Logo
Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Libice nad Doubravou
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Libice, 1 : 4 000, stav duben 2017
Ředitel závodu:
Voborníková Eva - R3
Hlavní rozhodčí:
Gregorová Kamila - R3
Stavitel tratí:
Voborníková Alena - R3, Šťastná Lenka - R3
Protokol:
Závod proběhl za příjemného letního počasí. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Pořadatelé děkují závodníkům za účast a férové závodění v uličkách obce.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10N 1.10 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 14:55
2. Mácová Rozálie SJI0855 OK Jihlava 15:40 + 0:45
3. Boučková Eva CHT0751 OOB SK Chrast 15:44 + 0:49
4. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 16:41 + 1:46
5. Coufalová Júlia SJI0950 OK Jihlava 17:42 + 2:47
6. Kroupa Hana TTR0853 OOB Třebíč 18:05 + 3:10
7. Novotná Julie SJI0951 OK Jihlava 22:13 + 7:18
8. Sobotková Gabriela PZR0850 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:02 + 14:07
Bubeníková Nicol SJH0853 SJH Jindřichův Hradec DISK
Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená DISK

D10 1.10 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 9:50
2. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 11:57 + 2:07
3. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 12:11 + 2:21
4. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 12:16 + 2:26
5. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:18 + 2:28
6. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 12:48 + 2:58
7. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 16:27 + 6:37
8. Gregorová Julie RUZ0750 TJ Růžená 16:35 + 6:45
9. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:13 + 9:23
10. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:13 + 11:23
11. Bubeníková Denisa SJH0852 SJH Jindřichův Hradec 37:17 + 27:27

D12 1.30 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 11:19
2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 11:52 + 0:33
3. Jindřichová Eliška SJI0553 OK Jihlava 12:51 + 1:32
4. Petrášová Kateřina BBM0550 BETA URSUS Orienteering 13:53 + 2:34
5. Fialová Šárka SJI0556 OK Jihlava 14:57 + 3:38
6. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 17:03 + 5:44
7. Macková Barbora OSN0555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:00 + 7:41
8. Mácová Amálie SJI0650 OK Jihlava 20:54 + 9:35

D14 1.60 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:51
2. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 12:14 + 0:23
3. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 12:16 + 0:25
4. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:09 + 1:18
5. Marečková Ema OSN0450 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:18 + 1:27
6. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:59 + 3:08
7. Zbínová Aneta CTB SK OB Chotěboř 16:02 + 4:11
8. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 17:07 + 5:16
9. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 19:42 + 7:51
Vakant DISK

D16 1.70 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:37
2. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:15 + 1:38
3. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 20:30 + 1:53
4. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 27:44 + 9:07
5. Pittnerová Adéla RUZ0250 TJ Růžená 32:33 + 13:56

D18 2.10 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 13:49
2. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 16:35 + 2:46
3. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 28:35 + 14:46

D21C 2.20 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7009

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vališová Martina OSN9696 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:06 7179
2. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 16:32 + 0:26 6995
3. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 16:52 + 0:46 6854
4. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 18:01 + 1:55 6365
5. Ondráčková Lucie CHT9254 OOB SK Chrast 18:24 + 2:18 6202
6. Mrštíková Květa CHT8754 OOB SK Chrast 18:53 + 2:47 5997
7. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 20:05 + 3:59 5487
8. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:23 + 4:17 5360
9. Culková Hana JHB8951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20:24 + 4:18 5353
10. Peňázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 20:42 + 4:36 5225
11. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 20:49 + 4:43 5176
12. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:56 + 5:50 4701
13. Míková Michaela SJH8251 SJH Jindřichův Hradec 22:00 + 5:54 4673
14. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:15 + 6:09 4567
15. Martincová Kristýna CHT8551 OOB SK Chrast 23:21 + 7:15 4099
16. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23:34 + 7:28 4007
17. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 23:54 + 7:48 3866
18. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 24:29 + 8:23 3618
19. Dvořáková Klára CHT9852 OOB SK Chrast 25:34 + 9:28 3158
20. Kubanová Kateřina CHT8451 OOB SK Chrast 26:00 + 9:54 2974
21. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 40:15 + 24:09 0

D21D 1.70 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 455

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:56 524
2. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:50 + 2:54 458
3. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 23:04 + 6:08 384
4. Hronová Iva RUZ6450 TJ Růžená 23:14 + 6:18 380
5. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 24:53 + 7:57 343
6. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 27:08 + 10:12 291

D35 1.90 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Diana TTR8156 OOB Třebíč 18:57
2. Kinštová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 19:31 + 0:34
3. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 19:46 + 0:49
4. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 23:02 + 4:05
5. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 23:19 + 4:22
6. Turzo Iva OSN7750 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:45 + 4:48
7. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 24:09 + 5:12
8. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 26:05 + 7:08
9. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 26:09 + 7:12
10. Jindřichová Lenka SJI7550 OK Jihlava 31:16 + 12:19

D45 1.70 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 13:24
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 13:26 + 0:02
3. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 15:05 + 1:41
4. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 18:22 + 4:58
5. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 18:24 + 5:00
6. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:13 + 5:49
7. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 19:52 + 6:28
8. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:17 + 7:53
9. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 21:58 + 8:34
10. Pittnerová Lenka RUZ7150 TJ Růžená 23:05 + 9:41
11. Šaterová Monika SJI6551 OK Jihlava 24:15 + 10:51
12. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 25:57 + 12:33
13. Kosová Leona LPU7153 OK Lokomotiva Pardubice 28:11 + 14:47
14. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 30:06 + 16:42

D55 1.60 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:20
2. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 15:31 + 0:11
3. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 16:22 + 1:02
4. Rajnošková Marie BZR6051 Bratrstvo Ždárských vrchů 19:13 + 3:53
5. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 23:45 + 8:25

D65 1.60 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podhorská Věra CJI5252 Fajn Club Jihlava 22:25

H10N 1.10 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 12:25
2. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 13:10 + 0:45
3. Kopenec Šimon SJH1002 SJH Jindřichův Hradec 15:24 + 2:59
4. Rozsypal Jakub SJI0805 OK Jihlava 17:54 + 5:29
5. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 19:36 + 7:11
6. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 20:51 + 8:26
7. Dočkal Matouš SJI0900 OK Jihlava 20:59 + 8:34
8. Venhauer Štepán SJI0803 OK Jihlava 29:07 + 16:42
Emmer Matouš SJI1000 OK Jihlava DISK

H10 1.10 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 9:42
2. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 10:29 + 0:47
3. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 11:27 + 1:45
4. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 11:46 + 2:04
5. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 16:40 + 6:58
Coufal Petr SJI0703 OK Jihlava DISK

H12 1.60 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 12:38
2. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 13:02 + 0:24
3. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 13:32 + 0:54
4. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:35 + 1:57
5. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 15:06 + 2:28
6. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 15:12 + 2:34
7. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 18:35 + 5:57
8. Smetana Petr OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:55 + 7:17
9. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 20:14 + 7:36
10. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 20:30 + 7:52
11. Svoboda Matěj SJH0604 SJH Jindřichův Hradec 21:53 + 9:15
12. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 29:02 + 16:24
Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec DISK

H14 1.70 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 14:27
2. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 15:37 + 1:10
3. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 15:47 + 1:20
4. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 16:14 + 1:47
5. Novotný Tomáš TTR0305 OOB Třebíč 16:39 + 2:12
6. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 17:21 + 2:54
7. Chrást Lukáš OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:36 + 3:09
8. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 17:46 + 3:19
9. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 18:47 + 4:20
10. Kinšt Jan SJH0402 SJH Jindřichův Hradec 19:25 + 4:58
11. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 19:31 + 5:04
12. Pavlas Michal CTB SK OB Chotěboř 20:26 + 5:59
13. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:41 + 6:14
14. Splítek Petr PZR0401 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:29 + 9:02
15. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 23:59 + 9:32

H16 2.10 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 14:32
2. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 14:43 + 0:11
3. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:22 + 0:50
4. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:11 + 1:39
5. Drábek Vojtěch TTR0103 OOB Třebíč 16:34 + 2:02
6. Kalas Tomáš PZR0105 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:36 + 2:04
7. Sitař Miroslav PZR0205 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:19 + 2:47
8. Vašíček Michal TTR OOB Třebíč 17:48 + 3:16
9. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 18:19 + 3:47

H18 2.30 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 14:43
2. Pastyřík Martin PZR9902 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:25 + 2:42
3. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 19:29 + 4:46
4. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 24:39 + 9:56

H21C 2.20 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7362

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 14:40 7450
2. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 14:52 + 0:12 7351
3. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:00 + 0:20 7285
4. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:09 + 0:29 7210
4. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 15:09 + 0:29 7210
6. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 15:25 + 0:45 7078
7. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 15:48 + 1:08 6888
8. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 15:49 + 1:09 6880
9. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 16:56 + 2:16 6326
10. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 17:04 + 2:24 6260
11. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17:10 + 2:30 6210
12. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 17:15 + 2:35 6169
13. Kos Oldřich LPU9302 OK Lokomotiva Pardubice 17:47 + 3:07 5904
14. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:57 + 3:17 5822
15. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 18:31 + 3:51 5541
16. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 18:55 + 4:15 5342
17. Nouza Petr ml. SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 19:07 + 4:27 5243
18. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:08 + 4:28 5235
19. Drozd Michal BBM9701 BETA URSUS Orienteering 19:13 + 4:33 5193
20. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:15 + 4:35 5177
21. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 19:58 + 5:18 4822
22. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 20:20 + 5:40 4640
23. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 20:23 + 5:43 4615
24. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 20:30 + 5:50 4557
25. Kuban Jiří CHT8401 OOB SK Chrast 20:56 + 6:16 4342
26. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 21:07 + 6:27 4251
27. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 21:14 + 6:34 4193
28. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:27 + 7:47 3590
29. Pavelec Jan BBM BETA URSUS Orienteering 23:15 + 8:35
30. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 23:16 + 8:36 3185
31. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 23:23 + 8:43 3127
32. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:46 + 9:06 2937
33. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 24:08 + 9:28 2755
34. Gawel Jiří BBM5700 BETA URSUS Orienteering 26:41 + 12:01 1491
35. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 50:12 + 35:32 0
Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast DISK 0

H21D 2.00 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 18:26 0
2. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 20:46 + 2:20 0
3. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:07 + 6:41 0
4. Splítek Václav PZR7700 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:30 + 7:04 0

H35 2.30 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 13:44
2. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 15:02 + 1:18
3. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 15:06 + 1:22
4. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 15:23 + 1:39
5. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 16:10 + 2:26
6. Šebesta Petr CHT7102 OOB SK Chrast 16:26 + 2:42
7. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 16:28 + 2:44
8. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 16:41 + 2:57
9. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 17:33 + 3:49
10. Choutka Jaroslav BZR8000 Bratrstvo Ždárských vrchů 17:40 + 3:56
11. Hendrych Martin SJI7828 OK Jihlava 17:51 + 4:07
12. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 18:24 + 4:40
13. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 18:39 + 4:55
14. Coufal Petr 3MC8000 FBŠ Jihlava 19:48 + 6:04
15. Martínek Roman SJH75 SJH Jindřichův Hradec 19:54 + 6:10
16. Šíma Pavel PZR7838 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:55 + 7:11
17. Novotný Jakub SJI7700 OK Jihlava 21:07 + 7:23
18. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 21:37 + 7:53
19. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:38 + 9:54

H45 2.00 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 15:21
2. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 15:23 + 0:02
3. Rajnošek Zdeněk BZR6301 Bratrstvo Ždárských vrchů 16:19 + 0:58
4. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 16:28 + 1:07
5. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:34 + 1:13
6. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 16:40 + 1:19
7. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 16:41 + 1:20
8. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 16:53 + 1:32
9. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 17:00 + 1:39
10. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 17:06 + 1:45
11. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 17:18 + 1:57
12. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 17:34 + 2:13
13. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 18:48 + 3:27
14. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 18:50 + 3:29
15. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:03 + 3:42
16. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 19:24 + 4:03
17. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:44 + 4:23
18. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 21:46 + 6:25
19. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:30 + 7:09
20. Hülle Jan CHT6903 OOB SK Chrast 24:12 + 8:51

H55 1.90 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:58
2. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:04 + 0:06
3. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 19:58 + 1:00
4. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 21:12 + 2:14
5. Štefec Jaroslav CHT5801 OOB SK Chrast 21:14 + 2:16
6. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:08 + 4:10
7. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 24:22 + 5:24
8. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 25:20 + 6:22
9. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:30 + 6:32
10. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 26:32 + 7:34
11. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 27:55 + 8:57
Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK

H65 1.60 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 16:02
2. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 17:29 + 1:27
3. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 18:43 + 2:41
4. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 26:09 + 10:07
5. Izdný Pavel SJI4600 OK Jihlava 33:59 + 17:57

HDR 1.10 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:07
2. Škapa Jan CHT0901 OOB SK Chrast 13:13 + 0:06
3. Králová Tereza LIB 13:45 + 0:38
4. Král Tomáš LIB 13:59 + 0:52
5. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 14:19 + 1:12
6. Molloy Adam LIB 14:22 + 1:15
7. Dočkal Prokop NNN Neregistrovaní (NNN) 14:38 + 1:31
8. Emmer Tadeáš SJI OK Jihlava 15:44 + 2:37
9. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 15:59 + 2:52
10. Gregorová Magdalena CTB1151 SK OB Chotěboř 16:29 + 3:22
11. Černý Ondřej NNN Neregistrovaní (NNN) 16:47 + 3:40
12. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 17:35 + 4:28
13. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 20:03 + 6:56
14. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 20:05 + 6:58
15. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 20:09 + 7:02
16. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 21:22 + 8:15
17. Smetanová Karolína OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:48 + 8:41
18. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 22:17 + 9:10
19. Šímová Markéta PZR1350 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:38 + 10:31
20. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:41 + 11:34
21. Fikar Michal CTB1200 SK OB Chotěboř 27:34 + 14:27
22. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 28:03 + 14:56
23. Pleskačová Agáta LIB 30:26 + 17:19
24. Tecl Jakub LIB 30:36 + 17:29
25. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 61:37 + 48:30
26. Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast 61:43 + 48:36

P 1.50 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zoulíková Iveta CHT OOB SK Chrast 16:03
2. Venhauer Jaroslav NNN Neregistrovaní (NNN) 16:04 + 0:01
3. Škapa Jiří CHT8003 OOB SK Chrast 17:34 + 1:31
4. Eichler Jakub CHT OOB SK Chrast 18:31 + 2:28
5. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 20:48 + 4:45
6. Fraj Oldřich RUZ7950 TJ Růžená 21:09 + 5:06
7. Augustová Ela CHT OOB SK Chrast 21:40 + 5:37
8. Koukalová Jana NNN Neregistrovaní (NNN) 21:44 + 5:41
9. Polanská Petra PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:55 + 5:52
10. Polanský Pavel PZR62 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:29 + 14:26
11. Kačírková Tereza NNN9051 Neregistrovaní (NNN) 34:55 + 18:52
12. Sobotková Helena NNN7550 Neregistrovaní (NNN) 43:46 + 27:43