Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Provodín
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Hraniční důl
Ředitel závodu:
Šmol Marcel - R3
Hlavní rozhodčí:
Koštejn Vít - R3
Stavitel tratí:
Novák Daniel - R1
JURY:
Pavlovec Petr, Kobr Tomáš, Kašková Kateřina
Protokol:
Závod proběhl bez problémů a zranění za slunečného podzimního počasí. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
2.00 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 16:16
2. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 18:19 + 2:03
3. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 20:34 + 4:18
4. Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 20:35 + 4:19
5. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 20:37 + 4:21
6. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 20:51 + 4:35
7. Pražáková Nella TJN0854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:10 + 5:54
8. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 22:37 + 6:21
9. Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:55 + 6:39
10. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 24:04 + 7:48
11. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 24:46 + 8:30
12. Krejzová Markéta TUR0854 C OOB TJ Turnov 24:59 + 8:43
13. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:23 + 9:07
14. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:31 + 10:15
15. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 27:19 + 11:03
16. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 28:27 + 12:11
17. Nejedlová Karolína LLI0852 C TJ Loko Liberec 28:42 + 12:26
18. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 28:51 + 12:35
19. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 30:09 + 13:53
20. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:11 + 15:55
21. Kunášková Karolína VLI0851 C Slavia Liberec orienteering 32:46 + 16:30
22. Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:08 + 21:52
23. Honsová Andrea TJN0858 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:29 + 25:13
24. Kalenská Pavla SUL0950 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 61:42 + 45:26
D10L
1.90 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 16:18
2. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 19:32 + 3:14
3. Zurynková Lenka EKP0952 C VŠTJ Ekonom Praha 19:51 + 3:33
4. Semerádová Štěpánka RUM0851 ZOOB Rumburk 20:51 + 4:33
5. Tomanicová Stela CHA1051 C OK Chrastava 20:52 + 4:34
6. Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov 22:55 + 6:37
7. Justová Anika CHA1050 C OK Chrastava 23:21 + 7:03
8. Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 25:06 + 8:48
9. Zemanová Kristýna VLI1055 C Slavia Liberec orienteering 25:59 + 9:41
10. Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 27:46 + 11:28
11. Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 28:49 + 12:31
12. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 29:49 + 13:31
13. Vošlajerová Marie LME1050 C SK Los Mělník 31:35 + 15:17
14. Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:51 + 17:33
15. Krejzová Jana TUR0950 C OOB TJ Turnov 35:51 + 19:33
Davidová Beatrice RUM0752 C ZOOB Rumburk 20:27 + 4:09
D12
2.10 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:27
2. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 18:56 + 0:29
3. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 19:28 + 1:01
4. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:03 + 1:36
5. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 20:39 + 2:12
6. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 21:34 + 3:07
7. Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:31 + 5:04
8. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 23:37 + 5:10
9. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 26:41 + 8:14
10. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:56 + 8:29
11. Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:20 + 8:53
12. Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 27:57 + 9:30
13. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 27:58 + 9:31
14. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 29:22 + 10:55
15. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 31:07 + 12:40
16. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 33:22 + 14:55
17. Sklenářová Zuzana TUR0658 C OOB TJ Turnov 33:37 + 15:10
18. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 33:57 + 15:30
19. Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:06 + 15:39
20. Murswieková Kateřina BOR0753 C OK Jiskra Nový Bor 35:21 + 16:54
21. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:59 + 17:32
22. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 37:14 + 18:47
23. Vítková Anna DOK0650 C OK Doksy 38:06 + 19:39
24. Prošková Markéta BOR OK Jiskra Nový Bor 38:45 + 20:18
25. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 42:27 + 24:00
26. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 42:52 + 24:25
27. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 45:35 + 27:08
28. Dvořáková Karolína DOK0652 C OK Doksy 64:02 + 45:35
D14
2.70 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 20:49
2. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 21:43 + 0:54
3. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 24:29 + 3:40
3. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 24:29 + 3:40
5. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:40 + 3:51
6. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 25:36 + 4:47
7. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 26:34 + 5:45
8. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 28:14 + 7:25
9. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 28:20 + 7:31
10. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 28:29 + 7:40
11. Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 30:34 + 9:45
12. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 31:42 + 10:53
13. Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 32:01 + 11:12
14. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 32:13 + 11:24
15. Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 33:18 + 12:29
16. Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 34:45 + 13:56
17. Seidlová Adéla TUR0452 C OOB TJ Turnov 35:00 + 14:11
18. Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:20 + 15:31
19. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 39:00 + 18:11
20. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 40:58 + 20:09
21. Havlová Katka RUM0552 C ZOOB Rumburk 43:30 + 22:41
22. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:59 + 23:10
23. Davidová Noemi RUM0551 C ZOOB Rumburk 48:21 + 27:32
24. Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 48:51 + 28:02
25. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 50:17 + 29:28
26. Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 53:12 + 32:23
27. Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 80:45 + 59:56
Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering DISK
D16
3.20 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 25:57
2. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 29:12 + 3:15
3. Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 29:27 + 3:30
4. Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:33 + 4:36
5. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 35:11 + 9:14
6. Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:41 + 10:44
7. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 38:45 + 12:48
8. Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 41:43 + 15:46
9. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 43:02 + 17:05
10. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:09 + 20:12
11. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 48:14 + 22:17
12. Mrkvičková Veronika TJN0355 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:12 + 25:15
13. Nejedlová Josefína LLI0350 C TJ Loko Liberec 54:54 + 28:57
Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Mandáková Tereza LME0452 C SK Los Mělník DISK
D18
3.40 km, 145 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blahová Pavla DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka 32:07
2. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:27 + 8:20
3. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 42:05 + 9:58
4. Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 48:15 + 16:08
D20
3.60 km, 145 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:57
D21K
3.40 km, 145 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2785
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 38:50 2944
2. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 39:53 + 1:03 2873
3. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 44:51 + 6:01 2538
4. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 47:05 + 8:15 2387
5. Erbanová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 54:11 + 15:21 1907
6. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 55:24 + 16:34
7. Pološčuková Michaela SMB9151 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 56:40 + 17:50 1739
8. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 61:50 + 23:00 1389
D21L
4.40 km, 235 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8057
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 38:06 8099
2. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 38:22 + 0:16 8043
3. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 38:26 + 0:20 8029
4. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 40:06 + 2:00 7678
5. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 40:21 + 2:15 7626
6. Mrázková Romana SJC8351 R Sportcentrum Jičín 41:38 + 3:32 7356
7. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 42:32 + 4:26 7166
8. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 42:51 + 4:45 7100
9. Krafková Ita BOR8156 C OK Jiskra Nový Bor 44:28 + 6:22 6760
10. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 44:41 + 6:35 6714
11. Holasová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 45:41 + 7:35 6504
12. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:52 + 7:46 6465
13. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 47:00 + 8:54 6227
14. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:12 + 9:06 6185
15. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 47:38 + 9:32 6094
16. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 49:10 + 11:04 5771
17. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 49:32 + 11:26 5694
18. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 49:41 + 11:35
19. Luštická Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 49:50 + 11:44 5631
20. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 50:31 + 12:25 5487
21. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 51:14 + 13:08 5336
22. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov 51:32 + 13:26 5273
23. Kameníková Andrea BOR9751 C OK Jiskra Nový Bor 52:14 + 14:08 5126
24. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 52:45 + 14:39 5017
25. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 52:56 + 14:50 4979
26. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:34 + 17:28 4425
27. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 57:29 + 19:23 4021
28. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 57:58 + 19:52 3920
29. Podešvová Vlasta ADA9251 C OOB Spartak Adamov 58:21 + 20:15 3839
30. Poláková Ivana LCE7953 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:55 + 29:49 1827
31. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 68:11 + 30:05 1771
32. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 78:13 + 40:07 0
D35
3.60 km, 145 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 34:35
2. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 39:23 + 4:48
2. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 39:23 + 4:48
4. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 43:57 + 9:22
5. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 46:00 + 11:25
6. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 51:19 + 16:44
7. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 51:50 + 17:15
8. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 54:44 + 20:09
9. Jakubská Jitka 3IZ8150 3iZ 63:21 + 28:46
10. Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 82:54 + 48:19
D40
3.40 km, 145 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 29:52
2. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 32:09 + 2:17
3. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:25 + 2:33
4. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 32:47 + 2:55
5. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 33:29 + 3:37
6. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 35:11 + 5:19
7. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 35:33 + 5:41
8. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 35:46 + 5:54
9. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 37:14 + 7:22
10. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 37:45 + 7:53
11. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 37:49 + 7:57
12. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 39:41 + 9:49
13. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 39:45 + 9:53
14. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 40:27 + 10:35
15. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:56 + 11:04
16. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 42:14 + 12:22
17. Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 42:43 + 12:51
18. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:52 + 14:00
19. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 44:46 + 14:54
20. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 44:48 + 14:56
21. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 45:45 + 15:53
22. Vřešťálová Lucie TUR7450 C OOB TJ Turnov 46:42 + 16:50
23. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:24 + 18:32
24. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 49:58 + 20:06
25. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 50:17 + 20:25
26. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 51:00 + 21:08
27. Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 57:50 + 27:58
28. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:05 + 29:13
29. Kobrlová Gabriela TJN7654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:49 + 30:57
30. Tomanicová Petra CHA7651 OK Chrastava 83:52 + 54:00
Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice DISK
D45
3.20 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 35:11
2. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 36:30 + 1:19
3. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 36:58 + 1:47
4. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 37:00 + 1:49
5. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 37:30 + 2:19
6. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 42:34 + 7:23
7. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:05 + 12:54
8. Hejnová Martina VSP7354 C USK Praha 48:15 + 13:04
9. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:48 + 13:37
10. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 50:16 + 15:05
11. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 50:30 + 15:19
12. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 51:13 + 16:02
13. Svobodová Lucie BOR7151 C OK Jiskra Nový Bor 53:01 + 17:50
14. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 58:38 + 23:27
15. Nejedlová Lucie LLI7350 C TJ Loko Liberec 59:37 + 24:26
16. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:38 + 24:27
17. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:12 + 25:01
18. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:31 + 26:20
19. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:27 + 28:16
20. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 64:08 + 28:57
21. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:33 + 32:22
22. Hejnová Simona LLI TJ Loko Liberec 76:21 + 41:10
D50
2.90 km, 135 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 35:58
2. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 38:44 + 2:46
3. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 38:58 + 3:00
4. Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:53 + 3:55
5. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 40:06 + 4:08
6. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 42:21 + 6:23
7. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:17 + 9:19
8. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 46:56 + 10:58
9. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 48:00 + 12:02
10. Živcová Pavlína DLT6651 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 60:02 + 24:04
11. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 64:29 + 28:31
D55
2.90 km, 135 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 42:15
2. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 42:57 + 0:42
3. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 49:58 + 7:43
4. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 59:14 + 16:59
5. Hartlová Blanka ODV6350 C TJ Aero Odolena Voda 65:16 + 23:01
6. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 69:36 + 27:21
D60
2.60 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 35:56
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 36:57 + 1:01
3. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 39:57 + 4:01
4. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 49:21 + 13:25
5. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:50 + 16:54
6. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 61:32 + 25:36
7. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:30 + 35:34
8. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 74:43 + 38:47
D65
2.30 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 30:34
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 38:18 + 7:44
3. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 40:04 + 9:30
4. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 48:49 + 18:15
5. Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 65:45 + 35:11
6. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 76:53 + 46:19
Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering DISK
D70
2.10 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 36:15
2. Kubíková Hela LLI4851 C TJ Loko Liberec 39:56 + 3:41
3. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 43:06 + 6:51
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 45:44 + 9:29
5. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 48:17 + 12:02
6. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 50:42 + 14:27
7. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 52:28 + 16:13
8. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 55:05 + 18:50
D75
2.10 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 91:32
H10
2.00 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:01
2. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:35 + 0:34
3. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 18:42 + 1:41
4. Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno 22:44 + 5:43
5. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 23:25 + 6:24
6. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:34 + 6:33
7. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 23:48 + 6:47
8. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 23:55 + 6:54
9. Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 24:31 + 7:30
10. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 26:04 + 9:03
11. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 27:27 + 10:26
12. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 27:55 + 10:54
13. Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 28:41 + 11:40
14. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 29:41 + 12:40
15. Karásek Vojtěch TUR0811 C OOB TJ Turnov 30:23 + 13:22
16. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 32:09 + 15:08
17. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 32:54 + 15:53
18. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 38:08 + 21:07
19. Juřina Jakub FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdlant 41:29 + 24:28
20. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 42:52 + 25:51
21. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 44:38 + 27:37
22. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 53:44 + 36:43
23. Povolný Vojtěch KUL0803 C KOB Ústí nad Labem 56:08 + 39:07
24. Sázavský Antonín VLI0905 C Slavia Liberec orienteering 61:13 + 44:12
Guida Francesco VLI0810 C Slavia Liberec orienteering DISK
Houda Lukáš CHA0800 C OK Chrastava DISK
Čečrle Tomáš LTP0803 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H10L
1.90 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 15:12
2. Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 17:22 + 2:10
3. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 18:28 + 3:16
4. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 18:44 + 3:32
5. Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 19:50 + 4:38
6. Bégoc Dany TUR1011 C OOB TJ Turnov 20:15 + 5:03
7. Vraný Filip VLI0802 C Slavia Liberec orienteering 21:01 + 5:49
8. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 22:46 + 7:34
9. Hähnel Ron 48D1000 OL-Team Wehrsdorf 23:26 + 8:14
10. Krejčí Matěj TUR0910 C OOB TJ Turnov 24:13 + 9:01
11. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 24:39 + 9:27
12. Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 25:15 + 10:03
13. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 28:43 + 13:31
14. Jakubský Pavel 3IZ1100 3iZ 29:31 + 14:19
15. Jakubský Filip 3IZ1300 3iZ 33:32 + 18:20
Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice DISK
Kmínek Ondřej DOK1000 C OK Doksy DISK
Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 27:58 + 12:46
H12
2.30 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 16:20
2. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:46 + 4:26
3. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:38 + 6:18
4. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 23:49 + 7:29
5. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:47 + 8:27
6. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 25:10 + 8:50
7. Dolejší Jan STB0601 B TJ Stadion Nový Bor 27:39 + 11:19
8. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:01 + 11:41
9. Meier David VSP0606 B USK Praha 32:20 + 16:00
10. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 33:26 + 17:06
11. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 33:27 + 17:07
12. Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 35:21 + 19:01
13. Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 39:24 + 23:04
14. Mathaus Kryštof DOK0600 C OK Doksy 39:33 + 23:13
15. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 41:11 + 24:51
16. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 42:15 + 25:55
17. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:22 + 27:02
18. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:36 + 27:16
19. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 45:30 + 29:10
20. Kroupa Jan KUL0702 C KOB Ústí nad Labem 49:34 + 33:14
21. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 52:16 + 35:56
22. Just Matouš CHA0701 C OK Chrastava 54:04 + 37:44
23. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 57:28 + 41:08
24. Vacek Ondřej BOR0708 C OK Jiskra Nový Bor 60:30 + 44:10
25. Ryšánek Vojtěch KUL0701 C KOB Ústí nad Labem 60:58 + 44:38
26. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 63:48 + 47:28
Kalenský Tomáš SUL0600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem DISK
H14
3.20 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 26:24
2. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 28:07 + 1:43
3. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:17 + 3:53
4. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 33:24 + 7:00
5. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:43 + 7:19
6. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 34:55 + 8:31
7. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:46 + 9:22
8. Maškarinec Marek VLI0501 B Slavia Liberec orienteering 37:50 + 11:26
9. Mašek Matěj BOR0410 C OK Jiskra Nový Bor 38:52 + 12:28
10. Hruška Jakub TJN0403 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:02 + 13:38
11. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 40:20 + 13:56
12. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 42:39 + 16:15
13. Ort Haštal BOR0401 B OK Jiskra Nový Bor 51:52 + 25:28
14. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 54:40 + 28:16
15. Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 56:39 + 30:15
16. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:17 + 34:53
17. Brož Tomáš KUL0502 C KOB Ústí nad Labem 84:10 + 57:46
H16
3.60 km, 145 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:36
2. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:09 + 1:33
3. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 29:00 + 5:24
4. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 30:47 + 7:11
5. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 35:33 + 11:57
6. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 36:52 + 13:16
7. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:54 + 15:18
8. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:51 + 16:15
9. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 43:08 + 19:32
10. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 44:25 + 20:49
11. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 45:24 + 21:48
12. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 49:26 + 25:50
13. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:21 + 32:45
14. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 58:53 + 35:17
15. Romaniuk Vojtěch TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:15 + 50:39
16. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:04 + 65:28
Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice DISK
H18
4.10 km, 170 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:16
2. Tománek Josef BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor 44:31 + 14:15
3. Novák Jakub RUM0001 B ZOOB Rumburk 50:29 + 20:13
H21K
4.10 km, 170 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3087
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bek Jiří CHA0103 A OK Chrastava 35:37 3263
2. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:11 + 2:34 3053
3. Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 39:31 + 3:54 2944
4. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:51 + 4:14 2917
5. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 41:37 + 6:00 2772
6. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 42:01 + 6:24 2740
7. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:07 + 6:30 2732
8. Kubíček Zdeněk 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 44:09 + 8:32
9. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 45:16 + 9:39 2474
10. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 47:58 + 12:21 2254
11. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 51:58 + 16:21 1927
12. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 53:25 + 17:48 1808
13. Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:59 + 42:22 0
H21L
5.10 km, 250 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8481
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 31:40 8873
2. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 33:57 + 2:17 8289
3. Kolařík Tomáš BOR7809 C OK Jiskra Nový Bor 33:59 + 2:19 8281
4. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 34:00 + 2:20 8277
5. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 34:14 + 2:34 8217
6. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 34:18 + 2:38 8200
7. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 34:51 + 3:11 8060
8. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 35:26 + 3:46 7910
9. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 36:23 + 4:43 7668
10. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 36:27 + 4:47 7651
11. Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka 36:30 + 4:50 7638
12. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:06 + 5:26 7485
13. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 37:25 + 5:45 7404
14. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 37:34 + 5:54 7366
15. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 37:36 + 5:56 7357
16. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 37:44 + 6:04 7323
17. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 38:06 + 6:26 7229
18. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:18 + 6:38 7178
19. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 38:20 + 6:40 7170
20. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 38:29 + 6:49 7131
21. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 39:01 + 7:21 6995
22. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 39:13 + 7:33 6944
23. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 39:34 + 7:54 6855
24. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 39:53 + 8:13 6774
25. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:24 + 9:44 6386
26. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 41:32 + 9:52 6352
27. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 41:56 + 10:16 6250
28. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 42:15 + 10:35 6169
29. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:19 + 10:39 6152
30. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 43:11 + 11:31 5931
31. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 43:12 + 11:32 5926
32. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:08 + 12:28 5688
33. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 44:20 + 12:40 5637
34. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 44:39 + 12:59 5556
35. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 44:40 + 13:00 5552
36. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 44:42 + 13:02 5543
37. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:48 + 13:08 5518
38. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 45:15 + 13:35 5403
39. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 45:18 + 13:38 5390
40. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 46:55 + 15:15 4977
41. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 48:31 + 16:51 4568
42. Vaniš Ondřej TJN9500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:02 + 17:22 4436
43. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 49:09 + 17:29 4407
44. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 49:12 + 17:32 4394
45. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 51:18 + 19:38 3857
46. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 52:05 + 20:25 3657
47. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 52:31 + 20:51 3547
48. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 53:02 + 21:22 3415
49. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:08 + 21:28 3389
50. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:38 + 21:58 3261
51. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 53:42 + 22:02 3244
52. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 53:43 + 22:03 3240
53. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 54:30 + 22:50 3040
54. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 54:33 + 22:53 3027
55. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 54:56 + 23:16
56. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 56:12 + 24:32 2606
57. Komín David PGP7405 C SK Praga 56:49 + 25:09 2448
58. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 58:41 + 27:01 1971
59. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 59:31 + 27:51 1758
60. Havel Michal LDC8901 C KOB Děčín 60:30 + 28:50 1507
61. Hlaváč Michal 8SC7900 HO Jiskra Nový Bor 63:51 + 32:11
62. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 65:33 + 33:53 217
63. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 70:20 + 38:40 0
Habán Ivo VLI7707 R Slavia Liberec orienteering DISK 0
H35
4.40 km, 235 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 38:31
2. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:07 + 3:36
3. Trávníček Tomáš VLI8202 C Slavia Liberec orienteering 46:46 + 8:15
4. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 50:38 + 12:07
5. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 51:44 + 13:13
6. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 53:21 + 14:50
Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
Kučera Martin LTP6500 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H40
4.20 km, 200 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 36:01
2. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 37:26 + 1:25
3. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 38:45 + 2:44
4. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 39:43 + 3:42
5. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 41:12 + 5:11
6. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 42:10 + 6:09
7. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 42:12 + 6:11
8. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 42:55 + 6:54
9. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:05 + 7:04
10. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 45:24 + 9:23
11. Simr Pavel ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem 46:18 + 10:17
12. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 46:39 + 10:38
13. Juřina František FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdlant 46:41 + 10:40
14. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 46:56 + 10:55
15. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 47:16 + 11:15
16. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 47:37 + 11:36
17. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 48:17 + 12:16
18. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 49:54 + 13:53
19. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 50:37 + 14:36
20. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 50:45 + 14:44
21. Jakubský Ondřej 3IZ7700 3iZ 51:38 + 15:37
22. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:47 + 15:46
23. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 52:39 + 16:38
24. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 54:04 + 18:03
25. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 54:57 + 18:56
26. Prošek Jan BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor 57:09 + 21:08
26. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 57:09 + 21:08
28. Štěrba Jan CHA7606 C OK Chrastava 58:59 + 22:58
29. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 74:59 + 38:58
30. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 77:06 + 41:05
31. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 92:35 + 56:34
32. Hančl Martin ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem 97:04 + 61:03
H45
4.20 km, 200 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 35:56
2. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 35:58 + 0:02
3. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:13 + 1:17
4. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:13 + 2:17
5. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 38:35 + 2:39
6. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 39:01 + 3:05
7. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 39:30 + 3:34
8. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 40:16 + 4:20
9. Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 40:39 + 4:43
10. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 41:13 + 5:17
11. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:33 + 5:37
12. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:15 + 6:19
13. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 43:04 + 7:08
14. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 43:21 + 7:25
15. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 43:48 + 7:52
16. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:13 + 9:17
17. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 45:44 + 9:48
18. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 45:49 + 9:53
19. Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 46:13 + 10:17
20. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:37 + 11:41
21. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 47:40 + 11:44
22. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:59 + 12:03
23. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:13 + 13:17
24. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:40 + 13:44
25. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 51:28 + 15:32
26. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 51:47 + 15:51
27. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:48 + 17:52
28. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 55:42 + 19:46
29. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:50 + 21:54
30. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 58:02 + 22:06
31. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 58:10 + 22:14
32. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 63:01 + 27:05
33. Glöckner Michael KUL7000 C KOB Ústí nad Labem 64:38 + 28:42
34. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 65:34 + 29:38
35. Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 66:38 + 30:42
36. Houžvička Jindřich TUR6912 C OOB TJ Turnov 69:46 + 33:50
37. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 74:15 + 38:19
38. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 91:34 + 55:38
H50
3.60 km, 145 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 39:26
2. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:57 + 3:31
3. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 43:07 + 3:41
4. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 44:16 + 4:50
5. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 47:30 + 8:04
6. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 60:33 + 21:07
7. Míka Zdeněk TJN6700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:58 + 24:32
8. Tryzna Pavel VRL6801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:43 + 29:17
Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín DISK
H55
3.40 km, 125 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 33:55
2. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 37:01 + 3:06
3. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 37:47 + 3:52
4. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 40:27 + 6:32
5. Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 45:33 + 11:38
6. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 49:20 + 15:25
7. Hartl Zdeněk ODV6300 C TJ Aero Odolena Voda 50:52 + 16:57
Albrecht Miloslav SMB5901 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
H60
3.40 km, 125 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 38:56
2. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 42:14 + 3:18
3. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:06 + 7:10
4. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:40 + 8:44
5. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 47:51 + 8:55
6. Beránek Petr STB4900 C TJ Stadion Nový Bor 60:37 + 21:41
7. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:03 + 22:07
H65
2.90 km, 135 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 32:57
2. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 37:02 + 4:05
3. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 37:30 + 4:33
4. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 38:34 + 5:37
5. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 40:40 + 7:43
6. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 43:03 + 10:06
7. Švihovský Jaroslav BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 43:40 + 10:43
8. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 43:49 + 10:52
9. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 45:33 + 12:36
10. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:44 + 12:47
11. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 49:05 + 16:08
12. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 56:36 + 23:39
13. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 62:10 + 29:13
14. Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 75:08 + 42:11
15. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 80:16 + 47:19
H70
2.60 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 35:36
2. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 37:30 + 1:54
3. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 40:54 + 5:18
4. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 42:51 + 7:15
5. Dvořák Jaromír TUV4600 C SOK TJ Turnov 45:36 + 10:00
6. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 57:11 + 21:35
7. Gregor Miroslav TUV4801 C SOK TJ Turnov 58:53 + 23:17
Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou DISK
H75
2.30 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 33:36
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 40:38 + 7:02
3. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 43:33 + 9:57
4. Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 45:42 + 12:06
5. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 46:43 + 13:07
6. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 48:18 + 14:42
7. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 57:30 + 23:54
8. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 58:48 + 25:12
HDR
1.90 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Vojtěch VLI Slavia Liberec orienteering 14:46
2. Menclová Lucie TUR1051 C OOB TJ Turnov 16:24 + 1:38
3. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 19:14 + 4:28
4. Pražák Jáchym NNN Neregistrovaní 19:46 + 5:00
5. Kohoutovi Edita a Michal TJ Dukla Liberec 20:12 + 5:26
6. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 20:23 + 5:37
7. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 20:49 + 6:03
8. Štembera Oskar TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:50 + 6:04
9. Komín Kryštof DFT1201 DFT 21:30 + 6:44
10. Honsová Magda TJN1150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:41 + 6:55
11. Procházková Sára TUV1250 C SOK TJ Turnov 22:03 + 7:17
12. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 22:06 + 7:20
13. Vošlajer Zdeněk LME1200 C SK Los Mělník 22:10 + 7:24
14. Kolařík Jakub BOR1103 C OK Jiskra Nový Bor 22:31 + 7:45
15. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 23:23 + 8:37
15. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 23:23 + 8:37
17. Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 23:37 + 8:51
18. Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 24:03 + 9:17
19. Kolář Vojtěch VLI1205 C Slavia Liberec orienteering 24:05 + 9:19
20. Berková Leontýna VLI1151 C Slavia Liberec orienteering 24:22 + 9:36
21. Vacek Kryštof BOR1005 C OK Jiskra Nový Bor 24:39 + 9:53
22. Martin Tomáš NNN Neregistrovaní 24:52 + 10:06
23. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 25:04 + 10:18
23. Juřinová Aneta FYD1150 C Jizerský klub OB Frýdlant 25:04 + 10:18
25. David Viktor RUM ZOOB Rumburk 26:13 + 11:27
26. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 27:08 + 12:22
27. Smejkal Jiří DLT1313 KrOB Rozmarýn Litoměřice 27:24 + 12:38
28. Zemanová Karolína VLI1251 C Slavia Liberec orienteering 27:54 + 13:08
29. Karásková Alice TUR0954 C OOB TJ Turnov 27:59 + 13:13
30. Štefko Adam BOR1200 C OK Jiskra Nový Bor 28:39 + 13:53
31. Baťko Ondřej BOR0907 C OK Jiskra Nový Bor 28:40 + 13:54
32. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 28:47 + 14:01
33. Havel Vojtěch NNN Neregistrovaní 28:56 + 14:10
34. Suchardová Bernadette BOR OK Jiskra Nový Bor 29:18 + 14:32
35. Votava Jan NNN Neregistrovaní 29:26 + 14:40
36. Berchová Anežka LME1050 C SK Los Mělník 30:18 + 15:32
37. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 30:48 + 16:02
38. Ryšánková Alice KUL KOB Ústí nad Labem 30:53 + 16:07
39. Krč Tobias 1VD0900 SG Zittau Süd 31:47 + 17:01
40. Sázavský Josef VLI1102 C Slavia Liberec orienteering 31:51 + 17:05
41. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Litvínov 32:02 + 17:16
42. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 32:21 + 17:35
43. Hlaváč Šimon 8SC1000 HO Jiskra Nový Bor 33:12 + 18:26
44. Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 33:29 + 18:43
45. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 33:48 + 19:02
46. Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 34:19 + 19:33
47. Povolný Štěpán KUL KOB Ústí nad Labem 37:53 + 23:07
48. Kolářová Adéla VLI1153 C Slavia Liberec orienteering 40:15 + 25:29
49. Válková Adéla 31Z1150 Aktivit Nový Bor 40:18 + 25:32
50. Budil Kvído KUL1300 C KOB Ústí nad Labem 41:02 + 26:16
51. Patka Jonáš BOR OK Jiskra Nový Bor 42:15 + 27:29
52. Trávníčková Hana VLI8250 C Slavia Liberec orienteering 43:28 + 28:42
53. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 43:38 + 28:52
54. Hubnerová Olívie NNN Neregistrovaní 43:43 + 28:57
55. Princezny NNN0301 Neregistrovaní 44:08 + 29:22
56. Tichá Anna NNN Neregistrovaní 45:13 + 30:27
57. Juřina Michal FYD1301 Jizerský klub OB Frýdlant 46:24 + 31:38
58. Duben Jan LDC1600 C KOB Děčín 55:45 + 40:59
59. Hoetzel Sven JEN OB Jenišovice 82:43 + 67:57
P
2.50 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průchová Elena BOR6850 C OK Jiskra Nový Bor 26:24
2. Thomas Sylvia GER69 OL-Team Wehrsdorf 28:02 + 1:38
3. Jakubík Petr TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:43 + 2:19
4. Vraný Jiří VLI7504 C Slavia Liberec orienteering 29:33 + 3:09
5. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 32:35 + 6:11
6. Karásek Jiří NNN Neregistrovaní 34:16 + 7:52
7. Nečasová Tereza TZL9090 SKOB Zlín 34:51 + 8:27
8. Vaňourková Jitka BOR7252 C OK Jiskra Nový Bor 35:54 + 9:30
9. Hejna Štěpán LLI0602 C TJ Loko Liberec 36:12 + 9:48
10. Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 37:35 + 11:11
11. Berková Renata SPC8156 C SPORTICUS team 37:51 + 11:27
12. Linhartová Martina 8HC6500 Vlaštovka 38:37 + 12:13
13. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 40:01 + 13:37
14. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:30 + 14:06
15. Justová Marie CHA7853 OK Chrastava 40:49 + 14:25
16. Holasová Jaroslava TUR5750 C OOB TJ Turnov 41:21 + 14:57
17. Tichá Anna NNN Neregistrovaní 43:10 + 16:46
18. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 44:29 + 18:05
19. Posselt Hynek TJN6200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:05 + 20:41
20. Svoboda Matěj BOR0600 C OK Jiskra Nový Bor 47:35 + 21:11
21. Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 47:38 + 21:14
22. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 47:55 + 21:31
23. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 48:12 + 21:48
24. Procházková Lenka TUV7650 SOK TJ Turnov 48:38 + 22:14
25. Berchová Kateřina LME SK Los Mělník 48:41 + 22:17
26. Vojtíková Tereza 1GC POZITIVNI NEJISTOTA 49:28 + 23:04
27. Vojtíková Klára 1GC POZITIVNI NEJISTOTA 51:22 + 24:58
28. Juřinová Iva FYD8050 Jizerský klub OB Frýdlant 51:43 + 25:19
29. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 53:32 + 27:08
30. Just Samuel CHA0502 C OK Chrastava 54:39 + 28:15
31. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 54:50 + 28:26
32. Mokrý Lukáš VLI Slavia Liberec orienteering 58:03 + 31:39
33. Ulrichová Radka 8QC7650 Vandrholky 58:58 + 32:34
34. Beneš Filip VLI Slavia Liberec orienteering 59:12 + 32:48
35. Stauch Tomáš 3LC0300 Lipaňáci 61:41 + 35:17
36. Podoubský Miloň NNN Neregistrovaní 71:45 + 45:21
37. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 73:51 + 47:27
38. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 74:02 + 47:38
39. Mužíček Petr NNN Neregistrovaní 75:25 + 49:01
40. Cabalka Tonda KUL KOB Ústí nad Labem 77:23 + 50:59
41. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 82:08 + 55:44
42. Posseltová Ivana TJN6450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:24 + 66:00
43. Albrechtová Zuzana NNN Neregistrovaní 101:58 + 75:34
44. Hrůzková Jana 5GZ7650 Šenováci 134:13 + 107:49
Štefko Andrej BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
Štefko Dominik BOR7716 C OK Jiskra Nový Bor DISK
T
4.00 km, 180 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:08
2. Beránek Petr NNN Neregistrovaní 39:14 + 1:06
3. Přibyl Ivan PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha 42:51 + 4:43
4. Kalenská Lenka SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 44:11 + 6:03
5. Gavendová Hana NNN Neregistrovaní 44:44 + 6:36
6. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 45:05 + 6:57
7. Šklíba David TJNxx01 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:48 + 10:40
8. Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 48:50 + 10:42
9. Přibylová Eva PFP6950 C VŠSK PedF UK Praha 49:15 + 11:07
10. Holas Vladimír TUR5601 C OOB TJ Turnov 50:53 + 12:45
11. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 51:24 + 13:16
12. Skácel Dalibor HO Ještěd 52:31 + 14:23
13. Sýkorka Ivan Mladá Boleslav 52:55 + 14:47
14. Kolář Jan VLI Slavia Liberec orienteering 53:10 + 15:02
15. Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 53:14 + 15:06
16. Polák Zdeněk VSP5203 C USK Praha 53:31 + 15:23
17. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:25 + 16:17
18. Francke Pavla NNN Neregistrovaní 55:38 + 17:30
19. Hořejší Zbyněk KUL8400 C KOB Ústí nad Labem 57:30 + 19:22
20. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 57:31 + 19:23
21. Procházková Iveta PFP9250 VŠSK PedF UK Praha 59:29 + 21:21
22. David ml. Daniel RUM ZOOB Rumburk 60:34 + 22:26
23. Mach Martin LME6800 C SK Los Mělník 60:46 + 22:38
24. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 60:50 + 22:42
25. Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 65:35 + 27:27
26. Döring Jürgen 1VD6300 SG Zittau Süd 68:42 + 30:34
27. Cabalka Aleš NNN Neregistrovaní 68:50 + 30:42
28. Hejna Pavel NNN0302 Neregistrovaní 73:04 + 34:56
29. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 73:52 + 35:44
30. Wilfer Otakar KUL KOB Ústí nad Labem 74:15 + 36:07
31. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 74:26 + 36:18
32. Kořínek Zdeněk PEN6201 C OK RECO Sport 76:47 + 38:39
33. Votruba Antonín NNN0303 Neregistrovaní 78:21 + 40:13
34. Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 82:53 + 44:45
35. Stauchová Iva 3LC7450 Lipaňáci 85:48 + 47:40
36. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 94:14 + 56:06
37. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 98:55 + 60:47
38. Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec 99:14 + 61:06
39. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 101:43 + 63:35
40. Čabanová Petra FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdlant 111:14 + 73:06
41. David st. Daniel RUM ZOOB Rumburk 134:04 + 95:56
Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering DISK