Výsledky závodu: Veřejný závod (Saxbo)

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Lückendorf (Německo)
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Heideberg / Vřesový vrch
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Wagner Thomas
Stavitel tratí:
Kerger Rolf, Kudrass Peter
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí v terénech Lužických hor. Nedošlo k žádnému závažnějšímu zranění. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21AK     D21AL     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21AK     H21AL     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
2.20 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 20:06
2. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 31:24 + 11:18
3. Hempel Luise DE033858 USV TU Dresden 32:20 + 12:14
4. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 34:44 + 14:38
5. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:43 + 16:37
6. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 39:26 + 19:20
7. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:08 + 22:02
8. Herrmann Charlotte OL-Team Wehrsdorf 44:51 + 24:45
9. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:18 + 27:12
10. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 52:10 + 32:04
11. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 57:10 + 37:04
12. Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:33 + 41:27
13. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:37 + 65:31
Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice DISK
Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava DISK
D10L
4.40 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 48:11
Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D12
2.20 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 21:50
2. Holfeld Anna DE029790 USV TU Dresden 25:09 + 3:19
3. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 28:29 + 6:39
4. Tovchigrechko Maria DE046330 SV IHW Alex 78 Berlin 29:43 + 7:53
5. Baloghová Milena TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:47 + 10:57
6. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:50 + 11:00
7. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:05 + 11:15
8. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:22 + 12:32
9. Kottíková Lucie TJN0657 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:19 + 17:29
10. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 40:32 + 18:42
11. Schenk Frieda DE040506 Post SV Dresden 42:57 + 21:07
12. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 44:33 + 22:43
13. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 47:00 + 25:10
14. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:56 + 26:06
15. Drechsler Luise DE047544 Post SV Dresden 49:42 + 27:52
16. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 51:01 + 29:11
17. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 56:05 + 34:15
17. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 56:05 + 34:15
19. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 64:02 + 42:12
20. Mašková Lucie STB0751 C TJ Stadion Nový Bor 80:26 + 58:36
D14
3.20 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 30:37
2. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 33:01 + 2:24
3. Rimpel Gesine DE024625 USV TU Dresden 35:01 + 4:24
4. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 37:11 + 6:34
5. Roßner Jule DE039111 OK Leipzig 39:37 + 9:00
6. Burešová Eliška VLI0456 C Slavia Liberec orienteering 40:48 + 10:11
7. Sihver Merle DE022687 Post SV Dresden 42:02 + 11:25
8. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 43:09 + 12:32
9. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 43:42 + 13:05
10. Funk Julika OK Leipzig 44:42 + 14:05
11. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:46 + 14:09
12. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:51 + 14:14
13. Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 47:40 + 17:03
14. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 47:48 + 17:11
15. Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 48:33 + 17:56
16. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 49:12 + 18:35
17. Hockeborn Anne DE029344 SSV Planeta Radebeul 52:51 + 22:14
18. Klein Franka DE029419 USV TU Dresden 54:45 + 24:08
19. Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:09 + 24:32
20. Marková Hana LLI0450 C TJ Loko Liberec 60:06 + 29:29
21. Izáková Eva EKP0651 B VŠTJ Ekonom Praha 64:33 + 33:56
22. Vokušová Tereza TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:06 + 51:29
23. Havlová Katka RUM0552 C ZOOB Rumburk 92:11 + 61:34
24. Rupsch Finnja DE036878 USG Chemnitz 96:20 + 65:43
Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Weidig Hannah USV Jena 129:42 + 99:05
D16
4.40 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 37:18
2. Podrábská Marie TJN0259 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:29 + 4:11
3. Steinert Luise DE023114 SV Lengefeld 42:15 + 4:57
4. Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:32 + 6:14
5. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 47:43 + 10:25
6. Kipka Leoni DE015096 Post SV Dresden 52:58 + 15:40
7. Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 55:34 + 18:16
8. Macholdová Tereza 5VZ0250 Lyžaři Ústecký kraj 59:49 + 22:31
9. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 65:39 + 28:21
10. Fantová Kateřina EKP0256 B VŠTJ Ekonom Praha 71:17 + 33:59
11. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 81:02 + 43:44
12. Neumann Lena DE021415 SV Lengefeld 83:17 + 45:59
13. Divišková Rebeka CHA0352 C OK Chrastava 99:01 + 61:43
D18
5.40 km, 235 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:40
2. Musch Katharina DE047362 Post SV Dresden 74:53 + 3:13
3. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:12 + 5:32
4. Vogt Felicitas DE027687 OL Görlitz 78:25 + 6:45
5. Schubert Helene DE022124 Post SV Dresden 80:48 + 9:08
6. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:11 + 11:31
7. Pěničková Martina TJN0052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 105:10 + 33:30
D20
5.40 km, 235 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 57:29
2. Knížková Šárka TJN9852 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:07 + 11:38
3. Kuusivaara Roosa DE055133 USV TU Dresden 96:11 + 38:42
Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga DISK
D21AK
4.30 km, 215 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5398
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 48:48 5483
2. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 48:50 + 0:02 5479
3. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 51:07 + 2:19 5231
4. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 53:35 + 4:47 4962
5. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 57:31 + 8:43 4534
6. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 57:42 + 8:54 4514
7. Richter Myrea DE024469 Post SV Dresden 58:46 + 9:58
8. Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov 61:49 + 13:01 4066
9. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 62:13 + 13:25 4022
10. Kääriäinen Sophie DE014577 USV TU Dresden 62:20 + 13:32
11. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:55 + 14:07 3946
12. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:46 + 16:58 3636
13. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 68:08 + 19:20 3378
14. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 71:17 + 22:29 3035
15. Bartoňová Radka PGP8751 SK Praga 72:19 + 23:31
16. Wolfram Ninett DE028768 USV TU Dresden 72:24 + 23:36
17. Buhler Claudia DE013818 USV TU Dresden 72:51 + 24:03
18. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 74:45 + 25:57 2658
19. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 75:50 + 27:02 2540
20. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 80:02 + 31:14 2083
21. Kraemer Jitka DE016010 Post SV Dresden 84:10 + 35:22
22. Kalinová Lucie RUM8750 C ZOOB Rumburk 87:20 + 38:32 1288
23. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 107:01 + 58:13 0
24. Bauer Laura USV TU Dresden 112:12 + 63:24
25. Erlebach Kimberly DE042289 BSV Halle-Ammendorf 115:42 + 66:54
26. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 129:56 + 81:08 0
Knoblochová Kamila SJC8356 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Pohořalá Anna ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
D21AL
6.30 km, 295 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8337
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 61:37 8727
2. Uiboupin Kerstin DE036414 USV TU Dresden 63:32 + 1:55
3. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 64:29 + 2:52 8357
4. Müller Dorothea DE021077 Post SV Dresden 66:19 + 4:42
5. Nieke Patricia TUR9552 C OOB TJ Turnov 67:49 + 6:12 7928
6. Straube Hanka DE023396 SV Lengefeld 68:01 + 6:24
7. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 69:07 + 7:30 7760
8. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 69:27 + 7:50 7717
9. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 70:00 + 8:23 7646
10. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 70:41 + 9:04 7558
11. Flechsig Theresa DE013404 USV TU Dresden 71:52 + 10:15
12. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 75:28 + 13:51 6941
13. Jaunsproge Mara DE014353 USV TU Dresden 76:45 + 15:08
14. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 76:59 + 15:22 6745
15. Heinemann Anne DE019395 SV Robotron Dresden 78:06 + 16:29
16. Bader Anne DE051470 USV TU Dresden 79:17 + 17:40
17. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 82:09 + 20:32 6079
18. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 82:33 + 20:56 6027
19. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:52 + 25:15 5470
20. Fell Ronja DE035937 Berliner TSC 87:15 + 25:38
21. Gilfert Svetlana DE051678 ohne Verein 87:55 + 26:18
22. Nieke Corinna DE029493 USV TU Dresden 88:42 + 27:05
23. Engelhardt Katja DE012878 SSV Planeta Radebeul 90:08 + 28:31
24. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 92:47 + 31:10 4707
25. Rutckaia Viktoriia DE048568 USZ Halle 99:20 + 37:43
26. Halamová Barbora TAP0150 C KOB Tretra Praha 102:10 + 40:33 3497
27. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 110:53 + 49:16 2373
D35
6.40 km, 205 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 65:44
2. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 70:13 + 4:29
3. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 70:39 + 4:55
4. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 73:01 + 7:17
5. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 74:26 + 8:42
6. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 76:07 + 10:23
7. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 77:29 + 11:45
8. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 83:36 + 17:52
9. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 84:23 + 18:39
10. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 84:51 + 19:07
11. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 85:05 + 19:21
12. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 87:05 + 21:21
13. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 95:36 + 29:52
14. Trávníčková Hana VLI8250 C Slavia Liberec orienteering 112:43 + 46:59
15. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 116:02 + 50:18
16. Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 121:15 + 55:31
17. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 129:50 + 64:06
18. Bańska-Bodziona Aneta OK 10 150:13 + 84:29
19. Budilová Jana KUL8150 C KOB Ústí nad Labem 198:21 + 132:37
D40
4.20 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 43:21
2. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 45:41 + 2:20
3. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 47:35 + 4:14
4. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 49:00 + 5:39
5. Saupe Kerstin DE025144 Post SV Dresden 51:12 + 7:51
6. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 52:14 + 8:53
7. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 54:52 + 11:31
8. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 56:05 + 12:44
9. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 57:01 + 13:40
10. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 61:32 + 18:11
11. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 62:50 + 19:29
12. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 63:06 + 19:45
13. Herrmann Cathleen OL-Team Wehrsdorf 64:40 + 21:19
14. Holfeld Christina DE020334 USV TU Dresden 64:45 + 21:24
15. Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 65:03 + 21:42
16. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 66:46 + 23:25
17. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 66:57 + 23:36
18. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:55 + 24:34
19. Lucke Henrike DE026093 Post SV Dresden 68:44 + 25:23
19. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 68:44 + 25:23
21. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:31 + 27:10
22. Hempel Christine DE029972 USV TU Dresden 71:06 + 27:45
23. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 74:56 + 31:35
24. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:40 + 32:19
25. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 77:23 + 34:02
26. Shmakova Alina DE046322 SV IHW Alex 78 Berlin 78:04 + 34:43
27. Tröße Andrea DE027190 SV TU Ilmenau 78:12 + 34:51
28. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:14 + 34:53
29. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 81:51 + 38:30
30. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:07 + 39:46
31. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:34 + 40:13
32. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 91:00 + 47:39
33. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 95:20 + 51:59
34. Švorcová Lenka CHA7550 C OK Chrastava 95:30 + 52:09
35. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 97:41 + 54:20
36. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 98:36 + 55:15
37. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 104:04 + 60:43
38. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 109:26 + 66:05
39. Halamová Anna TAP7350 C KOB Tretra Praha 110:24 + 67:03
40. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 144:08 + 100:47
Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha DISK
D45
4.20 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 53:56
2. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 54:45 + 0:49
3. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 55:52 + 1:56
4. Macháčková Michaela FYD7299 C Jizerský klub OB Frýdlant 56:04 + 2:08
5. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 56:35 + 2:39
6. Funk Ira DE012844 OK Leipzig 57:06 + 3:10
7. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 57:08 + 3:12
8. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 57:59 + 4:03
9. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 58:31 + 4:35
10. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:34 + 4:38
11. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:50 + 4:54
12. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 59:15 + 5:19
13. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:18 + 5:22
14. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 60:20 + 6:24
15. Zelenin Jekaterina DE028974 USG Chemnitz 60:46 + 6:50
16. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 60:58 + 7:02
17. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 61:07 + 7:11
18. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 61:28 + 7:32
19. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 62:05 + 8:09
20. Kubald Katrin DE016424 Kaulsdorfer OLV Berlin 64:27 + 10:31
21. Rupsch Eileen DE025037 USG Chemnitz 70:34 + 16:38
22. Thomas Sylvia DE033915 OL-Team Wehrsdorf 71:40 + 17:44
23. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 73:54 + 19:58
24. Šmausová Gabriela TJN6951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:55 + 19:59
25. Scheuermann Katrin DE029485 SSV Planeta Radebeul 74:21 + 20:25
26. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 74:54 + 20:58
27. Kaminskaite Edita DE014676 Berliner TSC 78:10 + 24:14
28. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:12 + 26:16
29. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:32 + 27:36
30. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 85:18 + 31:22
31. Woy Anja DE028825 USV TU Dresden 86:30 + 32:34
32. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 92:02 + 38:06
33. Klein Dana DE033866 USV TU Dresden 92:33 + 38:37
34. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 93:52 + 39:56
35. Žimlová Lucie LLI6952 C TJ Loko Liberec 94:19 + 40:23
36. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 112:21 + 58:25
Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D50
3.40 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sihver Wiebke DE022702 Post SV Dresden 44:48
2. Roßberg Cornelia DE024906 USG Chemnitz 48:18 + 3:30
3. Müller Anke DE026902 Post SV Dresden 51:19 + 6:31
4. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 54:20 + 9:32
5. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 56:13 + 11:25
6. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 57:39 + 12:51
7. Schröter Petra DE022091 OL Görlitz 60:09 + 15:21
8. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 62:43 + 17:55
9. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 63:42 + 18:54
10. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:05 + 19:17
11. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:37 + 20:49
12. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 65:48 + 21:00
13. Hinkel Katja DE031042 SV Robotron Dresden 67:39 + 22:51
14. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 69:51 + 25:03
15. Ansorge Silke DE010244 SV Robotron Dresden 74:58 + 30:10
16. Ferchow Anne DE013123 Kaulsdorfer OLV Berlin 83:18 + 38:30
17. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 85:58 + 41:10
18. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 103:43 + 58:55
19. Krákorová Iva 44Cxxxx Neregistrovaní 112:08 + 67:20
Feldmann Gudrun DE035309 Kaulsdorfer OLV Berlin DISK
Drechsel Ines DE012323 USV TU Dresden DISK
D55
3.40 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina DE016606 SSV Planeta Radebeul 43:33
2. Leideck Heike DE017141 USV TU Dresden 52:04 + 8:31
3. Fritzsche Martina DE017886 USG Chemnitz 55:56 + 12:23
4. Kirchner Gabriele DE015153 SV Schmalkalden 04 57:37 + 14:04
5. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 57:56 + 14:23
6. Buhler Birgit DE013800 USV TU Dresden 59:15 + 15:42
7. Rathmann Constanze DE024047 SV Schmalkalden 04 64:07 + 20:34
8. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 64:39 + 21:06
9. Schabanska Sybille OL-Club Plovdiv 66:18 + 22:45
10. Schmidt Ute DE025764 SSV Planeta Radebeul 76:23 + 32:50
11. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 94:43 + 51:10
12. Krüger Katrin DE035002 SSV Planeta Radebeul 102:28 + 58:55
D60
2.80 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tröße Renate DE027223 SV TU Ilmenau 41:54
2. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 44:09 + 2:15
3. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 44:40 + 2:46
4. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 45:45 + 3:51
5. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 48:26 + 6:32
6. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 52:33 + 10:39
7. Tonn Gisela DE027059 SSV Planeta Radebeul 52:52 + 10:58
8. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 56:08 + 14:14
9. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 68:37 + 26:43
10. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 73:17 + 31:23
11. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 74:13 + 32:19
12. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 86:06 + 44:12
13. Krüger Angelika DE016359 USV TU Dresden 97:59 + 56:05
D65
2.80 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 55:41
2. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 59:48 + 4:07
3. Weber Monika DE038460 Post SV Dresden 67:30 + 11:49
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 72:56 + 17:15
5. Lucke Helga DE026085 Post SV Dresden 86:45 + 31:04
D70
2.60 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Hilde DE010377 OLF Mainz 54:41
2. Lemnitzer Erika DE017216 Kaulsdorfer OLV Berlin 63:21 + 8:40
3. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 64:46 + 10:05
4. Thiel Susi DE026960 SV IHW Alex 78 Berlin 69:26 + 14:45
5. Fillinger Rosemarie DE013173 SV IHW Alex 78 Berlin 74:23 + 19:42
6. Renger Rita DE024302 SV Robotron Dresden 76:15 + 21:34
7. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 102:44 + 48:03
D75
2.60 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eulitz Ilse DE012985 OLV Weimar 92:19
2. Grosse Ingrid DE018719 USV TU Dresden 102:06 + 9:47
3. Schmiedeberg Brigitte DE025798 SV Turbine Neubrandenburg 110:10 + 17:51
H10
2.20 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nožička Jan TJN1000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:34
2. Lucke Julius DE038709 Post SV Dresden 24:37 + 3:03
3. Weinert Tim DE029625 Post SV Dresden 26:20 + 4:46
4. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 27:29 + 5:55
5. Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 28:29 + 6:55
6. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 29:17 + 7:43
7. Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:13 + 11:39
8. Höbig Felix DE053468 SV Bad Düben 35:15 + 13:41
9. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 36:23 + 14:49
10. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 39:59 + 18:25
11. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 44:42 + 23:08
12. Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:01 + 28:27
13. Tröße Moritz DE044748 SV TU Ilmenau 52:24 + 30:50
14. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 53:27 + 31:53
15. Saupe Emil DE038311 Post SV Dresden 72:02 + 50:28
H10L
4.40 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 48:44
2. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 57:08 + 8:24
3. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 58:21 + 9:37
4. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 65:05 + 16:21
5. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 66:54 + 18:10
6. Neumann Rasmus DE030151 SV Lengefeld 78:46 + 30:02
7. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 90:47 + 42:03
8. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 106:57 + 58:13
Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering DISK
Bader Gustav DE051412 Post SV Dresden DISK
H12
2.60 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnik Jędrzej 19P0600 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 24:40
2. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:55 + 0:15
3. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:55 + 1:15
4. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 26:15 + 1:35
5. Saupe David DE036406 Post SV Dresden 26:18 + 1:38
6. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 28:53 + 4:13
7. Tomášek Prokop TUV0701 C SOK TJ Turnov 31:49 + 7:09
8. Klust Jan CHA0702 C OK Chrastava 32:06 + 7:26
9. Funk Timon DE036795 OK Leipzig 33:16 + 8:36
10. Drechsler Jakob DE047552 Post SV Dresden 35:25 + 10:45
11. Paul Frederik DE047742 OL-Team Wehrsdorf 36:43 + 12:03
12. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 37:11 + 12:31
13. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 37:14 + 12:34
14. Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 41:57 + 17:17
15. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:52 + 19:12
16. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 46:38 + 21:58
17. Kögler Jonas DE048245 USV TU Dresden 46:40 + 22:00
18. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 47:16 + 22:36
19. Schäfer Tomas DE044475 SV Robotron Dresden 54:10 + 29:30
20. Richter Alwin Post SV Dresden 56:00 + 31:20
21. Just Matouš CHA0701 C OK Chrastava 61:21 + 36:41
22. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:51 + 38:11
23. Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 63:13 + 38:33
24. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 64:21 + 39:41
25. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:24 + 42:44
Kučera Radek CHA0700 C OK Chrastava DISK
H14
4.40 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 35:12
2. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 39:44 + 4:32
3. Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:35 + 7:23
4. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 43:02 + 7:50
5. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 43:06 + 7:54
6. Hejna Igor VSP0407 C USK Praha 43:54 + 8:42
7. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 44:26 + 9:14
8. Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 46:08 + 10:56
9. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 48:26 + 13:14
10. Paul Leopold DE047726 OL-Team Wehrsdorf 49:00 + 13:48
11. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 49:52 + 14:40
12. Rind Matyáš LLI0400 C TJ Loko Liberec 50:07 + 14:55
13. Weinert Florian DE028099 Post SV Dresden 50:16 + 15:04
14. Mašek Matěj BOR0410 C OK Jiskra Nový Bor 50:51 + 15:39
15. Lucke Moritz DE026118 Post SV Dresden 52:28 + 17:16
16. Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 55:57 + 20:45
17. Hejna Viktor VSP0408 C USK Praha 56:12 + 21:00
18. Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:17 + 22:05
19. Tomalak Jakub 88P8900 MKS Paulinum Jelenia Góra 58:20 + 23:08
20. Siegert Marek DE022653 USV TU Dresden 61:19 + 26:07
21. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:53 + 27:41
22. Rokos Marek TJN0500 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:08 + 32:56
23. Kohl Christian DE036505 OL Team Pulsnitz 71:44 + 36:32
24. Staszak Tomasz 88P0400 MKS Paulinum Jelenia Góra 72:02 + 36:50
25. Maškarinec Marek VLI0501 B Slavia Liberec orienteering 78:09 + 42:57
26. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:37 + 53:25
27. Wittur Filip STB0500 C TJ Stadion Nový Bor 91:25 + 56:13
28. Edelhäuser Nick DE029956 Post SV Dresden 91:38 + 56:26
Jeschke Till DE042495 OL Görlitz 69:42 + 34:30
H16
5.40 km, 235 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnik Stanisław 88P0303 MKS Paulinum Jelenia Góra 48:39
2. Scheuermann Martin DE025334 SSV Planeta Radebeul 49:28 + 0:49
3. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 50:42 + 2:03
4. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 60:56 + 12:17
5. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 69:14 + 20:35
6. Borrmann Malte DE011432 OL Görlitz 72:26 + 23:47
7. Sobiński Adrian 88P0800 MKS Paulinum Jelenia Góra 75:40 + 27:01
8. Horák Pavel ml. VSP0301 C USK Praha 78:38 + 29:59
9. Neuwinger Lukas OL Görlitz 82:20 + 33:41
10. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 109:41 + 61:02
11. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 113:41 + 65:02
12. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 146:28 + 97:49
13. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 157:02 + 108:23
14. Paluba Luděk CHA0304 C OK Chrastava 169:02 + 120:23
Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava DISK
H18
6.30 km, 295 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Erik DE029477 SSV Planeta Radebeul 52:53
2. Hempel Paul DE019709 USV TU Dresden 58:56 + 6:03
3. Hořák Jaroslav LLI0102 C TJ Loko Liberec 80:37 + 27:44
4. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:44 + 27:51
5. Holfeld Anton DE020326 USV TU Dresden 80:47 + 27:54
6. Novák Jakub RUM0001 B ZOOB Rumburk 83:52 + 30:59
7. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:09 + 33:16
8. Heinemann Göran DE029336 SV Robotron Dresden 86:40 + 33:47
9. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:09 + 35:16
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK
Klein Marek DE029401 USV TU Dresden DISK
H20
6.30 km, 295 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bräuer Dennis DE011531 SV Lengefeld 57:09
2. Klein Cedrik DE015286 USV TU Dresden 59:20 + 2:11
3. Friedländer Emil DE017802 SV Robotron Dresden 59:36 + 2:27
Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec DISK
H21AK
6.00 km, 265 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6294
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 49:07 6807
2. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 49:08 + 0:01 6806
3. Zelenin Anatoly DE028958 USV TU Dresden 56:39 + 7:32
4. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 62:11 + 13:04 5270
5. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:29 + 14:22 5117
6. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 63:39 + 14:32 5097
7. Möser Uwe DE026796 Post SV Dresden 65:51 + 16:44
8. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 66:35 + 17:28 4752
9. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 66:46 + 17:39 4730
10. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:57 + 18:50 4591
11. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 71:16 + 22:09 4200
12. Birnstock Jan DE010963 OK Leipzig 73:09 + 24:02
13. Knitsch Sebastian DE033072 USV TU Dresden 75:10 + 26:03
14. Němec Jan CHA OK Chrastava 75:49 + 26:42
15. Olunczek Andrej DE021788 USV TU Dresden 78:53 + 29:46
16. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 78:58 + 29:51 3294
17. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 80:39 + 31:32 3096
18. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:19 + 41:12 1958
19. Bartoň Jaroslav PGP8708 SK Praga 104:06 + 54:59
20. Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 110:26 + 61:19 0
21. Tröße Harald DE039468 SV TU Ilmenau 128:31 + 79:24
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Faber Matthias DE051777 USV TU Dresden DISK
Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov DISK 0
H21AL
10.00 km, 435 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8655
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 78:50 8892
2. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 81:46 + 2:56 8578
3. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 82:32 + 3:42 8496
4. Döllgast Moritz TUR9504 R OOB TJ Turnov 82:56 + 4:06 8454
5. Kundisch Wieland DE016672 USV TU Dresden 85:38 + 6:48
6. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 85:40 + 6:50 8162
7. Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka 85:54 + 7:04 8137
8. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 87:01 + 8:11 8018
9. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 87:53 + 9:03 7925
10. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 93:48 + 14:58 7293
11. Kretzschmar Matthias DE016276 Post SV Dresden 94:19 + 15:29
12. Guthier Cedric DE018917 TSG Bad König 95:32 + 16:42
12. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 95:32 + 16:42 7108
14. Dzioba Mateusz 88P9500 MKS Paulinum Jelenia Góra 97:28 + 18:38
15. Lehner Korbinian DE017034 OLG Regensburg 98:40 + 19:50
16. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 99:18 + 20:28 6706
17. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 101:39 + 22:49 6455
18. Kraemer Andrei DE015997 Post SV Dresden 103:16 + 24:26
19. Kääriäinen Tomi DE014585 USV TU Dresden 103:48 + 24:58
20. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 105:57 + 27:07 5996
21. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 107:03 + 28:13 5878
22. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 107:52 + 29:02 5791
23. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 111:42 + 32:52 5381
24. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 113:38 + 34:48 5175
25. Richter Friedmar USV TU Dresden 115:02 + 36:12
26. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 115:53 + 37:03 4935
27. Leideck Karsten DE029279 USV TU Dresden 115:54 + 37:04
28. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 116:33 + 37:43 4863
29. Leibiger Jens DE017109 Post SV Dresden 116:36 + 37:46
30. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 118:13 + 39:23 4685
31. Wuttig Thomas DE028875 USV TU Dresden 121:22 + 42:32
32. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 121:34 + 42:44 4328
33. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 124:18 + 45:28 4036
34. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 125:26 + 46:36 3915
35. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 130:22 + 51:32 3388
36. Kraemer Peter DE029378 Post SV Dresden 133:05 + 54:15
37. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 133:43 + 54:53 3030
38. Spengler Andreas DE022942 ESV Lok Dessau 137:55 + 59:05
39. Trávníček Tomáš VLI8202 C Slavia Liberec orienteering 139:41 + 60:51 2393
40. Patommel Jens DE029237 Post SV Dresden 144:07 + 65:17
41. Treblow Dennis DE037826 BSV Halle-Ammendorf 146:26 + 67:36
42. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 155:28 + 76:38 707
43. Rogalski Paul DE038692 USG Chemnitz 174:10 + 95:20
44. Buhler Stefan DE013834 USV TU Dresden 184:48 + 105:58
45. Pflug Norbert DE023651 OK Mark Brandenburg 229:25 + 150:35
Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Peters Nils DE054812 USZ Halle DISK
Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec DISK 0
Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK 0
Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Dittmann Robert DE012092 SSV Planeta Radebeul DISK
H35
8.20 km, 340 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Leif DE010385 Post SV Dresden 71:14
2. Mager Holger DE032016 Post SV Dresden 76:20 + 5:06
3. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:31 + 21:17
4. Rewig Thomas USV TU Dresden 96:02 + 24:48
5. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 99:11 + 27:57
6. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 99:28 + 28:14
7. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 99:45 + 28:31
8. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 100:20 + 29:06
9. Schwartz Tobias DE034616 Berliner TSC 101:57 + 30:43
10. Lucke Jens DE026100 Post SV Dresden 105:56 + 34:42
11. Richter Alexander DE024386 Post SV Dresden 111:46 + 40:32
12. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 124:05 + 52:51
13. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 125:52 + 54:38
14. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 125:56 + 54:42
15. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 146:05 + 74:51
16. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 148:48 + 77:34
17. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 151:16 + 80:02
18. Rößler Karsten DE050696 SSV Planeta Radebeul 170:05 + 98:51
Golinowski Paweł OK 10 DISK
Plesinski Mariusz 3CPxxxx Azymut Mochy DISK
Heidrich Hannes SV Robotron Dresden 88:00 + 16:46
H40
7.10 km, 325 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 70:38
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 71:05 + 0:27
3. Löhning Michael DE017456 USV TU Dresden 73:09 + 2:31
4. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 78:28 + 7:50
5. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 78:50 + 8:12
6. Heinemann Björn SV Robotron Dresden 79:57 + 9:19
7. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 88:17 + 17:39
8. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 89:50 + 19:12
9. Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 91:06 + 20:28
10. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:55 + 21:17
11. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 96:35 + 25:57
12. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 100:06 + 29:28
13. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 100:33 + 29:55
14. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 106:46 + 36:08
15. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 107:51 + 37:13
16. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 112:12 + 41:34
17. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 119:21 + 48:43
18. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 124:15 + 53:37
19. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 132:32 + 61:54
20. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 151:09 + 80:31
21. Kosek Jiří VLI7502 C Slavia Liberec orienteering 193:32 + 122:54
22. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 195:33 + 124:55
Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha DISK
Paul Sebastian OL-Team Wehrsdorf DISK
H45
7.20 km, 305 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:48
2. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 71:49 + 9:01
3. Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 73:36 + 10:48
4. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 73:39 + 10:51
5. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 73:47 + 10:59
6. Bleidorn Stefan DE011052 SV IHW Alex 78 Berlin 74:25 + 11:37
7. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 80:49 + 18:01
8. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 81:36 + 18:48
9. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 82:13 + 19:25
10. Sickert Rene DE022637 OL-Team Wehrsdorf 84:01 + 21:13
11. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:37 + 22:49
12. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 87:06 + 24:18
13. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 87:14 + 24:26
14. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 87:34 + 24:46
15. Pachnik Dariusz 19P6900 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 88:13 + 25:25
16. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:32 + 25:44
17. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:43 + 27:55
18. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 91:12 + 28:24
18. Klose Sven DE015377 USV TU Dresden 91:12 + 28:24
20. Ochmann Torsten DE021671 OK Leipzig 92:52 + 30:04
21. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 93:54 + 31:06
22. Adorján Péter DE010038 Berliner TSC 94:48 + 32:00
23. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 95:49 + 33:01
24. Würz Bohouš LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 97:14 + 34:26
25. Röhner Uwe DE024790 SV IHW Alex 78 Berlin 100:20 + 37:32
26. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 100:27 + 37:39
27. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 101:07 + 38:19
28. Scheuermann Jürgen DE029360 SSV Planeta Radebeul 102:20 + 39:32
29. Lehmann Ludwig DE033329 OL-Team Wehrsdorf 103:46 + 40:58
30. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 103:49 + 41:01
31. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 107:43 + 44:55
32. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 107:48 + 45:00
33. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 109:05 + 46:17
34. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 109:57 + 47:09
35. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 110:43 + 47:55
36. Finkenstaedt Björn OLV Potsdam 112:15 + 49:27
37. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 115:54 + 53:06
38. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 117:09 + 54:21
39. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 119:19 + 56:31
40. Jareš Daniel KUL6900 KOB Ústí nad Labem 128:02 + 65:14
41. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 131:21 + 68:33
42. Schmidt Henning DE025607 OL-Team Wehrsdorf 134:56 + 72:08
43. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 137:57 + 75:09
44. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 153:28 + 90:40
45. Glöckner Michael KUL7000 C KOB Ústí nad Labem 168:00 + 105:12
46. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 188:51 + 126:03
47. Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 207:36 + 144:48
Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering DISK
Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50
6.40 km, 205 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lubs Alexander DE026077 USV TU Dresden 63:37
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 64:26 + 0:49
3. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 67:45 + 4:08
4. Eppendorfer Jörg DE012935 OL Görlitz 69:39 + 6:02
5. Cruse Kay DE014288 SV Robotron Dresden 71:58 + 8:21
6. Brettschneider Uwe DE013496 Kaulsdorfer OLV Berlin 72:17 + 8:40
7. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 72:25 + 8:48
8. Wolf Tobias DE028726 USV Jena 75:35 + 11:58
9. Drechsel Michael DE029500 USV TU Dresden 78:14 + 14:37
10. Kaufmann Kay-Uwe DE014840 USV TU Dresden 80:02 + 16:25
11. Wolfram Frank DE028750 USV TU Dresden 80:09 + 16:32
12. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:29 + 16:52
13. Hempel Klaus DE019692 USV TU Dresden 81:26 + 17:49
14. Olisauskas Raimondas DE033080 Berliner TSC 83:27 + 19:50
15. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 83:31 + 19:54
16. Demmig Sven DE011846 Kaulsdorfer OLV Berlin 85:14 + 21:37
17. Richling Peter DE024378 USG Chemnitz 85:31 + 21:54
18. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:36 + 24:59
19. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 89:15 + 25:38
20. Grassow Thomas DE035284 Kaulsdorfer OLV Berlin 90:05 + 26:28
21. Müller Rico DE032868 USV TU Dresden 91:15 + 27:38
22. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:29 + 28:52
23. Ansorge Ronald SV Robotron Dresden 92:42 + 29:05
24. Trösch Urs DE033288 Berliner TSC 93:11 + 29:34
25. Hinkel Udo DE020037 SV Robotron Dresden 93:54 + 30:17
26. Wendisch Mayk DE028221 USV TU Dresden 94:03 + 30:26
27. Hunger Axel DE020631 SG Dittersdorf 96:08 + 32:31
28. Hockeborn Sven DE020110 SSV Planeta Radebeul 96:11 + 32:34
29. Juras Harald DE014535 OL Görlitz 98:31 + 34:54
30. Böhme Gerd DE011317 USG Chemnitz 100:51 + 37:14
31. Ehms Holger DE031985 SG LVB Leipzig 100:58 + 37:21
32. Roßberg Veit DE024922 USG Chemnitz 115:57 + 52:20
33. Weinert Rolf DE028106 Post SV Dresden 117:02 + 53:25
34. Rathmann Jens DE024063 SV Schmalkalden 04 117:36 + 53:59
35. Edelhäuser Frank DE033444 Post SV Dresden 149:26 + 85:49
36. Feldmann André DE049384 Kaulsdorfer OLV Berlin 181:29 + 117:52
Schäfer Steffen DE025243 SV Robotron Dresden DISK
Kirchner Jörg DE015161 SV Schmalkalden 04 DISK
Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
H55
6.40 km, 205 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Matthias DE021150 Post SV Dresden 64:25
2. Hickethier Manfred DE019999 SSV Planeta Radebeul 68:08 + 3:43
3. Nieke Hagen DE029394 USV TU Dresden 68:24 + 3:59
4. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 73:10 + 8:45
5. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:27 + 11:02
6. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 77:31 + 13:06
7. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:34 + 15:09
8. Zimmermann Gerd DE029063 SSV Planeta Radebeul 79:55 + 15:30
9. Buhler Gerhard-Michael DE013826 USV TU Dresden 83:03 + 18:38
10. Braatz Frank SV IHW Alex 78 Berlin 89:03 + 24:38
11. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 95:56 + 31:31
12. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 100:56 + 36:31
13. Kretzschmar Frank DE016268 OLV Weimar 124:31 + 60:06
14. Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 125:49 + 61:24
15. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 135:06 + 70:41
Berndt Peter Post SV Chemnitz DISK
Döring Uwe ohne Verein DISK
Hurta Vladimír 1GZ6300 NEREG VLaK DISK
H60
3.80 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 41:32
2. Schote Gerd OL-Team Wehrsdorf 47:46 + 6:14
3. Kundisch Diethard DE029287 USV TU Dresden 47:52 + 6:20
4. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 48:42 + 7:10
5. Kraemer Werner DE016044 Post SV Dresden 50:33 + 9:01
6. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:18 + 10:46
7. Büchner Siegfried DE013785 SV IHW Alex 78 Berlin 55:04 + 13:32
8. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:16 + 14:44
9. Fuchs Dietmar DE017927 Post SV Dresden 65:54 + 24:22
10. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:33 + 29:01
11. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 77:18 + 35:46
Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H65
3.80 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tonn Konrad DE027067 SSV Planeta Radebeul 41:22
2. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 44:49 + 3:27
3. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 45:43 + 4:21
4. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 46:28 + 5:06
5. Conrad Helmut DE014212 USV TU Dresden 48:18 + 6:56
6. Härtelt Helmut DE019171 SSV Planeta Radebeul 51:45 + 10:23
7. Schwanitz Jürgen DE022299 OLA TSV Deggendorf 54:00 + 12:38
8. Tröße Lutz DE027215 SV TU Ilmenau 54:05 + 12:43
9. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 54:52 + 13:30
10. Frenzel Michael DE017745 ESV Lok Berlin-Schöneweide 56:30 + 15:08
11. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 62:38 + 21:16
12. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 66:18 + 24:56
13. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 66:38 + 25:16
14. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 89:03 + 47:41
15. Kremer Christian DE035755 ESV Lok Berlin-Schöneweide 92:49 + 51:27
16. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 97:37 + 56:15
17. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 115:21 + 73:59
H70
2.80 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michalek Janusz 1YP0000 KOS Modrzew Skwierzyna 36:02
2. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:21 + 7:19
3. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 44:25 + 8:23
4. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 45:45 + 9:43
5. Bader Achim DE010369 OLF Mainz 48:01 + 11:59
6. Fillinger Helmut DE013165 SV IHW Alex 78 Berlin 51:59 + 15:57
7. Stöhr Thomas DE023263 SG Dittersdorf 59:14 + 23:12
8. Krüger Holm DE016367 USV TU Dresden 69:26 + 33:24
9. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 167:20 + 131:18
Kern Wilmar DE015004 SV Bad Düben DISK
H75
2.80 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmalfeld Tassilo DE025516 SSV Planeta Radebeul 47:27
2. Klawun Kendray Werner George DE037545 Sachsen-Marathon 48:40 + 1:13
3. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:56 + 4:29
4. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:00 + 31:33
Güth Hans DE037727 ESV Lok Dessau DISK
HDR
4.40 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 41:04
2. Pešíková Ela VLI1253 C Slavia Liberec orienteering 41:43 + 0:39
3. Richter Emil Post SV Dresden 43:44 + 2:40
4. Herrmann Louis OL Görlitz 48:24 + 7:20
5. Drechsler Selma Post SV Dresden 50:05 + 9:01
6. Justová Anika CHA1050 C OK Chrastava 52:14 + 11:10
7. Maděrová Klára 6KC Neregistrovaný 53:09 + 12:05
8. Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 53:14 + 12:10
9. Procházková Sára TUV1250 C SOK TJ Turnov 54:50 + 13:46
10. Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 55:38 + 14:34
11. Klein Aiko DE055141 USV TU Dresden 55:53 + 14:49
12. Nováková Linda KAM0750 C OK Kamenice 57:05 + 16:01
13. Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov 58:04 + 17:00
14. Löhning Lisa DE029550 USV TU Dresden 58:12 + 17:08
15. Žandová Eliška 6KC Neregistrovaný 59:48 + 18:44
16. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 60:26 + 19:22
17. Diener Jenda CHA OK Chrastava 69:16 + 28:12
18. Kolařík Jakub 6KC Neregistrovaný 69:22 + 28:18
19. Zakouřil František TUV1201 C SOK TJ Turnov 71:39 + 30:35
20. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 75:38 + 34:34
21. Schenk Hedi Post SV Dresden 75:50 + 34:46
22. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 75:57 + 34:53
22. Groll Johann SSV Planeta Radebeul 75:57 + 34:53
24. Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 92:53 + 51:49
25. Janáková Zuzana 66C125x Amatéři 112:14 + 71:10
26. Raisrová Soňa VLI1250 C Slavia Liberec orienteering 124:22 + 83:18
Přinda Vojtěch VLI1000 C Slavia Liberec orienteering DISK
Žanda Josef 6KC Neregistrovaný DISK
Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava DISK
Rickmeyer Tina DE032876 USV TU Dresden DISK
Beránek Petr BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
P
2.40 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ondřej KAM7300 C OK Kamenice 26:15
2. Maděrová Michaela 6KC Neregistrovaný 26:42 + 0:27
3. Grassow Leon Kaulsdorfer OLV Berlin 27:37 + 1:22
4. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 27:52 + 1:37
5. Müller Petra DE029807 Post SV Dresden 28:02 + 1:47
6. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 29:08 + 2:53
7. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 29:52 + 3:37
8. Schäfer Katrin DE025219 SV Robotron Dresden 30:11 + 3:56
9. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 31:16 + 5:01
10. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 31:17 + 5:02
11. Owczarz Hanna OK 10 31:39 + 5:24
12. Macháčková Barbora FYD0051 C Jizerský klub OB Frýdlant 32:36 + 6:21
13. Cruse Katrin DE014270 SV Robotron Dresden 33:56 + 7:41
14. Průša Josef DLT7301 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 33:58 + 7:43
15. Kottík Michal TJN6801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:18 + 8:03
16. Svoboda Matěj BOR0600 C OK Jiskra Nový Bor 34:19 + 8:04
17. Hejnová Martina VSP7354 C USK Praha 34:25 + 8:10
18. Rimpel Sabine USV TU Dresden 34:44 + 8:29
19. Neuwinger Markus OL Görlitz 34:54 + 8:39
20. Doškárová Sofie 6KC Neregistrovaný 35:15 + 9:00
21. Hoffmann Frank-Dieter DE045845 DAV Potsdam 35:16 + 9:01
22. Šuráň Libor 6KC Neregistrovaný 35:47 + 9:32
23. Navrátilová Markéta 6KC Neregistrovaný 35:49 + 9:34
24. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 35:50 + 9:35
25. Doškář Boris 6KC Neregistrovaný 36:09 + 9:54
26. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 37:07 + 10:52
27. Halama Radim 6KC Neregistrovaný 37:09 + 10:54
28. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 37:31 + 11:16
29. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 39:24 + 13:09
30. Höbig Antje DE034632 SV Bad Düben 39:44 + 13:29
31. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:41 + 14:26
32. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 41:03 + 14:48
33. Krupková Martina CHA7552 C OK Chrastava 41:16 + 15:01
34. Grabmüller Radek KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:19 + 15:04
35. Schejbalová Alena NNNxxx2 Neregistrovaní 41:31 + 15:16
36. Průša Josef DLT0401 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 42:49 + 16:34
37. Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec 44:12 + 17:57
38. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 47:03 + 20:48
39. Průšová Hana DLT7451 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 47:25 + 21:10
40. Melicharová Barbora LLI7252 C TJ Loko Liberec 47:26 + 21:11
41. Linhartová Martina 9BC NNN 47:39 + 21:24
42. Jakubík Vojta TJNxx01 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:42 + 23:27
43. Just Samuel CHA0502 C OK Chrastava 53:06 + 26:51
44. Sychrová Kateřina CHA7450 OK Chrastava 53:21 + 27:06
45. Rindová Adriana LLI0653 C TJ Loko Liberec 54:08 + 27:53
46. Rindová Kateřina LLI7450 C TJ Loko Liberec 54:53 + 28:38
47. Nováková Eva KAM7251 C OK Kamenice 55:04 + 28:49
48. Schejbal Petr NNNxxx1 Neregistrovaní 57:39 + 31:24
49. Lemnitzer Eberhard DE017208 Kaulsdorfer OLV Berlin 57:50 + 31:35
50. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 59:05 + 32:50
51. Šulcová Míša CHA OK Chrastava 61:24 + 35:09
52. Lochman Adam VLI0608 C Slavia Liberec orienteering 61:47 + 35:32
53. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 63:04 + 36:49
54. Kohl Ina DE049037 OL Team Pulsnitz 68:33 + 42:18
55. Hejna Štěpán LLI0602 C TJ Loko Liberec 71:49 + 45:34
56. Büchner Beate DE035888 SV IHW Alex 78 Berlin 73:13 + 46:58
57. Hofmann Martin 6KC Neregistrovaný 79:55 + 53:40
58. Weidig Levin USV Jena 85:47 + 59:32
59. Weidig Sonja USV Jena 85:55 + 59:40
60. Janáková Karolína 66C075x Amatéři 111:52 + 85:37
Macháčková Eliška FYD9851 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava DISK
Martinec Pavel LTPxxxx OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
T
6.60 km, 220 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Jarda CHA7500 C OK Chrastava 72:39
2. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 75:52 + 3:13
3. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 76:53 + 4:14
4. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 78:31 + 5:52
5. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 79:57 + 7:18
6. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 80:52 + 8:13
7. Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:14 + 15:35
8. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 91:17 + 18:38
9. Krafková Ita BOR OK Jiskra Nový Bor 97:32 + 24:53
10. Machara Petr VIP7401 C SK VIPrahlo 97:56 + 25:17
11. Košek Jan LLI9801 B TJ Loko Liberec 98:22 + 25:43
12. Pohořalý Hugo ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 98:51 + 26:12
13. Francke Karel 6KC Neregistrovaný 110:32 + 37:53
14. Adolph Zdeňka 6KC Neregistrovaný 114:14 + 41:35
15. Gavendová Hana STB TJ Stadion Nový Bor 114:49 + 42:10
16. Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný 115:56 + 43:17
17. Jakubík Petr TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 119:10 + 46:31
18. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 120:38 + 47:59
19. Müller Marko DE030383 Post SV Dresden 122:00 + 49:21
20. Janák Jiří 66C770x Amatéři 125:47 + 53:08
21. Dethloff Sebastian OL-Team Wehrsdorf 128:32 + 55:53
22. Janáková Eva 66C835x Amatéři 136:07 + 63:28
23. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 140:57 + 68:18
24. Hořáková Petra LLI6953 C TJ Loko Liberec 142:01 + 69:22
25. Votava David 4HX7100 DSVJ 148:00 + 75:21
26. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 153:08 + 80:29
27. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 162:08 + 89:29
28. Sitnicki Mariusz OK 10 183:12 + 110:33
29. Marcellino Cristiano ohne Verein 190:03 + 117:24
30. Daněk Ondřej 34Xxxxx Neregi 191:01 + 118:22
31. Adolph Jeff 6KC Neregistrovaný 203:40 + 131:01
32. Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 213:12 + 140:33
Rothkegel Thomas Post SV Dresden DISK
Döring Jürgen ohne Verein DISK
Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec DISK
Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava DISK
Mager Birgit ohne Verein DISK
Vaněček Miroslav 6KC Neregistrovaný DISK
Papcun Petr 6YCxxxx Neregistrovaní DISK
Klein Anastasia Hochschule Zittau/Görlitz DISK