Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lisková Andulka | ONO9999 | SKOB Ostrov | 42:22 | ||
2. | Vodrázková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 53:37 | + 11:15 | |
3. | Andelová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | 56:54 | + 14:32 | |
4. | Fisáková Leona | MLA1151 | MLOK Mariánské Lázně | 59:35 | + 17:13 | |
5. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 66:36 | + 24:14 | |
6. | Stiborová Apolena | 1BC0850 | Ski klub Karlovy Vary | 72:27 | + 30:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 23:14 | ||
2. | StehlĂková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 33:38 | + 10:24 | |
3. | Blechová Adéla | KRL1055 | Kometa Kralovice | 34:11 | + 10:57 | |
4. | Sobotová Katerina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 34:25 | + 11:11 | |
5. | Ritterová LĂda | ONO0851 | SKOB Ostrov | 37:16 | + 14:02 | |
6. | Sitrová Stepánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:26 | + 14:12 | |
7. | Jecmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 38:21 | + 15:07 | |
8. | Lostáková Ela | LTP0951 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 69:41 | + 46:27 | |
9. | Cadková Michaela | KRL0954 | Kometa Kralovice | 100:47 | + 77:33 | |
MS | Dvoráková Katerina | LPM0750 | OK Lokomotiva Plzeň | 66:58 | + 43:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 28:14 | ||
2. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 31:11 | + 2:57 | |
3. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 32:30 | + 4:16 | |
4. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 34:19 | + 6:05 | |
5. | Novotná Kristyna | DCH0655 | Radioelektronika Cheb | 35:27 | + 7:13 | |
6. | Doubravová Barbora | DCH0657 | Radioelektronika Cheb | 35:52 | + 7:38 | |
7. | TrĂsková Tereza | LPM0653 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:00 | + 8:46 | |
8. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 38:41 | + 10:27 | |
9. | Frühaufová Julie | SKV0754 | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:15 | + 11:01 | |
10. | HolĂková Petra | ONO0653 | SKOB Ostrov | 48:09 | + 19:55 | |
11. | ApolĂnová Nela | 1BC0751 | Ski klub Karlovy Vary | 51:28 | + 23:14 | |
12. | Stiborová Jolana | 1BC0651 | Ski klub Karlovy Vary | 56:07 | + 27:53 | |
13. | Kriklavová Magdalena | 1BC0650 | Ski klub Karlovy Vary | 65:55 | + 37:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | HolĂková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 43:17 | ||
2. | KozĂsková Katerina | LPM0652 | OK Lokomotiva Plzeň | 44:39 | + 1:22 | |
3. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 45:58 | + 2:41 | |
4. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 47:36 | + 4:19 | |
5. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 47:40 | + 4:23 | |
6. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 48:26 | + 5:09 | |
7. | Lostáková Sára | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 49:45 | + 6:28 | |
8. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 51:15 | + 7:58 | |
9. | KrĂzková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 58:55 | + 15:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Reháková Gabriela | SKV0351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:30 | ||
2. | Kovárová Lucie | VPM0350 | KOS Slavia Plzeň | 51:50 | + 1:20 | |
3. | Turcinová Anna | 1BC0251 | Ski klub Karlovy Vary | 67:57 | + 17:27 | |
4. | Danková Dominika | DCH0258 | Radioelektronika Cheb | 81:47 | + 31:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lucanová Barbora | MAS0051 | KČT Aš | 65:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvalová Vera | LPM9452 | OK Lokomotiva Plzeň | 57:00 | 4272 | ||
2. | Kovárová Lenka | LTP9750 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:27 | + 1:27 | 4171 | |
3. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 62:17 | + 5:17 | 3905 | |
4. | Kuncová Eliska | SSU8951 | SK Severka Šumperk | 65:56 | + 8:56 | 3651 | |
5. | Ondrová Katerina | SKV8951 | TJ Slovan Karlovy Vary | 88:25 | + 31:25 | 2089 | |
6. | Skrlová Kristyna | KRL9954 | Kometa Kralovice | 111:08 | + 54:08 | 511 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritterová Michaela | ONO7599 | SKOB Ostrov | 52:49 | ||
2. | DĂtková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:16 | + 0:27 | |
3. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 54:29 | + 1:40 | |
4. | Lostáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:35 | + 5:46 | |
5. | Fisáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 59:23 | + 6:34 | |
6. | Asterová Jana | SLA7451 | SKOB Slaný | 66:43 | + 13:54 | |
7. | Kotásková Jana | JES7451 | OK Rakovník | 68:24 | + 15:35 | |
8. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 68:27 | + 15:38 | |
9. | Nyklová Helena | MFP7550 | Matfyz Praha | 69:46 | + 16:57 | |
10. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 72:43 | + 19:54 | |
11. | BĂnová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 83:40 | + 30:51 | |
12. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 88:15 | + 35:26 | |
13. | Sitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 89:38 | + 36:49 | |
14. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 91:24 | + 38:35 | |
15. | Pivcová Zaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | 96:52 | + 44:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 54:57 | ||
2. | Danihelová Janka | SKV6552 | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:09 | + 4:12 | |
3. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 62:24 | + 7:27 | |
4. | Soupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 65:06 | + 10:09 | |
5. | Zandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 67:41 | + 12:44 | |
6. | Tokárová Regina | VPM6950 | KOS Slavia Plzeň | 68:47 | + 13:50 | |
7. | KubĂnová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 69:41 | + 14:44 | |
8. | Splinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 79:35 | + 24:38 | |
9. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva Chomutov | 82:41 | + 27:44 | |
10. | Kovárová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 85:05 | + 30:08 | |
Cepicková Jana | LPM7353 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Skrlová Hana | KRL6951 | Kometa Kralovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 52:25 | ||
2. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 53:39 | + 1:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránková Pavla | VPM4350 | KOS Slavia Plzeň | 53:56 | ||
2. | Bohuslavová Vera | LPM4850 | OK Lokomotiva Plzeň | 66:22 | + 12:26 | |
3. | Nyklová Helena | 2RC5150 | Dalovice | 71:22 | + 17:26 | |
4. | Horáková Magdalena | NEK4950 | Nejdek Orienteering | 72:35 | + 18:39 | |
Brabcová Jindra | LCV4750 | TJ Lokomotiva Chomutov | DISK | |||
Savicová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritter Jakub | ONO1000 | SKOB Ostrov | 28:35 | ||
2. | Benes Jan | MLA1000 | MLOK Mariánské Lázně | 34:24 | + 5:49 | |
3. | KrĂzek VilĂ©m | MAS1000 | KČT Aš | 49:00 | + 20:25 | |
4. | Liska Vojta | ONO9998 | SKOB Ostrov | 54:15 | + 25:40 | |
5. | Novotny VĂtek | DCH0901 | Radioelektronika Cheb | 55:30 | + 26:55 | |
6. | Sitra Simon | LPM1001 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:40 | + 33:05 | |
7. | Fecko Richard | NEK1100 | Nejdek Orienteering | 67:22 | + 38:47 | |
8. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | 68:01 | + 39:26 | |
9. | Korellus Lukás | 1BC0900 | Ski klub Karlovy Vary | 96:44 | + 68:09 | |
Brabec Zdenek | MAS1001 | KČT Aš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | KrĂzek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 23:37 | ||
2. | TrĂska Lukás | LPM0800 | OK Lokomotiva Plzeň | 28:18 | + 4:41 | |
3. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 28:43 | + 5:06 | |
4. | Vodrázka Stepán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 29:47 | + 6:10 | |
5. | Sterba Lukás | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 32:28 | + 8:51 | |
6. | Mála Matyás | MAS0800 | KČT Aš | 33:46 | + 10:09 | |
7. | VĂt Tomás | BSO0800 | KOB Baník Sokolov | 36:24 | + 12:47 | |
8. | Blecha Adam | KRL0803 | Kometa Kralovice | 38:04 | + 14:27 | |
9. | Bejvancicky Jan | KRL1003 | Kometa Kralovice | 47:00 | + 23:23 | |
10. | Pjencák Adam | MAS0802 | KČT Aš | 54:50 | + 31:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda AntonĂn | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 21:16 | ||
2. | Janoch Mikulás | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 23:59 | + 2:43 | |
3. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 24:37 | + 3:21 | |
4. | Jecmen Matyás | ONO0600 | SKOB Ostrov | 27:34 | + 6:18 | |
5. | Skrle Michael | KRL0702 | Kometa Kralovice | 28:54 | + 7:38 | |
6. | Brabec Matej | MAS0701 | KČT Aš | 29:11 | + 7:55 | |
7. | StehlĂk Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 30:13 | + 8:57 | |
8. | Biersak Petr | KRL0701 | Kometa Kralovice | 31:07 | + 9:51 | |
9. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 32:00 | + 10:44 | |
10. | HavlĂcek Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 32:05 | + 10:49 | |
11. | Bejvancicky Josef | KRL0703 | Kometa Kralovice | 37:34 | + 16:18 | |
12. | SpirĂk Frantisek | BSO0603 | KOB Baník Sokolov | 37:41 | + 16:25 | |
13. | Veselenák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 40:19 | + 19:03 | |
14. | HalĂk Libor | MAS0700 | KČT Aš | 83:41 | + 62:25 | |
Benes Josef | MLA0702 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | |||
Pávek Stepán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sterba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 32:48 | ||
2. | StehlĂk Simon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:14 | + 8:26 | |
3. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 49:50 | + 17:02 | |
4. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 54:17 | + 21:29 | |
5. | Sobota Ondrej | VPM0502 | KOS Slavia Plzeň | 62:21 | + 29:33 | |
6. | Frühauf Matyás | SKV0501 | TJ Slovan Karlovy Vary | 76:00 | + 43:12 | |
7. | Sustr Ondrej | KSH0501 | OB Kašperské Hory | 121:32 | + 88:44 | |
Bohuslav Josef | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohoutek Oldrich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 41:48 | ||
2. | Cepicka Ladislav | LPM0303 | OK Lokomotiva Plzeň | 44:45 | + 2:57 | |
3. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 46:00 | + 4:12 | |
4. | Sustr AntonĂn | KSH0201 | OB Kašperské Hory | 56:35 | + 14:47 | |
5. | Hejduk Zdenek | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 58:06 | + 16:18 | |
6. | Kovác Frantisek | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 63:16 | + 21:28 | |
7. | Vendelberger Tomás | MAS0302 | KČT Aš | 66:34 | + 24:46 | |
8. | HavlĂcek Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 66:51 | + 25:03 | |
9. | Kovár Ondrej | VPM0200 | KOS Slavia Plzeň | 69:22 | + 27:34 | |
10. | Weissar Samuel | LPM0300 | OK Lokomotiva Plzeň | 101:11 | + 59:23 | |
11. | Jirkovsky Filip | 1BC0301 | Ski klub Karlovy Vary | 147:05 | + 105:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svatek Daniel | DCH0113 | Radioelektronika Cheb | 68:13 | ||
2. | Kriklava Jakub | 1BC0100 | Ski klub Karlovy Vary | 84:14 | + 16:01 | |
3. | Rosenbaum Ondrej | JES0001 | OK Rakovník | 84:20 | + 16:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouchal JirĂ | VPM8449 | KOS Slavia Plzeň | 48:19 | 6313 | ||
2. | Vistejn JirĂ | LPM9304 | OK Lokomotiva Plzeň | 52:35 | + 4:16 | 5839 | |
3. | Pova Ondrej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 56:48 | + 8:29 | 5370 | |
4. | Vodrázka Ondrej | VPM7702 | KOS Slavia Plzeň | 57:43 | + 9:24 | 5268 | |
5. | StehlĂk Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 59:42 | + 11:23 | 5048 | |
6. | Sulc Marek | MAS9302 | KČT Aš | 72:22 | + 24:03 | 3641 | |
7. | Vonásek Adam | LPM9101 | OK Lokomotiva Plzeň | 117:07 | + 68:48 | 0 | |
Zieba Jakub | NEK9800 | Nejdek Orienteering | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rauch Stanislav | VPM8201 | KOS Slavia Plzeň | 49:13 | ||
2. | Kovár Jindrich | MAS6800 | KČT Aš | 50:01 | + 0:48 | |
3. | Andel Robert | VPM8001 | KOS Slavia Plzeň | 50:40 | + 1:27 | |
4. | Beránek Jan | VPM7202 | KOS Slavia Plzeň | 52:19 | + 3:06 | |
5. | Rehák Miroslav | KAD7101 | Originální Vivalín Team Kadaň | 53:16 | + 4:03 | |
6. | KrĂzek Filip | MAS7800 | KČT Aš | 53:51 | + 4:38 | |
7. | DĂtko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:58 | + 5:45 | |
8. | Kovár VladimĂr | VPM7200 | KOS Slavia Plzeň | 57:16 | + 8:03 | |
9. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:39 | + 9:26 | |
10. | Pávek Jirà | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 59:15 | + 10:02 | |
11. | KozĂsek Petr | LPM7603 | OK Lokomotiva Plzeň | 60:59 | + 11:46 | |
12. | Pekárek Martin | 5RZ | Noční můry | 62:35 | + 13:22 | |
13. | Pivec Lukás | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 63:50 | + 14:37 | |
14. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 64:03 | + 14:50 | |
15. | Sitra VladimĂr | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 65:18 | + 16:05 | |
16. | Dvorák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 65:21 | + 16:08 | |
17. | Benes Marek | MLA7601 | MLOK Mariánské Lázně | 79:19 | + 30:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cerny Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 48:17 | ||
2. | Kamaryt Milos | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 57:14 | + 8:57 | |
3. | Aster VladimĂr | SLA6500 | SKOB Slaný | 61:14 | + 12:57 | |
4. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 62:02 | + 13:45 | |
5. | VĂt Vlastimil | BSO6800 | KOB Baník Sokolov | 63:13 | + 14:56 | |
6. | Fruhauf JirĂ | SKV7001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 64:06 | + 15:49 | |
7. | Vlach Miroslav | DCH6101 | Radioelektronika Cheb | 66:33 | + 18:16 | |
8. | Mayer Tomás | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 66:53 | + 18:36 | |
9. | Kovár Karel | LTP6102 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 67:52 | + 19:35 | |
10. | Stekl Vilém | ONO1111 | SKOB Ostrov | 70:41 | + 22:24 | |
11. | Novák Petr | MLA6700 | MLOK Mariánské Lázně | 73:44 | + 25:27 | |
12. | BĂna Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 74:38 | + 26:21 | |
13. | Soupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 74:53 | + 26:36 | |
14. | Mares Alexander | NEK7300 | Nejdek Orienteering | 75:56 | + 27:39 | |
15. | Kozelka Jan | LCV7000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 115:47 | + 67:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 44:20 | ||
2. | Beránek Petr | VPM4502 | KOS Slavia Plzeň | 55:20 | + 11:00 | |
3. | Hnyk Michal | SKV6002 | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:23 | + 15:03 | |
4. | Pech JirĂ | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 65:21 | + 21:01 | |
5. | Blazek JirĂ | VPM5009 | KOS Slavia Plzeň | 70:16 | + 25:56 | |
6. | Cech Petr | DCH6002 | Radioelektronika Cheb | 99:55 | + 55:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 42:26 | ||
2. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:14 | + 0:48 | |
3. | Fisák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 44:28 | + 2:02 | |
4. | Svec Zdenek | SLA4700 | SKOB Slaný | 45:19 | + 2:53 | |
5. | Bohuslav Václav | LPM4201 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:09 | + 6:43 | |
6. | Nykles VladimĂr | VPM4702 | KOS Slavia Plzeň | 58:35 | + 16:09 | |
7. | Schejbal Ladislav | DCH5301 | Radioelektronika Cheb | 59:45 | + 17:19 | |
8. | Schimm Dieter | BSO4401 | KOB Baník Sokolov | 61:07 | + 18:41 | |
9. | Mágr Zdenek | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 64:05 | + 21:39 | |
10. | Fiala Milos | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 66:59 | + 24:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korellus Jakub | 1BC1100 | Ski klub Karlovy Vary | 40:45 | ||
2. | Cepicka AntonĂn | LPM1102 | OK Lokomotiva Plzeň | 48:17 | + 7:32 | |
3. | Novotny Krystof | DCH1005 | Radioelektronika Cheb | 55:36 | + 14:51 | |
4. | Benesová Marie | MLA1255 | MLOK Mariánské Lázně | 55:51 | + 15:06 | |
5. | Pávková Anna | NEK1355 | Nejdek Orienteering | 56:57 | + 16:12 | |
6. | Kocumová Linda | ONO2222 | SKOB Ostrov | 66:51 | + 26:06 | |
7. | StehlĂk Filip | LPM1450 | OK Lokomotiva Plzeň | 72:19 | + 31:34 | |
Rauch Tobiás | VPM1300 | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korellus Petr | 1BC7900 | Ski klub Karlovy Vary | 22:56 | ||
2. | Sobota Petr | VPM7800 | KOS Slavia Plzeň | 26:42 | + 3:46 | |
3. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | TJ Lokomotiva Chomutov | 27:03 | + 4:07 | |
4. | TurcĂnová Kamila | 1BC7651 | Ski klub Karlovy Vary | 27:20 | + 4:24 | |
5. | Jirkovsky Libor | 1BC7200 | Ski klub Karlovy Vary | 27:23 | + 4:27 | |
6. | Kraus Jindrich | LCV9401 | TJ Lokomotiva Chomutov | 29:34 | + 6:38 | |
7. | Turcin Jan | 1BC0401 | Ski klub Karlovy Vary | 31:56 | + 9:00 | |
8. | Váchová Ilona | 1BC7750 | Ski klub Karlovy Vary | 32:22 | + 9:26 | |
9. | Davidová Jana | 1BC7850 | Ski klub Karlovy Vary | 37:34 | + 14:38 | |
10. | Zenkerová Miluse | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 38:01 | + 15:05 | |
11. | Kriklavová Petra | 1BC7950 | Ski klub Karlovy Vary | 38:43 | + 15:47 | |
12. | Danek Patrik | DCH7405 | Radioelektronika Cheb | 38:47 | + 15:51 | |
13. | Dlabac Marek | 1BC0300 | Ski klub Karlovy Vary | 40:04 | + 17:08 | |
14. | KozĂsková Hana | MLA8355 | MLOK Mariánské Lázně | 40:39 | + 17:43 | |
15. | Ondrová Jana | SKV9999 | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:19 | + 21:23 | |
16. | Brecková Barbora | ONO0455 | SKOB Ostrov | 46:03 | + 23:07 | |
17. | Dostál Miroslav | NNN1111 | Neregistrovaní | 50:49 | + 27:53 | |
18. | Hofrichterová Jana | NNN2222 | Neregistrovaní | 50:59 | + 28:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Reischigová Ruzena | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 89:25 | ||
Steklová Jitka | ONO5555 | SKOB Ostrov | DISK |