Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Johana | TBM0888 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:49 | |
2. | Kočová Klára | ZBM0850 | C | SK Žabovřesky Brno | 22:35 | + 1:46 |
3. | Rotková Veronika | ZBM0854 | C | SK Žabovřesky Brno | 23:09 | + 2:20 |
4. | Marková Eva | ZBM0954 | C | SK Žabovřesky Brno | 24:05 | + 3:16 |
5. | Vlčková Markéta | VIC0951 | C | OB Vizovice | 25:46 | + 4:57 |
6. | Janíková Anna | UBM0855 | C | MENISKOS Brno | 25:49 | + 5:00 |
7. | Kubíková Kristýna | RBK0851 | C | SK Radioklub Blansko | 27:29 | + 6:40 |
8. | Janíková Klára | UBM1053 | C | MENISKOS Brno | 28:23 | + 7:34 |
9. | Strýčková Barbora | ADA0852 | C | OOB Spartak Adamov | 28:42 | + 7:53 |
10. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | C | SK OB Chotěboř | 29:43 | + 8:54 |
11. | Fišerová Markéta | TZL0851 | C | SKOB Zlín | 30:14 | + 9:25 |
12. | Ptáčková Julie | TBM0980 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:06 | + 10:17 |
13. | Kundratová Eva | TZL0950 | C | SKOB Zlín | 31:15 | + 10:26 |
14. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | C | SKOB Zlín | 31:29 | + 10:40 |
15. | Coufalová Rea | ZBM0953 | C | SK Žabovřesky Brno | 32:02 | + 11:13 |
16. | Ryglová Adéla | TBM0857 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:30 | + 12:41 |
17. | Kroupa Hana | TTR0853 | C | OOB Třebíč | 40:05 | + 19:16 |
18. | Vyoralová Talma | LCE0955 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:23 | + 25:34 |
19. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 50:08 | + 29:19 |
20. | Škodová Štěpánka | LCE0852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:30 | + 33:41 |
MS | Věžníková Natálie | TTR0777 | C | OOB Třebíč | 59:27 | + 38:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šujanová Rozálie | RBK | C | SK Radioklub Blansko | 29:06 | |
2. | Bašeová Jolana | ZBM1051 | C | SK Žabovřesky Brno | 29:42 | + 0:36 |
3. | Pozlovská Eliška | TZL0954 | C | SKOB Zlín | 31:08 | + 2:02 |
4. | Beránková Kamila | ZBM1152 | C | SK Žabovřesky Brno | 31:59 | + 2:53 |
5. | Slámová Julie | LCE1051 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:01 | + 3:55 |
6. | Velichová Denisa | LCE1053 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:34 | + 4:28 |
7. | Coufalová Thea | ZBM1050 | C | SK Žabovřesky Brno | 36:24 | + 7:18 |
8. | Věžníková Veronika | TTR0999 | C | OOB Třebíč | 81:22 | + 52:16 |
Komárková Radka | SJH1151 | C | SJH Jindřichův Hradec | DISK | ||
Veselková Julie | LCE1054 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušková Hana | TBM0659 | B | KOS TJ Tesla Brno | 22:41 | |
2. | Procházková Doubravka | ADA0651 | B | OOB Spartak Adamov | 22:46 | + 0:05 |
3. | Doušková Kateřina | TBM0679 | B | KOS TJ Tesla Brno | 23:18 | + 0:37 |
4. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:55 | + 2:14 |
5. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | B | SK Žabovřesky Brno | 26:19 | + 3:38 |
6. | Ehlová Martina | TBM0655 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:11 | + 4:30 |
7. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:58 | + 7:17 |
8. | Taslerová Martina | ABM0757 | C | KOB ALFA Brno | 30:57 | + 8:16 |
9. | Rosíková Růžena Eliška | TZL0650 | C | SKOB Zlín | 30:59 | + 8:18 |
10. | Kusáková Valentýna | TZL0651 | B | SKOB Zlín | 31:35 | + 8:54 |
11. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | B | BETA URSUS Orienteering | 31:36 | + 8:55 |
12. | Kopencová Anna | SJH0752 | C | SJH Jindřichův Hradec | 32:01 | + 9:20 |
13. | Kurečková Klára | ABM0657 | B | KOB ALFA Brno | 33:03 | + 10:22 |
14. | Karafiátová Eliška | ABM0752 | C | KOB ALFA Brno | 33:39 | + 10:58 |
15. | Florešová Hana | TZL0653 | C | SKOB Zlín | 33:51 | + 11:10 |
16. | Fuchsová Ema | TBM0653 | B | KOS TJ Tesla Brno | 34:22 | + 11:41 |
17. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | B | KOS TJ Tesla Brno | 34:36 | + 11:55 |
18. | Mazálková Libuše | ZBM0655 | C | SK Žabovřesky Brno | 34:40 | + 11:59 |
19. | Palátová Renáta | ABM0655 | C | KOB ALFA Brno | 35:00 | + 12:19 |
20. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | C | SK OB Chotěboř | 35:13 | + 12:32 |
21. | Lorencová Anna | TZL0756 | C | SKOB Zlín | 37:05 | + 14:24 |
22. | Tomanová Eliška | LBM0651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 38:26 | + 15:45 |
23. | Benešová Michaela | SJH0651 | B | SJH Jindřichův Hradec | 39:19 | + 16:38 |
24. | Potužníková Adéla | SJH0754 | C | SJH Jindřichův Hradec | 42:24 | + 19:43 |
25. | Poslušná Jitka | TZL0752 | C | SKOB Zlín | 46:20 | + 23:39 |
26. | Halamková Justýna | CHT0651 | C | OOB SK Chrast | 46:40 | + 23:59 |
27. | Ondrová Amálie | UBM0754 | C | MENISKOS Brno | 52:58 | + 30:17 |
28. | Zoulíková Vendula | CHT0753 | C | OOB SK Chrast | 54:05 | + 31:24 |
29. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | C | SJH Jindřichův Hradec | 56:02 | + 33:21 |
30. | Vernerová Hana | TBM0780 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:02 | + 37:21 |
31. | Janíčková Jolana | OSN0777 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:49 | + 38:08 |
32. | Kozoňová Alžběta Tatiana | TBM0672 | C | KOS TJ Tesla Brno | 76:33 | + 53:52 |
Doleželová Vendula | STA0751 | C | OK Střelka | DISK | ||
Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | B | TJ Růžená | DISK | ||
MS | Stehlíková Barbora | ZBM0559 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:08 | + 23:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | B | SK Žabovřesky Brno | 27:14 | |
2. | Ondrová Anna | ZBM0553 | B | SK Žabovřesky Brno | 30:30 | + 3:16 |
3. | Rotková Markéta | ZBM0455 | A | SK Žabovřesky Brno | 30:41 | + 3:27 |
4. | Chroustová Michaela | ZBM0457 | C | SK Žabovřesky Brno | 31:50 | + 4:36 |
5. | Ježková Ivana | RBK0555 | B | SK Radioklub Blansko | 32:45 | + 5:31 |
6. | Miková Lenka | TBM0460 | B | KOS TJ Tesla Brno | 33:31 | + 6:17 |
7. | Dušková Tereza | TBM0554 | B | KOS TJ Tesla Brno | 33:34 | + 6:20 |
8. | Pišová Adéla | LCE0551 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:52 | + 7:38 |
9. | Kubáková Nela | SJH0451 | B | SJH Jindřichův Hradec | 35:28 | + 8:14 |
10. | Novotná Jitka | SJH0454 | A | SJH Jindřichův Hradec | 38:25 | + 11:11 |
11. | Pilná Klára | OSN0452 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:30 | + 11:16 |
12. | Marečková Ema | OSN0450 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:34 | + 11:20 |
13. | Březinová Zuzana | TZL0453 | B | SKOB Zlín | 41:14 | + 14:00 |
14. | Pánková Klára | ZBM0456 | B | SK Žabovřesky Brno | 44:00 | + 16:46 |
15. | Jindřichová Eliška | SJI0553 | B | OK Jihlava | 44:40 | + 17:26 |
16. | Čelechovská Radka | UBM0451 | C | MENISKOS Brno | 45:29 | + 18:15 |
17. | Petrášová Kateřina | BBM0550 | C | BETA URSUS Orienteering | 49:54 | + 22:40 |
18. | Mazálková Klára | ZBM0558 | C | SK Žabovřesky Brno | 52:56 | + 25:42 |
19. | Baláčová Natálie | TBM0560 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:12 | + 25:58 |
20. | Ochodnická Sára | LCE0553 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 63:41 | + 36:27 |
21. | Komárková Jindra | SJH0453 | C | SJH Jindřichův Hradec | 76:37 | + 49:23 |
Klimešová Kateřina | TZL0455 | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:48 | |
2. | Slámová Taťána | OSN0250 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:49 | + 5:01 |
3. | Vedrová Ela | TBM0357 | B | KOS TJ Tesla Brno | 44:26 | + 5:38 |
4. | Taslerová Tereza | ABM0361 | C | KOB ALFA Brno | 48:45 | + 9:57 |
5. | Dočkalová Klára | SJI0250 | B | OK Jihlava | 49:31 | + 10:43 |
6. | Poloučková Hana | ABM0350 | B | KOB ALFA Brno | 54:46 | + 15:58 |
7. | Juříková Jolana | LCE0355 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:58 | + 17:10 |
8. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | C | TJ Růžená | 59:01 | + 20:13 |
9. | Bašeová Klára | ZBM0252 | B | SK Žabovřesky Brno | 60:49 | + 22:01 |
10. | Nešporová Marie | TTR0351 | C | OOB Třebíč | 68:22 | + 29:34 |
Starková Terezie | CHT0251 | B | OOB SK Chrast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | 49:51 | |
2. | Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | 57:34 | + 7:43 |
3. | Rosíková Alžběta Marie | TZL0151 | C | SKOB Zlín | 59:58 | + 10:07 |
4. | Kundratová Lucie | TZL0058 | B | SKOB Zlín | 60:28 | + 10:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | R | SK Žabovřesky Brno | 50:48 | 8716 | |
2. | Voborníková Alena | CTB9451 | E | SK OB Chotěboř | 52:39 | + 1:51 | 8421 |
3. | Benešová Jana | CTB9452 | C | SK OB Chotěboř | 54:38 | + 3:50 | 8104 |
4. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:02 | + 7:14 | 7561 |
5. | Křížová Lenka | TTR8551 | C | OOB Třebíč | 63:47 | + 12:59 | 6643 |
6. | Kociánová Lenka | VBM8553 | R | VSK Mendelu Brno | 66:19 | + 15:31 | 6239 |
7. | Fučíková Hana | VBM7751 | C | VSK Mendelu Brno | 67:04 | + 16:16 | 6119 |
8. | Matulová Lucie | ADA8880 | C | OOB Spartak Adamov | 67:05 | + 16:17 | 6116 |
9. | Kočová Halina | TZL0255 | A | SKOB Zlín | 69:09 | + 18:21 | 5786 |
10. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 69:35 | + 18:47 | 5717 |
11. | Křístková Veronika | ZBM8379 | C | SK Žabovřesky Brno | 70:42 | + 19:54 | 5539 |
12. | Polednová Hana | RUZ8051 | C | TJ Růžená | 71:19 | + 20:31 | 5440 |
13. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 73:51 | + 23:03 | 5036 |
14. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | C | OOB SK Chrast | 73:55 | + 23:07 | 5025 |
15. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 76:54 | + 26:06 | 4549 |
16. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 80:17 | + 29:29 | 4009 |
17. | Bulvová Hana | CHT6655 | C | OOB SK Chrast | 83:00 | + 32:12 | 3575 |
18. | Zoulíková Iveta | CHT8052 | C | OOB SK Chrast | 89:01 | + 38:13 | 2614 |
19. | Matušková Jana | RBK9999 | B | SK Radioklub Blansko | 93:48 | + 43:00 | 1850 |
20. | Binková Jana | CHT8651 | C | OOB SK Chrast | 134:18 | + 83:30 | 0 |
Pejšková Eva | JHB9953 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | B | OK Jihlava | 50:03 | |
2. | Vacková Anna | SJI9854 | C | OK Jihlava | 50:40 | + 0:37 |
3. | Sobotková Lenka | TTR8151 | C | OOB Třebíč | 52:47 | + 2:44 |
4. | Tomanová Veronika | LBM7751 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 60:47 | + 10:44 |
5. | Hrušková Kristýna | ZBM9156 | C | SK Žabovřesky Brno | 61:16 | + 11:13 |
Dundáčková Julie | SJH9853 | C | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:06 | |
2. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 53:33 | + 5:27 |
3. | Ševčíková Pavla | TBM7355 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:45 | + 5:39 |
4. | Marvánová Klára | BBM7950 | C | BETA URSUS Orienteering | 56:52 | + 8:46 |
5. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:25 | + 9:19 |
6. | La Carbonara Hana | TBM7652 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:14 | + 10:08 |
7. | Linhartová Martina | GIG7750 | C | GIGANT Orienteering | 58:28 | + 10:22 |
8. | Malá Alice | TBM7991 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:09 | + 11:03 |
9. | Potužníková Eva | SJH7652 | C | SJH Jindřichův Hradec | 59:44 | + 11:38 |
10. | Slavíková Jana | CHA8251 | C | OK Chrastava | 60:20 | + 12:14 |
11. | Vavrysová Lenka | LCE7451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 63:15 | + 15:09 |
12. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:41 | + 15:35 |
13. | Korecká Lenka | CHT8053 | C | OOB SK Chrast | 65:01 | + 16:55 |
14. | Firešová Andrea | ZBM7353 | C | SK Žabovřesky Brno | 67:25 | + 19:19 |
15. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 68:17 | + 20:11 |
16. | Čechová Marcela | TBM7659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:00 | + 20:54 |
17. | Mokrá Regina | ABM6854 | C | KOB ALFA Brno | 71:15 | + 23:09 |
18. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 71:21 | + 23:15 |
19. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 73:43 | + 25:37 |
20. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | C | SK Žabovřesky Brno | 74:02 | + 25:56 |
21. | Doušková Klára | TBM7761 | C | KOS TJ Tesla Brno | 74:14 | + 26:08 |
22. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB Spartak Adamov | 76:04 | + 27:58 |
23. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 76:46 | + 28:40 |
24. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 76:59 | + 28:53 |
25. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | C | KOB ALFA Brno | 79:05 | + 30:59 |
26. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | C | OOB Třebíč | 79:50 | + 31:44 |
27. | Chromčáková Jitka | JZL7850 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 86:14 | + 38:08 |
28. | Urbánková Lenka | ZBM7551 | C | SK Žabovřesky Brno | 88:51 | + 40:45 |
29. | Slámová Alena | LCE8253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 89:36 | + 41:30 |
30. | Čelechovská Zora | UBM7451 | C | MENISKOS Brno | 89:46 | + 41:40 |
31. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | C | SK OB Chotěboř | 95:10 | + 47:04 |
32. | Palátová Lenka | TTR7551 | C | OOB Třebíč | 106:16 | + 58:10 |
33. | Jindřichová Lenka | SJI7550 | C | OK Jihlava | 110:08 | + 62:02 |
34. | Tachovská Kamila | ZBM7655 | C | SK Žabovřesky Brno | 112:11 | + 64:05 |
Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Klíčová Kateřina | TBM7658 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáňová Jana | TBM7275 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:47 | |
2. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:52 | + 0:05 |
3. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:02 | + 0:15 |
4. | Čechová Zuzana | BZR6951 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 44:04 | + 0:17 |
5. | Wurzelová Dana | OSN6654 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:42 | + 2:55 |
6. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:46 | + 2:59 |
7. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 47:08 | + 3:21 |
8. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 49:07 | + 5:20 |
9. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:52 | + 7:05 |
10. | Maliňáková Eva | KVS6551 | C | SKOB Kobra Vsetín | 51:37 | + 7:50 |
11. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 51:51 | + 8:04 |
12. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 52:41 | + 8:54 |
13. | Voborníková Eva | CTB6851 | C | SK OB Chotěboř | 53:45 | + 9:58 |
14. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | C | VSK Mendelu Brno | 55:18 | + 11:31 |
15. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 55:25 | + 11:38 |
16. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 55:50 | + 12:03 |
17. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB ALFA Brno | 56:21 | + 12:34 |
18. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:45 | + 14:58 |
19. | Ehlová Pavla | TBM7377 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:16 | + 15:29 |
20. | Nechutová Alena | PZR6969 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 60:38 | + 16:51 |
21. | Miková Iva | TBM7071 | C | KOS TJ Tesla Brno | 67:02 | + 23:15 |
22. | Suková Renata | PZR7352 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 67:25 | + 23:38 |
23. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 68:53 | + 25:06 |
24. | Otrusinová Helena | ABM7054 | C | KOB ALFA Brno | 69:44 | + 25:57 |
25. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 72:20 | + 28:33 |
26. | Zajíčková Lenka | TBM7152 | C | KOS TJ Tesla Brno | 74:13 | + 30:26 |
27. | Sedláčková Dagmar | KVS7351 | C | SKOB Kobra Vsetín | 74:17 | + 30:30 |
28. | Schäferová Jana | TZL6566 | C | SKOB Zlín | 75:31 | + 31:44 |
29. | Matyášová Lenka | LBM6460 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 83:08 | + 39:21 |
30. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | C | OK Jihlava | 85:55 | + 42:08 |
31. | Tomanová Elena | ABM6666 | C | KOB ALFA Brno | 92:49 | + 49:02 |
32. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | C | OK Jihlava | 103:57 | + 60:10 |
33. | Suchá Helena | ABM6664 | C | KOB ALFA Brno | 110:56 | + 67:09 |
Lukášová Lenka | TBM6653 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janotová Dobra | ZBM5662 | C | SK Žabovřesky Brno | 31:53 | |
2. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:00 | + 3:07 |
3. | Syslová Iva | TTR6151 | C | OOB Třebíč | 37:21 | + 5:28 |
4. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:23 | + 6:30 |
5. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 40:50 | + 8:57 |
6. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | C | OOB Třebíč | 43:14 | + 11:21 |
7. | Rajnošková Marie | BZR6051 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 45:02 | + 13:09 |
8. | Žaludková Miroslava | TZL5954 | C | SKOB Zlín | 45:05 | + 13:12 |
9. | Trávníčková Jitka | KVS5651 | C | SKOB Kobra Vsetín | 46:26 | + 14:33 |
10. | Eremiášová Jana | TBM5451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:56 | + 19:03 |
Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 39:13 | |
2. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:13 | + 22:00 |
3. | Tomanová Jana | LBM4955 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 63:19 | + 24:06 |
4. | Orálková Libuše | TTR5351 | C | OOB Třebíč | 66:15 | + 27:02 |
5. | Podhorská Věra | SJI5252 | C | OK Jihlava | 66:29 | + 27:16 |
6. | Volencová Ivana | OTK5250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 68:43 | + 29:30 |
7. | Oulická Hana | TRT5350 | C | KOS Třešť | 84:49 | + 45:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kusák Alexander | TZL0900 | C | SKOB Zlín | 20:23 | |
2. | Škapa Jan | CHT0901 | C | OOB SK Chrast | 22:32 | + 2:09 |
3. | Emmer Matouš | SJI1000 | C | OK Jihlava | 23:00 | + 2:37 |
4. | Koča František | ZBM1100 | C | SK Žabovřesky Brno | 25:32 | + 5:09 |
5. | Kroupa Vít | TTR1001 | C | OOB Třebíč | 30:01 | + 9:38 |
6. | Malý Matyáš | TBM0910 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:24 | + 12:01 |
7. | Novák Tobiáš | CTB1103 | C | SK OB Chotěboř | 32:38 | + 12:15 |
8. | Navrátil Daniel | JZL0900 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 42:17 | + 21:54 |
9. | Hájek Ondřej | RBK0802 | C | SK Radioklub Blansko | 48:09 | + 27:46 |
10. | Fraj David | RUZ0900 | C | TJ Růžená | 67:48 | + 47:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | C | KOS TJ Tesla Brno | 18:05 | |
2. | Linhart Jakub | TZL0813 | C | SKOB Zlín | 18:21 | + 0:16 |
3. | Zřídkaveselý Martin | ZBM0808 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:04 | + 1:59 |
4. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | C | TJ Růžená | 20:05 | + 2:00 |
5. | Doušek Vilém | TBM0904 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:09 | + 2:04 |
6. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | C | OK Jihlava | 20:19 | + 2:14 |
7. | Hájek Štěpán | TBM0804 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:11 | + 3:06 |
8. | Pernička Martin | TZL0800 | C | SKOB Zlín | 21:37 | + 3:32 |
9. | Parkan Tomáš | SJH0803 | C | SJH Jindřichův Hradec | 21:45 | + 3:40 |
10. | Pavlík Adam | TZL0810 | C | SKOB Zlín | 22:23 | + 4:18 |
11. | Černý Petr | SJI0905 | C | OK Jihlava | 24:33 | + 6:28 |
12. | Cicvárek Martin | ZBM0801 | C | SK Žabovřesky Brno | 24:57 | + 6:52 |
13. | Prášil Šimon | TTR0901 | C | OOB Třebíč | 25:15 | + 7:10 |
14. | Toman Matěj | LBM0909 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 25:24 | + 7:19 |
15. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | C | OOB SK Chrast | 25:35 | + 7:30 |
16. | Jirků Ondřej | SJI0904 | C | OK Jihlava | 25:52 | + 7:47 |
17. | La Carbonara Matteo | TBM0801 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:54 | + 7:49 |
18. | Mynář Petr | ZBM0907 | C | SK Žabovřesky Brno | 26:09 | + 8:04 |
19. | Mikula Marek | TBM0902 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:11 | + 8:06 |
19. | Prášil Adam | SJI0901 | C | OK Jihlava | 26:11 | + 8:06 |
21. | Baláč Jan | NNN | C | Neregistrovaní | 26:55 | + 8:50 |
22. | Hozík Štěpán | TZL0806 | C | SKOB Zlín | 28:19 | + 10:14 |
23. | Vinopal Vojtěch | PZR0901 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 29:49 | + 11:44 |
24. | Přibík Martin | TZL0807 | C | SKOB Zlín | 31:13 | + 13:08 |
25. | Pospíšil Daniel | TBM0834 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:59 | + 14:54 |
26. | Saitl David | ZBM0805 | C | SK Žabovřesky Brno | 33:21 | + 15:16 |
27. | Linhart Adam | TZL0814 | C | SKOB Zlín | 33:33 | + 15:28 |
28. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | C | SK OB Chotěboř | 33:50 | + 15:45 |
29. | Šimon Eduard | PZR0800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:48 | + 17:43 |
30. | Libra Matyáš | PZR0900 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:17 | + 18:12 |
31. | Eliášek Patrik | LBM0801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 46:34 | + 28:29 |
Ježek David | RBK0801 | C | SK Radioklub Blansko | DISK | ||
MS | Fridrich Pavel | BBM0601 | C | BETA URSUS Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brosch Ondřej | RBK0606 | B | SK Radioklub Blansko | 21:40 | |
2. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | B | SK Žabovřesky Brno | 22:12 | + 0:32 |
3. | Štěpánek Jan | TBM0607 | B | KOS TJ Tesla Brno | 22:26 | + 0:46 |
4. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | B | KOS TJ Tesla Brno | 23:29 | + 1:49 |
5. | Čech Radan | TBM0611 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:43 | + 3:03 |
6. | Račanský Jiří | TBM0706 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:47 | + 4:07 |
6. | Urválek Jan | TBM0707 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:47 | + 4:07 |
8. | Mudrák Daniel | TBM0629 | B | KOS TJ Tesla Brno | 26:32 | + 4:52 |
9. | Hanousek Prokop | TBM0613 | B | KOS TJ Tesla Brno | 28:30 | + 6:50 |
10. | Vedra Tobiáš | TBM0621 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:33 | + 7:53 |
11. | Hendrych Vít | SJI0601 | B | OK Jihlava | 29:57 | + 8:17 |
12. | Pernička Václav | TZL0602 | B | SKOB Zlín | 31:19 | + 9:39 |
13. | Marek Filip | ZBM0706 | C | SK Žabovřesky Brno | 32:05 | + 10:25 |
14. | Skýba Jakub Jan | LCE0701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:13 | + 10:33 |
15. | Vlček Tomáš | VIC0713 | C | OB Vizovice | 33:52 | + 12:12 |
16. | Mikláš Matěj | TZL0704 | C | SKOB Zlín | 34:14 | + 12:34 |
17. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | B | SKOB Zlín | 35:46 | + 14:06 |
18. | Fuchs Marek | TBM0603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:20 | + 14:40 |
19. | Schwab Filip | TBM0710 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:42 | + 15:02 |
20. | Kundrata Vít | TZL0700 | B | SKOB Zlín | 37:00 | + 15:20 |
21. | Jirků František | SJI0600 | B | OK Jihlava | 37:37 | + 15:57 |
22. | Salajka Michal | LBM0701 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 37:55 | + 16:15 |
23. | Lasota Jan | ZBM0603 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:29 | + 16:49 |
24. | Knap Jakub | PZR0701 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:55 | + 17:15 |
25. | Veselka Matěj | LCE0603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:55 | + 18:15 |
26. | Kocourek Jiří | CTB0602 | C | SK OB Chotěboř | 40:06 | + 18:26 |
27. | Truneček Jakub | TZL0705 | C | SKOB Zlín | 40:15 | + 18:35 |
28. | Prášil Jakub | SJI0702 | C | OK Jihlava | 41:05 | + 19:25 |
29. | Káňa Jindřich | LCE0602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:58 | + 22:18 |
30. | Cicvárek Radim | ZBM0601 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:04 | + 22:24 |
31. | Hájek Radim | LCE0702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:31 | + 22:51 |
32. | Komenda Jakub | ZBM0712 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:42 | + 23:02 |
33. | Márton Lukáš | TZL0605 | C | SKOB Zlín | 48:28 | + 26:48 |
34. | Faggianelli Pavel | RBK0601 | C | SK Radioklub Blansko | 83:41 | + 62:01 |
35. | Palát Přemek | TTR0601 | C | OOB Třebíč | 99:17 | + 77:37 |
36. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | C | OK Jihlava | 104:13 | + 82:33 |
Křapa Štěpán | LCE0604 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
MS | Pařízek Petr | PZR0504 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:56 | + 10:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gryc Ondřej | TBM0406 | A | KOS TJ Tesla Brno | 28:00 | |
2. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | B | SK Žabovřesky Brno | 28:17 | + 0:17 |
3. | Strýček Jan | ADA0503 | B | OOB Spartak Adamov | 29:53 | + 1:53 |
4. | Prášil Tomáš | TTR0501 | B | OOB Třebíč | 30:07 | + 2:07 |
5. | Ehl Ondřej | TBM0404 | A | KOS TJ Tesla Brno | 31:22 | + 3:22 |
6. | Orany Vojtěch | SJI0401 | B | OK Jihlava | 31:34 | + 3:34 |
7. | Hanousek Matěj | RBK0404 | B | SK Radioklub Blansko | 31:56 | + 3:56 |
8. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | B | SK Žabovřesky Brno | 33:46 | + 5:46 |
9. | Nouza Michal | SJH0505 | B | SJH Jindřichův Hradec | 34:33 | + 6:33 |
10. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SJH Jindřichův Hradec | 34:56 | + 6:56 |
11. | Fousek Matěj | RBK0402 | C | SK Radioklub Blansko | 35:16 | + 7:16 |
12. | Pejchal Josef | OSN0500 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:20 | + 7:20 |
13. | Vaněk Bořek | TZL0505 | B | SKOB Zlín | 38:42 | + 10:42 |
14. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | B | TJ Růžená | 38:51 | + 10:51 |
15. | Ježek Filip | RBK0405 | B | SK Radioklub Blansko | 39:56 | + 11:56 |
16. | Fousek Vojtěch | RBK0403 | B | SK Radioklub Blansko | 40:50 | + 12:50 |
17. | Rada Štěpán | ABM0404 | B | KOB ALFA Brno | 41:26 | + 13:26 |
18. | Račanský Jakub | TBM0503 | B | KOS TJ Tesla Brno | 43:32 | + 15:32 |
19. | Cícha Václav | TTR0401 | C | OOB Třebíč | 44:20 | + 16:20 |
20. | Sláma Šimon | LCE0502 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:51 | + 16:51 |
21. | Odehnal Tomáš | ADA0500 | B | OOB Spartak Adamov | 46:46 | + 18:46 |
22. | Eichler Vít | TZL0401 | B | SKOB Zlín | 49:47 | + 21:47 |
23. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | B | OK Jihlava | 51:03 | + 23:03 |
24. | Dvořák Jakub | BBM0502 | C | BETA URSUS Orienteering | 52:23 | + 24:23 |
25. | Potužník Viktor | SJH0504 | C | SJH Jindřichův Hradec | 57:10 | + 29:10 |
26. | Racek Josef | ZBM0400 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:55 | + 29:55 |
27. | Splítek Petr | PZR0401 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:48 | + 30:48 |
28. | Palas Jan | TZL0507 | C | SKOB Zlín | 62:44 | + 34:44 |
29. | Zelený Vladan | ZBM0405 | C | SK Žabovřesky Brno | 67:44 | + 39:44 |
30. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:05 | + 42:05 |
31. | Kycl Ondřej | LBM0501 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 72:51 | + 44:51 |
32. | Kycl Michal | LBM0500 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 74:33 | + 46:33 |
33. | Tachovský Jáchym | ZBM0502 | C | SK Žabovřesky Brno | 76:19 | + 48:19 |
34. | Martinkovič Šimon | BBM0503 | C | BETA URSUS Orienteering | 85:04 | + 57:04 |
35. | Hybeš Michal | CHT0401 | C | OOB SK Chrast | 86:56 | + 58:56 |
36. | Mikšík Michael | TZL0508 | C | SKOB Zlín | 92:52 | + 64:52 |
Vítek Matěj | SJI0500 | B | OK Jihlava | DISK | ||
Doušek Tomáš | TBM0401 | A | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Hrbáček Filip | LCE0501 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Nešpor Jiří | TTR0502 | B | OOB Třebíč | DISK | ||
MS | Pařízek Jan | PZR0011 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:34 | + 18:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 41:57 | |
2. | Palát Bohuslav | TTR0201 | B | OOB Třebíč | 49:05 | + 7:08 |
3. | Venhoda Matěj | SJI0301 | B | OK Jihlava | 52:03 | + 10:06 |
4. | Novotný Tomáš | TTR0305 | C | OOB Třebíč | 52:21 | + 10:24 |
5. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž | 54:39 | + 12:42 |
6. | Novotný Vojtěch | TTR0203 | C | OOB Třebíč | 54:56 | + 12:59 |
7. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB ALFA Brno | 55:55 | + 13:58 |
8. | Čelechovský Matěj | UBM0202 | B | MENISKOS Brno | 58:42 | + 16:45 |
9. | Kopecký Jan | PZR0202 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:13 | + 17:16 |
10. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 61:59 | + 20:02 |
11. | Hájek Petr | LCE0306 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 62:03 | + 20:06 |
12. | Sitař Miroslav | PZR0205 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 70:55 | + 28:58 |
13. | Chrást Lukáš | OSN0301 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 74:12 | + 32:15 |
14. | Kycl Lukáš | LBM0300 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 79:15 | + 37:18 |
15. | Račanský Jan | UBM0302 | C | MENISKOS Brno | 100:36 | + 58:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | A | SK Žabovřesky Brno | 40:29 | |
2. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:20 | + 2:51 |
3. | Veselý Vojtěch | SJH0001 | B | SJH Jindřichův Hradec | 56:52 | + 16:23 |
4. | Nosek Jakub | SJH0002 | B | SJH Jindřichův Hradec | 73:54 | + 33:25 |
Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | ||
Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | DISK | ||
Cícha Matěj | TTR0102 | B | OOB Třebíč | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zbranek Roman | TZL8808 | R | SKOB Zlín | 52:06 | 9133 | |
2. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB ALFA Brno | 55:48 | + 3:42 | 8542 |
3. | Čech Radovan | TBM7835 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:00 | + 3:54 | 8510 |
4. | Schuster Marek | SSU9303 | E | SK Severka Šumperk | 58:09 | + 6:03 | 8166 |
5. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 58:28 | + 6:22 | 8116 |
6. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 58:48 | + 6:42 | 8062 |
7. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:50 | + 6:44 | 8057 |
8. | Matula Petr | ADA8202 | C | OOB Spartak Adamov | 59:45 | + 7:39 | 7911 |
9. | Bravený Vít | ZBM9102 | C | SK Žabovřesky Brno | 60:04 | + 7:58 | 7860 |
10. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 62:54 | + 10:48 | 7407 |
11. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | SKOB Zlín | 63:17 | + 11:11 | 7346 |
12. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 64:00 | + 11:54 | 7232 |
13. | Kopáček Jan | CHT8510 | C | OOB SK Chrast | 64:33 | + 12:27 | 7144 |
14. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | C | OK Jihlava | 65:30 | + 13:24 | 6992 |
15. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 68:00 | + 15:54 | 6593 |
16. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 68:36 | + 16:30 | 6497 |
17. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB ALFA Brno | 68:44 | + 16:38 | 6476 |
18. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 68:53 | + 16:47 | 6452 |
19. | Zentrich Dušan | LCE0012 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 68:57 | + 16:51 | 6441 |
20. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 68:58 | + 16:52 | 6438 |
21. | Fučík Karel | VBM7246 | C | VSK Mendelu Brno | 69:16 | + 17:10 | 6390 |
22. | Zřídkaveselý Libor | ZBM7207 | C | SK Žabovřesky Brno | 70:17 | + 18:11 | 6228 |
23. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 71:22 | + 19:16 | 6055 |
24. | Novák Pavel | CTB7001 | C | SK OB Chotěboř | 72:54 | + 20:48 | 5810 |
25. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 74:51 | + 22:45 | 5498 |
26. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | A | OK Jihlava | 75:03 | + 22:57 | 5466 |
27. | Vítek Pavel | CHT7501 | C | OOB SK Chrast | 79:27 | + 27:21 | 4763 |
28. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 80:27 | + 28:21 | 4604 |
29. | Kříž Lukáš | TTR8201 | C | OOB Třebíč | 81:43 | + 29:37 | 4401 |
30. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | C | SK Žabovřesky Brno | 83:50 | + 31:44 | 4063 |
31. | Komenda Jan | ZBM9902 | A | SK Žabovřesky Brno | 84:29 | + 32:23 | 3959 |
32. | Florián Vojtěch | ABM9901 | A | KOB ALFA Brno | 86:50 | + 34:44 | 3584 |
33. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SJH Jindřichův Hradec | 86:57 | + 34:51 | 3565 |
34. | Vlažný Jan | LCE8901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 89:42 | + 37:36 | 3126 |
35. | Culka Josef | JHB8607 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 90:15 | + 38:09 | 3038 |
36. | Chaloupka Martin | CHT7301 | C | OOB SK Chrast | 94:51 | + 42:45 | 2303 |
37. | Hladílek Jan | PZR8814 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 95:45 | + 43:39 | 2159 |
38. | Pavlas Radek | TZL8503 | C | SKOB Zlín | 95:57 | + 43:51 | 2127 |
39. | Klvaňa Milan | CHT7500 | C | OOB SK Chrast | 97:48 | + 45:42 | 1832 |
40. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB ALFA Brno | 97:51 | + 45:45 | 1824 |
41. | Frýba Dominik | SJI9702 | C | OK Jihlava | 101:04 | + 48:58 | 1310 |
42. | Sadílek Jan | VIC9601 | C | OB Vizovice | 102:56 | + 50:50 | 1012 |
43. | Novohradský Petr | PZR8903 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 122:10 | + 70:04 | 0 |
Hrazdil Jiří | ZBM8418 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Chvátal Lukáš | ZBM8309 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 37:49 | 4458 | |
2. | Pouzar Tomáš | 23C9200 | C | TJ Papuchálci Brno | 42:33 | + 4:44 | |
3. | Pitra Martin | CHT9204 | C | OOB SK Chrast | 48:53 | + 11:04 | 3530 |
4. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 49:46 | + 11:57 | 3456 |
5. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:51 | + 12:02 | 3449 |
6. | Sychra Marek | 23C9300 | C | TJ Papuchálci Brno | 51:58 | + 14:09 | |
7. | Kůra Josef | 86Z8700 | C | Šnek Brno | 52:13 | + 14:24 | |
8. | Věžník Roman | TTR7901 | C | OOB Třebíč | 52:51 | + 15:02 | 3197 |
9. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | C | KOB ALFA Brno | 53:53 | + 16:04 | 3111 |
10. | Toman Ondřej | LBM7517 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 54:40 | + 16:51 | 3045 |
11. | Sobotka Petr | PZR7008 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:41 | + 17:52 | 2960 |
12. | Novák Jakub | NNN1802 | C | Neregistrovaní | 56:23 | + 18:34 | |
13. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 56:28 | + 18:39 | 2894 |
14. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 57:23 | + 19:34 | 2817 |
15. | Pekárek Aleš | RBK6602 | C | SK Radioklub Blansko | 58:21 | + 20:32 | 2736 |
16. | Vintr Radek | TZL7701 | C | SKOB Zlín | 63:25 | + 25:36 | 2311 |
17. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 65:19 | + 27:30 | 2152 |
18. | Poledna Miroslav | RUZ8001 | C | TJ Růžená | 69:39 | + 31:50 | |
19. | Sitař Václav | PZR9202 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 69:56 | + 32:07 | 1765 |
20. | Theiner Lukáš | ABM9610 | C | KOB ALFA Brno | 70:52 | + 33:03 | 1687 |
21. | Kubák Martin | SJH9902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 75:31 | + 37:42 | 1297 |
22. | Otrusina David | VBM8205 | C | VSK Mendelu Brno | 76:53 | + 39:04 | 1182 |
23. | Vinopal Tomáš | PZR7905 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 80:22 | + 42:33 | 890 |
24. | Splítek Václav | PZR7700 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 82:22 | + 44:33 | 722 |
25. | Polách David | 3MZ8000 | C | Neregistrovani - Vlci | 91:32 | + 53:43 | |
26. | Černý Petr | SJI8100 | C | OK Jihlava | 93:56 | + 56:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 50:10 | |
2. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 52:31 | + 2:21 |
3. | Gregor Petr | RUZ7500 | C | TJ Růžená | 53:30 | + 3:20 |
4. | Pernička Petr | TZL7336 | C | SKOB Zlín | 54:23 | + 4:13 |
5. | Prášil Aleš | SJI7415 | C | OK Jihlava | 54:46 | + 4:36 |
6. | Hájek Ondřej | TBM7511 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:27 | + 6:17 |
7. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 57:50 | + 7:40 |
8. | Doušek Robert | TBM7911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:07 | + 7:57 |
9. | Procházka Jan | RBK7901 | C | SK Radioklub Blansko | 60:46 | + 10:36 |
10. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 60:50 | + 10:40 |
11. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 62:09 | + 11:59 |
12. | Ježek Petr | RBK7201 | C | SK Radioklub Blansko | 62:15 | + 12:05 |
13. | Baše Tomáš | ZBM7402 | C | SK Žabovřesky Brno | 62:31 | + 12:21 |
14. | Korecký Miroslav | CHT7901 | C | OOB SK Chrast | 62:34 | + 12:24 |
15. | Rotek Pavel | ZBM7704 | C | SK Žabovřesky Brno | 62:42 | + 12:32 |
16. | Mokrý Jan | ABM6611 | C | KOB ALFA Brno | 63:56 | + 13:46 |
17. | Koča Jaroslav | ZBM8206 | C | SK Žabovřesky Brno | 64:41 | + 14:31 |
18. | Coufal Svatoš | ZBM6700 | C | SK Žabovřesky Brno | 64:56 | + 14:46 |
19. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 65:19 | + 15:09 |
20. | Brosch Petr | RBK7111 | C | SK Radioklub Blansko | 66:01 | + 15:51 |
21. | Odehnal Luděk | ADA7400 | C | OOB Spartak Adamov | 68:15 | + 18:05 |
22. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 68:52 | + 18:42 |
23. | Dušek Vladimír | TBM7400 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:07 | + 18:57 |
24. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | C | SK Žabovřesky Brno | 69:34 | + 19:24 |
25. | Hrouza Jan | KRN8100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 71:00 | + 20:50 |
26. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | 71:48 | + 21:38 |
27. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 73:27 | + 23:17 |
28. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | C | MENISKOS Brno | 75:54 | + 25:44 |
29. | Fousek Martin | RBK7801 | C | SK Radioklub Blansko | 77:13 | + 27:03 |
30. | Tasler David | ABM7105 | C | KOB ALFA Brno | 77:33 | + 27:23 |
31. | Cícha Radek | TTR7503 | C | OOB Třebíč | 79:06 | + 28:56 |
32. | Kyncl Tomáš | ZBM7201 | C | SK Žabovřesky Brno | 79:10 | + 29:00 |
33. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 81:39 | + 31:29 |
34. | Komenda Kamil | 2JC7200 | C | BYZMAG | 82:31 | + 32:21 |
35. | Stehlík Miroslav | ZBM8208 | C | SK Žabovřesky Brno | 83:37 | + 33:27 |
36. | Doležel Tomáš | STA7701 | C | OK Střelka | 85:36 | + 35:26 |
37. | Račanský Martin | 6YC7400 | C | Neregistrovaní | 86:45 | + 36:35 |
38. | Potužník Martin | SJH7705 | C | SJH Jindřichův Hradec | 88:50 | + 38:40 |
39. | Veselý Oldřich | SJH7101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 90:07 | + 39:57 |
40. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | C | KOS TJ Tesla Brno | 92:12 | + 42:02 |
41. | Horký Tomáš | TBM6747 | C | KOS TJ Tesla Brno | 94:50 | + 44:40 |
42. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 99:27 | + 49:17 |
43. | Klusáček Luděk | CTB7803 | C | SK OB Chotěboř | 100:17 | + 50:07 |
44. | Sluka Miroslav | SBK7207 | C | KOB START Blansko, z. s. | 104:01 | + 53:51 |
45. | Beránek Miroslav | ZBM7705 | C | SK Žabovřesky Brno | 109:03 | + 58:53 |
46. | Běloušek Pavel | CTB7602 | C | SK OB Chotěboř | 122:28 | + 72:18 |
Auermüller Vít | 65X6700 | C | Laněk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mudrák Pavel | TBM6900 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:15 | |
2. | Suk Jiří | MFP6401 | C | Matfyz Praha | 49:43 | + 5:28 |
3. | Urválek Jiří | TBM6107 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:02 | + 5:47 |
4. | Nouza Petr | SJH6501 | C | SJH Jindřichův Hradec | 50:23 | + 6:08 |
5. | Kheil Radim | PBM7301 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 52:24 | + 8:09 |
6. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 52:55 | + 8:40 |
7. | Svoboda Petr | ABM7124 | C | KOB ALFA Brno | 53:27 | + 9:12 |
8. | Klaška Jan | NNN | C | Neregistrovaní | 53:53 | + 9:38 |
9. | Zelený Pavel | ZBM7302 | C | SK Žabovřesky Brno | 53:54 | + 9:39 |
10. | Parkan Jiří | SJH6801 | C | SJH Jindřichův Hradec | 54:30 | + 10:15 |
11. | Tornai Szabolcs | 25H7100 | C | Tabáni Spartacus | 54:52 | + 10:37 |
12. | Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:59 | + 11:44 |
13. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:24 | + 12:09 |
14. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 56:38 | + 12:23 |
15. | Kovačič Marek | OSN6600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 57:36 | + 13:21 |
16. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 59:24 | + 15:09 |
17. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:31 | + 15:16 |
18. | Dundáček Milan | SJH6902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 59:44 | + 15:29 |
19. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:18 | + 16:03 |
20. | Adámek Libor | ABM6707 | C | KOB ALFA Brno | 61:01 | + 16:46 |
21. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 61:29 | + 17:14 |
22. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 62:35 | + 18:20 |
23. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | C | OK Jihlava | 63:06 | + 18:51 |
24. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 64:02 | + 19:47 |
25. | Kunz Petr | OTK6910 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 64:14 | + 19:59 |
26. | Zentrich David | OTK7101 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 64:20 | + 20:05 |
27. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 65:00 | + 20:45 |
28. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 68:31 | + 24:16 |
29. | Jalový Vlastimil | RBK6120 | C | SK Radioklub Blansko | 68:46 | + 24:31 |
30. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 72:57 | + 28:42 |
31. | Kraus Martin | 61Z7100 | C | KOB RA | 73:00 | + 28:45 |
32. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | 75:18 | + 31:03 |
33. | Suk Marek | PZR6701 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 75:49 | + 31:34 |
34. | Kubičko Petr | SJH6901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 77:07 | + 32:52 |
35. | Kurečka Robert | ABM7210 | C | KOB ALFA Brno | 77:11 | + 32:56 |
36. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 80:29 | + 36:14 |
37. | Polouček Pavel | ABM7100 | C | KOB ALFA Brno | 81:45 | + 37:30 |
38. | Mika Ladislav | TBM6801 | C | KOS TJ Tesla Brno | 84:01 | + 39:46 |
39. | Nechuta Milan | PZR7007 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 90:12 | + 45:57 |
40. | Novotný Petr | 5CZ7300 | C | Dukla Blansko | 92:09 | + 47:54 |
41. | Koltai Zoltán | 25H6700 | C | Tabáni Spartacus | 97:32 | + 53:17 |
42. | Sysel Svatobor | TTR6202 | C | OOB Třebíč | 103:31 | + 59:16 |
43. | Pánek Tomáš | 3RX7000 | C | bez klubu | 116:50 | + 72:35 |
44. | Obrátil Miroslav | ABM6502 | C | KOB ALFA Brno | 142:44 | + 98:29 |
Galík Svatopluk | TZL6301 | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 42:14 | |
2. | Klusáček Martin | TTR5601 | C | OOB Třebíč | 44:43 | + 2:29 |
3. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 44:54 | + 2:40 |
4. | Gurka Jiří | TUV4601 | C | SOK TJ Turnov | 46:36 | + 4:22 |
5. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:47 | + 5:33 |
6. | Černík Zdeněk | OSN6025 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:41 | + 8:27 |
7. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | C | TJ Růžená | 51:51 | + 9:37 |
8. | Štefec Jaroslav | CHT5801 | C | OOB SK Chrast | 53:39 | + 11:25 |
9. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 53:59 | + 11:45 |
10. | Šenkýř Vladimír | SJI6000 | C | OK Jihlava | 54:45 | + 12:31 |
11. | Matras Jaroslav | CHT5301 | C | OOB SK Chrast | 55:15 | + 13:01 |
12. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 55:19 | + 13:05 |
13. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 56:51 | + 14:37 |
14. | Nosek Vladimír | SJH5901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 59:30 | + 17:16 |
15. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 59:43 | + 17:29 |
16. | Tomášek Pavel | OTK5800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 61:18 | + 19:04 |
17. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 61:19 | + 19:05 |
18. | Zlesák Milan | CHT5101 | C | OOB SK Chrast | 62:53 | + 20:39 |
19. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 63:10 | + 20:56 |
20. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | C | VSK Mendelu Brno | 73:45 | + 31:31 |
21. | Fráňa Pavel | 65C5900 | C | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 74:58 | + 32:44 |
22. | Chromčák František | JZL5201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 75:55 | + 33:41 |
23. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 76:40 | + 34:26 |
24. | Truhlář Karel | ADA5111 | C | OOB Spartak Adamov | 82:17 | + 40:03 |
25. | Kaloč Vítězslav | KVS5904 | C | SKOB Kobra Vsetín | 95:44 | + 53:30 |
Hrbas Vladimír | KVS5301 | C | SKOB Kobra Vsetín | DISK | ||
Chalupa Tomáš | KVS5501 | C | SKOB Kobra Vsetín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Josef | CHT4802 | C | OOB SK Chrast | 47:36 | |
2. | Šnyrch František | ABM4902 | C | KOB ALFA Brno | 53:32 | + 5:56 |
3. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 56:27 | + 8:51 |
4. | Blecha Ladislav | TRT5100 | C | KOS Třešť | 57:30 | + 9:54 |
5. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 60:10 | + 12:34 |
6. | Starka František | CHT4801 | C | OOB SK Chrast | 61:23 | + 13:47 |
7. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | C | OOB SK Chrast | 63:13 | + 15:37 |
8. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:43 | + 17:07 |
9. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 66:03 | + 18:27 |
10. | Polínek Jaroslav | OTK5300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 71:33 | + 23:57 |
11. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 72:07 | + 24:31 |
12. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 185:42 | + 138:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mazzarese David | TRT1100 | C | KOS Třešť | 24:21 | |
2. | Kolaříková Sofie | SBK0955 | C | KOB START Blansko, z. s. | 24:37 | + 0:16 |
3. | Koč Juraj | TZL | C | SKOB Zlín | 28:31 | + 4:10 |
4. | Polehla Maxmilián | TTR1200 | C | OOB Třebíč | 28:52 | + 4:31 |
5. | Sobotková Karolína | TTR1152 | C | OOB Třebíč | 29:00 | + 4:39 |
6. | Verner Jan | TBM1114 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:13 | + 4:52 |
7. | Macka Sebastián | LCE1112 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:19 | + 4:58 |
8. | Eliášek Jakub | LBM1101 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 30:15 | + 5:54 |
9. | Emmer Tadeáš | SJI1200 | C | OK Jihlava | 30:21 | + 6:00 |
10. | Kubáň Patrik | TBM1001 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:26 | + 7:05 |
11. | Kolařík Sebastián | SBK1111 | C | KOB START Blansko, z. s. | 31:59 | + 7:38 |
12. | Lasota Jakub | NNN1801 | C | Neregistrovaní | 32:17 | + 7:56 |
13. | Veselý Matyáš | SJH1103 | C | SJH Jindřichův Hradec | 32:25 | + 8:04 |
14. | Slámová Emílie Inka | LCE1253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:34 | + 8:13 |
15. | Šujanová Berenika | RBK0752 | C | SK Radioklub Blansko | 33:39 | + 9:18 |
16. | Škoda František | LCE1113 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:49 | + 10:28 |
17. | Beránková Julie | ZBM0956 | C | SK Žabovřesky Brno | 36:04 | + 11:43 |
18. | Urbanec Martin | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:33 | + 12:12 |
19. | Rytířová Denisa | SKM1150 | C | KOB Směr Kroměříž | 37:21 | + 13:00 |
20. | Kyncl Ondřej | ZBM1003 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:24 | + 13:03 |
21. | Granátová Markéta | TBM1053 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:26 | + 13:05 |
22. | La Carbonara Noemi | TBM1156 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:30 | + 13:09 |
23. | Skácelová Amálie | TZL | C | SKOB Zlín | 37:55 | + 13:34 |
24. | Nouza Vítek | SJH1104 | C | SJH Jindřichův Hradec | 38:43 | + 14:22 |
25. | Doleželová Jolana | STA1151 | C | OK Střelka | 38:54 | + 14:33 |
26. | Dočkal Prokop | SJI1201 | C | OK Jihlava | 39:06 | + 14:45 |
27. | Urválková Anna | TBM1177 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:26 | + 16:05 |
28. | Hájek Vojtěch | TBM1201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:58 | + 16:37 |
29. | Křivánek Tomáš | NNN | C | Neregistrovaní | 41:16 | + 16:55 |
30. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | C | SK OB Chotěboř | 41:51 | + 17:30 |
31. | Broschová Alžběta | RBK1151 | C | SK Radioklub Blansko | 43:14 | + 18:53 |
32. | Vedrová Anika | TBM1351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:21 | + 20:00 |
33. | Schwabová Barbora | TBM1188 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:28 | + 20:07 |
34. | Kubáková Laura | SJH1550 | C | SJH Jindřichův Hradec | 44:51 | + 20:30 |
35. | Navrátil Jáchym | JZL1100 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 46:31 | + 22:10 |
36. | Janík Jan | UBM1301 | C | MENISKOS Brno | 47:08 | + 22:47 |
37. | Sobotka Ondřej | TTR1401 | C | OOB Třebíč | 47:38 | + 23:17 |
38. | Vintr Otakar | TZL1300 | C | SKOB Zlín | 48:12 | + 23:51 |
39. | Sluka Matouš | SBK1411 | C | KOB START Blansko, z. s. | 49:58 | + 25:37 |
40. | Kúdelová Olívie | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:44 | + 26:23 |
41. | Běloušek Matěj | CTB1202 | C | SK OB Chotěboř | 50:51 | + 26:30 |
42. | Vaculín Vilém | ZBM1303 | C | SK Žabovřesky Brno | 52:42 | + 28:21 |
43. | Kříž Jan | TTR1201 | C | OOB Třebíč | 53:59 | + 29:38 |
44. | Robotková Tereza | PBM | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 55:38 | + 31:17 |
45. | Šímová Julie | PHK1055 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:02 | + 32:41 |
46. | Škoda Michal | LCEXXXX | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:43 | + 34:22 |
47. | Kurečková Zuzana | ABM1352 | C | KOB ALFA Brno | 59:59 | + 35:38 |
48. | Baierová Ida | TUR1881 | C | OOB TJ Turnov | 60:58 | + 36:37 |
49. | Doušková Daniela | TBM1358 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:10 | + 36:49 |
50. | Šíma Filip | PHK1213 | C | OK 99 Hradec Králové | 62:25 | + 38:04 |
51. | Ondra Vít | UBM1002 | C | MENISKOS Brno | 62:54 | + 38:33 |
52. | Stehlíková Kateřina | ZBM1452 | C | SK Žabovřesky Brno | 70:35 | + 46:14 |
53. | Korecká Eva | CHT1054 | C | OOB SK Chrast | 73:49 | + 49:28 |
54. | Ryglová Beáta | TBM1158 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:55 | + 49:34 |
55. | Marván Timotej Dominik | BBM1200 | C | BETA URSUS Orienteering | 76:28 | + 52:07 |
56. | Račanská Josefina | UBM1651 | C | MENISKOS Brno | 81:49 | + 57:28 |
57. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 91:35 | + 67:14 |
58. | Hofhanzlová Magdaléna | RUS | C | 92:59 | + 68:38 | |
59. | Rosinai Valentýna | C | 98:01 | + 73:40 | ||
60. | Rábová Eliška | C | 98:03 | + 73:42 | ||
61. | Krejčík Vít | TZL1515 | C | SKOB Zlín | 116:56 | + 92:35 |
Kysilko Antonín | CHT1602 | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Ptáčková Lucie | TBM1372 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánek Petr | ZBM7303 | C | SK Žabovřesky Brno | 28:56 | |
2. | Cigoš Pavel | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:04 | + 2:08 |
3. | Mynář Martin | NNN | C | Neregistrovaní | 31:06 | + 2:10 |
4. | Strýček Jiří | ADA6701 | C | OOB Spartak Adamov | 31:27 | + 2:31 |
5. | Lasota Marek | NNN1800 | C | Neregistrovaní | 31:53 | + 2:57 |
6. | Fuchs Jan | TBM7101 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:26 | + 3:30 |
7. | Kycl Miroslav | LBM7100 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 33:14 | + 4:18 |
8. | Novotný Petr | SJH6502 | C | SJH Jindřichův Hradec | 34:09 | + 5:13 |
9. | Kurdiovská Pavla | 4ZZ7800 | C | Eda a Pavča | 35:17 | + 6:21 |
10. | Janíková Marie | UBM7852 | C | MENISKOS Brno | 36:42 | + 7:46 |
11. | Provazník Dušan | ADA7301 | C | OOB Spartak Adamov | 36:43 | + 7:47 |
12. | Kubíková Soňa | RBK8351 | C | SK Radioklub Blansko | 37:13 | + 8:17 |
13. | Kovačičová Ivona | OSN6850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:42 | + 10:46 |
14. | Baláč Radek | NNN | C | Neregistrovaní | 40:33 | + 11:37 |
15. | Šujanová Kateřina | RBK7851 | C | SK Radioklub Blansko | 41:11 | + 12:15 |
16. | Kurdiovsky Eduard | 4ZZ7300 | C | Eda a Pavča | 41:13 | + 12:17 |
17. | Beránková Šárka | ZBM7356 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:49 | + 12:53 |
18. | Fraj Oldřich | RUZ7502 | C | TJ Růžená | 42:02 | + 13:06 |
19. | Dobrovolný Vladimír | TBM7009 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:44 | + 13:48 |
20. | Paděrová Jana | NNN | C | Neregistrovaní | 42:56 | + 14:00 |
21. | Procházka Jiří | NNN | C | Neregistrovaní | 44:59 | + 16:03 |
22. | Matuška Pavel | RBK7001 | C | SK Radioklub Blansko | 45:59 | + 17:03 |
23. | Pařízková Kateřina | PZR7951 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:15 | + 17:19 |
24. | Skybová Marcela | LCE7852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:18 | + 17:22 |
25. | Rajsig Štěpán | NNN | C | Neregistrovaní | 46:47 | + 17:51 |
26. | Sedláček Daniel | NNN | C | Neregistrovaní | 47:39 | + 18:43 |
27. | Pozlovská Iveta | NNN7650 | C | Neregistrovaní | 49:02 | + 20:06 |
28. | Matušková Kateřina | RBK7474 | C | SK Radioklub Blansko | 50:30 | + 21:34 |
29. | Kurečková Dana | ABM7650 | C | KOB ALFA Brno | 50:47 | + 21:51 |
30. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 51:03 | + 22:07 |
31. | Pařízek Miloš | PZR7701 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:43 | + 22:47 |
32. | Poloučková Vilma | ABM7251 | C | KOB ALFA Brno | 52:03 | + 23:07 |
33. | Knap Miroslav | PZR | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:15 | + 23:19 |
34. | Rosíková Lucie | NNN7350 | C | Neregistrovaní | 53:34 | + 24:38 |
35. | Stejskal Ondřej | LBM8801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 54:10 | + 25:14 |
36. | Škapa Jiří | CHT8003 | C | OOB SK Chrast | 54:15 | + 25:19 |
37. | Vaculínová Hana | 5GC8350 | C | Vaculi | 55:05 | + 26:09 |
38. | Buráňová Hana | 9MX7050 | C | BzB | 56:15 | + 27:19 |
39. | Dundáčková Hana | SJH7052 | C | SJH Jindřichův Hradec | 57:01 | + 28:05 |
40. | Běloušková Ilona | CTB8053 | C | SK OB Chotěboř | 62:44 | + 33:48 |
41. | Boučková Anna | TBM0051 | B | KOS TJ Tesla Brno | 64:44 | + 35:48 |
42. | Hanousková Boučková Danie | TBM7282 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:46 | + 35:50 |
43. | Nouzová Alena | SJH7151 | C | SJH Jindřichův Hradec | 65:02 | + 36:06 |
44. | Mynářová Jana | NNN | C | Neregistrovaní | 67:04 | + 38:08 |
45. | Borkovcová Lenka | 5JZ9600 | C | LeTom | 69:12 | + 40:16 |
46. | Ondrová Barbora | UBM7754 | C | MENISKOS Brno | 70:31 | + 41:35 |
47. | Kyclová Jitka | LBM7450 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 71:20 | + 42:24 |
48. | Černíková Zdeňka | OSN5964 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 74:32 | + 45:36 |
49. | Stehlík Vojtěch | ZBM0711 | C | SK Žabovřesky Brno | 84:51 | + 55:55 |
50. | Staňková Marika | BBM0551 | C | BETA URSUS Orienteering | 146:58 | + 118:02 |
Gruber Matthias | CHT | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Kozoňová Jiřina | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Ševčík Daniel | TBM0508 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Pospíšilová Magdaléna | KVS9752 | C | SKOB Kobra Vsetín | DISK | ||
Bantová Martina | OTK7250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK | ||
Frajová Kamila | RUZ7950 | C | TJ Růžená | DISK | ||
Martinkovičová Marika | BBM0752 | C | BETA URSUS Orienteering | DISK |