Výsledky závodu: Ještědský žebříček dospělých 2018 - stav po 3 závodech

Datum:
01.03.2018
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu LTP Ano Ano
2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček STB, KAS Ano Ano
2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) CHA Ano Ano
2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček VLI Ne Ne
2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček VLI Ne Ne
2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati TJN Ne Ne
2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček TJN Ne Ne
2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati BOR Ne Ne
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček DOK Ne Ne
2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček CHA Ne Ne
2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček TUR Ne Ne
2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček TUR Ne Ne
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček RUM Ne Ne
2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček TUV Ne Ne
2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček STB, KAS Ne Ne
Kategorie:
D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75    
D21L
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Havlová Adéla BOR9161 194.93 1. 100.00( 1) 94.93( 3)
2 Zabořilová Romana JEN7457 188.79 2. 102.33( 2) 86.46( 4)
3 Mokrá Julie VLI8051 167.88 6. 83.23( 6) 84.65( 6)
4 Pavlovcová Petra TUR9353 162.48 5. 84.52( 5) 77.96( 8)
5 Holasová Lucie TUR8951 157.48 3. 68.61(10) 88.87( 3)
6 Kopcová Michaela VLI8456 151.40 9. 76.24( 9) 75.16( 9)
7 Henychová Zuzana VLI6151 136.41 7. 82.72( 7) 53.69(10)
8 Nieke Patricia TUR9552 106.60 1. 106.60( 1)
9 Poloprutská Markéta TUR9252 104.53 2. 104.53( 2)
10 Kašková Kateřina CHA7850 102.74 1. 102.74( 1)
11 Heřmánková Pavla TUR7777 92.48 4. 92.48( 4)
12 Svobodová Barbora TJN8952 84.69 5. 84.69( 5)
13 Kochová Nikola TUR9358 82.92 7. 82.92( 7)
14 Štemberová Natálie TJN9851 81.76 2. 81.76( 2)
15 Valešová Martina CHA9651 79.67 8. 79.67( 8)
16 Posseltová Tereza TJN9252 61.35 11. 61.35(11)
17 Vokurková Marta TJN7950 60.10 12. 60.10(12)
18 Zakouřilová Kamila TUV8557 54.19 13. 54.19(13)
19 Nehasilová Zuzana LDC7150 50.58 14. 50.58(14)
20 Nejezchlebová Barbora TUR9755 45.71 11. 45.71(11)
D21K
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Žitná Jana SMB9251 176.06 4. 94.01( 4) 82.05(10)
2 Pustaiová Zuzana TJN9650 160.72 5. 73.06( 5) 87.66( 7)
3 Kvapilová Lenka TUV8151 155.52 6. 71.26( 6) 84.26( 9)
4 Würzová Anna FYD9451 147.13 2. 101.38( 2) 45.75(12)
5 Neradová Eva LIT8951 139.93 1. 100.00( 1) 39.93(11)
6 Kohlová Monika TUR9756 135.57 8. 61.11( 8) 74.46(11)
7 Roškotová Lucie TUR9753 106.13 1. 106.13( 1)
8 Gorčicová Eliška CHA9150 102.53 1. 102.53( 1)
9 Hanušová Michaela TUR9554 99.13 2. 99.13( 2)
10 Vlčková Tereza TUR8852 96.09 3. 96.09( 3)
11 Poloprutská Klára VLI9750 94.74 3. 94.74( 3)
12 Zakouřilová Kamila TUV8557 92.17 4. 92.17( 4)
13 Krtičková Michaela CHA7952 91.30 5. 91.30( 5)
14 Posseltová Romana TJN7050 89.56 6. 89.56( 6)
15 Posseltová Tereza TJN9252 85.92 8. 85.92( 8)
16 Kalousková Pavla JEN8451 70.82 7. 70.82( 7)
17 Štemberová Natálie TJN9851 59.91 9. 59.91( 9)
18 Kochová Nikola TUR9358 54.07 10. 54.07(10)
19 Vaňková Saša LDC8550 37.89 13. 15.75(13) 22.14(13)
20 Korejčíková Dáďa LLI5550 35.02 12. 35.02(12) 0.00(15)
21 Kosinová Kamila TJN9050 16.65 14. 16.65(14)
D35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Tomášková Radka TUV7851 192.56 1. 81.53( 5)111.03( 1)
2 Stanojkovičová Ljuba STB8099 159.66 5. 79.83( P) 79.83( 5)
3 Zítová Pavla LDC8151 151.51 6. 73.99( 6) 77.52( 6)
4 Lankašová Barbora CHA8050 107.28 1. 107.28( 1)
5 Horáčková Kateřina VLI8150 101.60 2. 101.60( 2)
6 Murswieková Kateřina BOR7951 100.00 1. 100.00( 1) 0.00(10)
7 Pavlíková Klára LIT7451 99.80 2. 99.80( 2)
8 Podrábská Marie VLI7451 92.92 3. 92.92( 3)
9 Pavlíková Jitka LIT8352 89.96 4. 89.96( 4)
10 Vokurková Marta TJN7950 87.37 3. 87.37( 3)
11 Synková Petra DOK7950 80.28 4. 80.28( 4)
12 Trávníčková Hana VLI8250 69.98 7. 69.98( 7)
13 Lipenská Eva CHA7951 67.45 7. 67.45( 7)
14 Poláková Veronika CHA8150 58.80 8. 58.80( 8)
D40
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Burešová Kateřina VLI7456 203.95 1. 106.10( 1) 97.85( 2)
2 Mairichová Radka TJN7450 193.31 2. 98.67( 2) 94.64( 3) 86.41( 6)
3 Skácelová Marie VLI7552 190.93 2. 99.26( 2) 91.67( 3)
4 Nováková Markéta RUM7451 185.19 4. 94.22( 4) 90.97( 7) 0.00( D)
5 Patková Kateřina BOR7853 183.64 3. 94.60( 3) 83.52(11) 89.04( 5)
6 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 182.37 4. 92.31( 5) 90.06( 4)
7 Vřešťálová Lucie TUR7450 173.17 6. 88.26( 6) 84.91( 9) 63.15(13)
8 Waldhauserová Irena BOR7459 167.28 6. 92.14( 6) 75.14( 9)
9 Novotná Hedvika TUR7454 163.45 5. 89.77( 5) 73.68(15) 35.79(19)
10 Žuková Marcela VLI7351 156.14 11. 82.52(12) 73.62(11)
11 Dolejší Lenka STB7499 147.92 10. 73.96( P) 73.96(10)
12 Hoetzelová Zuzana JEN7754 147.69 10. 83.86(10) 63.83(12)
13 Vokušová Dana TJN7750 125.45 7. 65.44( 7) 60.01(20) 48.45(16)
14 Růtová Martina TJN7652 123.48 14. 60.62(19) 62.86(14)
15 Podrábská Marie VLI7451 121.62 1. 106.72( 1) 14.90(22)
16 Pesničáková Kristýna TJN7653 114.34 15. 55.00(22) 59.34(15)
17 Heřmánková Pavla TUR7777 110.48 1. 110.48( 1)
18 Dejnožková Blanka TJN7651 106.29 16. 72.41(16) 33.88(20)
19 Habánová Anna VLI7757 104.99 17. 62.68(18) 42.31(17)
20 Lamačová Dana TUR7451 94.67 17. 65.62(17) 29.05(21)
21 Pachnerová Dominika CHA7750 93.81 4. 93.81( 4)
22 Posseltová Romana TJN7050 88.14 8. 88.14( 8)
23 Matyášová Jana CHA7652 79.86 13. 79.86(13)
24 Míková Markéta TJN7351 79.51 7. 79.51( 7)
25 Martanová Daniela VLI7452 77.43 8. 77.43( 8)
26 Štveráková Monika CHA7852 74.68 14. 74.68(14)
27 Houdová Miloslava CHA7653 57.95 21. 57.95(21)
28 Kosková Třísková Lenka VLI7554 53.67 23. 53.67(23) 0.00(24)
29 Severýnová Popková Klára VLI7455 46.72 24. 46.72(24) 0.00(26)
30 Březinová Michaela CHA7751 44.66 25. 44.66(25)
31 Jeřábková Tereza BOR7563 40.62 18. 40.62(18)
32 Maškarincová Hana VLI7553 14.18 23. 14.18(23)
D45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Rejholcová Andrea BOR6951 198.74 1. 95.62( 2)103.12( 1)
2 Eichlerová Jana KAS7051 197.64 3. 98.82( P) 98.82( 3)
3 Marková Jana LLI7152 197.11 2. 97.51( 3) 99.60( 2)
4 Linková Iva TUR6850 191.22 2. 99.38( 2) 91.84( 4)
5 Zuzánková Růžena TJN6051 180.81 4. 96.09( 4) 84.72( 5)
6 Nehasilová Zuzana LDC7150 174.43 1. 100.00( 1) 74.43( 8)
7 Würzová Kateřina FYD6952 167.32 6. 89.17( 6) 78.15( 7)
8 Fürstová Katka LLI6950 153.98 3. 78.92( 3) 75.06( 9) 55.37(15)
9 Houžvičková Karolína TUR7254 151.77 5. 89.23( 5) 62.54(13)
10 Pustaiová Romana TJN6851 149.50 6. 67.35(11) 82.15( 6)
11 Hájková Magdalena TUV7351 145.08 9. 70.92(10) 74.16( 9)
12 Kuncová Jiřina TJN5752 143.25 8. 78.00( 8) 65.25(12)
13 Lesáková Věra TJN7152 137.90 7. 82.94( 7) 54.96(16)
14 Kubecová Jana STB7399 132.38 4. 66.19( 4) 66.19( P)
15 Riby Kateřina LTP7252 122.60 14. 61.30( P) 61.30(14)
16 Macháčková Michaela FYD7299 101.58 1. 101.58( 1)
17 Nožičková Renata TJN6953 94.53 13. 61.34(13) 33.19(17)
18 Procházková Alexandra VLI7051 73.97 10. 73.97(10)
19 Novotná Jana VLI7350 71.68 11. 71.68(11)
20 Svobodová Lucie BOR7151 66.55 12. 66.55(12)
21 Žejdlíková Jitka LTP7251 65.30 16. 32.65( P) 32.65(16) 0.00(23)
22 Kamírová Gabriela LTP7351 61.42 19. 30.71( P) 30.71(19)
23 Řehořová Lenka TJN7250 52.22 14. 41.95(14) 10.27(21)
24 Pokorná Hana TJN6950 50.74 18. 20.63(18) 30.11(20)
25 Žihlová Lucie LLI6952 39.12 15. 39.12(15) 0.00(22)
26 Picková Helena TJN6952 31.81 18. 31.81(18)
27 Vitebská Lenka TJN7051 21.71 17. 21.71(17)
D50
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Patzeltová Beatrice LDC6850 219.39 1. 103.90( 1)115.49( 1)
2 Vlčková Jindra LDC6451 197.51 2. 98.40( 2) 80.07( 8) 99.11( 2)
3 Miklasová Markéta VLI6850 172.50 3. 87.11( 6) 85.39( 3)
4 Halířová Eva BOR6654 169.14 1. 100.00( 1) 37.26(11) 69.14( 7)
5 Jermanová Eva TJN6150 165.86 5. 85.93( 7) 79.93( 5)
6 Burdová Simona LDC6851 154.13 3. 77.19( 3) 76.94( 9) 57.46( 8)
7 Pávková Jana BOR6550 149.97 4. 65.41(10) 84.56( 4)
8 Kočibová Ivana TJN6354 140.47 4. 88.47( 4) 52.00( 9)
9 Gorčicová Ivana CHA6550 103.43 2. 103.43( 2)
10 Pavlíková Pavla CHA6551 92.67 3. 92.67( 3)
11 Pološčuková Monika SMB6551 88.41 5. 88.41( 5)
12 Gottlichová Jitka BOR6752 75.43 6. 75.43( 6)
D55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Šípová Soňa BOR6150 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Jedličková Zdena BOR6250 139.11 2. 67.63( 2) 71.48( 2)
3 Kábrtová Iva PEN6350 137.30 2. 55.17( 4) 82.13( 2)
4 Kubátová Ivana BOR6152 102.92 3. 52.83( 3) 50.09( 5) 45.07( 3)
5 Večeřová Ivana TJN6052 57.22 3. 57.22( 3)
D60
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Konopáčová Jana TUR5650 196.62 1. 96.62( 2)100.00( 1)
2 Šaffková Zuzana CHA5150 107.67 1. 107.67( 1)
3 Vajcová Hana CHA5651 95.71 3. 95.71( 3)
4 Ševčíková Alena CHA5351 78.29 4. 78.29( 4)
5 Kadavá Eva CHA5750 70.33 5. 70.33( 5)
6 Malá Jitka KAS5451 34.50 2. 17.25( P) 17.25( 2)
7 Lusková Olga CHA5650 29.95 6. 29.95( 6)
8 Lukavcová Lenka TJN5452 24.82 7. 24.82( 7)
9 Böhmová Eva TJN5450 10.83 8. 10.83( 8)
D65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Úlehlová Ivana BOR5150 213.03 1. 100.00( 1) 113.03( 1)100.00( 1)
2 Neradová Alena LIT5051 179.12 2. 84.53( 2) 94.59( 2)
3 Karmazínová Ivana VLI5150 176.77 2. 83.52( 4) 93.25( 2)
4 Omová Jana TUR5150 92.39 3. 92.39( 3)
5 Bartoňová Marie BOR5351 64.66 4. 30.52( 7) 34.14( 4)
6 Horáčková Stanislava VLI4950 61.77 3. 61.77( 3)
7 Vokálová Pavla CHA4951 48.77 5. 48.77( 5)
8 Pachnerová Jaroslava VLI5152 46.44 6. 46.44( 6)
9 Tvrdková Eva TUR5151 33.78 5. 33.78( 5)
D70
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Pospíšilová Jana LDC4451 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Kubíková Hela LLI4851 123.11 2. 49.01( 4) 74.10( 2)
3 Křtěnská Leontina BOR4650 94.09 2. 73.68( 2) 20.41( 5)
4 Nejezchlebová Věra KAS4551 78.78 3. 39.39( P) 39.39( 3)
5 Kašková Eva CHA4650 70.18 3. 70.18( 3)
6 Štrojsová Jaroslava KAS4350 68.40 4. 34.20( P) 34.20( 4)
D75
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Folprechtová Marie TUR4250 100.00 1. 100.00( 1)
H21L
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Horák Patrik TUR9502 203.85 1. 97.09( 4)106.76( 1)
2 Luštický Martin TUR8700 203.54 1. 105.31( 1) 98.23( 2)
3 Zakouřil Tomáš TUV7500 186.90 3. 91.89( 6) 95.01( 3)
4 Matějů Michal VLI7702 185.55 3. 97.29( 3) 88.26( 7)
5 Přinda Lukáš VLI7701 181.14 4. 86.44(12) 94.70( 4)
6 Habán Ivo VLI7707 179.67 2. 97.39( 2) 82.28( 9)
7 Kořínek Tomáš BOR9007 176.57 6. 88.24(10) 88.33( 6)
8 Oma Jakub TUR8002 174.77 5. 94.62( 5) 80.15(10)
9 Peterka Vojtěch LLI7502 174.62 3. 94.35( 3) 80.27(20)
10 Holas Ondřej TUR8501 172.90 7. 84.64(15) 88.26( 7)
11 Váňa Martin TUR8401 169.72 5. 81.04(19) 88.68( 5)
12 Vodrážka Jakub VLI7604 158.71 11. 86.13(13) 72.58(11)
13 Kopec Tomáš VLI8203 151.34 12. 84.54(16) 66.80(12)
14 Henych Petr VLI6001 149.35 8. 91.43( 8) 57.92(15)
15 Francke Jan DOK8400 147.21 14. 85.26(14) 61.95(14)
16 Macek Jiří LIT8401 137.39 5. 80.16( 5) 57.23(32)
17 Burda Matěj BOR9608 107.52 1. 107.52( 1)
18 Moravec Jan TUR9000 103.67 17. 61.70(30) 41.97(17)
19 Pavlovec Jan BOR9503 98.13 2. 98.13( 2)
20 Bogar Kryštof BOR9402 91.58 7. 91.58( 7)
21 Martan Jiří VLI7300 89.66 4. 89.66( 4)
22 Petr Jan TJN8200 89.18 18. 66.18(27) 23.00(18)
23 Drahoňovský Aleš TUR7201 89.11 9. 89.11( 9)
24 Vlček Martin TUR8702 87.88 11. 87.88(11)
25 Kořínek Jindřich TUR8406 84.48 17. 84.48(17)
26 Žemlík Pavel TUV7135 83.46 18. 83.46(18)
27 Kadavý Petr CHA7800 78.47 21. 78.47(21)
28 Karvánek Matouš BOR9006 75.33 22. 0.00( D) 75.33(22)
29 Mysliveček Marek TUR8908 73.84 23. 73.84(23)
30 Petr Josef VLI6300 72.10 6. 72.10( 6)
31 Brož Marek TUR8402 71.16 24. 71.16(24)
32 Nehasil David BOR7713 71.01 25. 71.01(25)
33 Kruliš Petr VLI6901 70.50 26. 70.50(26)
34 Nerad Jaroslav LIT9001 67.10 7. 67.10( 7)
35 Nehasil Vladislav LDC7101 65.35 28. 65.35(28)
36 Trávníček Tomáš VLI8202 64.98 13. 64.98(13)
37 Hradecký Jaroslav DOK6300 63.40 29. 63.40(29)
38 Kvapil Petr TUV7402 60.72 31. 60.72(31)
39 Kobr Tomáš TJN8901 56.81 33. 56.81(33)
40 Francke Michal TJN8600 53.96 16. 53.96(16)
41 Szenczi Gabriel VLI8700 46.89 34. 46.89(34)
42 Schröter Pavel CHA7203 44.57 35. 44.57(35)
43 Novotný Otakar TJN5604 38.04 36. 38.04(36)
44 Hromádka Miroslav SUL6000 13.66 19. 13.66(37) 0.00(19)
H21K
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Kunc Radovan TJN5549 193.70 2. 99.56( 2) 94.14( 4)
2 Průcha Pavel BOR9304 193.37 3. 95.55( 4) 97.82( 3)
3 Maděra Josef VLI7900 179.24 5. 87.90( 5) 91.34( 5)
4 Posselt Martin TJN9501 155.08 7. 69.19( 9) 85.89( 7)
5 Hájek Vojtěch TJN9502 150.81 6. 78.02( 6) 72.79( 9)
6 Žukov Michal TJN9701 130.94 10. 62.95(10) 67.99(10)
7 Janata Pavel TJN8400 103.35 1. 103.35( 1)
8 Duben Jiří LDC8101 102.88 1. 102.88( 1)
9 Ledecký Vladimír BOR8402 98.84 2. 98.84( 2)
10 Pesničák Jan SMR7902 97.56 3. 97.56( 3)
11 Šmaus Jan TJN9700 90.91 6. 90.91( 6)
12 Kunc Filip TJN8201 84.50 8. 84.50( 8)
13 Klusáček Radim BOR7710 76.98 7. 76.98( 7)
14 Karmazín Petr VLI4901 73.38 8. 73.38( 8)
15 Novák Jan VLI9300 65.70 11. 65.70(11)
16 Synek Marcel DOK7600 50.16 11. 50.16(11)
H35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Kalenský Pavel SUL7600 166.20 3. 93.12( 3) 73.08( 3)
2 Žitný Tomáš SMB6401 151.31 2. 77.73( 6) 73.58( 2)
3 Zuzánek Zdeněk TJN5901 103.65 1. 103.65( 1)
4 Pachner Pavel CHA7501 103.23 2. 103.23( 2)
5 Pavlík Bronislav LIT8201 100.00 1. 100.00( 1)
5 Nehasil David BOR7713 100.00 1. 100.00( 1)
7 Kočárek Michal CHA7400 91.74 4. 91.74( 4)
8 Honzík Tomáš VLI7000 80.85 5. 80.85( 5)
9 Zít Jan LDC8200 80.02 4. 62.75( 7) 17.27( 4)
10 Tomanica Vojtěch CHA7601 48.74 8. 48.74( 8)
H40
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Gálus Igor LDC7302 204.16 1. 110.12( 1) 74.77(10) 94.04( 6)
2 Poloprutský Tomáš VLI6205 203.93 1. 101.93( 2)102.00( 1)
3 Krejčí Jaroslav BOR6302 202.41 1. 103.14( 1) 99.27( 2)
4 Karvánek Petr BOR6600 195.42 2. 99.64( 2) 94.93( 3) 95.78( 4)
5 Novák Petr RUM7401 180.70 3. 90.24( 3) 90.46( 4) 89.65( 8)
6 Sucharda Jiří BOR5802 178.81 4. 90.10( 4) 88.71( 5) 79.77( 9)
7 Peteráč Zdeněk VLI7802 178.79 6. 88.11( 6) 90.68( 7)
8 Vokurka Jan TJN7501 153.95 8. 78.39( 8) 75.56(10)
9 Březina Jan CHA7604 141.83 9. 76.35( 9) 65.48(12)
10 Dejnožka Jiří TJN7503 140.59 5. 83.02( 5) 57.57(18)
11 Štembera Jan TJN7513 133.85 10. 70.36(10) 63.49(16)
12 Koudelka Tomáš BOR7513 132.87 8. 76.62( 8) 56.25(20) 24.93(20)
13 Patka Miroslav BOR7715 125.07 7. 81.80( 7) 35.79(24) 43.27(18)
14 Bureš Michal VLI7601 123.12 11. 66.08(11) 57.04(16)
15 Novotný Tomáš TUR7405 121.29 15. 61.56(17) 59.73(15)
16 Severýn Otto VLI7402 107.59 17. 57.21(19) 50.38(17)
17 Heřmánek Michal TUR7702 106.81 12. 37.96(23) 68.85(12)
18 Vilém Stanislav VLI7703 101.06 9. 76.89( 9) 24.17(21)
19 Martan Jiří VLI7300 98.73 3. 98.73( 3)
20 Kvapil Petr TUV7402 94.62 5. 94.62( 5)
21 Juřina František FYD7800 85.40 7. 85.40( 7)
22 Novotný Dušan TJN7002 81.93 6. 81.93( 6)
23 Kocman Jindřich BOR7612 80.25 11. 67.64(11) 12.61(27) 3.64(23)
24 Šesták Marek VLI7403 69.75 11. 69.75(11)
25 Balogh Jan TJN7500 67.47 13. 67.47(13)
26 Synek Antonín DOK7800 66.93 14. 66.93(14)
27 Danko Tomáš CHA7200 64.63 13. 64.63(13)
28 Pavlík Libor LIT7605 63.79 14. 63.79(14)
29 Ekert Vladimír VLI7600 63.73 15. 63.73(15)
30 Matyáš Libor CHA7603 54.56 21. 54.56(21)
31 Feřt Martin VLI7704 44.72 22. 44.72(22) 0.00(25)
32 Spejchal Petr BOR7512 43.40 12. 43.40(12) 0.00(28) 0.00(24)
33 Mokrý Pavel VLI7501 40.76 19. 40.76(19)
34 Rejman Josef BOR7415 39.40 22. 17.02(26) 22.38(22)
35 Trojan Miroslav VLI7200 33.07 25. 33.07(25) 0.00(27)
H45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Bradáč Stanislav LLI7201 202.47 2. 100.92( 2)101.55( 2)
2 Vřešťál Jan TUR7301 192.27 3. 96.67( 3) 84.34( 9) 95.60( 3)
3 Fürst Aleš LLI6801 186.37 2. 101.04( 2) 85.33( 8) 53.07(18)
4 Nehasil Vladislav LDC7101 184.58 1. 102.29( 1) 82.29( 8)
5 Žejdlík Michal LTP7001 180.54 4. 90.27( P) 90.27( 4) 87.71( 5)
6 Bílý Petr LTP6805 176.16 6. 88.08( P) 88.08( 6) 72.13(11)
7 Hnízdil Jan KAS7100 175.52 4. 81.20( 6) 87.76( P) 87.76( 4)
8 Šritr Martin TUV6802 174.48 4. 93.30( 4) 46.76(25) 81.18( 9)
9 Průcha Miloslav BOR5800 168.07 7. 85.68( 7) 82.39( 7)
10 Machara Martin BOR6900 160.20 5. 81.57( 5) 78.63(10) 67.59(14)
11 Pavel Petr LTP6806 154.16 11. 77.08( P) 77.08(11)
12 Bruner Luboš LTP6501 152.18 12. 76.09( P) 76.09(12) 64.88(16)
13 Žukov Libor VLI6803 142.84 13. 74.96(13) 67.88(13)
14 Novotný Dušan TJN7002 140.32 12. 71.86(15) 68.46(12)
15 Průšek Petr STB7000 130.52 15. 65.26( P) 65.26(15)
16 Posselt Martin TJN6802 125.42 14. 73.27(14) 52.15(19)
17 Štěpán Petr LDC7301 117.01 17. 56.63(19) 60.38(17)
18 Würz Jiří LTP6502 108.32 22. 54.16( P) 54.16(22)
19 Svoboda Jan BOR7200 105.57 1. 105.57( 1)
20 Řehoř Jiří TJN7004 103.40 20. 51.34(24) 52.06(20)
21 Zuzánek Zdeněk TJN5901 102.85 1. 102.85( 1)
22 Würz Bohuslav LTP7307 99.28 21. 49.64( P) 35.19(29) 49.64(21)
23 Žucha Jiří TJN6603 98.61 22. 52.89(23) 45.72(22)
24 Hejna Stanislav LLI6900 93.81 17. 64.25(17) 29.56(27)
25 Vydra Ivan CHA6600 93.51 3. 93.51( 3)
26 Studničný Jaroslav BOR7004 90.28 7. 59.61( 7) 17.70(32) 30.67(25)
27 Schindler Jiří TJN6301 88.43 5. 88.43( 5)
28 Honzík Tomáš VLI7000 87.13 6. 87.13( 6)
29 Waldhauser Martin BOR7106 82.63 23. 42.67(27) 39.96(23)
30 Novotný Otakar TJN5604 74.17 10. 74.17(10)
31 Lamač Jaroslav TUR7203 70.17 16. 70.17(16) 0.00( D)
32 Pustai Josef TJN6300 58.31 29. 29.62(30) 28.69(29)
33 Kruschina Jan LTP7202 57.96 28. 28.98( P) 28.98(28)
34 Christl Ivan TUR7310 56.98 18. 56.98(18)
35 Jeřábek Petr BOR7105 56.14 20. 56.14(20)
36 Tomášek Ondřej TUV7001 54.46 26. 42.95(26) 11.51(30)
37 Zabořil Michal JEN7101 54.44 21. 54.44(21)
38 Ulman Aleš TJN7201 46.60 24. 13.12(34) 33.48(24)
39 Vambera Filip TUR7305 36.11 28. 36.11(28)
40 Picek Jan TJN6500 30.43 26. 30.43(26)
41 Maškarinec Petr VLI7303 22.21 31. 22.21(31) 0.00( D)
42 Touš Jan JEN6901 16.71 33. 16.71(33)
43 Ženíšek Jan SUL4701 13.05 35. 13.05(35)
44 Eichler Petr KAS6900 2.42 31. 1.21( P) 1.21(31)
45 Houžvička Jindřich TUR6912 0.92 36. 0.92(36)
H50
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Vlček Petr LDC6401 191.75 1. 85.59( 2)106.16( 1) 73.12( 4)
2 Kubec Pavel STB6601 164.86 3. 82.43( 3) 82.43( P)
3 Hovorka Ladislav LDC6802 147.76 2. 35.40( 4) 99.98( 2) 47.78( 7)
4 Doškář Boris BOR6400 146.00 4. 91.76( 4) 54.24( 5)
5 Vydra Pavel PEN6200 137.61 5. 86.12( 5) 51.49( 6)
6 Macháček Aleš FYD6400 107.76 1. 107.76( 1)
7 Krejčí Jaroslav BOR6302 100.00 1. 100.00( 1)
8 Stárek Filip TUR6602 99.01 2. 99.01( 2)
9 Picek Jan TJN6500 93.86 3. 93.86( 3)
10 Kareis Martin VLI6501 93.23 3. 93.23( 3)
11 Míka Zdeněk TJN6700 48.02 6. 48.02( 6)
12 Nagy Josef TJN6701 2.60 8. 2.60( 8)
H55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Würz Martin LTP6303 219.36 1. 109.68( P)109.68( 1) 94.29( 3)
2 Dikoš Pavel BOR6003 202.45 1. 100.00( 1) 0.00( D) 102.45( 2)
3 Švarc Jiří TUR6204 199.27 1. 96.01( 2)103.26( 1)
4 Hudský Vlastimil TUR5100 181.55 3. 94.31( 3) 87.24( 5)
5 Mareš Hynek TUR6100 131.52 6. 69.63( 6) 61.89( 8)
6 Hoidekr Pavel LLI5901 120.77 7. 54.63( 8) 66.14( 7)
7 Šmaus Ivan TJN6249 93.65 4. 93.65( 4)
8 Pavlovec Petr BOR6303 90.62 4. 90.62( 4)
9 Schindler Jiří TJN6301 83.68 6. 83.68( 6)
10 Šubrt Pavel SMB6301 78.28 5. 78.28( 5)
11 Pěnička Libor TJN6000 63.04 7. 63.04( 7)
12 Melichar Jaromír LLI6301 56.06 9. 56.06( 9)
13 Ullrich Petr BOR6300 39.14 9. 39.14( 9)
14 Vlk Josef LDC5801 17.60 10. 17.60(10)
15 Mellan Martin TUV6304 11.07 10. 11.07(10)
H60
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Pávek Miloš BOR5801 209.58 1. 102.09( 1)107.49( 1)
2 Konopáč Jiří TUR5803 197.31 2. 96.84( 3)100.47( 2)
3 Stibal Ivan LDC5701 193.10 2. 101.06( 2) 92.04( 3)
4 Horák Petr TJN5602 176.25 4. 91.38( 5) 84.87( 4)
5 Eiselt Miloš LTP5802 155.50 5. 77.75( P) 77.75( 6) 57.98( 5)
6 Průcha Miloslav BOR5800 100.00 1. 100.00( 1)
7 Kaška Rudolf CHA5500 93.82 4. 93.82( 4)
8 Böhm Karel TJN5101 87.26 6. 48.00( 9) 39.26( 6)
9 Pavlík Milan CHA5400 73.04 7. 73.04( 7)
10 Urválek Jiří VLI4701 70.61 8. 70.61( 8)
11 Vokuš Zdeněk TJN5601 13.23 2. 0.00( 2) 0.00(10) 13.23( 7)
H65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Přinda Oldřich VLI5101 213.99 1. 100.00( 1) 113.99( 1)
2 Pospíšil Jaromír LDC5301 182.90 2. 81.57( 2) 94.58( 3) 88.32( 3)
3 Babický Tomáš RUM5001 155.29 3. 71.86( 3) 83.43( 5) 41.24( 5)
4 Jakubec Jindřich TUR4801 142.91 4. 94.37( 4) 48.54( 4)
5 Provazník Jiří TUR5102 106.48 1. 106.48( 1)
6 Ševčík Milan CHA5003 98.94 2. 98.94( 2)
7 Karmazín Petr VLI4901 97.69 2. 97.69( 2)
8 Ježek Ladislav VLI4900 78.59 6. 78.59( 6)
9 Švihovský Jaroslav BOR5003 70.56 7. 70.56( 7) 0.00( 7)
10 Kadavý Zdeněk CHA4901 68.14 8. 68.14( 8)
11 Bárta Miroslav JEN5201 65.64 9. 65.64( 9)
12 Juřina Robert FYD4900 62.08 6. 33.39(12) 28.69( 6)
13 Hlaváč Jaroslav SMB4801 47.99 10. 47.99(10)
14 Lukavec Míla TJN4901 34.56 11. 34.56(11)
15 Lusk Karel CHA5002 15.81 13. 15.81(13)
16 Jedlička Miroslav JEN5301 15.53 14. 0.00( D) 15.53(14)
H70
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Pospíšil Jiří TUV4701 179.74 2. 102.46( 2) 77.28( 2)
2 Dubský Josef SUL4700 156.14 3. 89.01( 3) 67.13( 3)
3 Peterka Josef LLI4702 108.52 1. 108.52( 1)
4 Hlaváč Jaroslav SMB4801 100.00 1. 100.00( 1)
5 Kraus Jan LLI4501 74.18 4. 74.18( 4)
6 Nejezchleba Jiří KAS4600 66.75 4. 66.75( 4)
7 Folprecht Eduard TUR4301 54.73 5. 54.73( 5)
8 Gregor Miroslav TUV4801 44.79 6. 44.79( 6)
H75
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Úlehla Zdeněk BOR4001 200.00 1. 100.00( 1) 97.20( 3) 100.00( 1)
2 Petrželka Pavel TJN3800 185.80 2. 98.27( 2) 87.53( 2)
3 Křtěnský Jaroslav BOR3600 184.37 1. 79.84( 3)104.53( 1)
4 Beránek Miroslav BOR3900 168.91 2. 85.78( 2) 83.13( 4) 0.00( D)
5 Picek Jan TJN4000 161.15 3. 80.34( 5) 80.81( 3)
6 Štrojsa Josef KAS4000 158.44 5. 79.22( P) 79.22( 5)
7 Folprecht Eduard TUR4301 80.46 4. 80.46( 4)
8 Mašek Pavel BOR3602 24.32 6. 24.32( 6)