Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 28:35 | ||
2. | Cadková Michaela | KRL0954 | Kometa Kralovice | 28:56 | + 0:21 | |
3. | Peterková Adéla | KRL0953 | Kometa Kralovice | 30:36 | + 2:01 | |
Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Zemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 10:38 | ||
2. | Lostáková Ela | LTP0951 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 11:45 | + 1:07 | |
3. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 12:44 | + 2:06 | |
4. | Sitrová Stepánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 13:50 | + 3:12 | |
5. | Sobotová Katerina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 14:36 | + 3:58 | |
6. | Miseková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 15:00 | + 4:22 | |
7. | Smutná Markéta | DLP0950 | OOB TJ Dukla Praha | 20:02 | + 9:24 | |
8. | Fisáková Lucie Johanka | MLA0950 | MLOK Mariánské Lázně | 42:12 | + 31:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozísková Katerina | LPM0652 | OK Lokomotiva Plzeň | 11:02 | ||
2. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 12:13 | + 1:11 | |
3. | Miseková Katerina | KAM0756 | OK Kamenice | 12:30 | + 1:28 | |
4. | Reháková Mirka | SKV0652 | TJ Slovan Karlovy Vary | 12:48 | + 1:46 | |
5. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 12:57 | + 1:55 | |
6. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 14:02 | + 3:00 | |
7. | Lostáková Sára | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 14:11 | + 3:09 | |
8. | Dostálová Lejla | DLP0650 | OOB TJ Dukla Praha | 14:15 | + 3:13 | |
9. | Cadková Marcela | KRL0654 | Kometa Kralovice | 16:03 | + 5:01 | |
10. | Fisarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 16:21 | + 5:19 | |
11. | Zemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 16:45 | + 5:43 | |
12. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 18:17 | + 7:15 | |
13. | Sobísková Lucie | BSO0651 | KOB Baník Sokolov | 28:20 | + 17:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bulírová Ema | TAP0452 | KOB Tretra Praha | 11:38 | ||
2. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 11:44 | + 0:06 | |
3. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 14:40 | + 3:02 | |
4. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 14:49 | + 3:11 | |
5. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 14:54 | + 3:16 | |
6. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 15:22 | + 3:44 | |
7. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 15:43 | + 4:05 | |
8. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 16:42 | + 5:04 | |
9. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | SKOB Slaný | 17:12 | + 5:34 | |
10. | Krízková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 21:19 | + 9:41 | |
11. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 22:25 | + 10:47 | |
12. | Sevcíková Anezka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 23:11 | + 11:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 11:36 | ||
2. | Fisarová Eliska | KRL0351 | Kometa Kralovice | 12:35 | + 0:59 | |
3. | Reháková Gabriela | SKV0351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 13:12 | + 1:36 | |
4. | Jirkovská Katerina | SLA0350 | SKOB Slaný | 13:57 | + 2:21 | |
5. | Vítová Lucie | BSO0250 | KOB Baník Sokolov | 15:14 | + 3:38 | |
6. | Krízová Daniela | MAS0250 | KČT Aš | 16:00 | + 4:24 | |
7. | Zejdlíková Eliska | LTP0350 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 17:08 | + 5:32 | |
8. | Petríková Adéla | MAS0352 | KČT Aš | 19:13 | + 7:37 | |
9. | Lillová Marie | BSO0351 | KOB Baník Sokolov | 23:01 | + 11:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 16:24 | 7482 | ||
2. | Neradová Alena | LIT8551 | KOB Litvínov | 16:53 | + 0:29 | 7273 | |
3. | Mullis Katerina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 17:14 | + 0:50 | 7121 | |
4. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 17:21 | + 0:57 | 7071 | |
4. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 17:21 | + 0:57 | 7071 | |
6. | Kudrnácová Lucie | HCE8850 | TJ Hostivice | 18:23 | + 1:59 | 6623 | |
7. | Sedlácková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 18:38 | + 2:14 | 6515 | |
8. | Sedlácková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 18:58 | + 2:34 | 6371 | |
9. | Studnicná Lenka | 7QX8650 | Neregistrovaní - Studničná | 19:04 | + 2:40 | ||
10. | Kucerková Romana | STB8196 | TJ Stadion Nový Bor | 19:46 | + 3:22 | 6024 | |
11. | Zejdlíková Karolína | LTP9950 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:14 | + 3:50 | 5822 | |
12. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:26 | + 4:02 | 5735 | |
13. | Malíková Stanislava | EKP8950 | VŠTJ Ekonom Praha | 21:20 | + 4:56 | 5346 | |
14. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 21:34 | + 5:10 | 5245 | |
15. | Kovárová Julie | LTP8854 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:01 | + 5:37 | 5050 | |
16. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 23:14 | + 6:50 | 4523 | |
17. | Marcela Pokorná | ROU9199 | SKOB Roudnice nad Labem | 28:14 | + 11:50 | ||
Gregorová Katerina | BSO8151 | KOB Baník Sokolov | DISK | 0 | |||
Horalíková Eva | DLP0050 | OOB TJ Dukla Praha | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fisáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 18:31 | ||
2. | Dítkova Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:39 | + 1:08 | |
3. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 19:42 | + 1:11 | |
4. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 19:58 | + 1:27 | |
5. | Zemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 20:06 | + 1:35 | |
6. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 21:38 | + 3:07 | |
7. | Krízová Lenka | KRL7951 | Kometa Kralovice | 22:18 | + 3:47 | |
8. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 22:41 | + 4:10 | |
9. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 33:58 | + 15:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumannová Renata | PVP6650 | VSS Přírodověda Praha | 17:03 | ||
2. | Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | 17:13 | + 0:10 | |
3. | Riby Katerina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 18:13 | + 1:10 | |
4. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 18:39 | + 1:36 | |
5. | Forstová Lenka | MFP6850 | Matfyz Praha | 18:42 | + 1:39 | |
6. | Splinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:13 | + 2:10 | |
7. | Soupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 19:23 | + 2:20 | |
8. | Zandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:33 | + 3:30 | |
9. | Danihelová Janka | SKV6552 | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:50 | + 3:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 13:52 | ||
2. | Kovárová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 18:37 | + 4:45 | |
3. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 19:16 | + 5:24 | |
4. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:38 | + 5:46 | |
5. | Gabrielová Sárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 22:08 | + 8:16 | |
6. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 23:06 | + 9:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hankovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 19:36 | ||
2. | Horáková Magdalena | NEK4950 | Nejdek Orienteering | 23:18 | + 3:42 | |
3. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 24:13 | + 4:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krízek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 14:19 | ||
2. | Pilar Jirí | JES0800 | OK Rakovník | 15:03 | + 0:44 | |
3. | Forst Albert | MFP0901 | Matfyz Praha | 16:16 | + 1:57 | |
4. | Houba Vojtech | KRL1002 | Kometa Kralovice | 18:25 | + 4:06 | |
Pjencák Adam | MAS0802 | KČT Aš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tríska Lukás | LPM0800 | OK Lokomotiva Plzeň | 13:17 | ||
2. | Novák Adam | DLP0901 | OOB TJ Dukla Praha | 14:35 | + 1:18 | |
3. | Dostál Jorik | DLP0803 | OOB TJ Dukla Praha | 14:50 | + 1:33 | |
4. | Motejzík Prokop | DLP0900 | OOB TJ Dukla Praha | 16:55 | + 3:38 | |
5. | Zázvorka Jan | JES0900 | OK Rakovník | 17:40 | + 4:23 | |
6. | Vanícek Ondrej | DLP0903 | OOB TJ Dukla Praha | 18:29 | + 5:12 | |
7. | Kanturek Tomás | DLP0902 | OOB TJ Dukla Praha | 45:02 | + 31:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocky Jirí | SLA0800 | SKOB Slaný | 11:27 | ||
2. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 11:57 | + 0:30 | |
3. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 12:00 | + 0:33 | |
4. | Janoch Mikulás | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 12:35 | + 1:08 | |
5. | Urbanec Václav | JES0600 | OK Rakovník | 13:19 | + 1:52 | |
6. | Kouril Vojta | KPY0700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 13:35 | + 2:08 | |
7. | Vanícek Viktor | JES0602 | OK Rakovník | 13:42 | + 2:15 | |
8. | Brabec Matej | MAS0701 | KČT Aš | 14:00 | + 2:33 | |
9. | Spirík Frantisek | BSO0603 | KOB Baník Sokolov | 15:05 | + 3:38 | |
10. | Havlícek Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 15:22 | + 3:55 | |
11. | Berki Lucián | JES0601 | OK Rakovník | 16:01 | + 4:34 | |
12. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 16:22 | + 4:55 | |
13. | Strnad Jakub | OLP0700 | PSK Olymp Praha | 16:39 | + 5:12 | |
14. | Simík Marek | DLP0600 | OOB TJ Dukla Praha | 16:46 | + 5:19 | |
15. | Pávek Stepán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 17:37 | + 6:10 | |
16. | Safarík Josef | JES0604 | OK Rakovník | 17:55 | + 6:28 | |
17. | Miller Tomás | JES0700 | OK Rakovník | 25:03 | + 13:36 | |
18. | Halík Libor | MAS0700 | KČT Aš | 25:29 | + 14:02 | |
Sedlácek Patrik | ROZ0800 | OK Roztoky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donda Jirí | ONO0403 | SKOB Ostrov | 11:42 | ||
2. | Stehlík Simon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 12:55 | + 1:13 | |
3. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB Tretra Praha | 13:32 | + 1:50 | |
4. | Sterba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 13:41 | + 1:59 | |
5. | Cerny Jonás | MLA0501 | MLOK Mariánské Lázně | 14:20 | + 2:38 | |
6. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 15:30 | + 3:48 | |
7. | Sobota Ondrej | VPM0502 | KOS Slavia Plzeň | 18:02 | + 6:20 | |
8. | Jirkovsky Jan | SLA0500 | SKOB Slaný | 19:23 | + 7:41 | |
9. | Soupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 21:26 | + 9:44 | |
10. | Müller Jáchym | HCE0500 | TJ Hostivice | 28:55 | + 17:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohoutek Oldrich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 13:36 | ||
2. | Cepicka Ladislav | LPM0303 | OK Lokomotiva Plzeň | 15:15 | + 1:39 | |
3. | Krízek Josef | MAS0201 | KČT Aš | 17:31 | + 3:55 | |
4. | Havlícek Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 17:35 | + 3:59 | |
5. | Hejduk Zdenek | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 17:42 | + 4:06 | |
6. | Lill Petr | BSO0203 | KOB Baník Sokolov | 18:14 | + 4:38 | |
7. | Krízek Filip | MAS0301 | KČT Aš | 18:39 | + 5:03 | |
8. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:19 | + 12:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Solomko Adam | BSO0002 | KOB Baník Sokolov | 18:08 | ||
2. | Hejduk Jan | BSO0001 | KOB Baník Sokolov | 20:10 | + 2:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dlabaja Tomás | TUR8303 | OOB TJ Turnov | 16:09 | 7697 | ||
2. | Prazák Jirí | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 17:00 | + 0:51 | 7326 | |
3. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:29 | + 1:20 | 7114 | |
4. | Vlásek Jakub | TAP9702 | KOB Tretra Praha | 17:33 | + 1:24 | 7085 | |
5. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 17:43 | + 1:34 | 7012 | |
6. | Simík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 17:48 | + 1:39 | 6976 | |
7. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 17:50 | + 1:41 | 6961 | |
8. | Pova Ondrej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 17:59 | + 1:50 | 6896 | |
9. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 18:27 | + 2:18 | 6692 | |
10. | Fiser Jirí | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 18:30 | + 2:21 | 6670 | |
10. | Buk Jindrich | ROU9303 | SKOB Roudnice nad Labem | 18:30 | + 2:21 | 6670 | |
12. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 18:57 | + 2:48 | 6473 | |
13. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 19:21 | + 3:12 | 6298 | |
14. | Knepr Lukás | BSO9401 | KOB Baník Sokolov | 19:27 | + 3:18 | 6255 | |
15. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:12 | + 4:03 | 5927 | |
16. | Vondra Jirí | FSP7600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:33 | + 4:24 | 5774 | |
17. | Hegner Lukás | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 20:44 | + 4:35 | 5693 | |
17. | Trebicky Vladimír | DKP8404 | Oddíl OB Kotlářka | 20:44 | + 4:35 | 5693 | |
19. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 20:51 | + 4:42 | 5642 | |
20. | Boránek Petr | VSP7000 | USK Praha | 21:15 | + 5:06 | 5468 | |
21. | Kucerka Jan | LIT8002 | KOB Litvínov | 21:39 | + 5:30 | 5293 | |
22. | Koc Zdenek | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 26:04 | + 9:55 | 3362 | |
23. | Sedlácek Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 31:03 | + 14:54 | 1183 | |
24. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 38:32 | + 22:23 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 15:37 | ||
2. | Kovár Vladimír | VPM7200 | KOS Slavia Plzeň | 15:41 | + 0:04 | |
3. | Kovár Jindrich | MAS6800 | KČT Aš | 16:01 | + 0:24 | |
4. | Zemla Tomás | KAM7105 | OK Kamenice | 16:20 | + 0:43 | |
5. | Sevcík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 16:35 | + 0:58 | |
6. | Vlasímsky Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 16:44 | + 1:07 | |
7. | Sindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 16:46 | + 1:09 | |
8. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 16:51 | + 1:14 | |
9. | Kríz Dusan | KRL7800 | Kometa Kralovice | 17:12 | + 1:35 | |
10. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 17:51 | + 2:14 | |
11. | Pilar Karel | MAS5501 | KČT Aš | 18:17 | + 2:40 | |
12. | Sitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:23 | + 2:46 | |
13. | Fisar Miroslav | KRL7201 | Kometa Kralovice | 20:09 | + 4:32 | |
14. | Motejzík Petr | DLP7600 | OOB TJ Dukla Praha | 20:25 | + 4:48 | |
15. | Pávek Jirí | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 21:08 | + 5:31 | |
16. | Pivec Lukás | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 21:49 | + 6:12 | |
17. | Pjencák Roman | MAS7501 | KČT Aš | 24:38 | + 9:01 | |
18. | Müller Vladimír | HCE7700 | TJ Hostivice | 35:27 | + 19:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zejdlík Michal | LTP7001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 15:20 | ||
2. | Cerny Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 15:38 | + 0:18 | |
3. | Kalousek Jirí | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 16:24 | + 1:04 | |
4. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:00 | + 1:40 | |
5. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 17:19 | + 1:59 | |
6. | Hájek Jirí | ONO6400 | SKOB Ostrov | 18:29 | + 3:09 | |
7. | Würz Bohuslav | LTP7307 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:07 | + 3:47 | |
8. | Würz Jirí | LTP6502 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:19 | + 3:59 | |
9. | Kohoutek Oldrich | BSO7100 | KOB Baník Sokolov | 19:33 | + 4:13 | |
10. | Kovár Karel | LTP6102 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:38 | + 4:18 | |
11. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 20:49 | + 5:29 | |
12. | Mayer Tomás | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 21:18 | + 5:58 | |
13. | Soupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 21:46 | + 6:26 | |
14. | Sterba Jirí | SKV6401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 21:58 | + 6:38 | |
15. | Bruner Lubos | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:14 | + 6:54 | |
16. | Solomko Vladimír | BSO7003 | KOB Baník Sokolov | 28:40 | + 13:20 | |
Hosek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 16:31 | ||
2. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 16:40 | + 0:09 | |
3. | Kudrnác Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 17:48 | + 1:17 | |
4. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 17:54 | + 1:23 | |
5. | Janosík Lubomír | KSH5901 | OB Kašperské Hory | 18:27 | + 1:56 | |
6. | Gawel Jirí | JBM5700 | JG Sport | 19:17 | + 2:46 | |
7. | Pech Jirí | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:09 | + 8:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 16:21 | ||
2. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 17:31 | + 1:10 | |
3. | Fisák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 18:20 | + 1:59 | |
4. | Mágr Zdenek | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 21:49 | + 5:28 | |
5. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 23:25 | + 7:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kodes Martin | NNN | Neregistrovaní | 12:34 | ||
2. | Krízek Vilém | MAS1000 | KČT Aš | 13:03 | + 0:29 | |
3. | Zápotocky Tomás | SLA1200 | SKOB Slaný | 13:17 | + 0:43 | |
4. | Brabec Zdenek | MAS1001 | KČT Aš | 13:56 | + 1:22 | |
5. | Kucerka Radek | STB1101 | TJ Stadion Nový Bor | 14:52 | + 2:18 | |
6. | Houbová Eliska | KRL1152 | Kometa Kralovice | 18:03 | + 5:29 | |
7. | Pilarová Katerina | JES1150 | OK Rakovník | 20:26 | + 7:52 | |
8. | Müllerová Emílie | HCE1450 | TJ Hostivice | 43:58 | + 31:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kríz Radim | NNN | Neregistrovaní | 13:34 | ||
2. | Smolková Romana | NNN | Neregistrovaní | 15:08 | + 1:34 | |
3. | Krízová Mirka | NNN | Neregistrovaní | 15:21 | + 1:47 | |
4. | Petr Houba | KRL7802 | Kometa Kralovice | 15:29 | + 1:55 | |
5. | Krízková Jitka | MAS8050 | KČT Aš | 17:18 | + 3:44 | |
6. | Raková Eliska | BSO0152 | KOB Baník Sokolov | 17:34 | + 4:00 | |
7. | Gelnerová Martina | KRL7851 | Kometa Kralovice | 17:51 | + 4:17 | |
8. | Misek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 19:49 | + 6:15 | |
9. | Donda Jirí | ONO7600 | SKOB Ostrov | 21:00 | + 7:26 | |
10. | Smutná Anna | NNN | Neregistrovaní | 23:19 | + 9:45 | |
11. | Millionová Hedvika | MAS7351 | KČT Aš | 33:05 | + 19:31 | |
12. | Zenkerová Miluse | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 34:21 | + 20:47 | |
MS | Slajchrt Matej | JES | OK Rakovník | 47:28 | + 33:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutny Jan | NNN | Neregistrovaní | 20:49 | ||
Pivcová Zaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |