Výsledky závodu: Rumpál - E3

Datum:
05.08.2018
Místo konání:
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Mapa:
Ředitel závodu:
Slezák Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Cahel Marek - R1
Stavitel tratí:
Mudrák Štěpán - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     DH10N     H10     H12     H14     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
D10
1.90 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kynčlová Anna JIL0852 C OK Jilemnice 15:33
2. Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB Tretra Praha 19:01 + 3:28
3. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 21:08 + 5:35
4. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 25:10 + 9:37
5. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 25:49 + 10:16
6. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 26:36 + 11:03
7. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 30:23 + 14:50
8. Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:16 + 19:43
D12
2.10 km, 95 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 20:05
2. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 24:50 + 4:45
3. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 24:52 + 4:47
4. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:38 + 6:33
MS Kroupová Marie LPU0560 C OK Lokomotiva Pardubice 40:20 + 20:15
D14
2.50 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 25:42
2. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 29:30 + 3:48
3. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 31:19 + 5:37
4. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 33:11 + 7:29
5. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:17 + 19:35
D16
2.90 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 27:03
2. Sanna Karin DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka 29:19 + 2:16
3. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 30:37 + 3:34
4. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 33:36 + 6:33
5. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 38:57 + 11:54
6. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 40:13 + 13:10
D18
3.50 km, 155 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:51
2. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 39:03 + 3:12
3. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 39:40 + 3:49
4. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:06 + 7:15
5. Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 44:28 + 8:37
6. Šrámková Sára LCE0057 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:32 + 8:41
7. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 45:02 + 9:11
8. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 50:22 + 14:31
9. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 53:16 + 17:25
10. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:21 + 17:30
D21
4.40 km, 220 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8167
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cych Agnieszka PHK9966 B OK 99 Hradec Králové 38:20 8503
2. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 39:34 + 1:14 8251
3. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 42:02 + 3:42 7747
4. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 42:34 + 4:14 7638
5. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 43:21 + 5:01 7478
6. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 43:26 + 5:06 7461
7. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 43:39 + 5:19 7417
8. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 45:48 + 7:28 6978
9. Hošeková Vanda ASU9696 C Magnus Orienteering 46:32 + 8:12 6828
10. Poklopová Lenka SSU8952 E SK Severka Šumperk 46:46 + 8:26 6780
11. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 48:09 + 9:49 6498
12. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:18 + 9:58 6467
13. Šňupárková Anna DKP9652 C Oddíl OB Kotlářka 49:03 + 10:43 6314
14. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 49:26 + 11:06 6235
15. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:02 + 14:42 5500
16. Šádková Martina PHK9653 C OK 99 Hradec Králové 53:57 + 15:37 5313
17. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 56:48 + 18:28 4731
18. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 56:51 + 18:31 4720
19. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 59:13 + 20:53 4237
20. Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné 62:53 + 24:33 3488
21. Fenclová Tereza LPU9752 C OK Lokomotiva Pardubice 65:23 + 27:03 2977
22. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 89:48 + 51:28 0
Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Novotná Tereza PHK9255 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
D35
3.80 km, 205 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomíčková Dana 19X8050 C ESOX ODEI 39:53
2. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 40:28 + 0:35
3. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:40 + 2:47
4. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:31 + 5:38
5. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 45:32 + 5:39
6. Spitzerová Petra KVS8350 C SKOB Kobra Vsetín 45:53 + 6:00
7. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 49:30 + 9:37
8. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 50:02 + 10:09
9. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 51:21 + 11:28
10. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 55:53 + 16:00
11. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:41 + 19:48
12. Raudenka Lenka 6KC8150 C Neregistrovaný 67:28 + 27:35
13. Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice 67:31 + 27:38
14. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 67:35 + 27:42
15. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 67:58 + 28:05
16. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 69:15 + 29:22
17. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 69:52 + 29:59
18. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 72:25 + 32:32
19. Chmelíková Gabriela ZBM7653 C SK Žabovřesky Brno 74:42 + 34:49
D45
3.50 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 36:37
2. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 38:25 + 1:48
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:57 + 2:20
4. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 42:37 + 6:00
5. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 43:23 + 6:46
6. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 45:09 + 8:32
7. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 46:26 + 9:49
8. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:45 + 11:08
9. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 47:56 + 11:19
10. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 47:57 + 11:20
11. Bulířová Blanka 44C7350 C Neregistrovaní 51:40 + 15:03
12. Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 52:49 + 16:12
13. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 54:33 + 17:56
14. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 55:46 + 19:09
15. Šmelíková Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava 58:08 + 21:31
16. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:18 + 22:41
17. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:29 + 24:52
18. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 67:00 + 30:23
19. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 68:49 + 32:12
20. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 69:51 + 33:14
21. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 79:03 + 42:26
22. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 95:51 + 59:14
Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D55
2.90 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 32:58
2. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 40:18 + 7:20
3. Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 43:15 + 10:17
4. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 44:03 + 11:05
5. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 44:59 + 12:01
6. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 49:06 + 16:08
7. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 64:20 + 31:22
Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko DISK
MS Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:55 + 6:57
D65
2.50 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:47
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 39:39 + 0:52
3. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:56 + 10:09
4. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 52:47 + 14:00
5. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 75:28 + 36:41
DH10N
1.80 km, 125 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 21:34
2. Mudráková Natálie 2LZ0950 C Neregistrovaní - Mudráková 24:39 + 3:05
3. Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:25 + 4:51
4. Graclík Daniel NER0016 C 27:07 + 5:33
5. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 27:35 + 6:01
6. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:30 + 7:56
7. Mička Timotej TJP1003 C TJ Sokol Troja 31:20 + 9:46
8. Velichová Denisa LCE1053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:55 + 10:21
9. Hill Daisy 21G0950 C Airienteers 32:08 + 10:34
10. Sadílková Gabriela 2YZ0850 C Neregistrovaní - Sadílek 32:45 + 11:11
11. Veselková Julie NER0024 C 39:05 + 17:31
H10
1.90 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 11:23
2. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 18:29 + 7:06
3. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 23:32 + 12:09
Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
H12
2.30 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 21:50
2. Šmelík Daniel LCE0704 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:15 + 2:25
3. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 28:38 + 6:48
4. Chmelík Robert ZBM0708 C SK Žabovřesky Brno 31:05 + 9:15
5. Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:22 + 16:32
6. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:50 + 29:00
Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice DISK
H14
3.10 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kukurugya Šimon 43S0402 C ŠK Sandberg Bratislava 31:20
2. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 32:26 + 1:06
3. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 34:26 + 3:06
4. Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 34:46 + 3:26
5. Chmelík Albert ZBM0411 C SK Žabovřesky Brno 36:50 + 5:30
6. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 38:23 + 7:03
7. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 40:48 + 9:28
8. Kroupa David LPU0410 C OK Lokomotiva Pardubice 48:51 + 17:31
9. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 50:18 + 18:58
10. Bednařík Sebastián LCE0401 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:27 + 28:07
H18
4.30 km, 250 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Adam 39S0101 C KOBRA Bratislava 32:53
2. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 34:10 + 1:17
3. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 34:16 + 1:23
4. Paleček Ondřej LPU0105 B OK Lokomotiva Pardubice 34:34 + 1:41
5. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 38:21 + 5:28
6. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 38:39 + 5:46
7. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 41:09 + 8:16
8. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 42:58 + 10:05
9. Klement David DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka 44:10 + 11:17
10. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 44:58 + 12:05
11. Galbavý Matěj PHK0007 A OK 99 Hradec Králové 44:59 + 12:06
12. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 47:04 + 14:11
13. Kynčl Vojtěch JIL0101 C OK Jilemnice 49:08 + 16:15
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK
H21
5.60 km, 280 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8893
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 39:16 9250
2. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 40:44 + 1:28 8931
3. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 42:44 + 3:28 8497
4. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 44:09 + 4:53 8189
5. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 44:33 + 5:17 8102
6. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 44:50 + 5:34 8040
7. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:26 + 6:10 7910
8. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 46:27 + 7:11 7689
9. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 47:08 + 7:52 7540
10. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 47:37 + 8:21 7435
11. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 48:32 + 9:16 7236
12. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 48:46 + 9:30 7185
13. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 49:32 + 10:16 7018
14. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 49:36 + 10:20 7004
15. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 50:56 + 11:40 6714
16. Hraboš Matěj ASU9547 C Magnus Orienteering 51:03 + 11:47 6689
17. Piltaver Jaka 7BC8501 C 51:11 + 11:55
18. Krajíček Vojtěch 7HC8800 C 51:26 + 12:10
19. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 52:01 + 12:45 6479
20. Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:51 + 13:35 6298
21. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 53:22 + 14:06 6185
22. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 53:25 + 14:09 6174
23. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 53:35 + 14:19 6138
24. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 54:17 + 15:01 5986
25. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 54:41 + 15:25 5899
26. Horák Patrik TUR9502 C OOB TJ Turnov 54:52 + 15:36 5859
27. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 55:17 + 16:01 5769
28. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 55:56 + 16:40 5627
29. Mališ Jirka 7HC8805 C 57:19 + 18:03
30. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 57:39 + 18:23 5254
31. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 57:54 + 18:38 5200
32. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 59:02 + 19:46 4953
33. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 59:37 + 20:21 4827
34. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 59:45 + 20:29 4798
35. Mašata Matěj PHK9601 C OK 99 Hradec Králové 60:26 + 21:10 4649
36. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:37 + 21:21 4609
37. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 64:10 + 24:54 3838
38. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 64:39 + 25:23 3733
39. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:57 + 27:41 3233
40. Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 67:43 + 28:27 3066
41. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 69:17 + 30:01 2726
42. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 74:47 + 35:31 1530
43. Korčák Dominik 6KC8710 C Neregistrovaný 74:52 + 35:36
44. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 76:43 + 37:27 1110
45. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 78:56 + 39:40 628
46. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 83:13 + 43:57 0
47. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 86:14 + 46:58 0
48. Novak Jakub 6KC1112 C Neregistrovaný 88:53 + 49:37
49. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 107:50 + 68:34 0
50. Filip Rostislav 7PC8600 C 153:00 + 113:44
Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Malý Jakub 3GC9100 C DISK
Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava DISK 0
Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga DISK 0
Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín DISK 0
H35
4.40 km, 220 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 33:11
2. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 34:52 + 1:41
3. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 35:02 + 1:51
4. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 37:17 + 4:06
5. Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 42:03 + 8:52
6. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 43:57 + 10:46
7. Hill Richard 21G7600 C Airienteers 44:33 + 11:22
8. Kéki András 6KC3510 C Neregistrovaný 46:05 + 12:54
9. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 46:41 + 13:30
10. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 48:52 + 15:41
11. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 50:04 + 16:53
12. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:21 + 18:10
13. Kroupa Filip LPU7602 C OK Lokomotiva Pardubice 54:12 + 21:01
14. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 57:15 + 24:04
15. Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 57:20 + 24:09
16. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:44 + 28:33
17. Vojvodík Martin 7SC7401 C Neregistrovaní - MOV 61:53 + 28:42
18. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 63:05 + 29:54
19. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 63:46 + 30:35
20. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 64:40 + 31:29
21. Adam Aleš TRT8100 C KOS Třešť 66:00 + 32:49
Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga DISK
Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Vrbata Alan HOS7801 C TJ Tatran Hostinné DISK
H45
3.80 km, 205 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 28:45
2. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 29:35 + 0:50
3. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 32:16 + 3:31
4. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:24 + 4:39
5. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 35:24 + 6:39
6. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 35:25 + 6:40
7. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:00 + 9:15
8. Bulíř Jiří 44C6801 C Neregistrovaní 39:23 + 10:38
9. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 40:11 + 11:26
10. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 40:40 + 11:55
11. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 41:24 + 12:39
12. Sadílek Ondřej 2YZ7300 C Neregistrovaní - Sadílek 42:40 + 13:55
13. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 42:47 + 14:02
14. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 44:12 + 15:27
15. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 44:52 + 16:07
16. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:41 + 16:56
17. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:53 + 17:08
18. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 46:00 + 17:15
19. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 47:54 + 19:09
20. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 49:31 + 20:46
21. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 50:40 + 21:55
22. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:43 + 24:58
23. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 57:30 + 28:45
24. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 59:24 + 30:39
25. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 59:43 + 30:58
26. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:54 + 41:09
27. Kukurugya Emil 43S6601 C ŠK Sandberg Bratislava 81:48 + 53:03
H55
3.50 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:12
2. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 42:12 + 1:00
3. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 45:28 + 4:16
4. Mizera Ladislav ROV5301 C OK Zubří 46:43 + 5:31
5. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 52:31 + 11:19
6. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 60:40 + 19:28
7. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 65:48 + 24:36
H65
2.90 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 30:28
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 30:54 + 0:26
3. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 32:43 + 2:15
4. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:24 + 2:56
5. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 33:29 + 3:01
6. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 34:00 + 3:32
7. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 36:18 + 5:50
8. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:36 + 6:08
9. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 36:57 + 6:29
10. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 37:12 + 6:44
11. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 38:51 + 8:23
12. Kéki Miklós 6KC6510 C Neregistrovaný 43:07 + 12:39
13. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 45:22 + 14:54
14. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 48:43 + 18:15
15. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 49:05 + 18:37
16. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 50:30 + 20:02
17. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 51:21 + 20:53
18. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:20 + 24:52
HDR
1.90 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Halata Šebestián KVS1005 C SKOB Kobra Vsetín 20:16
2. Tomíčková Eliška 19X1050 C ESOX ODEI 20:53 + 0:37
3. Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 21:33 + 1:17
4. Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 22:37 + 2:21
5. Sadílková Zuzana 2YZ0550 C Neregistrovaní - Sadílek 22:51 + 2:35
6. Tomíčková Ivana 19X1350 C ESOX ODEI 24:34 + 4:18
7. Urbanczyková Nela NER0014 C 25:48 + 5:32
8. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 25:59 + 5:43
9. Palasová Barbora AZL1077 C SKOB ARIS Zlín 26:36 + 6:20
10. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 26:46 + 6:30
11. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 29:54 + 9:38
12. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov 29:57 + 9:41
13. Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:17 + 11:01
14. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 32:49 + 12:33
15. Zedník Štěpán NER0015 C 41:08 + 20:52
16. Žaloudíková Klára NER0025 C 43:37 + 23:21
17. Korčák Michael 6KC1601 C Neregistrovaný 72:01 + 51:45
18. Hrubý Tomáš NER0027 C 85:38 + 65:22
Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice DISK
P
2.70 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Denisa ZBM9351 C SK Žabovřesky Brno 34:11
2. Mudrakova Michaela 6KC8551 C Neregistrovaný 36:58 + 2:47
3. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 38:38 + 4:27
4. Duskova Radka 6KC7551 C Neregistrovaný 43:48 + 9:37
5. Pinďáková Veronika NER0022 C 44:30 + 10:19
6. Veselka Lukáš LCE0099 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:50 + 10:39
7. Kynčl Stanislav JIL6401 C OK Jilemnice 45:43 + 11:32
8. Stojčevski Lola NER0023 C 51:33 + 17:22
8. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 51:33 + 17:22
10. Kroupová Jarmila LPU1 C OK Lokomotiva Pardubice 53:17 + 19:06
11. Javůrek Antonín 19X5900 C ESOX ODEI 55:45 + 21:34
12. Pavlasová Marcela 4KZ6650 C NEREG - Radek Pavlas 56:09 + 21:58
13. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 56:27 + 22:16
14. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB ALFA Brno 56:44 + 22:33
15. Filipová Jitka 7PC8800 C 56:59 + 22:48
16. Syrová Eliška 3SX9950 C ZŠ Těšetice 57:14 + 23:03
17. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:51 + 23:40
18. Abendroth Matej 6KC9601 C Neregistrovaný 58:00 + 23:49
19. Kašpar Miroslav 3SZ8000 C Neregistrovaní 58:30 + 24:19
20. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 64:17 + 30:06
21. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 64:21 + 30:10
22. Ticha Anna 6KC9828 C Neregistrovaný 64:46 + 30:35
23. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 65:20 + 31:09
24. Hrubý Ondřej JPV7901 C Oddíl OS SK Prostějov 67:25 + 33:14
25. Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 67:31 + 33:20
26. Hrubý Lukáš JPV0404 C Oddíl OS SK Prostějov 69:32 + 35:21
27. Žemlíková Pavlína KVS6851 C SKOB Kobra Vsetín 84:44 + 50:33
28. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 112:01 + 77:50
Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory DISK
T
4.10 km, 255 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Jan VIC9601 C OB Vizovice 42:36
2. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 42:48 + 0:12
3. Koláriková Lucie 6QC9450 C 44:45 + 2:09
4. Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín 45:04 + 2:28
5. Žemlík Boleslav KVS9101 C SKOB Kobra Vsetín 47:32 + 4:56
6. Čechová Lenka 3GC9000 C 51:08 + 8:32
7. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 53:50 + 11:14
8. Tomíček Oldřich 19X7900 C ESOX ODEI 55:33 + 12:57
9. Žemlík Radim KVS6401 C SKOB Kobra Vsetín 56:47 + 14:11
10. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 64:23 + 21:47
11. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 76:29 + 33:53
12. Šnyrch Tomáš ABM9919 C KOB ALFA Brno 77:37 + 35:01
Spitzer Tadeáš NER0026 C DISK
Erlitz Jakub NER0018 C DISK