Logo

Výsledky závodu: Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1

Datum:
19.08.2016
Místo konání:
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Ředitel závodu:
Wolf Daniel - R1
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R2
Stavitel tratí:
Omová Jana - R3, Omová Michaela
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli bylo ošetřeno několik drobných zranění.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21UL     D21UK     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21UL     H21UK     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    

D10L 2.17 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 18:33
2. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 18:34 + 0:01
3. Mácová Natálie 81C0750 Cirkus Čakovice 18:36 + 0:03
4. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 18:58 + 0:25
5. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:48 + 1:15
6. Vamberová Markéta TUR0657 OOB TJ Turnov 20:07 + 1:34
7. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 21:34 + 3:01
8. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 22:35 + 4:02
9. Dostálová Judita HCE0750 TJ Hostivice 23:11 + 4:38
10. Krejzová Markéta TUR0854 OOB TJ Turnov 23:23 + 4:50
11. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 23:38 + 5:05
12. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 24:34 + 6:01
13. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 24:56 + 6:23
14. Růtová Amálka TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:04 + 8:31
15. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 29:34 + 11:01
16. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 30:04 + 11:31
17. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 30:27 + 11:54
18. Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:40 + 12:07
19. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:13 + 12:40
20. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 34:16 + 15:43
21. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Chemopetrol Litvínov 35:54 + 17:21
22. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:02 + 17:29
23. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 38:26 + 19:53
24. Ferbasová Matylda TUR0762 OOB TJ Turnov 39:31 + 20:58
25. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 40:45 + 22:12
26. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 41:04 + 22:31
27. Persson Ida 35S0700 Alvesta SOK 41:42 + 23:09
28. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 48:41 + 30:08
29. Nyrell Ia 35S0650 Alvesta SOK 56:02 + 37:29
Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha DISK

D10 1.03 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 14:25
2. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:05 + 2:40
3. Holfeld Anna 71D0850 USV TU Dresden 18:04 + 3:39
4. Helling Finja 71D0750 USV TU Dresden 19:06 + 4:41
5. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 19:22 + 4:57
6. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 21:10 + 6:45
7. Halewicz Julia 19P0751 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 22:29 + 8:04
8. Mácová Štěpánka 81C0650 Cirkus Čakovice 25:10 + 10:45
9. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 25:31 + 11:06
10. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 28:14 + 13:49
11. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:43 + 14:18
12. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 29:43 + 15:18
13. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 33:58 + 19:33
14. Müllerová Hana HCE0650 TJ Hostivice 35:12 + 20:47
15. Baloghová Zora 43S0750 ŠK Sandberg Bratislava 35:45 + 21:20
16. Dušková Viktorie TJN0655 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:18 + 22:53
17. Kolencová Sára HCE0651 TJ Hostivice 37:22 + 22:57
18. Kowalczyk Honorata STB0651 TJ Stadion Nový Bor 39:03 + 24:38
19. Bestová Tereza 37C0650 Bez registrace 49:35 + 35:10
20. Zawada Marcelina STB0752 TJ Stadion Nový Bor 54:38 + 40:13

D12 1.20 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 11:48
2. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 13:20 + 1:32
3. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 13:40 + 1:52
4. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 14:10 + 2:22
5. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 14:35 + 2:47
6. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:40 + 2:52
7. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 15:17 + 3:29
8. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 15:36 + 3:48
8. Klechová Karolína AOP0452 Orientační Běh Opava 15:36 + 3:48
10. Švidrnochová Eliška OOP0451 TJ Opava 16:19 + 4:31
11. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:20 + 4:32
12. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 16:24 + 4:36
13. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 16:54 + 5:06
14. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 17:12 + 5:24
15. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 17:44 + 5:56
16. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 17:47 + 5:59
17. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 18:11 + 6:23
18. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 18:25 + 6:37
19. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 19:10 + 7:22
20. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 19:49 + 8:01
21. Zawada Karolina STB0552 TJ Stadion Nový Bor 21:21 + 9:33
22. Haltofová Romana TRI0451 TJ TŽ Třinec 22:13 + 10:25
23. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 23:11 + 11:23
24. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 23:15 + 11:27
25. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:41 + 11:53
26. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 23:43 + 11:55
27. Pastor Melanie 47D0450 Team Saarland 24:37 + 12:49
28. Rychterová Lucie PHK0557 OK 99 Hradec Králové 25:14 + 13:26
29. Floriánková Františka VSP0550 USK Praha 25:52 + 14:04
30. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:56 + 14:08
31. Kästner Anne 47D0650 Team Saarland 26:50 + 15:02
32. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 28:14 + 16:26
33. Vorlíčková Martina 43S0551 ŠK Sandberg Bratislava 29:08 + 17:20
34. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:10 + 17:22
35. Wersin Jule 37D0550 TGM Budenheim 32:04 + 20:16
36. Kowalczyk Wiktoria STB0450 TJ Stadion Nový Bor 32:19 + 20:31
37. Jonsson Kort Isabel 35S0450 Alvesta SOK 34:23 + 22:35
38. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 35:58 + 24:10
39. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 36:06 + 24:18
40. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 36:47 + 24:59
41. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 39:50 + 28:02
42. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 41:24 + 29:36
43. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 43:56 + 32:08
Landelius Elaine 48S0450 Lessebo OK DISK
Landelius Mikaela 48S0400 Lessebo OK DISK
Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 61:12 + 49:24

D14 1.36 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelíková Dorota LCE0260 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:36
2. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:47 + 1:11
3. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 16:29 + 1:53
4. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 16:51 + 2:15
5. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 16:53 + 2:17
5. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:53 + 2:17
7. Steinert Luise 31D0351 SV Lengefeld 17:01 + 2:25
8. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 17:09 + 2:33
9. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:18 + 2:42
10. Miklušová Tamara 47S0250 Rapid Bratislava 17:42 + 3:06
11. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:46 + 3:10
11. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 17:46 + 3:10
13. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 18:39 + 4:03
14. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 18:47 + 4:11
15. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 18:55 + 4:19
16. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 19:06 + 4:30
17. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 19:48 + 5:12
18. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 19:54 + 5:18
19. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:13 + 5:37
20. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:21 + 5:45
21. Vítková Barbora DKL0250 KOB Kladno 20:48 + 6:12
22. Kästner Lisa 47D0351 Team Saarland 20:53 + 6:17
23. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 21:28 + 6:52
24. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:48 + 7:12
25. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 21:59 + 7:23
26. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 22:11 + 7:35
27. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 22:53 + 8:17
28. Saß Larissa 47D0250 Team Saarland 23:05 + 8:29
29. Nosková Klára VSP0255 USK Praha 26:26 + 11:50
30. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 27:14 + 12:38
31. Wersin Marit 47D0350 Team Saarland 32:04 + 17:28
32. Berounská Anna VSP0256 USK Praha 32:58 + 18:22
33. Piecek Emilia STB0351 TJ Stadion Nový Bor 34:13 + 19:37
34. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 48:08 + 33:32
35. Söderberg Nicolina 35S0250 Alvesta SOK 53:43 + 39:07
36. Berounská Adéla VSP0352 USK Praha 57:51 + 43:15
37. Buková Anežka ROU0351 SKOB Roudnice nad Labem 61:09 + 46:33
38. Veselá Pavla TUV0351 SOK TJ Turnov 64:58 + 50:22
39. Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:14 + 54:38

D16 2.61 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 28:32
2. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:57 + 0:25
3. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 29:20 + 0:48
4. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:25 + 0:53
5. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:27 + 0:55
6. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:13 + 1:41
7. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 31:23 + 2:51
8. Nilsson Emma 35S0050 Alvesta SOK 32:20 + 3:48
9. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 33:13 + 4:41
10. Kochová Anna SJC0153 Sportcentrum Jičín 33:17 + 4:45
11. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 34:16 + 5:44
12. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 34:19 + 5:47
13. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 34:44 + 6:12
14. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 35:21 + 6:49
15. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 35:31 + 6:59
16. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 35:51 + 7:19
17. Leonhardt Charlotte 85D0150 LV Berlin 35:53 + 7:21
18. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:11 + 7:39
19. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 36:38 + 8:06
20. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 37:20 + 8:48
21. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 37:54 + 9:22
22. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 37:58 + 9:26
23. Olszanka Gabriela 23P0151 OK!Sport Warszawa 42:11 + 13:39
24. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 42:22 + 13:50
25. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:59 + 14:27
26. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 43:31 + 14:59
27. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 43:50 + 15:18
28. Valterová Adéla KBP0150 KBP Praha 44:05 + 15:33
29. Kubíčková Iva LPU0157 OK Lokomotiva Pardubice 48:02 + 19:30
30. Schneider Pia 47D0150 Team Saarland 50:47 + 22:15
31. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 52:54 + 24:22
32. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 54:05 + 25:33
33. Kubenová Alžbeta 47S0150 Rapid Bratislava 55:11 + 26:39
34. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 56:41 + 28:09
35. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 60:09 + 31:37
36. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 68:42 + 40:10
Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno DISK
Świca Katarzyna STB0099 TJ Stadion Nový Bor DISK

D18 2.85 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Friedrichs Birte 47D9850 Team Saarland 37:57
2. Malinová Apolena SHK9952 OK Slavia Hradec Králové 40:24 + 2:27
3. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 45:24 + 7:27
4. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 46:27 + 8:30
5. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 46:46 + 8:49
6. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 46:55 + 8:58
7. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 47:41 + 9:44
8. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:35 + 10:38
9. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 48:51 + 10:54
10. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 51:15 + 13:18
11. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:06 + 14:09
12. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 55:21 + 17:24
13. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 55:27 + 17:30
14. Matejíčková Lucia 47S9851 Rapid Bratislava 56:08 + 18:11
15. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 58:05 + 20:08
16. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 58:27 + 20:30
17. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 62:51 + 24:54
18. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 65:52 + 27:55
19. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 82:46 + 44:49

D20 2.85 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 42:09 0
2. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 51:53 + 9:44 0
3. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 52:12 + 10:03 0
4. Valešová Martina LLI9650 TJ Loko Liberec 57:46 + 15:37 0

D21UL 3.21 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 47:38
2. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 70:52 + 23:14

D21UK 2.06 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelíková Tereza LCE9952 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:17
2. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 52:36 + 9:19
3. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:40 + 15:23

D21E 3.92 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8985

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 51:53 9157
2. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 52:50 + 0:57 8996
3. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 53:59 + 2:06 8801
4. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 54:02 + 2:09 8792
5. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 54:13 + 2:20 8761
6. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 55:38 + 3:45 8521
7. Jakobová Adélka PGP9056 SK Praga 56:08 + 4:15 8436
8. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 56:18 + 4:25 8407
9. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 58:21 + 6:28 8059
10. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 59:32 + 7:39
11. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 62:17 + 10:24 7391
12. Bochenková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 63:44 + 11:51 7145
13. Flechsig Theresa 71D9400 USV TU Dresden 64:31 + 12:38
14. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 64:32 + 12:39
15. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 65:48 + 13:55 6794
16. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 66:16 + 14:23 6715
17. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:23 + 14:30 6695
18. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 68:58 + 17:05 6256
19. Szeliga Małgorzata 19P9350 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 70:29 + 18:36
20. Müller Dorothea TUR9758 OOB TJ Turnov 70:47 + 18:54 5947
21. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 71:02 + 19:09 5905
22. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:09 + 19:16 5885
23. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 74:51 + 22:58 5257
24. Döllgast Nina 47D9300 Team Saarland 79:33 + 27:40
25. Tesařová Marcela AOP9450 Orientační Běh Opava 87:59 + 36:06 3026
26. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 101:21 + 49:28
27. Svobodná Šárka DKP8850 Oddíl OB Kotlářka 105:45 + 53:52 8

D21A 3.08 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7776

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 37:10 8031
2. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 38:51 + 1:41 7691
3. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 39:16 + 2:06 7606
4. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 41:18 + 4:08 7195
5. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:20 + 4:10 7188
6. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 41:56 + 4:46 7067
7. Vavrova Veronika ASU8598 Magnus Orienteering 42:31 + 5:21 6949
8. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 42:54 + 5:44 6871
9. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 43:11 + 6:01 6814
10. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 43:32 + 6:22 6743
11. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 43:42 + 6:32 6709
12. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 43:56 + 6:46 6662
13. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 45:59 + 8:49 6247
14. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 46:12 + 9:02 6203
15. Choutková Magdaléna SOB8851 SOBSA 46:21 + 9:11 6173
16. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 46:35 + 9:25 6126
17. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 46:42 + 9:32 6102
18. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:26 + 10:16 5954
19. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 47:37 + 10:27 5917
20. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 48:02 + 10:52
21. Wysocka Malwina DOB8585 KOB Dobruška 48:57 + 11:47 5647
22. Boháčová Lucie PTE8771 TJ Sokol Ptení 50:26 + 13:16 5347
23. Wurzelová Hana OSN8972 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:15 + 14:05 5182
24. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 53:43 + 16:33 4682
25. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:34 + 19:24 4106
26. Vejstrková Zuzana CHA8852 OK Chrastava 57:10 + 20:00 3984
27. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:43 + 20:33 3873
28. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 59:33 + 22:23 3502
29. Horová Magda VSP5450 USK Praha 59:57 + 22:47 3421
30. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 62:44 + 25:34 2858
31. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 63:42 + 26:32 2662
32. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 72:57 + 35:47 790
33. Schütznerová Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 79:28 + 42:18 0
Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden DISK
Boumová Irena VSP7751 USK Praha DISK 0

D21B 2.88 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4980

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 35:47 5251
2. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 36:40 + 0:53 5135
3. Kosová Barbora OK Lokomotiva Pardubice 39:09 + 3:22
4. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 41:05 + 5:18 4554
5. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:23 + 5:36 4514
6. Krpatová Klára TJN9353 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:08 + 6:21 4416
7. Švihovská Eva SJC8352 Sportcentrum Jičín 43:37 + 7:50 4221
8. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 45:07 + 9:20 4023
9. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 47:16 + 11:29 3740
10. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 47:51 + 12:04 3664
11. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 47:52 + 12:05 3661
12. Balcarová Jana PHK8852 OK 99 Hradec Králové 49:37 + 13:50 3431
13. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 50:03 + 14:16 3374
14. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 50:24 + 14:37
15. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 52:24 + 16:37 3065
16. Hanajová Káťa SMR8451 SK SNS Smržovka 53:44 + 17:57 2889
17. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 56:34 + 20:47 2516
18. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 56:42 + 20:55 2499
19. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:49 + 22:02 2352
20. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:32 + 22:45 2258
21. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 58:53 + 23:06 2212
22. Döllgast Ulrike 47D6850 Team Saarland 75:49 + 40:02
23. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 83:44 + 47:57 0
Staudter Nathalie 47D9550 Team Saarland DISK

D21C 2.73 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3449

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 42:28 3589
2. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 42:30 + 0:02 3587
3. Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice 47:50 + 5:22 3171
4. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 48:58 + 6:30 3083
5. Trávníčková Hana VLI8250 Slavia Liberec orienteering 49:30 + 7:02 3041
6. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 50:39 + 8:11 2952
7. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 50:49 + 8:21 2939
8. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 52:41 + 10:13 2793
9. Vébrová Denisa KTA9550 SK Kotnov Tábor 52:58 + 10:30 2771
10. Fikar Stránská Linda VRL7651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:31 + 11:03 2728
11. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 53:44 + 11:16
12. Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 55:31 + 13:03 2572
13. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 57:10 + 14:42 2444
14. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:25 + 16:57 2269
14. Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov 59:25 + 16:57 2269
16. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 60:04 + 17:36 2218
17. Schwarz Michelle 47D9750 Team Saarland 63:53 + 21:25
18. Kubaňová Petra JPV8575 Oddíl OS SK Prostějov 64:40 + 22:12 1860
19. Marešová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 64:44 + 22:16 1854
20. Trdá Lucie 9PC8650 HO Humanita 65:22 + 22:54
21. Schenková Tereza 47S9751 Rapid Bratislava 70:38 + 28:10
22. Dančáková Michaela VRL8052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:05 + 28:37 1360
23. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 73:06 + 30:38 1202
24. Kotrlová Katarína 86S9000 Outsiterz Bratislava 74:32 + 32:04
25. Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha 76:11 + 33:43 962
26. Vojáčková Šárka 69X9050 HO Humanita 83:54 + 41:26
27. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 89:17 + 46:49 0
28. Kotrlová Janka 86S8950 Outsiterz Bratislava 94:50 + 52:22
29. Krčálová Eliška LPU8559 OK Lokomotiva Pardubice 94:58 + 52:30 0
30. Pecharová Aneta 69X8600 HO Humanita 99:53 + 57:25
31. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:07 + 67:39 0
32. Kloos Bärbel 47D6250 Team Saarland 120:09 + 77:41
33. Šinovská Kristýna ROU9351 SKOB Roudnice nad Labem 126:17 + 83:49 0
34. Sojková Petra ALB8950 OOB Albrechtice nad Orlicí 127:55 + 85:27 0
35. Hlubučková Andrea RIC7451 OB Říčany 140:41 + 98:13

D35 2.93 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 41:18
2. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 43:47 + 2:29
3. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 45:18 + 4:00
4. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 46:54 + 5:36
5. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 47:02 + 5:44
5. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 47:02 + 5:44
7. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 50:02 + 8:44
8. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:21 + 9:03
9. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 50:33 + 9:15
10. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 51:23 + 10:05
11. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 54:39 + 13:21
12. Bialekova Martina 17S1402 Ekonom Banska Bystrica 55:30 + 14:12
13. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 55:54 + 14:36
14. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 56:36 + 15:18
15. Melounková Lucie PHK8054 OK 99 Hradec Králové 57:36 + 16:18
16. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 58:28 + 17:10
17. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 60:16 + 18:58
18. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 60:43 + 19:25
19. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 62:06 + 20:48
20. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 64:52 + 23:34
21. Vorlíčková Barbora 43S7651 ŠK Sandberg Bratislava 72:19 + 31:01
22. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 74:11 + 32:53
23. Urbanová Monika 43S7751 ŠK Sandberg Bratislava 74:36 + 33:18
24. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 77:41 + 36:23
25. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 87:02 + 45:44
26. Eiglerová Petra ROU8150 SKOB Roudnice nad Labem 87:55 + 46:37
27. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 91:00 + 49:42
28. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 94:23 + 53:05
29. Mědílková Iva DKL7152 KOB Kladno 95:44 + 54:26
30. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 130:29 + 89:11
Brňáková Martina 43S7752 ŠK Sandberg Bratislava DISK
Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava DISK

D40 2.76 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 40:16
2. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 40:42 + 0:26
3. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 42:26 + 2:10
4. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 42:39 + 2:23
5. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:21 + 4:05
6. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 46:05 + 5:49
7. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 46:31 + 6:15
8. Hvězdová Dagmar SJC7656 Sportcentrum Jičín 47:06 + 6:50
9. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 48:09 + 7:53
10. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 48:21 + 8:05
11. Kästner Anja 47D7250 Team Saarland 48:56 + 8:40
12. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 49:04 + 8:48
13. Zschaeckel Daniela 21D7250 SV IHW Alex 78 e. V. 51:10 + 10:54
14. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 51:18 + 11:02
15. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 51:26 + 11:10
16. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:33 + 11:17
17. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 51:51 + 11:35
18. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:49 + 12:33
19. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 53:25 + 13:09
20. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:06 + 13:50
21. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:20 + 15:04
22. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 56:16 + 16:00
23. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 56:28 + 16:12
24. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:26 + 17:10
25. Semíková Iva KAM6850 OK Kamenice 57:45 + 17:29
26. Schenková Katarína 47S7450 Rapid Bratislava 57:48 + 17:32
27. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 58:50 + 18:34
28. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 58:52 + 18:36
29. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 58:53 + 18:37
30. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 59:34 + 19:18
31. Švorcová Lenka CHA7550 OK Chrastava 60:09 + 19:53
32. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:34 + 21:18
33. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:20 + 22:04
34. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 63:05 + 22:49
35. Veselá Jitka TUV7250 SOK TJ Turnov 63:09 + 22:53
36. Miklušová Dagmar 47S7350 Rapid Bratislava 66:24 + 26:08
37. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:38 + 26:22
38. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 67:06 + 26:50
39. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:13 + 28:57
40. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 71:14 + 30:58
41. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 71:20 + 31:04
42. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 71:44 + 31:28
43. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 72:28 + 32:12
44. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 75:38 + 35:22
45. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:15 + 35:59
46. Lischewski Sandra 2GD7400 BSV Halle-Ammendorf 76:48 + 36:32
47. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 77:38 + 37:22
48. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 78:57 + 38:41
49. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:55 + 39:39
50. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 81:27 + 41:11
51. Procházková Martina SOP7351 OOB TJ Slezan Opava 89:46 + 49:30
52. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 96:32 + 56:16
53. Pavlova Irena TJN7650 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 97:14 + 56:58
54. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 99:21 + 59:05
55. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 99:55 + 59:39
56. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 100:50 + 60:34
57. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 101:23 + 61:07
58. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 112:06 + 71:50
59. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 112:44 + 72:28
60. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 142:26 + 102:10

D45 2.65 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 TJ TŽ Třinec 36:15
2. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 37:42 + 1:27
3. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 37:59 + 1:44
4. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 38:32 + 2:17
5. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 41:18 + 5:03
6. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 43:14 + 6:59
7. Pařízková Věrka SMR7151 SK SNS Smržovka 43:38 + 7:23
8. Helling Claudia 71D7050 USV TU Dresden 43:58 + 7:43
9. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 44:15 + 8:00
10. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 44:30 + 8:15
11. Rychterová Dana SMR6950 SK SNS Smržovka 44:58 + 8:43
12. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 45:50 + 9:35
13. Leonhardt Annette LG Ost 48:30 + 12:15
14. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:44 + 12:29
15. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 52:24 + 16:09
15. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 52:24 + 16:09
17. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 53:31 + 17:16
18. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 53:47 + 17:32
19. Holfeld Christina 71D7150 USV TU Dresden 54:24 + 18:09
20. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 55:03 + 18:48
21. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 56:18 + 20:03
22. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 57:52 + 21:37
23. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 59:33 + 23:18
24. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 59:43 + 23:28
25. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 61:56 + 25:41
26. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 62:44 + 26:29
27. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 64:41 + 28:26
28. Muselíková Vladislava ABM7051 KOB Moira Brno 66:46 + 30:31
29. Pánková Martina 47S6950 Rapid Bratislava 68:20 + 32:05
30. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 68:25 + 32:10
31. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:12 + 32:57
32. Hápová Šárka PHK7157 OK 99 Hradec Králové 75:23 + 39:08
33. Pinkrtonová Lucie SOB Olomouc 76:40 + 40:25
34. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 80:31 + 44:16
35. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 86:37 + 50:22
36. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 89:08 + 52:53
37. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:37 + 54:22
38. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 91:38 + 55:23
39. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 91:45 + 55:30
40. Jonášová Marta 43S6951 ŠK Sandberg Bratislava 92:30 + 56:15
41. Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 93:16 + 57:01
42. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 93:37 + 57:22
43. Žeravová Markéta JEN7152 OB Jenišovice 93:49 + 57:34
Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava DISK
Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava DISK
Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D50 2.15 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 35:29
2. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 44:23 + 8:54
3. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 45:46 + 10:17
4. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 46:20 + 10:51
5. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 48:15 + 12:46
6. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 48:30 + 13:01
7. Karlsson Anneli 74S6550 FK Finn 49:11 + 13:42
8. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 49:22 + 13:53
9. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 50:48 + 15:19
10. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 52:18 + 16:49
11. Klar Anne-Katrin 47D6550 Team Saarland 52:26 + 16:57
12. Jelínková Jana TZL6556 SKOB Zlín 54:43 + 19:14
13. Richter Sabine 71D6650 USV TU Dresden 54:48 + 19:19
14. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 55:21 + 19:52
15. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 55:34 + 20:05
16. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:25 + 20:56
17. Kumová Iva 47S6252 Rapid Bratislava 56:42 + 21:13
18. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 58:57 + 23:28
19. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 60:33 + 25:04
20. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 62:59 + 27:30
21. Hellmann Kerstin 71D6351 USV TU Dresden 63:09 + 27:40
22. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 65:51 + 30:22
23. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 68:10 + 32:41
24. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 71:19 + 35:50
25. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:10 + 38:41
26. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 74:19 + 38:50
27. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 78:13 + 42:44
28. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 90:32 + 55:03
29. Baloghová Hana 43S6550 ŠK Sandberg Bratislava 96:27 + 60:58
30. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 97:28 + 61:59
31. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 103:53 + 68:24
32. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 111:53 + 76:24

D55 2.12 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 43:28
2. Kuleva Angelina 2HD5750 Privat 43:42 + 0:14
3. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 44:01 + 0:33
4. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 50:29 + 7:01
5. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 51:16 + 7:48
6. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 53:01 + 9:33
7. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 53:14 + 9:46
8. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 53:16 + 9:48
9. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:11 + 11:43
10. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 55:29 + 12:01
11. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 57:19 + 13:51
12. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:53 + 15:25
13. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:31 + 17:03
14. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 63:35 + 20:07
15. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 67:36 + 24:08
16. Černíková Zdeňka OSN5964 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:06 + 27:38
17. Hrušková Zdeňka OSN5950 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 74:17 + 30:49
18. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 74:33 + 31:05
19. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 81:20 + 37:52
20. Štičková Eva LLI6051 TJ Loko Liberec 86:00 + 42:32
21. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 87:59 + 44:31
Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:37 + 17:09

D60 2.07 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 41:00
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 41:54 + 0:54
3. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 45:14 + 4:14
4. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 46:55 + 5:55
5. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 48:15 + 7:15
6. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 52:00 + 11:00
7. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 52:08 + 11:08
8. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 52:56 + 11:56
9. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 55:05 + 14:05
10. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:10 + 16:10
11. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 58:17 + 17:17
12. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 59:04 + 18:04
13. Vávrová Beata 47S5651 Rapid Bratislava 61:09 + 20:09
14. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 63:15 + 22:15
15. Vajcová Hana CHA5651 OK Chrastava 64:04 + 23:04
16. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 66:25 + 25:25
17. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 66:27 + 25:27
18. Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka 75:13 + 34:13
19. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:51 + 45:51
20. Haider Anna Neregistrovaní 99:24 + 58:24
Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec DISK

D65 1.88 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 44:33
2. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 47:13 + 2:40
3. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:45 + 4:12
4. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 49:41 + 5:08
5. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 54:22 + 9:49
6. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 54:56 + 10:23
7. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 57:34 + 13:01
8. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 66:54 + 22:21
9. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 67:33 + 23:00
10. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 77:03 + 32:30

D70 1.57 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 55:15
2. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 62:44 + 7:29
3. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 63:34 + 8:19
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 91:16 + 36:01

H10L 2.17 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:49
2. Šálek Richard TUR0702 OOB TJ Turnov 17:06 + 4:17
3. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 17:49 + 5:00
4. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 21:55 + 9:06
5. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 22:38 + 9:49
6. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 23:13 + 10:24
7. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 24:25 + 11:36
8. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 27:14 + 14:25
9. Hlubuček Ondřej RIC0900 OB Říčany 31:02 + 18:13
10. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 31:11 + 18:22
11. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 35:58 + 23:09
12. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 40:50 + 28:01
13. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 46:22 + 33:33
14. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 75:39 + 62:50
Fikar Šimon VRL0601 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kopecký Michal SJC0801 Sportcentrum Jičín DISK

H10 1.05 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 9:13
2. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:11 + 1:58
3. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:20 + 2:07
4. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 12:22 + 3:09
5. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 12:57 + 3:44
6. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 14:46 + 5:33
7. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 15:25 + 6:12
8. Šmelík Daniel VBA0701 ŠK VAZKA Bratislava 17:00 + 7:47
9. Veselý Václav TUV0601 SOK TJ Turnov 17:21 + 8:08
10. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 17:33 + 8:20
11. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 19:44 + 10:31
12. Městka Václav VSP0600 USK Praha 19:47 + 10:34
13. Horák Martin VSP0601 USK Praha 20:11 + 10:58
14. Pachnik Jedrzej STB0602 TJ Stadion Nový Bor 20:58 + 11:45
15. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 21:50 + 12:37
16. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 21:56 + 12:43
17. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 23:19 + 14:06
18. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 23:37 + 14:24
19. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 25:42 + 16:29
20. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:59 + 16:46
21. Besta Radek 11C0800 Letci v akci 28:19 + 19:06
22. Haken Miroslav SJC0703 Sportcentrum Jičín 28:54 + 19:41
23. Brňák Jakub 43S0701 ŠK Sandberg Bratislava 28:59 + 19:46
24. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:10 + 21:57
25. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 32:03 + 22:50
26. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:50 + 26:37
27. Östergren Ossian 35S0600 Alvesta SOK 39:40 + 30:27
28. Belin Hugo 35S0701 Alvesta SOK 75:45 + 66:32
29. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 86:07 + 76:54
Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice DISK
Hlubuček Jakub RIC0600 OB Říčany DISK
Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín DISK
Bukvic Kryštof TUV0802 SOK TJ Turnov DISK

H12 1.27 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 13:13
2. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 16:14 + 3:01
3. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 17:59 + 4:46
4. Janas Adam PGP0404 SK Praga 20:39 + 7:26
5. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 20:48 + 7:35
6. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 20:59 + 7:46
7. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 21:33 + 8:20
8. Nosek Daniel VSP0409 USK Praha 21:59 + 8:46
9. Valter Ondřej KBP0400 KBP Praha 22:01 + 8:48
10. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 22:22 + 9:09
11. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 22:46 + 9:33
12. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 23:37 + 10:24
13. Kukurugya Šimon 43S0402 ŠK Sandberg Bratislava 23:43 + 10:30
14. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 23:55 + 10:42
15. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 25:22 + 12:09
16. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:29 + 13:16
17. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:32 + 13:19
18. Saß Jannik 47D0501 Team Saarland 27:07 + 13:54
18. Martinsson Hugo 74S0401 FK Finn 27:07 + 13:54
20. Reinert Ben 47D0400 Team Saarland 27:22 + 14:09
21. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 29:21 + 16:08
22. Titz Adam VSP0401 USK Praha 29:44 + 16:31
23. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:14 + 18:01
24. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 32:54 + 19:41
25. Karlsson Liam 35S0451 Alvesta SOK 32:55 + 19:42
26. Östergren Moltas 35S0400 Alvesta SOK 33:39 + 20:26
27. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 35:57 + 22:44
28. Karlsson Anton 74S0400 FK Finn 41:41 + 28:28
29. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov 45:44 + 32:31
30. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 48:31 + 35:18
31. Suchánek Martin XBM0401 PELL’S ABND RACING TEAM 51:33 + 38:20
32. Diehr Benny 47D0500 Team Saarland 51:39 + 38:26
33. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 51:43 + 38:30
34. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 100:44 + 87:31
Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Kovařík Tomáš TRI0400 TJ TŽ Třinec DISK
Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden DISK

H14 1.38 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chen David Israel Orienteering 10:51
2. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 12:37 + 1:46
3. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:52 + 2:01
4. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:54 + 2:03
5. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 13:34 + 2:43
6. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 13:48 + 2:57
7. Novota Lukáš 84S0300 Akademik TU Košice 14:16 + 3:25
8. Scheuermann Martin 19D0200 SSV Planeta Radebeul 14:24 + 3:33
9. Pachnik Stanislaw STB0303 TJ Stadion Nový Bor 15:00 + 4:09
10. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 15:03 + 4:12
11. Janas Petr PGP0200 SK Praga 15:25 + 4:34
12. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:01 + 5:10
13. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 16:05 + 5:14
14. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:10 + 5:19
15. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 16:23 + 5:32
16. Hájek Kryštof TUV0203 SOK TJ Turnov 16:36 + 5:45
17. Imbsweiler Lucas 47D0200 Team Saarland 16:45 + 5:54
18. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:46 + 5:55
19. Haltof Marek TRI0200 TJ TŽ Třinec 17:01 + 6:10
20. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 17:08 + 6:17
21. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:36 + 6:45
22. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 18:10 + 7:19
23. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 18:19 + 7:28
24. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 18:42 + 7:51
25. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:52 + 9:01
26. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 20:10 + 9:19
27. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:18 + 9:27
28. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 20:21 + 9:30
29. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:23 + 9:32
30. Muller Ondra TUV0214 SOK TJ Turnov 21:20 + 10:29
31. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 22:02 + 11:11
32. Mencl Jan JEN0201 OB Jenišovice 23:05 + 12:14
33. Mellan Jonáš TUV0308 SOK TJ Turnov 23:29 + 12:38
34. Östergren Alfred 35S0100 Alvesta SOK 26:09 + 15:18
35. Schenk Michal 47S0201 Rapid Bratislava 26:55 + 16:04
36. Suchánek Jakub XBM0201 PELL’S ABND RACING TEAM 27:21 + 16:30
37. Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov 30:09 + 19:18
38. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:26 + 20:35
39. Landelius Fabian 48S0200 Lessebo OK 31:30 + 20:39
40. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 32:58 + 22:07
41. Martinsson Philip 74S0200 FK Finn 38:25 + 27:34
Kamil Omri Israel Orienteering DISK
Valenta Šimon PHK0303 OK 99 Hradec Králové DISK
Gorsky Kiril Israel Orienteering DISK
Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:00 + 59:09

H16 2.83 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 29:22
2. Scheuermann Erik 19D9900 SSV Planeta Radebeul 29:24 + 0:02
3. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 31:00 + 1:38
4. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:02 + 2:40
5. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 32:23 + 3:01
6. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 33:56 + 4:34
7. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 34:30 + 5:08
8. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 34:32 + 5:10
8. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 34:32 + 5:10
10. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 35:11 + 5:49
11. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 35:32 + 6:10
12. Zur Amir Israel Orienteering 36:57 + 7:35
13. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 37:01 + 7:39
14. Geiler Till 47D0101 Team Saarland 37:59 + 8:37
15. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 38:52 + 9:30
16. Saß Kolya 47D0100 Team Saarland 39:07 + 9:45
17. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:32 + 11:10
18. Kovařík Martin TRI0101 TJ TŽ Třinec 40:58 + 11:36
19. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 41:47 + 12:25
20. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 43:20 + 13:58
21. Goldschmidt Tobiáš 47S0003 Rapid Bratislava 43:35 + 14:13
22. Nilsson Oscar 35S0000 Alvesta SOK 43:56 + 14:34
23. Görke Alexander 47D0000 Team Saarland 44:06 + 14:44
24. Yarden Gilad Israel Orienteering 44:28 + 15:06
25. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 45:34 + 16:12
26. Holfeld Anton 71D0100 USV TU Dresden 47:30 + 18:08
27. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:49 + 18:27
28. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 48:15 + 18:53
29. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 48:33 + 19:11
30. Puchalský Jan VSP0101 USK Praha 50:18 + 20:56
31. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 50:52 + 21:30
32. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 55:01 + 25:39
33. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 55:37 + 26:15
34. Jonáš Adam 43S0101 ŠK Sandberg Bratislava 57:15 + 27:53
35. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 57:54 + 28:32
36. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 58:12 + 28:50
37. Zabořil Vojta JEN0101 OB Jenišovice 58:50 + 29:28
38. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 59:06 + 29:44
39. Kubát Tomáš VRL0001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:08 + 29:46
40. Balogh Matúš 43S0100 ŠK Sandberg Bratislava 60:16 + 30:54
41. Uzan Dror Israel Orienteering 60:33 + 31:11
42. Sloma Grzegorz STB0103 TJ Stadion Nový Bor 64:45 + 35:23
43. Kalas Tomáš PZR0105 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:24 + 39:02
44. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:13 + 48:51
45. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:16 + 48:54
46. Kukurugya Matej 43S0103 ŠK Sandberg Bratislava 78:26 + 49:04
47. Schenk Jakub 47S0001 Rapid Bratislava 86:48 + 57:26
48. Salomon Noam Israel Orienteering 94:39 + 65:17
Shavit Yuval Israel Orienteering DISK
Zoubek Michal ZBP0100 OOB SK Zbraslav DISK

H18 3.57 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 33:33
2. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 36:06 + 2:33
3. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:43 + 7:10
4. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:30 + 7:57
5. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 42:25 + 8:52
6. Vítek Karel DKL9901 KOB Kladno 45:36 + 12:03
7. Holfeld Wilhelm 71D9900 USV TU Dresden 45:42 + 12:09
8. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:19 + 13:46
9. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:16 + 14:43
10. Marek Lukáš LLI9800 TJ Loko Liberec 49:08 + 15:35
11. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 52:17 + 18:44
12. Marek Jakub LLI9900 TJ Loko Liberec 52:31 + 18:58
13. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 53:56 + 20:23
14. Britz Jacob 47D9900 Team Saarland 57:40 + 24:07
15. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:15 + 24:42
16. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 59:01 + 25:28
17. Klein Cedrik 71D9901 USV TU Dresden 62:40 + 29:07
18. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 71:40 + 38:07
19. Gilík Marek SOP9904 OOB TJ Slezan Opava 95:23 + 61:50
Procházka Jakub SOP9903 OOB TJ Slezan Opava DISK

H20 3.57 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6873

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 31:56 7538
2. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 36:34 + 4:38 6637
3. Werner Michal PGP9705 SK Praga 37:34 + 5:38 6443
4. Šimáček Martin LPU9709 OK Lokomotiva Pardubice 39:19 + 7:23 6103
5. Zschaeckel Robin 21D9700 SV IHW Alex 78 e. V. 40:08 + 8:12
6. Müller Kurt 18D9601 Post SV Dresden 41:53 + 9:57
7. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 42:23 + 10:27 5507
8. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:44 + 19:48 3689
9. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 53:35 + 21:39 3329
10. Štál Jan SJC9601 Sportcentrum Jičín 53:51 + 21:55 3278
11. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:34 + 22:38 3138
Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín DISK 0

H21UL 3.54 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 43:42
2. Piłkowski Tadeusz 23P9001 OK!Sport Warszawa 49:47 + 6:05
3. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 57:41 + 13:59
4. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 57:56 + 14:14
5. Průša Michal VSP7310 USK Praha 59:45 + 16:03
6. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 62:59 + 19:17
7. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 65:32 + 21:50
8. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 71:12 + 27:30
9. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 81:30 + 37:48
10. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 92:21 + 48:39
11. Ligienza Krzysztof 21P7200 Orientop Wrocław 102:01 + 58:19
12. Horáček Matěj TUV8501 SOK TJ Turnov 103:23 + 59:41
13. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 109:56 + 66:14

H21UK 2.62 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 36:44
2. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:49 + 3:05
3. Daněk Roman SBK7541 KOB Start Blansko 45:33 + 8:49
4. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:59 + 11:15
5. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 50:46 + 14:02
6. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 79:19 + 42:35
7. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 81:25 + 44:41

H21E 4.43 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9429

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 39:40 9874
2. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 42:20 + 2:40 9270
3. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 42:54 + 3:14 9142
4. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 42:59 + 3:19 9123
5. Gösswein Csaba 11H8500 Budai Osforrás 43:19 + 3:39
6. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 43:42 + 4:02 8961
7. Döhler Erik 47D9800 Team Saarland 43:52 + 4:12
8. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 44:21 + 4:41 8813
9. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 44:36 + 4:56 8757
10. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 44:38 + 4:58 8749
10. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 44:38 + 4:58 8749
12. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 44:40 + 5:00 8742
13. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:50 + 5:10 8704
14. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 46:02 + 6:22 8432
15. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 46:09 + 6:29 8406
16. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 46:12 + 6:32 8394
17. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 46:41 + 7:01 8285
18. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 46:52 + 7:12 8243
19. Bugár Gergely 11H9200 Budai Osforrás 47:40 + 8:00
20. Leideck Karsten 71D8600 USV TU Dresden 48:26 + 8:46
21. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 48:29 + 8:49 7877
22. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 48:52 + 9:12 7790
23. Grätsch Markus TUR9603 OOB TJ Turnov 49:02 + 9:22
24. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 49:06 + 9:26 7738
25. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 49:11 + 9:31 7719
26. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:13 + 9:33 7711
27. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 49:54 + 10:14 7556
28. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 50:26 + 10:46 7436
29. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 51:40 + 12:00 7156
30. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 52:16 + 12:36 7020
31. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 53:24 + 13:44 6764
32. Slezák Jiří LCE9001 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:51 + 14:11 6662
33. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 53:54 + 14:14 6651
34. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 54:17 + 14:37 6564
35. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 55:09 + 15:29 6368
36. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 55:21 + 15:41 6322
37. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 55:22 + 15:42 6318
38. Pachnik Wojciech 19P9100 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 55:29 + 15:49
39. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 55:57 + 16:17 6186
40. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 56:20 + 16:40 6100
41. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 56:34 + 16:54 6047
42. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 57:46 + 18:06 5775
43. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 58:18 + 18:38 5654
44. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 58:31 + 18:51 5605
45. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 59:03 + 19:23 5484
46. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 59:59 + 20:19 5273
46. Dittmann Robert 19D7901 SSV Planeta Radebeul 59:59 + 20:19
48. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 60:35 + 20:55 5137
49. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 61:13 + 21:33 4994
50. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 61:19 + 21:39 4971
51. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 61:42 + 22:02 4884
52. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 61:50 + 22:10 4854
53. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 62:20 + 22:40 4741
54. Franco Paulo 1CP8101 UKS Siódemka Rumia 63:14 + 23:34
55. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 63:31 + 23:51 4473
56. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 64:06 + 24:26 4341
57. Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín 65:20 + 25:40 4061
Flechsig Florian 71D9200 USV TU Dresden DISK
Veselý Jakub PGP9503 SK Praga DISK 0

H21A 3.98 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7623

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 40:28 7786
2. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 41:14 + 0:46 7645
3. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 42:21 + 1:53 7439
4. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 42:38 + 2:10 7386
5. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 44:18 + 3:50 7079
6. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 46:45 + 6:17 6627
7. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 46:48 + 6:20 6618
8. Voráček Michal PGP8009 SK Praga 46:58 + 6:30 6588
9. Šimáček Ondřej LPU9407 OK Lokomotiva Pardubice 47:19 + 6:51 6523
10. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:25 + 7:57 6320
11. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 48:35 + 8:07 6290
11. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 48:35 + 8:07 6290
13. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 48:59 + 8:31 6216
14. Mateusz Madey UKS "Orientpark.pl" Iwiny 49:12 + 8:44
15. Lněnička Jakub OK Lokomotiva Pardubice 49:46 + 9:18
16. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 50:37 + 10:09 5915
17. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 50:51 + 10:23 5872
18. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:57 + 10:29 5853
19. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 51:31 + 11:03 5749
20. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 52:30 + 12:02 5567
20. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:30 + 12:02 5567
22. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 53:10 + 12:42 5445
23. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 53:59 + 13:31 5294
24. Jirka Michal PTE8403 TJ Sokol Ptení 55:01 + 14:33 5104
25. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 56:21 + 15:53 4858
26. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 58:23 + 17:55 4483
27. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 58:31 + 18:03 4458
28. Janas Petr PGP7106 SK Praga 59:26 + 18:58 4289
29. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 61:39 + 21:11 3881
30. Wojnowicz Marek 19P9201 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 64:32 + 24:04
31. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 64:45 + 24:17 3309
32. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 65:03 + 24:35 3254
33. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 65:22 + 24:54 3195
34. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 66:04 + 25:36 3066
35. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 67:31 + 27:03
36. Schroth Peter 18D8400 Post SV Dresden 67:43 + 27:15
37. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 68:47 + 28:19 2566
38. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 70:45 + 30:17 2203
39. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 71:04 + 30:36 2145
40. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 72:59 + 32:31
41. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 79:37 + 39:09

H21B 3.11 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5925

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tichý Tomáš SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 35:23 6124
2. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 36:42 + 1:19 5911
3. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:46 + 2:23 5739
4. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:46 + 5:23 5253
5. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 41:30 + 6:07 5135
6. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 42:21 + 6:58 4997
7. Krčál Jaroslav LPU8407 OK Lokomotiva Pardubice 43:16 + 7:53 4849
8. Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:30 + 8:07 4811
9. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 44:07 + 8:44 4711
10. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 44:11 + 8:48 4700
11. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:24 + 9:01 4665
12. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:25 + 9:02 4663
13. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 44:31 + 9:08 4647
14. Drągowski Piotr DOB8200 KOB Dobruška 45:45 + 10:22 4447
15. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 46:16 + 10:53 4363
16. Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 47:52 + 12:29
17. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:07 + 12:44 4064
18. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 48:53 + 13:30 3940
19. Trávníček Jan UOL7501 SOB Olomouc 49:12 + 13:49 3889
20. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:17 + 13:54 3875
21. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 49:34 + 14:11 3829
22. Prášek Přemysl KAM9305 OK Kamenice 49:43 + 14:20 3805
23. Randík Jan SOB8703 SOBSA 50:47 + 15:24 3633
24. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:16 + 15:53 3554
25. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:40 + 17:17 3328
26. Polák Robert 69X7800 HO Humanita 53:32 + 18:09
27. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:40 + 19:17 3004
28. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 57:31 + 22:08 2543
29. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 60:05 + 24:42 2128
30. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 63:08 + 27:45 1634
31. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:39 + 31:16 1065
32. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 69:18 + 33:55 636
33. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 70:31 + 35:08 440
34. Pavlík Bronislav LIT8201 KOB Chemopetrol Litvínov 73:06 + 37:43 22
35. Kučerka David LIT8202 KOB Chemopetrol Litvínov 77:43 + 42:20 0
36. Kala Matěj OOL8901 SK Haná orienteering 119:19 + 83:56 0
Torgau Moritz 47D8700 Team Saarland DISK

H21C 2.78 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4745

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zavrtálek Petr NNN Neregistrovaní (NNN)
2. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 32:59 + 32:59 5344
3. Goldner Yakir Israel Orienteering 34:38 + 34:38
4. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 37:47 + 37:47 4741
5. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 42:29 + 42:29 4150
6. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:38 + 46:38 3628
7. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 47:48 + 47:48 3482
8. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:55 + 48:55 3341
9. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 50:52 + 50:52 3096
10. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 52:52 + 52:52 2845
11. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 53:38 + 53:38 2748
12. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 54:06 + 54:06 2690
13. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 55:25 + 55:25 2524
14. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 60:04 + 60:04 1940
15. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:07 + 65:07 1305
16. Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice 68:27 + 68:27 886
17. Nebeský Daniel KAM9404 OK Kamenice 70:57 + 70:57
18. Bejdák Martin 47S9605 Rapid Bratislava 76:29 + 76:29
19. Vríčan Peter 86S8900 Outsiterz Bratislava 78:34 + 78:34
20. Hudeček Tomáš OOP8201 TJ Opava 79:04 + 79:04 0
21. Yates Codey 22N9000 Counties Manukau Orienteering Club 81:30 + 81:30
22. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 81:41 + 81:41 0
23. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 106:28 + 106:28 0
24. Emingr Jakub 6SX8900 Orientační běh Louny 114:47 + 114:47
25. Moutvička Ondřej LIT8301 KOB Chemopetrol Litvínov 128:42 + 128:42 0
26. Štubňa Philip 47S9304 Rapid Bratislava 146:56 + 146:56
Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha DISK 0
Zoubek Petr ZBP7602 OOB SK Zbraslav DISK 0
Lexa Lukáš VTA9301 SC vebr-sport DISK

H35 3.56 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 37:34
2. Koťátko Zdeněk SJC7701 Sportcentrum Jičín 39:13 + 1:39
3. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 45:34 + 8:00
4. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 46:12 + 8:38
5. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 46:44 + 9:10
6. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 47:34 + 10:00
7. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:21 + 11:47
8. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 50:09 + 12:35
9. Kučera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 51:14 + 13:40
10. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 51:51 + 14:17
11. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 51:52 + 14:18
12. Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 52:48 + 15:14
13. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 53:10 + 15:36
14. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 55:23 + 17:49
15. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 56:52 + 19:18
16. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 57:43 + 20:09
17. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 59:54 + 22:20
18. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 59:59 + 22:25
19. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 62:40 + 25:06
20. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 68:50 + 31:16
21. Geisler Michal DKL7500 KOB Kladno 72:07 + 34:33
22. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 72:36 + 35:02
23. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 74:51 + 37:17
24. Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 82:33 + 44:59
25. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 84:57 + 47:23
26. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 88:49 + 51:15
27. Vorlíček Peter 43S7501 ŠK Sandberg Bratislava 92:26 + 54:52
28. Potůček Michal PHK7903 OK 99 Hradec Králové 92:45 + 55:11
29. Jurčák David SOP7808 OOB TJ Slezan Opava 109:29 + 71:55
30. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 110:52 + 73:18
Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering DISK
Šlapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno DISK

H40 3.24 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hain Jan SJC7502 Sportcentrum Jičín 39:27
2. Lisý Ondřej 6YC7103 Neregistrovaní 43:41 + 4:14
3. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 44:19 + 4:52
4. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 46:19 + 6:52
5. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:07 + 7:40
6. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 48:25 + 8:58
7. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 49:14 + 9:47
8. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 50:47 + 11:20
9. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 53:03 + 13:36
10. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 54:31 + 15:04
11. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:35 + 17:08
12. Kaufmann Torsten 71D7100 USV TU Dresden 58:14 + 18:47
13. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 59:12 + 19:45
14. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 61:00 + 21:33
15. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 61:24 + 21:57
16. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 64:32 + 25:05
17. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 65:22 + 25:55
18. Adamovský Michal VAM7200 OOB Vamberk 66:34 + 27:07
19. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 66:39 + 27:12
20. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 67:44 + 28:17
21. Fikar Aleš VRL7101 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:43 + 30:16
22. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 76:13 + 36:46
23. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 76:26 + 36:59
24. Urban Marek 43S7401 ŠK Sandberg Bratislava 77:02 + 37:35
25. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 80:10 + 40:43
26. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 81:58 + 42:31
27. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 89:40 + 50:13
28. Kohout Zdeněk DKL7200 KOB Kladno 90:55 + 51:28
29. Zeman Tomáš DCE7500 KOB Dobřichovice 92:50 + 53:23
30. Houžvička Jindřich TUR3 OOB TJ Turnov 93:34 + 54:07
31. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 94:21 + 54:54
32. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 98:40 + 59:13
33. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 102:35 + 63:08
34. Brňák Štefan 43S7601 ŠK Sandberg Bratislava 105:03 + 65:36
35. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 108:00 + 68:33
36. Skácel Dalibor 4PX7300 HO Ještěd 119:05 + 79:38
Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec DISK
Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové DISK
Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň DISK

H45 3.26 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 36:36
2. Podmolík Tomáš TZL6