Výsledky závodu: Ještědský žebříček dospělých 2018 - stav po 14 závodech

Datum:
01.03.2018
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu LTP Ano Ano
2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček STB, KAS Ano Ano
2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) CHA Ano Ano
2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček VLI Ano Ano
2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček VLI Ano Ano
2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati TJN Ano Ano
2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček TJN Ano Ano
2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati BOR Ano Ano
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček DOK Ano Ano
2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček CHA Ano Ano
2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček 8IC, TUR Ano Ano
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček RUM Ano Ano
2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček TUV Ano Ano
2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček STB, KAS Ano Ano
Kategorie:
D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75    
D21L
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
DOK 9
CHA 10
8IC+TUR 11
RUM 12
TUV 13
STB+KAS 14
1 Kašková Kateřina CHA7850 954.89 1. 102.74( 1) 101.48( 1)101.01( 2) 106.28( 1)105.11( 1)116.96( 1)102.21( 1) 106.97( 1)104.57( 1)108.57( 1)
2 Havlová Adéla BOR9161 819.82 1. 100.00( 1) 94.93( 3) 68.71(11) 76.61( 9) 72.26( 9) 101.35( 2) 89.73( 4) 90.98( 3) 99.24( 2) 94.72( 4)
3 Neradová Alena LIT8551 749.19 1. 90.32( 4) 92.47( 3) 90.64( 4) 87.17( 4) 90.02( 5)105.65( 1) 97.07( 3) 95.85( 2)
4 Henychová Zuzana VLI6151 671.07 5. 82.72( 7) 53.69(10) 74.56( P) 74.56( P) 68.22(12) 81.68( 6) 73.70( 7) 64.14(13) 59.63( 9) 78.96( 5) 72.53(10)
5 Holasová Lucie TUR8951 670.84 2. 68.61(10) 88.87( 3) 62.76(13) 86.25( 5) 82.75( 8)101.11( 2) 99.02( 2) 81.47( 6)
6 Zabořilová Romana JEN7457 646.43 2. 102.33( 2) 86.46( 4) 96.52( 3) 90.83( 4) 78.52( 7) 96.19( 3) 95.58( 3)
7 Heřmánková Pavla TUR7777 640.83 2. 92.48( 4) 85.58( 6) 93.19( 3) 98.38( 2) 85.31( 7) 93.24( 3) 92.65( 4)
8 Mokrá Julie VLI8051 570.98 5. 83.23( 6) 84.65( 6) 63.01(15) 82.19( 6) 89.30( 5) 81.47( 6) 87.13( 6)
9 Riby Rose LTP0051 502.95 7. 55.88( P) 73.98( 8) 83.86( 7) 72.06(10) 71.22( 8) 76.67( 8) 69.28( 9)
10 Kubátová Jana CHA9152 437.43 2. 77.84( 7) 91.25( 4) 89.15( 5) 86.16( 4) 93.03( 2)
11 Poloprutská Markéta TUR9252 411.25 1. 104.53( 2) 99.65( 2)106.53( 1)100.54( 2)
12 Folbrechtová Šárka BOR9051 395.84 4. 68.47(12) 66.36(13) 90.31( 4) 85.69( 4) 85.01( 5)
13 Kovářová Lenka LTP9750 365.88 5. 40.65( P) 82.20( 6) 82.40( 5) 74.59( 6) 86.04( 7)
14 Myslivečková Zuzana TUR9253 356.40 5. 52.32(16) 70.34(10) 82.55( 5) 88.68( 6) 62.51(12)
15 Kochová Nikola TUR9358 344.43 3. 82.92( 7) 98.87( 3) 66.20(14) 96.44( 3) 0.00(13)
16 Posseltová Tereza TJN9252 337.49 8. 61.35(11) 58.80(15) 81.58( 8) 68.89( 8) 66.87(10)
17 Pavlovcová Petra TUR9353 326.12 5. 84.52( 5) 77.96( 8) 89.83( 5) 73.81( 9)
18 Svobodová Barbora TJN8952 254.59 3. 84.69( 5) 90.01( 3) 79.89( 8)
19 Nehasilová Zuzana LDC7150 246.30 9. 50.58(14) 37.43(18) 75.25(10) 58.04( 9) 25.00(14)
20 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 232.64 7. 81.21( 7) 76.15( 9) 75.28( 8)
21 Kopcová Michaela VLI8456 225.48 6. 76.24( 9) 75.16( 9) 74.08( 6)
22 Nieke Patricia TUR9552 210.51 1. 106.60( 1) 103.91( 1)
23 Krafková Ita BOR8156 177.82 5. 85.87( 6) 91.95( 5)
24 Dragowska Maria TUR9555 164.61 5. 79.77( 7) 84.84( 5)
25 Novotná Barbora TJN8951 158.62 6. 72.48( 9) 86.14( 6)
26 Gorčicová Eliška CHA9150 152.06 7. 70.56(11) 81.50( 7)
27 Štemberová Natálie TJN9851 142.06 2. 81.76( 2) 60.30(10)
28 Svobodová Katu SMR8451 140.27 11. 40.67(17) 34.43(12) 65.17(11)
29 Žitná Jana SMB9251 134.64 10. 71.61(10) 63.03(11)
30 Posseltová Romana TJN7050 126.67 10. 59.80(12) 66.87(10)
31 Valešová Martina CHA9651 113.95 8. 79.67( 8) 34.28(17)
32 Kameníková Andrea BOR9751 112.27 12. 65.93(12) 46.34(13)
33 Matějů Kateřina VLI8054 102.05 2. 102.05( 2)
34 Kábrtová Oldřiška BOR8752 79.53 8. 79.53( 8)
35 Martanová Daniela VLI7452 79.19 8. 79.19( 8)
36 Pavlíková Jitka LIT8352 67.73 11. 67.73(11)
37 Charousková Lucie DOK9450 62.38 14. 62.38(14)
38 Kovářová Julie LTP8854 61.78 9. 61.78( 9)
39 Vokurková Marta TJN7950 60.10 12. 60.10(12)
40 Neradová Eva LIT8951 57.67 9. 0.00(18) 57.67( 9) 0.00(15)
41 Würzová Anna FYD9451 55.45 16. 55.45(16)
42 Zakouřilová Kamila TUV8557 54.19 13. 54.19(13)
43 Křenková Geislerová Blanka LLI8450 53.10 7. 53.10( 7)
44 Nejezchlebová Barbora TUR9755 45.71 11. 45.71(11)
45 Vaňková Saša LDC8550 35.35 11. 35.35(11)
46 Korejčíková Dáďa LLI5550 6.37 14. 6.37(14)
D21K
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
DOK 9
CHA 10
8IC+TUR 11
RUM 12
TUV 13
STB+KAS 14
1 Kohlová Monika TUR9756 714.82 3. 61.11( 8) 74.46(11) 73.65( 9) 95.65( 3) 79.58( 4) 83.69( 6) 84.51( 3) 90.25( 4) 71.92( 5)
2 Kalousková Pavla JEN8451 681.51 1. 70.82( 7) 76.80( 8) 100.00( 1) 87.37( 4) 100.00( 1) 56.70( 5) 88.10( 3) 101.72( 2)
3 Neradová Eva LIT8951 649.21 1. 100.00( 1) 39.93(11) 62.35(11) 98.08( 2) 89.23( 3) 77.68( 4) 88.57( 2) 93.37( 3)
4 Pustaiová Zuzana TJN9650 447.56 2. 73.06( 5) 87.66( 7) 93.45( 4) 92.62( 4) 100.77( 2)
5 Szenczi Kristýna VLI8650 440.16 1. 97.30( 2) 70.45( 4)100.00( 1) 87.79( 5) 84.62( 4)
6 Vlčková Tereza TUR8852 397.21 1. 96.09( 3) 101.80( 2) 94.41( 2) 104.91( 1)
7 Zakouřilová Kamila TUV8557 344.58 4. 92.17( 4) 88.64( 6) 90.32( 5) 73.45( 5)
8 Hanušová Michaela TUR9554 295.48 1. 99.13( 2) 92.92( 2) 103.43( 1)
9 Synková Petra DOK7950 283.22 1. 92.12( 5)106.27( 1) 84.83( 5)
10 Vaňková Saša LDC8550 277.53 2. 15.75(13) 22.14(13) 56.74( 8) 93.41( 2) 40.77( 5) 0.00( 7) 48.72( 7)
11 Šákrová Michaela BOR8850 273.03 1. 88.05( 7) 84.98( 3) 100.00( 1)
12 Žitná Jana SMB9251 266.08 4. 94.01( 4) 82.05(10) 90.02( 4)
13 Kvapilová Lenka TUV8151 260.17 1. 71.26( 6) 84.26( 9)104.65( 1)
14 Würzová Anna FYD9451 253.60 1. 101.38( 2) 45.75(12) 106.47( 1)
15 Kučerková Romana STB8196 212.33 3. 23.59( P) 73.36(10) 91.79( 3) 23.59( P)
16 Pološčuková Michaela SMB9151 202.37 3. 54.08( 4) 71.15( 3) 77.14( 6)
17 Kochová Nikola TUR9358 177.73 1. 54.07(10) 123.66( 1)
18 Jirků Martina TUR8750 150.16 3. 54.36( 6) 95.80( 3)
19 Korejčíková Dáďa LLI5550 137.55 6. 35.02(12) 0.00(15) 40.25(12) 62.28( 6)
20 Hanušová Petra STB8297 120.27 3. 13.36( P) 93.55( 3) 13.36( P)
21 Holasová Lucie TUR8951 114.79 1. 114.79( 1)
22 Roškotová Lucie TUR9753 106.13 1. 106.13( 1)
23 Kábrtová Oldřiška BOR8752 104.30 2. 104.30( 2)
24 Gorčicová Eliška CHA9150 102.53 1. 102.53( 1)
25 Poloprutská Klára VLI9750 94.74 3. 94.74( 3)
26 Kalinová Lucie RUM8750 93.35 5. 51.97( 5) 41.38( 7)
27 Krtičková Michaela CHA7952 91.30 5. 91.30( 5)
28 Posseltová Romana TJN7050 89.56 6. 89.56( 6)
29 Křenková Geislerová Blanka LLI8450 87.71 2. 87.71( 2)
30 Posseltová Tereza TJN9252 85.92 8. 85.92( 8)
31 Vodičková Veronika TUR8751 81.93 3. 81.93( 3)
32 Žuchová Daniela TJN9750 69.31 6. 69.31( 6)
33 Martanová Daniela VLI7452 64.14 7. 64.14( 7)
34 Štemberová Natálie TJN9851 59.91 9. 59.91( 9)
35 Peterková Viktorie LLI7551 54.47 5. 54.47( 5)
36 Zítová Pavla LDC8151 50.46 6. 50.46( 6)
37 Kosinová Kamila TJN9050 16.65 14. 16.65(14)
38 Bednaříková Daniela VLI7759 13.39 7. 13.39( 7)
D35
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
DOK 9
CHA 10
8IC+TUR 11
RUM 12
TUV 13
STB+KAS 14
1 Tomášková Radka TUV7851 637.16 1. 81.53( 5)111.03( 1) 90.36( 3)100.00( 1) 51.20( 5) 100.41( 2)102.63( 1)
2 Kvapilová Lenka TUV8151 602.43 1. 44.35( 7) 60.80( 4) 89.51( 4)105.30( 1) 102.47( 2)100.00( 1) 100.00( 1)
3 Synková Petra DOK7950 511.13 2. 80.28( 4) 93.40( 3) 93.04( 2) 94.89( 3) 60.71( 3) 88.81( 2)
4 Lipenská Eva CHA7951 478.25 4. 67.45( 7) 67.02( 4) 46.69( 6) 54.88( 5) 76.61( 4) 88.64( 5) 76.96( 4)
5 Lankašová Barbora CHA8050 458.76 1. 107.28( 1) 91.22( 2) 76.33( 4) 83.93( 3) 100.00( 1)
6 Hanušová Petra STB8297 454.87 1. 50.54( P) 92.92( 3)105.30( 1) 57.82( 4) 97.75( 2) 50.54( P)
7 Horáčková Kateřina VLI8150 449.11 2. 101.60( 2) 49.90( P) 49.90( P) 94.62( 2) 94.10( 3) 58.99( 4)
8 Matějů Kateřina VLI8054 431.50 1. 111.97( 1)100.00( 1)114.04( 1) 105.49( 1)
9 Poláková Veronika CHA8150 337.12 2. 58.80( 8) 6.64( 8) 43.05( 6) 89.39( 3) 61.49( 2) 77.75( 3)
10 Zítová Pavla LDC8151 304.33 2. 73.99( 6) 77.52( 6) 84.43( 2) 68.39( 5)
11 Kučerková Romana STB8196 247.07 3. 27.45( P) 16.34( 5) 92.32( 4) 83.51( 3) 27.45( P)
12 Murswieková Kateřina BOR7951 174.18 1. 100.00( 1) 0.00(10) 34.38( 3) 0.67( 6) 34.64( 7) 4.49( 4)
13 Pavlíková Jitka LIT8352 170.55 4. 89.96( 4) 80.59( 6)
14 Podrábská Marie VLI7451 119.46 3. 92.92( 3) 13.27( P) 13.27( P)
15 Koutná Olga BOR7152 100.00 1. 100.00( 1)
16 Pavlíková Klára LIT7451 99.80 2. 99.80( 2)
17 Stanojkovičová Ljuba STB8099 89.81 5. 9.98( P) 79.83( 5)
18 Vokurková Marta TJN7950 87.37 3. 87.37( 3)
19 Mokrá Julie VLI8051 84.66 2. 84.66( 2)
20 Trávníčková Hana VLI8250 69.98 7. 69.98( 7)
21 Štveráková Monika CHA7852 10.55 5. 10.55( 5) 0.00( 5)
D40
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
DOK 9
CHA 10
8IC+TUR 11
RUM 12
TUV 13
STB+KAS 14
1 Podrábská Marie VLI7451 926.20 1. 106.72( 1) 102.91( P)102.91( P)100.19( 2)104.90( 1) 87.49( 3) 96.82( 4)110.09( 1) 98.22( 4) 103.44( 1) 94.46( 3)
2 Skácelová Marie VLI7552 874.42 1. 99.26( 2) 91.67( 3) 97.16( P) 97.16( P) 89.75( 3) 52.18( 7) 100.92( 1) 88.57( 6) 93.18( 7)104.33( 1)100.99( 2)
3 Burešová Kateřina VLI7456 818.17 1. 106.10( 1) 97.85( 2) 90.91( P) 90.91( P) 84.09( 6) 97.31( 3) 14.57(12) 68.36(15) 83.27(10) 99.37( 3)
4 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 812.82 1. 92.31( 5) 90.06( 4) 90.31( P) 90.31( P) 74.21( 7) 97.79( 2) 66.45( 6) 91.58( 5) 85.74( 8)100.51( 1)
5 Patková Kateřina BOR7853 808.34 2. 94.60( 3) 83.52(11) 89.04( 5) 86.51( 3) 90.94( 3) 83.67( 8) 87.80( 7) 74.23(14) 99.18( 2) 89.43( 4) 87.17( 4)
6 Dolejší Lenka STB7499 791.03 2. 87.89( P) 73.96(10) 89.70( 4) 86.58( 5) 82.51( 4) 90.45( 6) 96.48( 2) 95.57( 3) 87.89( P)
7 Mairichová Radka TJN7450 748.42 2. 98.67( 2) 94.64( 3) 86.41( 6) 43.36(15) 74.11( 8) 27.81(10) 64.82(16) 60.62(14) 79.47(10) 88.14( 4) 75.88( 8) 86.28( 5)
8 Nováková Markéta RUM7451 654.22 3. 94.22( 4) 90.97( 7) 67.89(10) 80.49( 5) 0.00(17) 77.50(11) 93.43( 3) 65.50(12) 84.22( 6)
9 Waldhauserová Irena BOR7459 626.99 5. 92.14( 6) 75.14( 9) 77.66( 5) 74.91( 7) 73.56( 8) 88.80( 9) 73.05( 9) 71.73(12)
10 Tučková Monika BOR7650 601.07 2. 101.68( 2) 89.05( 5) 89.78( 7) 89.69( 5) 96.60( 6) 35.69(20) 98.58( 2)
11 Žuková Marcela VLI7351 595.72 4. 82.52(12) 73.62(11) 66.19( P) 95.74( 4) 29.87( 9) 69.85(14) 89.46( 8) 88.47( 5)
12 Novotná Hedvika TUR7454 575.98 5. 89.77( 5) 73.68(15) 35.79(19) 56.54(12) 52.52(11) 66.60(11) 72.30( 7) 42.84(22) 47.48(16) 74.25( 6) 25.69(22) 42.21(14)
13 Vřešťálová Lucie TUR7450 538.27 6. 88.26( 6) 84.91( 9) 63.15(13) 70.92( 9) 37.93( 8) 56.09(19) 64.03(12) 72.98(10)
14 Pesničáková Kristýna TJN7653 502.52 4. 55.00(22) 59.34(15) 82.49( 4) 70.66( 9) 0.00(16) 50.85(20) 42.25(17) 60.84(14) 81.09( 7)
15 Dejnožková Blanka TJN7651 479.47 7. 72.41(16) 33.88(20) 69.82( 7) 55.24(10) 17.93(23) 63.67(13) 78.80(12) 52.26( 9) 35.46(21)
16 Hoetzelová Zuzana JEN7754 472.84 6. 83.86(10) 63.83(12) 71.40( 6) 50.16(12) 43.04(14) 73.83(11) 35.96(18) 50.76(17)
17 Janoušková Iveta BOR7457 464.77 7. 34.51(16) 66.57( 8) 62.04(17) 48.49(15) 44.24(17) 69.99( 7) 61.68(13) 77.25(10)
18 Matyášová Jana CHA7652 444.08 7. 79.86(13) 47.28(14) 48.84(13) 7.08(14) 59.01(18) 51.11(10) 78.05( 7) 72.85(11)
19 Jeřábková Tereza BOR7563 438.81 4. 40.62(18) 49.92(13) 81.84( 6) 77.71(10) 91.54( 4) 97.18( 5)
20 Zabořilová Romana JEN7457 436.94 1. 116.90( 1)107.38( 1)110.06( 1) 102.60( 2)
21 Posseltová Romana TJN7050 432.66 2. 88.14( 8) 96.59( 2) 88.44( 4) 73.86(13) 85.63( 9)
22 Lamačová Dana TUR7451 424.39 6. 65.62(17) 29.05(21) 69.20(10) 50.66(11) 46.02(21) 78.99(11) 84.85( 6)
23 Růtová Martina TJN7652 329.97 8. 60.62(19) 62.86(14) 68.45( 8) 42.91(13) 43.49(12) 51.64(16)
24 Vokušová Dana TJN7750 309.62 7. 65.44( 7) 60.01(20) 48.45(16) 32.47(17) 11.45(16) 0.00(20) 48.75(11) 43.05(18)
25 Krupková Martina CHA7552 299.67 8. 39.59(16) 23.14(18) 62.98(10) 0.00(15) 54.85( 8) 54.77(15) 64.34(13)
26 Březinová Michaela CHA7751 281.05 9. 44.66(25) 58.78(11) 64.65( 9) 0.00(19) 47.48(16) 40.76(19) 24.72(16)
27 Heřmánková Pavla TUR7777 220.39 1. 110.48( 1) 109.91( 1)
28 Kobrlová Gabriela TJN7654 206.38 8. 12.58(24) 48.52(15) 67.14(11) 78.14( 8)
29 Koutná Olga BOR7152 205.92 1. 98.97( 3) 106.95( 1)
30 Martanová Daniela VLI7452 199.20 8. 77.43( 8) 38.31(15) 83.46( 9)
31 Lošťáková Ivana LTP7758 195.99 2. 21.78( P) 74.11( 5)100.10( 2)
32 Kameníková Kateřina BOR7758 177.66 2. 100.13( 2) 77.53( 9)
33 Habánová Anna VLI7757 159.26 12. 62.68(18) 42.31(17) 54.27(12)
34 Zuzánková Růžena TJN6051 145.77 6. 68.14( 9) 77.63( 6)
35 Feřtová Jitka VLI7853 124.05 3. 13.78( P) 13.78( P) 96.49( 3)
36 Houdová Miloslava CHA7653 120.84 15. 57.95(21) 24.47(23) 38.42(15)
37 Kosková Třísková Lenka VLI7554 101.11 12. 53.67(23) 0.00(24) 38.99(14) 0.00(20) 8.45(12)
38 Pachnerová Dominika CHA7750 93.81 4. 93.81( 4)
39 Míková Markéta TJN7351 93.72 7. 79.51( 7) 14.21(13)
40 Štveráková Monika CHA7852 92.27 11. 74.68(14) 17.59(11)
41 Pavlova Irena TJN7650 86.54 15. 0.00(28) 0.00(25) 28.24(18) 36.85(15) 21.45(18)
42 Nehasilová Zuzana LDC7150 79.42 5. 79.42( 5)
43 Pavlíková Klára LIT7451 77.37 13. 77.37(13)
44 Houžvičková Karolína TUR7254 75.35 12. 75.35(12)
45 Severýnová Popková Klára VLI7455 72.44 24. 46.72(24) 0.00(26) 8.05( P) 8.05( P) 9.62(24)
46 Švorcová Lenka CHA7550 31.35 17. 31.35(17)
47 Maškarincová Hana VLI7553 18.24 20. 14.18(23) 2.03( P) 2.03( P) 0.00(20)
48 Danková Irena CHA7551 16.79 13. 0.00(27) 0.00(21) 0.00(18) 3.63(13) 13.16(17)
49 Bradáčová Marie LLI7550 14.94 19. 14.94(19)
50 Veselská Kateřina VLI6551 14.90 22. 14.90(22)
51 Hejnová Simona LLI7651 6.76 19. 0.00(19) 6.76(25)
52 Synková Šárka DOK7650 3.66 18. 0.00(26) 3.66(18)
D45
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
DOK 9
CHA 10
8IC+TUR 11
RUM 12
TUV 13
STB+KAS 14
1 Linková Iva TUR6850 917.13 1. 99.38( 2) 91.84( 4)102.90( 1)104.06( 1)108.42( 1)107.62( 1) 100.88( 1)101.24( 1) 100.79( 2)
2 Marková Jana LLI7152 877.99 1. 97.51( 3) 99.60( 2)100.61( 2)100.90( 2) 99.03( 2) 93.96( 3) 85.54( 5) 99.61( 2) 28.91(11) 76.65( 7) 101.23( 1)
3 Eichlerová Jana KAS7051 841.20 1. 93.47( P) 98.82( 3) 63.64( 7) 103.54( 1) 99.52( 3) 97.94( 3) 94.77( 2) 96.03( 4) 93.47( P)
4 Riby Kateřina LTP7252 811.65 2. 90.18( P) 61.30(14) 79.04(11) 92.57( 5) 86.93( 5) 89.76( 6)100.56( 2) 74.85( 5) 104.65( 2) 74.06( 9) 81.86(10) 86.10( 4)
5 Houžvičková Karolína TUR7254 806.66 2. 89.23( 5) 62.54(13) 96.49( 3) 95.04( 3) 100.82( 2) 72.84( 6) 94.35( 3) 93.14( 7)102.21( 2)
6 Fürstová Katka LLI6950 678.76 1. 78.92( 3) 75.06( 9) 55.37(15) 64.16(14) 82.04( 7) 55.20( 8) 86.13( 5) 77.02(12)104.86( 1)
7 Kamírová Gabriela LTP7351 511.77 5. 56.86( P) 30.71(19) 39.03(17) 86.61( 9) 38.05(12) 57.68( 7) 77.19( 5) 53.87(14) 71.77( 5)
8 Kuncová Jiřina TJN5752 498.74 5. 78.00( 8) 65.25(12) 76.28(12) 86.71( 8) 67.47( 7) 29.49(10) 95.54( 5)
9 Hájková Magdalena TUV7351 478.18 3. 70.92(10) 74.16( 9) 68.41(13) 86.43(10) 92.55( 3) 85.71( 4)
10 Bartáková Eva CHA7051 475.72 4. 93.40( 5) 92.85( 4) 74.90( 9) 74.28( 7) 63.49( 8) 76.80( 6)
11 Lesáková Věra TJN7152 470.74 7. 82.94( 7) 54.96(16) 87.79( 8) 90.39( 7) 51.38( 8) 36.84( 9) 66.44(13)
12 Řehořová Lenka TJN7250 464.72 3. 41.95(14) 10.27(21) 43.19(16) 26.65(14) 24.55( 9) 69.42( 6) 47.85( 9) 40.76(11) 77.43(11) 92.92( 3)
13 Pavlíková Pavla CHA6551 456.30 2. 73.07( 6) 98.42( 2) 95.90( 3) 98.16( 4) 90.75( 4)
14 Kubecová Jana STB7399 447.38 4. 66.19( 4) 49.71( P) 83.81(10) 84.40( 5) 37.45( 8) 76.11( 8) 49.71( P)
15 Würzová Kateřina FYD6952 351.14 4. 89.17( 6) 78.15( 7) 90.33( 4) 93.49( 4)
16 Pokorná Hana TJN6950 342.65 4. 20.63(18) 30.11(20) 0.00(21) 44.83(13) 27.69(15) 12.97(13) 84.25( 4) 57.71(10) 24.61(18) 39.85( 6)
17 Pustaiová Romana TJN6851 324.46 6. 67.35(11) 82.15( 6) 86.10( 9) 88.86( 8)
18 Picková Helena TJN6952 277.60 6. 31.81(18) 91.95( 6) 71.20( 6) 82.64( 9)
19 Nožičková Renata TJN6953 254.01 3. 61.34(13) 33.19(17) 1.22(20) 4.27(15) 36.51(13) 87.91( 3) 29.57(16)
20 Nehasilová Zuzana LDC7150 253.76 1. 100.00( 1) 74.43( 8) 79.33( 6)
21 Veselá Jitka TUV7250 214.44 4. 90.73( 5) 87.26( 4) 36.45(15)
22 Rejholcová Andrea BOR6951 198.74 1. 95.62( 2)103.12( 1)
23 Zuzánková Růžena TJN6051 180.81 4. 96.09( 4) 84.72( 5)
24 Vitebská Lenka TJN7051 179.27 12. 21.71(17) 45.02(15) 79.60(12) 32.94(14)
25 Miklasová Markéta VLI6850 176.78 4. 93.68( 4) 83.10(11)
26 Svobodová Lucie BOR7151 161.26 9. 66.55(12) 56.02( 9) 38.69(12)
27 Novotná Jana VLI7350 148.32 8. 71.68(11) 76.64( 8)
28 Ferbasová Zdeňka TUR7361 139.79 6. 22.04(19) 91.92( 6) 0.00( 9) 25.83(16)
29 Žejdlíková Jitka LTP7251 119.41 16. 13.27( P) 32.65(16) 0.00(23) 27.98(18) 16.55(17) 28.96(17)
30 Procházková Alexandra VLI7051 113.98 8. 73.97(10) 40.01( 8)
31 Válková Martina TUV7051 113.93 7. 40.77(10) 61.42( 7) 11.74(15)
32 Koutná Olga BOR7152 110.88 1. 110.88( 1)
33 Zápotocká Anna VLI7250 110.23 3. 12.25( P) 97.98( 3)
34 Hradecká Petra DOK6850 107.44 1. 107.44( 1)
35 Macháčková Michaela FYD7299 101.58 1. 101.58( 1)
36 Rychterová Dana SMR6950 95.13 6. 95.13( 6)
37 Gorčicová Ivana CHA6550 90.45 7. 90.45( 7)
38 Nejedlová Lucie LLI7350 70.25 11. 38.10(11) 32.15(14)
39 Žihlová Lucie LLI6952 39.12 15. 39.12(15) 0.00(22)
40 Hořáková Petra LLI6953 37.19 13. 37.19(13)
41 Balcarová Alena LLI7150 20.19 12. 20.19(12)
D50
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
DOK 9
CHA 10
8IC+TUR 11
RUM 12
TUV 13
STB+KAS 14
1 Vlčková Jindra LDC6451 903.91 1. 98.40( 2) 80.07( 8) 99.11( 2)111.38( 1) 82.19( 3) 68.26( 6) 95.10( 2) 97.43( 3)105.07( 1) 90.74( 4) 100.00( 1)106.68( 1)
2 Pávková Jana BOR6550 896.59 1. 65.41(10) 84.56( 4) 96.96( 2)101.60( 2)102.76( 1)100.00( 1) 94.16( 5) 99.45( 3)100.00( 1) 91.96( 2) 96.64( 3)105.02( 1)
3 Burdová Simona LDC6851 767.53 2. 77.19( 3) 76.94( 9) 57.46( 8) 91.66( 3) 95.26( 3) 84.79( 4) 97.77( 2) 96.68( 2) 89.78( 4)
4 Kočibová Ivana TJN6354 651.47 2. 88.47( 4) 52.00( 9) 66.64( 5) 80.48( 7) 48.07( 7) 96.84( 2) 65.74( 3) 83.35( 5) 69.88( 6)
5 Patzeltová Beatrice LDC6850 639.38 1. 103.90( 1)115.49( 1) 116.21( 1)101.98( 2) 104.64( 1) 97.16( 3)
6 Halířová Eva BOR6654 573.05 1. 100.00( 1) 37.26(11) 69.14( 7) 79.12( 5) 73.31( 8) 86.00( 5) 56.90( 4) 71.32( 5)
7 Miklasová Markéta VLI6850 541.12 1. 87.11( 6) 85.39( 3) 80.86( 4) 89.15( 3) 97.94( 2) 100.67( 1)
8 Jermanová Eva TJN6150 425.24 2. 85.93( 7) 79.93( 5) 85.15( 4) 74.34( 4) 99.89( 2)
9 Pološčuková Monika SMB6551 389.32 3. 88.41( 5) 29.81(10) 85.66( 3) 88.40( 4) 97.04( 3)
10 Slezáčková Věra KAS6550 248.61 6. 27.62( P) 74.54( 6) 30.60( 7) 88.23( 6) 27.62( P)
11 Sokolářová Jitka TUV6851 208.47 4. 80.99( 5) 63.02( 8) 64.46( 4)
12 Rýdlová Magda TJN6850 192.69 2. 94.74( 4) 97.95( 2)
13 Gottlichová Jitka BOR6752 180.92 6. 75.43( 6) 39.47( 6) 66.02( 6)
14 Veselská Kateřina VLI6551 147.23 4. 65.42( 7) 81.81( 4)
15 Mašínová Ivana TJN6852 112.06 5. 54.03( 5) 58.03( 6)
16 Gorčicová Ivana CHA6550 103.43 2. 103.43( 2)
17 Nejezchlebová Ivana TUR6851 100.13 5. 38.14( 5) 61.99( 7)
18 Pavlíková Pavla CHA6551 92.67 3. 92.67( 3)
19 Dubnová Lenka LDC6651 63.78 6. 63.78( 6)
20 Živcová Pavlína DLT6651 41.55 9. 41.55( 9)
D55
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
DOK 9
CHA 10
8IC+TUR 11
RUM 12
TUV 13
STB+KAS 14
1 Šípová Soňa BOR6150 916.06 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 107.60( 1)108.46( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 99.73( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Kábrtová Iva PEN6350 759.36 1. 55.17( 4) 82.13( 2) 90.02( 4) 89.90( 5) 95.12( 3) 81.74( 3) 80.33( 2)109.87( 1) 75.08( 2) 48.48( 3)
3 Jedličková Zdena BOR6250 590.87 1. 67.63( 2) 71.48( 2) 100.00( 1) 95.37( 3) 95.92( 2) 59.80( 4) 62.37( 2) 38.30( 4)
4 Kubátová Ivana BOR6152 493.61 2. 52.83( 3) 50.09( 5) 45.07( 3) 58.21( 3) 81.12( 2) 27.40( 6) 53.93( 6) 35.27( 5) 26.42( 4) 74.93( 5) 42.16( 4)
5 Večeřová Ivana TJN6052 462.29 1. 57.22( 3) 86.21( 2)100.00( 1) 93.83( 4) 72.07( 6) 52.96( 3)
6 Kovářová Alena LTP6151 418.03 2. 46.45( P) 78.33( 5) 72.14( 5) 90.40( 3) 57.64( 3) 73.07( 2)
7 Košková Vlasta LLI6351 405.56 2. 97.03( 2) 95.62( 3) 45.62( 6) 98.34( 2) 68.95( 3)
8 Zuzánková Růžena TJN6051 103.49 1. 103.49( 1)
9 Čechlovská Jana CHA6250 101.39 2. 101.39( 2)
10 Nováková Pavla DOK5950 89.67 4. 89.67( 4)
11 Jermanová Eva TJN6150 75.44 4. 75.44( 4)
D60
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
DOK 9
CHA 10
8IC+TUR 11
RUM 12
TUV 13
STB+KAS 14
1 Konopáčová Jana TUR5650 861.07 1. 96.62( 2)100.00( 1) 99.57( 2) 91.12( 2) 85.68( 2) 77.96( 4)113.92( 1) 106.19( 2) 90.01( 2)
2 Šaffková Zuzana CHA5150 831.00 1. 107.67( 1) 101.37( 1)100.00( 1)100.00( 1)109.00( 1)106.04( 1) 100.00( 1)106.92( 1)
3 Ševčíková Alena CHA5351 611.10 2. 78.29( 4) 99.06( 3) 97.38( 2)102.04( 2) 81.78( 3) 86.89( 3) 65.66( 3)
4 Matoušková Marie LJN5550 514.36 1. 43.06( 6) 29.57( 4) 29.61( 5) 43.10( 6) 37.79( 5) 52.60( 5)100.00( 1)100.00( 1) 39.62( 4) 46.75( 6) 51.44( 4)
5 Bradnová Věra CHA5550 369.98 1. 104.30( 2) 82.99( 2) 82.69( 4)100.00( 1)
6 Kadavá Eva CHA5750 287.66 3. 70.33( 5) 48.94( 5) 93.62( 3) 74.77( 3)
7 Malá Jitka KAS5451 266.04 2. 29.56( P) 17.25( 2) 3.37( 8) 36.89( 3) 70.19( 3) 79.22( 4) 29.56( P)
8 Lukavcová Lenka TJN5452 257.57 4. 24.82( 7) 58.99( 4) 73.44( 4) 49.50( 5) 50.82( 5)
9 Kadečková Jana JEN5651 135.89 3. 0.00( 9) 43.26( 5) 14.33( 6) 78.30( 3)
10 Böhmová Eva TJN5450 122.97 2. 10.83( 8) 28.72( 6) 83.42( 2)
11 Lusková Olga CHA5650 107.35 5. 29.95( 6) 18.92( 7) 0.00( 5) 37.47( 7) 21.01( 7)
12 Vajcová Hana CHA5651 95.71 3. 95.71( 3)
13 Kuncová Jiřina TJN5752 91.92 3. 91.92( 3)
14 Korejčíková Dáďa LLI5550 53.28 4. 53.28( 4)
D65
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
DOK 9
CHA 10
8IC+TUR 11
RUM 12
TUV 13
STB+KAS 14
1 Úlehlová Ivana BOR5150 953.46 1. 100.00( 1) 113.03( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 115.82( 1)100.00( 1)111.81( 1)101.35( 2)111.45( 1)
2 Neradová Alena LIT5051 786.15 1. 84.53( 2) 94.59( 2) 47.60( 3) 80.93( 2) 100.00( 1) 94.52( 2) 88.54( 3) 95.44( 3) 100.00( 1)
3 Bartoňová Marie BOR5351 784.14 1. 30.52( 7) 34.14( 4) 58.76( 2) 13.07( 4) 100.00( 1) 84.34( 3) 89.66( 3) 93.62( 2) 79.06( 4)103.21( 1) 91.60( 3) 83.89( 3)
4 Karmazínová Ivana VLI5150 677.51 1. 83.52( 4) 93.25( 2) 75.28( P) 75.28( P) 100.00( 1) 87.38( 3) 65.85( 5) 96.95( 2)
5 Tvrdková Eva TUR5151 492.89 2. 33.78( 5) 39.69( 4) 56.18( 3) 95.55( 2) 94.19( 2) 73.85( 2) 99.65( 2)
6 Pachnerová Jaroslava VLI5152 346.44 4. 46.44( 6) 38.49( P) 38.49( P) 71.86( 5) 0.00( 5) 34.10( 4) 53.03( 5) 64.03( 4)
7 Vokálová Pavla CHA4951 321.60 2. 48.77( 5) 83.46( 4) 58.32( 4) 40.23( 5) 90.82( 2)
8 Horáčková Stanislava VLI4950 302.63 3. 61.77( 3) 33.63( P) 93.63( 3) 74.53( 4) 39.07( 3)
9 Omová Jana TUR5150 157.95 3. 92.39( 3) 65.56( 4)
10 Richtrová Jaroslava JEN5251 151.17 4. 11.23( 5) 26.23( 5) 27.81( 4) 18.93( 5) 29.91( 6) 37.06( 4)
11 Bednaříková Olga Marie VLI5151 10.87 5. 0.00( 6) 0.00( 5) 10.87( 6) 0.00( 6)
D70
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
DOK 9
CHA 10
8IC+TUR 11
RUM 12
TUV 13
STB+KAS 14
1 Kubíková Hela LLI4851 835.40 1. 49.01( 4) 74.10( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 106.96( 1) 88.24( 2) 91.24( 3) 74.86( 3)100.00( 1)
2 Štrojsová Jaroslava KAS4350 819.56 1. 91.06( P) 34.20( 4) 84.60( 2) 68.37( 2) 85.33( 2) 93.64( 2) 64.57( 3) 93.45( 3)100.00( 1) 80.93( 4) 99.49( 2) 91.06( P)
3 Pospíšilová Jana LDC4451 699.60 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 99.59( 2) 116.42( 1) 83.59( 2)
4 Kašková Eva CHA4650 616.44 1. 70.18( 3) 100.00( 1) 73.10( 3) 98.94( 2) 81.88( 5) 92.34( 2)100.00( 1)
5 Nejezchlebová Věra KAS4551 552.03 3. 61.34( P) 39.39( 3) 62.99( 4) 60.06( 3) 61.54( 4) 71.67( 7) 65.15( 6) 68.55( 4) 61.34( P)
6 Krausová Marie LLI4451 388.44 3. 77.94( 3) 77.76( 6) 72.73( 3) 77.65( 5) 82.36( 3)
7 Křtěnská Leontina BOR4650 181.60 2. 73.68( 2) 20.41( 5) 87.51( 4)
8 Folprechtová Marie TUR4250 78.99 4. 37.90( 5) 41.09( 4)
D75
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
DOK 9
CHA 10
8IC+TUR 11
RUM 12
TUV 13
STB+KAS 14
1 Folprechtová Marie TUR4250 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
H21L
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
DOK 9
CHA 10
8IC+TUR 11
RUM 12
TUV 13
STB+KAS 14
1 Luštický Martin TUR8700 928.27 1. 105.31( 1) 98.23( 2) 97.16( 4) 98.63( 2)103.47( 1)110.75( 1)105.25( 1)100.31( 1) 86.59(10) 104.90( 1)101.42( 2)
2 Váňa Martin TUR8401 803.75 2. 81.04(19) 88.68( 5) 87.24(10) 74.64(14) 78.25(16) 98.35( 2) 93.16( 5) 83.11(12)100.11( 2) 93.81( 4)
3 Kořínek Jindřich TUR8406 788.82 6. 84.48(17) 89.20( 7) 85.04( 9) 88.43( 8) 85.76( 6) 82.89(10) 91.05( 7) 94.19( 9) 87.78( 7)
4 Vlček Martin TUR8702 782.78 2. 87.88(11) 82.50(11) 75.97(12) 95.63( 5) 69.55(12) 99.07( 2) 95.48( 8) 85.76( 8) 90.94( 6)
5 Kořínek Tomáš BOR9007 778.67 3. 88.24(10) 88.33( 6) 67.62(16) 66.16(17) 84.84(12) 92.97( 6) 97.39( 3) 97.19( 4) 95.93( 3)
6 Holas Ondřej TUR8501 737.40 3. 84.64(15) 88.26( 7) 92.55( 6) 94.66( 3) 89.90( 5) 92.93( 5) 98.65( 3) 95.81( 4)
7 Bogar Kryštof BOR9402 660.96 1. 91.58( 7) 88.94( 8) 93.33( 5) 97.02( 5)100.00( 1) 96.63( 3) 93.46( 5)
8 Matějů Michal VLI7702 564.19 3. 97.29( 3) 88.26( 7) 62.69( P) 62.69( P) 86.80( 9) 83.16( 7) 83.30( 9)
9 Wolf Daniel TUR9100 533.96 2. 88.94( 8) 88.81( 7) 66.91(19) 91.55( 4) 99.28( 4) 98.47( 2)
10 Drahoňovský Aleš TUR7201 529.61 5. 89.11( 9) 81.23(10) 91.80( 6) 88.52(11) 91.72( 5) 87.23( 8)
11 Kobr Tomáš TJN8901 527.59 6. 56.81(33) 81.25(12) 55.32(18) 78.95(15) 87.54( 8) 92.38( 6) 75.34(11)
12 Henych Petr VLI6001 527.15 3. 91.43( 8) 57.92(15) 58.57( P) 58.57( P) 74.19(17) 90.07( 4) 96.40( 3)
13 Burda Matěj BOR9608 515.40 1. 107.52( 1) 102.47( 1)106.71( 1) 99.22( 2) 99.48( 3)
14 Pustai David TJN9301 513.23 11. 75.80(13) 75.66(13) 77.08(11) 75.74(13) 65.65(13) 66.34(14) 76.96(12)
15 Peterka Vojtěch LLI7502 510.85 3. 94.35( 3) 80.27(20) 84.98(11) 80.73( 9) 86.55(11) 83.97(14)
16 Žemlík Pavel TUV7135 498.73 3. 83.46(18) 97.83( 3) 94.35( 4) 42.32(25) 90.27( 8) 90.50(10)
17 Zakouřil Tomáš TUV7500 472.39 2. 91.89( 6) 95.01( 3) 99.70( 2) 88.81( 7) 96.98( 4)
18 Habán Ivo VLI7707 469.76 1. 97.39( 2) 82.28( 9) 91.80( 6) 97.06( 2) 101.23( 1)
19 Szenczi Gabriel VLI8700 465.82 5. 46.89(34) 51.76( P) 51.76( P) 18.22(14) 49.36(21) 57.91(15) 72.65( 5) 55.58(18) 61.69(16)
20 Martan Jiří VLI7300 444.31 4. 89.66( 4) 49.37( P) 49.37( P) 82.97(14) 84.85( 9) 88.09(12)
21 Kadavý Petr CHA7800 442.56 10. 78.47(21) 56.41(18) 72.28(16) 78.04(12) 79.56(10) 77.80(11)
22 Petr Jan TJN8200 429.17 14. 66.18(27) 23.00(18) 74.37(14) 73.18(15) 68.45(17) 54.50(16) 69.49(14)
23 Kopec Tomáš VLI8203 408.50 3. 84.54(16) 66.80(12) 85.59(10) 92.20( 3) 79.37(10)
24 Karvánek Matouš BOR9006 405.09 9. 75.33(22) 84.84(12) 73.20(14) 88.09(12) 83.63( 9)
25 Čechlovský Jan CHA9300 396.52 2. 68.63(18) 83.10( 5) 88.60( 2) 75.23(12) 80.96(10)
26 Nehasil Vladislav LDC7101 395.21 3. 65.35(28) 52.35(19) 49.86(19) 75.13( 6) 69.82(15) 82.70( 3)
27 Šesták Marek VLI7403 331.87 4. 44.27(23) 47.34(17) 67.05(20) 76.16( 4) 37.09(23) 59.96(18)
28 Vejstrk Daniel CHA9105 331.25 13. 68.21(15) 38.52(20) 41.64(21) 56.23(13) 47.06(22) 79.59(15)
29 Francke Michal TJN8600 325.77 7. 53.96(16) 63.59(20) 68.35( 7) 78.43(11) 61.44(17)
30 Baier Martin TUR7603 297.79 1. 97.31( 3) 103.54( 1) 96.94( 6)
31 Macek Jiří LIT8401 285.35 5. 80.16( 5) 57.23(32) 68.89(16) 79.07(16)
32 Pavlovec Jan BOR9503 277.48 2. 98.13( 2) 89.69( 7) 89.66( 7)
33 Vodrážka Jakub VLI7604 276.98 9. 86.13(13) 72.58(11) 30.78( P) 87.49( 9)
34 Oma Jakub TUR8002 268.37 4. 94.62( 5) 80.15(10) 93.60( 4)
35 Svoboda Honza SMR7901 261.45 5. 96.44( 5) 77.15(11) 87.86( 6)
36 Zabořil Vojtěch TUR0110 217.98 15. 55.53(20) 37.99(18) 58.77(17) 65.69(15)
37 Horák Patrik TUR9502 203.85 1. 97.09( 4)106.76( 1)
38 Kolařík Tomáš BOR7809 202.86 1. 100.21( 2) 102.65( 1)
39 Fodor Petr TUR8103 187.27 6. 90.85( 6) 96.42( 7)
40 Přinda Lukáš VLI7701 181.14 4. 86.44(12) 94.70( 4)
41 Francke Jan DOK8400 147.21 14. 85.26(14) 61.95(14)
42 Lisý Ondřej VLI7100 143.09 17. 15.90( P) 15.90( P) 33.68(19) 77.61(17)
43 Zabořil Ondřej JEN0401 134.95 13. 59.67(15) 75.28(13)
44 Moravec Jan TUR9000 128.91 17. 61.70(30) 41.97(17) 25.24(27)
45 Šmaus Jan TJN9700 100.88 17. 56.90(17) 43.98(24)
46 Kruliš Petr VLI6901 90.64 26. 70.50(26) 10.07( P) 10.07( P)
47 Trávníček Tomáš VLI8202 83.54 13. 64.98(13) 9.28( P) 9.28( P)
48 Novák Daniel DOK8700 83.14 8. 83.14( 8)
49 Žitný Tomáš SMB6401 81.50 21. 39.04(21) 42.46(21)
50 Mysliveček Marek TUR8908 73.84 23. 73.84(23)
51 Petr Josef VLI6300 72.10 6. 72.10( 6)
52 Pavlík Libor LIT7605 71.69 18. 71.69(18)
53 Brož Marek TUR8402 71.16 24. 71.16(24)
54 Nehasil David BOR7713 71.01 25. 71.01(25)
55 Lesák Ondřej TJN0306 70.47 13. 70.47(13)
56 Nejman Stanislav TUR9500 68.34 19. 68.34(19)
57 Hickethier Manfred VLI5201 67.90 20. 23.24(21) 44.66(20)
58 Nerad Jaroslav LIT9001 67.10 7. 67.10( 7)
59 Hradecký Jaroslav DOK6300 63.40 29. 63.40(29)
60 Podrábský Ctibor VLI7001 60.80 14. 60.80(14)
61 Kvapil Petr TUV7402 60.72 31. 60.72(31)
62 Kučerka David LIT8202 59.05 21. 47.72(21) 11.33(22)
63 Vácha Tomáš BOR7409 58.81 16. 58.81(16)
64 Bradáč Jakub LLI0002 57.54 18. 57.54(18)
65 Klein Martin LTP0404 56.12 20. 6.24( P) 49.88(20)
66 Vaniš Ondřej TJN9500 56.02 19. 56.02(19)
67 Škoda Přemek VLI5301 52.18 19. 52.18(19)
68 Hanovec Petr VLI7101 50.96 19. 50.96(19)
69 Schröter Pavel CHA7203 44.57 35. 44.57(35)
70 Havel Michal LDC8901 44.00 21. 21.65(21) 0.00(22) 22.35(28) 0.00(21)
71 Kalenský Pavel SUL7600 42.27 26. 42.27(26)
72 Novotný Otakar TJN5604 38.04 36. 38.04(36)
73 Dejnožka Vojtěch TJN0300 38.03 22. 38.03(22)
74 Pávek Petr BOR9008 35.94 22. 35.94(22)
75 Klusáček Radim BOR7710 30.20 22. 30.20(22)
76 Mellan Jonáš TUR0308 29.43 20. 29.43(20)
77 Ledecký Vladimír BOR8402 15.44 20. 15.44(20)
78 Hromádka Miroslav SUL6000 13.66 19. 13.66(37) 0.00(19)
H21K
(započteno závodů:9)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
DOK 9
CHA 10
8IC+TUR 11
RUM 12
TUV 13
STB+KAS 14
1 Ledecký Vladimír BOR8402 845.68 2. 98.84( 2) 80.89( 6) 71.07( 6) 99.36( 2)100.36( 2) 93.79( 4) 84.55( 2) 87.39( 2)101.09( 2) 99.41( 2)
2 Maděra Josef VLI7900 778.03 3. 87.90( 5) 91.34( 5) 86.45( P) 86.45( P) 96.47( 3) 71.15( 6) 77.58( 7) 87.31( 4) 93.38( 3)
3 Novák Jan VLI9300 636.02 1. 65.70(11) 72.69( 7) 77.79( 5) 66.42( 4) 99.15( 2) 100.00( 1) 76.87( 4) 77.40( 5)
4 Posselt Martin TJN9501 566.20 1. 69.19( 9) 85.89( 7) 57.28(11) 58.59( 9) 98.30( 3) 91.42( 3) 105.53( 1)
5 Kunc Radovan TJN5549 472.04 1. 99.56( 2) 94.14( 4) 84.63( 5) 91.16( 3) 102.55( 1)
6 Synek Antonín DOK7800 317.59 1. 105.65( 1)113.21( 1) 98.73( 4)
7 Žukov Michal TJN9701 298.14 3. 62.95(10) 67.99(10) 51.41(13) 0.98(10) 68.96( 3) 45.85( 6)
8 Průcha Pavel BOR9304 286.13 3. 95.55( 4) 97.82( 3) 92.76( 4)
9 Duben Jiří LDC8101 277.57 1. 102.88( 1) 92.77( 5) 81.92( 3)
10 Kunc Filip TJN8201 258.37 4. 84.50( 8) 89.16( 4) 84.71( 4)
11 Hájek Vojtěch TJN9502 241.05 4. 78.02( 6) 72.79( 9) 90.24( 4)
12 Eiselt Jan LTP8801 211.32 4. 23.48( P) 95.33( 4) 92.51( 6)
13 Janata Pavel TJN8400 201.93 1. 103.35( 1) 98.58( 2)
14 Macek Jiří LIT8401 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
15 Šmaus Jan TJN9700 198.35 1. 90.91( 6) 107.44( 1)
16 Zabořil Vojtěch TUR0110 191.39 2. 95.76( 3) 95.63( 2)
17 Bednařík Aleš VLI7309 181.18 5. 20.13( P) 20.13( P) 75.27( 5) 65.65( 7)
18 Synek Marcel DOK7600 178.68 8. 50.16(11) 63.93(10) 64.59( 8)
19 Pesničák Jan SMR7902 171.15 3. 97.56( 3) 73.59( 6)
20 Nerad Jaroslav LIT9001 157.99 5. 80.79( 7) 77.20( 5)
21 Večeřa Martin TJN9105 145.59 7. 76.08( 8) 69.51( 7)
22 Honzík Tomáš VLI7000 133.93 1. 14.88( P) 14.88( P)104.17( 1)
23 Urbaník Robert VLI7002 124.58 6. 67.38( 8) 57.20( 6)
24 Bruner Luboš LTP6501 110.85 3. 12.32( P) 98.53( 3)
25 Bílý Petr LTP6805 102.67 5. 11.41( P) 91.26( 5)
26 Kašpar Ludvík BOR9805 102.06 1. 102.06( 1)
27 Würz Jiří LTP6502 101.23 6. 11.25( P) 89.98( 6)
28 Šmaus Antonín TJN0001 101.14 2. 101.14( 2)
29 Petr Josef VLI6300 100.65 1. 100.65( 1)
30 Pávek Petr BOR9008 98.99 3. 98.99( 3)
31 Karmazín Petr VLI4901 94.34 8. 73.38( 8) 10.48( P) 10.48( P)
32 Kolaja Jan VLI8100 82.00 2. 82.00( 2)
33 Duben Jiří Šumík LDC8800 81.48 3. 81.48( 3)
34 Bernášek Jiří