. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 51:52 + 16:19 5332
25. Fólová Martina SMR8850 SK SNS Smržovka 53:33 + 18:00 4959
26. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 53:52 + 18:19 4888
27. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 54:14 + 18:41 4807
28. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 54:17 + 18:44 4796
29. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 54:19 + 18:46 4789
30. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 54:47 + 19:14 4685
31. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 54:59 + 19:26 4641
32. Würzová Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant 56:26 + 20:53 4319
33. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 56:54 + 21:21 4216
34. Hanušová Michaela TUR9554 OOB TJ Turnov 58:39 + 23:06 3828
35. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 59:48 + 24:15 3573
36. Fátorová Barbora DOB7878 KOB Dobruška 61:23 + 25:50 3222
37. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 62:14 + 26:41 3033
38. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 63:19 + 27:46 2793
D35
3.46 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 27:34
2. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 29:49 + 2:15
3. Vokurková Marta TJN7950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:34 + 6:00
4. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 36:47 + 9:13
5. Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 39:17 + 11:43
6. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 43:56 + 16:22
D40
3.44 km, 85 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 35:41
2. Skácelová Majda Neregistrovaní - VLI 42:34 + 6:53
3. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 42:54 + 7:13
4. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 44:13 + 8:32
5. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 45:02 + 9:21
6. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 45:34 + 9:53
7. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 49:32 + 13:51
8. Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 49:41 + 14:00
9. Pesničáková Kristýna TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:45 + 15:04
10. Novotná Hedvika TUR7454 OOB TJ Turnov 51:28 + 15:47
11. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:31 + 15:50
12. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:32 + 17:51
13. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 55:35 + 19:54
14. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:56 + 28:15
15. Šašková Petra SOB7451 SOBSA 71:52 + 36:11
16. Hlávková Helena VLI7352 Slavia Liberec orienteering 73:14 + 37:33
D45
3.14 km, 85 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 34:27
2. Eichlerová Jana KAS7051 KOB KAS 35:08 + 0:41
3. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:43 + 1:16
4. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:57 + 1:30
5. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 35:59 + 1:32
6. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:02 + 1:35
7. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:18 + 1:51
8. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 36:53 + 2:26
9. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 37:20 + 2:53
10. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 38:18 + 3:51
11. Pustaiová Romana TJN6851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:22 + 3:55
12. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 41:42 + 7:15
13. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 42:16 + 7:49
14. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 44:31 + 10:04
15. Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha 44:44 + 10:17
16. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 46:37 + 12:10
17. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 47:00 + 12:33
18. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 47:02 + 12:35
19. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 49:19 + 14:52
20. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 49:45 + 15:18
21. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 51:54 + 17:27
22. Šmausová Gabriela TJN6951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:49 + 18:22
23. Žihlová Lucie LLI6952 TJ Loko Liberec 57:10 + 22:43
24. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 58:42 + 24:15
25. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 58:46 + 24:19
26. Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:04 + 30:37
27. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 99:55 + 65:28
28. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 123:39 + 89:12
D50
2.90 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Jindra LDC6451 KOB Děčín 32:01
2. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 33:30 + 1:29
3. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 33:50 + 1:49
4. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 38:04 + 6:03
5. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 38:57 + 6:56
6. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 43:40 + 11:39
7. Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor 43:51 + 11:50
8. Krákorová Iva NER0070 NER 55:12 + 23:11
Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D55
2.56 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 30:20
2. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 33:48 + 3:28
3. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 34:05 + 3:45
4. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 34:42 + 4:22
5. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:59 + 6:39
6. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 38:19 + 7:59
7. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 39:22 + 9:02
8. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 44:29 + 14:09
9. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 46:19 + 15:59
D60
2.34 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 26:05
2. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 30:09 + 4:04
3. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 31:52 + 5:47
4. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 36:07 + 10:02
5. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 38:28 + 12:23
6. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 42:09 + 16:04
7. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:48 + 29:43
8. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 56:33 + 30:28
9. Richtrová Jaroslava JEN5251 OB Jenišovice 60:47 + 34:42
D65
2.34 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 36:39
2. Kubíková Hela LLI4851 TJ Loko Liberec 47:39 + 11:00
D70
2.02 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 29:26
2. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 31:56 + 2:30
3. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 38:47 + 9:21
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB KAS 44:27 + 15:01
5. Folprechtová Marie TUR4250 OOB TJ Turnov 50:48 + 21:22
Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB KAS DISK
H10
2.15 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:38
2. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 21:38 + 1:00
3. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:35 + 1:57
4. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 23:17 + 2:39
5. Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:14 + 4:36
6. Pachnik Jedrzej STB0602 TJ Stadion Nový Bor 26:25 + 5:47
7. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 26:40 + 6:02
8. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 27:26 + 6:48
9. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:59 + 8:21
9. Horák Martin VSP0601 USK Praha 28:59 + 8:21
11. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 29:36 + 8:58
12. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 29:47 + 9:09
13. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 36:00 + 15:22
14. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 40:28 + 19:50
15. Hubáček David TJN0602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:16 + 20:38
16. Městka Václav VSP0600 USK Praha 41:58 + 21:20
17. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:11 + 24:33
18. Just Matouš CHA0701 OK Chrastava 49:03 + 28:25
19. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 50:04 + 29:26
20. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:33 + 30:55
21. Hoetzel Jiří JEN0701 OB Jenišovice 80:28 + 59:50
H10L
3.52 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krupka Daniel CHA0703 OK Chrastava 28:47
2. Vávra Tomáš BOR0700 OK Jiskra Nový Bor 31:44 + 2:57
3. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 32:02 + 3:15
4. Zaňka Albert TJN0803 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:12 + 5:25
5. Lajtkep Jakub STB0600 TJ Stadion Nový Bor 34:14 + 5:27
6. Gomolák Jan CHA0603 OK Chrastava 36:38 + 7:51
7. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 39:52 + 11:05
8. Pesničák Jan TJN0702 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:19 + 13:32
9. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 43:03 + 14:16
10. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 46:16 + 17:29
11. Žižka Jan VLI0603 Slavia Liberec orienteering 47:02 + 18:15
12. Novotný Dalibor VLI0808 Slavia Liberec orienteering 47:33 + 18:46
13. Mairich Martin TJN0647 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:34 + 32:47
14. Dočekal Jakub TJN0808 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:27 + 60:40
Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava DISK
Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov DISK
Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice DISK
H12
2.15 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 15:16
2. Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 15:17 + 0:01
3. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 16:54 + 1:38
4. Rind Matyáš LLI0400 TJ Loko Liberec 18:20 + 3:04
5. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 18:28 + 3:12
6. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 18:39 + 3:23
7. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 18:48 + 3:32
8. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 20:33 + 5:17
9. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:39 + 6:23
10. Sýkora Oliver TJN0504 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:00 + 6:44
11. Hejna Viktor VSP0408 USK Praha 22:30 + 7:14
12. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 23:00 + 7:44
13. Šašek Martin SOB0501 SOBSA 23:32 + 8:16
14. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:58 + 8:42
15. Ort Haštal BOR0401 OK Jiskra Nový Bor 25:06 + 9:50
16. Chalupa Jan BOR0509 OK Jiskra Nový Bor 25:46 + 10:30
17. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 26:38 + 11:22
18. Valter Ondřej KBP0400 KBP Praha 28:02 + 12:46
19. Just Samuel CHA0502 OK Chrastava 28:48 + 13:32
20. Bičík Štěpán TUV0405 SOK TJ Turnov 29:30 + 14:14
21. Staszak Tomasz 88P0400 MKS Paulinum Jelenia Góra 29:52 + 14:36
22. Žák Tomáš BOR0405 OK Jiskra Nový Bor 30:19 + 15:03
23. Maškarinec Marek VLI0501 Slavia Liberec orienteering 34:13 + 18:57
24. Fojt Jan BOR0407 OK Jiskra Nový Bor 38:25 + 23:09
25. Blažkovan Matěj BOR0504 OK Jiskra Nový Bor 54:13 + 38:57
26. Randáček Prokop VLI0402 Slavia Liberec orienteering 56:12 + 40:56
27. Čapek Ondřej BOR0404 OK Jiskra Nový Bor 57:48 + 42:32
H14
2.72 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 18:48
2. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:58 + 0:10
3. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:15 + 0:27
4. Bolehovský Michal EKP0200 VŠTJ Ekonom Praha 20:03 + 1:15
5. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 21:03 + 2:15
6. Socha Ondřej BOR0302 OK Jiskra Nový Bor 21:14 + 2:26
7. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:53 + 3:05
8. Pachnik Stanislaw STB0303 TJ Stadion Nový Bor 22:00 + 3:12
9. Hájek Kryštof TUV0203 SOK TJ Turnov 23:34 + 4:46
10. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 24:46 + 5:58
11. Kolský Pavel PGP0204 SK Praga 25:05 + 6:17
12. Mellan Jonáš TUV0308 SOK TJ Turnov 26:07 + 7:19
13. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 26:13 + 7:25
14. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB KAS 26:42 + 7:54
15. Ekert Tomáš VLI0302 Slavia Liberec orienteering 26:53 + 8:05
16. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 27:09 + 8:21
17. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:05 + 10:17
18. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:28 + 10:40
19. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 31:12 + 12:24
20. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:38 + 13:50
21. Holan Petr CHA0303 OK Chrastava 34:37 + 15:49
22. Jirman Filip TUV0212 SOK TJ Turnov 35:12 + 16:24
23. Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov 35:37 + 16:49
24. Novotný Jaromír VLI0300 Slavia Liberec orienteering 36:19 + 17:31
25. Krkoška Matouš BOR0202 OK Jiskra Nový Bor 36:39 + 17:51
26. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 41:52 + 23:04
27. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:04 + 25:16
28. Maškarinec Štěpán VLI0304 Slavia Liberec orienteering 48:11 + 29:23
29. Krupka Štěpán CHA0201 OK Chrastava 54:50 + 36:02
H16
3.44 km, 85 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 24:11
2. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 28:14 + 4:03
3. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:45 + 4:34
4. Šmol David DOK0100 OK Doksy 30:26 + 6:15
5. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 30:56 + 6:45
6. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:22 + 7:11
7. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:33 + 7:22
8. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 34:05 + 9:54
9. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:42 + 12:31
10. Sloma Grzegorz STB0103 TJ Stadion Nový Bor 38:28 + 14:17
11. Kruk Wojciech 88P0100 MKS Paulinum Jelenia Góra 40:31 + 16:20
12. Zabořil Vojta JEN0101 OB Jenišovice 42:32 + 18:21
13. Satiulski Tristian MKS Paulinum Jelenia Góra 42:38 + 18:27
14. Vávra Pavel BOR0101 OK Jiskra Nový Bor 42:48 + 18:37
15. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:55 + 20:44
16. Hořák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 49:13 + 25:02
17. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:33 + 25:22
18. Gapiński Mikolaj STB0102 TJ Stadion Nový Bor 50:39 + 26:28
19. Rajn Filip CHA0102 OK Chrastava 56:06 + 31:55
20. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:51 + 39:40
Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor DISK
Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava DISK
Burzykowski Tomasz 88P0104 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
H18
3.94 km, 145 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marek Lukáš LLI9800 TJ Loko Liberec 39:07
2. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 41:23 + 2:16
3. Marek Jakub LLI9900 TJ Loko Liberec 41:34 + 2:27
H21K
4.56 km, 150 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4975
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 39:28 4982
2. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:32 + 0:04 4973
3. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 39:33 + 0:05 4971
4. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 39:50 + 0:22 4936
5. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 39:53 + 0:25 4929
6. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 41:08 + 1:40 4772
7. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:21 + 1:53 4745
8. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 42:29 + 3:01 4602
9. Hnízdil Jan KAS7100 KOB KAS 45:52 + 6:24 4176
10. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 46:34 + 7:06 4088
11. Vaniš Ondřej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:44 + 7:16 4067
12. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 47:43 + 8:15 3943
13. Moravec Jan TUR9000 OOB TJ Turnov 47:59 + 8:31 3909
14. Hlubuček Tomáš CHA9704 OK Chrastava 48:26 + 8:58 3853
15. Kubíček Zdeněk 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 49:06 + 9:38
16. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 49:13 + 9:45 3754
17. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:20 + 13:52 3236
18. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 55:26 + 15:58 2971
19. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 56:00 + 16:32 2900
20. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 56:04 + 16:36 2892
21. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:13 + 16:45 2873
22. Šafránek Jan TJN8502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:16 + 17:48 2741
23. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 60:08 + 20:40 2380
24. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 60:27 + 20:59 2340
25. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 63:39 + 24:11 1937
26. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 64:40 + 25:12 1809
27. Vokál Vojtěch CHA7900 OK Chrastava 65:41 + 26:13 1681
28. Kunc Štěpán TJN8449 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:52 + 27:24 1532
29. Juren Lukáš LTP9703 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:16 + 31:48 978
30. Vágner Vladislav SJC8602 Sportcentrum Jičín 72:20 + 32:52 844
31. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:54 + 42:26 0
32. Moutvička Ondřej LIT8301 KOB Chemopetrol Litvínov 105:10 + 65:42 0
33. Hájek Jan JEN9703 OB Jenišovice 158:25 + 118:57 0
Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice DISK 0
Kočvara Oldřich JEN9705 OB Jenišovice DISK 0
H21L
5.97 km, 210 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9161
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 35:40 9486
2. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 37:11 + 1:31 9110
3. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 38:05 + 2:25 8887
4. Kalata Michał 88P8901 MKS Paulinum Jelenia Góra 38:33 + 2:53
5. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 38:34 + 2:54 8768
6. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 38:44 + 3:04 8726
7. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 39:34 + 3:54 8520
8. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 39:36 + 3:56 8512
9. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 39:39 + 3:59 8499
10. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 39:51 + 4:11 8450
11. Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:56 + 4:16 8429
12. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 40:05 + 4:25 8392
13. Lucerski Maciej 88P9700 MKS Paulinum Jelenia Góra 40:27 + 4:47
14. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 40:30 + 4:50 8289
15. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 40:48 + 5:08 8214
16. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 41:11 + 5:31 8119
17. Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor 41:59 + 6:19 7921
18. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 42:04 + 6:24 7901
19. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 42:06 + 6:26 7892
20. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 42:18 + 6:38 7843
21. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 42:45 + 7:05 7731
21. Špicar Petr SJC8801 Sportcentrum Jičín 42:45 + 7:05 7731
23. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 42:48 + 7:08 7719
24. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:00 + 7:20 7669
25. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 43:06 + 7:26 7645
26. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 43:21 + 7:41 7583
27. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 43:30 + 7:50 7545
28. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 43:35 + 7:55 7525
29. Nowak Maciej 88P9601 MKS Paulinum Jelenia Góra 43:46 + 8:06
30. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:30 + 8:50 7298
31. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 45:07 + 9:27 7145
32. Košárek Pavel AOP7102 Orientační Běh Opava 45:10 + 9:30 7133
33. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 45:19 + 9:39 7095
34. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 45:20 + 9:40 7091
35. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 45:30 + 9:50 7050
36. Koťátko Zdeněk SJC7701 Sportcentrum Jičín 45:55 + 10:15 6947
37. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 45:59 + 10:19 6930
38. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 46:33 + 10:53 6790
39. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 47:13 + 11:33 6625
40. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 47:33 + 11:53 6542
41. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 47:51 + 12:11 6468
42. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 48:04 + 12:24 6414
43. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 48:22 + 12:42 6340
44. Hejl Jakub DKP8900 Oddíl OB Kotlářka 49:10 + 13:30 6142
45. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 49:29 + 13:49 6063
46. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 49:54 + 14:14 5960
47. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 50:12 + 14:32 5886
48. Picek Štěpán TJN9601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:20 + 14:40 5853
49. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:25 + 14:45 5832
50. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 50:36 + 14:56 5786
51. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 51:10 + 15:30 5646
52. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 51:21 + 15:41 5601
53. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:40 + 17:00 5274
54. Pešík Marek 92X8301 Jizerky 53:01 + 17:21
55. Pávek Petr BOR9008 OK Jiskra Nový Bor 53:14 + 17:34 5134
56. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 53:31 + 17:51 5064
57. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 54:08 + 18:28 4911
58. Hyka Jan TUR9002 OOB TJ Turnov 54:43 + 19:03 4767
59. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 55:10 + 19:30 4655
60. Nitsch Karel FSP7611 VŠTJ Stavební fakulta Praha 55:58 + 20:18 4457
61. Čech Jan FSP7900 VŠTJ Stavební fakulta Praha 56:02 + 20:22 4440
62. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 56:35 + 20:55 4304
63. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:41 + 23:01 3784
64. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 59:57 + 24:17 3470
65. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 60:04 + 24:24 3441
66. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 62:04 + 26:24 2946
67. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvínov 62:49 + 27:09 2760
68. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 63:18 + 27:38 2640
69. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 63:40 + 28:00
70. Šašek Luděk SOB6901 SOBSA 70:57 + 35:17 745
71. Keltner Marek 92X7600 Jizerky 72:37 + 36:57
H35
4.56 km, 150 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 37:03
2. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 37:57 + 0:54
3. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 39:52 + 2:49
4. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:43 + 7:40
5. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 47:51 + 10:48
6. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 53:32 + 16:29
7. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 54:25 + 17:22
8. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 57:14 + 20:11
9. Heřmánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 74:38 + 37:35
10. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 81:45 + 44:42
11. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:54 + 45:51
H40
4.18 km, 135 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:24
2. Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 36:31 + 6:07
3. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 37:17 + 6:53
4. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 38:11 + 7:47
5. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 39:34 + 9:10
6. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:36 + 10:12
7. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 40:50 + 10:26
8. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 41:49 + 11:25
9. Průcha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 41:56 + 11:32
10. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 43:04 + 12:40
11. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 43:19 + 12:55
12. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:12 + 13:48
13. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:22 + 15:58
14. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 46:36 + 16:12
15. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 47:32 + 17:08
16. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 48:19 + 17:55
17. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 48:44 + 18:20
18. Rind Pavel LLI7400 TJ Loko Liberec 49:57 + 19:33
19. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 51:14 + 20:50
20. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 57:05 + 26:41
21. Berková Renata 4UX7400 Green Farm 61:04 + 30:40
22. Pavel Jiří TJN7100 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:50 + 32:26
23. Würz Bohuslav LTP7307 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:38 + 33:14
24. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 64:39 + 34:15
25. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 73:10 + 42:46
26. Sýkorka Ivan 74C7200 NER 112:03 + 81:39
Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H45
3.94 km, 145 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnik Dariusz STB6901 TJ Stadion Nový Bor 37:46
2. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 38:45 + 0:59
3. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 41:09 + 3:23
4. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 41:19 + 3:33
5. Tomášek Ondřej TUV7001 SOK TJ Turnov 41:36 + 3:50
6. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:14 + 6:28
7. Eichler Petr KAS6900 KOB KAS 45:03 + 7:17
8. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 45:51 + 8:05
9. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:09 + 10:23
10. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:39 + 16:53
11. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 61:21 + 23:35
12. Studničný Jaroslav BOR7004 OK Jiskra Nový Bor 62:55 + 25:09
13. Vlk Josef LDC5801 KOB Děčín 90:12 + 52:26
H50
3.59 km, 105 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 29:35
2. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 30:30 + 0:55
3. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:35 + 7:00
4. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:22 + 9:47
5. Vlček Petr LDC6401 KOB Děčín 43:21 + 13:46
6. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 43:49 + 14:14
7. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:23 + 15:48
8. Pustai Josef TJN6300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:46 + 16:11
9. Šubrt Pavel SMB6301 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 46:32 + 16:57
10. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 52:13 + 22:38
11. Vacek Libor NER777 NER 60:35 + 31:00
12. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 70:12 + 40:37
13. Kavalek Miroslav CHA6300 OK Chrastava 70:30 + 40:55
H55
3.44 km, 85 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 31:34
2. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 33:26 + 1:52
3. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 35:08 + 3:34
4. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 35:52 + 4:18
5. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 38:38 + 7:04
6. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 40:23 + 8:49
7. Skonieczny Andrzej 88P5700 MKS Paulinum Jelenia Góra 41:59 + 10:25
8. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 44:00 + 12:26
9. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 45:01 + 13:27
10. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:42 + 18:08
11. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:38 + 23:04
12. Šulc Miroslav TUR5804 OOB TJ Turnov 59:54 + 28:20
13. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:14 + 28:40
14. Vitebský Mirek TJN6001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79:58 + 48:24
H60
2.90 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 28:38
2. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 29:14 + 0:36
3. Šikola Alexej LJN5301 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 29:17 + 0:39
4. Niemiec Janusz 88P5400 MKS Paulinum Jelenia Góra 30:22 + 1:44
5. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:51 + 3:13
6. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 36:38 + 8:00
7. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 40:10 + 11:32
8. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 42:00 + 13:22
9. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 43:01 + 14:23
10. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 49:14 + 20:36
11. Janata Petr TJN5603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:29 + 20:51
H65
2.56 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 26:06
2. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 28:15 + 2:09
3. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 30:47 + 4:41
4. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 32:19 + 6:13
5. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 32:49 + 6:43
6. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 33:44 + 7:38
7. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:57 + 7:51
8. Grosman Pavel JEN4801 OB Jenišovice 34:18 + 8:12
9. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 34:54 + 8:48
10. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 35:17 + 9:11
11. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 37:08 + 11:02
12. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 40:03 + 13:57
13. Bogulak Adam 88P4800 MKS Paulinum Jelenia Góra 43:08 + 17:02
14. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 43:13 + 17:07
15. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 43:48 + 17:42
16. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 55:01 + 28:55
17. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 71:49 + 45:43
H70
2.34 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Eduard TUR4301 OOB TJ Turnov 32:14
2. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 34:56 + 2:42
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 35:25 + 3:11
4. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 41:53 + 9:39
5. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB KAS 42:45 + 10:31
6. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 43:46 + 11:32
7. Štrojsa Josef KAS4000 KOB KAS 43:55 + 11:41
8. Zakouřil Václav TUV4301 SOK TJ Turnov 44:07 + 11:53
9. Lukáš Zdeněk LLI4502 TJ Loko Liberec 45:32 + 13:18
10. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:13 + 18:59
11. Mašek Pavel BOR3602 OK Jiskra Nový Bor 64:45 + 32:31
HDR
3.52 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering 23:16
2. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:37 + 0:21
3. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 25:18 + 2:02
4. Kučera Radek CHA0700 OK Chrastava 25:26 + 2:10
5. Šírlová Zdeňka CHA0654 OK Chrastava 26:24 + 3:08
6. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 26:29 + 3:13
7. Justová Anika CHA1050 OK Chrastava 27:33 + 4:17
8. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 28:01 + 4:45
9. Vamberová Markéta TUR0657 OOB TJ Turnov 28:04 + 4:48
10. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 28:36 + 5:20
10. Votava Vojtěch 4HX1200 DSVJ 28:36 + 5:20
12. Mácová Barbora 81C1050 Cirkus Čakovice 29:10 + 5:54
13. Kruliš Janek 8KC1000 ZŠ a MŠ Chotyně 29:29 + 6:13
14. Tkáč Jakub Tatran Jablonec 29:49 + 6:33
15. Zoubek Štěpán Tatran Jablonec 30:45 + 7:29
16. Karásek Vojtěch TUR0811 OOB TJ Turnov 31:02 + 7:46
17. Langer Lukáš TJN0807 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:59 + 8:43
18. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 32:12 + 8:56
19. Rypáčková Šárka Neregistrovaní 32:21 + 9:05
20. Uchytil Šimon OOB TJ Turnov 32:31 + 9:15
21. Žandová Eliška STB1250 TJ Stadion Nový Bor 32:37 + 9:21
22. Tomanicová Stela CHA1051 OK Chrastava 32:41 + 9:25
23. Báča Matouš Neregistrovaní 33:08 + 9:52
24. Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering 33:27 + 10:11
25. Honsová Andrea SMR0599 SK SNS Smržovka 33:31 + 10:15
26. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 33:37 + 10:21
27. Bradna Václav CHA8000 OK Chrastava 33:38 + 10:22
28. Bradnová Mája CHA OK Chrastava 33:42 + 10:26
29. Rázek Štěpán Slavia Liberec orienteering 33:49 + 10:33
30. Diener Jannik CHA1001 OK Chrastava 34:27 + 11:11
31. Krojidlo Matyáš CHA0803 OK Chrastava 34:43 + 11:27
32. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 34:52 + 11:36
33. Vlková Lucka TJ Stadion Nový Bor 34:58 + 11:42
34. Hrdá Kristýna VLI0953 Slavia Liberec orienteering 35:42 + 12:26
34. Procházková Eliška VLI0700 Slavia Liberec orienteering 35:42 + 12:26
36. Lajtkep Filip TJ Stadion Nový Bor 35:49 + 12:33
37. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:02 + 12:46
38. Lamatová Adriana BOR0758 OK Jiskra Nový Bor 36:29 + 13:13
39. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 36:34 + 13:18
40. Rosenkranz David BOR0706 OK Jiskra Nový Bor 36:43 + 13:27
41. Kalinová Ella EKP0961 VŠTJ Ekonom Praha 37:21 + 14:05
42. Kalinová Lisa EKP1150 VŠTJ Ekonom Praha 38:03 + 14:47
43. Zemanová Kristýna Neregistrovaní 38:36 + 15:20
44. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 38:37 + 15:21
45. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 39:18 + 16:02
46. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 39:21 + 16:05
47. Nováková Barborka TUV0852 SOK TJ Turnov 39:56 + 16:40
48. Trávníčková Eliška VLI1051 Slavia Liberec orienteering 40:07 + 16:51
49. Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering 40:20 + 17:04
50. Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering 40:30 + 17:14
51. Šipoš Emília Slavia Liberec orienteering 40:35 + 17:19
52. Týfová Ella Slavia Liberec orienteering 40:38 + 17:22
53. Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor 42:12 + 18:56
54. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 42:29 + 19:13
55. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 42:40 + 19:24
56. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 42:47 + 19:31
57. Ferbasová Matylda TUR0762 OOB TJ Turnov 43:24 + 20:08
58. Di Cara Christopher BOR0601 OK Jiskra Nový Bor 43:50 + 20:34
59. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 43:58 + 20:42
60. Funková Klára BOR0756 OK Jiskra Nový Bor 44:21 + 21:05
61. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 44:23 + 21:07
62. Štryncl Vilda VLI0806 Slavia Liberec orienteering 44:57 + 21:41
63. Honsová Magda SMR0699 SK SNS Smržovka 45:01 + 21:45
64. Randáček Josef Slavia Liberec orienteering 46:45 + 23:29
65. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 46:53 + 23:37
66. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 48:55 + 25:39
67. Trojanová Vendula VLI1052 Slavia Liberec orienteering 49:25 + 26:09
68. Prošek Kristián Neregistrovaní 51:27 + 28:11
69. Kašše Jakub Neregistrovaní 54:56 + 31:40
70. Kašše Matěj Neregistrovaní 56:04 + 32:48
71. Žižková Anežka Slavia Liberec orienteering 58:37 + 35:21
72. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 59:31 + 36:15
73. Funková Markéta Neregistrovaní 61:02 + 37:46
74. Berka Tadeáš 4UX0900 Green Farm 61:44 + 38:28
75. Berková Leontýna 4UX1150 Green Farm 62:15 + 38:59
76. Khelová Barbora SCP1350 OK Sparta Praha 62:42 + 39:26
77. Ouhrabka Vít EKP1010 VŠTJ Ekonom Praha 65:23 + 42:07
78. Ouhrabková Bára EKP1256 VŠTJ Ekonom Praha 65:37 + 42:21
79. Kosková Adéla Neregistrovaní 66:22 + 43:06
80. Uhrová Kristýna NNN3 Neregistrovaní 66:33 + 43:17
81. Lankaš Toníček OK Chrastava 74:17 + 51:01
Jakeš Filip Slavia Liberec orienteering DISK
P
2.10 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Tomáš Neregistrovaní 18:28
2. Čaloun Michal Neregistrovaní 18:52 + 0:24
3. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 20:16 + 1:48
4. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 21:43 + 3:15
5. Sochová Petra BOR7363 OK Jiskra Nový Bor 22:25 + 3:57
6. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 22:43 + 4:15
7. Szczesnowicz Natalia OK!Sport 23:10 + 4:42
8. Gottlichová Jitka BOR6752 OK Jiskra Nový Bor 23:21 + 4:53
9. Šírlová Jarmila CHA7851 OK Chrastava 23:26 + 4:58
10. Švorcová Lenka CHA7550 OK Chrastava 23:32 + 5:04
11. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 23:56 + 5:28
12. Kopecký Tomáš TUR8901 OOB TJ Turnov 24:53 + 6:25
13. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 25:45 + 7:17
14. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:02 + 7:34
15. Slotová Jarmila TAP8650 KOB TRETRA Praha 26:04 + 7:36
16. Justová Marie CHA7853 OK Chrastava 26:14 + 7:46
17. Kocková Natalie BOR9960 OK Jiskra Nový Bor 26:26 + 7:58
18. Gomolák Jan CHA7605 OK Chrastava 26:49 + 8:21
19. Uhrová Eva NNN2 Neregistrovaní 27:24 + 8:56
20. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 28:11 + 9:43
21. Čechová Jana FSP8353 VŠTJ Stavební fakulta Praha 28:53 + 10:25
22. Golinowska Ela OK!Sport 29:38 + 11:10
23. Tomanicová Petra CHA7651 OK Chrastava 29:45 + 11:17
24. Neradová Zuzana BOR7950 OK Jiskra Nový Bor 29:47 + 11:19
25. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:59 + 11:31
26. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 30:00 + 11:32
27. Pesničák Jan Tatran Jablonec 30:20 + 11:52
28. Zaňka Tomáš Tatran Jablonec 30:27 + 11:59
29. Horváthová Monika CHA9151 OK Chrastava 30:59 + 12:31
30. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 31:50 + 13:22
31. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 32:33 + 14:05
32. Panaszek Justyna OK!Sport 32:37 + 14:09
33. Švestka Adam Neregistrovaní 34:18 + 15:50
34. Holanová Hana CHA7451 OK Chrastava 35:03 + 16:35
35. Ciarkowska Marzena OK!Sport 35:28 + 17:00
36. Válková Marcela NNN1 Neregistrovaní 36:04 + 17:36
37. Swiatkowska Bogumila MKS Paulinum Jelenia Góra 36:07 + 17:39
38. Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 36:43 + 18:15
39. Švestka Dominik Neregistrovaní 37:15 + 18:47
40. Řezáč Vítek Neregistrovaní 40:46 + 22:18
41. Hejnová Martina VSP7354 USK Praha 41:36 + 23:08
42. Štičková Eva LLI6051 TJ Loko Liberec 47:41 + 29:13
43. Vokálová Markéta Tatran Jablonec 48:02 + 29:34
44. Holan Petr CHA7001 OK Chrastava 54:09 + 35:41
45. Vlková Adéla TJ Stadion Nový Bor 61:20 + 42:52
46. Svatošová Zuzana Neregistrovaní 62:34 + 44:06
47. Kadečková Jitka JEN8151 OB Jenišovice 70:46 + 52:18
Labská Bohuslava LLI6951 TJ Loko Liberec DISK
Nožičková Renata Tatran Jablonec DISK
T
4.09 km, 150 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plesiński Mariusz OK!Sport 31:17
2. Golinowski Pawel OK!Sport 31:43 + 0:26
3. Lisý Ondřej ONO7100 SKOB Ostrov 33:13 + 1:56
4. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 35:00 + 3:43
5. Jaros Mariusz OK!Sport 35:44 + 4:27
6. Novotný Jiří VLI7102 Slavia Liberec orienteering 36:19 + 5:02
7. Zaydlar Michal Neregistrovaní 37:50 + 6:33
8. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 39:25 + 8:08
9. Švestka Martin Neregistrovaní 40:58 + 9:41
10. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 43:16 + 11:59
11. Hrdá Martina Slavia Liberec orienteering 44:27 + 13:10
12. Tomandl Jan 44C7000 Neregistrovaní 44:30 + 13:13
13. Hanajová Káťa SMR8451 SK SNS Smržovka 44:49 + 13:32
14. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 46:00 + 14:43
15. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:08 + 14:51
16. Valter Dalibor KBP6900 KBP Praha 46:20 + 15:03
17. Vokál David Tatran Jablonec 46:38 + 15:21
18. Rajn Aleš Neregistrovaní 47:24 + 16:07
19. Kašše Jakub Neregistrovaní 47:32 + 16:15
20. Just David CHA7602 OK Chrastava 48:59 + 17:42
21. Beránek Petr Neregistrovaní 49:35 + 18:18
22. Kadečka Jakub JEN7901 OB Jenišovice 50:03 + 18:46
23. Mencl Jan JEN OB Jenišovice 50:51 + 19:34
24. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:02 + 19:45
25. Christl Ivan TUR7310 OOB TJ Turnov 52:30 + 21:13
26. Kobrlová Gabriela Neregistrovaní 54:36 + 23:19
27. Nováková Eva KAM7251 OK Kamenice 54:51 + 23:34
28. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 54:52 + 23:35
29. Novák Ondřej KAM7300 OK Kamenice 55:38 + 24:21
30. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 56:13 + 24:56
31. Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 57:43 + 26:26
32. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 58:14 + 26:57
33. Tomandlová Radka 44C7550 Neregistrovaní 59:19 + 28:02
34. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 60:07 + 28:50
35. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 60:32 + 29:15
36. Wirnitzerová Barbora Neregistrovaní 62:48 + 31:31
37. Novák Jiří Neregistrovaní 64:34 + 33:17
38. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:52 + 33:35
39. Nová Eva Neregistrovaní 66:43 + 35:26
40. Maškarinec Petr VLI7303 Slavia Liberec orienteering 66:59 + 35:42
41. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:36 + 36:19
42. Rindová Kateřina LLI7450 TJ Loko Liberec 69:56 + 38:39
43. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 70:50 + 39:33
44. Svatoš Vladimír Neregistrovaní 71:51 + 40:34
45. Blín Oldřich 92X6900 Jizerky 72:03 + 40:46
46. Hejna Vladimír VSP7404 USK Praha 72:29 + 41:12
47. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 77:26 + 46:09
48. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:06 + 54:49
49. Karpíšek Tomáš LTP6807 OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:56 + 57:39
50. Bodlák Aleš Neregistrovaní 104:41 + 73:24
51. Bodláková Zuzana Neregistrovaní 104:46 + 73:29
Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava DISK
Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky DISK
Kwapiński Dariusz OK!Sport DISK
Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice DISK
Chmelíková Tereza PGP8754 SK Praga DISK