Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 23:59 | ||
2. | Vlašímská Karolína | SKV0851 | TJ Slovan Karlovy Vary | 28:41 | + 4:42 | |
3. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 30:34 | + 6:35 | |
4. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 32:31 | + 8:32 | |
Nováková Eliška | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Blechová Adéla | KRL1055 | Kometa Kralovice | 108:24 | + 84:25 | ||
Roučková Karla | KRL0956 | Kometa Kralovice | 112:42 | + 88:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 23:12 | ||
2. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 24:22 | + 1:10 | |
3. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 24:39 | + 1:27 | |
4. | Řeháková Mirka | SKV0652 | TJ Slovan Karlovy Vary | 25:33 | + 2:21 | |
5. | Burgmair Juliane | 41D0750 | OLG Regensburg | 26:49 | + 3:37 | |
6. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 28:58 | + 5:46 | |
7. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 31:21 | + 8:09 | |
8. | Vlašímská Bára | SKV0651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 32:11 | + 8:59 | |
9. | Roučková Karolína | KRL0656 | Kometa Kralovice | 33:39 | + 10:27 | |
10. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 34:03 | + 10:51 | |
11. | Čadková Marcela | KRL0654 | Kometa Kralovice | 37:57 | + 14:45 | |
12. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 42:04 | + 18:52 | |
13. | Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 49:47 | + 26:35 | |
14. | Šobíšková Lucie | BSO0651 | KOB Baník Sokolov | 59:29 | + 36:17 | |
Kadlecová Tereza | VEY0650 | YETTI Vejprty | DISK | |||
Doubravova Barbora | DCH0653 | Radioelektronika Cheb | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia Plzeň | 23:13 | ||
2. | Kožíšková Kateřina | LPM0652 | OK Lokomotiva Plzeň | 24:53 | + 1:40 | |
3. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 26:35 | + 3:22 | |
4. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia Plzeň | 27:23 | + 4:10 | |
5. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 28:10 | + 4:57 | |
6. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 28:23 | + 5:10 | |
7. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 28:55 | + 5:42 | |
8. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 32:01 | + 8:48 | |
9. | Křížková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 32:40 | + 9:27 | |
10. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:07 | + 9:54 | |
11. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 33:43 | + 10:30 | |
12. | Beránková Šárka | VPM0551 | KOS Slavia Plzeň | 35:01 | + 11:48 | |
13. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 35:41 | + 12:28 | |
14. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 38:57 | + 15:44 | |
15. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 40:46 | + 17:33 | |
16. | Nováková Anna | SKV5 | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:35 | + 19:22 | |
Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řeháková Gabriela | SKV0351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 32:13 | ||
2. | Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | 36:07 | + 3:54 | |
3. | Křížová Daniela | MAS0250 | KČT Aš | 37:21 | + 5:08 | |
4. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 39:22 | + 7:09 | |
5. | Petříková Adéla | MAS0352 | KČT Aš | 50:38 | + 18:25 | |
6. | Daňková Dominika | DCH0258 | Radioelektronika Cheb | 50:58 | + 18:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia Plzeň | 39:13 | ||
2. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 41:10 | + 1:57 | |
3. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | Kometa Kralovice | 42:44 | + 3:31 | |
4. | Lučanová Barbora | MAS0051 | KČT Aš | 42:47 | + 3:34 | |
5. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 44:57 | + 5:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvalová Věra | LPM9452 | OK Lokomotiva Plzeň | 40:31 | 5823 | ||
2. | Valachová Martina | LPU9054 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:19 | + 1:48 | 5580 | |
3. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 42:39 | + 2:08 | 5535 | |
4. | Lavičková Michaela | PGP9656 | SK Praga | 43:24 | + 2:53 | 5434 | |
5. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 44:22 | + 3:51 | 5303 | |
6. | Lehner Marei | 41D9950 | OLG Regensburg | 44:44 | + 4:13 | ||
7. | Kanko Natalia | 25F9250 | Koovee | 46:36 | + 6:05 | ||
8. | Kanko Ruut | 79F9501 | Suunta Jyväskylä | 48:50 | + 8:19 | ||
9. | Šilhavá Lucie | LPM9451 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:06 | + 17:35 | 3450 | |
10. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | KOS Slavia Plzeň | 58:14 | + 17:43 | 3432 | |
11. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 59:00 | + 18:29 | 3328 | |
12. | Pelcová Tereza | MAS9853 | KČT Aš | 72:43 | + 32:12 | 1477 | |
13. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 74:39 | + 34:08 | 1216 | |
14. | Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | 88:19 | + 47:48 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dítkova Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:26 | ||
2. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 36:43 | + 0:17 | |
3. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 37:59 | + 1:33 | |
4. | Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 38:52 | + 2:26 | |
5. | Šauli Iva | VPM7852 | KOS Slavia Plzeň | 40:16 | + 3:50 | |
5. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 40:16 | + 3:50 | |
7. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 42:35 | + 6:09 | |
8. | Kotásková Jana | JES7451 | OK Rakovník | 44:19 | + 7:53 | |
9. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:02 | + 8:36 | |
10. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:33 | + 9:07 | |
11. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:31 | + 11:05 | |
12. | Ječmenová Věra | ONO8050 | SKOB Ostrov | 49:04 | + 12:38 | |
13. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:22 | + 12:56 | |
14. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 49:24 | + 12:58 | |
15. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 51:08 | + 14:42 | |
16. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 51:16 | + 14:50 | |
17. | Bredlerová Gabriela | SKV7451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:18 | + 18:52 | |
18. | Ledererová Kamila | LPM7352 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:11 | + 21:45 | |
19. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 61:08 | + 24:42 | |
20. | Černá Monika | MLA7451 | MLOK Mariánské Lázně | 62:11 | + 25:45 | |
21. | Burgmair Annette | 41D7450 | OLG Regensburg | 92:46 | + 56:20 | |
Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grifoni Milena | 41D6850 | OLG Regensburg | 33:12 | ||
2. | Kolovská Ilona | LPM6352 | OK Lokomotiva Plzeň | 35:41 | + 2:29 | |
3. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 37:03 | + 3:51 | |
4. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 39:58 | + 6:46 | |
5. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:51 | + 8:39 | |
6. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:07 | + 8:55 | |
7. | Danihelová Janka | SKV6552 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:39 | + 10:27 | |
8. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 45:19 | + 12:07 | |
9. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | 48:11 | + 14:59 | |
10. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:29 | + 19:17 | |
11. | Nováková Lenka | 8XC | NER- Neregistrovani | 66:58 | + 33:46 | |
12. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva Chomutov | 71:54 | + 38:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:31 | ||
2. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 37:39 | + 0:08 | |
3. | Soukupová Michaela | VSP5850 | USK Praha | 39:12 | + 1:41 | |
4. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 39:47 | + 2:16 | |
5. | Janečková Eva | LPM6150 | OK Lokomotiva Plzeň | 40:49 | + 3:18 | |
6. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 43:50 | + 6:19 | |
7. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 46:37 | + 9:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránková Pavla | VPM4350 | KOS Slavia Plzeň | 39:36 | ||
2. | Jedličková Jindra | VPM4550 | KOS Slavia Plzeň | 49:33 | + 9:57 | |
3. | Bohuslavová Věra | LPM4850 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:48 | + 10:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tříska Lukáš | LPM0800 | OK Lokomotiva Plzeň | 19:48 | ||
2. | Křížek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 20:10 | + 0:22 | |
3. | Blecha Adam | KRL0803 | Kometa Kralovice | 22:00 | + 2:12 | |
4. | Petrášek Martin | 8XC0899 | NER- Neregistrovani | 25:52 | + 6:04 | |
5. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 26:14 | + 6:26 | |
6. | Mála Matyáš | MAS0800 | KČT Aš | 27:20 | + 7:32 | |
7. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 29:12 | + 9:24 | |
8. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 32:21 | + 12:33 | |
9. | Pjenčák Adam | MAS0802 | KČT Aš | 35:55 | + 16:07 | |
Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Chalupa Šimon | ONO0901 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Bejvančický Jan | KRL1003 | Kometa Kralovice | 84:22 | + 64:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 22:40 | ||
2. | Biersak Petr | KRL0701 | Kometa Kralovice | 24:27 | + 1:47 | |
3. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 25:30 | + 2:50 | |
4. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 26:17 | + 3:37 | |
5. | Bejvančický Josef | KRL0703 | Kometa Kralovice | 28:36 | + 5:56 | |
6. | Janoch Mikuláš | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 30:18 | + 7:38 | |
7. | Škrle Michael | KRL0702 | Kometa Kralovice | 32:39 | + 9:59 | |
8. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 33:40 | + 11:00 | |
9. | Kouřil Vojta | KPY0700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 34:22 | + 11:42 | |
10. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 36:47 | + 14:07 | |
11. | Petruš Ondřej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | 38:24 | + 15:44 | |
12. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 39:04 | + 16:24 | |
13. | Halík Libor | MAS0700 | KČT Aš | 61:56 | + 39:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 23:08 | ||
2. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 23:47 | + 0:39 | |
3. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 23:56 | + 0:48 | |
4. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 28:19 | + 5:11 | |
5. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 31:08 | + 8:00 | |
6. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia Plzeň | 35:54 | + 12:46 | |
7. | Burgmair David | 41D0500 | OLG Regensburg | 41:01 | + 17:53 | |
8. | Košina Tobiáš | SKV0502 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:37 | + 20:29 | |
9. | Němec David | LPM0504 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:17 | + 22:09 | |
10. | Šustr Ondřej | KSH0501 | OB Kašperské Hory | 54:38 | + 31:30 | |
11. | Bohuslav Josef | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | 56:11 | + 33:03 | |
12. | Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:24 | + 35:16 | |
13. | Milota Jan | MLA0500 | MLOK Mariánské Lázně | 66:49 | + 43:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayer Simon | KSH0202 | OB Kašperské Hory | 29:59 | ||
2. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia Plzeň | 30:16 | + 0:17 | |
3. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | KOS Slavia Plzeň | 31:20 | + 1:21 | |
4. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 33:13 | + 3:14 | |
5. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 35:17 | + 5:18 | |
6. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 38:07 | + 8:08 | |
7. | Lill Petr | BSO0203 | KOB Baník Sokolov | 38:28 | + 8:29 | |
8. | Křížek Josef | MAS0201 | KČT Aš | 42:46 | + 12:47 | |
9. | Svatek Samuel | DCH0205 | Radioelektronika Cheb | 44:23 | + 14:24 | |
10. | Šustr Antonín | KSH0201 | OB Kašperské Hory | 46:44 | + 16:45 | |
11. | Vendelberger Tomáš | MAS0302 | KČT Aš | 53:54 | + 23:55 | |
12. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 55:47 | + 25:48 | |
13. | Weissar Samuel | LPM0300 | OK Lokomotiva Plzeň | 60:58 | + 30:59 | |
14. | Křížek Filip | MAS0301 | KČT Aš | 62:28 | + 32:29 | |
15. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 64:29 | + 34:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejduk Jan | BSO0001 | KOB Baník Sokolov | 50:35 | ||
2. | Lehner Benedikt | 41D0100 | OLG Regensburg | 51:54 | + 1:19 | |
3. | Solomko Adam | BSO0002 | KOB Baník Sokolov | 53:19 | + 2:44 | |
4. | Svatek Daniel | DCH0113 | Radioelektronika Cheb | 61:09 | + 10:34 | |
5. | Rosenbaum Ondřej | JES0001 | OK Rakovník | 77:20 | + 26:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:10 | 7887 | ||
2. | Bořánek Michal | SSU0007 | SK Severka Šumperk | 33:37 | + 0:27 | 7792 | |
3. | Lehner Korbinian | 41D9601 | OLG Regensburg | 33:46 | + 0:36 | ||
4. | Laciga Radek | PGP8202 | SK Praga | 38:56 | + 5:46 | 6668 | |
5. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 40:05 | + 6:55 | 6425 | |
6. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:15 | + 8:05 | 6179 | |
7. | Nürnberger Julian | 41D9600 | OLG Regensburg | 41:19 | + 8:09 | ||
8. | Lehner Quirin | 41D9800 | OLG Regensburg | 42:05 | + 8:55 | ||
9. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 42:37 | + 9:27 | 5890 | |
10. | Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | 42:42 | + 9:32 | 5872 | |
11. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 43:01 | + 9:51 | 5805 | |
12. | Schwarck Philipp | 41D9901 | OLG Regensburg | 43:42 | + 10:32 | ||
13. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:50 | + 10:40 | 5633 | |
14. | Václavík Jan | VPM8701 | KOS Slavia Plzeň | 44:07 | + 10:57 | 5573 | |
15. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:28 | + 12:18 | 5287 | |
16. | Janischowsky Lukas | 41D9700 | OLG Regensburg | 45:43 | + 12:33 | ||
17. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 48:19 | + 15:09 | 4685 | |
18. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 48:31 | + 15:21 | 4643 | |
19. | Knepr Lukáš | BSO9401 | KOB Baník Sokolov | 50:00 | + 16:50 | 4329 | |
20. | Wartner Felix | 41D9902 | OLG Regensburg | 51:04 | + 17:54 | ||
21. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | OK Lokomotiva Plzeň | 53:13 | + 20:03 | 3649 | |
22. | Škop Michal | 8XC7699 | NER- Neregistrovani | 54:15 | + 21:05 | ||
23. | Janischowksy Fabian | 41D9500 | OLG Regensburg | 54:34 | + 21:24 | ||
24. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:51 | + 21:41 | 3304 | |
25. | Uhlíř Marek | PGP9405 | SK Praga | 55:13 | + 22:03 | 3226 | |
26. | Brandl Lorenz | 41D9900 | OLG Regensburg | 59:16 | + 26:06 | ||
27. | Zieba Jakub | NEK9800 | Nejdek Orienteering | 68:29 | + 35:19 | 422 | |
28. | Frank Jiří | MAS9600 | KČT Aš | 73:45 | + 40:35 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílý Milan | JES7001 | OK Rakovník | 41:15 | ||
2. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 43:41 | + 2:26 | |
3. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:56 | + 3:41 | |
4. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 45:37 | + 4:22 | |
5. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 46:54 | + 5:39 | |
6. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:06 | + 5:51 | |
7. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 49:14 | + 7:59 | |
8. | Řehák Miroslav | KAD7101 | Originální Vivalín Team Kadaň | 49:15 | + 8:00 | |
9. | Křížek Filip | MAS7800 | KČT Aš | 49:28 | + 8:13 | |
10. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:41 | + 8:26 | |
11. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 50:03 | + 8:48 | |
12. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:03 | + 10:48 | |
13. | Kožíšek Petr | LPM7603 | OK Lokomotiva Plzeň | 53:01 | + 11:46 | |
14. | Pivec Lukáš | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 53:15 | + 12:00 | |
15. | Ryjáček Jan | LPM8004 | OK Lokomotiva Plzeň | 56:57 | + 15:42 | |
16. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:51 | + 17:36 | |
17. | Fiala Michal | KSH7601 | OB Kašperské Hory | 59:43 | + 18:28 | |
18. | Kříž Dušan | KRL7800 | Kometa Kralovice | 64:24 | + 23:09 | |
19. | Petruš Marek | MLA7500 | MLOK Mariánské Lázně | 66:58 | + 25:43 | |
20. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 76:37 | + 35:22 | |
21. | Pjenčák Roman | MAS7501 | KČT Aš | 105:18 | + 64:03 | |
Pávek Jiří | NEK7700 | Nejdek Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suk Jiří | MFP6401 | Matfyz Praha | 34:03 | ||
2. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 39:00 | + 4:57 | |
3. | Kohoutek Oldřich | BSO7100 | KOB Baník Sokolov | 40:38 | + 6:35 | |
4. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia Plzeň | 44:41 | + 10:38 | |
5. | Urbánek Lumír | ONO6701 | SKOB Ostrov | 44:47 | + 10:44 | |
6. | Casanova Valerio | 41D1700 | OLG Regensburg | 45:15 | + 11:12 | |
7. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:07 | + 12:04 | |
8. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 46:13 | + 12:10 | |
9. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 46:41 | + 12:38 | |
10. | Štěrba Jiří | SKV6401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:47 | + 13:44 | |
11. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 48:06 | + 14:03 | |
12. | Šustr Pavel | KSH7001 | OB Kašperské Hory | 48:34 | + 14:31 | |
13. | Nádeníček Josef | NEK7000 | Nejdek Orienteering | 53:04 | + 19:01 | |
14. | Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 53:19 | + 19:16 | |
15. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 62:50 | + 28:47 | |
16. | Černý Marcel | MAS7201 | KČT Aš | 67:25 | + 33:22 | |
17. | Solomko Vladimír | BSO7003 | KOB Baník Sokolov | 74:11 | + 40:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartovský Pavel | VPM6101 | KOS Slavia Plzeň | 26:28 | ||
2. | Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia Plzeň | 35:04 | + 8:36 | |
3. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:23 | + 9:55 | |
4. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 36:33 | + 10:05 | |
5. | Vlach Miroslav | DCH6101 | Radioelektronika Cheb | 37:33 | + 11:05 | |
6. | Soukup Václav | VSP5600 | USK Praha | 42:10 | + 15:42 | |
7. | Čech Petr | DCH6002 | Radioelektronika Cheb | 45:35 | + 19:07 | |
8. | Doležal Jan | VPM5701 | KOS Slavia Plzeň | 46:30 | + 20:02 | |
9. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:53 | + 23:25 | |
10. | Tengler Karel | MLOK Mariánské Lázně | 61:03 | + 34:35 | ||
11. | Kadlec Luděk | VEY5600 | YETTI Vejprty | 66:13 | + 39:45 | |
Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 37:23 | + 10:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 32:38 | ||
2. | Otta Pavel | JES4601 | OK Rakovník | 33:50 | + 1:12 | |
3. | Janda Josef | KAD4701 | Originální Vivalín Team Kadaň | 34:57 | + 2:19 | |
4. | Valeška Rudolf | LCV4700 | TJ Lokomotiva Chomutov | 36:48 | + 4:10 | |
5. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 37:32 | + 4:54 | |
6. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 37:46 | + 5:08 | |
7. | Chotětický Václav | MAS5200 | KČT Aš | 41:44 | + 9:06 | |
8. | Bohuslav Václav | LPM4201 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:10 | + 10:32 | |
9. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 45:17 | + 12:39 | |
10. | Fiala Miloš | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 47:59 | + 15:21 | |
11. | Novak Jan | SKV5001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 60:42 | + 28:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrášek Michal | 8XC1198 | NER- Neregistrovani | 22:51 | ||
2. | Parula Egon | LPM1000 | OK Lokomotiva Plzeň | 23:29 | + 0:38 | |
3. | Andělová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | 23:59 | + 1:08 | |
4. | Křížek Vilém | MAS1000 | KČT Aš | 26:39 | + 3:48 | |
5. | Nováková Julie | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 27:33 | + 4:42 | |
6. | Pöselt Matyáš | ONO0802 | SKOB Ostrov | 29:05 | + 6:14 | |
7. | Sedivy Marek | SK Praga | 29:26 | + 6:35 | ||
8. | Bursa Áron | LPM1101 | OK Lokomotiva Plzeň | 29:43 | + 6:52 | |
9. | Zeman Annabel | DCE1850 | KOB Dobřichovice | 31:13 | + 8:22 | |
10. | Křenek Jan | VPM1101 | KOS Slavia Plzeň | 31:17 | + 8:26 | |
11. | Křenek Martin | VPM | KOS Slavia Plzeň | 31:58 | + 9:07 | |
12. | Krizova Marie | NER- Neregistrovani | 32:07 | + 9:16 | ||
13. | Šitra Šimon | LPM1001 | OK Lokomotiva Plzeň | 33:31 | + 10:40 | |
14. | Čepička Antonín | LPM1102 | OK Lokomotiva Plzeň | 33:34 | + 10:43 | |
15. | Pávková Anna | NEK1350 | Nejdek Orienteering | 34:03 | + 11:12 | |
16. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 36:01 | + 13:10 | |
17. | Beránek Šimon | VPM1000 | KOS Slavia Plzeň | 36:24 | + 13:33 | |
18. | Křižanovský Matěj | VPM | KOS Slavia Plzeň | 40:40 | + 17:49 | |
19. | Krizan Jakub | NER- Neregistrovani | 41:17 | + 18:26 | ||
20. | Chumová Lada | SLP1250 | OOB Slavia Praha | 47:17 | + 24:26 | |
21. | Václavíková Eva | VPM | KOS Slavia Plzeň | 48:36 | + 25:45 | |
Anna Vlašímská | SKV1251 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Krizova Antonie | NER- Neregistrovani | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 21:30 | ||
2. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 24:30 | + 3:00 | |
3. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 25:24 | + 3:54 | |
4. | Čadková Michaela | KRL0954 | Kometa Kralovice | 27:24 | + 5:54 | |
5. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 34:49 | + 13:19 | |
6. | Mikeš Šimon | VPM0808 | KOS Slavia Plzeň | 48:21 | + 26:51 | |
Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | DISK | |||
Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Kříž Matěj | KAM0900 | OK Kamenice | DISK | |||
Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kriz Radim | NER- Neregistrovani | 33:19 | |||
2. | Sobota Petr | VPM7800 | KOS Slavia Plzeň | 33:44 | + 0:25 | |
3. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 35:26 | + 2:07 | |
4. | Houba Petr | NER- Neregistrovani | 36:14 | + 2:55 | ||
5. | Bílá Jiráňová Irena | JES6750 | OK Rakovník | 36:41 | + 3:22 | |
6. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | TJ Lokomotiva Chomutov | 37:41 | + 4:22 | |
7. | Donda Jiří | ONO7600 | SKOB Ostrov | 37:53 | + 4:34 | |
8. | Cepek Pavel | CST7301 | OB Strakonice | 39:33 | + 6:14 | |
9. | Barda Tomáš | ONO0302 | SKOB Ostrov | 43:02 | + 9:43 | |
10. | Gelnerová Martina | KRl7851 | Kometa Kralovice | 43:47 | + 10:28 | |
11. | Pivcová Žaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | 50:00 | + 16:41 | |
12. | Voborská Jana | PGP8454 | SK Praga | 51:15 | + 17:56 | |
13. | Mechurova Zuzana | NER- Neregistrovani | 52:06 | + 18:47 | ||
14. | Kropáč Filip | KRL0503 | Kometa Kralovice | 53:03 | + 19:44 | |
15. | Holíková Ilona | ONO7552 | SKOB Ostrov | 54:37 | + 21:18 | |
16. | Dondová Kateřina | ONO7752 | SKOB Ostrov | 57:27 | + 24:08 | |
17. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 59:40 | + 26:21 | |
18. | Procházková Jitka | KPY7850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:50 | + 26:31 | |
19. | Pávková Jana | NEK7800 | Nejdek Orienteering | 63:54 | + 30:35 | |
20. | Rehakova Radka | NER- Neregistrovani | 66:50 | + 33:31 | ||
21. | Kraus Jindřich | LCV9401 | TJ Lokomotiva Chomutov | 68:31 | + 35:12 | |
22. | Hadek Matej | NER- Neregistrovani | 127:44 | + 94:25 | ||
23. | Valtrova Johana | NER- Neregistrovani | 127:46 | + 94:27 | ||
Králová Lucie | KRL0658 | Kometa Kralovice | DISK |